Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 23 sie 2019, 22:59

Polska to kraj uśpionych szans

https://www.youtube.com/watch?v=BaQuynyh-Ww

Opublikowany 23 sie 2019
Dlaczego ciągle mamy pod górkę, dlaczego jeden z najbardziej zaradnych narodów jest w taki sposób kierowany aby nie osiągać sukcesów. A przecież pracujemy dużo więcej od innych.
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 08 wrz 2019, 09:06

wszystko będzie dobrze ...

https://www.youtube.com/watch?v=os41bxkxatQ



Pozdrawiam - THoTal :)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 24 paź 2019, 22:57

zmieńmy to ...


https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy- ... podleglosc




Pozdrawiam - THoTal :)
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 06 lis 2019, 18:39

Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni

Szperając w sieci postanowiłem połączyć te dwie istotne dla Polski i Polaków informacje.

Kto i dlaczego nas niszczył i niszczy?!!

Kto i dlaczego nas się bał i boi?!!

Dlaczego jesteśmy ciągle pod okupacją?!!

Dlaczego uchodzący za naszych przyjaciół amerykanie sprzedali nas, zniszczyli w czasie i po II wś?!!

Dlaczego ci sami przyjaciele amerykanie sprzedali nas i zniszczyli (niszczą do chwili obecnej) w 1989-2012?!!

Kim byli i są ci „przyjaciele” amerykańscy?!!

Kto rządził i rządzi Ameryką?!!

Kto tym wszystkim sterował i steruje?!!

Możecie się ze mną nie zgadzać, ale przeczytajcie i podajcie dalej – wszystkim Polakom.

Trudno jest walczyć nie widząc wroga. To jest jeszcze jeden dowód na niszczące partie zainstalowane w Polsce po wojnie i po 1989 do dnia dzisiejszego. To byli i są jak ja ich określam pachołki i wszarze. To byli i są mordercy Polski i Polaków.

Dogłębne przemyślenia pozostawiam państwu.

Kiedy Polska się rozwinie gospodarczo?!!

Kiedy pozbędziemy się biedy?!!

Kiedy nasze rodziny, dzieci, przyjaciele nie będą głodować, odbierać sobie życia?!!

W tym układzie, proszę państwa nigdy!!!

Musimy to wszyscy zrozumieć!!!

Musimy przestać popierać wszystkie partie zainstalowane przez tych „przyjaciół” w Polsce. Musimy wszyscy walczyć o wyzwolenie Ojczyzny Polski i Polaków. Dla przykładu zobaczcie, że ci sami „przyjaciele”, już tylko Polakom blokują zniesienie wiz do tej zas….. Ameryki.

A oto te dwie informacje zapewne znane. Jednak połączone w całość pokazują trwanie II wś na terenie Polski.

1) Hitler o Polakach

W sieci można znaleźć interesującą opinię o Polakach zawartą w „Głosie Wielkopolskim” z 1947 roku. Pochodzi ona z odnalezionego przez Amerykanów tajnego memoriału Hitlera skierowanego do Himmlera 4 marca 1944 roku. Dzisiaj, gdy polskość jest dezawuowana na każdym kroku a my, Polacy mamy wyjątkowo niskie mniemanie o samych sobie, warto czasami przytoczyć co mają o nas do powiedzenia najbardziej zaciekli wrogowie.

Według niedoszłego malarza z Braunau:

„Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie… Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany.

Na podstawie ostatnich badań, prowadzonych przez Reichsrassenamt, uczeni niemieccy doszli do przekonania, że Polacy powinni być asymilowani do społeczności niemieckiej jako element wartościowy rasowo. Uczeni nasi doszli do wniosku, że połączenie niemieckiej systematyczności z polotem Polaków dałoby doskonałe wyniki”.

Tekst ten nie powinien dziwić, ponieważ jest on typowym wyrazem kompleksu jaki Niemcy od stuleci odczuwają w stosunku do nas. Jeżeli ktoś nie wierzy, to proszę sobie poczytać opinie na temat Polski Fryderyka II lub Ottona von Bismarcka, w których obsesyjna nienawiść miesza się z mniej lub bardziej ukrytym podziwem.

