Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Jerzy Zięba - protokoły

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16953
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: JERZY ZIĘBA

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 01 wrz 2018, 09:03

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: JERZY ZIĘBA

Nieprzeczytany post autor: cedric » sobota 01 wrz 2018, 11:18

https://www.youtube.com/watch?v=nHFe7K2D8B4

Panie Jerzy, Lisem nie trzeba się przejmować, sam przyznał , że tworzy jego dziennikarstwo jest nędzą.

https://www.youtube.com/watch?v=vodTM9AePCE

https://www.youtube.com/watch?v=eOOwY6YcIsQ
0 x



Oolin
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 20 wrz 2018, 12:55
x 1
Kontakt:

Re: JERZY ZIĘBA

Nieprzeczytany post autor: Oolin » czwartek 20 wrz 2018, 13:51

Cześć, nie uważacie, że ten człowiek mocno przesadza i chce się dorobić na niewiedzy zastraszonych ludzi?

P.S.
Tak wgl to witam wszystkich, jestem tu nowy, podoba mi się klimat forum. Pozdrawiam :)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: JERZY ZIĘBA

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 20 wrz 2018, 15:57

Niewątpliwie dobrze zarabia, bo przecież "każdy musi z czegoś żyć". Wybrał drogich dostawców, bo uważał, że gwarantują jakość produktów. Nie jest to najlepszy wybór dla jego klientów, ale coś za coś.
Jednak mimo kilku błędów poprzez swoją medialność, robi olbrzymi kawał dobrej roboty, więc w sumie lepiej go słuchać i rozwiązywać problemy poza normalną Służbą Chorób.
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: JERZY ZIĘBA

Nieprzeczytany post autor: Jancio » czwartek 20 wrz 2018, 17:19

Dodam tylko do przedmówcy, że nikomu nie karze kupować swoich suplementów. Mnie cieszy że włożył kij w gniazdo szerszeni i dzieli się swoja wiedza nie chcąc za nią pieniędzy. Jeśli dodatkowo rozbije monopol izb lekarskich nowym zrzeszeniem to będzie wart każdych pieniędzy. Patrząc na wzrost cen np kwasku l askorbinowego o 75% w ciągu ostatnich duch lat coś mu się chyba udało z tego kaganka oświaty.
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16953
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: JERZY ZIĘBA

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 20 wrz 2018, 19:53

jak on na tym zarabia, raczej traci. Ci co siedzą w kieszeni Big Pharma to zarabiajooo
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: JERZY ZIĘBA

Nieprzeczytany post autor: Jancio » czwartek 20 wrz 2018, 22:07

Oni w przeciwieństwie do niego nie musza ujawniając dochodów :D Dzięki temu co poniektórzy mogą piać nad zeznaniem podatkowym firmy. W końcu ciemny lud nie ma rozpoznawać obrotu od dochodu a reagować na miliony
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: JERZY ZIĘBA

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 07 lis 2018, 08:38

abcd pisze:
wtorek 03 lip 2018, 18:50
Białczyński pisze:NTV: Jerzy Zięba – Walka o Zdrowie Polaków Motorem Zmiany Ustroju Społeczno-Politycznego w Polsce

https://bialczynski.pl/2018/07/03/ntv-j ... more-87623
Mój błyskawiczny i absolutny dowód na skondensowane propagandowe kłamstwo Wikipedii oraz wszystkich cytowanych tam TOTALNIE ZAKŁAMANYCH osób o Jerzym Ziębie i jego teoriach „pseudonaukowych”.

Jerzy Zięba nigdy nie twierdził ani nie przybierał roli naturoterapeuty. Jest publicystą i popularyzatorem najnowszej wiedzy medycznej, zwłaszcza na temat chorób przewlekłych, które są według wiedzy i metod medycyny „akademickiej” NIEULECZALNE.

Jerzy Zięba nie prowadzi działalności pseudonaukowej tylko publikuje książki i organizuje akcje popularyzujące najnowszą światową wiedzę medyczną. We wszystkich publikacjach i wykładach podaje naukowe źródła i powołuje się na naukowców i lekarzy stosujących z powodzeniem przedstawiane przez niego metody oraz ukazuje przypadki wyleczenia z przewlekłych chorób, które stanowią niezaprzeczalny dowód skuteczności tychże metod.
Książka Ukryte Terapie nie jest książką pseudonaukową, gdyż przedstawia poglądy naukowców i wyniki ich prac oraz przypadki z praktyki leczniczej, które potwierdziły skuteczność terapii i metod tychże lekarzy i naukowców.
Zwracam uwagę że musiałem napisać już 3 sążniste punkty sprostowania kłamstw z Wikipedii, a jesteśmy wciąż w pierwszym akapicie TEGO NONSENSOWNEGO TEKSTU, KTÓRY JEST STEKIEM KŁAMSTW. Każda jedna linijka w tym tekście jest kłamstwem, albo co druga.

