Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Festiwal Kosmiczny- 20-21 Lipca 2019 w Skaryszewie

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15988
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 869
Podziękował: 29842 razy
Otrzymał podziękowanie: 24061 razy

Festiwal Kosmiczny- 20-21 Lipca 2019 w Skaryszewie

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 03 lip 2019, 00:04

Zapowiedź Festiwalu Kosmicznego - 20-21 Lipca 2019 - Andrzej Nikodemowicz i Joanna Rajska

https://www.youtube.com/watch?v=7_K2KGImjJQ

Opublikowany 30 cze 2019
Już dzisiaj mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Pierwszej Edycji Festiwalu Kosmicznego, który odbędzie się w Skaryszewie w hotelu Villa Cyganeria.

Szczegóły wydarzenia pod linkiem:
https://www.facebook.com/events/34845...
http://www.cyganeria.pl/
0 xODPOWIEDZ