Data powstania memoriału, 4 marca 1944 roku nie jest przypadkowa. Opinie Fuehrera o Polakach była prawdopodobnie efektem klęski tzw. General Plan Ost przewidującego eksterminację milionów Słowian z Europy Środkowej.

Pierwszy etap tych zamierzeń Niemcy rozpoczęli na Zamojszczyźnie, przystępując do wysiedlania ludności. Ku zdziwieniu okupantów doprowadziło to do zbrojnego oporu w warunkach niemieckiej przewagi i masowego terroru.

Decyzja o podjęciu walki okazała się słuszna mimo, że za każdego zabitego Niemca ginęły całe polskie wsie. Najeźdźcy zorientowali się jednak, że Polacy nie pójdą biernie na rzeź a wymordowanie wszystkich stawiających rozpaczliwy opór wymagałoby zbyt dużej ilości wojska tak potrzebnego na froncie.

Wygraliśmy makabryczną licytację z diabłem, któremu musiało to zaimponować.

2) A tutaj trafiłem na spisek przeciw Polsce

„My bardzo chętnie poprzemy waszą niepodległość, ale powiedz co zrobić z Waszym przemysłem?”.

Szczęka mi opadła, więc mi tłumaczył:

„Na Japonię mieliśmy 20 lat czasu, aby się przygotować na ich atak. Okazało się to niewystarczające. Wy z waszym wykształceniem i z waszym przemysłem w ciągu dwóch lat zdestabilizujecie rynki światowe, a my nie będziemy mogli się temu przeciwstawić. Więc, jeśli powiesz, co zrobić z waszym przemysłem, to poprzemy waszą niepodległość”.

Warunkiem poparcia niepodległości przez USA było zniszczenie polskiej gospodarki.

Warunkiem przyjęcia do UE, jak nam wmawiała wewnętrzna propaganda, była likwidacja: hutnictwa, górnictwa, stoczni, cementowni, cukrowni itd.

Państwa europejskie przed wejściem do UE, swój przemysł intensywnie dofinansowywały, a nam kazano nasz przemysł zniszczyć. Nasze rządy i społeczeństwo na to pozwoliły. Plan zniszczenia gospodarki pod nazwą „Planu Balcerowicza” Polacy z Lechem Wałęsą na czele przeprowadzili ochoczo.

Bezwzględnie wykorzystano ciężką psychozę, na którą zapadliśmy w 1989 roku. Z tej psychozy musimy się otrząsnąć, musimy znaleźć odwagę, by przyznać się, że daliśmy się oszukać jak dzieci. I przypomnieć sobie, że przecież przez wieki nie byliśmy niedołęgami.

Po I wojnie światowej od zera potrafiliśmy zbudować II RP, wielkim wysiłkiem całego narodu stworzyliśmy nowoczesny przemysł. Zbudowaliśmy Centralny Okręg Przemysłowy, zbudowaliśmy Gdynię. Polska doganiała czołówkę europejską. Do dzisiaj się tym chlubimy.

Po II wojnie, mimo jarzma komunizmu, potrafiliśmy zbudować tak potężny przemysł, że jego konkurencji na rynkach obawiały się nawet USA.

Pamięć o Katyniu, Smoleńsku, Jałcie, pamięć o 1939, 1945 i o 1989r nie prowadzi do wrogości z Niemcami, Rosją, Anglią i USA. Pamięć ta musi być żywa, aby nie odbierać politykom argumentów. Szczególnie politycy nie powinni wypominać tego bez potrzeby.

Kanclerz Schroeder powiedział:

„Niemcy o naszych interesach na wschodzie myśleć muszą zawsze, mówić – nigdy”.

Politycy krajów konkurencyjnych, znają wiedzę społeczeństwa i jego nastroje /mają wywiad/. To wystarczy by miarkowali swe naciski.

