Tajemnicze pochodzenie człowieka.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 3716
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 322
x 112
Podziękował: 5668 razy
Otrzymał podziękowanie: 5972 razy

Re: Tajemnicze pochodzenie człowieka.

Nieprzeczytany postautor: chanell » sobota 25 paź 2014, 01:08

Ukryta historia ludzkości w Biblii - Zbigniew Szczodrak

0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 5808
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 18
x 244
Podziękował: 12499 razy
Otrzymał podziękowanie: 10669 razy

Re: Tajemnicze pochodzenie człowieka.

Nieprzeczytany postautor: janusz » czwartek 07 maja 2015, 23:59

12 planeta Sitchina - zagadka Nibiru i istot zwanych Strażnikami - przełomowy film !

Obrazek

Wreszcie, po wielu zmaganiach z treścią i duchowymi aspektami wykładu o starożytnych tajemnych układach sumeryjskiej astrologii, „ludzi z ognistych rakiet” oraz zagadki biblijnych gigantów, udało się dokończyć tłumaczenie wykładu znanego i cenionego naukowca, doktora Michaela S. Heisera.

Bez wątpienia jest to w polskiej przestrzeni materiał sensacyjny. Wyjaśnia gdzie Sitchin popełniał błędy (celowo ?), jak rozumieć tajemnice Sumerów, zaznacza różnice pomiędzy bogami a innymi dziwnymi stworzeniami humanoidalnymi. Materiał jest przeznaczony głównie dla osób poszukujących prawdy o czasach, w których jeszcze żyły przedziwne i z pewnością grozne wielkie stwory.

Ci z państwa którzy wierzą i chcą nadal wierzyć w TEORIĘ tzw. „Starożytnych Astronautów” w ujęciu Sitchina, nie powinni oglądać tego materiału. Wykład jest prowadzony przez solidnego naukowca akademickiego, co wcale nie zmienia faktu, iż opowiada o nieznanych nauce istotach, które w jego ocenie naprawdę istniały, i które były powodem, iż nadchodzące ludy Izraela otrzymały rozkaz, by wszystkie miejscowości skażone genetycznie (i okultystycznie) wyciąć mieczem !.

Poniżej okładka bestselerowej książki Heisera pt.: „The Facade”

Obrazek

Na świecie, w tym i w Polsce, tysiące osób zachwycają się książkami Sitchina. Sam kiedyś pochłaniałem jego prace jak ciepłe bułki. Do tej pory miło wspominam niektóre części jego twórczości, jednak to wcale nie zwalnia nas z poszukiwania (starożytnej) prawdy, która ma przeogromny wpływ na dzisiejszy, wyznawany przez nas światopogląd. Jest wielce prawdopodobne, że w starożytności istniały cywilizacje technologiczne (lub co bardziej prawdopodobne cywilizacja/e hybrydalna ! – 5 zdjęć poniżej, znalezisk starożytnych szkieletów dziecka z przeogromną czaszką), posiadające na pewnym etapie 'rozwoju' (dewolucji !) pojazdy rakietowe, jednak nie można tego mieszać z fikcyjnymi opowieściami typu „Starożytnych Astronautów”, z rodzaju sitchinowskiego i propagować jako prawdy, co jak się okazuje, robił właśnie w swoich wysoce nakładowych książkach.

Obrazek

Sprawa cywilizacji hybrydalnych jest kluczową, by rozumieć czasy Noego sprzed potopu, ale i po potopie. Zainteresowani tematem są świadomi odkryć Briena Foerstera, czy L.A. Marzulliego, których praca w zakresie wielkich czaszek z Paracas choć przyniosła nieoficjalne, to jednak pewne wyniki badań genotypu tych hybrydalnych istot !. W tym zakresie Biblia zdaje się opowiadać prawdę o istotach, które zapładniały "Córki Człowiecze", chociaż tożsamość owych "Strażników-Watchers" jest ciągle tematem debat, oraz ogólnoświatowego dochodzenia w sprawie korzeni ludzkości. Czy owi Strażnicy to dzisiejsze UFO, czy może jeszcze wyższe w hierarchii jak osobiście podejrzewam stworzenia Boga, to kwestia na inną rozprawę.

