Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Orgonity

baba
x 129

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: baba » piątek 06 cze 2014, 23:45

No przyjemne to nie jest bo przykro mi zwyczajnie było jakbym przyjaciół niszczyła. Okropnie mi było ciężko to i może ten ciężar w orgonitach ugrzązł właśnie, oprócz tego że ogólnie kiepsko się czułam. Ale też kamienie wchłaniają dużo dodatkowej energii od uderzeń i silniej powinny działać. A rośliny (większość bo nie wszystkie) z kolei chłoną naszą energię negatywnych emocji (jeśli nie jest przeciw nim skierowana oczywiście :lol: ), im się przydaje, dlatego na ogół dobrze się czujemy i odpoczywamy w zieleni. :P

Ja bo Pomysłowy Dobromir jestem, od zawsze mam masę pomysłów w każdej pracy. :D
Teraz kombinuję nad różnymi symbolami, żeby dodać jeszcze i zastanawiam się czy robić z drutu czy rysować takie bardziej skomplikowane. :roll: I koniecznie te jajka będę wkładać do środka jak już trochę dojdę do wprawy bo teraz szkoda mi ryzykować, potrzebuję żywicy lepszej jakości, ta jest trochę mętna a chciałabym żeby je było widać. 8-)
0 x



baba
x 129

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 19 cze 2014, 07:58

Heh, robiłam wczoraj kolejne orgonity i dwa kompletnie zepsułam a trzeci mi trochę popękał. :(
Te dwa bo licho mnie podkusiło dodać kryształów siarki, którna wzięła i zareagowała z żywicą nie dopuszczając do skrzepnięcia, wyszły takie dziury i w ogóle blech, że to wyrzuciłam. Szkoda wielka bo wpakowałam tam mnóstwo pięknych kamieni. :(
A ten trzeci nie wiem czemu popękał przy krzepnięciu, może dodałam za dużo utwardzacza? Masz jakiś pomysł Dariuszu co mogło być przyczyną?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 19 cze 2014, 09:08

Utwardzacza lepiej dawać 10% mniej niż piszą. Będzie wolniej zastygało, ale będą mniejsze skurcze, no i cała ilość utwardzacza przereaguje, a to względnie agresywny chemicznie produkt.
Siarka właśnie reagowała z utwardzaczem, musiałabyś ją wcześnie zanurzyć w bezbarwnym lakierze nitrocelulozowym (capon, kapon) i wysuszyć, chociaż dziś nie pamiętam czy utwardzacz tego też nie nadwyręża.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

baba
x 129

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 19 cze 2014, 10:00

A mógłby być np werniks szklący? To wodny lakier, po zaschnięciu jest nierozpuszczalny.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 19 cze 2014, 10:23

Fakt, nie pomyślałem o nowoczesnych lakierach, stary już jestem. Zapewne mógłby być, tak, jak i bezbarwny akryl wodny.
Zresztą reakcje każdego możesz sprawdzić dając kroplę utwardzacza na zaschniętą kroplę lakieru.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 19 cze 2014, 10:27

@baba, jeśli popękał ale trzyma się w całości to będzie spełniał swą funkcję. Nie jest to może estetyczne ale działa, możesz go umiejscowić w jakimś miejscu, gdzie oko nie sięga. :D
Pisałaś niedawno, że chciałabyś jakąś lepszą, bardziej przeźroczystą żywicę. Miałem namiar na taką ale gdzieś mi wcięło. Otrzymałem go od @orgonite więc kliknij do niego na pw i emila, a podeśle Ci linka. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: orgonite » czwartek 19 cze 2014, 15:39

Cóż, pekanie żywicy następuje z kilku powodów.

1. Zła proporcja utwardzacza. należy zwrócić uwagę na ilość utwardzacza ale w proporcjach do ilości mieszanki, Im mniejszy odlew tym więcej utwardzacza. Sieciowanie żywicy to reakcja silnie egzotermiczna. Więc jeżeli podskoczy temperatura to mogą powstać naprężenia na tyle duże , że odlew popęka
2. Źle wymieszana żywica i sieciowanie następuje z różną szybkością.
3. Ciekawostka... energia poszczególnych minerałów. Czasem moc konkretnego kryształu, lub specyficzna synergia składników może powodować pękanie. Pamiętajmy o tym , że żywica krzepnąc ściska z dużą mocą komponenty wywołując pożądany efekt piezo w kryształach.
Jeżeli wzmacniany orgonit spiralą, mandalą, świętą geometrią, to może się "urodzić" orgonit wyjątkowo mocny. Mnie też zdarza się że coś popęka i to w serii o tych samych proporcjach żywicy i temperaturze otoczenia.

W celu poprawy przejrzystości orgonitu, to można go dodatkowo wygrzać przez 2-3 godziny w temperaturze ok 60 st.
Należy jednak pamiętać żeby nie zrobić tego za wcześnie , zanim żywica nie z sieciuje ( nie mylcie z żelowaniem , bo to dopiero początek sieciowania)

Elementy reagujące można faktycznie pokryć jakimś lakierem, ale wydaj mi się że problem nie jest w reakcji chemicznej ale na fakcie , że niektóre materiały są higroskopijne a żywica wody nie toleruje podczas sieciowania.
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: orgonite » czwartek 19 cze 2014, 16:14

Edit

Mętnienie odlewów może być spowodowane własnie reakcją na wodę.
Można taki odlew czasem uratować przez wygrzanie w piekarniku ( max 60 st).
Może to zepsuć trochę powierzchnię ale to nic, wystarczy kilka gradacji papieru wodnego 400/800/1200 i poler.
Ja prawie wszystkie orgonity poleruję, bo forma formą, ale poler nadaje im prawdziwy blask.

zapraszam do obejrzenia moich nowych prac. http://orgonite.pl/galeria-moich-prac/

ostatnio też troszkę zgiftowałem kilka wież GSM w okolicy do czego i Was zachęcam
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 19 cze 2014, 17:01

A @orgonite jak zawsze w pogotowiu. :D
Dzięki Ci, moze podaj jeszcze namiar na tę żywicę.

EDYCJA:

orgonite pisze:...
zapraszam do obejrzenia moich nowych prac. http://orgonite.pl/galeria-moich-prac/
...

Gratuluję, piękne dzieło. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 19 cze 2014, 22:20

Posty dotyczące wodnego Chembustera wydzieliłem jako niezależny temat: Chembuster wodny >>

W odpowiedzi na pytanie dotyczące żywicy, jakiej używać do produkcji orgonitów @orgonite napisał:

orgonite pisze:Żywica Aropol FS1973

Cytuję tę wiadomość gdyż post, w którym to zamieścił został przeniesiony do ww. tematu.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

baba
x 129

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: baba » niedziela 06 lip 2014, 18:07

Rany Julek teraz dopiero obejrzałam, piękne są te Twoje orgonity Orgonite. Szacun. :D

A ja zrobiłam kolejne ale zdjęć nie wkleję bo włożyłam sigille swojego imienia to nie będę się "ujawniać". ;) :D
W każdym razie śpię na nich i się intensywnie ładuję. :mrgreen:
0 x



Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: orgonite » sobota 12 lip 2014, 02:14

