Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

MEDIA - CENZURA -łamanie wolności słowa

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: CENZURA

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 16 lut 2017, 11:00

Absolutnie nie jesteś przewrażliwiony, nasze forum jest cenzurowane od początku, niektóre moje posty zniknęły, niektóre są niewidoczne dla innych , bardzo często w trakcie pisania znikają.

Oprócz tego na forum jest zmiennie kilka osób ( niektóre od dawna) w bardzo określonej roli "forumowiczów", to forum ma pewna specyfikę, ale takie zdarzenia dotyczą wszystkich forów ezoterycznych.
Oni chcą informacji od nas ,ale też chcą informacji o nas... bo tworzą mapę zachowań i reakcji tego typu LUDZI.

Chodzi o pełną władzę nad wszystkimi typami osobowości , a szczególnie nad tymi, którzy są pionierami rozwoju duchowego.
Po za tym znając nurt i kierunek, można tworzyć łatwo dla nas fałszywe informacje na kanwie prawdy.. to sa socjotechniki.
Czas przyspiesza, jesteśmy coraz bliżej wydarzenia globalnego... elity skręcają się ze strachu, bo to Ich definitywny koniec władzy.. ze wszystkiego trzeba będzie się rozliczyć, bo PRAWDA wypłynie na światło dzienne.. zatem wyobraź sobie co, się tam dzieje???? Ludzi świadomych coraz więcej ,a w służbach ograniczona ilość.

Myślę ,że wielu w środ nich już strach paraliżuje.. plus coraz mniej cudzej energii da się kraść!
LUDZIE SA CORAZ SILNIEJSI!

Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek 16 lut 2017, 11:12 przez Kiara, łącznie zmieniany 1 raz.
1 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
ważka
Posty: 105
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2016, 15:55
x 17
x 21
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podziękowanie: 176 razy

Re: CENZURA

Nieprzeczytany post autor: ważka » czwartek 16 lut 2017, 11:09

ja dzisiaj też nie mogłam wysłać odpowiedzi w jednym z wątków. Może to jednak jakieś problemy z serwerem? Miałam intuicję, pomyślałam sobie, że jak będą problemy z wysłaniem to powinnam sobie odpuścić...
0 x


Łączę światy...

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: CENZURA

Nieprzeczytany post autor: sandra » czwartek 16 lut 2017, 13:46

ważka pisze:............Miałam intuicję, pomyślałam sobie, że jak będą problemy z wysłaniem to powinnam sobie odpuścić...

Postępuję podobnie.
Pokazują się i mnie jakieś dziwne komunikaty, ale nie zwykłam budować teorii i to podszytych spiskiem.
Gdyby tak wszędzie upatrywać jakieś celowe działania, to nie dałoby się żyć.

Znana zasada głosi;
Nie walcz z tym na co nie masz wpływu.
Zaakceptuj, pokochaj swojego "wroga", a dostrzeżesz, że on najczęściej mieszka w tobie... ;)
Wykreowałeś go sobie na własny użytek, bo jest ci potrzebny. A po co ?
Odpowiedz tez jest w nas.
2 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: CENZURA

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 16 lut 2017, 21:42

Kochani, nie wyciągałbym zbyt pochopnych wniosków. "Cenzura" nie może działać w ten sposób, musi najpierw przeczytać i nie wie co napisałeś dopóki nie wyślesz tego na serwer. Serwer mamy teraz na Malcie. Włamań ani ich śladów na razie nie zauważyłem. Kopie zapasowe robimy regularnie, co dzień. Zasługa @janusza.
Są problemy z "wysyłaniem" czasami i jest to zwykle kwestia skryptu forum, czasem uszkodzonego pliku, np. ostatnio musiałem usunąć plik powiadomień, bo powodował takie błędy w obserwowanych przez kogoś tematach.
Skrypt forum jest amatorski, składany, nie wszystko można przetestować podczas symulacji, więc zawsze jakieś błędy mogą wychodzić w czasie eksploatacji, ale i tak nie jest źle. Przynajmniej ja tak twierdzę.

W trakcie wysyłania wiadomości jeśli masz w niej linki do obrazków i filmików to przeglądarka się z nimi łączy, jest to szczególnie widoczne przy wolnych łączach. Ten przywołany przez @abcd adres, to jest coś z YouTube.