Obrazek

Istnieje założenie, że istoty z innego wymiaru, ingerujące w historię ludzkości, są w jakimś sensie dopasowywane do danego historycznego poziomu cywilizacji, skoro przed potopem długość ludzkiego życia wynosiła po 900 lat, a poziom duchowy i moralny był znacznie wyższy (nie zabijano zwierząt !), to i wyższe byty anielskie nawiedzały ówczesnych Ziemian, tworząc ogólnoświatową cywilizację hybrydalną, czyli mieszaną (załóżmy, że pomiędzy tzw. UFO ?), a co za tym idzie, mogły na Ziemi powstawać regiony gdzie pojawiały się niezwykłe urządzenia, lub tajemnicze technologie (kamieniarskie lub Viman) ?

Obrazek

http://innemedium.pl/wiadomosc/12-plane ... omowy-film
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3534
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 102
Podziękował: 1493 razy
Otrzymał podziękowanie: 3399 razy

Re: Tajemnicze pochodzenie człowieka.

Nieprzeczytany postautor: Kiara » piątek 08 maja 2015, 02:29

Obejrzałam,odczyt słowny to jedno,a znaczeniowy to drugie, zbyt łatwo można tym zmieniać sens wypowiedzi.

Jak dla mnie odczyt symboliki tabliczek nie jest poprawny, dotyczą one genetyki ,narodzin,znaczenia rozwoju przez 5 zmysłów i 7 głównych punktów energetycznych, spirali DNA i możliwości klonowania z wzorca męskiego.
To bardzo rozległy temat i wcale nie jednostronny, patrzeć, zobaczyć... i widzieć rozumiejąc, to nie to samo.

Mogę stwierdzić Sumerowie posiadali niesamowitą wiedzę, a ten sympatyczny pan może przeczytać stare teksty,nie wątpię, ale nie potrafi ich odczytać.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 5808
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 18
x 244
Podziękował: 12499 razy
Otrzymał podziękowanie: 10669 razy

Re: Tajemnicze pochodzenie człowieka.

Nieprzeczytany postautor: janusz » czwartek 06 sie 2015, 15:04

https://www.youtube.com/watch?v=pmrhpftJgsE

Poszukiwania zaginionego kontynentu Hiva. Starszyzna Wyspy Wielkanocnej wierzy, że ten tajemniczy ląd zniknął podczas katastrofy.
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 3716
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 322
x 112
Podziękował: 5668 razy
Otrzymał podziękowanie: 5972 razy

Re: Tajemnicze pochodzenie człowieka.

Nieprzeczytany postautor: chanell » czwartek 25 sie 2016, 22:36

Szokująca hipoteza – ludzie nie wyewoluowali na Ziemi!

Czy życie przybyło z kosmosu? Coraz częściej słyszy się o koncepcji organizmów przyniesionych na ziemię przez meteor. A może przybyliśmy już jako rozwinięta cywilizacja?

Poniżej znajdziecie całą gamę argumentów wspierających tę teorię.
Autorem teorii jest Ellis Silver, ekolog zajmujący się ekosystemami oceanów. Zastanawiając się nad pochodzeniem człowieka napisał książkę „Humans are not from earth”, w której przedstawia argumenty na pozaziemskie pochodzenie człowieka. Swoją teorię buduje na nietypowych, jego zdaniem, jak dla ziemskich stworzeń, cechach naszej fizjologii.
„Ziemia zaspokaja nasze potrzeby jako gatunku, jednak może nie w aż takim stopniu jak sądził ten, kto nas tu sprowadził” skomentował autor w rozmowie dla Yahoo.
„Ludzie wydają się najbardziej rozwiniętym gatunkiem na naszej planecie, jednak z drugiej strony jesteśmy zaskakująco niedoposażeni przez naturę i nieprzystosowani do środowiska Ziemi. Podatni na poparzenia słoneczne, nieprzystosowani do spożywania większości naturalnie występujących roślin oraz niesamowicie chorowici.”

To tylko niektóre z argumentów siejących wątpliwość.