Mógłbym linijka po linijce w ten sposób przejść cały tekst zacytowany powyżej , ale to mija się kompletnie z celem, a obiecałem że mój dowód będzie absolutny, niepodważalny i błyskawiczny.

Dowód Absolutny, czyli pkt 4:

Przypadek nieuleczalnej choroby Czesława Białczyńskiego udokumentowany kartotekami lekarskimi jakimi dysponuje słynny Krakowski Szpital im. Jana Pawła II przy ulicy Prądnickiej 80, czyli tamtejszy Instytut Kardiologii i Kardiochirurgii – czy jak się on tam nazywa. Naprawdę trudno się połapać w nazwie, bo ten szpital to istny kombajn leczący głównie, choć nie tylko, choroby serca.

Oczywiście ukoronowaniem prowadzonego tam leczenia nieuleczalnych chorób serca, jest PRZESZCZEP SERCA!

Przeczytajcie z tejże Wikipedii czegóż to w tym szpitalu nie ma. Chociaż może to nieprawda, że to wszystko tam jest, bo czemu mieliby w Wikipedii o tym szpitalu pisać prawdę, skoro tak bezczelnie kłamią na temat Jerzego Zięby i propagowanych przez niego metod leczenia:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Krakowski ... %C5%82a_II

Otóż, w roku 2005 Białczyński zgłosił się do tego słynnego szpitala, gdyż w ośrodku zdrowia stwierdzono u niego wysokie ciśnienie krwi 180/120. Szpital cieszył się doskonałą opinią, żona Białczyńskiego pracowała w tym szpitalu jako psycholog kliniczny w latach 1980-1990, na Oddziale Chirurgii Serca i potwierdzała to, więc gdzie miał iść Białczyński, jak nie tam!

Zebrało się w szpitalu konsylium, przeprowadzono Białczyńskiemu serię badań i ogłoszono diagnozę, czyli Wyrok. A brzmiał on tak:

Nadciśnienie tętnicze jest wynikiem zwapnienia naczyń – choroba nadciśnieniowa – schorzenie układu krążenia krwi charakteryzujące się stale podwyższonym ciśnieniem tętniczym, zarówno skurczowym (górnym), jak i rozkurczowym (dolnym). Przypadek nadciśnienia ma charakter pierwotny (samoistny), to znaczy nie ma znanej somatycznej przyczyny, którą dałoby się usunąć interwencją medyczną. Podłoże być może jest dziedziczne, bo pana mama miała zawał i ma tę chorobę, a ojciec miał nawet trzy zawały.

Choroba jest nieuleczalna. Będzie pan naszym pacjentem już do końca życia i musi pan się stosować do naszych zaleceń, jeżeli chce pan jeszcze trochę pożyć.

Inaczej może się to skończyć zawałem, a nawet koniecznością przeszczepu serca, w którymś momencie. Otrzyma pan zestaw leków obniżających ciśnienie, obniżających poziom cholesterolu i odwadniających. (Nie będę tutaj wymieniał nazw tych leków, bo to nie ma znaczenia, wszyscy zainteresowani tematem wiedzą co to za cholerstwo!). Co 3 miesiące trzeba będzie przychodzić po kolejną receptę, a raz do roku na „przegląd techniczny”.

Do tego następujące zalecenia dietetyczne:

– odrzucić tłuste mięso, wędliny, wędzone ryby i wszelkie tłuszcze zwierzęce, w tym zwłaszcza smalec i masło

– zastąpić masło margaryną z substancjami obniżającymi cholesterol, olejem rośłinnym lub oliwą

– odrzucić ser żółty i jajka, szczególnie żółtka i majonezy są szkodliwe

– BROŃ BOŻE NIE UŻYWAĆ SOLI, JAK NAJMNIEJ SOLI, BO PODNOSI CIŚNIENIE, ZATRZYMUJE WODĘ W ORGANIZMIE,

– do połowy zjadanych dotychczas porcji ograniczyć – białe pieczywo, makarony z białej mąki, biały ryż, drobnoziarniste kasze.

– odrzucić zupełnie słodycze, pełne mleko i jego pełnotłuste przetwory (śmietana, sery białe i żółte), zrezygnować z tłustych sosów, z chipsów, słonych paluszków, orzeszków ziemnych.

– regularnie badać poziom cholesterolu i ciśnienia krwi.

