Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Delfinoterapia

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6442
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1077
x 319
Podziękował: 11525 razy
Otrzymał podziękowanie: 11989 razy

Delfinoterapia

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 25 kwie 2019, 09:59

Nie jest to petycja ,ale bardzo szlachetna inicjatywa . Mam nadzieję ,że pomogą nie tylko fani zespołu Queen ;)

Zespół Queen wspiera Górnośląskie Centrum Delfinoterapii

Twórcy Górnośląskiego Centrum Delfinoterapii otrzymali wsparcie od zespołu Queen w postaci okolicznościowej płyty, która trafiła na aukcję.
Informacje od organizatorów:
Grupa lekarzy, rehabilitantów i zootechników uruchamia pierwszy w Polsce ośrodek rehabilitacyjny z delfinami – Górnośląskie Centrum Delfinoterapii. Za pomocą 5 delfinów-butlonosów będą w nim leczone dzieci oraz osoby dorosłe cierpiące na choroby: neurologiczne, onkologiczne, psychiczne oraz kobiety z nieprawidłowym przebiegiem ciąży. Przy obiekcie ma działać mały hotel i restauracja. Organizatorzy mają m.in. biznes plan, cash flow, podpisaną wstępną umowę o dzierżawie delfinów, opracowane systemy: filtracji, zasalania i odsalania wody, cały schemat koncepcyjno-funkcjonalny ośrodka zrobiony przez architektów, kadrę medyczną przeszkoloną do pracy z delfinami oraz kadrę medyczna dla delfinów. Zwierzęta, które otrzymają już w 3 pokoleniu urodziły się w delfinarium i nie mają żadnych szans na powrót do życia w naturalnym środowisku. Ich inicjatywę poprał m.in Zespół Queen. Organizatorzy trzymali nawet od Zespołu pamiątkową, złotą płytę, którą sprzedali na aukcji.
Szanowni Fani Zespołu Queen – banki nie chcą dać kredytu na budowę ośrodka ponieważ organizatorzy mają za mały wkład własny i za mały obrót firmy. Aby zdobyć kolejne fundusze zorganizowano więc tzw. finansowanie społecznościowe, czyli zrzutkę. Polega ona na wpłacaniu na specjalne konto bankowe drobnych datków. Ludzie o dobrym sercu wpłacają im m.in. 2 zł, 5 zł lub 10 zł. Organizatorzy zapraszam również i Was do wpłacenia choćby 2 zł. Twierdzą, że jeden z delfinów może nazywać się Freddie lub Queen. Więcej informacji o tym przedsięwzięciu jest na www.delfinoterapia.cuprum.plInformacji udziela też Aleksandra Piaścik, tel. kom. 604 611-128, e-mail: delfinoterapia@op.pl
LINK DO ZRZUTKI

https://zrzutka.pl/jn9kdx


https://queen.pl/zespol-queen-wspiera-g ... Eebeqh8nF0

Szanowni Internauci

Od wielu miesięcy staramy się uruchomić pierwszy w Polsce ośrodek rehabilitacyjny z delfinami, czyli Górnośląskie Centrum Delfinoterapii. Za pomocą 5 delfinów butlonosów będą w nim leczone osoby cierpiące na choroby: psychiczne, neurologiczne, onkologiczne oraz kobiety z nieprawidłowym przebiegiem ciąży. Wieczorami chętni będą mogli popływać z tymi sympatycznymi ssakami oraz je nakarmić. Przy obiekcie ma działać mały hotel i restauracja. Niestety banki nie udzieliły nam kredytu na budowę delfinarium ponieważ mamy za mały wkład własny. Dlatego szukamy współwłaścicieli, inwestorów oraz sponsorów.Szanowni Internauci

Aby zebrać potrzebne pieniądze, które będą stanowiły wkład własny dla banku zorganizowaliśmy na portalu Zrzutka.pl zbiórkę pieniędzy. Nie jest to zbiórka charytatywna. Od każdej otrzymanej kwoty odprowadzamy podatek. Zapraszamy do wpłacania chociaż niewielkich sum. W zamian zamieścimy Wasze zdjęcie, logo lub baner na naszej stronie internetowej.

http://www.delfinoterapia.cuprum.pl
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

dzialka
Posty: 13
Rejestracja: wtorek 23 kwie 2019, 15:01
Otrzymał podziękowanie: 6 razy
Kontakt:

Re: Delfinoterapia

Nieprzeczytany post autor: dzialka » niedziela 28 kwie 2019, 09:54

Terapia z delfinami na pewno nie będzie tania. NFZ może sfinansuje część kwoty za zabiegi albo i nie. Terapia będzie chyba tylko dla bogatych.
0 x


Ciekawe blogi o ogrodach http://dzialka.bazafirmy.pl/ aktualne porady dla ogrodników i działkowców

ODPOWIEDZ