Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 07 wrz 2018, 23:59

Czy utalentowane dzieci są problemem? Agnieszka Zell

https://www.youtube.com/watch?v=NJpH5DV48Tg
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 08 wrz 2018, 11:24

0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 12 wrz 2018, 08:55

0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 12 wrz 2018, 09:28

S. Pitoń...

https://www.youtube.com/watch?v=1OLSSc6Jc40

Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
forester
Posty: 1620
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: forester » środa 19 wrz 2018, 17:01

Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: azo » niedziela 23 wrz 2018, 07:52

Serdecznie polecam jedną z, a może najważniejsza książkę o wychowywaniu Dzieci przeznaczoną dla wszystkich myślących Rodziców. Proszę pamiętać bardzo istotną instrukcję - czytając tego typu książki - należy to robić z "pozycji Dziecka" - czy chciałabyś/chciałbyś być w ten sposób traktowana/y w Swoim dzieciństwie?

https://cms-files.superszkolna.pl/sites ... _i_kar.pdf
0 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 23 wrz 2018, 10:18

Jak to mówią, zostałam "krótko" wychowana przez mamę ,bo tata pracował i był "gościem " w domu .Ojciec pozwalał nam na wiele rzeczy ale mama wiele zabraniała .W związku z tym ,musiałysmy ją z siostrą okłamywać ,czasem nawet nie wiedziała gdzie jestesmy ( oficjalnie u koleżanki )a w tym czasie np.na imprezie lub dyskotece .Nie mam o to żalu ,moje dzieciństwo było wspaniałe ,ale postanowiłam sobie ,że ja będę inna dla swoich dzieci .Zawsze wiedziałam gdzie idą ,gdzie będą się bawić ,miałam do nich zaufanie ale wkurzałam się gdy się spóźniali .
Po prostu analizowałam jak by to wyglądało w czasach gdy ja chciałam się bawić no i brałam pod uwagę argumenty za i przeciw .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 26 wrz 2018, 20:50

Sebastian....


https://www.youtube.com/watch?v=aK9acbzK-qA





Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 08 paź 2018, 23:57

Obrazek :!:
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 06 lis 2018, 00:40

https://www.odkrywamyzakryte.com/lesne-przedszkola/
Leśne przedszkola

od kilkudziesięciu lat popularne są w krajach skandynawskich, Niemczech, Japonii, Czechach, Szkocji, Austrii i USA. W Polsce zaczęły pojawiać się dopiero kilka lat temu jako alternatywa dla tradycyjnych przedszkoli. Nowy wymiar dziecięcej edukacji z roku na rok przyciąga coraz więcej chętnych. Bo któreż dziecko nie chciałoby spędzać większość przedszkolnego dnia na świeżym powietrzu, taplając się w błocie i brodząc w kałużach?

Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 07 lis 2018, 11:03

astromaria

in response to bartekpawel:

Ale jak ludzie mają myśleć, skoro w ogóle nie są do tego przyzwyczajeni?

W szkole też nie uczą wyrażania własnego zdania, tylko uczeń ma wyrażać zachwyt nad Panem Tadeuszem, nawet jeśli dzieło mu się nie podoba i ma na to argumenty.

Przyznam, że nie mogłem zrozumieć, dlaczego tak wiele wydawać by się mogło inteligentnych osób, … Continue reading „HYDE PARK 2, czyli miejsce do rozmów na dowolne tematy”

Podobno szkoła przed wojną uczyła myślenia i dlatego nasi intelektualiści zostali wymordowani, najpierw przez Niemców, a potem przez Rosjan (a raczej oba razy przez syjonistów).

Po wojnie przeprowadzono kilka reform edukacji i za każdym razem było to równanie w dół.

Im starsi ludzie tym mają lepszą wiedzę, więc wprowadzono hejt przeciwko starym i wmówiono młodym, że starzy są zdziecinniałymi sklerotykami i że pobierali nauki w ciemnych wiekach, kiedy bano się postępu i prądu elektrycznego (pamiętacie starego menela z filmiku „Matura to bzdura”?).

Dlatego dziś, kiedy starsi ostrzegają przed zagrożeniami NWO i „postępu” młodzi ich wyśmiewają i nie słuchają („młodzi, wykształceni z wielkich miast” to już synonim głupoty).

Dodajcie do tego przymusowe, zmasowane szczepienia rtęcią, aluminium i innymi neurotoksynami i mamy obraz nadciągającej katastrofy.

Pisałam w blogu o tym, że w mojej semestralnej pracy zaliczeniowej z psychologii poddałam metodę analizy transakcyjnej Erica Berne totalnej, miażdżącej krytyce i to wywołało wielki skandal.

Na szczęście miałam myślącego wykładowcę, który po długich namysłach uznał jednak, że mi tę pracę zaliczy, chociaż zupełnie nie spełniała kryteriów.

Należało po prostu przepisać własnymi słowami książkę i skopiować ilustrację i byłaby 5.

A samodzielna i krytyczna analiza to grzech śmiertelny.