Jak sobie z tym radzić? Nie odpuszczałbym sobie wysyłania, bo te komunikaty to tylko błędy maszyn i ewentualnie komunikacji w internecie, a nie jakaś opatrzność.
Gdy pisze dłuższy post to przed wysłaniem cały zaznaczam, klawisze CTRL + "A" i kopiuję do schowka: CTRL + "C".
W ten sposób treść posta nie zniknie, nawet po błędzie, chyba że wywali sie nasz system operacyjny, co jest już rzadkością.
W razie błędu klikam "Cofnij" w przeglądarce i "Podgląd" pod okienkiem edycyjnym, żeby zobaczyć, czy post został wysłany mimo błędu, czy nie. Jeżeli jest wysłany, to klikam np. "wykaz forów" na dole strony po lewej wychodząc z edycji bez ponownego wysyłania. Jeśli się nie zapisał próbuję wysłać ponownie, zwykle się udaje, bo w absolutnej większości są to błędy naszego połączenia internetowego.

Teraz @Kiara. Ludzie są wszędzie i tu też, to fakt. Jak dużo mogą zrobić nie wiem, ale wiem, że można to zrobić tylko przy bezpośrednim dostępie do plików na serwerze i trzeba dobrze wiedzieć co się robi, bo informacje są zapisywane równocześnie w kilku bazach danych. Jest to szalenie czasochłonne, bo operujemy na wielkich plikach, które mają po kilkadziesiąt megabajtów tekstu, więc już wyszukanie miejsca, zapisu jest upierdliwe. Jeżeli nie usuniemy wszystkich odnośników zostaną ślady, łatwe do zauważenia, nawet z poziomu użytkowników forum np. puste linki.
Ale nie mam informacji o obcych próbach, czy dostępie do naszego sektora na serwerze, tam też wszystko jest logowane i na dodatek szyfrowane.
Proponuję ci zapisywać posty osobno w plikach, w dowolnym edytorze tekstowym, wybierając nowy plik i polu edycji
skopiować treść posta, teraz to CTRL + "V". Jeśli coś zniknie dać mi znać, wstawimy posta z powrotem.
Nawet jeśli to robili, widząc, że odtwarzamy zrezygnują, bo nie będzie się opłacało tego robić. Za duży nakład pracy.
Z poziomu administracji forum nikt tego nie robi, nie ma zapisów w logach, a inaczej się nie da i zapisów nie da się usunąć z tego poziomu.

Reasumując: nic sobie nie odpuszczamy - nie można ustępować maszynom i błędom połączeń między nimi. To one mają nam służyć, może to tylko wymagać od nas więcej cierpliwości.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
ważka
Posty: 105
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2016, 15:55
x 17
x 21
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podziękowanie: 176 razy

Re: CENZURA

Nieprzeczytany post autor: ważka » piątek 17 lut 2017, 12:09

Zrezygnowałam z powodów irracjonalnych, technicznie poradziłabym sobie (pisałam w edytorze). Zdarza mi się traktować przeszkodę jako wróżbę czy coś robić czy nie, szczególnie jeżeli tuż przed działaniem mam taką myśl.
0 x


Łączę światy...

Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: MEDIA

Nieprzeczytany post autor: św.anna » sobota 18 lut 2017, 17:06

0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: MEDIA

Nieprzeczytany post autor: sandra » niedziela 26 lut 2017, 18:54

Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: MEDIA

Nieprzeczytany post autor: sandra » sobota 04 mar 2017, 12:57

Nie może być tak, aby w liberalnych mediach publicysta mówił to, co naprawdę myśli
Obrazek
To się musiało tak skończyć. Najpierw Jan Wróbel na antenie Radia TokFM skrytykował „Klątwę” w Teatrze Powszechnym, a w piątek na falach tej samej stacji niezawodny Jacek Żakowski przypuścił atak na swojego kolegę.Jan Wróbel jest dorosłym człowiekiem, wie, co robi.
Kilka lat temu znalazł swoją niszę, jako „koncesjonowany konserwatysta” występujący w liberalnych mediach, takich jak TokFM czy TVN.
Podpisał w ten sposób rodzaj cyrografu, został zaakceptowany przez liberalny salon w zamian za nieprzekraczanie wyznaczonych granic, a te – o czym Janek doskonale wie – nakreśla redakcja przy Czerskiej.
Aż w końcu nadszedł moment, w którym dostępna przestrzeń stała się nieznośnie mała, co groziło już nie tylko utratą tchu, ale i twarzy.
I Janek nie wytrzymał. Jednak krytykując słusznie spektakl w Teatrze Powszechnym jako wybryk obłąkanych z nienawiści ludzi, przekroczył tym samym wyznaczoną mu granicę.

Ostrzeżenia udzielił mu w piątek niezastąpiony Jacek Żakowski. Tradycyjnie już zarzucił mu – tak jak wszystkim swoim oponentom – koniunkturalizm i chęć podłączenia się do koryta z pisowskimi konfiturami. Żakowski, który od dawna podgrzewa atmosferę amoku panującą w środowiskach antypisowskich mediów, z bolszewicką czujnością tropi wszelkie przejawy niesubordynacji.

Potrafi nawet posuwać się do denuncjacji nieprawomyślnych autorów. Niezadowolony z moich felietonów publikowanych w „Rzeczpospolitej”, zapytywał publicznie moją ówczesną redakcję, jak długo „poważna gazeta” będzie udzielać mi miejsca na swoich łamach.
Dlatego muszę stanąć po stronie Janka Wróbla, choć nie pojmuję jakie licho podkusiło go, aby antyszambrować w szeregach tak hermetycznej sekty. Jeśli liczył na jej nawrócenie, to była to misja skazana od początku na niepowodzenie, jeśli miał nadzieję na konfitury, to kompletnie się nie opłaciło. Koszt okazał się zbyt wysoki.
A co do Jacka Żakowskiego
Mam wrażenie, że nieustanne oskarżenia o koniunkturalizm, które wysuwa pod adresem oponentów, mają jakiś związek z jego osobistym doświadczeniem. Komentarze ekonomiczne i społeczne pisze czasem niezłe, bywa, że wbrew obowiązującym w jego środowisku poglądom. Może to cena, jaką musi płacić za odrobinę wolności.

autor: Konrad Kołodziejski

http://wpolityce.pl/polityka/330029-nie ... awde-mysli

I jeszcze jeden arcyciekawy punkt widzenia ;
http://wpolityce.pl/media/330031-nic-ni ... akowskiemu
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: MEDIA

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 06 mar 2017, 12:12

0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: MEDIA

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 06 mar 2017, 13:01

W każdym kraju mają swoje Media Gównego Nurtu (ang. MSM – Main Shit Media) :lol: oraz swoich dyżurnych komentatorów...
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24252 razy

Re: MEDIA

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 06 mar 2017, 18:01

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: MEDIA

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 20 mar 2017, 14:51

Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: MEDIA

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 20 mar 2017, 18:08

Obrazek

HARVARD WYSTOSOWAŁ PRZEWODNIK PO „PRAWDZIWYCH INFORMACJACH”
WINDU18 MARCA 2017
http://antimedia.pl/harvard-wystosowal- ... ormacjach/
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: MEDIA

Nieprzeczytany post autor: sandra » wtorek 21 mar 2017, 19:36

https://youtu.be/PyATd1Hgp44
Kanał YouTube: Ministerstwo Prawdy
Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 615: Maltretowane niemieckie media

Nad Polską zawisło widmo repolonizacji mediów. Projekt ustawy regulujący maksymalny udział zagranicznego kapitału w prasie, radiu, telewizji i portalach internetowych jest już prawie gotowy. Możliwe, że już w czerwcu trafi pod głosowanie w Sejmie. Będzie to kolejny wielki cios zadany polskim demokratom. Lud pracujący miast i WSI doskonale wie, jak znaczący jest wkład zagranicznego kapitału dla umacniania procesu demokratyzacji. Na szczęście w obronie postępu w okupowanej przez kaczystów Polsce stanął niezawodny towarzysz z NRD Martin Schulz, który na spotkaniu partyjnym powiedział: "Popatrzcie na Polskę. Media tam są maltretowane, opozycja jest uciskana, a sztuka ograniczana". Tak czas położyć kres maltretowaniu niemieckich mediów przez reżim kaczystowski. By było tak jak było! By żyło się lepiej! By żyło się lepiej wszystkim!
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: MEDIA

Nieprzeczytany post autor: sandra » sobota 25 mar 2017, 12:45

#ZasłońNewsweeka
Obrazek
Newsweek zalega na półkach, bo jego naczelny szkaluje Polskę. Pamiętaj, zrób dobry uczynek i ZasłońNewsweeka w kiosku.
Newsweek z największym spadkiem sprzedaży (miesiąc do miesiąca) wśród tygodników.
Zjazd aż o 17 procent (!) w ciągu jednego miesiąca.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24252 razy

Re: MEDIA

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 27 mar 2017, 17:49

3. stopień wojny o świadomość
Opublikowano: niedziela, 26, marzec 2017 17:19
Andreas
Niniejszy artykuł może być kopiowany i rozpowszechniany w oparciu o licencję Creative Commons (CC BY-ND 4.0)



24 marca Alex Jones, gospodarz i twórca znanej witryny INFWARS wygłosił zdumiewające jego słuchaczy sześciominutowe oświadczenie. Odżegnywał się w nim od dotąd rozpowszechnianych także przez siebie informacji o jakimkolwiek związku pomiędzy aferą PIZZAGATGE oraz Jamesem Alefantisem oraz włączonym w całą narrację pedofilskiej afery lokalem Alefantisa - pizzerią o nazwie Comet Pizza Ping Pong w Waszyngtonie.

Oświadczenie było z pewnością dokumentem napisanym przez prawników. Jones nagrał je jako jedną spójną wypowiedź. Nie komentował jej ani słowem. Wyraz jego twarzy był jedynym komentarzem. Pod publikacją jego oświadczenia na You Tube komentarze są wyłączone.

https://www.youtube.com/watch?v=LgE2rbrqQoI&feature=youtu.be


Alex najpierw opisał w skrócie przebieg i rozwój afery PIZZAGATE, a następnie przyznał, że w trakcie jej trwania wygłosił oświadczenia dotyczące samego Alefantisa, których teraz żałuje. Oświadczył, że nie dysponuje żadną wiedzą, która miała by potwierdzić prawdziwość formułowanych w owym czasie przez niego samego oraz przez wiele mediów alternatywnych zarzutów wobec Alefantisa. Nie ma też informacji potwierdzających domniemanie, że prowadzony przez niego lokal Pizza Comet Ping Pong jest jakkolwiek zamieszany w proceder pedofilskich praktyk jakichkolwiek elit.

Jones przeprosił za swoje publikacje. Wyraził żal, że wziął bezkrytycznie udział w nagonce na Alefantisa i jego lokal. Powiedział, że niebacznie zaufał wielu innym powszechnie przytaczanym źródłom oraz dziennikarzom, którzy już nie współpracują z InfoWars. Uległ "incorrect narrative [błędnej narracji] oraz inaccurate informations [niestarannym informacjom].

Przeprosił Alefantisa, że jego wypowiedzi mogły być krzywdzące dla Alefantisa oraz zachęcił inne media niezależne, które brały udział w informowaniu o Pizzagate, , by poszły w jego ślady.

Podkreślił, że składa niniejsze oświadczeniem w imię dziennikarskiej rzetelności i dlatego że "tak należało postąpić".

Oświadczenie (po angielsku) w wersji pisanej znajdziesz TUTAJ.

Pierwsza bitwa w wojnie o świadomość (nazwanej ostatnio WAR ON FAKE NEWS) polegała na zaetykietkowaniu mediów alternatywnych jako źródła fake news [fałszywych świadomości] oraz przywołanie kilku publicznie publikowanych "list potępionych". Największa z nich obejmowała ponad 200 podmiotów z przestrzeni alternatywnego internetu - w tym większość wiodących w tej niszy stron internetowych. Ta bitwa - jak na razie - została ukończona.

Drugim w kolejności działaniem estabilishmentu było wprowadzenie cenzury. Oficjalnie podjęły się tego Google, You Tube, Microsoft, Tweeter, Facebook - by wymienić tylko tych, którzy panują nad 90% przestrzeni użytkowanej przez internautów. I to się dzieje. Dwutorowo. Po pierwsze rzeczywiście wprowadzono cenzurę. Kolejne alternatywne źródła wiadomości nie pojawiają się w wynikach wyszukiwania Google. Po drugie wprowadzono "personalizację" zarówno wyników wyszukiwania, które Ci Google dostarcza, jak i "personalizację" doboru wpisów na portalach społecznościowych. Czyli tajemniczy "algorytm" decyduje poza Twoją zgodą na ustalanie zestawu wiadomości, które są Ci przedstawiane w odpowiedzi na Twoje pytanie (albo po prostu w odpowiedzi na Twoją obecność na portalu społecznościowym). By zdopingować tych największych do działania niektóre rządy będą się domagać drakońskich kar dla mediów, które w trybie natychmiastowym nie będą usuwać materiałów o charakterze terrorystycznym, rasistowskim, mowy nienawiści i tak dalej...

I teraz mamy trzeci etap wojny o świadomość. Możemy się jedynie domyślać, co doprowadziło Alexa Jonesa do takiego oświadczenia. Najprawdopodobniej była to wizyta prawników pana Alefantisa. Z maili Johna Podesty wynikało wyraźnie, że jest on z Alefantisem zaprzyjaźniony. To i pewnie inne okoliczności dały dostęp Alefantisowi do tzw. pięćdziesiątki najmocniejszych kancelarii prawnych w Waszyngtonie. A o tych kancelariach wiadomo jedno: nikt z nimi nie wygrał w sądzie. I najprawdopodobniej to było "pistoletem przystawionym do głowy" Alexa Jonesa.

Oświadczenie Alexa zostało wygłoszone w przededniu planowanej demonstracji pod Białym Domem, której uczestnicy mieli się domagać przeprowadzenie śledztwa w sprawie Pizzagate. Na demonstracji pojawiło się kilkaset osób (według niektórych: kilkadziesiąt). The Washington Post "zrelacjonował" demonstrację we właściwy dla siebie sposób.

