Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Lightworkers

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Lightworkers

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 15 maja 2016, 08:22

Szacowny 8-)
Wiesz jaśniej to moim skromnym zdaniem prościej się nie da.
Choć oczywiście jak będzie pytanie to postaramy się ja lub szacowny blu na nie udzielić odpowiedzi.
Tak na czuja to pozwolę sobie przypomnieć szacownemu, że większość z szacownych uczestników tego zacnego forum zgodzi się z twierdzeniem, że Człowiek to ma ciało fizyczne - formę, a nie jest tą formą czy też ciałem.
Najpopularniejsze symbole budowy całościowej Człowieka to Światowid i krzyż Ankh - (cztery elementy składają się na Całość)
Pozwolę też sobie przypomnieć szacownemu, że wielu z uczestników tego zacnego forum będąc optymistami twierdzi, że tych Czwórek to jest 0,1% populacji poligonu nazwanego Ziemią.
Więc świadomych uczestników procesu za wielu nie jest no więc charakter misji różnej maści to moim skromnym zdaniem teścik jak długo jeszcze będzie można świadomym uczestnikom procesu grać na nosie, że tak pozwolę sobie rzec ;)
Ano tak długo jak będziemy wierzyć.
Wierzyc, że jesteśmy ciałem i wierzyć, że ktoś za nas lub dla nas coś zrobi.
Nie da się.
Nie da się bo trzeba samemu dotknąć, samemu ubrudzić rączki.
Tak naokoło mały przykładzik.
O zapachach wszelkiego rodzaju można rzeczowo pogadać w momencie kiedy choć jeden poczuło się prawda? inaczej to będzie tylko teoria :D
Tego co był w wojsku zrozumie tylko ten co był w wojsku prawda?
itd itd itd
Taka odpowiedź na czuja byś szacowny nie poczuł się urażony :D
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Lightworkers

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 15 maja 2016, 09:28

Przebiśniegu ,to tylko artykuł ,wstawiony przeze mnie jako ciekawostka. To czy jesteśmy lightworkers czy nie ,jest najmniej ważne. Jak zapewne wiesz liczą się czyny.Cały czas się " łapię " na tym że osądzam i klasyfikuję ludzi ( oczywiście w myślach ) ,choć bardzo staram się tego nie robić ,ale cóż ,jestem tylko człowiekiem.
Nie wiem w jakim celu przyszłam na Ziemię ,nie wiem i cały czas szukam . Na pewno muszę jeszcze dużo "ćwiczyć " żeby odnaleźć świetlistą istotę w sobie.

ps; według tego testu ,jestem ligh ...coś tam :D :lol:
No to twoje zdrówko :D
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

AgaJaga
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 14:44
x 2
x 17
Podziękował: 280 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy

Re: Lightworkers

Nieprzeczytany post autor: AgaJaga » niedziela 15 maja 2016, 09:56

chanell pisze:ps; według tego testu ,jestem ligh ...coś tam :D :lol:


A czy ktoś zaglądający tu nie jest?? Przyznać się :D Trudno się nie dopasować, tym bardziej, że mamy widełki więc nie wszystko musi pasować.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Lightworkers

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 15 maja 2016, 11:24

Fakt, że granice powyższej definicji są bardzo pojemne, jednak fizycznie to jedynie twoje myśli i czyny mogą klasyfikować cię do tej grupy.
Wróćmy do dyskusji. Temat Wolna Wola i dobrowolnie. Ja też twierdzę, że era Wolnej Woli się kończy, bo nic nie wskazuje na to, abyśmy byli jej wielkimi beneficjentami. Cóż, na nasz plac zabaw, lub szkołę "Ziemia" przybyły niegdyś istoty, które wykorzystały dar wolej woli, aby zniewolić tubylców. I to praktycznie na wszystkich poziomach od DNA począwszy, na poziomach duchowych, typu astral skończywszy. Więc pewna grupa dusz wpada zawsze w zastawione pułapki i niezbyt dobrowolnie wraca tu do produkcji luszu. Co prawda ma rzekomo wolną wolę wyboru drogi i swojego postępowania, ale zablokowaną świadomość, ogłupianą jeszcze na co dzień na tysiąc sposobów.
Są dwie szkoły propagandy, z których jedna twierdzi, że bez tej "interwencji" bylibyśmy szczęśliwymi małpoludami, a druga, że interwencja cofnęła nas w rozwoju lub wręcz wyresetowała, zresztą nie jeden raz. Osobiście wolałbym być wolnym, szczęśliwym małpoludem, niż niewolnikiem obecnego matriksa.
Czy świadomych czyli "czwórek" jest dziś 0,1%? Chyba dawno już więcej. Na 2-m forum był gdzieś post i link do strony, gdzie adepci "duchowi" uniwersytetu w Kalkucie "zczytywali" zbiorową świadomość ludzi na ziemi i na tej podstawie szacowali procentową ilość "przebudzonych", czyli świadomych tego co się na ziemi dzieje. Nie wiem czy post się uchował w trakcie zajść na tamtym forum.

