Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

DEKRET NIEPODLEGŁOŚCI OSOBISTEJ

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12113 razy

DEKRET NIEPODLEGŁOŚCI OSOBISTEJ

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 16 wrz 2019, 06:36

https://www.youtube.com/watch?v=LrunnGQDulA


Oświadczenie Ja niżej podpisany oświadczam że 1.Jestem równy wobec wszystkich istot żyjących. 2.Zrywam wszelkie umowy, które zostały zawarte ze mną bez mojej wiedzy lub z powodu mojej byłej nieświadomości. 3.Wyrażam brak zgody na traktowanie mnie jak niewolnika, jak towar lub jako istotę podrzędną. 4.Jako człowiek jestem stworzony na obraz i podobieństwo Boga. Jako syn Boga najwyższego jestem dziedzicem wszystkich dóbr Ojca oraz kreatorem swojego życia. 5.Zrywam wszelkie rodzinne i środowiskowe uwarunkowania, które negatywnie wpływały na stan mojego zdrowia i umysłu. 6. Oświadczam, że stan zdrowia mojego mojego ciała i umysłu z dniem dzisiejszym ulega całkowitemu odnowieniu na wzór i podobieństwo doskonałego wzorca Bożego.


.....................................................
Pozdrawiam - THoTal :)
0 xODPOWIEDZ