Raporty- Cobra

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 5277
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Luton
x 350
x 86
Podziękował: 3927 razy
Otrzymał podziękowanie: 7113 razy

Re: Raporty- Cobra

Nieprzeczytany postautor: songo70 » sobota 22 kwie 2017, 09:01

Urodziliśmy się w tym czasie, aby ułatwić usuwanie ciemności. Nasz proces Wzniesienia – obydwa zarówno osobisty jak i planetarny jest również procesem Wzniesienia galaktycznego i jest częścią procesu opisanego w proroctwach jako wielkie oczyszczanie. Co każde 225 mln lat nasza galaktyka kończy jeden obrót i mniej więcej co 26,000 lat emitowana jest super fala lub impuls z centrum. Jesteśmy w początkowej fazie tego impulsu, który zasadniczo usuwa pierwotną anomalię, źródło i przyczynę dla wszystkich ciemności. Okno osi czasu wynoszące 50 lat w celu wyczyszczenia pierwotnej anomalii i wyzwolenia naszej planety, w której się znajdujemy, rozciąga się od 1975 do 2025. W 1996 był ogromny nawrót ciemności poprzez inwazję archontów w Kongo przez portal w Afryce. Jednakże w maju 1998 roku udało się oczyścić sporo tych ciemności i negatywności. A potem podczas słonecznego zaćmienia, 26 lutego, dotarliśmy do masy krytycznej z globalną medytacją, która przekroczyła oczekiwania i spowodowała znaczne odwrócenie tej inwazji archontów oraz usunięcie pierwotnej anomalii w całym naszym Układzie Słonecznym. Ciało Yaldaboatha, które jest formą energetyczną, opisującą ciemną anomalię, i które istniało w całym planie naszego Układu Słonecznego, zostało rozpuszczone. Obecnie tylko istnieje głowa wokół naszej planety. Oznacza to początek drugiej fazy naszego procesu wznoszenia. Nasz personalny proces Wzniesienia składa się z aktywacji ciała świetlistego i bycia całkowicie połączonym z naszym JAM JEST. Plejadianie są tutaj aby asystować nam w naszym procesie wzniesienia.
0 x


Obrazek KIN 53 ⦁ Czerwony Magnetyczny Wędrowiec
Oświecenie jest ostatecznym rozczarowaniem naszego umysłu.
JESTEŚMY ZMIANĄ !
http://wearechange.org/

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 5277
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Luton
x 350
x 86
Podziękował: 3927 razy
Otrzymał podziękowanie: 7113 razy

Re: Raporty- Cobra

Nieprzeczytany postautor: songo70 » środa 03 maja 2017, 09:25

03 MAJ 2017
Dodaj komentarz
by krystal28 in Kobra, Wydarzenie
Rozeznanie i świadomość
.
Kobra, 2 maja 2017
.
Choć zostały podjęte drastyczne działania, sytuacja z kierowaną bronią energetyczną atakującą pracowników i wojowników Światła jest daleka od rozwiązania i poniższy artykuł nadal musi być rozpowszechniany, przetłumaczony w jak największej liczbie języków i zamieszczony na blogach na całym świecie:
.
http://nesaranews.blogspot.com/2017/04/ ... y-and.html
.
Tu muszę ponownie powtórzyć, że głównym powodem, dla którego siły Światła nie interweniują bezpośrednio są plazmowe bomby Toplet:
.
http://2012portal.blogspot.com/2014/03/ ... dgame.html
,
Tak jak plazmowe bomby Dziwadełka zostały już usunięte z powodzeniem, plazmowe bomby Toplet, zostaną także usunięte i to doprowadzi do Wydarzenia. Gdy tylko obecność plazmowych bomb Toplet spadnie poniżej określonego progu, siły Światła rozpoczną usuwanie kierowanej broni energetycznej, jeśli do tej pory sytuacja ta nie zostanie rozwiązana bardziej pokojowo.
.
Obrazek

Poza atakami tą bronią, masowa kampania dezinformacyjna przeciwko kluczowym wojownikom Światła na Ziemi została zaprojektowana przez eterycznych i plazmowych archontów, manipulujących słabościami niektórych osób, „sugerując” im atakowanie. Zaczęło się to od razu po moim opublikowaniu artykułu dotyczącego kierowanej broni energetycznej:

