NWO/EU, itd..

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 4915
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 3
x 93
Podziękował: 3609 razy
Otrzymał podziękowanie: 7306 razy

Re: NWO

Nieprzeczytany postautor: Thotal » środa 24 maja 2017, 08:13

Jak Ameryka i Izrael niszczą przeciwników


W sierpniu 2008 roku prezydent Gruzji Michaił Saakaszwili, wydał rozkaz inwazji na separatystyczną prowincję Osetii Południowej.

Kto stał za atakiem?

Amerykanie i Izraelczycy.
Izrael szkolił Gruzinów

Na trzy tygodnie przed inwazją Michaił Saakaszwili:

spotkał się na Ukrainie z byłym strategiem Busha, Karlem Rovem,
utrzymywał częste kontakty z republikaninem, Johnem McCainem,
spotkał się z sekretarz stanu Condolezzą Rice w Tibilisi 10 lipca.

Wynika z tego, że to Amerykanie wydawali rozkazy.

Mało tego, w rządzie Saakaszwili pełno było żydów.

Ministrem obrony był Dawid Kezeraszwili, podwójny obywatel z izraelskim paszportem i biegłą znajomością hebrajskiego. Kolejny to minister do spraw reintegracji, Temur Jakobaszwili, znakomicie władający hebrajskim.

I tu jest ciekawostka.

Jakobaszwili w izraelskim radiu kilka dni po wybuchu walk powiedział:

„Izrael powinien być dumny ze swojego wojska, które wyszkoliło gruzińskich żołnierzy”.

Podobno po 2000 roku, Izrael sprzedał Gruzji sprzęt wojskowy wart 200 mln dolarów. Były to: zdalnie sterowane drony, rakiety, noktowizory, skomplikowane systemy elektroniczne, miny przeciwczołgowe, osiem samolotów bezzałogowych oraz zapewnił szkolenie wojskowych.

W szkoleniu i wspieraniu armii gruzińskiej brały udział siły specjalne: Armii Obrony Izraela (AOI), personel izraelskich sił powietrznych, oddziały Mosadu, najemnicy i inne izraelskie grupy.
Izrael dążył do wojny z Iranem

Do dzisiejszego dnia Iran stanowi śmiertelne zagrożenie dla Izraela.

Dlaczego?

Chyba tylko dlatego, że posiada ropę i jest w bloku rosyjskim. Najgorsze jest to, że w kampanii prezydenckiej zarówno Clintonowa jak i Trump obiecali Izraelowi atak na Iran.

W tamtym czasie Izrael za pośrednictwem Gruzinów, również planował atak na Iran.

Plan był następujący.

Izraelski atak powietrzny miał być wymierzony w irańskie budynki rządowe, w irańskie szyby, rurociągi i terminale naftowe w Zatoce Perskiej.

Po zakończeniu ataku samoloty poleciałyby w stronę Izraela, uzupełniając po drodze paliwo z amerykańskich tankowców powietrznych.

Plany były szerokie, jednak na przeszkodzie stanęli Rosjanie, którzy rozbili gruzińską armię, pomimo pomocy Amerykanów i Izraela.

Rosjanie przejęli dokumenty, z których wynika, że amerykański sprzęt elektroniczny został częściowo wyprodukowany w Odessie na Ukrainie na licencji USA. Ukraina nie była członkiem NATO i nie miała prawa produkować natowskiego sprzętu.

Ukraina sprzedała Gruzji sprzęt za ponad 2 mld dolarów…
Dzisiejsza geopolityka

Z historii obłudnych wojen, możemy wysunąć wnioski.

Pierwszy: media kłamią, manipulują faktami i wpływają na widzów.

Kolejny: już w tamtym czasie armia rosyjska była na tyle silna, aby sprostać amerykańsko-żydowskim planom.

Tę tezę potwierdzono w Syrii.

Zarówno w interesie żydów jak i Amerykanów jest przejęcie rządów w Syrii, a następnie atak na Iran.

Na razie amerykańsko-izraelskie siły nie są w stanie poradzić sobie z Putinem.

