Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Kontrola umysłu - Mind control

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: ex-east » sobota 13 cze 2015, 18:46

baba pisze:Ok. Przepraszam, jeśli Ci sprawiłam przykrość ale muszę przyznać, że Ty mnie również. Irytuje mnie kiedy bezustannie wybiegasz przed szereg i odpowiadasz na posty, które piszę do Easta. Poniekąd tak to rozumiem, że to u Ciebie zdrowy odruch bronienia słabszego? ;)

Bo niestety ja to odbieram jako próbę spacyfikowania mnie dla "jedynie słusznej opcji", więc się sprzeciwiam. 8-)

Wbrew temu, co jak sie domyślam z Twoich wypowiedzi o mnie sądzisz Thotalu, ja rozumiem o czym East prawi bo faktycznie sporo buddyzmu zwiedziłam i wielu mądrych nauczycieli też poznałam. I po latach stwierdziłam, że mnie to coraz bardziej nie zadawala, jak dla mnie to jest kolejny ślepy tor religijny. Zwyczajnie nie przekonuje mnie to do czego East nas zachęca, a niektóre rzeczy wręcz mnie niepokoją i z nimi właśnie polemizuję. Niestety tak jak umiem. Na razie. W tzw drodze jestem i też się ciągle uczę i przebudowuję. 8-)


baba napisałaś też post wyżej
Dominacja to dość prymitywny instynkt, niestety mamy go od tak dawna, że nam "poszedł" w to co uważamy za wyższe wymiary, moim zdaniem oczywiście

Nie rozumiem w którym momencie Thotal, czy też ja , słabsza od niego istota wymagająca obrony ( woow , przed czym ?? - atakujesz ? :D ) :mrgreen: , dokonujemy napaści na Ciebie w celu jakiejś dominacji . Uwierz mi, że na nic nam to się nie przydałoby. Kontrola nad kobietą w jakiejkolwiek formie to zajęcie zbyt drenujące z energii , którą można spożytkować na znacznie lepsze i bardziej przyjemne cele , a zwłaszcza trudno sobie wyobrazić narzucanie czegokolwiek komuś z forum. Prezentujemy tylko pewne punkty widzenia i albo skorzystasz z odmiennego punktu widzenia , lub nawet opinii tak bez emocji , albo popadniesz w skrajnie broniąc swojego stanowiska przed nieistniejącym wrogiem. I TO JEST WŁAŚNIE KONTROLA umysłu. Nie ma czegoś takiego jak jedynie słuszna opcja, to już chyba wiemy. Opcje się same obronią i w pewnych okolicznościach zaczną się sprawdzać, albo polegną i tyle.
0 x



baba
x 129

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: baba » niedziela 14 cze 2015, 10:39

No, no jak już East zaczyna wielkimi tłustymi literami pisać to chyba nielichy odcisk nadępnęłam. ;) :D

W odwracaniu kota ogonem widzę że panowie mają niezłą wprawę. :D
Moje pytanie właśnie tego dotyczyło East, czy Thotal uważa że Ciebie atakuję, a nawet że możesz się okazać "zbyt słaby" skoro Cię broni? Jaśniej teraz? Bo jeszcze jaśniej tego ująć już nie umiem. 8-)

A co do "mojej obrony". Może tak to ujmę. Co Wam do licha moje ego przeszkadza i w czym? Czy to moje ego kiedykolwiek komukolwiek powiedziało co ma robić, myśleć, w co wierzyć, rozpuszczać się czy nie? Kochani - róbta co chceta!! Tylko mnie nie namawiajcie żebym ja też to samo robiła, myślała, wierzyła. I tyle. Ja tam swoje ego lubię i jestem z jego postępów dumna jak ojciec/matka z ukochanego dziecka. 8-)

ex-east pisze: Prezentujemy tylko pewne punkty widzenia i albo skorzystasz z odmiennego punktu widzenia , lub nawet opinii tak bez emocji , albo popadniesz w skrajnie broniąc swojego stanowiska przed nieistniejącym wrogiem. Opcje się same obronią i w pewnych okolicznościach zaczną się sprawdzać, albo polegną i tyle.


Korzystam cały czas East, bardzo pomagasz mi doprecyzować to czego w sobie nie chcę przejawiać. To i nic dziwnego może, że do nieistnienia Cię tak ciągnie w "mojej" rzeczywistości. 8-)

A tak nawiasem, mogę spytać do kogo we mnie mówisz, skoro ja też nie istnieję i jestem nieistniejącym oponentem? Oponentem czego w Tobie East? 8-)

Heh, co prawda to prawda, też nie mogę się doczekać kiedy te okoliczności wystąpią, że i moje opcje zaczną mi się materializować nareszcie. Lecę jutro na spotkanie, mam nadzieję że z ostatnim już fragmentem mojego cienia. 8-)

Co z Wami jest chłopaki? Dlaczego na moje posty do Easta Thotal odpowiada i odwrotnie? Nie potraficie już sami za siebie mówić? I "siebie" czyli swoich racji, swojego prawa wolności bronić? 8-)
0 x



ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: ex-east » niedziela 14 cze 2015, 21:35

Baba , jak umiesz czytać to czytaj ze zrozimieniem - odniosłem się tyko do Twoich fobii odnośnie Twojego poczucia bycia spacyfikowaną . Wyrażasz to , co chcesz wyrazić . NIKT Ciebie za to nie ukarze , nie obawiaj się pacyfikacji :D
0 x



baba
x 129

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: baba » poniedziałek 15 cze 2015, 06:04

Widzę East, że nareszcie piszemy w odpowiednim temacie. Pięknie pokazujesz na przykładach jak działa kontrola umysłu, albo jej próby raczej jeśli chodzi o tą naszą rozmowę konkretnie. ;)
- odniosłem się tyko do Twoich fobii odnośnie Twojego poczucia bycia spacyfikowaną . Wyrażasz to , co chcesz wyrazić . NIKT Ciebie za to nie ukarze , nie obawiaj się pacyfikacji

1. Nie mam "fobii" przed byciem spacyfikowaną. Protestuję przeciwko takim próbom bo uważam, że NIE SĄ w porządku.
2. Żadnej kary ani pacyfikacji się nie boję. Nie zależy mi już aż tak na niczyim uznaniu.
3. Masz za sobą szkolenie NLP? Bo "ładnie" używasz programowania słowami. :twisted:

Twoja interpretacja moich wypowiedzi właśnie temu służy, żeby zaszczepić we mnie niepokój, lęk i strach. Uspokajanie kogoś, kto czegoś nie czuje zazwyczaj dość skutecznie działa na ludzi i umieszcza w nich taki niepokój, kiedy jest w wykonaniu kogoś do kogo mamy zaufanie. Łagodny ton, sugestia że nie rozumie, która powinna zachwiać równowagą itd. Szczęśliwie JA mam właśnie większe zaufanie do Siebie, niż do Ciebie, mam dobry kontakt ze swoimi emocjami, wiem co czuję i kiedy, a czego nie. I dość dobrze siebie rozumiem bo od kilkudziesięciu lat obserwuję siebie w każdym działaniu. Czego i Tobie życzę, choć rozumiem że może być troszkę trudno skoro się rozpuszczasz. :D

Chwilowo poczułam lekką złość, tzn że zrobiłeś kolejną próbę inwazji, bo we mnie złość pojawia się tylko obronnie. I służy mi już teraz wyłącznie informacyjnie. Z kim warto rozmawiać i kiedy, a z kim nie ma o czym, bo nie przyjmuje moich warunków kontaktu we wzajemnym poszanowaniu do nieinwazyjnej wymiany informacji. Bez urazy, o nic Cię nie oskarżam, to też tylko informacja, większości manipulacji dokonujemy nieświadomie, nawet nie wiedząc że to robimy, kiedy kupiliśmy je od kogoś kto to samo robił z nami. Takie mamy narzędzia i nawet mozna nimi dobrą robotę wykonać czasem. Zwyczajnie nie chcę - bo uwazam że nie warto mi już rozpraszać się na to i tracić czasu. Przestało mi zależeć na pomaganiu Tobie, a nawet ratowaniu innych przed Twoimi "mistrzowskimi" zakusami, każdy ma swój rozum i ewentualnie swoje lekcje błędów do odrobienia. Sorek i do miłego. 8-)
0 x



ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: ex-east » czwartek 18 cze 2015, 19:42

baba pisze:Twoja interpretacja moich wypowiedzi właśnie temu służy, żeby zaszczepić we mnie niepokój, lęk i strach. Uspokajanie kogoś, kto czegoś nie czuje zazwyczaj dość skutecznie działa na ludzi i umieszcza w nich taki niepokój, kiedy jest w wykonaniu kogoś do kogo mamy zaufanie. Łagodny ton, sugestia że nie rozumie, która powinna zachwiać równowagą itd. Szczęśliwie JA mam właśnie większe zaufanie do Siebie, niż do Ciebie,

To ciekawe, ze doszukujesz sie manipulacji i podstepu. Brak zaufania do otoczenia , wiara w siebie ... i tylko sobie .. pieknie ladnie , ale to wcale nie rozwiazalo wszystkich Twoich problemow, prawda ? Moze jedynie daje chwilowo wiare w to , ze masz jakas kontrole nad wydarzeniami. Piszac to , mam na mysli rowniez siebie, bo tak jak i Ty przechodze process samoobserwacji ( kilka lat , wiec masz dluzszy staz ) , tylko ze wnioski nasuwaja sie inne.


Przestało mi zależeć na pomaganiu Tobie, a nawet ratowaniu innych przed Twoimi "mistrzowskimi" zakusami, każdy ma swój rozum i ewentualnie swoje lekcje błędów do odrobienia. Sorek i do miłego. 8-)
Równiez nie zamierzam naklaniac nikogo do swojego punktu widzenia . Dyskusja na forum jest dobtrowolna. Nikt nie powinien czuc sie zagrozony
0 x



baba
x 129

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: baba » piątek 19 cze 2015, 09:33

Dyskusja na forum jest dobtrowolna. Nikt nie powinien czuc sie zagrozony

Amen. :D
Uprzejmie proszę nie naciskać mnie więcej personalnymi ocenami poziomu "mojego rozwoju" kiedy mam odmienne zdanie w kwestii ego np. 8-)

Nasza "dyskusja" East zaczęła się od dość żartobliwie puszczonej informacji, że "obiekt baba" wciąż czuje pewną irytację kiedy czyta niektóre fragmenty Twoich wypowiedzi. Zrobiłam to w odpowiedzi na Twoje zapewnienia, że kiedy sam nie czujesz irytacji do innych to oni również jej nie czują do Ciebie. Niestety to tak nie działa. I wmawianie komukolwiek, że to jego problem nie jest chyba właściwe. Czasem tak a czasem nie. Czasem faktycznie ktoś ma swoje chorobliwe skojarzenia i reakcje, a czasem to Twoje bujanie w obłokach życzeniowości, brak uwagi i empatii sprawia komuś faktyczną przykrość. W tego typu sytuacjach najlepiej jest po prostu włączyć ciekawość i dopytać. Ale rozumiem, że nie życzysz sobie informacji zwrotnych, które psują Twój komfort przekonań? Ok, nie będę ich więcej udzielać. 8-)

Zbyt krótko się znamy, żebyś mógł ocenić moje dokonania. I odwrotnie zapewne też. 8-)
Zauważanie i rozpoznawanie manipulacji nie jest doszukiwaniem się ich. To jedyna naprawdę skuteczna obrona przed nimi bo świadomość tego typu "zahaczeń" uniezależnia nas od ich działania. Dla wyjaśnienia dodam, że w moim języku manipulant to "złodziej z konieczności", jeśli robi to nieświadomie. Używanie manipulacji świadczy o jakiejś słabości, obszarze wewnętrznego "zakłamania i lęku". To są oczywiście moje trochę nieudolne opisy, nie żadne oskarżenia. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7782
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14244 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 05 lip 2015, 22:14

Klub pedofilów z Holandii chce legalizacji. Zwraca się do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka

W Holandii działa stowarzyszenie MARTIJN, które dąży do "zniesienia barier prawnych" zabraniających dorosłym relacji seksualnych z dziećmi. Organizacja, nazywana potocznie klubem pedofilów, chce być legalna. Holenderski Sąd Najwyższy odrzucił tę prośbę, dlatego teraz pedofile zgłosili się do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.

Sąd Najwyższy nie tylko nie zalegalizował stowarzyszenia, ale żądał jego rozwiązania. Holenderski wymiar sprawiedliwości podkreślił, że to ekstremalny środek, ale niezbędny, bo rzecz rozbija się o bezpieczeństwo dzieci.
MARTIJN to niechlubna legenda Holandii - szef tej organizacji przekonywał niegdyś, że pedofile są dyskryminowani. Stowarzyszenie próbowało też tworzyć partie polityczne, ale na szczęście nigdy nie zebrały wystarczającej liczby podpisów do wzięcia udziału w wyborach. Jak przypomina "Polska the Times", MARTIJN wydawało też pismo "OK", w którym znajdowały się nagie zdjęcia dzieci czy porady jak nawiązać kontakt z dzieckiem.

Choć organizacja istnieje od 1982 roku i od zawsze była ostro krytykowana, to dopiero w 2012 roku jeden z sądów uznał, że taka działalność narusza prawa dzieci. Wówczas zdelegalizowano stowarzyszenie, ale w 2013 wyrok ten został uchylony. Z kolei w kwietniu 2014 Sąd Najwyższy zdelegalizował MARTIJN po raz kolejny.

Pedofile nie chcą jednak odpuścić i zgłosili się do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, chcąc działać legalnie.

Źródło: Polska the Times

http://natemat.pl/110979,klub-pedofilow ... -czlowieka

To jakaś masakra ,całkowicie im odbija .Dlatego twierdzę : uciąc jaja ,całkowicie sterylizować !!
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 09 lip 2015, 00:00

7 toksyn, które działają na szkodę twojego mózgu

Niektóre z najbardziej powszechnych substancji w życiu codziennym, burzą nasze funkcje poznawcze. Razem z pestycydami, masz takie substancje jak BPA, ftalany, rtęć, ołów, benzen, a także materiały przeciwpalne, które wpływają na ciebie, a ty nie zdajesz sobie z tego sprawy. W domu, lub w biurze, jesteś narażony na toksyczne chemikalia dzień w dzień, a twój mózg bierze na siebie ciężar tego.

Obrazek

Twój mózg współdziała z każdym elementem twojego ciała, dając impulsy do komórek i układu nerwowego. Jest to istotne dla podtrzymania dobrego nastroju i jasnego myślenia, także pomaga to poprawić ogólną jakość życia. Oto siedem z najbardziej szkodliwych i wszechobecnych toksyn, na które należy zwracać uwagę w celu wspierania zdrowia mózgu.

1. BPA, Bisfenol A

BPA jest znany dlatego, że zakłóca sposób, w jaki organizm reguluje hormony. Nie tylko wpływa na zdrowie reprodukcyjne, ale może również wpływać na funkcjonowanie mózgu, zdolności uczenia się, a także sposób działania pamięci. Nie tylko plastik zawiera BPA. Przedmioty wolne od tej substancji, nie są o wiele lepsze. Zamienniki BPA były łączone również ze sprawami behawioralnymi.

2. Ftalany

Ftalany są obecne w większej ilości codziennych rzeczy, niż myślisz. Podobnie jak BPA, ftalany znajdują się w wielu produktach, które zawierają tworzywa sztuczne i rzeczy, takie jak środki czystości, kosmetyki, środki higieny osobistej, a nawet żywność. Istnieje wiele różnych ftalanów, ale najbardziej godne uwagi są odmiany BBzP (ftalan benzylu butylu), DnBP (ftalan dibutylu) i DEHB (ftalan di-2-etyloheksylu).

Ftalany są łączone z ADHD, astmą, cukrzycą, problemami neuro-rozwojowymi i innymi. Kalifornia jest pionierem w ruch przeciwko ftalanom, prosząc, by wymieniano cztery szczególne specyfiki na etykietach (wiele nie musi być wymienione w ogóle). Nawet wielkie korporacje, takie jak Target i Walmart obiecały zmniejszenie ilości, lub nawet wyeliminowanie użycia szkodliwych toksyn, takich jak ftalany, w swych produktach.

3. Rtęć

uż opisałem szkodliwość rtęci w poprzednich artykułach. Powodem jest to, że rtęć jest łączona z chorobami nerek, niewydolnością oddechową i innymi zaburzeniami nerwowo-mięśniowymi. Jednakże postać pierwiastkowa miedzi jest najbardziej toksyczna. Z powodu tej wiedzy, wiele osób wyrzuciło termometry rtęciowe, jak również wiele innych produktów ją zawierających.

4. Ołów

Zatrucia ołowiem to nie jest problem wczorajszy – jest to problem dzisiejszy – to ogromny problem. Największym problemem jest to, że ołów wpływa na tak wiele części ciała, w tak szkodliwy sposób. Nie tylko może mieć wpływ na narządy i tkanki, ale na całe systemy organizmu, jak pokarmowy, rozrodczy i nerwowy. Koniecznie trzeba podjąć świadome kroki, aby zmniejszyć narażenie na ołów, wliczając w to uczynienie domu bezpieczniejszym dla dzieci.

5. Benzen

Benzen znajduje się w paliwach i spalinach pojazdów samochodowych, ale może być również w środkach piorących i farmaceutycznych. Dlaczego coś tak problematycznego, używane jest tak często? Benzen jest również klasyfikowany jako rakotwórczy. Jest wysoce łatwopalna i zatrucie benzenem może przejść z matki na płód. Najlepszym sposobem, aby zmniejszyć narażenie na benzen, jest zdystansowanie się od benzyny, lub oczyszczalń, a także unikać dymu papierosowego za wszelką cenę. Cytując CDC: „Przeciętny palacz przyjmuje około 10 razy więcej benzenu każdego dnia, aniżeli osoba niepaląca”. Kolejny powód, by rzucić palenie papierosów!

6. Materiały przeciwpalne

Normalnie, coś, co pomaga stłumić ogień, jest zwiastunem czegoś użytecznego, a czasem nawet bohaterskiego. Jednak niepokojące odkrycie zostało dokonane przez naukowca z Teksasu. Odkrycie wykazało, że środki zmniejszające palność zostały znalezione w mleku kobiet amerykańskich. Jak to się mogło stać? Okazuje się, że środki zmniejszające palność można znaleźć praktycznie wszędzie w żywności, meblach, a także w materiałach budowlanych. Jesteśmy wokół tych przedmiotów i wdychamy toksyny, które emanują przez cały dzień.

To niewiarygodne, jak bardzo rozpowszechnione są substancje chemiczne, które występują w tych środkach, wraz z rozprzestrzenianiem się cywilizacji ludzkiej. Ważne jest, by się o nich dowiedzieć więcej i sprawdzić, czy nie znajdują się obficie w twoim domu.

7. Pestycydy

Prawie każdy jest zaznajomiony z negatywną działalnością pestycydów, a nowe badania wzmacniają argumenty przeciwko ich stosowaniu. Prawdopodobnie największe i najbardziej szokujące badanie pokazało, że pestycydy są łączone z chorobą Parkinsona. Najlepszym sposobem na uniknięcie nadmiernej ekspozycji na pestycydy jest wybór żywności ekologicznej!

Chroniąc swój mózg

Już zdobyłeś trochę wiedzy, którą powinieneś mieć, zanim zaczniesz chronić się przed szkodliwym działaniem, atakującym twój mózg. Kurkuma pokazuje silną, antyoksydacyjną ochronę mózgu, często zaleca się ją w postaci ekstraktu, aby zapewnić najlepsze rezultaty. Stosowanie organicznej diety, ograniczenie użycia mebli zrobionych ze środków zmniejszających palność, jak również używanie szklanych pojemników zamiast plastikowych, również może być pomocne.

Dr. Edward F. Group

https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/ ... ego-mozgu/
0 x



ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: ex-east » wtorek 14 lip 2015, 18:47

Do toksyn należy dodać alkohol i palenie papierosów , a także wszystko to ,co wdychamy z powietrza żyjąc w wielkich miastach ... i jeśli wszystko to zbierzemy razem do kupy , to wyjdzie nam, że nasz mózg już dawno powinny zeżreć robaki .. o ile tknęłyby taką tablicę mendelejewa.

Lecz o dziwo .. żjemy :D , a mózg pracuje całkiem niezgorzej. Niektórzy ludzie szczególnie narażeni na toksyny dożywają nawet długich lat życia. W czym tkwi sekret ? W genetyce. Geny sprawiają , że organizm jest w stanie wchłonąć toksynę i bez uszczerbku dla mózgu ją wydalić. Wydaje się ,że tacy ludzie to wyjątkowi szczęściarze, posiadacze odpowiednich genów - w przeciwieństwie do ludzi otyłych genetycznie ,lub chorych na genetycznie przekazywane z pokolenia na pokolenie wady rozwojowe. Owszem, ale nie do końca tak jest. Nie jesteśmy zdani na łaskę bądź niełaskę odziedziczonych genów. Kiedy w latach 90tych ogłoszono , że naukowcy opisali ludzki genom , odtrąbiono , że za kilka lat będziemy w stanie ulepszyć ludzkie życie i wiele chorób zniknie w mrokach dziejów. Jednak Ci sami naukowcy odkryli, że genom to zaledwie alfabet. Okryli coś, co z tego alfabetu buduje instrukcje obsługi , a nawet pisze "wiersze". Drugi kod - epigeny. O ile geny są mało wrażliwe na zmiany środowiskowe, gdyż trwała mutacja zachodzi raz na kilkadziesiąt hmmm tysięcy lat .. o tyle epigeny - białka blokujące lub uwalniające działanie genetycznych instrukcji - są ściśle ze środowiskiem skorelowane i nie chodzi tylko o to , co jemy , lub czym faszeruje nas cywilizacja, ale również , a może przede wszystkim , o wrażliwość epigenów na środowisko mentalne czy też na sposób w jaki przetwarzamy napływające do nas informacje. Epigeny - poprzez oddziaływanie na geny , są w stanie dosłownie przemienić ludzki organizm. Mogą uniewrażliwić nas na toksyny, albo odwrotnie - sprawić, że niewinne pyłki roślin doprowadzą nas do duszności zagrażającej życiu.
Epigeny wciąż skrywają wiele tajemnic, gdyż nie poddają się łatwej klasyfikacji a nawet te poznane już nie oddziaływują tak samo na którykolwiek organizm, tylko w specyficzny sposób na konkretny organizm.

Już jednak sama wiedza o tym, że istnieje mechanizm epigenetyczny wręcza nam do rąk cenne narzędzie. Obserwujmy jak zmieniają się nasze możliwości, albo reakcje ciała , na skutek interakcji z różnymi czynnikami środowiskowymi. W skrajnych warunkach stajemy się np. odporni na zimno, lub wysokie temperatury , które normalnie zabiłby zdrowego człowieka, albo jesteśmy zdolni do długotrwałego wysiłku bez jedzenia czy picia bez żadnego zmęczenia. A kiedy indziej z powodu czyjegoś zapachu dosłownie nogi nam miękną jak z waty i nie jesteśmy w stanie unieść ręki .. . Świadczy to o tym jak nierozerwalnie jesteśmy połączeni z całym światem , który dosłownie , może być naszą cudowną apteką i najlepszym lekarzem.

Wydaje się , że wiedzę o tych powiązaniach posiadały onegdaj tzw wiedźmy , poszeptuchy, czy czarownice. Za tą wiedzę palono je na stosie , aby uczynić z ludzi niewolników uzależnionych od producentów leków , od rządów i prawa władcy. Wiedzę o otaczającym nas świecie czerpiemy z tego, co System zatwierdzi w programie nauczania.
Liść na drzewie jest dla nas czymś obojętnym, nad czym sobie głowy nie zawracamy w codziennej podróży do pracy i z powrotem , a tym samym na własne życzenie odcinamy się od środowiska, które podtrzymuje nas wszystkich , cały ekosystem, w zdrowiu i pomyślności. Jednakże każdy z nas ma cały czas tę możliwość, by w każdej chwili na nowo odzyskać świadome połączenie z otaczającym nas, żywym światem. Co więcej, połączenie to nie wymaga od nas wyrzeczeń czy zmiany trybu życia.

Już samo uświadomienie sobie istnienia tej łączności ( więzi ) i zgoda na jej uzdrawiające działanie może wpłynąć na nasz drugi kod , na epigenetykę organizmu, a ta z kolei zoptymalizuje i zharmonizuje nasz genom. Nie od razu, ale to jest dobry początek dla zmian. Na początek zapomnij na chwilę to, czego Ciebie nauczono .. na chwilę odpuść kontrolę umysłu. Spróbuj się rozprogramować , zrobić coś nowego, sprzeciwić się starym, wyuczonym nawykom, stań się tabula rasa i .. zaufaj organizmowi.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 14 lip 2015, 19:42

A jeszcze lepiej byłoby, oprócz zaufania organizmowi spróbować nawiązać z nim kontakt. Tak z samym sobą. A jak to zrobić, to niedawno wstawił kolega @abcd w temacie chorób psychicznych.
Było też o tym w Hunie, Toksyny, oczywiście nie w ilościach zagrażających życiu, wcale nie muszą być przyswojone, jeżeli odpowiednio "zaprogramujesz" organizm, choć nie jest to chyba najlepsze słowo dla oddania sytuacji.
Ale masz dużo racji, że trzeba wiele zapomnieć, z tego, czego nas uczono. Wniosek jest oczywisty, komuś zależało na tym, abyśmy nie sięgali po niegdysiejszą wiedzę. System, chyba nie przewidział odzyskiwania wiedzy fizycznie zniszczonej, a ona wraca jakby z drugiej strony, o ile ktoś pojmie, że człowiek jest istotą wielowymiarową i połączoną ze wszystkim, co istnieje.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7782
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14244 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 28 sie 2015, 08:15

Gdzieś we Francji

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Hm...a niektórzy twierdzą że Haarp nie istnieje :shock: a inni nawet tłumaczą to zjawisko prawami fizyki :o
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 28 sie 2015, 09:36

We Francji na Atlantyku to relatywnie częste zjawisko. Występowało jeszcze na długo przed zaistnieniem Haarpów w różnej skali w różnych miejscach.
Swoją drogą jestem ciekaw jak to zwolennicy Haarp tłumaczą.

Edit: Haarp na Alasce jest wyłączony od czerwca 2014, ale istnieje na świecie kilka jeszcze większych instalacji tego typu. Najbliższa nas i Francji jest w Norwegii i ma moc ok 4-ch Haarpów z Alaski.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 03 wrz 2015, 14:10

0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 22 wrz 2015, 00:33


https://www.youtube.com/watch?v=m10TgLF6lGg

Opublikowany 19.09.2015
Rozmowa Janusza Zagórskiego z Ewą Pawelą o zbliżającej się konferencji "Covert Harassment Conference 2015", oraz technologiach mind control testowanych w ramach wojskowych manerwrów odbywających się pod kryptonimem "Jade Helm".
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 28 paź 2015, 13:09

Amerykańskie i brytyjskie służby wywiadowcze z łatwością włamują się do smartfonów użytkowników i uzyskują dostęp do ich danych osobowych i korespondencji. O tym w wywiadzie dla BBC powiedział były pracownik NSA i CIA Edward Snowden. Według niego NSA i brytyjska GCHQ (Centrala Łączności Rządowej) zainwestowały niemało środków w technologie włamywania się do gadżetów. Tak więc do dyspozycji służb bezpieczeństwa są „Smerfy” — nazwane na cześć bohaterów o tej samej nazwie kreskówek instrumenty do hakowania smartfonów. „Smerf Śpioch” wyłącza i włącza urządzenie. „Smerf Laluś” pozwala włączyć mikrofon smartfonu w telefonie do tajnego podsłuchiwania. A „Papa Smerf” monitoruje urządzenie z większą dokładnością, niż z wykorzystaniem triangulacji wież komórkowych”, — powiedział Snowden. Ponadto do zestawu narzędzi wchodzi „Smerf Ważniak”, który maskuje poprzednie programy szpiegowskie podczas inspekcji lub naprawy smartfonów. Służby wywiadowcze mogą także bez przeszkód przeglądać wszystkie informacje na smartfonie, a nawet zrobić zdjęcie właściciela. Ponadto w celu zhakowania aparatu oni przesyłają specjalną wiadomość SMS, która daje im dostęp do wszystkich danych, a przy tym jest niewidoczna dla użytkownika.

http://jeznach.neon24.pl/

Smerfy robią co chcą ! ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 23 lis 2015, 22:52


https://www.youtube.com/watch?v=3soVzytjIUI

Opublikowany 22.11.2015
Wypowiedź Witolda Hake zarejestrowana w czasie pobytu ekipy NTV w Berlinie na Covert Harassment Conference w 2015 r.
0 x



Mówili Kiedyś?
x 129

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: Mówili Kiedyś? » niedziela 29 lis 2015, 23:23

1 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 09 gru 2015, 23:47


https://www.youtube.com/watch?v=AJjp9VD50ec

Opublikowany 03.12.2015
Rozmowa z Evą Sedlákovą, która odbyła się w czasie Covert Harassment Conference w Berlinie 2015 r. Eva przedstawiła nam na swoim przykładzie historię opresji mind control jakiej ciągle doświadcza. Rozmowę poprowadził i tłumaczył Mieczysław Chorzempa z Czech.
1 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 241
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 07 sty 2016, 22:15

Przed chwilą obejrzałem fajny film o kontroli umysłu. Fabuła filmu to oczywiście jedna z wersji, dla której te metody stosują, ale film warto obejrzeć: "Isa" http://www.kinoman.tv/filmy?genres%5b0%5d=7&p=9
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

baba
x 129

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: baba » piątek 15 sty 2016, 06:14

Za cholerę nie umiem założyć konta na tym kinomanie ABCD. Niby darmowe a chcą numer karty płatniczej... :roll:

Stan hipnozy mamy ewidentny i permanentny moim zdaniem (nawiązuję do filmu, który wkleił Mówili Kiedyś?) i nie tylko telewizornia go podtrzymuje, chociaż na pewno ma największy współcześnie udział. Religie też temu od dawna służą ale ponieważ współcześni ludzie zaczęli je lekko traktować potrzebny był nowy "bożek" dla "nowoczesnego inteligentnego" człowieka - tzw naukowy racjonalizm, który telewizornia produkuje oprócz różnych programów podprogowych. Z tego co pamiętam (co sama wklejałam w tym temacie) program hipnotyczny również dziedziczymy genetycznie. A te wszystkie "przebudzenia i/lub oświecenia" są tylko uruchamianiem programów typu ślepy tor. Ściema ze wszystkich stron czyli. :D
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 241
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: abcd » piątek 15 sty 2016, 07:17

baba pisze:Za cholerę nie umiem założyć konta na tym kinomanie ABCD. Niby darmowe a chcą numer karty płatniczej... :roll:

Nie umiem Ci pomóc pomimo, iż sam z tego korzystam.
Mam ten komfort, że znajomni udostępnili mi swoje hasło do tej strony i mogę oglądać co i kiedy chcę.
Podobno koszt konta vip to 25 zł na miesiąc i masz nielimitowany dostęp do całej zawartości kina, na tej stronie, a jest tego bez liku.
Jak nie opłaci się tego vip-owskiego konta również można oglądać ale występują wówczas reklamy i utrudnione jest buforowanie.
Czy można oglądać bez rejestracji? Nie wiem.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 23 sty 2016, 20:07

Niektórzy pamiętają może pojedyncze przetłumaczone przeze mnie channelingi Galaktycznej Federacji przez Grega Gilesa, głównie, aby pokazać ich niespójność.
To, co przeczytacie poniżej jest prawdopodobnie ostatnią z tej ziemi informacją od Grega, który "się połapał" w końcu o co chodzi już bardzo dawno temu. Ale dalsza kontrola umysłu i nie tylko, nie pozwala mu już żyć na tym świecie.
Jest to jaskrawy przykład wykorzystywania selektywnej kontroli umysłu, co do której wielu wśród nas jeszcze ma wątpliwości - jest to możliwe! Nie tylko w USA!



Wiadomość od Grega Giles’sa ~ Chanellingi' i ich link do programów kontroli umysłu.

Cześć wszystkim. Będę opuszczał ten blog krótko w czasie przed nami, nie chcę widzieć nikogo innego uwięzionego w strasznym programie USA PSYOPS (rządowych operacji psychologicznych), który zwabił mnie w Tą pułapkę kilka lat temu i odmówił uwolnienia zaciskając mnie i moje życie. Tym razem opuszczam ten blog po prostu, aby ten komunikat dotarł do pozostałych jeszcze gości, i mam nadzieję, że pomogą oni udostępnić tę wiadomość daleko i dotrzeć do tych, którzy formalnie naśladują moją pracę. (Ja nie byłem w stanie usunąć skojarzonej zawartości, gdyż agenci PSYOPS z powodzeniem złamali program Bloggera.) Tak zwane "channelingi" jakie otrzymywałem twierdziły, że pochodzą z gwiezdnej rodziny mojej duszy były w rzeczywistości prostymi falami radiowymi wysyłanymi przez amerykańskich agentów rządowych, rzekomo z agencji Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych lub służb wywiadowczych USA, pracujących wspólnie z wolontariuszami, z których wielu jest członkami tajnych stowarzyszeń, którzy pomagają propagować ogromną liczbę fałszywych newsów o UFO i związanych z przestrzenią kosmiczną nowościach, budując tło dla programu PSYOPS, który kusi naukowców i duchowo myślące osoby takie jak ja do wejścia w ich sieci. Program ten, powszechnie określa się jako elektroniczne molestowanie, zniszczył moje życie i nadal niszczy moje życie, aż po dziś dzień, ale ja na pewno nie mnie samemu, gdyż liczba ofiar, znanych jako usidlonych osób lub TI w skrócie, rośnie wykładniczo każdego dnia.

Operatorzy elektronicznego molestowania są bezwzględni, pokazując niewiele lub nie mają litości, trzymając mnie pod całkowitym nadzorem, dręcząc mnie, torturując mnie, a próbując przeprogramować mój umysł gdy śpię, zmieniając moje sny w koszmary, skutecznie zmieniając moje zachowanie i wolne wybory i nadal kontynuują niemiłosiernie w ostatnich dniach tego, co kiedyś było moim życiem. Robili to także w przeszłości, i ponownie bardzo niedawno, pokrywając bliznami moje ciało przez ich elektromagnetyczne mikrofalowe technologie / neuroweapon w udanym celu kontroli i aby zanegować moje relacje z kobietą, która teraz odeszła z mojego życia.

Nie ma miejsca, jakie udałoby mi się odkryć, aby schronić się przed tym złym programu. Ich uzbrojenie okrąża nas i podąża z nami i za nami wszędzie, nadając z wież telefonii komórkowej w całych Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, mocząc nasze fale radiowe cyfrową informacją ich piekielnego koszmaru. Istnieje nieskończona dokumentacji w całym internecie dotycząca programów rządowej kontroli umysłu i technologii stosowanej wobec ludzi i wskazane jest zapoznanie się z tą technologią i rozpowszechnianie tej wiedzy jest naszym najlepszą i jedyną obrona przed tym nikczemnym złem, które nie zatrzyma dopóki każdy ostatni członek naszego społeczeństwa nie będzie więźniem własnego zmienionego umysłu. To jest ich chory i pokręcony plan - budowa koszmary pokazanego przez George'a Orwella na stronach jego proroczej książki 1984.

Moja rada dla wszystkich jest taka, aby trzymać się z dala od tych wszystkich opowieściach o UFO, istotach pozaziemskich, channelowanych wiadomości, i psychicznych mediów mówiących do martwych, gdyż te fikcyjne wiadomości i podejrzane programy telewizyjne są bezpośrednią częścią, lub przynajmniej, stoją jak komplement, niezwykłego planu obejmującego znieczulanie i zapoznanie społeczeństwa z syntetyczną komunikacją telepatyczną, prosty, ale bardzo skuteczny sposób technologii niezbędnych dla kontroli umysłu i ich przeprogramowania. (Ja osobiście wierzę, że skądś przyszliśmy w tym wszechświecie i również nie jesteśmy sami, ale jest to przedmiot bezużyteczny i niebezpieczny, do odkrywania w obecnym czasie, bo w ogromnej większości związane z tym newsy są kompletnymi żartami opracowanymi wyłącznie do użytku jako tło dla tych programów kontroli umysłu. Uważam też, że może być wiele różnych programów, choć wszystkie ziemskie stworzone przez ludzkich fałszerzy, którzy mają wśród swoich narzędzi tzw channelowane wiadomości, i nie wszystkie mogą ukrywać kontrolęi umysłu w sercu ich programu. Mogę mówić tylko o programie, którego stałem się niczego nie podejrzewającym uczestnikiem.)

Pokornie i szczerze przepraszam każdego, kto podążał za moją pracą jako tzw channelera Federacji Galaktycznej i Dowództwa Ashtara. Nie ma wątpliwości co do mojego współudziału i ja przyjmuję pełną odpowiedzialność za moje czyny. Wkrótce będę osądzony przez nasze prawdziwe większe moce w tym wszechświecie, i niech Bóg zlituje się nad moją duszą za pomoc w skierowaniu tak wielu z was tak daleko na manowce i w szpony tego diabelskiego, programu kontroli umysłu niszczącego życia. Jest mi naprawdę przykro.

Greg Giles
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16986
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24273 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 24 sty 2016, 17:09

..dezinformacja poprzez nieświadome tego osoby o pozytywnych intencjach,-
genialny szatański plan :twisted:

https://www.youtube.com/watch?v=OG4fOSBTLYQ&feature=youtu.be
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16986
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24273 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 30 sty 2016, 11:38

..tu jest małe dementi od >GFŚ<:
http://kochanezdrowie.blogspot.co.uk/20 ... ek-27.html
albo kolejna mistyfikacja :?:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: kontrola umysłu

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 30 sty 2016, 11:59

Po mojemu mistyfikacja, grubymi nićmi szyta.
Oczywiście tłumacząc przekazy Grega Gilesa musiałem je przeczytać, przetłumaczyłem te odjechane, ale czytałem i inne, żeby wiedzieć, co pisze, może prawie wszystkie i dla mnie były niespójne, więc było mi szkoda czasu na tłumaczenie i zalewanie ludzi bzdetami.
Z resztą, jak widać, nic z tego, co Greg głosił nie miało miejsca.
Nie wiem co jeszcze teraz chcą ugrać, ale przekazy Grega nie były "z serca", odwrotnie niż Vrilon głosi.
A klonowania używają póki co pozaziemscy okupanci, więc skąd służby wzięły klona? I po co?
Żeby ujawniać własną działalność? - to wszystko się kupy nie trzyma, ktoś kolejny raz próbuje okpić publikę. Po co? - chyba już każdy jest w stanie sobie odpowiedzieć na to pytanie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ODPOWIEDZ