Nie daj się, proszę, wpuścić w wątek oceniania i krytykowania Alexa Jonesa za to, co zrobił. Nie wiesz, czym mu zagrożono i jak Ty byś na jego miejscu postąpił/a. Uszanujmy jego nie kwestionowalny dorobek i zasługi na polu krzewienia informacji alternatywnych. Przy całej kontrowersyjności jego postaci, podejrzeń, że jest tzw. kontrolowaną opozycją, że czasami przejawia nieodpowiedzialne zachowania na antenie, że pewnie jest masonem i pewnie nie tylko - na jego narracji wychowało się jedno pokolenie obecnie dość skutecznie przebudzone. I dzięki Ci za to Alex Jones. Teraz naszą rolą jest nie dać się wpuścić w to, co nam proponują. Żebyśmy rzucili się sobie do gardła podzieleni w swojej ocenie tego wydarzenia. Żebyśmy się odwrócili od InfoWars dlatego, że Alex zrobił to, co zrobił. Alex prawdopodobnie nie będzie jedynym celem owego trzeciego etapu wojny o świadomość. I to jest już czas próby naszej wspólnej przebudzonej świadomości.

W ten ton oceniania i oczerniana Alexa Jonesa oczywiście uderzyły główne "elitarne szczekaczki". Przede wszystkim Slate - witryna wiodąca w zestawie witryn cenzurujących wiadomości oraz piętnujących ich źródła. Artykuł zamieszczony na tej stronie głosi, iż Conspiracy Nutjob Alex Jones Apologizes for Spreading Pizzagate Fake News [Maniak teorii konspiracyjnych Alex Jones przeprasza za rozsiewanie fałszywych wiadomości zatytułowanych Pizzagate]. Inne media dopisują od razu do listy "maniactw" Alexa Jonesa kwestionowanie oficjalnej wersji zamachów z 11 września 2001 i sugerowanie, że stoi za nimi rząd USA. No, jak już, to po całości...

I wcale nie cieszy mnie to, że w grudniu zeszłego roku niestety przeczuwałem taki rozwój wydarzeń. Jak masz ochotę to posłuchaj samej końcówki Horyzontu Zdarzeń #81 mniej więcej od minuty 23:35




Źródła:
InfoWars
Slate
The Washington Post

Zdjęcie/Photo Credit: InfoWars

http://www.efektsetnejmalpy.pl/index.ph ... swiadomosc
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: MEDIA

Nieprzeczytany post autor: św.anna » piątek 31 mar 2017, 12:29

Mało znany fakt: Na Węgrzech obowiązują surowe kary finansowe dla mediów rozpowszechniających fake-wiadomości

W kontekście ostatniego wysypu fake'ów, z jakim mieliśmy do czynienia w polskojęzycznych mediach salonowych, może warto wprowadzić rozwiązania, które obowiązują na Węgrzech? Okazuje się, że w 2011 roku w kraju Madziarów weszła w życie nowa ustawa medialna, która umożliwia nakładanie dotkliwych kar finansowych na stacje telewizyjne, rozgłośnie radiowe oraz wydawców prasowych i internetowych za publikowanie nieprawdziwych informacji mających znaczenie polityczne. Ilość fake-wiadomości natychmiast spadła.

W 2010 roku rządząca na Węgrzech partia Fidesz Viktora Orbana uchwaliła nową ustawę medialną, która weszła w życie z początkiem 2011 roku. Ustawa powołała posiadającą szerokie uprawnienia, wybieraną przez parlament Radę ds. Mediów. Jednym z jej uprawnień jest możliwość nakładania wysokich kar finansowych na media publikujące fałszywe, acz mające znaczenie polityczne, informacje. Kary mogą wynieść do 200 mln forintów (równowartość ok. 700 tys. euro w 2011 roku) w przypadku telewizji i rozgłośni radiowych oraz do 25 mln forintów (ok. 89 tys. euro) w przypadku dzienników lub serwisów internetowych.