http://2012portal.blogspot.com/2017/04/ ... pdate.html
.
Pewna osoba, która nie ma pojęcia o czym mówi, wypuściła publiczny atak przeciwko mnie, jednak było wystarczająco dużo świadomości, aby szybko spojrzeć na to z perspektywy:
.
http://prepareforchange.net/2017/04/25/ ... -movement/
.
https://kauilapele.wordpress.com/2017/0 ... holy-crap/
.
http://www.theeventchronicle.com/editor ... era-group/
.
Krótko mówiąc, wypuściłem artykuł o kierowanej broni energetycznej po to, aby wnieść świadomość, a NIE rozpowszechniać strach. Jedynie świadomość może przemienić takie sytuacje. Negowanie nie spowoduje, że zniknie. W rzeczywistości negowanie, które doprowadziło do pasywnego przyzwolenia, było głównym powodem, dla którego obozy koncentracyjne w II Wojnie Światowej były w ogóle możliwe.
.
Kilka dni później podobny atak został wykonany na Corey’ego Goode’a, co również szybko znalazło rozeznanie:
.
https://sitsshow.blogspot.com/2017/04/a ... .html#more
.
https://sitsshow.blogspot.com/2017/05/c ... -ryan.html
.
To prawda, że Corey Goode i David Wilcock nie byli zbyt otwarci na współpracę, ale nadal wielce przyczynili się do wyzwolenia planety. Chociaż wraz z moją siecią jestem wystarczająco silny, aby pozytywnie wpływać na sytuację planetarną, wyobraźcie sobie, co moglibyśmy zrobić razem, gdybyśmy współpracowali!

.

Aby wyjaśnić pewne kwestie, Opór poprosił mnie o krótkie przedstawienie mojej opinii na temat informatyki Corey’go Goode’a.

Poprzez moje źródła mogę potwierdzić: Tajne programy kosmiczne, sferyczne globy w Układzie Słonecznym, rozległe starożytne ruiny w Układzie Słonecznym, ruiny na Antarktyce (i także w delcie Amazonii, zatoce Aden, zatoce Bengalu, na północ od Long Island…), giganty w zastoju (w stanie nieaktywności)

Poprzez moje źródła nie mogę potwierdzić: Istnienia Anshara, ostatnich doświadczeń Corey Goode poza powierzchnią tej planety.

Nie mam także wątpliwości, że główna cywilizacja Atlantydy była w środku Oceanu Atlantyckiego, z dokładną lokalizacją ujawnioną w tym artykule:

http://2012portal.blogspot.com/2013/04/ ... t-was.html
.
Poprzez moje źródła nie mogę potwierdzić: Istnienia Anshara, ostatnich doświadczeń Corey’ego Goode’a poza powierzchnią tej planety
.
Wszystko to jest lekcją dla wielu ludzi w społeczności pracowników i wojowników Światła, aby zacząć używać rozeznania. Prawdziwe rozeznanie nie jest możliwe na poziomie umysłu. Może pojawić się tylko wtedy, gdy skontaktujesz się ze swoją duszą, z twoim wyższym Ja. Wtedy po prostu WIESZ.
.
Do tego czasu te dwa artykuły mogą być pomocne:
.
https://sitsshow.blogspot.com/2016/12/d ... .html#more
.
https://sitsshow.blogspot.com/2017/04/h ... .html#more
.
Jeśli skoncentrujemy się ponownie na sytuacji planetarnej, węzeł konfliktu w Korei Północnej musi być rozwiązany:
.
http://freedomoutpost.com/kim-jong-un-t ... rth-korea/
.
Chciałbym również podać do świadomości publicznej masowe nadużycia podstawowych praw człowieka w Korei Północnej:
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Human_rig ... orth_Korea
.
Obecnie istnieje silna kampania na całym świecie w celu ujawnienia kabała. Poniższe prawdziwe świadectwo dotarło do ponad miliona osób:
.
https://sitsshow.blogspot.com/2017/04/d ... .html#more
.
Został niedawno opublikowany dowód na to, że szajka nadużywająca dzieci rozpościera się aż do królewskiej rodziny w Wielkiej Brytanii *:
.
http://yournewswire.com/prince-charles-pedophile-ring/
.
Również rosyjskie główne media otwarcie mówią, że Trump jest pod kontrolą kabała:
.
https://www.rt.com/usa/386537-trump-100 ... -promises/
.
Jared Kushner został zidentyfikowany jako jego treser:
.
http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=150395
.
Prawdopodobnie już wiecie, że Kushner jest właścicielem tego budynku:
.
https://en.wikipedia.org/wiki/666_Fifth_Avenue
.
Ale najprawdopodobniej nie wiedzieliście, że 666 Piąta Aleja w Nowym Jorku [666 Fifth Avenue] jest adresem domowym głównej frakcji loży masońskiej Rockefellera (link w języku hiszpańskim):
.
https://lasmonedasdejudas.blogspot.com/ ... lodge.html
.
Sojusz Wschodni obecnie przyspiesza przygotowania do Resetu:
.
http://www.whatdoesitmean.com/index2288.htm
.
http://www.activistpost.com/2017/04/rus ... cture.html
.
https://politicalvelcraft.org/2017/03/3 ... ll-begins/
.
Dinar irański, wietnamski Dong i dolar Zimbabwe nie będą kluczowymi walutami w nadchodzącym finansowym Resecie.
.
Ludzie coraz bardziej są świadomi, że opodatkowanie jest kradzieżą:
.
https://sitsshow.blogspot.com/2017/05/t ... .html#more
.
Idea powszechnego dochodu podstawowego otrzymuje coraz więcej poparcia. I teraz nawet kabał rozważa użycie jej we własnej wersji częściowego, fałszywego Resetu:
.
https://www.weforum.org/agenda/2017/01/ ... ic-income/
.
Nie trzeba dodawać, że tylko pełny Reset z obfitością dla całej ludzkości jest opcją.


