Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Ratujmy Puszczę Karpacką!

baba
x 116

Ratujmy Puszczę Karpacką!

Nieprzeczytany post autor: baba » poniedziałek 21 wrz 2015, 17:22


Drogi Przyjacielu WWF,

Chcemy opowiedzieć Ci o wyjątkowym miejscu, które potrzebuje Twojej pomocy. To ostatnie fragmenty reliktowej Puszczy Karpackiej, wyjątkowe lasy, w których występują dzikie drapieżniki, majestatyczne ptaki i rzadkie gatunki roślin. W wilgotnych, zielonych lasach ryś spotyka się z niedźwiedziem i z wilkiem. Szumią tutaj krystalicznie czyste potoki, o porankach nad wzniesieniami unoszą się mgły, a wschodzące promienie słońca rozświetlają tę krainę wszystkimi kolorami.

Niestety, w tej niezwykłej krainie pojawili się ludzie uzbrojeni w cięzki sprzęt i piły. Wkraczają do ocalałych dzikich ostępów kniei. Niszczą dom dzikich zwierząt, budują nowe utwardzone drogi tylko po to, by jeszcze łatwiej wydzierać najcenniejsze drzewa z serca puszczy.

Czas Puszczy Karpackiej i jej mieszkańców dobiega końca. Możesz odmienić ich los i odwrócić bieg wydarzeń. Póki nie jest za późno.
PODPISZ PETYCJĘ, WYŚLIJ #SOSKarpaty

Razem z Fundacją Dziedzictwo Przyrodnicze prowadzimy akcję, której celem jest przekonanie polskich władz, urzędów i instytucji do podjęcia działań chroniących obszar polskich Karpat wschodnich – od Beskidu Niskiego po Pogórze Przemyskie i Bieszczady — i do utworzenia Turnickiego Parku Narodowego.

Dzięki Twojej pomocy możemy uratować majestatyczne stare jodły, buki i jawory, których nie sadził człowiek. Dzikie lasy, gdzie mieszkają wilki, rysie i niedźwiedzie. Chronią się tutaj orlik krzykliwy, orzeł przedni, puszczyk uralski, puchacz, sóweczka i bocian czarny. Rosną tu niespotykane gdzie indziej mchy, grzyby i porosty.

Prastara Puszcza Karpacka ginie pod piłami. Miej serce dla puszczy i jej dzikich mieszkańców: wyślij #SOSKarpaty i podpisz petycję >>

http://karpaty.wwf.pl/?utm_source=mailing1&utm_medium=FreshMail&utm_campaign=Karpaty1


Pozdrawiam,

Paweł Średziński
Koordynator kampanii #SOSKarpaty
Fundacja WWF Polska


z maila. 8-)
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 227
Podziękował: 32225 razy
Otrzymał podziękowanie: 9245 razy

Re: Petycje, itp..

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 21 wrz 2015, 17:36

Podpisałem.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9313
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 399
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13445 razy

Re: Petycje, itp..

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 21 wrz 2015, 22:58

Tyż.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12950
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 900
x 319
Podziękował: 12879 razy
Otrzymał podziękowanie: 19591 razy

Re: Petycje, itp..

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 22 wrz 2015, 07:36

poszło.
0 x


panta rhei

ODPOWIEDZ