Kto wie - może taka ustawa potrzebna byłaby dziś w Polsce? Ostatnie wydarzenia pokazują, że właściciele polskojęzycznych telewizji, stacji radiowych, gazet czy portali internetowych nie przejmują się wcale tym, iż ich media publikują niesprawdzone, zmanipulowane lub czasem fake'owe wiadomości. Dotkliwe kary finansowe mogłyby to zmienić.


http://niewygodne.info.pl/artykul8/0368 ... omosci.htm
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24252 razy

Re: MEDIA

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 31 mar 2017, 15:51

..niestety mimo dobrych intencji (jak to zwykle bywa), cała inicjatywa może być,-
doskonale użyta do Cenzury 2.0 pod ładną przykrywką.
:twisted:
1 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: MEDIA

Nieprzeczytany post autor: św.anna » piątek 31 mar 2017, 16:31

Dokładnie tak, Songo :/
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 237
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: MEDIA

Nieprzeczytany post autor: abcd » sobota 01 kwie 2017, 08:36

[quote="Mirek Góźdź‎" [/quote]
20 marca o 00:31

Mirek Góźdź‎ w grupie Organizacja Wyzwolenia Polski/ Pospolite Ruszenie


Obrazek

W dzisiejszym zachodnim świecie, nie ma praktycznie artykułu w gazecie, nie ma programu radiowego lub telewizyjnego, nie ma filmu na ekranach , które to najpierw nie przeszłyby przez łapy cenzora żydowskiego i byłoby przez niego zaakceptowane. Inaczej ci polityczni Rabi przepuszczają na światło dzienne tylko informacje „koszerne”.
Pomimo tej niezmiernej potęgi , która to dzierżą dziś żydzi w swoich łapach, niejako paradoksalnie nadal przedstawiają się jako biedni i prześladowani ludzie, upewniajac się, że codziennie muszą wbijać do głów Gojów ten paradoks uzywając wszyskie możliwe środki.
Od ponad pół wieku opowiadają te bajki jak to byli oni zniewoleni i ilu ich zostało wymordowanych podczas drugiej wojny swiatowej. Opowieści o tym ileż to oni wycierpieli z rąk Niemców i innych narodów są stale wszechobecne w gazetach, filmach i programach telewizyjnych wiekszości krajów świata.
Żydowski psychoanalityk Teodor Reik w swojej książce „ Żydowska Mądrość” (która tyczy się subliminalnemu psychologicznemu znaczeniu dowcipow żydowskich) przyznaje o istnieniu żydowskiej pogardy dla łatwych do oszukania Gojów.
Czytamy:
„ Wszyskie formy oszustw, krętactw i podstępów żydowskich zaplanowanych aby wyciągnać pieniądze albo uniknąć ich wydania są bardzo jasno przedstawione w żydowskich dowcipach”
Oczywiscie Reik i inni opowiadacze żydowskich dowcipów są w wielkim blędzie ograniczając kłamstwa żydowskie jedynie do sztuczek mających na celu wyciągnięcie pieniedzy.
Dużo bardziej wazne niż parę kopiejek lub pare milionów dolarów są żydowskie kłamstwa które mają na celu wzbudzić współczucie , poważanie i uszanowanie.
Jest to klucz do zrozumienia najniebezpieczniejszych żydowskich kłamstw. Żydowskie kłamstwa ,które mają na celu wzbudzić współczucie i poszanowanie są stworzone w tym celu aby wbić nam do głów to że żydzi byli i są strasznie prześladowani i to, że są nadwyraz święci.
Dla tych co maja otwarte oczy, te stale powtarzane bzdury: że żydzi to bezustannie prześladowani ludzie, że są oni tylko maleńką i całkowicie bezbronną mniejszością zasługująca jedynie z naszej strony na najgłebsze współczucie i pomoc, są absurdalnie beznadziejna ideą.
[/quote] W dzisiejszym zachodnim świecie, nie ma praktycznie artykułu w gazecie, nie ma programu radiowego lub telewizyjnego, nie ma filmu na ekranach , które to najpierw nie przeszłyby przez łapy cenzora żydowskiego i byłoby przez niego zaakceptowane. Inaczej ci polityczni Rabi przepuszczają na światło dzienne tylko informacje „koszerne”.
Pomimo tej niezmiernej potęgi , która to dzierżą dziś żydzi w swoich łapach, niejako paradoksalnie nadal przedstawiają się jako biedni i prześladowani ludzie, upewniajac się, że codziennie muszą wbijać do głów Gojów ten paradoks uzywając wszyskie możliwe środki.
Od ponad pół wieku opowiadają te bajki jak to byli oni zniewoleni i ilu ich zostało wymordowanych podczas drugiej wojny swiatowej. Opowieści o tym ileż to oni wycierpieli z rąk Niemców i innych narodów są stale wszechobecne w gazetach, filmach i programach telewizyjnych wiekszości krajów świata.
Żydowski psychoanalityk Teodor Reik w swojej książce „ Żydowska Mądrość” (która tyczy się subliminalnemu psychologicznemu znaczeniu dowcipow żydowskich) przyznaje o istnieniu żydowskiej pogardy dla łatwych do oszukania Gojów.
Czytamy:
„ Wszyskie formy oszustw, krętactw i podstępów żydowskich zaplanowanych aby wyciągnać pieniądze albo uniknąć ich wydania są bardzo jasno przedstawione w żydowskich dowcipach”
Oczywiscie Reik i inni opowiadacze żydowskich dowcipów są w wielkim blędzie ograniczając kłamstwa żydowskie jedynie do sztuczek mających na celu wyciągnięcie pieniedzy.
Dużo bardziej wazne niż parę kopiejek lub pare milionów dolarów są żydowskie kłamstwa które mają na celu wzbudzić współczucie , poważanie i uszanowanie.
Jest to klucz do zrozumienia najniebezpieczniejszych żydowskich kłamstw. Żydowskie kłamstwa ,które mają na celu wzbudzić współczucie i poszanowanie są stworzone w tym celu aby wbić nam do głów to że żydzi byli i są strasznie prześladowani i to, że są nadwyraz święci.
Dla tych co maja otwarte oczy, te stale powtarzane bzdury: że żydzi to bezustannie prześladowani ludzie, że są oni tylko maleńką i całkowicie bezbronną mniejszością zasługująca jedynie z naszej strony na najgłebsze współczucie i pomoc, są absurdalnie beznadziejna ideą.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: MEDIA