1. Przebywając zbyt długo na słońcu po prostu umrzemy.
To dziwne ponieważ większość zwierząt nie ma takiego problemu. Niektóre z nich mogą wręcz całymi tygodniami wylegiwać się na słońcu jak np. jaszczurki, bez żadnego uszczerbku na zdrowiu.
Obrazek

2. Być może ewoluowaliśmy w środowisku o mniejszej grawitacji – to mogłoby wyjaśniać nasz nie tak do końca korzystny spionizowany układ ciała, powodujący schorzenia.
Obrazek

3. Kolejnym argumentem jest sposób wydawania na świat potomstwa
Tylko u człowieka występuje tak duża dysproporcja między głową noworodka a rozmiarem kanału rodnego. Nienaturalne, w porównaniu z innymi zwierzętami, rozmiary głowy noworodka, przez wieki powodował wysoką śmiertelność zarówno kobiet jak i dzieci w czasie porodu.
Obrazek

4. Silver zwraca również uwagę na dodatkowe 223 geny człowieka nie występujące w żadnym innym gatunku oraz brak „ogniwa” bezpośrednio łączącego nas z wcześniejszymi gatunkami hominidów żyjących na Ziemi.

5. Czy skoro wyewoluowaliśmy na ziemi, nie powinniśmy być nieco lepiej przystosowani do tego środowiska?
„Wszyscy jesteśmy na coś chorzy – pokażcie mi osobę, która będzie całkowicie zdrowa i nie będzie cierpieć na żadne choroby ani zaburzenia. Byłbym zaskoczony – do tej pory nie spotkałem na swojej drodze takiego człowieka”.
„Wierzę, że wiele z naszych problemów wynika z faktu, że nasz biologiczny zegar przystosowany jest do doby liczącej 25 a nie 24 godziny (zostało to udowodnione przez naukowców). Nie jest to jakaś ewolucyjna zmiana środowiska. To tak jakbyśmy rozpaczliwie próbowali ukryć fakt, że nie pasujemy do przyrody, w której próbujemy się dopasować”.

6. Historia naszej obecności na Ziemi jest również powodem do spekulacji.
Po pojawieniu się na Ziemi Homo sapiens, w błyskawicznym tempie wyginęły inne gatunki hominidów, w tym neandertalczycy, z którymi przez jakiś czas nawiązywaliśmy kontakty.
Ponadto szybki i ciągły wzrost populacji wygląda jak istna inwazja na ekosystemie, który nieustannie podbijamy i niszczymy, zamiast rozwijać się razem z nim. Nasza nadrzędna pozycja w łańcuchu pokarmowym i brak naturalnych wrogów w środowisku wygląda jakbyśmy dosłownie pojawili się w pewnym momencie znikąd.

7. Jednak jednym z najważniejszych argumentów wysuwanych przez autora jest fakt, że w porównaniu z innymi stworzeniami żyjącymi na ziemi, jesteśmy nieporównywalnie rozwinięci.
Jeśli mówimy o inteligentnych gatunkach zwierząt, to ich zdolności intelektualne ograniczają się co najwyżej do rozpoznania samych siebie w lustrze (którego, z drugiej strony, zwierzęta te nigdy nie byłyby w stanie wymyślić). Przepaść cywilizacyjna dzieląca nas od wszystkich ziemskich gatunków może sugerować, że przybyliśmy na ziemię mając już jakąś wiedzę.
„Te wszystkie argumenty przemawiają moim zdaniem za tym, że ewoluowaliśmy na innej planecie, a na ziemię zostaliśmy dostarczeni już jako wysoko rozwinięty gatunek”.

Zdaniem Silvera wszystkie te argumenty kierują nas w stronę jednego rozwiązania. Przybyliśmy na ziemię z Marsa.
Czy to możliwe? Coraz więcej informacji na temat naszej sąsiedniej planety wskazuje na to, że zanim zamieniła się ona w pustynię, możliwe było na niej życie.
„Mars jest jedyną planetą w Układzie Słonecznym, której dzień liczy 25 godzin, znajduje się dalej od Słońca niż Ziemia i ma słabszą grawitację. Okazuje się również, że Mars miał niegdyś duże zasoby wody”.

