Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Awatar użytkownika
forester
Posty: 1619
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: forester » poniedziałek 21 paź 2019, 21:17

0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 08 mar 2020, 17:38

Geoinżynieria 2 Pogoda jako broń - Jerzy Jaśkowski

https://youtu.be/TRk0yx7jRz4
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 06 kwie 2020, 16:28

przestali sypać, bo nie ma na kogo, szkoda brudnej kasiorki :D

z https://public-api.wordpress.com/bar/?s ... lbiJ9&_z=z
Mariola commented on HYDE PARK 2, czyli miejsce do rozmów na dowolne tematy.

in response to astromaria:

Read more

Niektórzy pewnie już zauważyli: truciciele już prawie nie latają i nie chemizują nieba.

Nie wiem jak u was, ale u mnie prawie zero chemtrailsików od jakiegoś tygodnia, półtorej.
Tylko czasem przeleci jakiś jeden zbłąkany chyba truciciel i to wszystko.

I to nawet logiczne: po co pryskać jak lemingi i tak po chałpach siedzą wystraszone świrusową propagandą? Uny nie będą przecież pustych ulic pryskać i marnować materiału ( czyt. trutki ).

Kogo tu truć, jak i tak mało kto chodzi i i tak nie będą wdychać?


Ale jest jeden pozytyw tego: ci co wychodzą mają przynajmniej teraz stare, dobre względnie świeże powietrze he, he 😀

Ostatnio pogoda jest super, przynajmniej u mnie słoneczko prawie co dzień, a durne małpiaki człekokształtne nosa z domu nie wyściubiają, bo tak im żont prikazał 🙂

I dzieciaki też ci durnie po domach więżą, a dzieciak ma właśnie wychodzić na słońce żeby w przyszłości krzywice nie dostał.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Dams
Posty: 92
Rejestracja: sobota 21 mar 2020, 20:51
x 3
x 8
Podziękował: 56 razy
Otrzymał podziękowanie: 138 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: Dams » poniedziałek 13 kwie 2020, 09:57

U mnie niestety latają i wygląda to strasznie, jak farma ludzi ... idealnie proste linie ...
Załączniki
1586490456979.jpg
1586490456979.jpg (28.77 KiB) Przejrzano 6994 razy
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 13 kwie 2020, 11:28

U mnie niestety to samo .Wczoraj rano koło ósmej zauważyłam smugi ,były na dużej wysokości i tworzyły leciutką falistą mgiełkę a wieczorem zobaczyłam lecący wysoko samolot ,który pozostawił smugę na całej długości nieba .Samolot leciał ze wschodu na zachód. Oczywiście od razu sprawdziłam radar lotów ,chciałam sprawdzić skąd i dokąd leci ale niestety nie był na nim widoczny. Doszłam do wniosku że to wojskowy samolot ( chyba ) .

Obrazek

Obrazek

zdjęcia z 8 rano ,zrobiłam je z duzym zbliżeniem
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Dams
Posty: 92
Rejestracja: sobota 21 mar 2020, 20:51
x 3
x 8
Podziękował: 56 razy
Otrzymał podziękowanie: 138 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: Dams » poniedziałek 13 kwie 2020, 15:02

Ciężko zobaczyć jakiekolwiek chmury ... Słońce wiecznie schowane ... Mleczne niebo ... Ludzie już nie wiedzą jak wygląda normalne niebo ... Mówią, że to normalne, gdy nie ma ani jednej chmury ... Czy tak ma być przez resztę naszego życia ?
0 x



Awatar użytkownika
Dams
Posty: 92
Rejestracja: sobota 21 mar 2020, 20:51
x 3
x 8
Podziękował: 56 razy
Otrzymał podziękowanie: 138 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: Dams » piątek 17 kwie 2020, 20:38

0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 17 kwie 2020, 21:04

Kraków dzisiaj ale sypią od wczoraj po południu

Obrazek

Obrazek
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 17 kwie 2020, 21:10

przez jakiś czas był spokój, zaczęli znowu na zachodzie, czyli w rfn też.

kończą się ''obostrzenia'', to i posypać można żeby z nadmiaru świeżego
wozducha w pupach się nie poprzewracało :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 18 kwie 2020, 08:23

patrzę od rana, na razie zero.. ;)
Szabat, szabas, szabes

– (hebr.), szabas, w judaizmie 7. dzień tygodnia (sobota), kultowy dzień odpoczynku trwający
od piątkowego do sobotniego zachodu słońca...
Obrazek
https://sztetl.org.pl/pl/slownik/szabat-szabas-szabes
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Dams
Posty: 92
Rejestracja: sobota 21 mar 2020, 20:51
x 3
x 8
Podziękował: 56 razy
Otrzymał podziękowanie: 138 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: Dams » sobota 18 kwie 2020, 09:29

grzegorzadam pisze:
sobota 18 kwie 2020, 08:23
patrzę od rana, na razie zero.. ;)

