Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Aresztować George'a Sorosa!

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 227
Podziękował: 32225 razy
Otrzymał podziękowanie: 9245 razy

Aresztować George'a Sorosa!

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 12 lut 2017, 18:55

dzienniknarodowy.pl pisze:Tysiące podpisów pod petycją o aresztowanie George'a Sorosa!
10 lutego 2017 11:30:23

5,5 tysiąca podpisów znajduje się pod petycją skierowaną do Białego Domu, by aresztować George'a Sorosa. Podpisy zbierane są od 21 stycznia. Aby uzyskać odpowiedź z Białego Domu trzeba zebrać minimum 100 tysięcy podpisów.

Obrazek

Petycja została umieszczona na oficjalnej stronie petitions.whitehouse.gov.

Jej treść brzmi następująco:

"George Soros jest zagrożeniem dla wolnego świata i stoi na drodze do tego, aby Ameryka znowu była wielka. Jest odpowiedzialny za następujące przestępstwa:

1) Finansowo wspiera protesty w głównych miastach Ameryki, czego rezultatem jest niszczenie mienia wartego miliony dolarów oraz utrata życia.

2) Próbuje manipulować demokratycznymi wyborami, przekazując miliony dolarów na wybranych przez siebie kandydatów.

3) Próbuje ograniczyć suwerenność Ameryki. Przytaczając jego własne słowa ""Główną przeszkodą na drodze do stabilnego i sprawiedliwego porządku świata są Stany Zjednoczone. Zmiana nastawienia i polityki Stanów zjednoczonych to mój główny priorytet".

4) Manipulował walutą. Soros zainicjował brytyjski kryzys finansowy dumpingując 10 miliardów funtów i wymuszając dewaluację waluty, na czym zarobił miliard dolarów."

Myślicie, że uda się zebrać podpisy i Biały Dom będzie musiał odpowiedzieć na petycję o aresztowanie Sorosa?

http://www.dzienniknarodowy.pl/5374/tys ... ie-george/
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 227
Podziękował: 32225 razy
Otrzymał podziękowanie: 9245 razy

Re: Aresztować George'a Sorosa!

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 15 lut 2017, 20:55

Marek Podlecki pisze:Petycja na stronie Białego Domu o wydanie nakazu aresztowania międzynarodowego zbrodniarza George’a Sorosa

Petycja ukazała się w dziale „Twój głos w Białym Domu” (Your Voice in the White House), rozpoczęto ją 21 stycznia 2017r.
Potrzebę wydania nakazu międzynarodowego aresztowania dla Sorosa twórcy petycji motywują tym, że stanowi on zagrożenie dla wolnego świata i stoi na drodze powrotu Ameryki do swojej wielkości. W punktach podano, że Soros:

1. Finansuje otwarty bunty w wielkich miastach amerykańskich, których skutki liczą się w milionach dolarów strat majątkowych, a także w utracie życia.
2. Próbuje manipulować demokratycznymi wyborami poprzez sponsorowanie finansowe wybranych kandydatów.
3. Próbuje ukrócić amerykańską niezależność. Jego słowa: „Największą przeszkodą dla stabilnego i sprawiedliwego porządku świata są Stany Zjednoczone. Zmiana postawy i polityki Stanów Zjednoczonych pozostaje moim głównym priorytetem”.
4. Jest manipulatorem finansowym. Soros zainicjował kryzys finansowy w Wielkiej Brytanii wpompowując 10 miliardów funtów sterlingów, wymuszając w ten sposób na siłę dewaluację waluty i zyskując dzięki temu miliardy profitów.

Tyle punktów wystarczy by wydać nakaz międzynarodowego aresztowania. Jeśli rząd USA wyjdzie z takim nakazem, to nie będzie miejsca na Ziemi, gdzie Soros się będzie mógł ukryć, tym bardziej, że już jest poszukiwany przez Rosję, a i inne kraje, w których dokonał spustoszenia szykują się z podobnymi nakazami.

Sorosa chcą zamknąć sami żydzi. Dostaję informacje ze środowisk żydowskich, że coraz bardziej są zbulwersowani osobą Sorosa - nazistowskiego kapusia, który wydał na śmierć Niemcom setki, o ile nie tysiące niewinnych żydów.