Wywołanie społecznej psychozy może całkowicie ubezwłasnowolnić polityków. Taką sytuację mieliśmy 1989r, gdy Polacy gotowi byli rozszarpać każdego krytyka „planu Balcerowicza”, co kosztowało nas utratę przemysłu.

W 2004 roku, gdyby „ulica” nie oszalała: „chcemy do Unii”, politycy mogli wytargować bardzo korzystne warunki w traktacie akcesyjnym. Irlandczycy kolejnym „nie” wywalczyli warunki tak korzystne, by powiedzieć „tak”.

Niemcy, Francja czy Anglia, mogą bezkarnie łamać zasady UE. Nie tylko z powodu swego bogactwa, lecz również dlatego, że wszyscy wiedzą, iż te narody będą bronić swych interesów, z wyjściem na ulicę i zmianą rządu włącznie.

Gdy jednak PiS spróbował wesprzeć finansowo stocznie, UE za karę nakazała ich likwidację. Stoczniowcy poszli „na bruk”, lecz ani jeden nie „wyszedł na ulicę”.

3) Tak, ten program w Polsce jest prowadzony od lat siedemdziesiątych XX wieku, nosi nazwę dekapitalizacji przemysłu polskiego, jeżeli można zdekapitalizować czyjś przemysł, ekonomię i gospodarkę, to można i zdekapitalizować cały naród.

Ten plan wymyślili ludzie z Grupy Bilderberg, m. in. Kissinger.

Mogę tylko przypomnieć, że totalna dekapitalizacja polskiego majątku narodowego prowadzona jest od 1975 roku, zgodnie z Programem Kissingera z 1972 roku – „Program strategiczny działalności gospodarczej rządu Stanów Zjednoczonych w krajach postkomunistycznych”.

Został opracowany w 1970 roku przez zespół prof. R. Pipesa. Zatwierdzony w 1972 roku przez Departament stanu do realizacji.

Zenon Jaszczuk

źródło: polacy.eu.org
https://tajemnice.robertbrzoza.pl/artyk ... Psk2BxYLOk
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 22 lis 2019, 23:31

Co możesz zrobić odnośnie sytuacji w Polsce? Jak ją zmienić?

https://www.youtube.com/watch?v=O5CyrVljscY

Premiera rozpoczęła się 22 godziny temu
Od sierpnia tego roku napływają niepokojące informacje z Polski i Europy o których mówiłam w poprzednich 2 nagraniach (poniżej).
Dzisiaj mówię jak tą sytuację czuję energetycznie ale i co można zrobić? Jak wpływać ,zmieniać życie swoje, bliskich i otoczenia?
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 23 lis 2019, 16:52

pisuary rządzą...

https://www.youtube.com/watch?v=3wtAblQH8ko


Pozdrawiam - THoTal :)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 26 sty 2020, 19:45

Z CBA zniknęły miliony? Czy wynosiła je kasjerka?
:lol:
https://youtu.be/iDEtjhuwKYI
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 31 sty 2020, 16:31

https://nczas.com/2020/01/31/mapa-polsk ... a-grafika/
Mapa polskiej biedy. Sześć oaz bogactwa i obszary ubóstwa [GRAFIKA]
EPiCb3DU8AAPWfV.jpeg
EPiCb3DU8AAPWfV.jpeg (40.84 KiB) Przejrzano 9366 razy
Mapa polskiej biedy obejmuje nie tylko tradycyjnie Ścianę Wschodnią, ale także północ kraju. Stolica jest liderem pod względem dochodów. Warszawiaków stać na 80 proc. więcej niż mieszkańców, którzy zarabiają średnią krajową.
Bogactwo polaryzuje się wokół sześciu ośrodków miejskich. Są też wielkie obszary ubóstwa – wskazuje Mapa polskiej biedy firmy badawczej GfK GeoMarketing.
Polska siła nabywcza wynosi 89 mld dol. rocznie. W przeliczeniu na mieszkańca jest to 2,33 tys. dol. – podaje GfK Geomarketing. Odzwierciedla to możliwości przeciętnego Polaka dokonywania zakupów takich towarów, jak żywność, ubrania, środki farmaceutyczne i higieniczne, które stanowią 64 proc. naszych wydatków.