Nieprzeczytany post autor: sandra » sobota 01 kwie 2017, 12:29

Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24252 razy

Re: MEDIA

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 01 kwie 2017, 14:51

..jak już jesteśmy przy temacie Polskich portali inter.,-
to choć nie mam porównania to na Interii darmowa poczta jest tak,-
zaspamowana reklamami, że już prawie jej nie używam,-
dla porównania gmail to prawie raj w porównaniu.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: MEDIA

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 03 kwie 2017, 11:57

Do udziału w czarnych protestach dziennikarze TVN agitowali na wizji. Marsz Świętości Życia przemilczeli. Manipulacyjna selekcja pokonała informację. Takie Fakty

Obrazek
Czarne protesty zdominowały antenę TVN24 na wiele długich dni. Były zapowiedzi, relacje, komentarze, wywiady, omówienia. Można było odnieść wrażenie, że cała Polska zbiorowo rozkłada czarny parasol, domagając się powszechnego prawa do aborcji. Dziś ulicami Warszawy przeszedł biały, radosny, rodzinny pochód - Marsz Świętości Życia. Widzowie „Faktów” nie mieli jednak szansy, by się o tym dowiedzieć. Zwyciężyła czarna selekcja.
Msze święte w dwóch katedrach po obu stronach Wisły i jeden wspólny marsz, będący afirmacją życia. Według szacunków policji w wydarzeniu wzięło udział ok. 10 tysięcy osób. Dziadkowie, rodzice, dzieci, mamy w ciąży – wielopokoleniowy, rodzinny korowód, będący znakiem sprzeciwu przeciwko zabijaniu nienarodzonych dzieci. Wspaniałe wydarzenie, które od 12 lat odbywa się cyklicznie w stolicy, ale i w wielu innych miastach.

Wydarzenie to nie zostało jednak dostrzeżone w głównym wydaniu Faktów TVN. Nie było także wzmianki o 12. rocznicy śmierci św. Jana Pawła II. Ważniejsze były niszowe tematy oraz sianie niepokoju wokół ustawy o zgromadzeniach. Jedyna jednozdaniowa wzmianka o Marszu pojawiła się właśnie w tym kontekście. Jakże odmiennie wyglądało zaangażowanie dziennikarzy TVN w promowanie czarnych protestów


Nie ma nawet próby silenia się na zachowanie równowagi. Jest jednostronny obraz jednostronnie zinterpretowanej rzeczywistości. Trudno dziwić się negatywnej reakcji widzów. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji od pewnego czasu zalewana jest skargami na TVN i TVN24. Ze sprawozdania KRRIT wynika, że na 13,6 tys. skarg i wniosków, jakie do niej wpłynęły, aż 12,1 tys. to głos sprzeciwu wobec TVN i TVN24. Widzowie narzekają na manipulację w Faktach i domagają się cofnięcia koncesji stacjom. Czy przyjdzie otrzeźwienie?
autor: Marzena Nykiel

http://wpolityce.pl/media/334051-do-udz ... akie-fakty
Czyżby zbierały sie czarne chmury nad TVN ?
Mówi samo za siebie.. freudowska pomyłka.
Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: MEDIA

Nieprzeczytany post autor: św.anna » poniedziałek 03 kwie 2017, 18:11

;)
Obrazek
Na wernisażu w redakcji „Gazety Wyborczej” wybitny polski plakacista Wojciech Korkuć wywołał niemały skandal, kiedy rozpiął koszulę, by zademonstrować t-shirt z hasłem ośmieszającym GW.