Po aresztowaniu okaże się, że Soros jest tylko wierzchołkiem góry lodowej, agentem wielkiej mafii Illuminati, rządzonej przez „żydowskich królów” – satanistycznych Rotszyldów wraz z ich „rodzinami” (tzw. Komitet 300). Okaże się też, że manipulacje finansowe to najmniejsze z przestępstw jakich on i jego możnowładczy dokonali, bowiem jak już wiemy z wielu niezależnych publikacji żydowska mafia stoi za większością wojen i ludobójstw jakie miały miejsce w ostatnich ponad dwóch stuleciach. Największe z tych zbrodni – ludobójstwo szczepionkowe i aborcyjne nadal ma miejsce. Ale zbrodniarze ostatecznie zostaną rozliczeni i ten czas nadchodzi bardzo szybko.

Były prezydent RP Bronisław Komorowski będzie się musiał tłumaczyć „często-gęsto” z jakich to powodów wręczył temu zbrodniarzowi Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Zasługi RP. Zarządcy Gazety Wyborczej też będą musieli się wytłumaczyć z tego czy i ile dostali od Sorosa za uznanie go „Człowiekiem Roku 2000”.

Obrazek

Issue an International Arrest Warrant for George Soros

George Soros is a menace to the free world and stands in the way of making America great again. He is guilty of the following crimes:
https://www.facebook.com/profile.php?id ... ED&fref=nf
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12962
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 901
x 319
Podziękował: 12895 razy
Otrzymał podziękowanie: 19605 razy

Re: Aresztować George'a Sorosa!

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 19 cze 2017, 17:38

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26962 razy
Otrzymał podziękowanie: 17439 razy

Re: Aresztować George'a Sorosa!

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 19 cze 2017, 18:08

Obrazek

Soros: Zrobimy z Europy jedno państwo

Soros: Zrobimy z Europy jedno państwo, będę o to walczył do końca życia. “Trzeba pokonać PiS i Fidesz”

viewtopic.php?f=23&t=81&p=71830&hilit=soros#p71830

Obrazek
Obrazek
Gracz wytrawny.
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12962
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 901
x 319
Podziękował: 12895 razy
Otrzymał podziękowanie: 19605 razy

Re: Aresztować George'a Sorosa!

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 09 lip 2017, 16:12

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/orban-o ... wa/lx0pvkp
Orban o Sorosie: Naraża naszą przyszłość. Zostanie użyta siła państwa


Obrazek

Wobec tych, którzy dokonają zamachu na bezpieczeństwo Węgier, zostanie użyta polityczna i prawna siła państwa – zapowiedział wczoraj premier Viktor Orban w liście do szefa Federacji Węgierskich Gmin Żydowskich (Mazsihisz) Andrasa Heislera.


Słowa Orbana były reakcją na apel Heislera do rządu Węgier o zaprzestanie kampanii przeciw finansiście George'owi Sorosowi. Rzecz dotyczy plakatów z podobizną roześmianego Sorosa, opatrzonych napisem "Nie pozwólmy, by Soros śmiał się ostatni". Według Heislera kampania ta wprawdzie nie jest "otwarcie antysemicka", ale bardzo sprzyja powstawaniu niekontrolowanych emocji, w tym antysemickich.

W reakcji na to Orban oświadczył, że "wobec tych, którzy dokonają zamachu na bezpieczeństwo Węgier, zostanie bez względu na ich pochodzenie, przynależność czy stan majątkowy użyta polityczna i prawna siła państwa".

Jak zaznaczył, nielegalna migracja jest bezsprzecznie kwestią bezpieczeństwa narodowego. Według niego postawiła ona Europę na rozdrożu: albo obroni swe granice, liczącą wiele tysięcy lat kulturę, codzienne bezpieczeństwo, tolerancję religijną, narodową wielobarwność oraz rządy europejskiego prawa, albo sama się skaże na śmierć.

"Ten, kto wykorzystuje swój majątek, władzę, wpływy i sieć finansowanych przez siebie NGO, by na Węgrzech i w Unii Europejskiej milionami osiedlać migrantów, ten naraża naszą wspólną przyszłość. Miliarder i spekulant George Soros wielokrotnie jasno dał do zrozumienia, że właśnie tego chce" – napisał Orban.

Premier oświadczył, że spoczywa na nim odpowiedzialność, by ochronić ojczyznę i obywateli Węgier. "Dopóki jestem premierem, będę się starał ze wszystkich sił spełnić tę powinność" – zapewnił, dodając, że społeczność żydowska mieszkająca na Węgrzech też może liczyć na ochronę ze strony rządu.

Rząd Węgier od dłuższego czasu ostro krytykuje Sorosa, zarzucając mu m.in. stymulowanie imigracji do Europy i chęć wpływania na sytuację w kraju za pośrednictwem organizacji pozarządowych.
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12111 razy

Re: Aresztować George'a Sorosa!