GfK GeoMarketing podsumował dane dotyczące kluczowych produktów w największych miastach powyżej 500 tys. mieszkańców. W Warszawie potencjał nabywczy przekracza łącznie o 80,5 proc. średnią krajową. Na drugim miejscu jest Wrocław – z wynikiem o 18 proc. wyższym niż średnia. Na kolejnych miejscach są: Łódź (o 15,7 proc.), Kraków (o 15,4 proc.) i Poznań (o 14,9 proc.).

W raporcie wzięto pod uwagę nie tylko zarobki, ale i ceny w poszczególnych powiatach. Potencjał Polaków rozkłada się na mapie nierównomiernie. Są oazy bogactwa i obszary ubóstwa.


Business Insider PL
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 05 lut 2020, 22:21

0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 17 lut 2020, 20:31

może jeszcze nie wszystko stracone, może trzeba się wstrzymać z ostatecznymi wyrokami...



Pozdrawiam - THoTal :)
0 x



Devana
Posty: 161
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 104
x 20
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał podziękowanie: 366 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: Devana » poniedziałek 17 lut 2020, 20:53

Thotal pisze:
poniedziałek 17 lut 2020, 20:31
może jeszcze nie wszystko stracone, może trzeba się wstrzymać z ostatecznymi wyrokami...
Właśnie to miałam na myśli - wstrzymać się - zostawiając te kwestie do dalszej obserwacji. Szkoda byłoby kogoś niesłusznie o coś posądzić. Może zbyt szybko "dałam wyraz swemu zachwytowi" i teraz trochę to chciałam ostudzić... Zobaczymy...
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 23 lut 2020, 11:45

policja ma nową CENTRALĘ !!!


https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... E4HXi34ph8




Pozdrawiam - THoTal :D
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 23 lut 2020, 14:32

Devana pisze :
W świetle informacji, na które natknęłam się dzisiaj chciałabym się zdystansować od zachwytu wyrażonego przeze mnie w cytowanym wpisie oraz innych zamieszczanych przeze mnie na tym Forum na poniżej określone tematy (edytować się chyba już nie da - ktoś mógłby mi doradzić, jak to zrobić?).
Być może zbyt pochopnie uległam urokowi miłych Panów - Mateusza oraz Tobiasza i innych z nimi współdziałających???...
Tak że dla całkowitej jasności zostawiam sobie ich poczynania (tzn. ich niedawną brawurową akcję w Sejmie dotyczącą nowelizacji prawa geologicznego i górniczego, grę "Navi NISS gra o wszystko" czy jakoś tak, itd.) do dalszej obserwacji. Do czego zachęcałabym także innych Czytelników.
"Po owocach ich poznacie"...
Na edycję masz 15 minut ,później możesz napisać do adminów lub moderatorów o zmianę ;) Co do tych dwóch panów ,jak pisałam wcześniej ,mam mieszane uczucia ,dlatego się przyglądam ;) Większe ( tylko nieznacznie ) zaufanie mam do Jabłonowskiego on przynajmniej mówi bezpośrednio i nie słodzi .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 24 lut 2020, 01:30

Morawiecki: jesteśmy krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy

Obrazek
https://robertbrzoza.pl/
Zbliża się ostateczne rozwiązanie „problemu nacjonalizmu” w Polsce

Krzysztof Zagozda:
Sam nie mam żadnych wątpliwości, że już wkrótce, za naszego życia, będzie dochodzić do fizycznej eliminacji osób niewygodnych dla nowego antypolskiego reżimu.

Czytaj dalej →
https://wiernipolsce1.wordpress.com/202 ... -w-polsce/
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 24 lut 2020, 06:22

..
"Ostateczne rozwiązanie"
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 06 mar 2020, 00:03

ale co tu można?....

mamy kolejne ''wybory'', i kto nie wygra i tak będzie ok, nikt z zewnątrz nie naruszy
status quo okrągłego stolika z menorą:

https://wiernipolsce1.wordpress.com/202 ... ac-wybory/
Obrazek

Czy Słowianin, Polak, w IIIŻydo-RP/Polin może wygrać wybory?

Nie zamierzam nikogo odwodzić, czy nakłaniać do czynnego udziału w wyborach prezydenckich 2020r. Natomiast zdeterminowanych do udziału zachęcam do pogłębienia politycznej refleksji: czy swój głos wyborczy oddadzą na słowiańskiego, polskiego, kandydata reprezentującego autentyczne interesy polskiego narodu?

Zdaję sobie sprawę, że zachęta do takiej refleksji i ewentualne jej rezultaty nie zdadzą się na wiele w sytuacji zatrważająco niskiej świadomości politycznej i narodowej Polaków. Dlatego zamiast politycznego elaboratu proponuję Czytelnikowi sięgnięcie do internetowego archiwum, w którym znajduje się historia moich zmagań wyborczych sprzed dziesięciu lat. Jest ona o tyle ciekawa, że ukazuje rzeczywiste mechanizmy polityki tak charakterystyczne dla żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin.

Poniższy tekst pochodzi z syjonistycznej, żydo-katolickiej – lub takową udającej -, strony https://niepoprawni.pl

D.Kosiur

________________

O „prawdziwych polskich patriotach” i hipokryzji.
Autor: Max – 19 Listopada, 2010


Obrazek użytkownika Max
Króciutki wpis, natomiast nie mogę sobie odmówić.
W kwietniu w internecie (i nie tylko) pojawiła się wyjątkowo obrzydliwa wypowiedź niejakiego pana Kosiura Dariusza, dotycząca śp. Lecha Kaczyńskiego.

Kilka osób wielokrotnie się na nią powoływało, także tutaj, na Niepoprawnych, lansując pewne określone tezy.

Część z Państwa zapewne zna sprawę, natomiast, dla niezorientowanych, kilka cytatów:

Kosiur o Lechu Kaczyńskim:

Tu proponuję Czytelnikowi zapoznanie się z Requiem dla prezydenta na stronie prof. M.Dakowskiego łącznie z kilkoma adnotacjami profesora.


Obrazek
http://dakowski.pl/index.php?option=com ... Itemid=100

Tekst jest istotny także z tego powodu, że kandydat na prezydenta w 2020r. z największymi szansami na wygraną, niejaki A.Duda, był kapciowym L.Kaczyńskiego i realizuje jego „spuściznę polityczną” – buduje Polin. – D.Kosiur

___________________
Spuszczę zasłonę miłosierdzia na resztę tekstu (również stylistycznie, nie tylko pod względem logiki, nie zachwyca, ale to akurat typowe), jeżeli ktoś ma ochotę, całość znajduje się, na przykład, tutaj:

http://wiernipolsce.wordpress.com/2010/ ... rezydenta/

___________________
Oczywiście, ktoś powie, można mieć swoje własne spojrzenie na osobę śp Prezydenta.
Można. (To, ze ja osobiście oceniam wypowiadanie takich słów w kilka dni po kwietniowej tragedii za podłe, to inna sprawa).

Autentycznie zabawnie zrobiło się teraz. Ten sam pan, oceniający prezydenturę Lecha tak negatywnie (eufemizm, wiem) okazuje się startować w wyborach samorządowych.

Z listy… Prawa i Sprawiedliwości.
A konkretnie, kandyduje do Rady Miasta Otwocka, z miejsca piątego.

I jeszcze tylko mój mały komentarz.

1. Źle to świadczy o PiS. Dopiero teraz, kiedy jest za późno, Błaszczak mówi, że „nie zna tej sprawy”, Suski sugeruje „głupią pomyłkę”, itd… Bałagan??

2. Ale jeszcze gorzej świadczy o samym kandydacie.
Jak rozumiem: do koryta z każdym po drodze? Nawet z „żydostwem”?
Gdzie ten radykalizm, „patriotyzm”, bezkompromisowość, tak widoczna w kwietniowych wypowiedziach?
Staniała najwidoczniej.

Tak od serca: bić po mordzie, a patrzeć czy równo puchnie.

Głupotę jeszcze mógłbym od biedy wybaczyć. Nawet jeśli objawia się tworzeniem podobnych paszkwili w tydzień po katastrofie prezydenckiego samolotu.

Ale wyrachowania i hipokryzji tej kreaturze nie odpuszczam.

Ot i cała polska „prawdziwa prawica” w pigułce.
Krzywdzące? Bo to niby taka jedna czarna owca się znalazła?

Dobrze. Krzywdzące.
Tylko powiedzcie mi, jak mam określić tych, którzy tego typu stwierdzenia brali (i biorą?) za dobrą monetę?

Napisane ku przestrodze…

za: https://niepoprawni.pl/blog/929/o-prawd ... hipokryzji

__________________

Warto także rzucić okiem na komentarze pod tym tekstem – paszkwilem, dają dobry pogląd na to, z jakim antypolskim elementem skupionym wokół strony https://niepoprawni.pl mamy do czynienia – tylko dwa komentarze nie są antypolskie.

Mój start w wyborach prezydenckich w 2010r. zakończył się brakiem rejestracji (brak wymaganej ilości podpisów z powodu wad adresowych na listach wyborców) komitetu wyborczego przez PKW, która nie dopuściła przewodniczącego mojego komitetu do udziału przy sprawdzaniu podpisów na listach wyborców. Skarga złożona w trybie wyborczym do SN czeka sobie do dzisiaj na rozpatrzenie. A więc uniemożliwiono mi udział w mediach w kampanii wyborczej.

Podobnym rezultatem zakończył się później mój udział w wyborach samorządowych w 2010r., w których startowałem z listy PiS jako kandydat niezależny – nie należałem do żadnej partii. Do walki ze mną stanęła tvn24 (film – link poniżej). Tvn24 zawsze była i jest telewizją antypisowską, ale w momencie, gdy kandydat jest Polakiem i prezentuje polskie narodowe poglądy, wtedy wszystkie żydowskie media stają ponad pozornymi, udawanymi, podziałami w jednym szeregu do walki z Polakiem – tak funkcjonują wyborcze mechanizmu żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin.

Nazywał Kaczyńskiego zdrajcą. Startuje z listy PiS (film)

https://tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/n ... 52836.html



W 2010r. w materiale reklamowym Dariusz Kosiur, polski kandydat na prezydenta Gajowy Marucha napisał:

Powiem szczerze na samym wstępie: nie wierzę, aby rządząca antypolska mafia dopuściła niezależnego kandydata na prezydenta do mediów. Nie wierzę, aby on i jego zwolennicy byli w stanie sami zebrać fundusze wystarczające do skutecznej kampanii wyborczej i zapoznania Polaków z jego osobą – zwłaszcza że druga strona dysponuje funduszami i wpływami niemal nieograniczonymi. Nie wierzę w mądrość rodaków, którzy i tak będą wybierali między ludźmi z PO, PiS, SLD i PSL. Nie wierzę wreszcie – w razie gdyby stał się cud – w uczciwe wybory i w neutralność Unii Europejskiej.

Mimo to postanowiłem zapoznać gości gajówki z kandydaturą p. Dariusza Kosiura, którego kilka artykułów miałem przyjemność zamieścić na mych stronach.

https://marucha.wordpress.com/2010/04/2 ... rezydenta/

„nie wierzę, aby rządząca antypolska mafia dopuściła niezależnego kandydata na prezydenta do mediów.” – w WPS przewidywaliśmy identycznie i sprawdziliśmy to doświadczalnie. Wniosek jest jeden, bez silnej liczebnie, oddolnie budowanej – bez żydowskiej agentury, narodowej organizacji, bez środków finansowych, możemy liczyć tylko na cud, ale cuda są możliwe tylko w religijnych opowiastkach, nie w polityce.