Zwycięstwo Światła!

.
Przetłumaczyła Krystal
.
* dzieki, Aldabro, za link i informacje: wysyłam Ci link do wywiadu z Pawłem, to chyba pierwszy tak otwarty głos w sprawie dzieci i ich wywozu z Polski, padają nazwiska ludzi u władzy u których interweniował, nazwiska księży … system nieźle Pawła przeciągnął pod kilem, więc już wiele rzeczy mu nie robi i nie boi się …To jemu byli oficerowie GROMU chcą pomóc w ujawnianiu machiny procederu, bez względu na pozycję zaangażowanych.
.
http://porozmawiajmy.tv/kto-zarabia-na- ... l-bednarz/
.
http://2012portal.blogspot.com/2017/05/ ... eness.html

https://krystal28.wordpress.com/2017/05 ... wiadomosc/
0 x


Obrazek KIN 53 ⦁ Czerwony Magnetyczny Wędrowiec
Oświecenie jest ostatecznym rozczarowaniem naszego umysłu.
JESTEŚMY ZMIANĄ !
http://wearechange.org/

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3534
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 102
Podziękował: 1493 razy
Otrzymał podziękowanie: 3399 razy

Re: Raporty- Cobra

Nieprzeczytany postautor: Kiara » środa 03 maja 2017, 16:11

No proszę ludzie się budzą i otrząsają z kłamstw Cobry... już tak łatwo nie można manipulować ludzką samoświadomością.
Zauważają ludzie ,że cały ten przekaz to jedna wielka ściema ciemniej strony, a ,te ciągle globalne medytacje , które niczego nie zmieniają.. to tylko wyłudzanie od nas energii.

BRAWO DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY JUŻ TO ODKRYLI.... TO oszustwo ma krótkie nogi... które gną się teraz pod naporem prawdy.

Ta przestrzeń mroku przez niby sensacyjne opowiastki skupiała na sobie uwagę ludzi i ich energię, ta ściema z Kalifornii kończy już swoją moc... bo ludziom otwierają się oczy i dobrze.

Cobra ujawnia to, co od dawna jest już wiadome, jest obiegu jako informacja i nic więcej.
w Polsce też już bardzo dużo ludzi odkryło ,że to ściema dla naiwnych.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 5277
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Luton
x 350
x 86
Podziękował: 3927 razy
Otrzymał podziękowanie: 7113 razy

Re: Raporty- Cobra

Nieprzeczytany postautor: songo70 » poniedziałek 15 maja 2017, 16:21

https://krystal28.wordpress.com/2017/05 ... ecien-2017

Wywiad Roba Pottera z Kobrą – kwiecień 2017
15
MAJ
2017
Dodaj komentarz
by krystal28 in Kobra, Wydarzenie

dzięki, Danielu, za przetłumaczenie i udostępnienie ❤ kr
Obrazek
.

Chciałbym się podzielić pierwszą częścią przetłumaczonego przeze mnie wywiadu Cobry przez Roba Potter z początku kwietnia. Tłumaczyłem na miarę swoich możliwości, więc możliwe są błędy. Jeśli nikt się nie zgłosi to w następnym tygodniu mogę zacząć tłumaczyć drugą część.
Wywiad Cobry przez Roba Pottera. Część pierwsza z początku kwietnia.
Występuje ogromne przeciwdziałanie z tym opublikowanym wywiadem. Dwa awarie podczas nagrywania i dwa zhakowane komputery podczas procesu edytowania i publikowania nie były wystarczające do powstrzymania tego, niemniej jednak opublikowanie było bez wątpienia opóźnione. Zauważcie, że pierwsze 35 minut wywiadu były nagrywane na początku Kwietnia, druga połowa na początku Maja. Oczywiście niektóre zainteresowane grupy wymienione w tym wywiadzie nie chcą, aby te informacje zostały opublikowane.

Witryna Roba Pottera została zhakowana i tutaj zamieszczam transkrypcję wywiadu. Kiedy ta strona będzie w pełni funkcjonalna, usunę ten wpis i ponownie opublikuje ten wywiad z linkiem do audio i transkryptu. (i tak się stało)

Transkrypcja wywiadu Roba Pottera z Kobrą.