Wystawiano prace prof. Mieczysława Wasilewskiego, natomiast Korkuć pojawił się na miejscu, wspierając wojego nauczyciela z ramienia firmy City Poster.

Kiedy Wasilewski dziękował Korkuciowi, ten odpowiedział:

„Firma City Poster wspiera artystów, ale piętnuje hipokrytów!”
demonstrując hasło z logiem Gazety Wyborczej i hasłem:

„Gówno Prawda”

Co ciekawe, GW kilka dni wcześniej zaatakował Korkucia za plakat o imigrantach. Dzięki temu artysta mógł zademonstrować, co myśli o gazecie, ku konsternacji gospodarzy.


http://niezlomni.com/artysta-strollowal ... -gw-wideo/
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: MEDIA

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 14 kwie 2017, 14:21

Zachodnie: czytaj żydowskie, standardy i media w III RP
Trzy miesiące bezwzględnego więzienia dla P.Rybaka za spalenie kukły Żyda na wrocławskim rynku.


Obrazek
Pokojowy Nobel dla B.Obamy, 2009r. – (? – !)



Nie wdając się w analizowanie, czy cała impreza z wyrokiem dla P.Rybaka jest inscenizacją przygotowaną przez żydowski reżim dla potrzeb kanalizowania i rozbijania prób tworzenia autentycznie polskiego ruchu narodowego, fakt pozostaje faktem: za palenie szmat obrazujących Żyda grozi kara więzienia – oczywiście ku uciesze żydowskich mediów i żydowskiej V kolumny w Polsce.

A co grozi za wywoływanie wojen, za mordowanie ludności cywilnej oraz przywódców podbijanych państw, za kolonizowanie państw Europy w imię żydowskiej, syjonistycznej, imperialnej polityki Zachodu?

Za takie zbrodnie może „grozić” jedynie otrzymanie pokojowej nagrody Nobla. Taką nagrodę otrzymał prezydent USA, B.Obama, w 2009r.

W czyich łapach jest więc Komitet Noblowski – ? – pytanie jest z gatunku retorycznych.


Korea Płn.: Na każdy atak odpowiemy siłą

Obrazek


„Global Times”, angielskojęzyczna wersja chińskiej gazety „Huánqiú Shíbào” opublikowała artykuł, w którym wyrażono stosunek chińskich władz do poczynań USA. Czytamy w nim:

„Podjęcie działań wojskowych przeciwko Korei Północnej jest o wiele bardziej ryzykowne niż atak rakietowy w Syrii. Pjongjang jest w stanie zadać ciężki cios Korei Południowej. (
) Stany Zjednoczone nie mają obecnie uprawnień do rozwiązywania globalnych spraw. Biały Dom musi być tego świadomy. Waszyngton wydaje się być gotowy do rozszerzenia swojej militarnej obecności, ale rezultaty mogą być dalekie od jego oczekiwań”
. – https://strajk.eu/chiny-niedwuznacznie- ... a-w-korei/

Tu warto zwrócić uwagę, że żydowskie media w IIIŻydo-RP podają całkowicie inną, nie mającą pokrycia w faktach informację, że w związku z groźbą ataku USA, ChRL zobowiązała się wymóc na Korei Płn. nuklearne rozbrojenie.



W żydowskich mediach pojawiają się także enuncjacje, że Chiny mogą sprzymierzyć się z USA przeciw Rosji. Celem zasadniczym takich stwierdzeń jest pozbawienie podbitych społeczeństw wszelkich złudzeń, co do wiązania nadziei na zrzucenie żydowsko-anglosaskiego jarzma w oparciu o politykę Rosji i Chin, które jako jedyne są w stanie ograniczyć imperialne barbarzyństwo USraela.

W każdym razie światowe żydostwo podejmuje próby zakłócenia współpracy Rosji z Chinami. Do takich beznadziejnie żenujących prób należy zaliczyć wizytę prezydenta IIIŻydo-RP, niejakiego A.Dudy, w Chinach.

Chiny, nie zależnie od ich własnej politycznej wizji stosunków z Rosją, nie sprzymierzą się z USA przeciw Rosji. ChRL ma świadomość, że ich największym wrogiem są żydowskie USA, które systematycznie dążą do destabilizacji Chin. Protest na placu Tian’anmen w 1989, tak samo jak w całym bloku państw socjalistycznych, był inspirowany przez USA. Po 1990r. w ChRL miało miejsce wiele ataków terrorystycznych w północno-wschodnich rejonach Chin inspirowanych przez służby USA. Zatem możliwa obecnie koalicja Chin, to Chiny i Rosja przeciw żydowskim USA.



Dariusz Kosiur

https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... -w-iii-rp/
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

ODPOWIEDZ