Masz szczęście, u mnie tak biało nie było dawno, ani jednej chmury, dziwnie się czuje po wyjście na dwór, zaraz łapie kaszel
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 18 kwie 2020, 09:31

dalej zero, 40 km od granicy z rfn.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » niedziela 19 kwie 2020, 09:20

Kiedy bylem w zeszlym roku na wakacjach w Chorwacji,przez 19 dni mielismy czyste niebo,jak kiedys nad polska.Dnia 20-ego tak posypali,ze zakryli niebo.Kazdy na plazy zauwazyl smugi.Dziewietnascie dni spokoju,eh.
0 x



Awatar użytkownika
Dams
Posty: 92
Rejestracja: sobota 21 mar 2020, 20:51
x 3
x 8
Podziękował: 56 razy
Otrzymał podziękowanie: 138 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: Dams » środa 01 lip 2020, 18:10

Tylko ja uważam, że po deszczach chemtrails, owoce zaczęły gnić bardzo szybko ?
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 15 lip 2020, 11:38

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Dams
Posty: 92
Rejestracja: sobota 21 mar 2020, 20:51
x 3
x 8
Podziękował: 56 razy
Otrzymał podziękowanie: 138 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: Dams » środa 15 lip 2020, 19:55

To pytanie ile życia nam zostało jeśli WSZYSTKIE rośliny w Polsce będą zatrute
0 x



lechitka
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 11 cze 2020, 21:54
x 2
x 2
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 19 razy
Kontakt:

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: lechitka » wtorek 18 sie 2020, 19:14

Michael Shellenberger przyznaje, że kryzys klimatyczny jest oszustwem

Michael Shellenberger, jeden z głównych kreatorów dogmatu klimatycznego, jeszcze do niedawna cieszył się nieskazitelną wiarygodnością wśród Zielonych. Jednak po tym, jak opublikował w Forbes list, w którym przepraszał za spowodowanie paniki klimatycznej, który to kilka godzin później został przez redakcję ocenzurowany i usunięty ze swojej strony, stał się persona non grata dla większości ekologistów.

Szaleństwo klimatyczne Shellenbergerowi pomogło zdobyć sławę, w 2008 roku został laureatem nagrody Green Paper, a w Time Magazine nazwano go „Environmental Hero”. Ponadto regularnie pisuje dla The New York Times, Washington Post, Wall Street Journal, Scientific American, a jego wystąpienia TED mają ponad 5 milionów oglądalności. Mając takie osiągnięcia, trudno było przypuszczać, że właśnie to on stanie się przysłowiowym Brutusem dla ruchu ekologicznego.

W pewnym momencie Shellenberger uznał, że nie może już dłużej milczeć na temat kłamstw związanych z tworzoną paniką klimatyczną i zdecydował się na ujawnienie prawdy o globalnej manipulacji społeczeństwem. Swoją decyzję uzasadnił tym, że politycy dla załatwienia swoich interesów nadużywają argumentu klimatycznego.

Jak wszyscy widzimy, ta zmasowana propaganda nowej religii klimatycznej już osiągnęła niebywały sukces. W sondażach opinii publicznej dane wykazują, że połowa respondentów naprawdę uwierzyła w publikowane kłamstwa i „sądzi, iż zmiany klimatu spowodują wyginięcie ludzkości”.

Jednak drogę do sukcesu Globalnemu Ociepleniu przerwał COVID-19, który stał się niespodziewanym punktem zwrotnym dla Greenpeasie i jego sympatyków. Wzniecona panika strachu spowodowana przez propagandę pseudo-epidenii odebrała zielonym odbiorców. Dlatego też wyznanie Shellenbergera stało się ciężkim ciosem dla klimatycznych i środowiskowych ekstremistów, którzy za wszelką cenę próbują zmonopolizować dyskurs i zareagowali zmasowaną krytyką i cenzurą.
Najnowszy film dokumentalny Michaela Moore'a zatytułowany „Planet of the Humans”, niezwykle krytyczny wobec odnawialnych źródeł energii, jak i tych, którzy na tym robią niezły interes, bardzo szybko został ocenzurowany i zdjęty z YouTube. Przyczyną blokady filmu była ponoć skarga ekologa i wykorzystanie 4 sekund z sesji zdjęciowej.
Następnym zbuntowanym okazała się być rzeczniczka Extinction Rebellion, Zion Lights, która opuściła ten ruch stwierdzając, że czuje się oszukana w związku z propagandą dotyczącą energii jądrowej.

Pomimo faktu, że Shellenberger jest stałym autorem w Forbes, jego list z przeprosinami został bardzo szybko ocenzurowany przez redakcję i zdjęty, a na jego miejscu pojawiła się notatka „Ta strona nie jest już aktywna”. Oczywiście w internecie nic nie ginie i kopię tego listu można już znaleźć na wielu innych stronach web, a także na stronie Forbes przechwyconej przez WayBackMachine.
Poniżej prezentuję przetłumaczony list Michaela Shellenbergera:

W imieniu ekologów przepraszam za alarm klimatyczny

W imieniu ekologów na całym świecie chciałbym oficjalnie przeprosić za alarm klimatyczny, który tworzyliśmy w ciągu ostatnich 30 lat. Zmieniają się warunki klimatyczne. To nie jest koniec świata. To nie jest nawet nasz najpoważniejszy problem środowiskowy.

Mówiąc to wszystko mogę wydawać się dziwną osobą. Jestem aktywistą klimatycznym od 20 lat i ekologiem od 30.

Jako ekspert ds. Energii poproszony przez Kongres o przedstawienie obiektywnych zeznań ekspertów i zaproszony przez Międzyrządowy Zespół ds. Zmian Klimatu (IPCC) do pełnienia roli eksperta-recenzenta jego kolejnego raportu, czuję się zobowiązany przeprosić za to, jak bardzo my, ekolodzy, wprowadziliśmy w błąd całe społeczeństwo.

Oto kilka faktów, które niewiele osób zna:

• Ludzie nie powodują „szóstego masowego wymierania”.

• Amazonka nie jest „płucami świata”.

• Zmiana klimatu nie pogarsza klęsk żywiołowych.

• Od 2003 roku pożary na całym świecie zmniejszyły się o 25%.

• Ilość ziemi, której używamy do produkcji mięsa – licząc od największego obszaru ziemi wykorzystywanego przez ludzkość - zmniejszyła się o obszar prawie tak duży jak Alaska.

• Nagromadzenie paliwa drzewnego oraz więcej domów w pobliżu lasów, a nie zmienia klimatu, wyjaśnia to dlaczego w Australii i Kalifornii jest więcej i bardziej niebezpiecznych pożarów.

• Zanieczyszczenie powietrza i emisje dwutlenku węgla zmniejszają się w bogatych krajach od 50 lat.

• Przystosowanie się do życia poniżej poziomu morza, uczyniło Holandię bogatym, a nie biedną.

• Produkujemy o 25% więcej żywności niż potrzebujemy, jej nadwyżki będą rosły nawet gdy świat będzie gorętszy.

• Utrata siedlisk dzikich zwierząt i ich zabijanie stanowią większe zagrożenie dla gatunków niż sama zmiana klimatu.

• Paliwo drzewne jest znacznie gorsze dla ludzi i dzikiej przyrody niż paliwa kopalne.

• Zapobieganie przyszłym pandemiom wymaga więcej, a nie mniej „przemysłowego” rolnictwa

Wiem, że dla wielu ludzi powyższe fakty zabrzmią jak “climate denialism”, ale to tylko pokazuje wielkość wywołanej paniki związanej ze zmianami klimatycznymi.

Powyższe dane pochodzą z najlepszych dostępnych badań naukowych, w tym przeprowadzonych lub zaakceptowanych przez IPCC, Organizację Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (FAO), Międzynarodową Unię Ochrony Przyrody (IUCN) oraz inne wiodące organy naukowe.

Niektórzy ludzie, czytając ten tekst, wyobrażają sobie, że jestem prawicowym przeciwnikiem ekologii. Otóż nie jestem! W wieku 17 lat mieszkałem w Nikaragui, aby okazać solidarność z socjalistyczną rewolucją sandinistów. W wieku 23 lat zebrałem pieniądze dla spółdzielni kobiet w Gwatemali. Jako dwudziestolatek mieszkałem w semi-Amazonii, prowadząc badania z drobnymi rolnikami walczącymi z inwazjami lądowymi. W wieku 26 lat pomogłem ujawnić złe warunki w fabrykach Nike w Azji.

Zostałem ekologiem w wieku 16 lat, kiedy zorganizowałem zbiórkę pieniędzy dla Rainforest Action Network. W wieku 27 lat pomogłem ocalić ostatnie niezabezpieczone starożytne sekwoje w Kalifornii. Jako 30-latek opowiadałem się za odnawialnymi źródłami energii i skutecznie pomogłem przekonać administrację Obamy do zainwestowania w nie 90 miliardów dolarów. W ciągu ostatnich kilku lat pomogłem uchronić dużą liczbę elektrowni jądrowych przed zastąpieniem ich elektrowniami paliw kopalnych, aby zapobiec gwałtownemu wzrostowi emisji

Do zeszłego roku w większości wypadków unikałem wypowiadania się przeciwko propagandzie klimatycznej. Częściowo dlatego, że byłem zawstydzony. W końcu jestem tak samo winny tej paniki, jak każdy inny ekolog. Ja sam przez lata mówiłem o zmianach klimatycznych jako o „egzystencjalnym” zagrożeniu dla ludzkiej cywilizacji i nazywałem to „kryzysem”.

Przede wszystkim byłem przestraszony. Nie mówiłem nic, o wielkiej kampanii dezinformacji klimatycznej, ponieważ bałem się utraty przyjaciół i funduszy. Kilka razy gdy zebrałem się na odwagę, by bronić nauki o klimacie przed tymi, którzy ją błędnie przedstawiają i zawsze poniosłem surowe konsekwencje. Tak więc przeważnie stałem obok nie robiąc prawie nic, podczas gdy moi koledzy ekolodzy przerażali opinię publiczną.

Stałem z boku nawet wtedy, gdy ludzie z Białego Domu i wielu w mediach próbowało zniszczyć reputację i karierę wybitnego naukowca, dobrego człowieka i mojego przyjaciela, Rogera Pielke, Jr., postępowego demokraty i ekologa, który zeznał na korzyść przepisów dotyczących emisji dwutlenku węgla. Dlaczego to zrobili? Ponieważ jego badania wykazały, że klęski żywiołowe się nie zwiększają.

Ale w zeszłym roku sytuacja wymknęła się spod kontroli.

Alexandria Ocasio-Cortez powiedziała: „Świat skończy się za dwanaście lat, jeśli nie zajmiemy się zmianami klimatycznymi”. Najbardziej znana brytyjska grupa zajmująca się ochroną środowiska stwierdziła, że ​​„Zmiana klimatu zabija dzieci”.

Najbardziej wpływowy dziennikarz ekologii na świecie, Bill McKibben, nazwał zmianę klimatu „największym wyzwaniem, przed jakim kiedykolwiek stanęli ludzie” i powiedział, że „zniszczy cywilizację”.

Dalszą ciąg artykułu możesz znaleźć na stronie https://wicipolskie.pl/nwo/michael-shel ... -oszustwem
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 14 sty 2021, 23:45

CHEMTRAILS ORAZ HAARP - OPERACJA NAZISTOWSKA NA SZEROKĄ SKALĘ.
11 sty 2021

https://www.youtube.com/watch?v=8FJvd3WTGcY

Nwk24 - Portal Informacyjny

Publikowane przeze mnie zdjęcia jak twierdzi osoba które mi je przekazała są prawdziwe.

Po sprawdzeniu w google grafika zauważyłem że niektóre z nich są publikowane a naszywki sprzedawane w sklepach internatowych co niejako sugeruje że jest to żart tak zwanych “internautów” przykład tego znajduję się tutaj :

“Co wycieka do internetu, obrabiają specjaliści i dokładają, mieszają i zaciemniają, gdyby zniknęło byłoby bardziej podejrzane, więc się bawią. To co jest na widoku zbyt długo zaczyna być codziennością ludzie się przyzwyczajają i przestają zwracać na to uwagę. Nie mówię o tych którzy śledzą ten proceder i starają się uświadomić że to nie fejk albo tarcza antyrakietowa”.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 19 lut 2021, 13:16

śnieg w Texas-ie, śnieg w Grecji ??

https://youtu.be/vMIl5PK2UPo

https://youtu.be/ewBkaaeEg6k
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 20 lut 2021, 21:09

02/19/21/ Andy i Ziggy LIVE | Zima w Teksasie

https://youtu.be/3CSL75Rj6oY
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 22 lut 2021, 15:00

Sztuczny świat. 5,5 mln km2 w Chinach ma wpływać na zmiany pogody. Zaniepokojenie w Indiach

https://www.facebook.com/niezaleznatele ... 6267829295

Niezależna telewizja

Ludzie bardzo zaniepokojeni: 5,5 mln km2 (obszar ponad 1,5 terenu Indii) w Chinach z radarami, antenami i satelitami ma sztucznie wpływać na zmiany pogody. Zaniepokojenie w Indiach i na Zachodzie. Bezprecedensowy obszar 5,5 mln km2 ma modyfikować poogodę - skutki są nieprzewidywalne - piszą eksperci. Sztuczny księżyc ma zastąpić latarnie w Pekinie. Ambicje "sztucznego świata' nie mają końca.
"Niewielka uwaga, jaką Pekin poświęca na zrównoważony rozwój środowiska, stwarza długoterminowe zagrożenia dla środowiska - mówią eksperci NATO".
China plans on 'weather modification' alarms India; Experts warn of consequences
https://www.youtube.com/watch?v=WJj5ifJy3CA
Chiny planują szybką ekspansję wysiłków na rzecz „modyfikacji pogody”
Ten artykuł ma więcej niż 2 miesiące
Ambicja objęcia terytorium ponad półtora raza większym niż Indie mogą niepokoić sąsiadów tego kraju:
https://www.theguardian.com/.../china-vows-to-boost...
China to expand weather modification program to cover area larger than India:
https://edition.cnn.com/.../china-weather.../index.html
Forbes:
Chiny wprowadzają na rynek maszyny pogodowe na obszarze wielkości Alaski:
https://www.forbes.com/.../china-is-launching-a.../...
Chinese city 'plans to launch artificial moon to replace streetlights'
‘Dusk-like glow’ of proposed satellite could light an area with a diameter of 10-80km, People’s Daily reports:
https://www.theguardian.com/.../chinese-city-plans-to...
The Guardian: Klonowanie kotów w Chinach:
Copy cats: pet-cloning in China – in pictures
As Chinese spending on pets increases by up to 27% year on year, a Beijing firm has created its first cloned kitten
https://www.theguardian.com/.../copy-ca ... cloning-in...
Genetic structure, divergence and admixture of Han Chinese, Japanese and Korean populations:
https://hereditasjournal.biomedcentral. ... s41065-018...
Air pollution in China – in pictures:
https://www.theguardian.com/.../air-pol ... n-china-in...
China's Smog Is So Bad They're Now Calling It a 'Nuclear Winter':
https://time.com/9802/beijing-air-pollu ... ar-winter/
China’s pollution crisis inspires smog mask fashion show:
https://mashable.com/2014/11/03/china-f ... mog-masks/...
Surviving Beijing's pollution while pregnant: 'I feel like a lab-rat'
This article is more than 6 years old
Living in Beijing’s ‘airpocalypse’, expectant mother Xiaoxia Liu swears by her respirator – and is keeping her windows shut:
https://www.theguardian.com/.../surviving-bejings...
China Becomes a Bigger Mark on NATO’s Radar With New Report:
https://www.bloomberg.com/.../china-bec ... igger-mark...
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 20 lip 2021, 12:45

Niebo w kratkę czyli kto się bawi w Naczelnego Inżyniera?

https://youtu.be/lShfH_LuRR0

Tajemity


Pokratkowane niebo już nas za bardzo nie dziwi. Dzisiaj większość tych, co nie grzeszą wiedzą zdaje sobie sprawę z tego, że ktoś bawi się w naczelnego inżyniera świata. Jak zwykle w takich przypadkach dostaje się ludziom. Louis Community College Meramec profesor socjologii, Lisa Martino-Taylor, przeprowadziła szeroko zakrojone badania w tej dziedzinie, a jej odkrycia wydają się sugerować możliwość zmieszania cząstek radioaktywnych z siarczkiem kadmu cynkowego. Czy takie opryski są bezpieczne dla ludzi? Co łączy Chemtrails, Cloudbuster i Georgia Guidestones? Dlaczego według "Diabelskich kamieni" mamy pilnować aby nasza populacja nie przekroczyła 500 milinów dusz?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 28 lip 2021, 13:59

Jak DUBAJ i EMIRATY zamienią się w DŻUNGLĘ? (SZTUCZNY DESZCZ)
Data premiery: 26 lip 2021

https://www.youtube.com/watch?v=SzKurhwmUBo

Globalista TV
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 07 sie 2021, 14:55

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Manipulacja pogodą....Chemtrails - smugi chemiczne

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 13 lut 2022, 11:05

Teoria sPiSku. Pan Nikt - Tomasz Gryguć
14 420 wyświetleńData premiery: 9 lut 2022
https://youtu.be/E28Le6qGnxA
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