Być może jakiś rodzaj katastrofy zachwiał ekosystemem planety zmuszając nas do przesiedlenia?
„Moja teza zakłada, że człowiek nie wyewoluował od żadnego konkretnego gatunku, lecz rozwijał się osobno gdzieś indziej i został przetransportowany na ziemię (jako w pełni rozwinięty gatunek homo sapiens), gdzieś pomiędzy 60 a 200 tysięcy lat temu”.
Takie rozwiązanie wpisuje się w istniejące w większości mitologii opowieści o „zejściu na ziemię” lub „upadku z nieba” i zakończeniu tym samym złotej ery ludzkości, która była niegdyś lepiej rozwinięta niż współcześnie.

Czy którykolwiek z tych argumentów przemawia do was?

http://ciekawe.org/2016/04/20/naukowcy- ... -na-ziemi/

to że nie jesteśmy z Ziemi to dla mnie to żaden szok ,szokiem jest to że czasem zachowujemy się gorzej niż zwierzęta
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 5277
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Luton
x 350
x 86
Podziękował: 3927 razy
Otrzymał podziękowanie: 7113 razy

Re: Tajemnicze pochodzenie człowieka.

Nieprzeczytany postautor: songo70 » niedziela 23 paź 2016, 17:38

0 x


Obrazek KIN 53 ⦁ Czerwony Magnetyczny Wędrowiec
Oświecenie jest ostatecznym rozczarowaniem naszego umysłu.
JESTEŚMY ZMIANĄ !
http://wearechange.org/

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 3716
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 322
x 112
Podziękował: 5668 razy
Otrzymał podziękowanie: 5972 razy

Re: Tajemnicze pochodzenie człowieka.

Nieprzeczytany postautor: chanell » sobota 03 gru 2016, 19:21

Pozaziemskie pochodzenie naszych języków – Istvan Lőcse

https://youtu.be/9FtNBiY6PEs

ciekawa teoria ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 3716
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 322
x 112
Podziękował: 5668 razy
Otrzymał podziękowanie: 5972 razy

Re: Tajemnicze pochodzenie człowieka.

Nieprzeczytany postautor: chanell » piątek 24 lut 2017, 12:52

Jeśli twoja grupa krwi ma wskaźnik Rh- należysz do wyjątkowej części naszej populacji

Co tak w zasadzie oznacza czynnik Rh w krwi?
Obrazek

Ludzkie grupy krwi, prócz zakwalifikowania do jednej z grup A, B, AB oraz 0, dzielą się jeszcze ze względu na drugi czynnik – obecności specyficznego typu przeciwciał na powierzchni czerwonych krwinek (erytrocytów), dzieląc się na dwie grupy: Rh+ oraz Rh-.
Najpopularniejszym antygenem w układzie Rh jest tzw. antygen D. Osoby, które go posiadają na powierzchni erytrocytów, określane są jako Rhesus pozytywne (Rh+), jednak dla ok. 20% naszej populacji erytrocyty nie reagują z surowicą anty-D. Osoby takie określa się mianem Rhesus negatywnych (Rh-).
Obrazek
Określenie czynnika Rh jest istotne pod kątem badań prenatalnych – w przypadku, gdy jeden z rodziców ma wynik pozytywny a drugi negatywny, może dojść do tzw. konfliktu serologicznego. Gdy matka ma krew z czynnikiem Rh(-), a ojciec Rh(+), jeśli dziecko odziedziczy po ojcu obecność antygenu D, organizm matki będzie postrzegał dziecko jako coś obcego i zaatakuje je przeciwciałami.
Na szczęście współczesna medycyna ma rozwiązania na tego rodzaju problemy.
Krew z negatywnym czynnikiem Rh ma zupełnie inny skład odpornościowy niż ten z Rh(+). Prowadzi się badania i eksperymenty naukowe zmierzające do znalezienia nowych szczepionek, na które Rh(-) bywają oporne.

Jednym z najciekawszych aspektów istnienia czynnika Rhesus jest zrozumienie skąd takie rozróżnienie wzięło się wśród ludzi?