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 24 lip 2017, 09:19

delegalizacja sponsora - petycja

http://prostozmostu.pl/jest-petycja-o-d ... ,8623.html
Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4902 razy

Re: Aresztować George'a Sorosa!

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 24 lip 2017, 10:51

Nie dostrzegłam pola w które mozna kliknąć i potwierdzić swoje poparcie...to jakiś fejk....
Wymienione 16 punktów jak zrobić w Polsce przewrót i tyle.
To oznacza jedno, że o rozpowszechnianie tego materiału chodzi.
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12111 razy

Re: Aresztować George'a Sorosa!

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 24 lip 2017, 11:08

proszę bardzo...,

http://petitiongo.org/pl/petition/zdele ... stkich-fun
Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: Aresztować George'a Sorosa!

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 24 lip 2017, 12:37

STOP! STOP! STOP! BASTA!


Plan podpalenia Polski. W tle miliarder George Soros.

Posted By globalne-archiwum.pl on Lipiec 23, 2017

20 Plan podpalenia Polski. W tle miliarder George Soros
Fb-Button

Obrazek

Autorem przepisu na pucz jest niejaki Pan Bartosz Kramek, będący przewodniczącym fundacji Otwarty Dialog. Tej samej, która wspierała powstanie majdanu na Ukrainie, tej samej, która jest wspierana finansowo przez miliardera Georga Sorosa.

Wojna na Ukrainie trwająca już pare lat, wojna skutkująca faktycznym rozpadem tego kraju. Widmo wojny w Europie i konfliktów na tle kulturowym i wreszcie przewrót, rewolucja czy zamach stanu w Polsce. Wyżej przytoczone przykłady jeszcze jakiś czas temu były tylko abstrakcją, z resztą po dziś dzień dla wielu osób nadal są abstrakcją, jednak rzeczywistość i fakty przemawiają za tym by jednak się ocknąć i dostrzec to, co dzieje się dookoła nas i naszego kraju. A zatem co się dzieje? Jest to pytanie fundamentalne, zadaje sobie je bardzo wiele osób, ale odpowiedzi na nie są różne, jedne bardziej zgodne z prawdą inne całkowicie wypaczone. To źle, ponieważ w sytuacji, w której padają pytania, od których notabene zależy przyszłość kraju czy racja stanu nie można pozwolić sobie na niedomówienia czy chaos informacyjny będący krokiem do manipulacji.

Mówi się, że rozpowszechnianie informacji o ewentualnym kryzysie militarnym jest sianiem paniki i nie ma to żadnego przełożenia na rzeczywistość. To jest nie prawda, ponieważ jeżeli człowiek czy też cały naród chce być przygotowanym na jakieś skrajne wydarzenie, to musi brać pod uwagę możliwość jego zaistnienia jeszcze przed tym, gdy zaistnieje. Nikt z dnia na dzień nie będzie w stanie odbudować Polskiej armii czy wzbudzić świadomość społeczną w danym temacie. Takie procesy trwają latami, i właśnie dziś możemy obserwować, że takie procesy trwają i w naszym kraju. To plus, ponieważ w strategii wojennej istnieje święta zasada mówiąca o tym, że należy posiadać sojuszników, ale w gruncie rzeczy przede wszystkim należy liczyć na siebie.


Obrazek

Dlaczego dziś podejmujemy ten temat? Dosłownie kilkadziesiąt godzin temu portal wPolityce.pl swoją drogą każdemu polecamy ów portal ponieważ jest to źródło sprawdzonych i obiektywnych informacji, nie tak jak ma to miejsce w ponad 80 procentach polskich mediów, które są w rękach zagranicznych koncernów. Otóż portal wPolityce.pl ujawnił przepis na pucz, przepis który w przerażający sposób jest dziś realizowany w naszym kraju. Przepis, który sprawdził się na Ukrainie i doprowadził do krwawych zamieszek, doprowadził do tego, co dziś dzieje się u naszego Wschodniego sąsiada i w gruncie rzeczy nie wiemy jak się zakończy, ponieważ wojna w Donbasie budzi się na nowo. W ostatnim czasie zginęło kolejnych kilkunastu żołnierzy armii Ukraińskiej na froncie, mimo że mamy teoretyczny rozejm.