Nigdy nie zapominać o konieczności przyjęcia tabletek, bo ich nie przyjęcie będzie grozić skokiem ciśnienia i zawałem!


Wy sercowcy, na pewno znacie to dobrze, prawda?!

W ten sposób leczono Białczyńskiego i stosował się on do tych wszystkich szykan do roku 2015. Postępów żadnych oczywiście nie było. Owszem – ciśnienie 120/80, ale raczej Białczyński obserwował, jak postępują u niego objawy coraz większej słabości. Trudności wspięcia się na szczyt góry, na który kiedyś łatwo wchodził, kłopoty z przepłynięciem trzech kilometrów motylkiem, zadyszka po wejściu na 4 piętro bez windy w bloku u mamusi itp itd..

Wytrzymywałem to wszystko przez 10 lat, a jednocześnie obserwowałem moją mamę, bo ona miała to samo tylko że dłużej, bo miała już 80 lat i tak samo ją leczono. Czuła się coraz gorzej, gorzej i gorzej. W końcu nie miała siły sama chodzić na wizyty lekarskie, musiałem ją wozić i siedzieć z nią u lekarza. Na czwarte piętro szedłem z nią 15 minut. Kiwano nad nią głową i tłumaczono jej, że to musi tak być, że trzeba podnieść dawki, dodać coś nowego, bo jakieś nowe bóle wieńcowe za mostkiem się pojawiają itp. Stwierdziłem, że jeśli mam dojść do takiego stanu jak ona, to muszę coś natychmiast zmienić, bo wcale mi się to nie podoba.

Tak oto w roku 2015 trafiłem na „pseudonauki” Jerzego Zięby na temat nadciśnienia i jego leczenia akademickiego, czyli nieleczenia tejże nieuleczalnej choroby.

Oczywiście J. Zięba przytaczał przykłady zupełnie NIEAKADEMICKIE, mówił o tym, że cholesterol nie jest żadnym miernikiem zagrożenia, że to są sprawy wydumane i nie potwierdzone naukowo, a właściwie już obalone od dawna na świecie. Mało tego – obniżanie cholesterolu jest katastrofalne w starszym wieku, zwłaszcza dla kobiet. Przytaczał przykłady, liczby, nazwiska lekarzy i sposoby postępowania, które potrafią cofnąć tę chorobę i wyleczyć do zera, całkowicie! Przestrzegał też, żeby nie odrzucać lekarstw od razu bo to może być niebezpieczne, ale odstawiać je stopniowo, w miarę postępów wyników badania krwi.

Wiecie od czego te pseudonauki Jerzego Zięby się zaczynają: „- Możesz jeść nawet 10 żółtek kurzych jaj dziennie. Ja sam jadłem pięć i to latami – poziom cholesterolu nie podskoczy od tego ani o punkt. Mało tego, spadnie!”

A więc 5-3 żółtka jajek kurzych dziennie, DO TEGO DOCHODZĄ WITAMINY – określone proporcje między poszczególnymi witaminami, odpowiednie dawki i pełny ich zestaw (A, B complex, C – bez ograniczenia dawki, D3+K2 w dużej dawce, E, tran – sporo, magnez, krzem i jod). JEŚĆ MOŻESZ WSZYSTKO – Powinieneś jeść masło, smalec, tłuste mięso – jak masz ochotę – jedz co chcesz. Solić bez przesady, ale też bez ograniczeń. Szczypta soli w wodzie pozwala zatrzymać tę wodę w organizmie, a nawodnienie organizmu jest podstawą jego zdrowia. Zmiany w tętnicach będą się cofać stopniowo przez lata i wszystko wróci do normy samo. Codziennie pół szklanki 100% soku z aronii lub buraka czerwonego. Najważniejszy wskaźnik to Homocysteina i powinna być na poziomie 8 pkt – 10 góra. Nie pić słodkiego mleka i jeść jak najmniej białego pieczywa, makaronów i białego ryżu. Dużo jarzyn, ale nie zapominać o salcesonie, galarecie i pasztetowej – niezbędne na zachowanie bezbolesnych, sprawnych stawów na starość! Nie są to niestety produkty wegetariańskie, ale nie da się ich sensownie niczym zastąpić. Oto macie pełny zestaw „pseudonauki” Jerzego Zięby, a właściwie światowych autorytetów lekarskich, ludzi którzy wyleczyli nieuleczalną chorobę jaką ja miałem.

Od razu, od 2015 roku zacząłem stosować się do tych pseudonauk, zwłaszcza, że miałem dosyć tej cholernej diety, margaryny i nie jedzenia tego wszystkiego co lubię oraz coraz mniejszego komfortu życia. Kto stosował statyny i odwadniacze przy nich, wie o czym mówię!
W pierwszym roku co drugi dzień, a pod koniec roku w co trzeci, zażywałem leki na obniżenie ciśnienia, nieregularnie na cholesterol i coraz rzadziej najbardziej dokuczliwy, wypłukujący organizm z minerałów odwadniacz.

W roku 2016 poziom homocysteiny spadł z 17 do 11, cholesterol był w normie, trójglicerydy także, ciśnienie 140/100. Wtedy odrzuciłem lekarstwa całkowicie, ale mierzyłem ciśnienie. Bywały bardzo nieliczne dni, że ciśnienie mi się podnosiło do 160/110. Wtedy sporadycznie brałem tabletkę obniżającą je.

Rok 2017 – całkowicie bez żadnych lekarstw. Kondycja doskonała. Czasami każdemu ciśnienie może troszkę skoczyć, więc w zeszłym roku obniżałem ciśnienie przy 160/110 tabletką 4 razy przez cały rok. TAK – 4 RAZY!!!
Regularnie mam ciśnienie 130/90 (70%), znacznie rzadziej 140/100 (20%), 120/80 (10%).

Teraz w 2018, od początku roku, gdy ciśnienie przekracza 140/100 wystarczy mi pół szklanki soku z aronii. Obecnie od dwóch miesięcy aronię piję sporadycznie. Cały czas trzymam się 3 żółtek i zestawu witamin oraz minerałów. Wciąż mam za mało witaminy D3 (jadam teraz po 8000 jednostek – badanie poziomu lada dzień), homocysteina 10 – więc wciąż jeszcze mam jakieś zwapnienia naczyń, bo o tym ona świadczy, ale generalnie większości wapna musiałem się pozbyć. Wszystkie wyniki krwi – rewelacyjne! Jestem silny jak tur, jak za młodu 3000 metrów motylkiem to łatwizna, 10 piętro u mnie w bloku zaliczam bez zadyszki.

Czy jestem całkowicie wyleczony pseudonaukową metodą, rozpowszechnianą za światowej sławy lekarzami, przez Jerzego Ziębę? Nie sądzę. Jest tak, jak powiedział – te zmiany, które narastały przez lata muszą się cofać latami.

Pamiętajcie, że ciśnienie 140/100 w wieku w jakim jestem (65 lat) jest ciśnieniem dopuszczalnym, a utrzymywanie na siłę ciśnienia 120/80 może być nawet niekiedy szkodliwe.

To co tu napisałem to nie są poglądy pseudonaukowe tylko moja życiowa praktyka – doświadczenie własne z nieuleczalną chorobą wyleczoną „pseudonaukową metodą” Jerzego Zięby. Możecie mi wierzyć, ręczę moim słowem honoru, że tak właśnie jest – nie będę się posuwał do publikowania moich wyników z pewnej znanej pracowni diagnostycznej, naprawdę dobrej, renomowanej.

Mnie to w zupełności przekonuje, że Wikipedia na temat Jerzego Zięby ordynarnie kłamie, a czyniąc to być może jej Oficerowie Liniowi stają się współsprawcami zbrodni medycznej, która odbywa się w Polsce w majestacie prawa, pod naciskiem Klanu Medyków Akademickich, Władz Akademii Medycznych i Ministerstwa Zdrowia, a więc Rządu III RP i Koncernów Farmaceutycznych – wszyscy oni czerpią niewyobrażalne korzyści finansowe z „przewlekłego leczenia” ludzi „nieuleczalnie” chorujących na nadciśnienie, i serce w wyniku tegoż nadciśnienia.

Jest kwiecień roku 2018 – trwa czwarty rok mojego leczenia „metodą Jerzego Zięby”, żyję pełnią życia, jem co chcę, uprawiam sport wymagający sporego wysiłku, Czuję się świetnie – jak śpiewał niegdyś ktoś – Stoję, stoję, STOJĘ!

Gdyby Wikipedia miała swoją wersję papierową to podtarłbym nią sobie dzisiaj tyłek! A skoro nie ma, to czynię to ostentacyjnie, publicznie, obscenicznie – wirtualnie!!!

Moja mama umarła na serce dwa lata temu. Nie chciała mi uwierzyć, że to jest jedyna metoda, żeby to zatrzymać, a potem cofnąć. Nie chciała nic zmieniać. Wierzyła do końca w autorytet lekarza akademickiego, do którego ją woziłem i w jego pastylki na receptę. Może była już zbyt chora i zmęczona takim podłym życiem, jakie jej zaserwowali ci medycy, żeby cokolwiek zmieniać. Umarła nagle, na zawał. Tak się kończy leczenie nadciśnienia przez medycynę akademicką – zawsze w ten sam sposób, śmiercią coraz bardziej umęczonego „leczeniem” pacjenta.