Nasza krew jest jednym z tych elementów, który przez wieki był najmniej podatny na mutacje i zmiany. Pytanie więc, skąd wziął się negatywny odczyn Rh? Naukowcy od wielu lat próbują znaleźć rozwiązanie tej zagadki. Niektóre dowody sugerują, że mógł on pojawić się jakieś 35 tysięcy lat temu oraz że był związany z jedną grupą ludzi lub plemieniem.
Co ciekawe grupa Rh(-) jest szczególnie rozpowszechniona wśród mieszkańców kontynentu europejskiego – duża koncentracja występuje szczególnie na trenach północnej Hiszpanii i południowej Francji czyli na terenie Kraju Basków. Wynik ten często również występuje wśród potomków wschodnioeuropejskich Żydów.

Obrazek
Źródło wikipedia

Łącznie 40-45% Europejczyków ma negatywny wynik czynnika Rh, podczas gdy dla populacji Afryki wynosi on jedynie 3%, dla Azjatów i rdzennych mieszkańców kontynentu amerykańskiego zaledwie 1%. Wydaje się więc, że to właśnie wśród ludności Europy (lub Kaukazu) mutacja pojawiła się po raz pierwszy.
HOPSA10 MIESIĘCY TEMU
Jeśli twoja grupa krwi ma wskaźnik Rh- należysz do wyjątkowej części naszej populacjiCo tak w zasadzie oznacza czynnik Rh w krwi?
krew-rh-minus
Ludzkie grupy krwi, prócz zakwalifikowania do jednej z grup A, B, AB oraz 0, dzielą się jeszcze ze względu na drugi czynnik – obecności specyficznego typu przeciwciał na powierzchni czerwonych krwinek (erytrocytów), dzieląc się na dwie grupy: Rh+ oraz Rh-.
Najpopularniejszym antygenem w układzie Rh jest tzw. antygen D. Osoby, które go posiadają na powierzchni erytrocytów, określane są jako Rhesus pozytywne (Rh+), jednak dla ok. 20% naszej populacji erytrocyty nie reagują z surowicą anty-D. Osoby takie określa się mianem Rhesus negatywnych (Rh-).
BloodType_Photo2
Określenie czynnika Rh jest istotne pod kątem badań prenatalnych – w przypadku, gdy jeden z rodziców ma wynik pozytywny a drugi negatywny, może dojść do tzw. konfliktu serologicznego. Gdy matka ma krew z czynnikiem Rh(-), a ojciec Rh(+), jeśli dziecko odziedziczy po ojcu obecność antygenu D, organizm matki będzie postrzegał dziecko jako coś obcego i zaatakuje je przeciwciałami.
Na szczęście współczesna medycyna ma rozwiązania na tego rodzaju problemy.
Krew z negatywnym czynnikiem Rh ma zupełnie inny skład odpornościowy niż ten z Rh(+). Prowadzi się badania i eksperymenty naukowe zmierzające do znalezienia nowych szczepionek, na które Rh(-) bywają oporne.
Jednym z najciekawszych aspektów istnienia czynnika Rhesus jest zrozumienie skąd takie rozróżnienie wzięło się wśród ludzi?
Nasza krew jest jednym z tych elementów, który przez wieki był najmniej podatny na mutacje i zmiany. Pytanie więc, skąd wziął się negatywny odczyn Rh? Naukowcy od wielu lat próbują znaleźć rozwiązanie tej zagadki. Niektóre dowody sugerują, że mógł on pojawić się jakieś 35 tysięcy lat temu oraz że był związany z jedną grupą ludzi lub plemieniem.
Co ciekawe grupa Rh(-) jest szczególnie rozpowszechniona wśród mieszkańców kontynentu europejskiego – duża koncentracja występuje szczególnie na trenach północnej Hiszpanii i południowej Francji czyli na terenie Kraju Basków. Wynik ten często również występuje wśród potomków wschodnioeuropejskich Żydów.
grupy-krwiŹródło wikipedia
Łącznie 40-45% Europejczyków ma negatywny wynik czynnika Rh, podczas gdy dla populacji Afryki wynosi on jedynie 3%, dla Azjatów i rdzennych mieszkańców kontynentu amerykańskiego zaledwie 1%. Wydaje się więc, że to właśnie wśród ludności Europy (lub Kaukazu) mutacja pojawiła się po raz pierwszy.