Wiesz "baba" ja to jestem facet. W temacie estetyki , sztuki ( do piękna daleko ale dzięki za miłe słowa) dopiero się rozwijam. To jak układam kompozycje w orgonitach jest w pełni spontaniczne i intuicyjne. Wciąż mam niedosyt i tylko czasem mi się samemu coś podoba. Dziwne jest to , że te które w moim mniemaniu są mniej udane , najbardziej podobają się innym.
To przykład , że o gustach się nie rozmawia, ale także potwierdzenie , że może to właśnie subtelności w kompozycji, dobór minerałów czy grafik czynią ten czy inny orgonit "atrakcyjnym" dla nowego właściciela. W końcu wibracje konkretnego orgonitu to synergia wibracji poszczególnych jego składników.
Staram się każdy orgonit "dopieścić", czyli nie tylko tworzę kompozycję i zalewam żywicą, ale też szlifuję kilkoma gradacjami papieru, potem poleruję. Myślę, że poprzez pracę , czy to przy odlewaniu czy to poprzez obróbkę, w każdym zostawiam cząstkę siebie.
W niektórych dosłownie zostawiłem cząstkę siebie , jest tam nawet moje DNA, bo jak się pokaleczyłem wiórami i nie poczułem tego ,to moja krew weszła w skład orgonitu :) Ot taki mój podpis.
Oczywiście nie krwawiłem jak zarznięty prosiaczek. Ot coś tam pokapało.
Pozdrowienia
Andrzej
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

baba
x 129

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: baba » sobota 12 lip 2014, 08:33

Niedosyt to normalne cierpienia i dopust artysty. Wiem na pewno bo pracowałam zawodowo z takimi, nie da się nigdy do końca uzyskać tego co by się chciało. Zawsze trzeba iść na jakiś kompromis żeby móc cokolwiek dokończyć i zamknąć "dzieło". I ok bo jakby się dało to co dalej ze swoim życiem zrobić? :lol:

Tak mi przyszło do głowy, że mimowolnie znalazłeś sposób na to żeby się "rozmnażać" energetycznie i oddziaływać na większy obszar rzeczywistości przez swoje orgonity, jak przez dzieci bo pewnie emanują też częściowo Twoje wibracje. DNA zawsze zostaje w kontakcie ze swoim właścicielem i "nadaje" jego aktualne wibracje. To chciał nie chciał masz teraz obowiązek dbania o siebie cały czas. :D

Pogody ducha i dużo szczęścia w życiu Ci życzę. A jak będziesz się tak dalej rozwijał, w co nie wątpię, to ich wibracje też będą ciągle wzrastały. Koń trojański transformacji, rób jak najwięcej. :D
0 x



Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: orgonite » środa 16 lip 2014, 11:11

Dziękuję baba. To co piszesz jest inspirujące.
Wychodzi na to , że dzieci to ja mam po świecie coraz więcej.
Faktycznie, sprawia mi to niesamowitą radość , kiedy spotykam osoby będące w posiadaniu mojego orgonitu ( lub kilku) i opowiadają mi jak się zmienia ich życie. Szczególnie cenne są słowa ludzi , którzy nic a nic nie wierzyli , że orgonit potrafi coś więcej niż tylko leżeć i wyglądać. Takie informacje, zdarzenia, opinie , naprawdę dają "kopa" do pracy.
Na razie krucho stoję z kasą, ale zamierzam zbudować całą instalację orgonitową , która będzie łączyć cztery żywioły. Więc będzie żywioł Ziemi ( kamienie), ognia ( lampki oliwne) wody ( kaskada) i powietrza ( dzwonki wietrzne)

gnom – żywiołak ziemi,
ondyna – żywiołak wody,
sylf – żywiołak powietrza,
salamandra – żywiołak ognia.

Udowodnione jest , że chembuster świetnie współpracuje z sylfami.
O ile , żywiołaki bywają kapryśne to warto z nimi współpracować,
Potrafią chronić ale i potrafią zabijać.
Połączenie intencji ochronnych ( warunek konieczny do pracy z żywiołakami) z taką właśnie rozbudowaną konstrukcją orgonitową, w moim odczuciu byłoby fantastyczną sprawą.
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » środa 16 lip 2014, 12:06

napisz coś więcej o tych żywiołakach.
Jak się domyślam, to jakieś energie, więc może w tym temacie >> o nich kliknij. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

baba
x 129

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: baba » środa 16 lip 2014, 14:51

Raczej duchy przyrody. Przynajmniej w magii. Tam też się z nimi pracuje, Orgonite po cichutku magię uprawia. :lol:
Zuch chłopak. :D 8-)
Najlepsze połączenie nowoczesności z tradycją. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: orgonite » środa 16 lip 2014, 23:50

