Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nasze porady zdrowotne i opinie

wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » niedziela 02 wrz 2018, 20:02

oczywiscie kolendro najwazniejsze ze dobrze sie czujesz,
co do interpretacji dązy sie do tego aby byly w rownowadze procentowo,
0 x



Kolendra
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek 18 gru 2017, 08:33
x 23
x 19
Podziękował: 309 razy
Otrzymał podziękowanie: 405 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Kolendra » niedziela 02 wrz 2018, 20:55

Aha, to mam 43% z okruchami do 53% z okruchami ;-)
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » poniedziałek 03 wrz 2018, 10:02

:) kolendro proporcje u ciebie z taarczyca calkiem ok, ale jak bardzo chcesz zglebic ten temat i masz mozliwosc to zrob sobie przeciwciala anty tpo i anty tg i ewentualnie rt3, usg tarczycy, to da ci pelniejszy obraz, jednak skoro dobrze sie czujesz...to nie ma cisnienia isc w koszta dodatkowe i badania,
nie mniej jednak z tarczyca jest tak ze na poczatku daje jedynie subtelne objawy lub wcale, mozna przeoczyc cos , no i czesto zaczyna sie od zmeczonych nadnerczy , przeciekajacych jelit, stanow zapalnych w innych organach, tarczyca jest bardzo wrazliwa
zdrowka kolendro :)
0 x



Kolendra
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek 18 gru 2017, 08:33
x 23
x 19
Podziękował: 309 razy
Otrzymał podziękowanie: 405 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Kolendra » poniedziałek 03 wrz 2018, 10:51

Tarczyce badam co rok i podobne wyniki. W zeszłym roku robiłam usg i ok. Tsh zawsze poniżej 2. Robiłam w zeszłym roku przeciwciała TPO, muszę znaleźć wynik ale z tego co pamiętam był w laboratoryjnej normie.

Czuje się ok, włosy nie wypadają, brwi się nie przerzedzają, skóra nie jest sucha, do otyłości mi daleko bo ważę 52 kg przy 169 cm wzrostu i nie mam tendencji do tycia :-) Depresji brak. Jedyne co to mam niskie ciśnienie i puls ale tak było od zawsze. Mama to samo. Może nie jestem wulkanem energii ale nie przeszkadza mi to uprawiać sportu, ostatnio biegalam po 40 min dziennie albo jakiś zestaw ćwiczeń z Chodakowska bez problemu trzasnę ;-) Lubię ruch.

Zaczęłam pić po 2 krople aptecznego roztworu wodnego Lugoli bo plama dość szybko się wchłania. Pobiorę ze 2 miesiące.
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » poniedziałek 03 wrz 2018, 12:12

to tylko sie cieszyc :), ale na picie lugoli uwazaj, ostroznie , powolutku tym bardziej ze te apteczne maja dodatki,
tez mam niskie cisnienie od zawsze , po soli wiekszej ilosci troszke idzie w gore przy czym mnie jest gorzej jak jest wyzsze, jak duzo sie ruszam to mam sporo energi wrecz nia kipie :) i czuje sie ok, kawa u mnie nie zmienia cisnienia ruch bardzoo lubie, niestety ostatnie miesiace to jak sie "uda" ale i tak sie tymi chwilami ciesze,
0 x



Kolendra
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek 18 gru 2017, 08:33
x 23
x 19
Podziękował: 309 razy
Otrzymał podziękowanie: 405 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Kolendra » poniedziałek 03 wrz 2018, 14:17

Wolzdro, to tak jak u mnie, kawę mogę wypić przed snem i spoko ;) Piję tylko ze względu na smak i zapach, jako poranny rytuał bo nie robi na mnie wrażenia. Z płynem lugola nie zamierzam przesadzać, max 3 kropelki dziennie. Można by zakupić kelp, na blogu pepsi Eliot zachęcają raczej do brania jodu w ten sposób ale ja słyszałam, że to może zawierać wiele metali ciężkich.
Ludzie suplementowali i potem mieli zatrucie metalami właśnie.
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » poniedziałek 03 wrz 2018, 16:12

tak, z plynem l z apteki trzeba uwazac, a samemu nie kazdy chce , umie sie bawic zeby zrobic, kelp jest ogolnie dostepny, niedrogi mysle ze to niezly sposob na uzupelnienie jodu
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » poniedziałek 03 wrz 2018, 16:14

mam wyniik tego co odpluwam, nic nie znalezli , nic nie wyhodowali nawet flory bakteryjnej fizjologicznej troszke leukocytow jedynie , hmm. moze po postu pluca, oskrzela...oczyszczja sie oczyszczaja i to sie rozrzedza wychodzi...porobie troche inhalacje i ewentualnie powtorze wymaz
0 x



marcinek16
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek 23 lip 2018, 14:48
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: marcinek16 » środa 05 wrz 2018, 09:44