Rob: (…) Ten wywiad jest na czasie, ponieważ mamy wiele zmian w trakcie trwającego procesu wyzwolenia planetarnego na Ziemi. (…). Jeśli chodzi o aktualizację z 28 marca, potwierdziłeś, że Rockefeller jest rzeczywiście martwy i ukrywa się na płaszczyźnie plazmy. Czy możesz nam powiedzieć czy został już schwytany?

Cobra: Tak, rzeczywiście, nie ma go już dłużej w tym układzie planetarnym. Będzie on bardzo niedługo w drodze do Galaktycznego Centralnego Słońca.

Rob: Ok. Czy płaszczyzna plazmy o której mówisz związała się z Ziemią lub z całym Układem Słonecznym?

Cobra: Zasadniczo, cały wszechświat ma warstwę plazmy, ale przede wszystkim chodzi o warstwę plazmy w pobliżu powierzchni planetarnej, ponieważ tutaj znajduje się najwięcej anomalii plazmy i tutaj leży problem.

Rob: Ok. To przynosi kolejne pytanie. Czy doświadczenie śmierci jest inne dla niektórych Reptylianów, Drako czy dusz takich, jak Rockefeller, od zwykłych ziemskich ludzi?

Cobra: Tak oczywiście, ponieważ Twoja częstotliwość wibracyjna lub stan świadomości ma wiele do powiedzenia, wiele wpływów na to, gdzie udajesz się po śmierci. Więc przeciętny Reptylianin skończy na niższej płaszczyźnie plazmy lub niższej płaszczyźnie eterycznej lub niższej płaszczyźnie astralnej. Bardzo rozwinięta dusza po prostu bardzo szybko przeskoczy przez te płaszczyzny i uda się wyżej jeśli on lub ona nie zostanie przechwycony.
Więc, przeciętnie doświadczenia dla Reptylianina są zupełnie inne niż przeciętne doświadczenia nawet przeciętnego człowieka.
0 x


Obrazek KIN 53 ⦁ Czerwony Magnetyczny Wędrowiec
Oświecenie jest ostatecznym rozczarowaniem naszego umysłu.
JESTEŚMY ZMIANĄ !
http://wearechange.org/

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 5277
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Luton
x 350
x 86
Podziękował: 3927 razy
Otrzymał podziękowanie: 7113 razy

Re: Raporty- Cobra

Nieprzeczytany postautor: songo70 » środa 17 maja 2017, 17:36

cd. w/w wywiadu:
https://krystal28.wordpress.com/2017/05 ... maja-2017/

Cobra: Właściwie, tachiony są cząstkami, które są, powiedziałbym, pierwszą materią, która została stworzona w tym Wszechświecie i dlatego są bezpośrednim połączeniem ze Źródłem, a jest to najwyższa możliwa częstotliwość wibracyjna, która może połączyć się z materią. I materia zaszczepiona z tachionami ma największą możliwą częstotliwość drgań, i jako taka, może nam pomóc na wiele sposobów… Ujmę to w ten sposób, zmniejsza entropię fizyczną i niefizyczną, aby przyciągnąć więcej światła w najszybszy i w najbardziej możliwy wydajny sposób w tej chwili na powierzchni naszej planety.

Rob: Ok. Czy to jest jak medytuję i wizualizuję światło z Galaktycznego Centralnego Słońca do środka Ziemi i łączę moje ciało przez intensywne przywołanie ducha, czy to też przyciąga tachiony w pewnym stopniu?

Cobra: Nie bardzo, ponieważ na pewnej wysokości nad powierzchnią planety jest membrana, która rzeczywiście pochłania większość tachionów. Tak więc prosta medytacja przyniesie bardzo, bardzo niewielką ilość tachionów do tej membrany, chyba, że jesteś wzniesionym mistrzem, oczywiście, i wtedy, oczywiście, nie potrzebujesz żadnej technologii. Wcześniej jednak potrzebna jest technologiczna pomoc w tym wymiarze.

Rob: Ok. Myślałem tak sobie, powiedzmy, że mamy w Indiach bardzo zaawansowanych joginów. Czy są oni w stanie osiągnąć niektóre z nich? Czy jest to przywołane światło, które ma coś innego, niż tachiony?

Cobra: Mogą oni przywoływać pewną ilość tachionów, ale znowu, tylko wzniesieni mistrzowie mają pełne możliwości przebicia się przez zasłonę.

0 x


Obrazek KIN 53 ⦁ Czerwony Magnetyczny Wędrowiec
Oświecenie jest ostatecznym rozczarowaniem naszego umysłu.
JESTEŚMY ZMIANĄ !
http://wearechange.org/

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3534
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 102
Podziękował: 1493 razy
Otrzymał podziękowanie: 3399 razy

Re: Raporty- Cobra

Nieprzeczytany postautor: Kiara » czwartek 18 maja 2017, 09:56

Cobra: Mogą oni przywoływać pewną ilość tachionów, ale znowu, tylko wzniesieni mistrzowie mają pełne możliwości przebicia się przez zasłonę.Tak, zgadzam się z tą informacją, tylko,że my od dawna znamy nazwę tych tachionów jako ORGON.. świetliste cząsteczki , których ilość w przestrzeni ziemskiej decyduje o poziomie wibracji otaczającej nas aury.
Jasna sprawa,że nie wystarczy nosić przydomek "wzniesiony mistrz"..... trzeba naprawdę nim być przez pochodzenie z najwyższej przestrzeni wibracyjnej. Wówczas ma się połączenie swoją nicią życia ( przez serce, nie przez splot słoneczny) ponad membranę tego wymiaru.