Natomiast niepodważalnym jest stwierdzenie, że można tak długo grać nam na nosie ... jak długo na to pozwolimy. Niestety jedyną drogą, aby to zakończyć jest integracja, którą inni nazywają jednoczeniem się - na każdym socjalnym poziomie.

Małpowanie stwarza układ guru - uczeń, o ile na samym początku uczeń się rozwija, to wkrótce się uzależnia, ja piszę o ludziach, którzy nigdzie się nie pchają, i niezależnie od tego, czy są śmieciarzami, czy prezesami, zawsze masz chęć z nimi przebywać i rozmawiać, coś ulotnego, to są lightworkers, którzy po prostu wiedzą, co robią i nie robią nic, aby czymkolwiek komuś zaimponować. Na żywca naśladować się nie da, bo każdy z nas jest inny. Jednak ich energetyka "świeci", zresztą kilka potocznych określeń będzie mówiło, że są szczęśliwymi, zadowolonymi ludźmi, choć może niewiele "mają".
Oczywiście "liczenia dziada" są złudą, bo "co posiejesz..." co sprawdza się teraz niebezpiecznie szybko, więc tylko etyczne ( z braku lepszego słowa) myśli i działania w tu i teraz są gwarancją manifestowania przez nas pożądanej przyszłości.
I warto przypominać te politycznie niepoprawne informacje, warto przypominać, że nie jesteś ciałem, że działasz sam dla swojego dobra w pierwszej kolejności, a jeśli możesz to dla dobra innych też - choć "dobro" to umowne określenie, jak pokazuje myślenie Kalego - to są podstawowe informacje.
Nasze interpretacje bywają nieco różne, ale co do podstaw w tej dyskusji raczej się nie różnimy.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Lightworkers

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 15 maja 2016, 19:06

Szacowna chanell :D
Pozwolę sobie pospieszyć z informacją, iż wiem i dlatego nigdzie nie napisałem:,, chanell pisze" :D

AgaJaga pisze:A czy ktoś zaglądający tu nie jest??