@blu u córki jest znaczna poprawa. Pozostaje suchość skóry w tych miejscach gdzie były zmiany. Córka ma 25(OH)d3 na poziomie 54 - badanie z marca. Po tym dalej suplementowaliśmy wysokie dawki d3 w kompleksie. Dłoń pokazana na zdjęciu to inna osoba. Tutaj też nie wiadomo co robić. Clotrimazol nie pomaga, ręka troche sie zagoi i za chwile pęka i tak w koło tylko czasami w innych miejscach.To już utrzymuje się ponad rok.Dłoń jest cały czas czerwona bardziej lub mniej. Biorezonans, fajnie ale na razie nie wiadomo gdzie uderzyć. Jeżeli mówimy o pogórzu w rejonach północnych Polski to właśnie tam mielibyśmy gdzie się zatrzymać ale to temat bezpośredni do @blu.
W tej chwili rozważam mieszankę mniszka z dziką różą dla córki na te problemy skórne i sokoterapie tylko tutaj musze poczytać co będzie dobre na dalszy detoks.
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » środa 05 wrz 2018, 10:04

marcinek, pozwol ze sie wtrace a rozwazysz moze oklady z aloesu i lub z siemienia,?
a detoks detoksem z ziolek czy innych tego typu substancji , ale codzienna dieta , to co mala wklada do buzi trzeba by poobserwoac i moze wykluczyc pewne rzeczy , ktore uczulaja lub zaburzaja proces zdrowienia, poza tym tez srodowisko wokol dziecka , zabawki, ubranka przedmioty codzienego uzytku posciel reczniki, srodki higieny i czyszczace, moze w pokoiku jest np grzyb itp sprawy, odrobaczenie zdiagnozowanie drobnoustrojow takich rzeczy jest naprawde duzo i samo picie soczkow moze nie wystarczyc , ja oczywiscie zycze zdrowka dla malutkiej :) i duzo sily , aby pogonic problemy
Ostatnio zmieniony środa 05 wrz 2018, 10:11 przez wolzdro, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 05 wrz 2018, 10:09

@marcinek, dobrze że jest jakakolwiek poprawa. W takim układzie dodałbym MSM od 2 - 5 g dziennie. To mineralny związek siarki, uelastycznia skórę i tkanki i działa również jako detoks. Przedawkować to trudno, jeśli się zdecydujesz zacznij od mniejszych ilości rozpuszczonych w maskujących napojach typu sok. Do zastosowania lokalnego poszukałbym jakiegoś kremu np. do rąk z kwasem hialuronowym.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

marcinek16
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek 23 lip 2018, 14:48
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: marcinek16 » środa 05 wrz 2018, 12:38

Staram się obecnie dodawać dużo warzyw i owoców do diety ale zaczęło sie przedszkole i teraz bedzie trochę cieżej. Biorezonans napewno zrobimy. MSM braliśmy w sokach z witaminą C.

@Blu proponowałeś zrobić biorezonans w trójmieście?

Wykluczony ma teraz nabiał bo cały ten "detoks" ciągnąłby sie dłużej. Dzieki temu rozwiązaniu nie na nawrotu ale czekam co sie będzie działo w związki z przedszkolem.
Wracajac do pasożytów to pyrantelum braliśmy ale to bez diagnozy żadnej. Badanie materiału nie zawsze wykazuje obecność robali ale nalewka z wrotyczu mogłaby w małej ilości tutaj pomóc.

Teraz wracając do tej dłoni, którą umieściłem. Co można zrobić żeby załagodzić to przed zrobieniem biorezonansu?

Okładów nie próbowaliśmy ale to jest jakaś myśl. Jak je wykonać? Z siemia to chyba ta woda z olejem?
0 x



wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » czwartek 06 wrz 2018, 10:07

nie marcinek, to nie olej tu masz przepis

"By przygotować okład z siemienia lnianego należy gotować (aż do uzyskania gęstej, tłustej „papki”) 2-4 garście rozdrobnionego siemienia lnianego. Tak powstałą masę wkładamy do lnianego woreczka, przykładamy na chore miejsce i obwiązujemy je, by okład utrzymał się w odpowiednim miejscu nie tracąc ciepła."
0 x



Kolendra
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek 18 gru 2017, 08:33
x 23
x 19
Podziękował: 309 razy
Otrzymał podziękowanie: 405 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Kolendra » czwartek 06 wrz 2018, 16:21