Czy sa na ziemi takie osoby? Tak są, ale one są anonimowe.... nie noszą przydomków wielkich wzniesionych mistrzów... czasami sami nie wiedza,kim sa w rzeczywistości, ale ich życie, prawe, etyczne,czyste zapewnia im stałe połączenie z przestrzenią czystego orgonu. Ci wszyscy anonimowi mistrzowie cały czas "robią dziury" w membranie blokującej nas , umożliwiają spływ wysokiej wibracji energii , która zasila i wzmacnia nasz biologiczny system życia.

We właściwym momencie, gdy jest już odpowiednia ilość energii i odpowiednie ustawienie osi ziemi do "GWIAZDY MATKI" jedna z tych osób "uruchamia włócznie przeznaczenia" znaną jako włócznia Longinusa.... czyli niesamowicie jasny i silny strumień energii w magnetycznej osi ziemi , która zaczyna proces ewolucji ziemi i LUDZI.
To nie są spektakularne zjawiska widoczne na ziemi przez LUDZI , ale są rejestrowane przez satelity i naziemne czytniki, podnosząca się moc pola magnetycznego ziemi rejestrowana przez rezonans Schumana dokumentuje również ten proces.

Energia orgonu nas otacza, ale trzeba ją sprowadzić na ziemię , bo TERAZ jej naturalny przepływ jest blokowany różnymi wymyślnymi technologiami.
Czym to się robi...... czym otwiera się przestrzeń.... dźwiękiem, różne miejsca na ziemi mają nieco inne zabezpieczenia dźwiękowe, ale klucz jest uniwersalny.....


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 5277
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Luton
x 350
x 86
Podziękował: 3927 razy
Otrzymał podziękowanie: 7113 razy

Re: Raporty- Cobra

Nieprzeczytany postautor: songo70 » wtorek 13 cze 2017, 12:45

0 x


Obrazek KIN 53 ⦁ Czerwony Magnetyczny Wędrowiec
Oświecenie jest ostatecznym rozczarowaniem naszego umysłu.
JESTEŚMY ZMIANĄ !
http://wearechange.org/

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 5277
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Luton
x 350
x 86
Podziękował: 3927 razy
Otrzymał podziękowanie: 7113 razy

Re: Raporty- Cobra

Nieprzeczytany postautor: songo70 » niedziela 02 lip 2017, 10:55

https://krystal28.wordpress.com/2017/07 ... rwca-2017/
U: Czy dusza ma ustaloną płeć czy może wcielać się w obie męską i żeńską?

C: Dusza może wcielać się w obydwie

U: Czy oryginalne nauki wedyjskie pochodziły z kontaktu z ET lub Agarthą, czy też obydwoma?

C: W rzeczywistości większość dawnych duchowych nauk pochodzi z tajemniczych szkół, włączając w to nauki wedyjskie pochodzące z tajemnych szkół Atlantydy, a po tym, jak Atlantyda zatonęła był pewien okres, kiedy części tych nauk były, powiedziałbym, w pewnym stopniu, zostały zniekształcone, ale również zachowały się w pewnym stopniu i to jest część tamtej przeróbki.

U: OK. Czy miał miejsce również jakiś kontakt ET i Agarthan w tamtym okresie po zatonięciu Atlantydy?

C: Tak

U: Kiedy obiekt wykracza poza Zasłonę, czy jest automatycznie tachionizowany?

C: Nie jest automatycznie tachionizowany, jeśli ten okres nie jest wystarczająco długi, ale otrzymuje pewną ilość tachionów.

U: A jeśli okres jest wystarczająco długi, to jest na stałe tachionizowany?

C: Tak, jeśli okres jest wystarczająco długi, to jest na stałe tachionizowany, ale stężenie tachionów nie jest zbyt wysokie, ponieważ powiedziałbym, że stężenie tachionów w otoczeniu, na przykład na niskiej orbicie Ziemi, nie jest zbyt wysokie.

U: Ok. Więc na przykład Czintamani, które wysyłasz poza Zasłonę, miałyby więcej czy mniej tachionów niż to, na co te, które tachionizujesz na Ziemi?

C: Miałyby mniej, ale różnego rodzaju tachionów, więc połączenie tachionizacji na Ziemi i wysyłanie kamieni za Zasłonę jest doskonałym połączeniem, które daje im większą skuteczność w rozpuszczaniu anomalii tutaj na powierzchni.