Wielkim skrócie.
Żywiołaki to samodzielne byty operujące na granicy wymiarów. To byty nie do końca świadome w ludzkim tego słowa znaczeniu. Podlegają poszczególnym żywiołom, będąc dla nich jakby częścią wykonawczą , stojącą na straży równowagi.
Nie zajmuję się magią a raczej energiami.
Zainteresowanie żywiołakami i ewentualna współpraca z nimi , wzięły się z obserwacji żywiołaków powietrza, sylf ( sylph). Pojawiają się często w rejonie oprysków chemtrails dosłownie je zjadając. W przestrzeni oczyszczanej przez orgonity, takie duże jak chembustery, sylph pojawiają się w postaci chmur o pięknych kształtach i zachowujących się odmiennie od innych chmur ( na przykład ich ruch jest inny niż innych chmur z ich pułapu)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kształty sylph bywają naprawdę anielskie i są dla mnie inspiracją.
Ziemia w ostatnim czasie jest bardzo niespokojna. Trudno ocenić czy nasilenie zjawisk atmosferycznych , sejsmicznych czy oceanicznych jest efektem działania człowieka , to zmiany są widoczne gołym okiem.
Coś się dzieje , coś się zmienia i często rzuca w pokorze na kolana.
Obrazek
W tym czasie przemian lepiej mieć żywiołaki po swojej stronie.
One nie są ani dobre ani złe, one jak orgonity stoją straży równowagi.
Nasze intencje ,jeśli będą czyste mogą im pomóc w spełnianiu ich zadań.

Dariuszu nie będę się rozpisywał na temat źródeł. Ja tylko logicznie łączę fakty i w oparciu o intuicję staram się działać.
Temat Słowańskich korzeni jest mi szczególnie bliski, bo Słowianie jak żadna inna nacja, z naturą żyli w przepięknej symbiozie, której zazdrościły inne narody , z zaciekłością od blisko 2000 lat próbując nas zniszczyć.
Jak widać idei zabić się nie da. To co w nas najlepsze zawsze przetrwa.
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 23 lip 2014, 22:58



Przesłany 19 lip 2014
19 lipca 2014 odbyła się kolejna konferencja zorganizowana przez Jana Taratajcio, tym razem odbyła się ona na Stacji Wolimierz.
Tematy zaprezentowane podczas konferencji:
1. Orgonity, chembustery i zappery - Jan Taratajcio i Piotr Ślusarczyk
2. Operacje fantomowe i kreacja rzeczywistości - Anna Mikulska i Paweł Rafał Gawenda
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 25 lip 2014, 00:18

0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 25 lip 2014, 23:41

Piękno jest w nas :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Więcej dla tych co mają face.....
https://www.facebook.com/#!/stephen.geddes.507
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 26 lip 2014, 00:59

Ja cie. Pięknie!
Czyja to robota? :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 26 lip 2014, 17:48

Te piękności to prace Stephena Geddesa z Sydney, z Australii. :D
Na jego facebooku jest tego więcej.....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: orgonite » poniedziałek 28 lip 2014, 17:49

Znamy znamy :)
zapraszam na mojegp facebooka https://www.facebook.com/artorgonite
Poszperajcie sobie w znajomych, znajdziecie tam perełki ,przy których ja się chowam pod kamień:)
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » poniedziałek 28 lip 2014, 17:53

Nie bądź taki skromny.
Twoje są równie piękne.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 29 lip 2014, 15:52

@orgonite, jak klikam na tę stronę, którą podałeś to wyświetla mi taką informację:

Zawartość chwilowo niedostępna
Nie można wyświetlić żądanej strony. Może ona być chwilowo niedostępna, wybrany link może nie działać lub możesz nie mieć uprawnień do wyświetlania tej strony.

Zarejestruj się na Facebooku
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

ODPOWIEDZ