Z kolei mój syn, który należy do Mensy i który w końcu skończył informatykę na Politechnice Warszawskiej ze wszystkimi możliwymi wyróżnieniami i nagrodami mało nie skończył jako cieć na miotle, bo zdawał na tę uczelnię 4 razy i za każdym razem brakowało mu kilku punktów, żeby się na ten oblegany kierunek dostać.

Więc żeby nie trafić w kamasze przez te 4 lata studiował jakieś inne rzeczy, na innych wydziałach, gdzie taka ilość punktów była wystarczająca.

Byłby pewnie tak się egzaminował do późnej starości gdyby jego tata nie wpadł na genialny, chociaż nielegalny pomysł: skontaktował go ze swoją koleżanką z czasów studiów, która jest wykładowczynią na polibudzie i poprosił ją o „korepetycję”.

I co się okazało?

Że mój syn ma całą wiedzę w małym paluszku i żadnych „douczek” nie potrzebuje, a jedyną rzeczą, której nie umie było rozwiązywanie testów!!!

On był kreatywny, a powinien się zniżyć do poziomu szympansa i bezmyślnie zakreślać okienka.

Tak więc zamiast korepetycji otrzymał instrukcję, co i jak zakreślać i stał się cud!

Za piątym podejściem zdobył maksymalną ilość punktów i w końcu dostąpił zaszczytu stania się studentem informatyki!!!

Jeśli tak traktuje się zdolnych ludzi, to już niedługo spełni się zapowiedź twórców NWO, że

inżynierowie będą takimi głąbami, że mosty będą się walić, samochody rozpadać w czasie jazdy i nasza cywilizacja runie niczym domek z kart!
https://public-api.wordpress.com/bar/?s ... 4ifQ=&_z=z

testy :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: azo » sobota 10 lis 2018, 09:56

Wychowując Dzieci należy też pamiętać, że One są bardzo bystre i nie oceniają co dobre a co złe. Dobre jest to co przynosi Im korzyść (i słusznie). Ale to znaczy, że po pierwsze mamy obowiązek uświadamiać Im prawdziwe wartości (o ile je znamy) i uczyć trudnej sztuki rezygnacji z doraźnych korzyści na rzecz długotrwałych. A po drugie mamy obowiązek ciągle pracować nad własnymi słabościami, a nie złościć się na Nasze Dzieci; kiedy je zgodnie z Naszym wychowaniem "przeciwko" Nam wykorzystują. Problemy jakie stwarzają Nam Dzieci są po prostu zewnętrznym obrazem i zwrotem Naszych własnych problemów i to zawsze powinno Nam dawać do myślenia. 8-)

Obrazek
1 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 21 gru 2018, 23:42

Tak, kiedyś było i...się żyło :D

Obrazek
Wracało się ze szkoły w kapciach żeby worek był cięższy w razie potyczki na worki ;-) chlopaki rzucali na nas gasienice, a my ich workami gdzie popadło , potem po szkole te same chłopaki wołały pod oknem na rower .... ;-) zimą zjeżdzało się z gory na byle czym ;-) naśladowało jazdę figurową na ledwo zamarzniętej Rusałce ;-)

Pamietam też, że na podrapane lub zakrwawione kolana przykładałam liść babki i na trzepakach wyczynialiśmy akrobacje a potem było wino marki Wino zasiarczone jak cholera i perfumy zachęcające Byś Może...
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 25 gru 2018, 00:15

0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 08 sty 2019, 18:21

https://jasnapolska.pl/szkola-jak-fabry ... w-systemu/
Szkoła jak fabryka, czyli jak nas tresują i formatują na posłusznych niewolników systemu

RA - Jasna Polska | 01.09.2018 20172

Jak myślisz skąd wzięły się 45 minutowe lekcje, jedna dłuższa przerwa na posiłek w ciągu dnia oraz ławki w schludnych rzędach?

Albo dzwonek?

Ten system doskonale sprawdzał się w pracy przy liniach produkcyjnych i wtedy też zagościł na dobre w naszych szkołach.


Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 12 sty 2019, 00:22

Obrazek
1 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 14 sty 2019, 23:01

Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 22 sty 2019, 12:35

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 28 sty 2019, 12:19

Sebastian Pitoń...

https://www.youtube.com/watch?v=AwA2nxEUDUM




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 04 lut 2019, 22:21

https://www.facebook.com/467689333360318/videos/1247073248755252/UzpfSTQ2NzY4OTMzMzM2MDMxODpWSzoxMjQ3MDczMjQ4NzU1MjUy/

Dzisiejsze dzieci i młodzi nie znają takiego życia...Było dużo koleżeństwa i wspólnej zabawy. Znajomości przetrwaly do dziś i była to nauka życia społecznego. A dziś podwórka są raczej puste w dużym mieście ... :(
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 10 lut 2019, 23:03

0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 21 lut 2019, 22:35

na 100% tak będzie
Załączniki
52043198_617904118651887_7369013060628905984_n.jpg
52043198_617904118651887_7369013060628905984_n.jpg (32.34 KiB) Przejrzano 10939 razy
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 24 lut 2019, 20:12