U: Ach, są też tachionizowane na Ziemi.
0 x


Obrazek KIN 53 ⦁ Czerwony Magnetyczny Wędrowiec
Oświecenie jest ostatecznym rozczarowaniem naszego umysłu.
JESTEŚMY ZMIANĄ !
http://wearechange.org/

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 5277
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Luton
x 350
x 86
Podziękował: 3927 razy
Otrzymał podziękowanie: 7113 razy

Re: Raporty- Cobra

Nieprzeczytany postautor: songo70 » piątek 07 lip 2017, 11:06

https://krystal28.wordpress.com/2017/07 ... ipca-2017/


Kobra, aktualizacja sytuacji planetarnej, 5 lipca 2017
by krystal28 in Kobra, Wydarzenie

.
Głównym celem sił Światła jest teraz oczyszczanie z plazmowej „głowy” istoty Yaldabaoth, bomb Toplet, czarnego kamienia i pierwotnej anomalii związanej z tym wszystkim. To bardzo delikatna operacja i mam nadzieję, że jest zrozumiałe, że nie mogę dostarczyć dużo intela na ten temat, dopóki ta operacja nie zostanie zakończona. W kierunku zakończenia tej operacji nastąpią nagłe i nieoczekiwane przełomy, które skumulują się w Wydarzenie.

Grupa Chimery martwi się coraz bardziej o „inwazję Floty Galaktycznej Konfederacji” i wzmacnia swoje pozycje obronne na niskiej orbicie Ziemi. Są oni za utworzeniem szóstego oddziału wojsk amerykańskich:

http://news.antiwar.com/2017/06/29/hous ... -military/
.
Ta transakcja przez tylne drzwi zaskoczyła wielu kongresmanów:
.
https://federalnewsradio.com/defense-ne ... ace-corps/
.
http://www.foxnews.com/us/2017/06/23/sp ... space.html
.
Również Siły Powietrzne przygotowują się do możliwej konfrontacji pomiędzy Konfederacją Galaktyczną i zinfiltrowanymi przez Chimerę Siłami Powietrznymi – ostateczna linia obrony przeciwko Siłom Światła na niskiej orbicie Ziemi:
.
http://mysteriousuniverse.org/2017/06/t ... -in-space/
.
Ta wojskowa konfrontacja jest możliwa tuż przed Wydarzeniem i jeśli tak się stanie, będzie krótka, spektakularna, ograniczona w jej zakresie i zostanie rozwiązana z całkowitą porażką Chimery.
Tymczasem siły Światła dążą do pełnego Ujawnienia.

Pierwszym obiecującym znakiem jest nowa propozycja „planety 10”, która jest znacznie bardziej podobna do prawdziwej planety X niż proponowana wcześniej „planeta 9”:

https://uanews.arizona.edu/story/ua-sci ... uiper-belt
.
https://www.space.com/37295-possible-planet-10.html
.
Elementy orbitalne tej nowej proponowanej planety są dość blisko prawdziwej planety X, jak widać tutaj:
planet .jpg
planet .jpg (47.93 KiB) Przejrzano 166 razy


.
http://2012portal.blogspot.com/2016/01/planet-x.html
.
NASA zmuszona była zaprzeczyć istnieniu tajnych programów kosmicznych, kiedy Alex Jones przeprowadził wywiad z Robertem Davidem Steele i gdy ten wywiad przedostał się do głównych mediów:
.
http://exopolitics.org/slave-colony-on- ... ainstream/
.
http://phibetaiota.net/2017/07/michael- ... rs-colony/
.
https://www.space.com/37366-mars-slave- ... jones.html
.
Niech powiem ponownie, przyszła kolonia Elona Muska na Marsie otrzymała poparcie od głównego nurtu, po prostu dlatego, że już nie mogą tego powstrzymać. Ludzkość wyłamie się z kwarantanny i wyruszy w przestrzeń, w taki czy inny sposób:
.
https://www.space.com/37200-read-elon-m ... -plan.html
.
Tymczasem, na powierzchni Ziemi, siły Światła zaczynają aktywować niektóre obiekty i miejsca mocy wewnątrz energetycznej sieci planetarnej w ramach projektu Nowa Atlantyda pod prowadzeniem Saint Germaina.

Pierwszym miejscem, które jest w trakcie aktywowania, jest Świątynia Miłości w pobliżu Petit Trianon:

http://en.chateauversailles.fr/discover ... e-monument
.
Szafka ruchomych luster w budynku Petit Trianon to miejsce, gdzie prawdziwe misteria bogini Atlantydy zostały zakotwiczone w 1776 roku przez księżniczkę de Lamballe i Marię Antoninę zgodnie z instrukcją Saint Germaina.