Zarzucano Obamie, że nie podjął walki z Moskwą, że za szybko wycofał się z batalii o Syrię. Jest to tylko częściowa prawda, ponieważ cały czas uczestniczy w Syrii Turcja i Arabia Saudyjska. Kraje te są pod kuratelą Amerykanów.

Dzisiaj następca Obamy, Donald Trump idzie dokładnie w tym samym kierunku. Będzie działał na rzecz Izraela chazarskiego.

W tej chwili panuje cisza przed wielką burzą.

Nie ma możliwości, aby finansjera wdrożyła swój system NWO bez wojny, bez zniszczenia Rosji, Iranu i ugody z Chinami.

Dlaczego?

Bo nowy system gospodarczy NWO, to głównie konta w internecie.

Mafie, hakerów można łatwo uszkodliwić, jeżeli tylko będą stały na przeszkodzie do wdrożenia NWO.

Jednak hakerów za którymi stoi wojsko rosyjskie nie można dotknąć. W takim przypadku rosyjscy hakerzy będą bombardować strukturę NWO, bombardować sieć NWO.

Plan globalistów i finansjery mocno się posypie.

Oczywiście, zawsze mogą dogadać się z Rosją, jednak plany wdrożenia NWO na całej ziemi, legną w gruzach.


źródło: „Absolutna Dominacja” – F. Williams Engdahl

Robert Brzoza

https://geopolityka.robertbrzoza.pl/ana ... eciwnikow/

Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 5277
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Luton
x 350
x 86
Podziękował: 3927 razy
Otrzymał podziękowanie: 7113 razy

Re: NWO

Nieprzeczytany postautor: songo70 » poniedziałek 29 maja 2017, 15:33

to jeszcze słowo o:
Screenshot 2017-05-29 at 14.00.50.png
Screenshot 2017-05-29 at 14.00.50.png (248.22 KiB) Przejrzano 875 razy

http://www.theeventchronicle.com/news/n ... r-dies-89/

https://translate.google.co.uk/translat ... rl&act=url
0 x


Obrazek KIN 53 ⦁ Czerwony Magnetyczny Wędrowiec
Oświecenie jest ostatecznym rozczarowaniem naszego umysłu.
JESTEŚMY ZMIANĄ !
http://wearechange.org/

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 7950
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 19
x 206
Podziękował: 12896 razy
Otrzymał podziękowanie: 10917 razy

Re: NWO

Nieprzeczytany postautor: grzegorzadam » sobota 10 cze 2017, 08:30

Ostatnio pewien młody Polak zaprzyjaźniony z kanałem Varga Vikernesa wrzucił na swój YT nagranie stanowiące bardzo wymowną impresję – do opustoszałej katedry wchodzi jeleń.
Znak czasów? Czy Europa powróci do swoich pogańskich korzeni? Post-chrześcijański nihilizm nie jest już w stanie zapełnić aksjologicznej pustki powstałej w wyniku upadku posoborowego, „ekumenicznego” Kościoła Rzymskiego. Coraz więcej ludzi odrzuca judeo-chrześcijaństwo. Co je zastąpi? Rodzimowierstwo? Asatru?
A. Szubert i Waldek Pastuszka pewnie nie mają takich rozterek, ale ich propozycje to póki co margines.
https://youtu.be/WVPQ__-WsWQ

Z drugiej strony – skądinąd wiadomo, że starzy nudni patriarchowie NWO (nomenklatura Billa Engdahla) są zagorzałymi fetyszystami przyrody (patrz np. sustainable development – dziś już nieomal religijny dogmat ‚zrównoważonego rozwoju’), no może z pominięciem GMO. Agenda 21, „stonehange” z Georgii (Georgia Guidestones) – to wszystko przejawy kultu Gai. Wiemy, że globalistyczni psychopaci, dyktatura naukowa – ponad człowieka stawiają „dobro Planety”. Stąd ustawiczne lobbowanie za redukcją populacji. Tak się zastanawiam – czy forsowanie (neo)pogaństwa względnie obŻydzanie chrystianizmu nie ma czasem na celu realizacji tych planów. W jakim świetle stawiałoby to osoby takie jak Vikernes (jak celnie zauważono, do głupich nie należy, czy zatem możliwe jest, że gra do bramki antyglobalistów bezwiednie?)?