Jesteście, Krętacze z Wikipedii, zwykłymi kłamcami – mam na to 100% dowód! Kłamiecie o pseudonaukowych teoriach medycznych Jerzego Zięby i robicie z niego szkodnika sami będąc nie tylko szkodnikami społecznymi, ale wręcz współsprawcami , wspólnikami medyków akademickich – kardiologów, którzy nie są w stanie nikogo wyleczyć i nigdy NIKOGO NIE WYLECZYLI z CHOROBY NADCIŚNIENIOWEJ!


I jeszcze jedno – skuteczność dużych dawek witaminy C przy jakichkolwiek wczesnych fazach przeziębienia, a także przy ciężkim ukąszeniu przez pająka kudłatego (ukraińskiego) – jakie mi się przydarzyło w 2016 roku – potwierdzam również w całej rozciągłości.



Przy dawkach jakie zażywam – od roku 2015 nie byłem przeziębiony, nie miałem grypy ani kataru – ANI JEDEN RAZ!
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: JERZY ZIĘBA

Nieprzeczytany post autor: soma » sobota 19 sty 2019, 15:02

Ja stalam sie fanka Jerzego Zieby. Zakupilam jego ksiazki "Ukryte terapie", troche suplementow. Zaczelam od vitaminy C. Dzisiaj spozylam juz 16 g, 2 g co godzine. I im wiecej tej witaminy przyjmuje tym jestem bardziej spiaca. Moj partner tez. Zadnego rozwolnienia, zadnych innych skutkow ubocznych tylko "spiaczka". Czy ktos tez tak mial? Ale to nie jest nieprzyjemne, jezeli nie musze nic robic. Moze system nerwowy sie oczyszcza, bo czuje sie taka spokojna. Mialam przekonanie, ze witamina c ozywia.
0 x



Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: JERZY ZIĘBA

Nieprzeczytany post autor: Seji » czwartek 07 mar 2019, 21:47

Krytycznie o J.Z:
http://michaltombak.pl/blog/80-kolejna-pomylka.html

Kiedyś stosowałam codziennie duże dawki wit. C, ale gdy potem przestałam, zaczęły mi lekko krwawić dziąsła. Pisał o tym zjawisku prof. Tombak, ale nie mogę teraz znaleźć, gdzie.
Z grubsza chodzi o to, że dopóki bierzesz te duże dawki wit. C, to nic złego się nie dzieje, źle się zacznie dziać, gdy zaprzestaniesz takiego dawkowania.
Ale branie dużych dawek wit. C do końca życia nie wydaje mi się sensowne, mimo wszystko.
Ja teraz zaczęłam brać niewielkie dawki, nie wiem, ile w gramach, ale biorę tak na oko - tyle proszku, ile się zmieści na końcu rączki łyżeczki.
Biorę dlatego, że mam pewne dolegliwości, ale gdy uda mi się ich pozbyć, przestanę brać tę witaminę, będę odstawiać powoli, a potem ew. brać sporadycznie.
0 x



Paula
Posty: 9
Rejestracja: środa 24 lut 2016, 08:48
Otrzymał podziękowanie: 5 razy

Re: JERZY ZIĘBA

Nieprzeczytany post autor: Paula » niedziela 22 mar 2020, 13:16

Gdzie jest tymczasowy kanał Jerzego Zięby? Mówił w którymś z ostatnich filmów ale teraz nie do odtworzenia.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: JERZY ZIĘBA

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 26 mar 2021, 12:24

live z Poznania - Solidarni z Jerzym Ziebą

https://www.facebook.com/niezaleznatele ... 8761599433

Niezależna telewizja
0 x



Awatar użytkownika
forester
Posty: 1632
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 156
x 105
Podziękował: 1321 razy
Otrzymał podziękowanie: 2609 razy

Re: JERZY ZIĘBA

Nieprzeczytany post autor: forester » poniedziałek 23 sty 2023, 15:13

0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: Jerzy Zięba - protokoły

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 25 paź 2023, 23:03

to się naprawdę samo komentuje :lol:

niecałe 3 minuty, warto:
Jerzy Zięba - Płaczek
https://youtu.be/fCN4IctoZXc
JERZY ZIĘBA
To jest ten wywiad, który YouTube zablokował

https://youtu.be/GCqnQzQai3U
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

ODPOWIEDZ