Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Horror w raju

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14219 razy
Otrzymał podziękowanie: 13835 razy

Horror w raju

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 25 mar 2013, 13:25

Horror w raju

Obrazek

Choć trudno w to uwierzyć, 15-letnia ofiara gwałtu z Malediwów została właśnie skazana na publiczną chłostę! Skończmy raz na zawsze z tym szaleństwem uderzając w najsłabszy punkt władz tego kraju: w przemysł turystyczny.

Dziewczynka twierdzi, że była wielokrotnie gwałcona przez swojego ojczyma, który obecnie oskarżony jest o zamordowanie jej dziecka. Teraz sąd uznał ją winną "cudzołóstwa" i wymierzył jej karę chłosty! Prezydent Malediwów czuje już na swych plecach ogromną globalną presję. Najwyższy czas przekonać go do uratowania tej dziewczyny, zmiany prawa i tym samym ochrony innych ofiar przed tym okrutnym przeznaczeniem. Oto jak wspólnie zakończymy tę wojnę przeciw kobietom – powstając i przeciwstawiając się tej niesprawiedliwości.

Turystyka to główne źródło dochodów malediwskich ministrów. Stwórzmy petycję popartą milionem podpisów i wręczmy ją Prezydentowi Waheed w tym tygodniu, po czym pokażmy na co nas stać - postawmy dobre imię malediwskiej turystyki pod znakiem zapytania, publikując ogłoszenia w turystycznych magazynach i online, tak długo, aż Prezydent zdecyduje się uratować tę dziewczynę i zmodyfikować to okropne prawo.Podpisz i pomóż nam nagłośnić tę sprawę!

Do Prezydenta Mohammeda Waheeda Hassana:

Jako zaniepokojeni obywatele z całego świata, wzywamy Pana do zapewnienia odpowiedniej ochrony dla bezbronnych dzieci i kobiet na Malediwach. Bardzo ucieszyła nas rządowa inicjatywa w sprawie procesu 15-letniej ofiary gwałtu. Chcielibyśmy jednak podkreślić, że sprawiedliwości stanie się zadość tylko jeśli wprowadzony zostanie zakaz publicznej chłosty oraz zreformowane zostanie prawo, które winno chronić ofiary przemocy seksualnej.


Podpisujcie ,proszę . To skandal żeby ofiara gwałtu ponosiła karę !!!!

http://www.avaaz.org/pl/maldives_global/?cLSgQdb
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 496
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14666 razy

Re: PETYCJE

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 25 mar 2013, 14:15

To już dawno temu poszło.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7768
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14219 razy
Otrzymał podziękowanie: 13835 razy

Re: PETYCJE

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 25 mar 2013, 18:28

blueray21 pisze:To już dawno temu poszło.


Wiem ,jestem trochę do tyłu z czasem ,ale ja mam datę publikacji 20 marca 2013 ,to chyba nie tak dawno i nie ma jeszcze 1,5 ml podpisów.Moze pomyliło ci sie z Somalią ? :o
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 496
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14666 razy

Re: PETYCJE

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 25 mar 2013, 18:58

Nie, gdy wysyłałem było chyba ok. 120 000 podpisów. Może i 20-go już nie mam maili z tym, bo usuwam, gdy wyślę. Dawno to określenie, widać komu czas szybko ucieka.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: PETYCJE

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 25 mar 2013, 21:56

Potwierdzam to co pisze Blu...
Ja też dawno to wysłałem :D



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



ODPOWIEDZ