Oni ją mają w dupie, tak samo jak zdecydowaną większość gatunku homo sapiens, oczywiście oprócz siebie samych, w tym samym czasie w którym ględzą o „ochronie przyrody” podległe im rządy, korporacje, banki, rzekomo „dbające” o przyrodę niszczą ją, zaśmiecają i eksploatują ile się da na całym globie… Powrót do życia zgodnego z rytmami przyrody nie ma nic wspólnego z forsowanymi przez światową sitwę planami, jest rzeczą oczywistą, że bez kontaktu z przyrodą, ani bez niej nie przetrwamy. Jeżeli ją zniszczymy, zniszczymy w ten sposób samych siebie i żadna technologia, ani cokolwiek innego nam nie pomoże. Wtedy nawet globaliści zdechną i żadne NWO czy ichni jahwe ich nie uratuje. Tak naprawdę Natura sobie sama bez nas poradzi, jak sobie przez miliardy lat radziła, to człowiek ma przejebane. Przy czym człowiek nie jest, ani panem przyrody, ani jej wrogiem, tylko jej częścią o czym najwyraźniej zapomniał. A globaliści w moim odczuciu chcą po prostu ukierunkować nadchodzące przemiany po swojej myśli, tak by to oni wyszli na tym najkorzystniej i zachowali przy tym władzę. Więc mówią, dobrze „ochronimy przyrodę”, ale musicie się zgodzić na pełne ubezwłasnowolnienie w ramach NWO, zagonienie do betonowych, ogrodzonych i ściśle strzeżonych miast państw i depopulację oraz likwidację państw narodowych. Tylko, że to nie będzie miało nic wspólnego z pogaństwem i życiem zgodnym z naturą, będzie to nowa odsłona tego samego niewolniczego systemu.

Takie jest w każdym razie oficjalne wytłumaczenie polityki zrównoważonego rozwoju. Czy zależy im na przyrodzie? To zależy :D Na ile pamiętam głupkowate alarmistyczne filmy paradokumentalne typu Zeitgeist czy Esoteric Agenda, gdzie jakoś starano się przybliżyć szczegóły plany Agenda 21 i polityki zrównoważonego rozwoju, to tam donosili, że docelowo globaliści chcą zapędzić resztki ludzkości — po tym jak dokonają sukcesywnie dyskretnej depopulacji, ostro promując aborcję, dewiacje seksualne i ‚planowanie rodziny’ [eufemizm] na wzór chiński, zasłaniając się dogmatami typu antropogeniczne globalne ocieplenie, przeludnienie itp., generalnie lansując teorię, że sam fakt istnienia 7 miliardów ludzi odpowiada za dewastację przyrody — do supermiast-molochów dla czerni karmionej paszą GMO, podczas gdy sami będą cieszyć się wspaniałą nienaruszoną przyrodą, zakąszając oczywiście najlepszej jakości żywnością nie zmodyfikowaną genetycznie. Myślę, że w tym sense – tak, zależy im na Matce Naturze :D
https://youtu.be/21P-FXXMqQ8

Myślę, że im zależy tak naprawdę i przede wszystkim na samych sobie.
Matkę Naturę i jej zasoby chcą mieć na wyłączność, jako własne narzędzie, dane im rzekomo przez boga Izraela na własność. Nie chca się nią dzielić, więc chcą zlikwidować a właściwie ograniczyć populację ludzką do niezbędnego minimum, odciąć od dostępu do natury i spędzić do miejskich obozów koncentracyjnych.
W tym czasie oni będą sobie żyli pełnią życia na łonie natury. Gdzieś słyszałem na przykład o planach całkowitej likwidacji populacji Afryki i zamienieniu jej w jeden wielki park narodowy, stworzony dla odpoczynku czy polowań dla elit, gdzie człowiek, po za nimi oczywiście, nie miałby wstępu. To tłumaczy dlaczego ów kontynent jest jednym z najbardziej niszczonych na Ziemi.

https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... ment-30800
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 7950
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 19
x 206
Podziękował: 12896 razy
Otrzymał podziękowanie: 10917 razy

Re: NWO

Nieprzeczytany postautor: grzegorzadam » sobota 17 cze 2017, 17:20

:D

To tylko jedna mrówka!

https://youtu.be/AaOD3085oVk

W ,,taki sposób" należy oglądać niemal każdy film,szczególnie z wiadomych wytwórni ;) ...wszystko jest,, wielopoziomowe"...wszędzie są zawarte przekazy i informacje.Głownie wynika to ze swoistej ,,etyki" elity elit,która nakazuje poinformowanie,upublicznienie czegoś,zanim się to wprowadzi w życie.Naturalnie dużą rolę odgrywa też kwestia samej komunikacji między ,,nimi" po przez właśnie filmy itp....


Masz się wkurwić!
https://youtu.be/mCsmqqCdK2c
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 7950
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 19
x 206
Podziękował: 12896 razy
Otrzymał podziękowanie: 10917 razy

Re: NWO

Nieprzeczytany postautor: grzegorzadam » poniedziałek 19 cze 2017, 10:20

46-letni mężczyzna został adoptowany jako 6-latka. "Posunąłem się do przodu i znów jestem dzieckiem"

Obrazek

Siedmioro dzieci i żona na koncie. 23 lata wspólnego pożycia. Stefonknee Wolschtt opuścił swoją rodzinę po to, by dać się adoptować i móc udawać 6-latkę.
Jego nowi rodzice go akceptują. ( :D )
Była żona nie mogła natomiast pogodzić się z tym, że w wiele lat po ślubie odkrył w sobie nagle transseksualistę. "Czuję się komfortowo z sobą jako małą dziewczynką".

Trans Woman Lives Her Life as a Six Year Old Girl
https://youtu.be/MbiAHnjHlHg
Kanadyjczyk czuł się odrzucony przez swą poprzednią rodzinę. Po tym jak w 2009 roku wziął po raz pierwszy udział w paradzie ruchów LGBT w Toronto miał obsesje samobójcze i wylądował w szpitalu na miesiąc. Jego żona wytoczyła mu proces o molestowanie, aby mu ograniczyć możliwość widzenia się z nią i dziećmi. W 2012 jego córka zaprosiła go na ślub, zastrzegając jednak, że musi się ubrać jak mężczyzna, ma usiąść w kościele z tyłu i nie nawiązywać rozmów z innymi członkami rodziny.

Stefonknee Wolschtt mówi, że w swojej nowej rodzinie traktowany jest dużo lepiej. Jest rozumiany i może wiele czasu spędzać na wspólnym bawieniu się lalkami z najmłodszą wnuczką jego nowych rodziców. "Jesteśmy jak siostry", twierdzi.

Obrazek
6-letnia dziewczynka z ciałem 46-letniego mężczyzny.

Jak można się domyślać historia 46-latka wmawiającego w siebie, że jest 6-letnim dzieckiem powoduje oburzenie w internecie. Jego zachowanie najlżej komentowane jest jako obsceniczne. Podobne zgorszenie wywołał ostatnio pomysł premiowania w Wielkiej Brytanii szkół, które zdecydują się zatrudnić transseksualistów, homoseksualistów, albo inne osoby zaliczane do mniejszości. Miałyby one dostawać granty w wysokości 30 000 funtów.
http://natemat.pl/165083,46-letni-mezcz ... -dzieckiem

Posunął się... sam.. do przodu :lol:
''Pomysły'' w GB.. :D
Jak ma być dobrze jak administracja to skończone barany.
6-letnia dziewczynka z ciałem 46-letniego mężczyzny.

46-letni dureń udający dziewczynkę, tak powinno być.

Charlize Theron spaceruje z... synem w sukience (ZDJĘCIA)

Obrazek

Charlize Theron jest szcześliwą mamą dwójki adoptowanych dzieci: 6-letniego Jacksona i niespełna 2-letniej August. 41-latka z początku macierzyństwo starała się trzymać w tajemnicy, ale od jakiegoś czasu nie kryje się ze swoją rodziną przez paparazzi.