Mimo to, służby żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin, którego sąd na żądanie aferalnej prezydent Warszawy, niejakiej HGW, nie zarejestrował naszego Stowarzyszenia WPS, kradnąc nam opłatę rejestrową za czynność, której nie dokonał, musiały uznać nas za niebezpiecznych przeciwników reżimu, skoro żydowska gadzinówka Michnika w 2011r. poświęciła nam obszerny paszkwil rozpoczynając go już na pierwszej stronie:

Polskie wtyczki Łukaszenki – https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... nt-page-1/

Dariusz Kosiur
Edward.
15 lutego 2020 o 07:07

http://mr-navigator.mystrikingly.com/bl ... t-zywiciel

Na tak postawione pytanie odpowiadam – Polak,Slowianin w obecnym
ukladzie nie moze wygrac wyborow.
Pasozyd jest wlascicielm wszystkich mediow i nimi oglupia Polakow.
Bardzo podobnie dzieje sie w wiekszosci panstw swiata.
Pasozyd dawno opanowal kosciol katolicki (inne odlamy chrzescijanstwa i
inne religie rowniez,przede wszystkim islam) i ta instytucja zniewala Polakow.
W mediach spolecznosciowych,portalach internetowych, bardzo trudno
rozpoznac ktore nie sa ich wlasnoscia – bowiem pasozyd jest urodzonym
aktorem i kazda role odgrywa bardzo dobrze (wiec jesli trzeba bedzie wielkim patriota,katolikiem,lewakiem,prawicowcem,itd.)

W powyzszym artykule jest bardzo dobrze opisany uklad pasozyd – zywiciel.
I pomiot szatana bedzie tego bronil wszystkimi silami nie baczac na ofiary
wsrod gojow – dla nich zwierzeta sa bardziej wartosciowe niz goje.
1 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Devana
Posty: 161
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 104
x 20
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał podziękowanie: 366 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: Devana » piątek 17 kwie 2020, 11:18

Moim zdaniem mega ważny przekaz Szamana. Ciężko się słucha, ale można przyspieszyć odtwarzanie. Myślę, że warto wytrwać do końca. Szaman apeluje aby porozsyłać gdzie się da...

żarty się skończyły - 17.04.2020

https://www.youtube.com/watch?v=w07prJd9EJE&feature=em-lbcastemail
Linki spod filmu:
upadek kabały /fall cabal / 10 odcinków

1 część - https://www.cda.pl/video/49464974d
2 część - https://www.cda.pl/video/494653340
3 część - https://www.cda.pl/video/49465811e
4 część - https://www.cda.pl/video/494668044
5 część - https://www.cda.pl/video/495016030
6 część - https://www.cda.pl/video/49523756e
7 część - https://www.cda.pl/video/495268760
8 część - https://www.cda.pl/video/49575864d
9 część - https://www.cda.pl/video/4957634e2
10 część - https://www.youtube.com/watch?v=M0C3U...

dodatek S.Minor https://vimeo.com/user36122082

S.Minor https://vimeo.com/407318247

J Zięba Bit Chute https://www.bitchute.com/video/q8Bb03...
https://www.bitchute.com/video/IaUFyb... -----
upadek kabały /fall cabal / 10 odcinków

1 część - https://www.cda.pl/video/49464974d
2 część - https://www.cda.pl/video/4946533403 część - https://www.cda.pl/video/49465811e
4 część - https://www.cda.pl/video/4946680445 część - https://www.cda.pl/video/4950160306 część - https://www.cda.pl/video/49523756e7 część - https://www.cda.pl/video/4952687608 część - https://www.cda.pl/video/49575864d9 część - https://www.cda.pl/video/4957634e210 część - https://www.youtube.com/watch?v=M0C3U...
dodatek S.Minor https://vimeo.com/user36122082
S.Minor https://vimeo.com/407318247
J Zięba Bit b Chute https://www.bitchute.com/video/q8Bb03...
https://www.bitchute.com/video/IaUFyb...
0 x



Devana
Posty: 161
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 104
x 20
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał podziękowanie: 366 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: Devana » czwartek 30 kwie 2020, 17:20

KOMENTARZ NA CZAS KRYZYSU - KUPĄ MOŚCI PANOWIE
https://www.youtube.com/watch?v=VzHqRFxlpKM

Niestety od pewnego czasu nie mogę znaleźć daty opublikowania filmów.