Szczegółowy opis tego jak dosłownie podpalić Polskę Znajdziecie na końcu dzisiejszego artykuł gdzie zamieszczamy link odnoszący się bezpośrednio do wspomnianej publikacji. Natomiast ów przepis streścić można w kilku słowach a zatem zagranica, ulica, działanie na rzecz wzrostu skrajnych emocji w społeczeństwo, protesty, cały przepis na majdan, udział znanych i lubianych w protestach tak by zachęcić coraz większą liczbę ludzi do przychodzenia na owe protesty. Mało tego, co ciekawe wczoraj praktycznie wszystkie protesty były zaplanowane na godzinę 21:00. Czy nie jest to dziwne? Organizatorzy zaplanowali, aby rozpoczęcie miało miejsce wówczas, gdy robi się już ciemno, jest noc a w nocy mniej widać i łatwiej o zamieszki, z których może wyniknąć majdan lub coś jeszcze gorszego. To jest straszne, że dziś dosłownie po trupach, po trupach ewentualnych Polaków pewne kręgi na nowo chcą dojść do władzy. Nie liczy się człowiek i kraj, lecz władza dla samej władzy.

Autorem przepisu na pucz jest niejaki Pan Bartosz Kramek, będący przewodniczącym fundacji Otwarty Dialog. Tej samej, która wspierała powstanie majdanu na Ukrainie, tej samej, która jest wspierana finansowo przez miliardera Georga Sorosa. Drodzy czytelnicy już wielokrotnie na naszej stronie, gdy pisaliśmy o Nowym Porządku Świata czy zagranicznych siłach dążących za wszelką cenę do zniszczenia naszego kraju pojawiało się imię i nazwisko Georg Soros. Jest to człowieka będący głównym Masonem Europy. To on jest jednym z tych ludzi, którzy stoją za kurtyną i pociągają za sznurki. Tak, nie jest to fikcja czy scenariusz serialu Mr.Robot, ale rzeczywistość, w której przyszło nam żyć i lepiej będzie dla każdego, gdy zda sobie z tego faktu sprawę, ponieważ tylko wtedy będzie mógł w pełni poznać mechanizmy rządzące politykami i samą Unią Europejską.

https://wpolityce.pl/polityka/349913-uj ... aczmy-rzad

Fb-Button

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com
Posted in Polityka i Globalizm Tagged Bartosz Kramek, chaos w europie, destabilizacja polski, fundacja Otwarty Dialog, George Soros, Majdan, plan puczu, zamach stanu
Post navigation
← Antychryst ostatni dyktator świata.


http://globalne-archiwum.pl/plan-podpal ... rge-soros/


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12962
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 901
x 319
Podziękował: 12895 razy
Otrzymał podziękowanie: 19605 razy

Re: Aresztować George'a Sorosa!

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 04 wrz 2017, 16:14

właściwie to powinno się znaleźć w wątku "Odeszli":
4. Co chroni George'a Sorosa przed aresztowaniem?

George Soros nie został aresztowany, ponieważ został zabity. Kabaliści starają się utrzymać złudzenie, że żyje, ponieważ potrzebują frontowego człowieka, takiego jak on, aby działać jako okładka dla prawdziwych aktorów, takich jak Rothschildowie.
http://kochanezdrowie.blogspot.co.uk/20 ... iedzi.html
0 x


panta rhei


Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12962
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 901
x 319
Podziękował: 12895 razy
Otrzymał podziękowanie: 19605 razy

Re: Aresztować George'a Sorosa!

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 04 lut 2019, 09:02

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2334
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 98
x 176
Podziękował: 1387 razy
Otrzymał podziękowanie: 4902 razy

Re: Aresztować George'a Sorosa!

Nieprzeczytany post autor: sandra » poniedziałek 04 lut 2019, 12:10

....jeśli to prawda....to świat straci "filantropa"...na wiosnę...
1 xAwatar użytkownika
św.anna
Posty: 1241
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 77
x 89
Podziękował: 2382 razy
Otrzymał podziękowanie: 2849 razy

Re: Aresztować George'a Sorosa!

Nieprzeczytany post autor: św.anna » poniedziałek 04 lut 2019, 15:49

Obawiam się, że aresztowanie Sorosa, raczej niewiele by zmieniło, bo za nim stoi cała "sorosowa machina"; sieć powiązań jest zbyt gęsta.
I jeśli nawet miałby wypaść (w ten, czy inny sposób - choćby z racji wieku) to ma już swoich kontynuatorów - i to od dawna.
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9314
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 400
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13451 razy

Re: Aresztować George'a Sorosa!