Zobacz: Charlize Theron pokazała adoptowanego syna!

Charlize Theron z dziećmi w Disneylandzie (ZDJĘCIA)
http://www.pudelek.pl/artykul/104297/ch ... e_zdjecia/

Nowe zdjęcia Theronów sugerują, że Jackson może podzielić los syna Magica Johnsona. Rok temu paparazzi sfotografowali synka aktorki w peruce Elsy z Krainy lodu. Wtorkowy spacer Theron z dziećmi dodatkowo umacnia podejrzenia, że Jackson naprawdę lubi księżniczki Disneya. 6-latek tym razem miał na sobie brokatową sukienkę z Bellą z Pięknej i bestii. Wzrok przykuwała też jego fryzura z doczepionych warkoczyków.

Zobaczcie Theronów na spacerze. Wyglądają na szczęśliwych?
Obrazek


Dzieci to nie pieski pani Karolino :D
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 5277
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Luton
x 350
x 86
Podziękował: 3927 razy
Otrzymał podziękowanie: 7113 razy

Re: NWO

Nieprzeczytany postautor: songo70 » poniedziałek 19 cze 2017, 11:05

..eeetam, pośmierntne małżeństwa gejów to jest coś:
http://www.towleroad.com/2017/05/etienne-cardiles-2/

PS. poza tym Trump chyba coś wspominał o pigułce "Age reversal" od ET, chyba :o :lol:
0 x


Obrazek KIN 53 ⦁ Czerwony Magnetyczny Wędrowiec
Oświecenie jest ostatecznym rozczarowaniem naszego umysłu.
JESTEŚMY ZMIANĄ !
http://wearechange.org/

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 7950
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 19
x 206
Podziękował: 12896 razy
Otrzymał podziękowanie: 10917 razy

Re: NWO

Nieprzeczytany postautor: grzegorzadam » poniedziałek 19 cze 2017, 11:13

To jest jedna i ta sama zgnilizna, sączona przez dziesięciolecia.. ;)
Tolerancja na każdy wybryk, róbta co chceta, i są efekty.
Age reversal

:lol:
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 5277
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Luton
x 350
x 86
Podziękował: 3927 razy
Otrzymał podziękowanie: 7113 razy

Re: NWO

Nieprzeczytany postautor: songo70 » poniedziałek 19 cze 2017, 12:26

Age reversal
- pigułka cofająca biologiczny proces starzenia się ciała.

https://www.youtube.com/watch?v=E84-hCGrkp4
0 x


Obrazek KIN 53 ⦁ Czerwony Magnetyczny Wędrowiec
Oświecenie jest ostatecznym rozczarowaniem naszego umysłu.
JESTEŚMY ZMIANĄ !
http://wearechange.org/

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 7950
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 19
x 206
Podziękował: 12896 razy
Otrzymał podziękowanie: 10917 razy

Re: NWO

Nieprzeczytany postautor: grzegorzadam » poniedziałek 19 cze 2017, 12:43

Age reversal

Wymyślił to jakiś niewąski cwaniak z Harvarda U. zdaję się..
Znajdzie się klientela na ten lep :D


Wielkie korporacje są właścicielami Rządu (Leszek Nick Sadowski)
https://youtu.be/dGRASmNX5XE

- W Stanach Zjednoczonych nie ma już takiego kapitalizmu, jaki znamy z podręczników a ogromną część rynku zagarnęły wielkie korporacje. Jednocześnie rozrastająca się sfera publiczna niszczy klasę średnią, więc Amerykanie coraz częściej myślą o znalezieniu stabilnej państwowej posady a nie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa - twierdzi Leszek "Nick" Sadowski - wydawca nowojorskiego "Nowego Dziennika" będącego jednym z największych i najbardziej wpływowych polskich tytułów prasowych w Stanach Zjednoczonych.
(Warszawa, październik 2016)

Niestety to "polski" Rząd niszczy najbardziej konkurencyjność polskich małych firm. Polskich przedsiębiorców niszczy się wysokimi opłatami na ZUS a
wielki korporacjom, które otwierają u nas montownie i magazyny,
przyznaje wsparcie liczone w setkach milionów złotych.


Dobrze powiedziane. Żyjemy niestety w czasach faszyzmu w wersji globalnej 2.0, gdzie korporacje rządzą krajami, a banksterzy korporacjami.

Chodzi o łamanie zapisów w Konstytucji, która jest źródłem prawa.
Ponadto jeśli jakiś podatnik zapłaci 5% od 100 zł, to inny który zapłaci 5% od 1000 zł a i tak odda państwu więcej. Progresja podatkowa jest przejawem socjalizmu czyli największej katastrofy gospodarczej jaką zna świat.
Korporacje nauczyły się unikania płacenia podatków, bo wystarczy że ich polskie spółki-córki dostaną "naciągane" faktury od centrali w świecie a bilans wychodzi na zero. Oczywiście w tym samym czasie polska konkurencja podatki płaci, w czym pomaga jej skrupulatna skarbówka.
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 4722
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 291
x 148
Podziękował: 24610 razy
Otrzymał podziękowanie: 6944 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany postautor: abcd » poniedziałek 19 cze 2017, 22:36

Poniższy artykuł pasuje jak garnitur szyty na miarę również do tematu o PiS'sie ale to jakby rzucał grochem o ścianę ;) :lol:
Może troszku bardziej zadziała w tym wątku choć to jedno i to samo:

wolnosc24.pl pisze:Państwo PiS musi wszystko kontrolować. Rząd chce zlikwidować wypłaty wynagrodzeń w gotówce. Tak ogranicza się naszą wolność
10 kwietnia 2017

Obrazek
Bankomat fot. Wikipedia CC 3.0 autor: Adrian Grycuk

Wynagrodzenia przelewane na konto, a nie dawane do ręki to recepta ministerstwa rozwoju na zwalczanie szarej strefy – pisze poniedziałkowy „Puls Biznesu”.

„Kodeks pracy stanowi, że pensję wypłaca się w gotówce. W praktyce zdecydowanie przeważa jednak formalny wyjątek, czyli przelewanie wypłaty na konto bankowe. Jak wynika z danych Narodowego Banku Polskiego, w tej formie wynagrodzenie dostaje aż 87 proc. Polaków” – czytamy w artykule.

Ministerstwo Rozwoju (MR) chce jeszcze powiększyć tę grupę, wprowadzając do Kodeksu pracy zapis o domyślnym wysyłaniu wynagrodzenia na konto bankowe. Propozycja została zawarta w opublikowanym właśnie przez resort projekcie ustawy o skróceniu okresu przechowywania akt pracowniczych z 50 do 10lat.

„Dlaczego rząd nie lubi płatności gotówkowych?” – pyta „Puls Biznesu” i odpowiada: resort rozwoju uważa, że „są one domeną szarej strefy w gospodarce”.

W uzasadnieniu projektu, które cytuje „PB” zaznaczono, co następuje: „płatności gotówkowe, w przeciwieństwie do elektronicznych, nie pozostawiają śladu, umożliwiając ukrycie transakcji (…) Tym samym wprowadzenie regulacji zmniejszającej rolę gotówki w gospodarce na rzecz płatności elektronicznych może przyczynić się do ograniczenia szarej strefy”.

Czytaj też: GUS: Rekordowy poziom średniego wynagrodzenia w Polsce. „4635,77 zł”. Tylko kto tyle zarabia?

Pomysł ministerstwa chwali Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego. „Skorzystają na tym wszyscy. Zarówno polska gospodarka, jak i konsumenci. Udział transakcji bezgotówkowych należy zwiększać, bo są łatwe i zapewniają bezpieczeństwo obrotu. W Polsce tymczasem można zaobserwować kult gotówki, której ludzie lubią dotykać, przekładać ją i patrzeć na nią, bo wtedy czują jej wartość” – twierdzi reprezentujący fundację Robert Łaniewski.

Czytaj też: Alimenciarze trafią na „czarną listę”. Czyżby przewodniczący KOD-u Mateusz Kijowski miał problem?