Ja nie jestem i wiem to z całą pewnością szacowna 8-)
W stosunku do mnie podobnych w przeszłości używano rożnych nazw np diabeł...ale nigdy nie ligh coś...
Dlaczego nie jestem?
Lightworkers mają jedną cechę wspólną - misję. 8-)
Czym to skutkuje?
Ano tym, że w kontaktach z nimi wszystko jest w porządku, gdy się porusza w obrębie programu misji czy to indywidualnie czy grupowo.
Indywidualnie bo cechują się różnymi specjalizacjami.
Grupowo bo cel jest jeden misja.
Mało tego by istniała równowaga jedni są ci ,,dobrzy" drudzy ci ,,źli"
Dodatkowo większość z nich -(oczywiście nie powiem wszyscy choć..) jest przekonana o swojej wyjątkowości.
Proszę tej wyjątkowości nie mylić z wiedzą wynikającą z nawiązania łączności ze Sobą (swoim wnętrzem -jak zwał tak zwał)
Czy kogoś oceniam?
Byłem na spotkaniu z jedną z light...Jessi Schab i nie tylko no ale ta z tych co spotkałem jest dostępna na youtube więc każdy chętny może obejrzeć :geek:
Może też sprawdzić czy oceniam czy stwierdzam fakt uparty nie jestem, mało tego chętnie usłyszę, że nie mam racji bo ,,mało nas do pieczenia chleba" jak to można posłuchać w starej piosence :)
Oczywiście można usłyszeć lub potwierdzić u nich to co się wie lub coś czego do tej pory się nie zauważyło, ale nie spotkałem ani nie usłyszałem o żadnym z nich który by wyszedł poza swoją misję czyli czegoś nauczył się od kogokolwiek z nas.
Zwyczajnie misja sprawia, ze są głusi, skostniali energetycznie - bez znaczenia na jakoś wibracji czy też poziom wiedzy z którym tu ich wysłano.
Proszę można kupić komputer super szybki, najnowocześniejszy....itd
Za rok on już będzie stary
Za rok teraz to nie wiem czy nie za tydzień bo trzeba być na bieżąco gdyż liczy się tu i teraz.
Co do postu ostatniego szacownego blu to wiem, że nadajemy na podobnych falach tylko Ty szacowny jesteś większym optymistą niż ja :D
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
Ciocia Ola
Posty: 40
Rejestracja: sobota 30 gru 2017, 10:24
Lokalizacja: Anglia
x 59
x 5
Otrzymał podziękowanie: 29 razy
Kontakt:

Re: Lightworkers

Nieprzeczytany post autor: Ciocia Ola » wtorek 02 sty 2018, 16:39

Nie wazne jak ciezkie sa twoje testy czy wyzwania, zawsze wiedz, ze twoje Swiatlo jest najbardziej potezna bronia przeciw wszystkiemu co stanie przed toba.
W 3D swicie mielismy limitowana egzystencje w limitowanej formie, ograniczonej do 7 czakr po upadku Atlantydy. Potrzebowalismy pomocy i protekcji od Wyzszych Bytow aby przetrwac duchowo i fizycznie.
Sprawy sie pozmienialy dramatycznie w przeciagu ostatnich pieciu lat tak ze ciezko rozpoznajemy sie jako poprzednie ja.
Mozemy "wygladac" tak samo, mozemy "odczuwac" tak samo; mamy dobre i zle dni i ciagle popelniamy bledy.Smiejemy sie, placzemy,kochamy i krytykujemy siebie ale nie jestesmy tacy sami. Nie mozemy nigdy, przenigdy powrocic do "komfortowego odretwienia"w ktorym zylismy przez tak dlugi czas. Odretwienia w separacji.
Ludzie wokol ciebie moga nie wydawac sie tak swiadomi jak ty jestes. Daj im czas i milosc.
To jest niemozliwe byc obecnie na tej planecie w jej obecnej wibracji i nie byc przebudzonym. Najwieksza przeszkoda jaka czlowieczenstwo ma teraz przed soba jest rozpoznanie nowych siebie i potem co zrobic z ta wiedza.
Twoje Swiatlo rozpusci wszystkie nizsze czestotliwosci wokol ciebie. Twoje Swiatlo pomoze innym rozpoznac Swiatlo w nich samych. Jestesmy tutaj jako przewodnicy i nauczyciele asystujacy naszym odbiciom aby spojrzec w glab nas co bylo ukryte przez tak dlugo. I w tej glebi najczystsze Swiatlo ktore istnieje oczekuje na odrodzenie.
Jestesmy bardzo bliscy do osiagniecia tego po co tu przyszlismy. Uzyj swojego Swiatla w kazdym momencie przebudzenia i ogladaj jak twoj swiat sie transformuje.
Z miloscia

Tim Whild
Listopad 2017
Dziekuje xx
0 x


Niech Swiatlo Uniwersu zawsze badzie z Wami

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Lightworkers

Nieprzeczytany post autor: sandra » niedziela 27 maja 2018, 20:54

Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Lightworkers

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 08 sty 2021, 23:23

Parę słów do społeczności Lightworkers; Odpowiedzialność
14 gru 2020

https://www.youtube.com/watch?v=HbHiGKOLbHw


WolneUmysły
0 x



ODPOWIEDZ