Królowa Francji została zainicjowana w misteriach Bogini i tutaj jest ukryty dowód dla tych, którzy są gotowi to zrozumieć:

Obrazek

Aktywacja Petit Trianon wysyła potężne energie Bogini poprzez linię mocy [leyline], która przechodzi przez Świątynię Miłości na Long Island [koło Nowego Yorku], skutecznie uzdrawiając z plazmowego wiru anomalii wschodnią część USA:

http://recreatingbalance1.blogspot.com/ ... nment.html

Obrazek

Drugim obiektem mocy, który jest w trakcie aktywowania, jest Korona św. Szczepana:
Obrazek
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Holy_Crown_of_Hungary
.
http://www.lmrkat.hu/szentkorona.html
.
Ten talizman mocy przekazuje teraz silne energie z gwiezdnego systemu Syriusza, wzmacniając pozytywne siły Templariuszy, które stoją za Viktorem Orbanem w walce przeciwko siłom kabała próbujące zniszczyć Europę.

On jest przeciw Sorosowi:

http://dailycaller.com/2017/06/29/hunga ... a-network/
.
I przeciwko zniszczeniu europejskiej cywilizacji, które zostało zainicjowane przez Angelę Merkel, głównego promotora Planu Kalergi:
.
http://www.renegadetribune.com/angela-m ... hite-race/
.
https://sovereignwales.com/2016/09/20/t ... of-europe/
.
Pozytywne siły Templariuszy i wielu pozytywnych Białych Arystokratów pochodzących z byłego imperium austro-węgierskiego stoją za Europą:
.
https://visegradpost.com/en/2017/06/23/ ... migration/
.
Tu jest dobra tego oznaka:
.
http://www.rumormillnews.com/esterhazy_connection.htm
.
Udostępnię intel na temat innych obiektów i miejsc mocy, które mają wpływ na sytuację geopolityczną, kiedy na to otrzymam zielone światło.

Zwycięstwo Światła!

.
Przetłumaczyła Krystal
.
http://2012portal.blogspot.com/2017/07/ ... pdate.html
0 x


Obrazek KIN 53 ⦁ Czerwony Magnetyczny Wędrowiec
Oświecenie jest ostatecznym rozczarowaniem naszego umysłu.
JESTEŚMY ZMIANĄ !
http://wearechange.org/

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 5277
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Luton
x 350
x 86
Podziękował: 3927 razy
Otrzymał podziękowanie: 7113 razy

Re: Raporty- Cobra

Nieprzeczytany postautor: songo70 » poniedziałek 17 lip 2017, 09:28

0 x


Obrazek KIN 53 ⦁ Czerwony Magnetyczny Wędrowiec
Oświecenie jest ostatecznym rozczarowaniem naszego umysłu.
JESTEŚMY ZMIANĄ !
http://wearechange.org/

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 5277
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Luton
x 350
x 86
Podziękował: 3927 razy
Otrzymał podziękowanie: 7113 razy

Re: Raporty- Cobra

Nieprzeczytany postautor: songo70 » sobota 22 lip 2017, 11:49

https://krystal28.wordpress.com/2017/07 ... -implantu/

Rozpuszczanie pierwotnego implantu
22 LIP 2017
1 komentarz
by krystal28 in Kobra, Wydarzenie

.

Kobra, Powrót do Światła, 21 lipca 2017

Jest znaczny postęp i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będę mógł wydać nową aktualizację o stanie istoty Yaldabaoth i Czarnego Kamienia w ciągu około tygodnia.

Został otwarty ważny kanał komunikacyjny pomiędzy Oporem i ludnością na powierzchni Ziemi:

http://prepareforchange.net/letters-res ... -movement/

.
Obrazek

.

Opór przeczytał wszystkie te listy i teraz zdają sobie sprawę, że cierpienie ludności na powierzchni jest nawet większe, niż sobie to wyobrażali.

Z tego powodu przygotowali kilka instrukcji, które mogą ułatwić czas przed Wydarzeniem dla przebudzonej części populacji na powierzchni.

Po pierwsze, zdecydowana większość cierpienia ma swoją główną przyczynę w tak zwanym pierwotnym implancie. Wszyscy otrzymaliśmy ten pierwotny implant podczas naszego wejścia w strefę kwarantanny Ziemi wiele tysięcy lat temu. Implant ten jest umieszczony w przedniej płycie mózgu na płaszczyźnie plazmowej i eterycznej. Jest on wypełniony naładowaną, obracającą się plazmową anomalią i posiada główną wiadomość, że jesteśmy oddzieleni od Źródła, Miłości i Światła. To główne odłączenie od Źródła przyciąga sytuacje, które odzwierciedlają takie odłączenie i stwarzają więcej cierpienia. Ponieważ nasza wolna wola jest zrównana z implantem, siły Światła nie mogą interweniować w nasze życie. Modlitwy nie otrzymują odpowiedzi, ochrona jest utracona. Nie ma zaufania.

Te implanty zostały stworzone przez grupę Chimery miliony lat temu i zostały wzmocnione przez Chimerę podczas Wielkiego Zapomnienia w 1996 roku, aby zapobiec planetarnemu Wzniesieniu. Kiedy masa krytyczna tych implantów zostanie rozpuszczona, cały konstrukt dwoistości tej rzeczywistości , zła i cierpienia zapadnie się i powróci Światło.

Obrazek

W skali indywidualnej i zbiorowej kluczem do rozwiązania tej sytuacji jest przede wszystkim świadomość istnienia tych implantów. Sama świadomość o implancie i związanego z nim programu umysłu przyspieszą jego rozpad. Wtedy siły Światła będą mogły bardziej bezpośrednio interweniować w nasze życie i nasze prośby i modlitwy, taka jak ta, będą łatwiej odpowiedziane:

http://www.loveinactionnow.com/another- ... source-us/
.
Najprostszym i najskuteczniejszym sposobem na jego rozpuszczenie (a właściwie także innych) programu umysłowego jest technika oczyszczająca, którą Charles Berner (Yogeshwar Muni) udostępnił dla ludzkości:
.
https://www.amazon.com/Mind-Clearing-Ke ... 1849053073
.
Podsumowując, możemy rozpuścić ten program umysłu poprzez odłączenie naszego Ja od tego programu. Można to zrobić, umieszczając nasz umysł alternatywnie w stan związany z programem (Jestem oddzielony od Źródła) i jego przeciwieństwem (Jestem jednym ze Źródłem). Jeśli alternatywnie napiszesz te przeciwstawne afirmacje (być może 10 minut każdego dnia), twój umysł oddzieli się od tych przeciwstawnych stanów mentalnych (oddzielony od Źródła, jednym ze Źródłem) i ten program umysłu zacznie się rozpadać. Obracająca się plazma rozproszy się. Implant zacznie rozpuszczać się i twoje połączenie ze Źródłem / Miłością / Światłem zostanie naturalnie przywrócone.
.
Musisz być świadomy, że także pozytywna, dwoista polaryzacja tego programu w twoim umyśle (jestem jednym ze Źródłem) zostanie rozpuszczona i zostanie zastąpiona autentycznym połączeniem ze Źródłem. Jest ogromna różnica pomiędzy mentalną wiarą w związek ze Źródłem, a rzeczywistym połączeniem się.
Opór przekazał również, że aby zmniejszyć cierpienie, codziennie należy tworzyć pozytywne momenty. Te proste metody obejmują: 1) spędzanie czasu w przyrodzie, 2) skupianie się na rzeczach pięknych i inspirujących, 3) zajmowaniem sie swoim hobby, 4) zmniejszenie ekspozycji na media elektroniczne, co także zmniejszy ekspozycję na alternatywne strony internetowe, 5) słuchanie muzyki , 6) spędzanie miło czasu z innymi ludźmi.
.
Opór jest również świadomy trudnej sytuacji finansowej wielu pracowników i wojowników Światła. Z tego powodu poprosili mnie o poświęcenie dużej części mojej konferencji Wzniesienia, aby przekazać narzędzia do manifestacji obfitości. Zrobiłem to na Tajwanie w tym roku w marcu i jeśli ktoś ma notatki z drugiego dnia tej konferencji, proszę o przesłanie ich na adres cobraresistance@gmail.com i wtedy opublikuję je na moim blogu. Te narzędzia są wystarczające, aby rozwiązać sytuację finansową, jeśli poświecisz czas i wysiłek na ich realizację.
.
Obrazek
.
Opór jest świadomy ilości ataków, jakie napotykają pracownicy i wojownicy Światła. Oto kilka użytecznych wskazówek na te sytuacje:
.
https://www.returntoyourtruth.com/singl ... Operations
.
Najważniejszej rzeczy, jakiej Opór NIE rozumie to dlaczego pracownicy i wojownicy Światła wciąż atakują siebie nawzajem, zamiast zjednoczyć siły przeciwko kabałowi, który najwyraźniej nie ma na uwadze ich najlepszych interesów. Z perspektywy Oporu, oni nigdy nie atakują swoich towarzyszy walczących o tę samą ideę i oni naprawdę nie rozumieją, dlaczego populacja na powierzchni Ziemi nadal to robi. Zapraszają populację na powierzchni do podzielenia się swoją perspektywą na temat tej sytuacji tutaj:
.
http://prepareforchange.net/letters-res ... -movement/
.
Zwycięstwo Światła!
.

Przetłumaczyła Krystal

.

http://2012portal.blogspot.com/2017/07/ ... light.html

0 x


Obrazek KIN 53 ⦁ Czerwony Magnetyczny Wędrowiec
Oświecenie jest ostatecznym rozczarowaniem naszego umysłu.
JESTEŚMY ZMIANĄ !
http://wearechange.org/


Wróć do „Ezoteryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości