Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Poszukuję osób które konstruują urządzenia nie uznawane przez współczesną naukę.

Darnok19
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 06 paź 2020, 15:32

Poszukuję osób które konstruują urządzenia nie uznawane przez współczesną naukę.

Nieprzeczytany post autor: Darnok19 » wtorek 06 paź 2020, 15:35

Dzień Dobry,

Jestem fotografem dokumentalistą, który poszukuje osób które skonstruowały urządzenia udane lub nie udane urządzenia z pogranicza tego co uznaje się współcześnie w nauce. Szczególnie interesują mnie urządzenia, których celem jest wytwarzanie energii lub jej oszczędzanie.

Chciałbym sfotografować Wasze wynalazki do mojego projektu oraz umówić się na krótki wywiad. Jeżeli jesteś zainteresowany zostaw post pod tym wątkiem lub napisz na adres konraddobrucki(malpa)gmail.com

Z przyjemnością pojadę w każdy zakątek Polski (a jeżeli Covid pozwoli nawet dalej)
0 xODPOWIEDZ