Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Butch Witkowski - UFO Okaleczenia

Krzysztof Rogala
x 116

Butch Witkowski - UFO Okaleczenia

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Rogala » poniedziałek 28 lip 2014, 10:23

Butch Witkowski - UFO Ludzkie Okaleczenia


Butch Witkowski nie jest człowiekiem, którego łatwo przestraszyć. Hardy stał się podczas służby w marines, a umiejętności śledcze zdobył, rozwiązując w policji sprawy morderstw. Kiedy jednak podsumowuje rezultaty swych badań, pod żartobliwym tonem wyczuwalna jest nuta czegoś zdecydowanie bardziej złowrogiego.

Czy czuję, że są tam z więcej niż jednego powodu? Słuchajcie, jeśli mieliby na nas eksperymentować...
Byli tu ile - tysiące lat? Myślę, że do tej pory by skończyli. Co oni robią teraz? Wiemy, że tu są
chcemy wiedzieć dlaczego tu są, jaki jest ich cel? Dlaczego tracimy ponad 30 tysięcy ludzi rocznie?


Obrazek
polecane linki:

http://davidicke.pl/forum/drapie-cy-ludzkie-niwa-uwaga-drastyczny-materia-t2231.html

http://davidicke.pl/forum/suma-wszystkich-strachow-scott-corrales-t4776.html

http://niewiarygodne.pl/wid,13139551,martykul.html?_ticrsn=5&ticaid=6cb9f

Obrazek
0 xODPOWIEDZ