Dodałabym od siebie: Kupą mości Panie i Panowie - inteligentną kupą...
Wiedza dla Wszystkich.
Projekt edukacyjno-społeczny.
kontakt: wdwinfo.kanal@gmail.com
facebook: https://www.facebook.com/Wiedza-dla-w...
Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę:
- poprzez serwis PayPal https://paypal.me/wiedzadlawszystkich...
- lub wpłatą nr konta PL 23 88821032 2001 0027 1934 0002-PBS Kędzierzyn-Koźle tytułem: darowizna na WIEDZA DLA WSZYSTKICH
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 03 maja 2020, 22:10

Szok ! Polska nie jest krajem ! Jan Taratajcio

https://youtu.be/dDzhURCCaSE
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 07 maja 2020, 00:46

1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Devana
Posty: 161
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 104
x 20
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał podziękowanie: 366 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: Devana » piątek 08 maja 2020, 22:25

PROTEST PRZEDSIĘBIORCÓW W WARSZAWIE – NA ŻYWO!
https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... ment-91972
Obrazek
Protest Przedsiębiorców w Warszawie, dzień drugi. Relację NA ŻYWO (z możliwymi przerwami w nadawaniu) oglądaj na grupie publicznej STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW:
https://facebook.com/groups/136644797766118

Sytuacja jest niezwykle gorąca. Interweniował poseł Grzegorz Braun. Kilka osób zatrzymano, m.in. Pawła Tanajnę i Michała Wojciechowskiego, który od godz. 16 prowadził część pierwszą transmisji:

.https://www.facebook.com/mi.wo.581187/v ... 1792112324

Widać wyraźnie, że okupanci NaRODu trzęsą portkami, bo nie mają już znikąd wsparcia…

Mam czuja, że już wkrótce policja przejdzie na stronę NaRODu, czyli własnych RODzin… 🙂

Dzieje się…

TAW
jak dotąd pod artykułem 34 komenty i przybywa - "zwykli" ludzie ciągle i na bieżąco dokładają info, co się dzieje.
Niestety te stacje i kanały, po których by się można było spodziewać jakichkolwiek na ten temat wiadomości - zero, ciiiiisza... (wielkie rozczarowanie - CW24 zamilkło - ciekawe czemu akurat dziś? BNB dziś rano o wszystkim tylko nie o proteście... )
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 09 maja 2020, 18:43

0 x



soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: soma » sobota 09 maja 2020, 18:56

2 x



Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 93
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » sobota 09 maja 2020, 22:14

odp do powyższego postu:
Tymczasem w Polsce....

https://www.youtube.com/watch?v=D5PIzG4t2-c&feature=youtu.be
0 x



Devana
Posty: 161
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 104
x 20
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał podziękowanie: 366 razy

Re: Zmieńmy tę Polskę albo popadniemy w nicość

Nieprzeczytany post autor: Devana » sobota 09 maja 2020, 23:43

Obserwujmy... niech się zadzieje, co zadziać się musi...
Tajne Archiwum Watykańskie pisze:
9 Maj 2020 o 19:43
Tak, Mateuszek nie wytrzyma presji i poda się do dymisji. Może to oczywiście potrwać kilka dni, ale od dawna piszę, że ten nierząd nie ma już zasilania znikąd i opiera się już tylko i wyłącznie na bagnetach policji, której morale spada z dnia na dzień. Policjanci nie są przekonani do swojej roli, którą próbuje się im narzucić w tej nieładnej, szemranej grze w związku z chorobą, której nie ma.

Policja lada dzień przejdzie na stronę NaRODu, czyli na stronę swoich własnych RODzin. 🔆
cyt. z:
https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... /#comments
0 x



ODPOWIEDZ