„Celem tej zmiany jest oczywiście uszczelnianie systemu i zwalczanie +nieoficjalnego+ zatrudnienia” – ocenił z kolei Jerzy Bartnik, prezes Związku Rzemiosła Polskiego.

„Obawiam się jednak, że to nie pasuje do polskich realiów, w których wiele osób nie chce prowadzić kont bankowych (…) Upowszechnienie obrotu bezgotówkowego wymaga jeszcze wielu lat uświadamiania płynących z niego korzyści” – podkreślił Bartnik.

(PAP)
http://wolnosc24.pl/2017/04/10/nie-bedz ... a-wolnosc/
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 7950
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 19
x 206
Podziękował: 12896 razy
Otrzymał podziękowanie: 10917 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany postautor: grzegorzadam » czwartek 22 cze 2017, 08:18

ALDOUS HUXLEY
„Nowy Wspaniały Świat”

(Przełożył: Bogdan Baran)

Pdf:
http://www.comporecordeyros.cba.pl/lekt ... leyNWS.pdf
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 5277
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Luton
x 350
x 86
Podziękował: 3927 razy
Otrzymał podziękowanie: 7113 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany postautor: songo70 » czwartek 22 cze 2017, 23:02

https://youtu.be/rjsiMN7lhuo

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... ie-umyslu/

Rewolucja seksualna jako programowanie umysłu zbiorowego populacji

<https://youtu.be/rjsiMN7lhuo

Marksistowska ideologia gender oraz konsekwentnie wdrażana przez masońskie (KEN/MEN) państwowe szkolnictwo systemowa seksualizacja dzieci i młodzieży to zbrodnia na naRODzie polskim.

Prawdziwym celem Drugiej Rewolucji Seksualnej, realizowanej przez psychopatów z UE, jest bowiem kastracja przyRODzonej istocie ludzkiej intelektualnej, emocjonalnej, duchowej Mocy oraz Twórczego Potencjału utalentowanego Słowiańskiego Narodu Polskiego.

Systematyczna seksualizacja młodego człowieka w najbardziej newralgicznej fazie intensywnego rozwoju osobowości i kształtowania się talentów jest obliczona na uzyskanie efektu trwałej dekoncentracji uniemożliwiającej skuteczne podejmowanie jakiejkolwiek działalności twórczej.

Zapraszam do wysłuchania pobudkowego wykładu Krzysztofa Karonia.

TAW

0 x


Obrazek KIN 53 ⦁ Czerwony Magnetyczny Wędrowiec
Oświecenie jest ostatecznym rozczarowaniem naszego umysłu.
JESTEŚMY ZMIANĄ !
http://wearechange.org/

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 5277
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Luton
x 350
x 86
Podziękował: 3927 razy
Otrzymał podziękowanie: 7113 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany postautor: songo70 » czwartek 29 cze 2017, 09:47

ciekawy materiał, już na początku dowiadujemy się dlaczego Carowie Rosji musieli zostać zgładzeni,-
nie zgodzili się na pierwszy projekt NWO :!:

https://www.youtube.com/watch?v=6X_xB1JJ_Es
0 x


Obrazek KIN 53 ⦁ Czerwony Magnetyczny Wędrowiec
Oświecenie jest ostatecznym rozczarowaniem naszego umysłu.
JESTEŚMY ZMIANĄ !
http://wearechange.org/

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 7950
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 19
x 206
Podziękował: 12896 razy
Otrzymał podziękowanie: 10917 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany postautor: grzegorzadam » sobota 01 lip 2017, 08:15

Ronald Bernard ujawnia sekrety światowej finansjery

https://youtu.be/faxh7U-LBeQ
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
devi
Posty: 520
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 27
Podziękował: 345 razy
Otrzymał podziękowanie: 1026 razy

Re: NWO/EU, itd..

Nieprzeczytany postautor: devi » niedziela 16 lip 2017, 12:44

Ken O'Keefe mówi prawdę o ISIS, CIA, bankierach, Bin Ladenie oraz wieżach WTC

https://www.youtube.com/watch?v=cWwpsQOWp5I

Kanał Kena O'Keefe na jt: https://www.youtube.com/user/1worldcitizen/videos
0 x
Wróć do „Paranauki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości