Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Objawy przebudzenia

Awatar użytkownika
devi
Posty: 1562
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 73
Podziękował: 711 razy
Otrzymał podziękowanie: 2662 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: devi » piątek 26 sty 2018, 16:25

AgaJaga pisze:
wtorek 01 mar 2016, 21:28
Wiele tu mądrych głów, może ktoś mi coś doradzi.

Od jakiego czasu posypałam sie intelektualnie. Zaczęło się w grudniu, pewnego razu podczas rozmowy zamiast jednego słowa wypowiedzialam zupełnie inne, po godzinie podobnie i już poczułam ze co nie tak. Od tej pory bardzo często, gdy o czymś mówię bez skupienia, zastanowienia sie podmieniam słowa. Np Zamiast "czy chcesz kawę"-" czy chcesz kubek" lub zamiast "przyjechałam pociągiem"-"przyszłam pociągiem". Czasem mowie zupełnie bzdurne i bezsensowne rzeczy. Zapominam slow, zapominam o czym mowie, lub co kto do mnie mówił. Musze się ciągle mocno skupiać. Dodam ze nie zażywam żadnych używek czy leków

Prócz tego wykonuje dziwacznie rzeczy, które wcześniej robiłam odruchowo. Np zostawiam pootwierana drzwi czy szafki na oścież, czy zapinam włączać lub wyłączać urządzeń w domu. Zapominam wciąż kupić zapalniczkę wiec wszytko odpalam od kuchenki... podpaliłam kadzidełko, wracam za 30min do kuchni a palnik się radośnie pali...

Czuje się dosłownie jakbym żyła innym świecie ...

Post tez pisze 2 raz bo mi wcielo...
@AgaJaga

Zaglądasz tu jeszcze? Jak twoje zdrowie?

Moim zdaniem to SĄ problemy neurologiczne, tak mi teraz przyszła na myśl borelioza?

Na twoim miejscu przebadałabym się biorezonansem dla pewności.
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
devi
Posty: 1562
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 73
Podziękował: 711 razy
Otrzymał podziękowanie: 2662 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: devi » sobota 27 sty 2018, 14:24

Tak jeszcze przeglądam ten temat, i:
AgaJaga pisze:
środa 09 mar 2016, 20:29
Ja miałam typowe objawy RZS, ale na jednej ręce(prawej), była cala gorąca, marmurkowata i sina, dłoń spuchnięta i niesamowicie bolesna( nie mogłam nią czasem suwaka zapiać tak palce bolały). Trwało to pol roku, uparłam się, ze nie przyjmę sterydów. Zdecydowałam się na tgz "żabę", ale nagle minęło i nie wrócił ból. Było to dwa lata temu. Teraz znów się z ta ręką cos dzieje: często ze środka dłoni "bucha" ciepło, jakby energia.
Ja czasem pod powiekami widzę róż. Często na setna sekundy miga mi światło, jakby ktoś zdjęcie pstrykał. No i "zwidy".

Songo ja tez chodzę jak pijana ;) A bardziej nawet jak " spalona".
AgaJaga pisze:
czwartek 10 mar 2016, 11:19
Ucisk w klatce piersiowej mam praktycznie bez przerwy, ściskanie aż po gardło. Przyzwyczaiłam się. Kolorków u mnie jeszcze mało i sporadycznie.
AgaJaga pisze:
sobota 19 mar 2016, 19:52

Znacie może jakieś sposoby na dodanie sobie energii? Kolejny dzień nie mam na nic sil :?

Wszystko to są objawy boreliozy (plus np. szumy, piski w uszach).

Poguglaj, posłuchaj:

https://www.youtube.com/watch?v=tv2KOv2hzLQ

http://boreliozaabc.blogspot.com/2016/0 ... iozie.html

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/c ... 38918.html
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 27 sty 2018, 15:59

Ucisk w klatce piersiowej mam praktycznie bez przerwy, ściskanie aż po gardło.
Braków witaminy D ?
Jeśli boli cię uciskanie palcem w mostek, możesz cierpieć na
przewlekły niedobór Witaminy D właśnie teraz.
http://www.pepsieliot.com/download/s273 ... 0Eliot.pdf
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
devi
Posty: 1562
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 73
Podziękował: 711 razy
Otrzymał podziękowanie: 2662 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: devi » poniedziałek 29 sty 2018, 12:52

AgaJaga pisze:
poniedziałek 07 mar 2016, 12:48
Miewam migreny, podczas, których około 30min pierwszej fazy nie mogę mówić i znam to uczucie zmieszania i unikania ludzi wtedy.
Również objaw boreliozy.

http://boreliozaabc.blogspot.com/2016/0 ... iozie.html
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 29 sty 2018, 13:42

Może być objaw toksyczności rtęci- zmieszanie , nieśmiałość:

https://youtu.be/04GpFwdIeew
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
devi
Posty: 1562
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 73
Podziękował: 711 razy
Otrzymał podziękowanie: 2662 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: devi » poniedziałek 29 sty 2018, 13:54

Grzegorz tu należy rozpatrywać wszystkie objawy razem, a nie każdy z osobna!

Poza tym czytaj ze zrozumieniem, Aga pisze, że była zmieszana ze względu na to, że miała problem z mówieniem podczas migreny, i również z tego powodu unikała wtedy ludzi.
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 29 sty 2018, 14:52

@AgaJaga, znam problem i na własnym przykładzie mogę powiedzieć jak do niego podeszłam i co mi to dało.
Sprawa bardzo poważna , trudna i wielowątkowa i wymaga bardzo precyzyjnego i systematycznego prowadzenia.
W przypadku chorób przewlekłych niezbędne jest ustalenie pewnych stałych, bazowych, które są jakby punktem wyjściowym do dalszej analizy.
Czy masz ustalone przybliżone chronologie występowania migren ?
Ważnym jest aby mieć te swoiste badania ustalone w jak najdłuższym czasie. Kilka lat, rok, kilka miesięcy- najmniej.
Zbieramy dane różne. Np;
Cykliczność występowania migreny, częstotliwość występowania np w m-cu, tygodniu ?,
W jakich warunkach pogodowych (wyż, niż, zimno, ciepło, lato....itp)
W jakiej porze dnia, nocy ...godziny,
W którym dniu cyklu , dotyczy kobiet w każdym wieku,
Co robiliśmy przed objawieniem się migreny,
Co jedlismy kilka godzin przed, przyprawy itp,
Co piliśmy,
Jakich kosmetyków uzywaliśmy oraz domowej chemii,
Jakie leki zaaplikowaliśmy sobie,
Czy mielismy poważny stress związany np. z wizytą u lekarza lub/i powody do lęków i zdenerwowania,
Ile trwają ataki ( dni, godzin),
Czy możemy podzielić atak migreny na etapy, ile trwaja i z jaka mocą.
Czy występują wymioty, czy tylko ból i w którym miejscu głowy, czy zawsze w tym samym ?
Ustalamy skalę bólu od 1 do 10, gdzie maxymalna jest 10 i oznaczamy.
Jeśi uda się zrobić takie podsumowanie, to może uda sie również ustalić typ migreny.
Wg moich obserwacji migreny mozna podzielić na kilka grup ze względu na przyczyny;
Migreny spowodowane głównie brakiem równowagi hormonalnej,
Migreny wywołane bardzo dużym napięciem nerwowym i emocjonalnym,
Migreny spowodowane reakcją organizmu na zmiany meteorologiczne,
Migreny wywołane alergiczna reakcją na związki zawarte w pożywieniu, lekach, kosmetykach, odświeżaczach itp, itd,
Migreny, które łączą w sobie wiele róznych przyczyn,

Każda migrena jest inna i nikt nie wie o niej tyle co my sami.
Gdy juz mamy ustalone co nie co możemy spróbować wyeliminować te niby niewiele znaczące "drobiazgi", a dla naszego organizmu zabójcze.
I znów obserwacja.
U mnie żaden dostępny lek na rynku nie działał.
Żaden lekarz lub innego typu uzdrowiciel nie pomógł mi przy migrenach.
Ból jest obezwładniający do tego stopnia, że jedyna myśl logiczna, którą byłam w stanie wykrzesać;
Niech juz przestanie..... :(
1 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 29 sty 2018, 17:08

Znam jeszcze migrenę odpasożytniczą. Po kompleksowym odrobaczaniu przez ponad miesiąc - zniknęły wieloletnie ataki migreny, ale o podstawie jaką jest odrobaczanie chyba @Aga wie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 29 sty 2018, 17:36

devi pisze:
poniedziałek 29 sty 2018, 13:54
Grzegorz tu należy rozpatrywać wszystkie objawy razem, a nie każdy z osobna!

Poza tym czytaj ze zrozumieniem, Aga pisze, że była zmieszana ze względu na to, że miała problem z mówieniem podczas migreny, i również z tego powodu unikała wtedy ludzi.
Tak, i z tych różnych elementów można próbować odszukać przyczyny.
Skoro pasożyty żywią się też rtęcią, jest to jakiś trop ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 29 sty 2018, 20:40

Słuszna uwaga @Blue.
Nie wspomniałam o tym gdyż ja sama całe dorosłe życie wypróbowywałam różne preparaty przeciwpasożytnicze.
Mieszkamy w towarzystwie zwierząt i odrobaczając je, również odrobaczaliśmy całą rodzinę.
Mogę uznać, że u mnie ten typ migreny nie występował.
0 x



AgaJaga
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 21 lut 2016, 14:44
x 2
x 17
Podziękował: 280 razy
Otrzymał podziękowanie: 253 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: AgaJaga » piątek 02 lut 2018, 21:53

Witam Was! Dziękuję za zainteresowanie. Od razu napiszę że nie mam boleriozy. Migreny miewam teraz rzadko i mniej dokuczliwe. Umiem sobie z nimi radzić i znam przyczyny. Dawno nie zaglądałam 😉

Problemy o których pisałam w pierwszym poście związane były z niepokojem i strachem towarzyszącym "budzeniu się". Mam wrażenie że było to bardzo bardzo dawno temu. Zupełnie inaczej na wszystko dziś patrzę i inaczej się czuję. Pozdrawiam ciepło forumowiczów!
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 06 lis 2018, 00:10

https://www.youtube.com/watch?v=IaChsPKy0Is


WAYSEER MANIFESTO – MANIFEST WIDZĄCEGO DROGĘ

UWAGA: Do wszystkich łamiących prawo, do nieprzystosowanych i buntowników, do wszystkich wolnych dusz i pionierów, wizjonerów i nonkonformistów…

Wszystko to, co elity władzy powiedziały , że jest z tobą nie tak – tak naprawdę jest jak najbardziej w porządku.

Widzisz rzeczy, których inni nie widzą. Jesteś stworzony, aby zmieniać świat. Inaczej niż u 9 z 10 osób twój umysł jest nieposkromiony, a to zagraża władzy. Urodziłeś się, aby być rewolucjonistą.

Nie znosisz zasad, ponieważ w sercu wiesz, że istnieje lepszy sposób.

Posiadasz mocne strony, które są zagrożeniem dla elit/establishmentu i dlatego chcą je w tobie wyeliminować. Dlatego mówiono ci przez całe życie, że twoje mocne strony są słabościami. Teraz ja mówię ci, że jest wprost przeciwnie.

Twoja impulsywność jest darem – odruchy są kluczem do cudów,

Twój brak skupienia jest artefaktem natchnionej kreatywności,

Twoje wahania nastroju odzwierciedlają naturalny puls/rytm życia, dają ci niepowstrzymaną energię, gdy jesteś szczęśliwy oraz głęboki uduchowiony wgląd, gdy jesteś smutny.

Zdiagnozowano u ciebie „zaburzenie”? To jest najnowszy sposób społeczeństwa na zanegowanie własnej choroby poprzez wytykanie ciebie palcem. Twoja uzależniająca osobowość jest jedynie symptomem twojej rozległej, nie wykorzystywanej w pełni zdolności do heroicznej, twórczej ekspresji i duchowego spełnienia, twój absolutny brak zahamowania, twój naiwny idealizm, twój całkowicie otwarty umysł – czyż nikt nigdy nie powiedział ci?! – to są cechy wspólne dla największych pionierów i wizjonerów oraz innowatorów, rewolucjonistów, kunktatorów i królowych dramatu, aktywistów sceny publicznej, bujających w obłokach i indywidualistów, filozofów i wykolejeńców, biznesmenów latających myśliwcami, gwiazd futbolu i uzależnionych od seksu, celebrytów z ADD, alkoholików poszukujących nowości, pierwszych reagujących – proroków i świętych, mistyków i prowodyrów zmian.

Wiesz, my wszyscy jesteśmy tacy sami
Bo jesteśmy pod wpływem Drogi
Wiesz, my wszyscy jesteśmy tacy sami
Bo jesteśmy przyciągani do Płomienia

Wiesz w głębi serca, że istnieje naturalny porządek życia, coś bardziej niezależnego od tego, co mogłyby kiedykolwiek wyrazić zasady i prawa stworzone przez człowieka.

Ten naturalny porządek nazywamy „DROGĄ”.

DROGA jest odwieczną podwaliną kosmosu. Kieruje biegiem czasu i przestrzeni. DROGA jest nazywana przez niektórych Wolą Boską, Boską Opatrznością, Duchem Świętym, Ukrytym Porządkiem, Tao, odwróconą entropią, siłą życiową, lecz teraz nazwiemy to po prostu DROGĄ. Droga przejawia się w tobie jako źródło twojej inspiracji, źródło twoich pasji, twojej mądrości, twojego entuzjazmu, twojego duchowego ognia – miłości. DROGA usuwa chaos z Wszechświata i tchnie w niego życie poprzez odzwierciedlenie Boskiego Porządku. DROGA doświadczana przez umysł, to geniusz, postrzegana oczami, to piękno, odczuwana zmysłami, to wdzięk, a dopuszczona do serca – to miłość.

Większość ludzi nie odczuwa DROGI bezpośrednio… Ale są Widzący Drogę. Strażnicy Płomienia. Widzący Drogę mają niewytłumaczalny dar – oni po prostu znają DROGĘ. Wyczuwają ją w sobie. Nie potrafią powiedzieć ci, dlaczego, czy jak znaleźli właściwą odpowiedź. Po prostu wiedzą o tym w swojej głębi. Nie mogą pokazać swojej pracy. Więc, nie pytaj. Ich umysły po prostu rezonują z DROGĄ. Kiedy DROGA się pojawia, oni też.

Nawet kiedy inni są na nią ślepi, a społeczeństwo błaga cię, abyś ją zignorował, DROGA porusza twoje wnętrze. Hamulce neurologiczne blokują świadomość istnienia DROGI u większości ludzi – kora przedczołowa – gestapo mózgu – cenzuruje wszystkie myśli i impulsy z podświadomości – nic, co narusza jego społeczne oprogramowanie nawet się nie przedostanie. Ale twój umysł jest inny, twój umysł został szeroko otwarty na DROGĘ – przez jakąś cudowną cechę genetyczną, jakieś substancje psychotropowe czy może nawet siłą woli własnej duszy, szlaki przyjemności twojego mózgu zostały zmodyfikowane – dopamina wykorzystana do obalenia faszystowskiej dyktatury twojej kory przedczołowej – teraz twój mózg jest wolny od wyparcia, twój mózg jest wolny od cenzury, twoja świadomość wystawiona na działanie wzburzonych oceanów podświadomości – przez te otwarte wrota Boskie promienie oświetlają twoją świadomość, wskazując ci DROGĘ. Właśnie to sprawia, że stajesz się Widzącym Drogę.

90% cywilizacji ludzkiej stanowią ci, których mózgi mają zamknięty dostęp do DROGI. Ich mózgi są trwale nastawione na egzekwowanie społecznego oprogramowania, indoktrynowanego od urodzenia. W przeciwieństwie do ciebie, oni nie mogą wyrwać się z tego programu, ponieważ jeszcze nie doświadczyli koniecznej rewolucji umysłu. Ci zaprogramowani ludzie traktują instytucje publiczne i zasady bardzo poważnie. Społeczeństwo jest pełne gierek zaprojektowanych po to, aby zająć umysły ludzi i zapobiec ich buntowi. Te gierki często wywołują chore fiksacje na punkcie dziwacznych protokołów, struktur władzy, różnych rodzajów tabu i dominacji – wszystkich subtelnych form ludzkiej niewoli. Ta wyraźna forma szaleństwa jest nie tylko tolerowana przez masy, ale wręcz oczekiwana. Zaprogramowani wierzą w zasady tak mocno, że stają się gotowi zniszczyć każdego, kto je narusza.

Widzący Drogę są tymi, którzy ich demaskują, ponieważ ich umysły potrafią odrzucić programowanie społeczne. Widzący Drogę z łatwością widzą, czym naprawdę są instytucje publiczne – wymyślonymi gierkami. Widzący Drogę pocieszają zaniepokojonych i niepokoją wygodnych. Pomaganie zagubionym w tych gierkach i niepotrafiącym pomóc samym sobie jest powołaniem wielu Widzących Drogę. Ponieważ Widzący Drogę są tymi, którzy utrzymują kontakt z pierwotnym Źródłem rzeczywistości, to są w stanie obalić społeczne konwenanse, a nawet rządy, aby zestroić ludzkość z DROGĄ.

Widzący Drogę mają starożytny rodowód. Są rodzajem duchowieństwa – nosicielami Płomienia – „wtajemniczonymi”. Zawsze potrzebni są Widzący Drogę, aby zreformować psychotyczne, przyprawiające o zawrót głowy, obracające się tryby społeczeństwa – gigantyczne kołowroty zasłaniające czyste, niebieskie niebo, utrzymujące ludzkość zakutą w kajdany w przyciemnionej klatce. Widzący Drogę są więc wzywani, aby rzucić światło na szaleństwo społeczeństwa i nieprzerwanie wskrzeszać ponadczasowego, transcendentalnego Ducha Prawdy.

Widzący Drogę ujawniają tę Boską Prawdę angażując się w powstanie twórczego lub destrukcyjnego działania wyrażonego poprzez sztukę lub filozofię, innowacje wstrząsające przemysłem, rewolucje dla demokracji, przewroty obalające hipokryzję, ruchy solidarnościowe, zmiany pozostawiające dziedzictwo, rebelie przeciwko polityce, technologię natchnioną przez Ducha, chwile jasności, rzeczy kwestionujące barbarzyństwo, przełomy w szczerości, doniosłe siły napędowe dobroczynności.

Wiesz, my wszyscy jesteśmy tacy sami
Bo jesteśmy pod wpływem Drogi
Wiesz, my wszyscy jesteśmy tacy sami
Bo jesteśmy przyciągani do Płomienia

To jest twoje wezwanie, Widzący Drogę.
Odnalazłeś swoje plemię.
Witamy w domu.

autor: Garret John LoPorto

tłumaczenie: Ziarno

http://wayseermanifesto.com/


https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... /#comments





Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 21 lis 2018, 23:57

TERAZ ZACZYNA SIĘ NASZA PRZYSZŁOŚĆ - A. Żyłka, R. Nacht © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=EYRtewzXnBI

Agnieszka Żyłka i Roman Nacht - polscy Holopaci w czasie wykładu w Milówce, poruszali aktualne tematy.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 20 sty 2019, 23:22

Dobre Wieści - Roman Nacht - Uważność - 20.01.2019

https://www.youtube.com/watch?v=RVRafviZRek

Opublikowany 20 sty 2019
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 01 lut 2019, 22:37

Dobre Wieści - Roman Nacht - Teraz tutaj - 01.02.2019

https://www.youtube.com/watch?v=MGwujo0HFvw

Opublikowany 1 lut 2019
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 08 mar 2019, 22:11

Dobre Wieści - Roman Nacht - Aspekty nieświadomości i świadomości - 08.03.2019

https://www.youtube.com/watch?v=x_rrkJ2DDJc

Opublikowany 8 mar 2019
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 06 wrz 2019, 23:22

33 objawy znaczące, że zmierzasz do oświecenia.

Jeśli doświadczasz części tych symptomów, wiedz, że wszystko z Tobą w porządku – przechodzisz przez kwantowe zmiany świadomości i wkroczyłaś-eś na drogę do oświecenia.
Stajesz się Mistrzynią i Mistrzem – pomalutku otwierasz drzwi do 5 wymiaru.

Obrazek



1. Nie możesz już znieść telewizji, oficjalnych mediów, tzw. „wiadomości”, ale i całej tej celebryckiej sieczki dla mózgu w rodzaju „skaczą na lodzie w Azji do gulaszu, śpiewając w warsaw dla ladies”.


2. Widzisz sieć powiązań politycy – korporacje – farmacja – zbrojenia – wielkie pieniądze. Wiesz już, że nie ma tu żadnej ideologii, ani idei – wszyscy sprzedają się za kasę i władzę.


3. Miewasz niezrozumiałe skoki nastrojów. To dlatego, że stajesz się hipersensytywny. Silnie odczuwasz nastroje i energię innych oraz napierające zewsząd bolesne pole zbiorowej nieświadomości.


4. Zmieniają się Twoje priorytety – a konkretnie stare tracą na ważności, a nowe nie są tak proste do ustalenia. Możesz przechodzić przez czas odrzucania rzeczy dotąd ważnych, przy jednoczesnym braku nowych celów i pragnień.


5. Nie interesują Cię atrybuty trójwymiarowego prestiżu. Popularność, bycie „autorytetem”, „guru”, „człowiekiem sukcesu” to nudne dla Ciebie maski.


6. W ogóle przestajesz mieć pociąg do materii. Przedmioty, zakupy, gadżety stają się ciężarem. Zaczynasz robić czystki w szafie i dosłownie wyrzuca Cię z centrów handlowych. Czujesz jak rzeczy Cię oblepiają i zagarniają Twoją energię życiową.


7. Czujesz potrzebę zadbania o siebie – wyczyszczenia się. Chcesz zrzucić z siebie ten czarny, ciężki koc matrixu i rozrośniętego ego. Nie tylko już go na sobie czujesz, ale on Cię uwiera i dusi.


8. Zapominasz coraz więcej i coraz częściej. To dlatego, że przełączasz się z trójwymiarowego intelektu na wiedzenie i czucie. Argumenty, negocjacje, błyskotliwe riposty – wszystkie te wodotryski ego – odklejają się od Ciebie. Głowa przestaje być taka niezbędna, gdy prowadzi serce, intuicja, duch.

CIAŁO DOGANIA DUCHA – w swoim własnym tempie

9. Twoje ciało dostarcza Ci wielu wrażeń: osłabienia, mdłości, dzwonienie w uszach, nagłe „grypy”, osłabienie, skoki ciśnienia, obezwładniająca senność lub bezsenność, dreszcze, bóle. To wszystko jest OK – Ciało w ten sposób dogania Ducha, wyrzucając ze swego sytemu toksyny matrixu i starej karmy. Pozwól na to. To mija.


10. Masz dziwne, męczące, intensywne sny, po których wstajesz kompletnie niewyspana. W nocy możesz się tez dużo ruszać i mówić. Cóż… w nocy BARDZO dużo się dzieje…


11. Silnie odczuwasz, jak Twoje ciało potrzebuje ruchu. Łagodnego i wzmacniającego elastyczność– stretching, joga, tai chi, spacery, pływanie… Intuicyjnie wybierasz ruchy ciała, by rozciągnąć klatkę, mięśnie, stawy, a tym samym otworzyć biodra i serce na przepływ kundalini – życiowej mocy (więcej: Jak być FIT – przewodnik dla opornych, leniwych i przekornych).


12. Świadomie przeprogramowujesz matrixowe algorytmy. Wylogowujesz się z kolejnych software`ów piorących Ci mózg, rządzących twoim zachowaniem i myślami.


13. Jelita pracują totalnie. Twoje ciało oczyszcza się z fizycznych złogów i przebudowuje system trawienny. Możesz mieć w swoim życiu okres, gdy będziesz chadzać do toalety po 5 razy dziennie. Cały ten gęsty beton, który nagromadziłeś jedząc toksyczne mięcho i śmieciowe żarcie, zacznie się wypłukiwać. To minie. Schudniesz i będziesz ładniejszy na buzi.


14. Twoje motto to „zero motywacji”.
Czujesz inercję, bezwład, okrutne „lenistwo”. Zwłaszcza, jeśli do tej pory byłeś typem zadaniowego chomika w kółku – ciągle w akcji.
A teraz NIC Ci się nie chce. Dosłownie ciągniesz się za włosy do jakiegokolwiek działania.
To także minie. Nie katuj się. Jeśli możesz, odpuść sobie część zadań. Nie miej wyrzutów sumienia, że „nic nie robisz”.
Przeciwnie – robisz bardzo wiele. Twoje ciało, duch, umysł robią tyle, że nie starcza miejsca i energii na harówkę w trójwymiarze. Odpuść, bo tylko utrudniasz.



15. Jesteś przewrażliwiona zmysłowo – coraz więcej rzeczy zaczyna Ci śmierdzieć (np. wspomniane klimatyzowane, wyperfumowane sklepy), bolą Cię oczy (jarzeniówki, ekrany), skrajnie drażni muzyka i dźwięki, których sam nie wybierasz.


16. Ratunkiem staje się przyroda. Tam pachnie, dźwięki są piękne i czujesz jak Twoje ciało się harmonizuje i ładuje.


17. Potrzebujesz praktyk, które harmonizują Cię od wewnątrz – uważność, medytacja, oddychanie. Używasz tych narzędzi świadomie, by podnieść lub utrzymać swoje wyższe wibracje – tylko w takich Ci teraz wygodnie.
(Bez względu na to czy medytujesz od dawna, czy jeszcze nigdy – polecam Ci te 7 moich ulubionychmetod medytacji, z których każdy znajdzie coś dla siebie).


INNI LUDZIE – to już nie to co kiedyś


18. Widzisz poprzez maski – coraz trudniej Tobą manipulować, widzisz jakich sztuczek i gier używają ludzie na co dzień w kontaktach między sobą.


19. Inni ludzie Cię męczą, ich gęsta obecność jest ciężarem, wolisz być sam lub w najbliższym gronie.


20. Świadomie wybierasz sobie ludzi, z którymi chcesz przebywać. Plemienne zachowania w rodzaju – „muszę zadzwonić bo się obrazi”, „co oni sobie pomyślą, gdy nie przyjdę”, „załatwię mu to, bo kiedyś mogę potrzebować jego pomocy”…. odchodzą, odklejają się od Ciebie. Zwyczajnie nie masz już siły udawać.


21. Inni ludzie to czują i także odsuwają się od Ciebie. Twoja wzrastająca energia trzyma ich na dystans. Krajobraz się wokół Ciebie zmienia – przechodzisz do innej linii czasowej, innej rzeczywistości.


22. Zaczynasz przyciągać innych ludzi, niż do tej pory. Chcą z Tobą przebywać jak najczęściej, jak najwięcej (co także bywa męczące)….


23. Odczuwasz fale, przypływy zrozumienia, empatii i miłości. Coraz mniej osądzasz, bo coraz więcej rozumiesz.


24. Zamiast kombinowania ego otrzymujesz teraz „doładowania” – nagłe wglądy, olśnienia, wiedzę i zrozumienie dlaczego.



…INNI LUDZIE – to już nie to co kiedyś


25. Jesteś coraz częściej w swojej prawdzie, w swoim jądrze i rezygnujesz ze wszystkiego co z tym nie rezonuje. To dotyczy ludzi, zachowań, nawyków, sposobów spędzania czasu, filmów i książekjakie wybierasz.


26. Odczuwasz nieznaną wcześniej miłość, wdzięczność i więź z Gają. Każdy jej przejaw – robaczek, ptaszek, listek odbierasz jako cud życia.


27. Dostrzegasz synchroniczność. Nie tylko słynne 11:11, ale różnego rodzaju symbole, znaki. Widzisz jak świat wokół Ciebie komunikuje się ze sobą na subtelnych poziomach i zaczynasz to widzieć.
28. Czas oszalał – doba trwa 5 godzin, ty ruszasz się jak mucha w smole, podczas gdy godziny pędzą na złamanie karku. Kiedyś był plan, grafik, harmonogram, rozsądne ilości czasu na każdą czynność – teraz to nie działa, nie wyrabiasz się z niczym.


29. Pragniesz odnaleźć swoje plemię – cokolwiek to znaczy. Odczuwasz obecność innych Istot i wersji rzeczywistości.


30. Czujesz, jak bardzo tu nie należysz, jak problemy i codzienność tego świata nudzą cię, mierżą, nie dotyczą.


31. Przestajesz się bać śmierci. WIESZ, że śmierć jest bramą, odpoczynkiem, chwilą między kolejnymi wcieleniami. Czasem rzeczywistość wokół Ciebie jest tak gęsta i odstręczająca, że myślisz – łatwiej byłoby przejść na druga stronę i odsapnąć. Ale wiesz, że to rozwiązanie na krótką metę. Nie unikniesz kolejnego wcielenia, więc wiesz, że nie ma sensu zostawiać roboty wykonanej w połowie.


32. Ufasz coraz bardziej przepływowi. Puszczasz i poddajesz się Prowadzeniu – przez energię, synchroniczności, pojawiające się prezenty od Życia.


33. Coraz bardziej polegasz na swoim Wyższym Ja. Częściej odczuwasz swoją moc, suwerenność, możliwości kreacji, miłość do Siebie. Nie potrzebujesz innych, by Ci to wszystko dali. Stajesz się Pełnią.

Obrazek


https://www.miejscemocy.live/single-pos ... 1wxQNtKNkA
2 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 07 wrz 2019, 23:50

Przestrzeń Serca bramą do 5D - rozmowa z Hanną Krom © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=ZLBb1bfDex8

Premiera rozpoczęła się 2 godziny temu
Przestrzeń Serca bramą do 5D - rozmowa z Hanną Krom, to druga relacja telewizyjna z mojego pobytu na Festiwalu Kocham Cię. Tym razem poprosiłem znaną terapeutkę Hannę Krom, by opowiedziała o Przestrzeni Serca i o tym, jak ona działa. W filmie znajdziecie dużo ciekawej i pożytecznej wiedzy, więc zapraszam do oglądania.
Kris Rudolf
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 27 paź 2019, 22:31

Przebudzenie i co dalej- cz.1/2-perwersje przed lustrem

https://www.youtube.com/watch?v=1495Ya9Mcqc

Opublikowany 26 paź 2019
Wiedza dla Wszystkich.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 21 lis 2019, 22:21

Jesteś tu, bo zdecydowałeś się uczestniczyć w przemianie świadomości na Ziemi - Sebastian Minor

https://www.youtube.com/watch?v=8UoiuL9ZZNM

Opublikowany 20 lis 2019
Serdecznie zapraszamy na wykład Sebastiana Minora pod oryginalnym tytułem - "Duchowa Polska - Brama otwartego serca do świata duchowego. Struktura organizacyjna i model współpracy Galaktycznych Strażników Światła."

Spotkanie odbyło się podczas I Niezależnego Zjazdu Środowisk Niezależnych i Alternatywnych, pt. „Impuls Świadomej Wolności”
Organizatorem Imprezy był Andrzej Nikodemowicz.

Wątki poruszone w wykładzie:
- świadomość ducha
- podlegaliśmy prawom życia i śmierci, manipulacji i zniewolenia oraz prawu płacenia pańszczyzny
- politycy potrzebują własnych głosów, a my nie potrzebujemy ich aby mieć własny głos
- nadchodzą czasy współodpowiedzialności ludzi za siebie
- konflikt między ludzkością a planetą
- kryształowa sieć
- drzewa matczyne i ciągłość przekazu
- grzyby łączą całe ekosystemy
- na planecie Ziemia jest bogactwo nie spotykane nigdzie indziej
- Ziemia – biblioteka DNA
- nasz poziom wrażliwości – nasza wizytówką we wszechświecie
- Tak jak traktujemy inne istoty – sami w domyśle chcemy być tak traktowani
- wszystko co dajemy wraca do nas pomnożone
- jak zniwelować negatywną karmę
- każdy z nas może wejść na ścieżkę oświecenia
- na Atlantyku pomiędzy Azorami a Maderą – pozostałości - królewskich kolumn Atlantydy
- planeta zmienia się cyklicznie – możemy spodziewać się ruchów płyt kontynentalnych
- Efekt cieplarniany jest notowany na wszystkich planetach w układzie słonecznym – przechodzimy przez pas zagęszczonej plazmy
- wzrost świadomości a naładowane cząsteczki biofotonów
- inkarnowałeś się teraz bo zdecydowałeś się uczestniczyć w przemianie świadomości na Ziemi
- 29 sierpnia 2019 – wielka wygrana kosmiczna bitwa
- nieudane próby destabilizacji sytuacji na Ziemi
- Matrix przestał istnieć od przesilenia letniego
- zostaliśmy zainfekowani wirusem autodestrukcji przez rasy nam wrogie, które wykorzystały nasz boski gen
- Reaktywacja boskiej matrycy w nas – regeneracja kodu DNA
- możemy dokonać wszystkiego co sobie wymarzymy
- pokazaliśmy innym rasom, że jesteśmy w stanie wytrwać tak długi czas w stanie okupacji galaktycznej ciemnych sił
- Zwiastuni Świtu Barbary Marciniak i sojusz istot z Syriusza
- upadli Drakoni
- demon istota, która szkodzi i blokuje (może być to świetlisty byt)
- jakie cywilizacje współpracują z Ziemianami i jakie korzyści odnoszą z tej współpracy
- Sojusz Arktur – Antares
- cywilizacja z Syriusza i podróże w czasie
- skupmy się na tu i teraz
- współpraca z Plejadianami – czyli nami z przyszłości
- wspólnota ludzka – potężne narzędzie
- każdy z nas należy do jakiegoś klanu istot
- Kiesha Crowther – rzeczniczka Ziemi – wybrana przez starszyznę Babć
- idealizm utopijny – czym jest
- struktura sieci
- grota krystaliczna dla dzieci w domu dziecka
- Świątynia Światła, biblioteka kryształów i inne miejsca mocy
wszystko jest żywe
- woda – kamuflaż i błogosławieństwo oraz pamięć kryształu – dająca bezpieczeństwo

Strona Sebastiana Minora: www.duchowapolska.pl
0 x



Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: azo » poniedziałek 30 gru 2019, 00:02

DUCHOWE PRZEBUDZENIE (Co to jest i jakie są oznaki)

https://youtu.be/km0FTDLj2PA
0 x


Ascezo minD

lukaszk
Posty: 25
Rejestracja: środa 25 gru 2019, 20:22
x 1
x 5
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowanie: 36 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: lukaszk » poniedziałek 30 gru 2019, 14:26

BABA pisze:
poniedziałek 30 gru 2019, 00:02
DUCHOWE PRZEBUDZENIE (Co to jest i jakie są oznaki)

https://youtu.be/km0FTDLj2PA
Facet wspomina słowo "dusza".
Na insighttimerze koleś (niejaki Robert, moderator grupy dot. książki "The Mind illuminated") twierdzi że dusza nie istnieje ("There is no soul, no fixed entity that inhabits the physical form. It's just a play of conditioned consciousness. The deeper stages of meditation show this.") - tłumaczenie google: "Nie ma duszy ani stałej istoty zamieszkującej formę fizyczną. To tylko gra uwarunkowanej świadomości. Świadczą o tym głębsze etapy medytacji."

A co do oznak przebudzenia, szczególnie kwestionowania: czasami łapię się za głowę jakiś czas po tym jak palnę jakąś głupotę, chociażby ostatnio:
"Wewnętrzny lub zewnętrzny. Nie ma różnicy. Obydwa (pojęcia) odnoszą się do jakiegoś miejsca. Umysł lubi jeżeli istnieje jakiś punkt odniesienia. Musimy wyjść poza to."

@łukaszk, NIE CYTUJEMY NA TYM FORUM POSTRÓW POPRZEDNIKÓW!!! /blueray21
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 10 sty 2020, 23:56

Przebudzenie ludzkości. Mieczysław Bielak, Jacek Sokal-cz1.- Prawo wyboru.

https://www.youtube.com/watch?v=5qwA74twMdc

Premiera rozpoczęła się 7 godzin temu

Film zrealizowany w ramach
Projektu edukacyjno-społecznego.
Wiedza dla Wszystkich.
kontakt: wdwinfo.kanal@g
0 x



kudłatek
Posty: 72
Rejestracja: piątek 03 sty 2020, 09:29
x 16
x 23
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podziękowanie: 125 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: kudłatek » poniedziałek 13 sty 2020, 21:46

chanell pisze:
piątek 06 wrz 2019, 23:22
33 objawy znaczące, że zmierzasz do oświecenia.
Kurcze pieczone,a ja się już miałem z tego wszystkiego leczyć !!! :D
0 x



Awatar użytkownika
forester
Posty: 1619
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re: Objawy przebudzenia

Nieprzeczytany post autor: forester » piątek 24 sty 2020, 05:58

Obrazek
2 x



ODPOWIEDZ