PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
x 19
x 206
Podziękował: 12896 razy
Otrzymał podziękowanie: 10917 razy

Re: PASOŻYTY - ODROBACZ SIĘ

Nieprzeczytany postautor: grzegorzadam » poniedziałek 12 cze 2017, 13:38

rok temu wyszło mi: deficyt poniżej 19

A teraz?

Na obłe jelitowe świetnie działa solanka Ted'a, nalewka orzechowa, goździki mielone (jaja).
0 x

czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Justyna
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Nieprzeczytany postautor: Justyna » poniedziałek 12 cze 2017, 13:43

teraz tylko i wyłącznie z biorezonansu "deficyt", ale nie wiem czy wierzyć. znaczy no zweryfikuję z krwi za jakiś miesiąc bo będę wtedy się badać na lamblię. a własnie - jak najlepiej zweryfikować poźniej czy nadal sie to świnstwo ma- z krwi, czy z kału?
dziękuję za informację o obłych :)
0 x

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
x 19
x 206

Nieprzeczytany postautor: grzegorzadam » poniedziałek 12 cze 2017, 13:46

jak najlepiej zweryfikować poźniej czy nadal sie to świnstwo ma- z krwi, czy z kału?

Bicom, i tak chodzę terapeutycznie, mam co jakiś czas sprawdzenie, w trakcie.
Można badać jak mówisz, dla mnie szkoda czasu i kasy.
czy wierzyć. znaczy no zweryfikuję z krwi

Wszystko można tym zbadać, ale bez podania danych w ng/ml..
Ostatnio sprawdził rtęć córce, na poziomie minimalnym.

Zbadał babce sok z aloesu, działał dobrze na jakiś metal-usuwał, ale równocześnie zwiększał poziom zagrzybienia...
0 x

czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Justyna
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Nieprzeczytany postautor: Justyna » poniedziałek 12 cze 2017, 13:58

ale czy wtedy takie badanie pod kątem tylko jednej rzeczy jest tansze? jak często się badasz i ile to kosztuje?
0 x

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
x 19
x 206

Nieprzeczytany postautor: grzegorzadam » poniedziałek 12 cze 2017, 14:25

Nic nie kosztuje, w trakcie terapii, fiolka w kubek i gaz.
Aparat i tak chodzi.
0 x

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
x 19
x 206

Nieprzeczytany postautor: grzegorzadam » piątek 23 cze 2017, 14:12

Wirus EBV - Mononukleoza

Mononukleoza
--> wywołuje ją wirus Epsteina-Barra ( EBV). Początek infekcji daje kontakt ze śliną chorego. U większości osób dorosłych (96-99 proc.) stwierdza się przeciwciała świadczące o kontakcie z EBV. Wirus EBV jest sprawcą jednego z nowotworów układu krwionośnego - chłoniaka Burkitta.
---> Nie ma specjalnych leków przeciwko mononukleozie.
ale:

Jerzy Zięba, w książce "Ukryte Terapie" twierdzi, że mononukleozę można wyleczyć w ciągu kilku dni podając choremu: 150 do 200 gram askorbinianu sodu na dobę, w podzielonych 12 - 25 dawkach.)
*
Objawy:
-->wysoka gorączka, do 40°C, utrzymująca się - nawet dwa tygodnie;
-->powiększone węzły chłonne w pachwinach, pod pachami, na szyi i pod żuchwą, - twarde, wrażliwe na dotyk, mogą mieć wielkość fasoli, a nawet włoskiego orzecha;
--> silny ból gardła, migdałki są powiększone i widać na nich szary nalot, nieprzyjemny, mdły zapachu z ust;
--> pobolewania brzucha spowodowane powiększeniem śledziony, ten objaw występuje u 50 proc. chorych;
--> obfity katar
--> czasem pojawia się opuchlizna na powiekach, nasadzie nosa albo łukach brwiowych.
--> Jeśli wirus zaatakuje wątrobę, występują jeszcze objawy żółtaczki.
-->A gdy lekarz wcześniej błędnie stwierdził bakteryjną infekcję gardła i przepisał ampicylinę (lub jej pochodną), reakcją na antybiotyk jest pojawienie się wysypki.

