Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Górka Spotkań - głosowanie

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15947
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 865
Podziękował: 29752 razy
Otrzymał podziękowanie: 23991 razy

Górka Spotkań - głosowanie

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 30 maja 2016, 12:38


https://www.youtube.com/watch?v=Yx7y-wJj22Y


Opublikowany 15.05.2016

Mieszkańcy tej małej miejscowości potrzebują wsparcia:
Projekt "Górka Spotkań" bierze udział w konkursie Fundacji Urbanforms - akcja fundowana przez LechStarter.
Strona głosowania:
http://www.urbanforms.org/lechstarter -- ranking -- "Górka Spotkań" Sobótka
Głosowanie trwać będzie do 5 czerwca włącznie. Prosimy wesprzeć walczących swoimi codziennymi głosami.
Społeczność wspierająca projekt i głosowanie:
http://www.facebook.com/events/862583887221007/


https://www.youtube.com/watch?v=yrlIqiheF2k

Opublikowany 28.05.2016

Materiał prezentuje Sobótkę Górkę, jej otoczenie oraz park objęty projektem Lechstarter. Prosimy o głosy, by móc ubiegać się o grant finansowy na działania mające rozpocząć przywracanie parkowi znaczenia, jako miejsca spotkań mieszkańców oraz turystów odwiedzających Gminę Sobótka. GŁOSOWAĆ MOŻNA TU: http://www.urbanforms.org/lechstarter
Sobótka Górka walczy o fundusze na zagospodarowanie parku z programu Lechstarter. Głosowanie trwać będzie do 5 czerwca do godz. 14 - każda osoba może oddać jeden głos dziennie, codziennie - serdecznie prosimy o wsparcie swoim głosem (bezpłatny) jedynego projektu w regionie, który utrzymał się dotychczas w czołówce rankingu. Finał projektu wymaga jednak większego wsparcia i mobilizacji wszystkich sympatyków. Za systematyczne głosowanie na nasz projekt góry dziękujemy.

Operator drona: Wojciech Galacki
Reżyseria i montaż: dobrzy ludzie z Sobótki :)
0 xODPOWIEDZ