Robią nas w konia: Gdańsku OBUDŹ się! RODZICE - to ostatni dzwonek dla Waszych dzieci

https://youtu.be/l1aLtmrEWlg


Oglądajcie od 2 minuty ,to krótkie info ale bardzo ważne !! Jestem za wczesną edukacją seksualną ale to już przesada ! Faktycznie dążą do legalizacji pedofilii ? :( :(
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 26 lut 2019, 14:23

Małopolska kurator oświaty nokautuje dziennikarki TVN-u! W kilka minut obnażyła hipokryzję Deklaracji LGBT+

Małopolska Kurator Oświaty, Barbara Nowak, znana jest ze swoich ciętych wypowiedzi (dotyczących również tematyki antyislamskiej), które nie wszystkim się podobają. Ostatnio burzę wywołał jej wpis, w którym skrytykowała podpisanie przez prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego, Deklaracji LGBT+.

Przez media wylała się fala hejtu. Na odpowiedź Nowak nie trzeba było długo czekać, w wywiadzie dla TVN wyjaśniła, co miała na myśli mówiąc m.in. o "propagowaniu pedofilii". Po kolei i rzeczowo obalała twierdzenia dziennikarek.

Pierwsze pytanie brzmiało: "Co ma wspólnego LGBT z pedofilią, jakby Pani zechciała rozwinąć tą myśl?"

"Pan prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisał Deklarację LGBT+. W tej deklaracji jest zapowiedź wejścia do szkół wychowania seksualnego opracowanego według standardów WHO, czyli Światowej Organizacji Zdrowia. Każdy kto zna ten dokument, wie dobrze że jest on pro-pedofilski. Osobom, które go nie znają wystarczy kilka informacji, żeby wiedziały, że to co mówię jest prawdą" - odpowiedziała kurator oświaty. "A ja, jako osoba zainteresowana dobrem dzieci, zawsze przy takich okazjach muszę zabrać głos. Przeczytam co jest powiedziane, jeżeli chodzi o rozwój dziecka w wieku 6-9 lat. Otóż to dziecko, w tym wieku ma rozumieć pojęcie "akceptowalne współżycie, akceptowalny seks, czyli odbywany za zgodą obu osób, dobrowolny, równy, stosowny do wieku, kontekstu, zapewniający szacunek do samego siebie". To jest do 9 roku życia. Następny przedział wiekowy 9-12 lat, czytamy, trzymając się tylko tego kontekstu, tu jest dużo więcej informacji: "Dziecko w tym wieku ma umieć negocjować i komunikować się w sprawie bezpiecznego, przyjemnego seksu z partnerem". Czy to nie są pedofilskie zapisy?" - dodała.

"W dokumencie jest mowa żeby dzieci to „wiedziały”, skąd wniosek, że mają ją inicjować?" – w odpowiedzi zapytała dziennikarka TVN-u.

"Jest wyraźna mowa o negocjacjach z partnerami (…) to jest różnica" – odpowiedziała Barbara Nowak. "Szkoła to miejsce, gdzie dziecko do 18- czasem 19 – roku życia uczy się wychowywać. Nie jest naszym celem kierowanie zainteresowania dzieci w kierunku seksu. Nie jest naszym celem seksualizacja dzieci, a wychowanie do życia w rodzinie (…) szkoła nie jest tą arena, gdzie dziecko ma eksperymentować seksualnie" - podkreśliła.

Następnie padło pytanie dotyczące homoseksualnych uczniów w małopolskich szkołach: "Co chciałaby Pani powiedzieć tym uczniom, że są pedofilami?" - dociekała jedna z dziennikarek.

"Nigdy w życiu tak nie powiedziałam, nie wiem dlaczego Pani w ogóle takie zdanie formułuje" - odpowiedziała Barbara Nowak.

Taka odpowiedź nie wystarczyła jednak dziennikarce, która dalej ciągnęła temat: "Przyrównała pani osoby LGBT z pedofilią".

"Ja tylko powiedziałam o pro-pedofilskich standardach WHO zawartych w deklaracji podpisanej przez prezydenta Trzaskowskiego. Nigdy nikogo nie obrażam, proszę takich rzeczy mi nie imputować. Dla mnie każdy uczeń, dokładnie każdy jest tak samo godny szacunku" - rzeczowo dodała Małopolska Kurator Oświaty.

Barbara Nowak zaapelowała do stacji TVN, jako "telewizji zainteresowanej dobrem dziecka" o powiedzenie, jak jest naprawdę. Wyraziła również nadzieję, że prezydent Trzaskowski wycofa się z Deklaracji LGBT+.

Zachęcamy do obejrzenia całego materiału.
https://mocnefakty.com/informacje/p,mal ... S011WBXnmY

Brawo pani kurator ,chociaż jedna rozsądna osoba.Pytanie : jak długo pozostanie na swoim stanowisku ? Filmik z wywiadem , w linku
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: DZIECI I ICH WYCHOWANIE

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 26 lut 2019, 18:24

jak długo pozostanie na swoim stanowisku ?
Raczej nie za długo, wrobią ją w aferę, seksualną, stary trick ;)
Zanim się okaże, że fejk, będzie po ptokach.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

ODPOWIEDZ