https://www.facebook.com/pasozytywciele ... 6395170379
0 x

koleta
Otrzymał podziękowanie: 18 razy

Nieprzeczytany postautor: koleta » sobota 08 lip 2017, 23:18

Witam. Mało informacji na internetach jest o specyfiku 7 peaps. Zamówiłam go sobie i wychodzi na to ze powinnam użyć go dopiero za miesiąc bo jak instrukcja głosi " pięć dni przed pełnią. Zażycie tego w inne dni nie będzie działało skutecznie?
0 x

Awatar użytkownika
Kiszka
x 2
x 4
Podziękował: 534 razy
Otrzymał podziękowanie: 311 razy

Nieprzeczytany postautor: Kiszka » niedziela 09 lip 2017, 22:21

jak już kupiłaś to skonsumuj ;) zeby nie wyrzucać ale są owiele lepsze środki na obcych wewnątrz nas począwszy od solidnych fundamentów czyli odpowiedniego ph limfy co by naszym "mniejszym braciom" :D uprzykrzyć atmosferę do egzystowania.
Jak zwykle polecam poczytać od deszczki do deszczki temat i Cię oświeci 8-)
0 x

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
x 19
x 206

Nieprzeczytany postautor: grzegorzadam » niedziela 09 lip 2017, 22:25

Mało informacji na internetach jest o specyfiku 7 peaps.

Nie będziemy ronić łez z tego powodu :)
Zażywałem, nic nie zauważyłem, przereklamowane jak wiele innych.
Jak kolega wspomniał w tym temacie jest różnych recept wiele ;)
0 x

koleta
Otrzymał podziękowanie: 18 razy

Nieprzeczytany postautor: koleta » poniedziałek 10 lip 2017, 15:11

Dobra czaję ludzie . Ten 7 peps sie przewijał często więc pomyślałam ze to musi być czadowa rzecz. ;) Dzięki za odpowiedź ;)
0 x

Minka
x 2
Otrzymał podziękowanie: 7 razy

Nieprzeczytany postautor: Minka » niedziela 16 lip 2017, 20:38

Haj :) Mam atopowe zapalenie skóry od 25 lat, od około roku przerost candidy, szczególnie widać na języku. Chcę rozpocząć odrobaczanie a następnie odgrzybianie - zakupiłam wrotycz, korę dębu, korę kruszyny i piołun. Zamierzam stosować zioła wg Siemionowej. Do tego dołączyć lewatywę.
Szperając w internecie, książkach i na forach postanowiłam dokupić ziemię okrzemkową, naftę, za 3 dni "dojdzie" mi mieszanka 10 główek czosnku + 0,5L wody z ogórkow kiszonych, mam całe mnóstwo skrzypu polnego (robić kąpiele? pić?) i pokrzywy, mam sól Epsom, olej rycynowy.
I teraz tak - o ile wg przepisu Siemionowej wiem co i jak robić, tak nie wiem czy mogę równocześnie pić naftę i czosnek z ogórkami? Kiedy zacząć spożywać ziemię okrzemkową i pić skrzyp? Czy po lewatywach powinnam jeść łyżkę kefiru? Do odgrzybiania chcę kupić olejek z oregano (znam osobę, która zmniejszyła kolonię candidy dzięki stosowaniu olejku+Enterosgel oraz eliminacja cukru i alkoholu na rok czasu), po jakim czasie go włączyć do kuracji? Czy stosować go razem z olejem z pestek dyni?
Jeśli ktoś jest w stanie odpowiedzieć na moje wątpliwości to z góry dziękuję :) duża ilość wiedzy w krótkim czasie i brak notatek mnie nieco zgubiła ;)
0 x

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
x 19
x 206

Nieprzeczytany postautor: grzegorzadam » niedziela 16 lip 2017, 21:36

I teraz tak - o ile wg przepisu Siemionowej wiem co i jak robić, tak nie wiem czy mogę równocześnie pić naftę i czosnek z ogórkami? Kiedy zacząć spożywać ziemię okrzemkową i pić skrzyp?

Nie rób wszystkiego na raz!..

Olejek oregano, hmm, poczytaj u Siemionowej o mykoczist, czyli poczciwej nalewce
na glistniku, właśnie na grzyba .
Jest tych sposobów więcej, jeszcze boraks, H2o2, jod (Sircus, Last) w odpowiednich wątkach
viewtopic.php?f=17&t=824&hilit=boraks#p13337
viewtopic.php?f=17&t=1182&hilit=lugola#p25790
viewtopic.php?f=17&t=455&hilit=woda+utleniona#p5187
viewtopic.php?f=16&t=1018&hilit=grzybica#p19572

Miłej lektury ;)
0 x

Minka
x 2
Otrzymał podziękowanie: 7 razy

Nieprzeczytany postautor: Minka » poniedziałek 17 lip 2017, 13:16

grzegorzadam pisze:Nie rób wszystkiego na raz!..

Olejek oregano, hmm, poczytaj u Siemionowej o mykoczist, czyli poczciwej nalewce
na glistniku, właśnie na grzyba .
Jest tych sposobów więcej, jeszcze boraks, H2o2, jod (Sircus, Last) w odpowiednich wątkach

Miłej lektury ;)

Aaa czytałam już ;) Boraks mam już rozrobiony w litrowej butelce; po wypiciu nawet 2-3 kropli płynu Lugola źle się czuję - niepokój i przyspieszony puls więc suplementuje przez skórę; WU póki co nie stosuję, bo nie udało mi się jeszcze rzucić palenia :/ czasem czyszcze nią uszy, zatoki i płuczę gardło.
Wrócę tylko do pytania kiedy włączyć ziemię okrzemkową, resztę sobie jakoś na spokojnie ułożyłam.
0 x

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
x 19
x 206

Nieprzeczytany postautor: grzegorzadam » poniedziałek 17 lip 2017, 14:04

więc suplementuje przez skórę

Kiepski sposób.

WU póki co nie stosuję, bo nie udało mi się jeszcze rzucić palenia

Tym bardziej stosuj, też pykam, bez związku, wręcz wskazane.
0 x

Jancio
x 2
x 10
Podziękował: 143 razy
Otrzymał podziękowanie: 316 razy

Nieprzeczytany postautor: Jancio » poniedziałek 17 lip 2017, 15:13

NIe pykaj łykaj zdrowsze :lol:
0 x

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
x 19
x 206

Nieprzeczytany postautor: grzegorzadam » poniedziałek 17 lip 2017, 15:31

Lubię pykać, producenci narkotyków uwzięli się na poczciwy tytoń, ogłupianie na maxa,
a tymczasem... :D

http://wolna-polska.pl/wp-content/uploa ... -cz.-1.pdf
http://wolna-polska.pl/wp-content/uploa ... Y-cz-2.pdf
0 x

Awatar użytkownika
Kiszka
x 2
x 4

Nieprzeczytany postautor: Kiszka » poniedziałek 17 lip 2017, 16:35

@GA, nie ukrywam, że jestem zszokowany :shock: po lekturze początkowej tej książki co dałeś w linkach- szczerze - to brak mi słów, a dawno mi ich nie brakowało :o
0 x

Lekarze przepisują leki o, których mało wiedzą, na choroby o których jeszcze mniej wiedzą- ludziom, o których NIC nie wiedzą !

Jancio
x 2
x 10

Nieprzeczytany postautor: Jancio » poniedziałek 17 lip 2017, 21:58

grzegorzadam pisze:Lubię pykać, producenci narkotyków uwzięli się na poczciwy tytoń, ogłupianie na maxa,
a tymczasem... :D

Pamiętam swoją flegmę z rana i kaszel. Wiem, tez ze papier jest cierpliwy w zależności kto na nim pisze. Palenie to nie tylko prawdopodobieństwo raka. No może jest i dobre na robale jedynie :D
0 x

Lucid
x 3
Podziękował: 121 razy
Otrzymał podziękowanie: 40 razy

Nieprzeczytany postautor: Lucid » wtorek 18 lip 2017, 10:48

Pisałam niedawno w temacie: Nasze porady zdrowotne... o zarażeniu pasożytami. Przez długie lata nic u mnie nie zagościło, a tu w okresie ok. półtora roku nabawiłam się kilku różnych rodzajów :roll: . Byłam badana regularnie w 2014 i 2015 roku metodą Cornelissena ( w moim mieście lekarz bada tą metodą). Nic nie było. Wybrałam sie do niego w maju tego roku i przeżyłam szok. Na razie udało się zwalczyć pasożyty jelitowe. Na ostatniej wizycie dowiedziałam sie co pozostało w moim organizmie: motylica wątrobowa i tasiemiec bąblowiec :roll: . To był kolejny szok. Ciężko to znieść, że ma się coś takiego w sobie. Lekarz zalecił goździki, więc stosuję je zmielone 2 x dziennie 1 łyżeczka na łyżkę zmielonych nasion lnu. Zbadał, że goździki w moim organizmie działają na te pasożyty. Po miesiącu stosowania mam się zgłosić na wizytę, żeby sprawdzić, czy coś pozostało. Ciekawa jestem, czy to wystarczy, żeby pozbyć się tego paskudztwa. Może znacie jakieś konkretne metody na ten rodzaj pasożytów?
0 x

Awatar użytkownika
Kiszka
x 2
x 4

Nieprzeczytany postautor: Kiszka » wtorek 18 lip 2017, 11:33

Lucid a stosowałaś Zentel? on jest szczególnie polecany na pasożyty jelit. Myślę, że na tasiemca by mógł pomóc. Często jest tak, że ludzie się odrobaczają metodami naturalnymi a potem jak wezmą Zentel to wyłazi z nich jeszcze masa robali. Na ziołach się nie znam, doradzą inni ;)
0 x

Lucid
x 3

Nieprzeczytany postautor: Lucid » wtorek 18 lip 2017, 11:37

Na razie niczego oprócz ziół nie stosowałam
0 x

Jancio
x 2
x 10

Nieprzeczytany postautor: Jancio » wtorek 18 lip 2017, 12:32

Jak lubisz kurki(grzyby) to polecam teraz sezon
0 x

Lucid
x 3

Nieprzeczytany postautor: Lucid » wtorek 18 lip 2017, 12:36

Słyszałam o nalewce z kurek. Właśnie poczytałam. Wydaje się sensowne. Warto spróbować.
0 x

Jancio
x 2
x 10

Nieprzeczytany postautor: Jancio » wtorek 18 lip 2017, 17:13

Nalewki dużo nie wypijesz zjeść można i pół kg na posiedzenie ;) a popić też można
PS Nalewka to na zimowe wieczory.
0 x

Lucid
x 3

Nieprzeczytany postautor: Lucid » środa 19 lip 2017, 09:20

Nie wiem czy na surowo można jeść kurki ;) , bo tylko w takiej formie związki aktywne mają działanie na pasożyty. Przyrządzone na gorąco już nie mają takiego działania. Michał Tombak poleca nalewkę. Gdyby jednak można było jeść te kurki na surowo, to rzeczywiście można by zjeść ich więcej, niż jest ich w nalewce.
0 x

Wróć do „Zdrowie fizyczne”