Jedna z najbardziej niesamowitych interpretacji tej odmienności zakłada, że została ona wprowadzona do populacji przez obce organizmy. Nie chodzi jednak o bakterie… a o anioły!
W hebrajskiej tradycji znaleźć można wzmianki o nefilimach – aniołach, potomkach Boga, którzy zasiedlali ziemię łącząc się z ludzkimi kobietami. To co ich charakteryzowało to odmienne cechy fizyczne: olbrzymi wzrost, wyższe IQ, bardziej wrażliwe i wyostrzone zmysły, niższa temperatura ciała, wyższe ciśnienie krwi, zwiększone występowanie zdolności intuicyjnych, głównie niebieskie lub zielone oczy, czerwone lub rudawe włosy, zwiększona wrażliwość na działanie promieni słonecznych i ciepła oraz dodatkowy kręg.
W języku hebrajskim słowo Nephilim oznacza dosłownie „spadać”, może więc odnosić się do upadłego anioła. Wielkie księgi bliskowschodniego kręgu kulturowego: Biblia, Talmud i Koran wszystkie mówią o upadłych aniołach, które niegdyś władały ziemią i zasiedlały ją (szczególne na terenach Europy), płodząc potomstwo z ziemskimi kobietami.
Nefilimi pojawiają się w Księdze Rodzaju bezpośrednio przed opisem potopu. Po wypędzeniu Adama i Ewy z raju ludzkość zaczęła się mnożyć. „Synowie Boga” brali sobie za żony córki człowiecze. Wzmianki o olbrzymach pojawiają się w Starym Testamencie kilka razy, m. in. w Księdze Mądrości Syracha, oraz w Księdze Liczb, gdzie pojawią się informacje, że w Kanaanie żyli „potomkowie olbrzymów”.
Czy upadłe anioł to przybysze z innych planet? Wiele starożytnych tekstów, w tym Biblia wspiera teorię o pozaziemskich istotach, które „zeszły na ziemię”. Wiele opowieści w starożytnych tekstach, zwłaszcza tekstach przedchrześcijańskich, mów o rasie, która „przyszła z nieba na ziemię”. Szczególnie dużo informacji na ten temat dostarcza Księga Henocha, apokryficzna hebrajska księga, która nie stała się oficjalną częścią Biblii. Zdaniem niektórych badaczy Henoch może być utożsamiany z postacią Abrahama, wnosząc nowe spojrzenie na biblijnego patriarchę.
W Biblii jednak równie często pojawiają się wzmianki o aniołach. Istoty te opisywane są nawet w Nowym Testamencie jako nadrzędne człowiekowi, duchowe istotny, obdarzone wiedzą duchową, mogące czynić cuda.
Łącznie nauki, religii i mitologii może dawać niezwykle ciekawe efekty :)
Tymczasem pytanie, skąd pochodzi Rh(-) cały czas nurtuje naukowców.


http://ciekawe.org/2016/05/09/jesli-two ... populacji/
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 4722
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 291
x 148
Podziękował: 24610 razy
Otrzymał podziękowanie: 6944 razy

Re: Tajemnicze pochodzenie człowieka.

Nieprzeczytany postautor: abcd » środa 03 maja 2017, 14:32

Białczyński pisze:Archiwum: Tajemnicze pochodzenie człowieka (cały film) i Katastrofa Starej Cywilizacji Ziemi
3 maja 2017

Obrazek

Mnożą się ostatnio dowody na to, że Świątynia Nauki jest prawdziwą świątynią opartą na religijnych dogmatach światopoglądu materialistyczno-naukowego. Ze wszech stron płyną przykłady, że nauka jest zarządzana przez Kastę Nowych Pośredników, którzy powoli stają się na wzór religii judeo-islamo-chrześcijańskich bardziej kaznodziejami i Pasożytami Ludzkości, niż naukowcami. Dotyczy to nie tylko historii Wielkiej Lechii i dziejów Słowian od starożytności, ale także geologii, archeologii i antropologii.