Kolendra pisze:
niedziela 02 wrz 2018, 09:56
Ok, to spróbuję przekonać tatę żeby z kolei przekonał swoją rodzinną do przepisania mu tych zastrzyków z b12... ;-) Zobaczymy czy moja krecia robota zostanie uwieńczona sukcesem 8-)
Tata był dziś u rodzinnej i przepisała mu te zastrzyki z B12 :-D Co prawda sprawiała wrażenie jakby nie bardzo była doinformowana w sprawie tej homocysteiny ale najważniejsze że zapisała, uff...
Ma sobie tata jeszcze sprawdzić poziom Wit B12, już na własny koszt oczywiście. Ma jeden zastrzyk na miesiąc, przepisała mu 10, pierwszy wziął już dzisiaj. Kupiłam mu kwas foliowy ze Swansona 800 mcg, teraz jeszcze tylko pozostaje mi znaleźć jakąś dobrą B6.
Dziękuję Wam za podpowiedzi z tymi zastrzykami. Jak myślicie, po jakim czasie może sobie znowu sprawdzić homocysteinę?
0 x



Jadwiga55
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 06 wrz 2018, 20:53

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: Jadwiga55 » piątek 07 wrz 2018, 08:55

marcinek16 pisze:
piątek 24 sie 2018, 22:58

Teraz na tapete drugi temat. Mianowicie małżonka ma problem z dłonią już ponad rok. Raz lepiej raz gorzej. Generalnie teraz jest karmiąca i dalej nie może stosować nic z medycyny rokefelerowskiej.
Pytanie jest takie na co to wam wygląda i jak to leczyć żeby wyleczyć a nie zaleczyć. Pierwsze co pomyślałem o boraksie w okładach bo to chyba grzybica....

Serdecznie dziękuje wszystkim za okazałą pomoc i zainteresowanie.
witam Cię Marcinek, a ponieważ, że jestem tu nowa witam też wszystkich forumowiczów.

Moja córka miała ten sam problem, przetestowała chyba wszystkie maści,kremy i oczywiście sterydy które tylko pogorszyły sprawę.Kontakt z wodą to była gehenna, a mając dzieci -wiadomo. Cierpiała okropnie, dłonie wyglądały tragicznie,oprócz bólu zwyczajnie wstydziła się pokazywać dłonie.Szukając pomocy trafiłam na forum na DMSO. Pomogłam sobie i mężowi w kilku problemach.Zdesperowana córka posmarowała dłonie DMSO 50% z sokiem z aloesu- szczypało bardzo przez kilkanaście minut, da się wytrzymać. Przez kilka dni schodził naskórek, szybko narósł nowy i od tej pory nie ma problemu- radość ogromna. Naprawdę warto spróbować a o innych zaletach DMSO napiszę później.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 08 wrz 2018, 09:44

Witaj @Jadwiga na forum.
W przypadku twojej córki jasno widać, że przyczyną była jakaś forma grzybicy, która atakuje skórę dość głęboko.
@narcinek, myślę że możesz też spróbować, mocno piecze jeśli skóra jest popękana, jeśli nie, to nie powinno piec.
Zresztą wystarczy również roztwór 30% z aloesem zastosować przez kilka dni z rzędu, codziennie lub 2 x dziennie, pieczenia nie powinno być, przynajmniej po 1-szym razie.
Przy stężeniu 50% zdrowa skóra normalnie nie schodzi, nawet u dziecka, a jeśli było smarowane wielokrotnie to zrobi się szorstka i naskórek się złuszczy. Widać była mocno zainfekowana.
Pisz @Jadwigo, informacji nigdy zbyt wiele, tylko już we właściwym temacie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
dama
Posty: 842
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 20:15
x 2
x 9
Podziękował: 1875 razy
Otrzymał podziękowanie: 886 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: dama » sobota 08 wrz 2018, 14:57

wolzdro pisala o Lactobacillus Narine
a czy nie moze byc taki ?

SWANSON LACTOBACILLUS RHAMNOSUS PROBIOTYK JELITA

------------

2-pytanie
czy mozna wyleczyc owrzodzenia podudzi
oczywiscie nie przez lekarzy bo z tego co widze na nich nie ma co liczyc.
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: sandra » sobota 08 wrz 2018, 16:34

Miałam ten probiotyk o którym piszesz - żadnego odczuwalnego skutku pozytywnego nie odczułam.
Każdy ma inny mikrobiom jelitowy więc trudno analogii szukać.
Lactobacillus jest w jednym i drugimi.
Rodzaj Lactobacillus to najliczniejsza grupa spośród bakterii kwasu mlekowego.
Obecnie obejmuje on 145 gatunków oraz 27 podgatunków.

Jak widzisz jest tego trochę....
http://www.e-biotechnologia.pl/Artykuly ... obacillus/
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: sandra » sobota 08 wrz 2018, 17:12

...i jeszcze kolejna info, w składzie Swanson, masz tylko Lactobacillus Rhamnosus...
...a w jednej z kombinacji np. Narimax Plus, masz aż 6 rodzajów bakterii (Lactobacillus acidophilus Er-2 szt. 317/402 (Narine), Lactobacillus rhamnosus,Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus salivarius, Bifidobacterium bifidum, Streptococcus thermophilus).

Zamówiłam wypróbuję :)
0 x



cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: cedric » sobota 08 wrz 2018, 17:47

Z tymi probiotykami to jest skomplikowana sprawa. Po pierwsze o ich utrzymaniu decyduje, jaką żywność jemy, jak wyprodukowaną, jak przetworzoną, jak podaną, ile czasu było na jedzenie, czy w stresie.

Np. obecność mąki hamuje amylazę ślinową- już mamy pierwszy problem.Stres, Helicobacter pyl. pośpiech, a - zmniejszają ilość soku żoładkowego i. Glifosat, Helicobacter pylori obniżają dostępność manganu. Wyższe pH żołądka nie dezynfekuje dostatecznie treści żołądkowej( pasożyty, bakterie, wirusy), nie uwalnia wielu składników potrzebnych w dalszej części p.pok. Niesprawna wątroba, czy trzustka nie wyrzuca manganu dla bakterii probiotycznych,nie trawi wystarczająco treści pokarmowej.Transport gastryny i CCK zależy od siarczanów, dzieci autystyczne maja z tym problem.
Niedoczynność tarczycy upośledza produkcję enzymów trawiennych całego p.pokarmowego.

Korzystanie z probiotyków może chwilowo pomagać, ale przy niezliczonych zależnościach mogą się one -NIE UTRZYMAĆ.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 08 wrz 2018, 19:13

Dlatego "kuracja" powinna trwać miesiąc, a jeszcze lepiej półtora, zwłaszcza po antybiotykach itp.
Jeśli już ktoś decyduje się na Narine, to powinien dać sobie i bakteriom szanse - ja kupowałbym wersję do zakwaszania mleka lub wykonaniu jogurtu i namnażał bakterie tak, jak w "produkcji" normalnego jogurtu - 4 łyżeczki z poprzedniej nastawy na litr mleka, oczywiście najwyżej kilka razy pod rząd, bo kaskadowo namnażane kultury z czasem się degenerują.
Narine ponoć ma żywotność 2 tygodnie, jednak trzeba je codziennie uzupełniać, a może i więcej razy dziennie, tego dokładnie nie wiem, jak i nie wiem jaką ilość jogurtu, czy zsiadłego mleka należy brać jako pojedynczą dawkę.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

wolzdro
Posty: 681
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 10:52
x 18
Podziękował: 270 razy
Otrzymał podziękowanie: 639 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: wolzdro » niedziela 09 wrz 2018, 12:13

nie ja nie pisalam o narine, ja uzywam solgara mulitibilions i z efektow to jedynie zaburzenia gastryczne /biegunka po dluzszym okresie nie uzywania, a jak uzywam to tez jakiejs znaczacej poprawy nie zauwazylam, biore to raczej nie solo z wieloma innymi specyfikami , trudno wiec powiedziec czy korzysci jakies sa...
od kilku dni pije pol l soku z selera na czco a pozniej kapusty ok szklanki, jakie efekty napisze
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: sandra » niedziela 09 wrz 2018, 13:19

@wolzdro,
Sok z selera naciowego ?
Ja mieszałam sok z bulwy korzeniowej + sok z naciowego.
Solgar ma w swojej ofercie różne pro żołądkowo-jelitowe specyfiki
Ten o którym piszesz zawiera; L. acidophilus, B. lactis, L. paracasei and L. rhamnosus.
Znam go i również nie zauważyłam jakiejś znaczącej poprawy pracy jelit.
Wyznając zasadę, że zdrowie zaczyna się w jelitach od dawna szperam w poszukiwaniu specyfików tego typu i testuję dosyć długo, bo od kilku miesięcy do roku.
Narine równiez sprawdzę.
Informacje podane przez @cedric kilka postów powyżej sa niezmiernie istotne, aby tak pojmować wszelkie zależności zdrowotne potrzeba wiedzy wszechstronnej a ja takiej nie mam.
http://www.cheops4.org.pl/cheos/posting ... 68#pr92175
0 x



cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 09 wrz 2018, 15:16

0 x



cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: Nasze porady zdrowotne i opinie

Nieprzeczytany post autor: cedric » niedziela 09 wrz 2018, 15:20

21 zadziwiających faktów o probiotykach
http://probiotics.org/amazing-facts/

144 korzyści z probiotyków
http://probiotics.org/benefits/
0 x



ODPOWIEDZ