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 04 lut 2019, 19:57

Ja @Anno, pozwolę sobie mieć inny punkt widzenia, nawet całkowicie opozycyjny do twojego.
Jeśli aresztowano Sorosa, nawet jeśli tylko jak twierdzisz, "firmował" pewne pociągnięcia to jest to niepodważalny sygnał, dla tej sieci, że "nietykalnych" już nie ma. W związku z tym wszyscy zaangażowani niższego szczebla mają już ograniczone pole działania, ale też realny miecz wiszący nad karkiem, bo nikt nie wie, kto, kogo i kiedy wsypie. Niektórzy będą próbowali się "poddać", czy oddać na świadków koronnych i inne takie, ci pierwsi pewnie w jakimś zakresie tyłek uratują, ale następni już będą mieli "w plecy". Tak, czy owak ta sieć się wywali, mam nadzieję, wkrótce. Zresztą podejmowanie działań na ich miejscu i w takiej sytuacji to celowe wystawianie głowy zza muru.
To bardzo, bardzo istotny sygnał - że pieniądze już nikogo nie chronią.
Portal "Before..." nie produkował dotąd zmyślonych opowieści. Pewne drobne wpadki były ze służbami, bo one opowieści produkują najlepiej. Zobaczymy, jeśli to prawda, to tak, czy inaczej zostanie potwierdzona.
Tak nawiasem w USA aresztowano mistrza manipulacji finansowych Demokratów - John'a “Johnny Doc” Dougherty, który nie tylko finansował, a bardziej organizował finansowo kampanię Hilary, ale też niezliczoną ilość posunięć Demokratów.
Po wszystkich wprowadzonych przez Trumpa zmianach personalnych w sądownictwie nie będą już mogli liczyć na swoich prokuratorów, sędziów, ani układy.
Tak naprawdę aresztowania, również w służbach, czyli ichniejszych Agencjach trwają na szeroką skalę.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6444
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1078
x 319
Podziękował: 11529 razy
Otrzymał podziękowanie: 11995 razy

Re: Aresztować George'a Sorosa!

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 04 lut 2019, 20:17

Wygląda na to że sprawdza się to o czym pisze Q i niech się dzieje !
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
barneyos
Moderator
Posty: 1409
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 17
x 68
Podziękował: 138 razy
Otrzymał podziękowanie: 1806 razy

Re: Aresztować George'a Sorosa!

Nieprzeczytany post autor: barneyos » poniedziałek 04 lut 2019, 20:41

0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1241
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 77
x 89
Podziękował: 2382 razy
Otrzymał podziękowanie: 2849 razy

Re: Aresztować George'a Sorosa!

Nieprzeczytany post autor: św.anna » wtorek 05 lut 2019, 15:05

Blu, chciałabym, żebyś miał rację, żeby wypadnięcie Sorosa z gry dało efekt domina, jednak wątpię w to.
Cóż, pożyjemy - zobaczymy.
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9314
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 400
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13451 razy

Re: Aresztować George'a Sorosa!

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 05 lut 2019, 19:09

Nie wiem czy to da efekt domina, ale mocno życzyłbym tego sobie i innym, więc proponuję ci wątpliwość przeprogramować na pewność, że tak właśnie się stanie. Bo te zabawy George'a trwają już definitywnie zbyt długo.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 11602
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 62
x 559
Podziękował: 26962 razy
Otrzymał podziękowanie: 17439 razy

Re: Aresztować George'a Sorosa!

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 07 lut 2019, 18:43

blueray21 pisze:
poniedziałek 04 lut 2019, 19:57
Jeśli aresztowano Sorosa, nawet jeśli tylko jak twierdzisz, "firmował" pewne pociągnięcia to jest to niepodważalny sygnał, dla tej sieci, że "nietykalnych" już nie ma.
Niby tak, ale nową ''pomarańczową rewolucję'' w Wenezueli wg sorosowych scenariuszy (Ukraina itd.),
jednak aresztujący Trump popiera..., bo chyba nikt nie wierzy, że to ''spontaniczny'' sprzeciw wenezuelskiego ludu wobec reżimu ( W Syrii też reżim :D ).
Bandyckie USA szykują „Majdan” w Wenezueli

Obwołany przez syjonistyczne USA prezydentem Wenezueli Juan Guaido – syn pilota i nauczycielki – ukończył szkołę średnią w La Guaira, studia inżynierskie, a potem dwie podyplomówki – w tym jedną w Waszyngtonie – w obszarze biznesu i tak jak wszyscy …

Czytaj dalej →
https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... wenezueli/
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12962
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 901
x 319
Podziękował: 12895 razy
Otrzymał podziękowanie: 19605 razy

Re: Aresztować George'a Sorosa!

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 18 lut 2019, 06:02

no no dzieje się-Oba-ma w pasiakach :?: :lol:
Obama jest obecnie trzymany w izolacji dla własnego bezpieczeństwa.
obama.jpg
obama.jpg (30.08 KiB) Przejrzano 3881 razy
0 x


panta rhei

ODPOWIEDZ