Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Pogaduchy z serca do serca

Chlebo
Posty: 136
Rejestracja: niedziela 10 lut 2013, 20:29
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 28 razy

Pogaduchy z serca do serca

Nieprzeczytany post autor: Chlebo » niedziela 10 lut 2013, 22:07

I akt. Gdzie nostalgia kropidłem macha...

W każdym pomyśle mieszkam żyję nim ... czas to tylko odległość między jednym pomysłem a następnymi w nieskończoności

Spojrzałem głęboko w słowa tyle lat ucieczki od nich...tyle lat bujanki myśli. Głębia ciszy otaczająca słowa a w nich kropla wśród pustki. To w śmierci życie kipi to Ja istnieje!

II akt. Płacz nad swoją słabością!
Gdzie to! gdzie te szczęście to co medytacja miała mi dać! Wciąż powątpiewam! Gdy medytuję jest spokój lecz to tylko cisza przed burzą zaraz ze światem się zmierzę. Słychać łoskot silników i grzmot płatów skrzydeł przebijających całą przestrzeń.. Całą moją! przestrzeń... Bo przecież ta cisza jest MOJA! to JA! Wykładam wszystkie działa jakie mam lecz nic nie trafia tych pustych urządzeń maszyn... przegrywam znowu wsiadam do swojego śmigłowca i żyję. Coś się wylewa z prawego skrzydła to łzy.. tęsknoty.. Znowu oddałem siebie..

III akt. Taniec wśród szybowców
Z czym ja walczę o siebie? Z czym ja walczę o ciszę? Słowa moich wrogów rozbrzmiewają we mnie.. O witam! to znowu pan -rzekł samolocik...
A cisza pokona każde słowo jest w słowach i poza nimi ! Słowa mówione ciszą a ta tylko na swoje życzenie... JA NIE JA

IV akt. Samolociki napotykają burzę
Tak to jest odpowiedni moment! Teraz polećmy i zgubmy innych. Przeciwstawmy się wszystkiemu! W nieznane.. Wołania samolocików kuszą lecz już nie tak bo cisza nęci mocniej! TERAZ JA!!!!
Hahaha uciekłem im wszystkim lecz po co! jestem ciszą! ale dlaczego po co? Nadal jestem samolocikiem. Czemu nadal szukam odpowiedzi... wciąż pytam kim jestem..

V akt. Tułaczka
Czego nie lubię w was samolociki nie wiem.. a w sobie... olej leci, dach się prawie odrywa, koło wypalone..
Czemu nie podobam się sobie? samolociki powiedzcie mi... Nie lubię nie wiedzieć że nie wiem czy wam się podobam..
a podobam się sobie nie.. lecz co ma mi się nie podobać... to wszystko to nie ja i jednocześnie ja... Po co więc się mam podobać skoro nie wiem skąd to wszystko czym jestem i nie jestem nawet powstało... Po co wciąż dążę by coś znaleść coś ponad to czym jestem! Pragnę znaleść siebie być doskonałym .. zbudowałem wokół siebie zasady wybory co lubię co jest słuszne .. lecz po co czyż to nie taka sama gadka szmatka Wszystko co myślę to dążenie i dążenie do czego do siebie? Do ja? przecież ja jest wszystko ja ma wszystko czuć we wszystkim to!! Mam dość wszystkich samolocików śmierdzą.. tym samym dążeniem do perfekcji coś tak nie wytłumaczalnego...>AAAAAAAAAAAHHHHHHHHH grrrr ;p Każden tylko się wychwala jaki to jest ah i oh... albo płacze ile mu brak to perfekcji albo tłumaczy się dlaczego nie jest perfekcyjny albo narzuca drugiemu co jest prawdziwszą perfekcją !!!!!!!

VI akt. Promyczek
Ale zaraz przecież nie muszę się popisywać przed kimkolwiek ani dzielić "problemami" że nie jestem doskonały ani tłumaczyć jakie moje życie jest!!! "nie perfekcyjne"! ... AHHHHH Czas na powrót do reszty samolocików... jestem wartością samą w sobie.. tak jak pewien mędrzec mawiał "bądż swiatłem dla siebie" hahahahaha
0 x



ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Pogaduchy z serca do serca

Nieprzeczytany post autor: ex-east » piątek 15 lut 2013, 20:03

Badż swiatłem po prostu. Dla nikogo.
Nigdy nie musiałeś odlecieć od "samolocików" aby wiedzieć i poznać. :D Tylko czy to jesteś TY ?

Pozdrawiam w poszukiwaniach.
Jeśli chcesz się czegoś o SOBIE dowiedzieć, to odwiedż może bramaoswiecenia.pl , zapraszam :)
0 x



ODPOWIEDZ