Można by się śmiać na przykład z tego że Tenczynek, Ogrodzieniec, czy Wawel stoją na ruinach dawnych olbrzymich budowli i miejscach mocy, gdyby nie przykład najnowszy, odkrycia pod ruiną średniowiecznego zameczku na Górze Zyndrama w Maszkowicach rzeczywiście olbrzymiej kamiennej budowli sprzed 4200 lat, czego w tej części Europy nikt nie podejrzewał.

Przypominamy powyższy film z Archiwum – rok 2013, z okazji nakręcenia przez Tagen TV materiałów z Krakowa z doktorem Francem Zalewskim (
Tagen TV: Nieznane dzieje Polski – dr Franc Zalewski) . Te twierdzenia od dawna wysuwa Prawdzic Tell na swoim blogu Wandaluzja (np. tutaj: http://wandaluzja.com/?p=p_300&sName=10 ... -i-waleska) . Pisaliśmy o tym także przy okazji rozważań dotyczących klasztoru na Srebrnej Górze w Lesie Wolskim w Krakowie (Stanislav – Aleksander Wielki w Krakowie opublikowano 27 listopada 2014 ).

https://youtu.be/MKFgLE2g2Cw


Inny link do rosyjskiej strony poświęconej Katastrofie Starej Cywilizacji Ziemi:

7. Вторая планетарная катастрофа

Вожди (жрецы) Антлани обладали определёнными знаниями, позволившими им создать технически развитую империю и мощное оружие. Незаметно, но упорно подстрекаемые Тёмными Силами, они развязали ядерную войну с метрополией за мировое господство на Мидгард-Земле. Атланты применяли ядерное оружие и пытались использовать для своих целей земные стихии. В результате была разрушена вторая луна – Фатта, и некоторые её осколки, упавшие на Землю, вызвали ещё одну ужасную планетарную катастрофу чуть более 13 тысяч лет назад…

В разделе «Атланты и Атлантида» мы рассказали, как часть Славяно-Ариев переселилась на большой остров в Центральной Америке и, смешавшись с племенами людей красной расы, попала в ловушку, долго готовившуюся социальными паразитами – космическими бандитами. Люди красной расы имели более низкое «эволюционное число», чем атланты и в большинстве случаев воспринимали действия пришельцев, как «чудеса», а их самих – как Богов! «Испытание божественностью» жрецы атлантов не выдержали. И, скорее всего, не без посторонней помощи (впервые правду об этом написал академик Николай Левашов во 2-м томе книги «Россия в кривых зеркалах»)! Жрецам очень понравилось чувствовать себя Богами, каковыми они на самом деле не являлись, и они, тайно и незаметно подстрекаемые Тёмными, построили свою империю, чтобы сохранить свои «достижения» как можно дольше. Они покорили племена людей красной расы в Центральной, части Южной и части Северной Америки. И дальше они начали готовиться к захвату мирового господства на Мидгард-земле. Они создали различные виды Оружия Массового Поражения (ОМП) и даже разместили свои военные базы на ближайшей луне – Фатте.

А с кем же они собирались воевать?

Конечно, им незаметно внушили, что теперь главный их враг – Великая Асия (Святая Рассения), которая не допускала рабства на своих территориях и не потерпела бы оного ни в одной из своих колоний. Это была правда. Славяно-Арии действительно не использовали рабский труд и не позволяли никого порабощать в своей Империи. Именно поэтому ловушка сработала, и первая планетарная война между людьми Белой Расы стала неизбежной. Когда вожди и жрецы Антлани посчитали, что уже достаточно подготовились к ней, они пошли в наступление. В ход пошло ядерное и термоядерное оружие, они использовали и свои пси-возможности для управления стихиями Мидгард-земли (климатом, погодой, тектоническими процессами). Кстати, почти то же самое происходит и сегодня: озверевшие сионисты уже давно приготовили для землян весьма изощрённые виды Оружия Массового Поражения (об этом см. статьи «Патологическая воинственность» и «Урановые хитрости»).

В Славяно-Арийских Ведах этот этап описывается следующим образом:

…И будут использовать силу стихий

Мидгард-Земли для достижения своих целей

И разгневают они деяниями своими Ния –

Великого Бога Морей…

И уничтожат Ний и Стихии землю ту,

и скроется она в глубинах Великих Вод…

«Веды», Книга Мудрости Перуна, Круг 1. Саньтия 5, 38 с.

Конечно, всё это закончилось так, как и планировалось реальными организаторами войны – Тёмными Иерархами из Пекельных миров. Чтобы не допустить уничтожения планеты, Белый Иерарх Ний был вынужден уничтожить луну Фатту с размещёнными на ней базами теперь уже земных агрессоров – атлантов, – ставших таковыми под чутким руководством и подстрекательством Паразитов. Луна, сойдя со своей орбиты, начала разрушаться, и её осколки начали падать на поверхность Мидгард-земли – нашей планеты. Это вызвало страшнейшую планетарную катастрофу, более страшную, чем первая, случившаяся около 113 000 лет назад! Во-первых, луна Фатта была крупнее луны Лели, и осколки, не сгоревшие в плотных слоях атмосферы и врезавшиеся в поверхность, оказались значительно больше. Во-вторых, эта луна вращалась в направлении, противоположном направлению вращения Мидгарда вокруг своей оси (можно сказать – против часовой стрелки). И её осколки, в противоположность осколкам луны Лели, падали не вдогонку, а навстречу поверхности вращающейся Мидгард-земли. Поэтому и результат оказался значительно более серьёзным и трагичным, чем при первой катастрофе.

więcej: http://peshera.org/khrono/khrono-07.html


http://bialczynski.pl/2017/05/03/archiw ... cji-ziemi/
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 5808
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 18
x 244
Podziękował: 12499 razy
Otrzymał podziękowanie: 10669 razy

Re: Tajemnicze pochodzenie człowieka.

Nieprzeczytany postautor: janusz » piątek 07 lip 2017, 18:28

POCHODZENIE CZŁOWIEKA - wprowadzenie - Jacek Sokal - 07.07.2017 r.

https://www.youtube.com/watch?v=mLzgjHQWcx4

Opublikowany 6 lip 2017

Pierwsze spotkanie z Jackiem Sokalem, zorganizowane przez Fundację "U Źródeł"
Cykl spotkań, kontynuowany będzie od września
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 5808
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 18
x 244
Podziękował: 12499 razy
Otrzymał podziękowanie: 10669 razy

Re: Tajemnicze pochodzenie człowieka.

Nieprzeczytany postautor: janusz » środa 19 lip 2017, 23:04

Na Syberii odnaleziono kolejny ślad po zaginionych przodkach ludzi

https://www.youtube.com/watch?v=LnwStExXZ18

Opublikowany 15 lip 2017

Archeolodzy prowadzący prace wykopaliskowe w syberyjskiej jaskini odnaleźli ząb należący do "młodej dziewczyny", która mieszkała w jaskini ponad 100 tysięcy lat temu. Ząb jest uznawany za jedną z najstarszych pozostałości gatunku ludzkiego odkrytych w Azji Centralnej i jest o około 50 000 do 10 000 lat starszy od pierwszego znanego przedstawiciela tej gałęzi rodzaju ludzkiego. Mowa tu o nieuchwytnych Denisowianach.

Prehistoryczna mozaika odkryta w 1969 roku kolejnym dowodem na dawne cywilizacje

https://www.youtube.com/watch?v=qavq6-RImNs

Opublikowany 18 lip 2017

Według artykułu z amerykańskiej gazety opublikowanego w 1969 roku, tajemnicza mozaika znaleziona przez pracowników budowlanych z Oklahomy miała szansę zmienić całą historię ludzkości. Znalezisko zaszokowało środowiska akademickie i sprowokowało debatę odnośnie tego czy jest ona dziełem ludzi czy natury. Całość sprawy dodatkowo pogorszył fakt, że tajemnicze znalezisko zostało oszacowane na 200 000 lat.
0 x
Wróć do „Paleoastronautyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości