Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 10 mar 2020, 10:15

Jakieś 2 miesiące temu odpuściłam sobie słuchanie tego kanału .Zaczęło się od pięknej kobiety z długimi włosami z którą pan Jacek chciał stworzyć nową religię czy sektę ? Nie wiem czy żartował ,czy mówił poważnie ale filmik zraził mnie do tego kanału skutecznie.Może to na razie chwilowe,może jeszcze wrócę nie wykluczam ale póki co nie oglądam ;)

W tym vlogu też próbują wyjaśnić o co chodzi z Anunnaki i Sumerami .Jak było na prawdę pewnie nigdy się nie dowiemy .

Biblia i Sumerowie - Stworzenie Człowieka

https://youtu.be/S09P8j889o8

Kosmiczne Opowieści

Każdy z nas słyszał tę historię. Wg biblijnej Księgi Rodzaju Bóg miał stworzyć człowieka na swój obraz oraz podobieństwo. Jak zaraz zobaczymy biblijna historia o stworzeniu człowieka to skrócona kopia takiej samej historii z Mezopotamii, spisanej o ponad 1000 lat wcześniej. Poznajmy zatem bliżej opowieść o stworzeniu człowieka wg Biblii i wg Sumerów.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

mecz
Posty: 238
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2018, 20:54
x 3
x 12
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 254 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: mecz » środa 18 mar 2020, 20:19

chanell pisze:
wtorek 10 mar 2020, 10:15
Jakieś 2 miesiące temu odpuściłam sobie słuchanie tego kanału .Zaczęło się od pięknej kobiety z długimi włosami z którą pan Jacek chciał stworzyć nową religię czy sektę ? Nie wiem czy żartował ,czy mówił poważnie ale filmik zraził mnie do tego kanału skutecznie.Może to na razie chwilowe,może jeszcze wrócę nie wykluczam ale póki co nie oglądam ;)
Ja od początku istnienia tego kanału jestem negatywnie nastawiony do słuchania pana Jacka. Odrzuca mnie jego głos i cała prezentacja. Możliwe, że jest manipulatorem i dlatego mam awersję do tej osoby. Zresztą akcja z panią Rajską była już zdecydowanie dla mnie zdarzeniem na minus dla tego człowieka. Obojętnie kto miał rację. Zamiast się dogadać wynikło to co wynikło, wzajemne oskarżenia i pranie brudów na YT.
0 x



Awatar użytkownika
Kriestovo Nysian
Posty: 790
Rejestracja: wtorek 20 sie 2019, 20:30
Lokalizacja: Nysa
x 26
x 57
Podziękował: 486 razy
Otrzymał podziękowanie: 1759 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: Kriestovo Nysian » czwartek 19 mar 2020, 23:50

chanell pisze:
wtorek 10 mar 2020, 10:15

W tym vlogu też próbują wyjaśnić o co chodzi z Anunnaki i Sumerami .Jak było na prawdę pewnie nigdy się nie dowiemy .
Można się dowiedzieć trzeba tylko samemu przetłumaczyć jakąś tablicę czy inskrypcje, nie trzeba znać tego pisma. Dostępne są translacje alfabetu i pomału można zapsywać litery, a potem odczytać. Sumeria/Szumaria to starożytna Persja, a zachodnie tłumaczenia to zazwyczaj sciema tak samo jak to ma miejsce z naszymi tekstami. Annunaki to nazwa zmyślona i nowa, prawidłowa to Arjanie/Arjana/Arjanica.
0 x



Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » piątek 20 mar 2020, 23:24

Z tłumaczeniem starożytnych pism sprawa nie zawsze jest taka prosta i oczywista. Języki starożytne miały to do siebie, że jeden wyraz miał czasami nawet kilka znaczeń. Dla przykładu widoczne jest to w Księdze Genesis, gdzie kapłani żydowscy sumeryjskie słowo "Ti" czyli "życie" przetłumaczyli jako "żebro", ponieważ słowo to czytane dłużej oznacza właśnie żebro ale wskutek takiego tłumaczenia mamy biblijną Ewę, która powstała z żebra Adama.
Sumer (Szumer) to nie to samo co Persja. Jej poprzednikiem był starożytny Elam, odwieczny wróg Sumeru. Wśród naukowców pojawia się czasami pogląd, że było to państwo starsze niż Sumer. Co do Arjów myślę, że w niczym nie ustępowali tym starożytnym ludom. Dla przykładu słynna swego czasu waza z Bronocic ukazuje praktyczne wykorzystanie koła podczas gdy najstarsze koło odkryte w ruinach Sumeru jest jakieś pięć wieków młodsze od tej wazy.
Słowo Anunnaki (od An - niebo, niebiański) odnosi się nie tylko do Arjów ale też do pozostałych cywilizacji pozaziemskich.
Arja w języku hebrajskim znaczy "Lew". Najważniejsi bogowie Sumeru czyli An i EN-lil byli przypisywani bądź utożsamiani z gwiazdozbiorem Lwa. U babilończyków gwiazdozbiór Lwa uważany był za "najważniejszy na niebie". Myślę, że można stąd wnioskować, że słowo Arja odnosi się do królewskiego rodu. Języki indoeuropejskie wywodzą się właśnie od cywilizacji Arjn. Język sumeryjski i minojski pochodzą od cywilizacji Suman natomiast języki: hebrajski, asyryjski, babiloński, arabski pochodzą od cywilizacji Hebrjn.
1 x



Awatar użytkownika
Kriestovo Nysian
Posty: 790
Rejestracja: wtorek 20 sie 2019, 20:30
Lokalizacja: Nysa
x 26
x 57
Podziękował: 486 razy
Otrzymał podziękowanie: 1759 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: Kriestovo Nysian » poniedziałek 23 mar 2020, 20:03

Ramzes3 pisze:
piątek 20 mar 2020, 23:24

Słowo Anunnaki (od An - niebo, niebiański) odnosi się nie tylko do Arjów ale też do pozostałych cywilizacji pozaziemskich.
Arja w języku hebrajskim znaczy "Lew". Najważniejsi bogowie Sumeru czyli An i EN-lil byli przypisywani bądź utożsamiani z gwiazdozbiorem Lwa. U babilończyków gwiazdozbiór Lwa uważany był za "najważniejszy na niebie". Myślę, że można stąd wnioskować, że słowo Arja odnosi się do królewskiego rodu. Języki indoeuropejskie wywodzą się właśnie od cywilizacji Arjn. Język sumeryjski i minojski pochodzą od cywilizacji Suman natomiast języki: hebrajski, asyryjski, babiloński, arabski pochodzą od cywilizacji Hebrjn.
Arjana/Arja tyczy się także pozostałych cywilizacji pozaziemskich. Hebrajskich artefaktów jak i zapisów, jakichkolwiek starych w tym regionie nie znalazłem, tylko słowiańskie, arabskie, hieroglify, i alfabet klinowy.

Sam alfabet klinowy ma podobne ułożenie jak łacinnica, i można je czytać jeśli zna się Azbukę(klucz alfabetów) tak: "AWGDE KIMNO PO KRASATE USTNE".

Nasza planeta nazywa się NICA a nie Ziemia, Iran po ichniemu to ARJAN, Persja to PERUSKO, AZERBEJDŻAN w cyrylicy - AZ-CARA-DŻIN-PAN-SAN, Armenia po ich niemu Arjana, Pakistan - Imperium Kuszanów - Arjana, Arabia/Arabian - ARABJANA/ARJAWJANA, Syria - SYRJANA, Asyria - AZCYRJANA/AZCARJANA, Syriusz - Zyriusa, Mars - Marusia, Wenus - Wenysia, Słońce - Solunica, Księżyc - Lunica.

SŁAWIA - SLAWJA SLOW-JANA to znaczy "Z LWA SŁAWA SŁÓW JANA" To co m. in. wiem z naszych alfabetów (AZBUKA/GŁAGOLICA/PERUNICA/REZJAŃSKI).

Pozdrawiam.
0 x



Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: azo » wtorek 24 mar 2020, 13:24

chanell pisze:
wtorek 10 mar 2020, 10:15
Jakieś 2 miesiące temu odpuściłam sobie słuchanie tego kanału .Zaczęło się od pięknej kobiety z długimi włosami z którą pan Jacek chciał stworzyć nową religię czy sektę ? Nie wiem czy żartował ,czy mówił poważnie ale filmik zraził mnie do tego kanału skutecznie.Może to na razie chwilowe, może jeszcze wrócę nie wykluczam ale póki co nie oglądam ;)
Tak po prawdzie to i Mnie coś zaniepokoiło w wypowiedziach Pana Jacka. Gdzieś tam opowiadając o Anunakich użył określenia "samice" w odniesieniu do Istot płci żeńskiej tej rasy. W odniesieniu do cywilizowanych kultur, nie używa się aż tak poniżających określeń - niezależnie od tego co sądzimy o tej kulturze. Szacunek to nie jest coś, co można "dać" jednym, a drugim nie. To jest pewnego rodzaju wibracja, która (jeśli się ją posiada) obejmuje wszystkie bez wyjątku formy życia. I tu niestety, chyba podobnie jak Tobie - pojawia Mi się z mety wątpliwość dotycząca szacunku okazywanego "ludzkim kobietom". ;)
0 x


Ascezo minD

Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » wtorek 24 mar 2020, 16:34

Kriestovo Nysian pisze:
poniedziałek 23 mar 2020, 20:03

Arjana/Arja tyczy się także pozostałych cywilizacji pozaziemskich. Hebrajskich artefaktów jak i zapisów, jakichkolwiek starych w tym regionie nie znalazłem, tylko słowiańskie, arabskie, hieroglify, i alfabet klinowy.
Proponowałbym przeczytać ciekawy artykuł: " Znaleziska potwierdzają prawdziwość biblijnej historii - Góra Synaj"
https://archeologiabiblijna.wixsite.com ... B3ry-synaj
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 02 maja 2020, 16:28

Polaraxa 36-20: Giganci, Anunnaki i Sardynia


https://youtu.be/rPK-BkvAu0Y
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 29 maja 2020, 21:23

ANUNNAKI” – FILM, ZAKAZANY PRZEZ HOLLYWOOD.

Jest to pierwszy film fabularny pokazujący, w jaki sposób Sumeryjczycy stali się nagle najbardziej zaawansowaną cywilizacją na świecie. Wielu ludzi nadal nie wie, że na Ziemi były latające maszyny na długo przed tym, jak Egipcjanie osiągnęli szczyt swojej cywilizacji.

Zazwyczaj wiele podprogowych komunikatów jest przekazywanych do kina z zamiarem “przygotowania się” do pewnych sytuacji lub rzeczywistości. Ale, co tajemnicze, był film, który nigdy nie przeszedł przez filtr i nie został opublikowany w kinach świata. To właśnie w 2006 roku amerykański reżyser Jon Gress rozpoczął realizację projektu nakręcenia kontrowersyjnego filmu. Celem tej jednostki było zastąpienie teorii ewolucji Darwina trylogią związaną z Anunnaki. Czyż nie jest podejrzane, że ten film nie znalazł się w kinach świata? Dlaczego inne tematy, skoro im się udało?

cały artykuł : https://globalna.info/2020/03/15/anunna ... wXt29duHdU
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 30 maja 2020, 09:58

Anunnaki Trailer Oficial - Jon Gress - 2017 [La Película Prohibida]

https://youtu.be/buoG_nEZFnk
to nie może być oficj. trailer- niemożliwe, zeby ktoś stworzył takiego gniota.
Proszę zwrócić uwagę na trailery- fajerwerki w 2 minutach, mające zachęcać do kina.
To jest zrobione w domu na kolanie, jakość ''0''.
raczej aby zniechęcić, albo wrzutka jakich wiele.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 04 cze 2020, 23:42

NIEZWYKŁA ROZMOWA PSYCHOLOGA Z RUMUNSKIM CHŁOPCEM DAVIDEM O ANUNNAKI, O JEGO OJCZYSTEJ PLANECIE INUA ORAZ O JEGO MISJI NA ZIEMI. „INUAKI - REPTYLIANIN ŻYJĄCY WE MNIE.” (fragment książki z roku 2008).

Wezwanie Davida nigdy nie dotyczyło nas bardziej niż dzisiaj, naprawdę dzisiaj...

Aryana: To już nasze ostatnie spotkanie. Powinieneś wiedzieć, że będę za tobą tęsknić.
David: Ja też, ale nie zapominaj, że zawsze możemy komunikować się na poziomie mentalnym.
A.: Możemy, ale ja wciąż muszę się tego jeszcze uczyć. .
D: Oczywiście, że możemy. Zobaczysz
A: O czym chcesz dzisiaj opowiadać? ?
D: Chcę porozmawiać o Anunnaki.
A.: Proszę.
D: Przeżywają najsmutniejszy okres swojego życia.
A.: Dlaczego?

D: Ponieważ wiedzą, że wkrótce zostaną ujawnieni. Ich czas się kończy i zrobią wszystko, aby temu zapobiec. Wiedzą, że ludzki umysł może emitować fale, które przekształcają przestrzeń i czas, a tym samym wpływają na matrycę. Dlatego zrobią wszystko, aby wpłynąć na ludzi, tworząc formy energii myślowej, które mogą zapobiec zmianie przynajmniej przez krótki czas.

A.: Czy nie mogą sami stworzyć energii blokujących?

D: Nie, ponieważ to tylko nasz dar. Jesteśmy dziećmi Matrycy i przynależymy do naszego segmentu. Oni to tak zwane pasożyty. Tylko my możemy to przekształcić lub temu zapobiec. Oni Mają tylko jeden sposób wysyłania energii, która tłumi energię emitowaną przez matrycę i mają zdolność przekształcania naszych myśli - ale nic nie mogą zrobić z losem Ziemi.

A.: A jak próbują na nas wpłynąć?

D: STRACHEM. SĄ WIELKIMI MISTRZAMI PANIKI, STRACHU, NIENAWIŚCI, MATERIALIZMU. SĄ UTALENTOWANYMI PROPAGATORAMI TYCH UCZUĆ.
W tej chwili prawda spływa na ziemię. To wpływa na nasze myśli, wszyscy zaczną zadawać pytania, badać i próbować znaleźć prawdę. Są ludzie, którzy rozumieją, co się dzieje, kim jesteśmy, skąd pochodzimy i dokąd zmierzamy. Wasze głosy zaczynają być słyszalne. Coraz częściej mówią o 2012 r., Zmianie biegunów, najróżniejszych kryzysach gospodarczych czy globalnym ociepleniu. Ci, którzy o tym mówią, dostarczą poważnych dowodów, ale zawsze będą tacy, którzy te dowody kwestionują oraz rozprzestrzeniają myśli o kataklizmie, anihilacji lub śmierci.

Chcę tylko powiedzieć, że musimy porzucić nasze nawyki, aby iść dalej, musimy uwolnić się od naszych ograniczeń i musimy zaakceptować wszystko, co przyjdzie z naszego serca; świat musi cierpieć, ale będzie to krótkie cierpienie. Inua zajęło kilkaset lat przystosowanie się do nowej reakcji. Potrzebujemy tutaj tylko kilku lat. To jest dar matrycy.

A.: A co musimy zrobić?

D: Musimy chcieć zmiany. Musimy wysłać formy myślowe do matrycy z prośbą o to. Im więcej ludzi jednoczy się w myśli, tym łatwiejszy, szybszy i wolny od dużych strat będzie ten skok.

A.: Ale czy matryca nie wprowadza tych zmian bez naszego aktywnego udziału?

D: Tak, ale zmiana jest tym bardziej bolesna i trudna, ponieważ matryca musi zebrać wszystkie siły wroga, aby przywrócić równowagę. Dopiero potem, gdy zakłócenia zostaną usunięte z segmentu macierzy ziemi, możemy mówić o harmonii bytu. Przeciwnie, gdy cała ludzkość działa razem, formy myślowe, które docierają do matrycy i są postrzegane na matrycy na swój własny sposób, pomagają stwierdzić, że nie ma żadnych wrogich faktów - a zatem matryca odpowiada zmniejszeniem strat.

A.: Czy rozumiesz, że niemożliwe jest przekonanie całej ludzkości, aby miała te same myśli?

D: To nie jest niemożliwe. Każdej osobie, która poddaje się wiatrowi pochodzącemu z matrycy pomaga się, aby jego siła mogla wzrosnąć, co ekspotencjalnie zwiększa ilość aktywnych uczestników. Jak już mówiłem, nie należy zapominać, że większość nadaje ton.

A.: Nadal nie rozumiem, dlaczego Anunnaki nie zostawiają nas w spokoju. Może ich też zaakceptujemy?

D: Nie możemy ich zaakceptować, ponieważ gdybyśmy ich naprawdę rozpoznali, już dawno byśmy ich przepędzili. Ale nawet gdybyśmy tego chcieli, nie mogą zostać tutaj, ponieważ nie mogą dostosować się do nowego poziomu rezonansu Ziemi. Z drugiej strony ludzie w końcu zrozumieją, że są swoimi własnymi panami. Że są w stanie kontrolować swoje życie na własną rękę, nie będąc niewolnikami rządu, tak zwanych rodzin, banków itp., że nie są zależni od nikogo ani niczego. Nadszedł czas, aby się obudzić i powinniśmy zacząć czuć, że bierzemy nasze życie w swoje ręce. Nie musimy już połykać naszych codziennych toksyn. Nasz czas nadszedł. Anunnaki nie mogą tego zaakceptować.

A.: Co musimy zrobić

D: Musimy zrozumieć, że wszyscy jesteśmy tacy sami, że nasze myśli są cudowne i że to, czego chcemy, stanie się. Każdy musi chcieć zmiany. Zbliżamy się mentalnie do punktu, w którym ziemia robi skok....pomagamy, myślimy pozytywnie, bierzemy czynny udział w rozpowszechnianiu tego programu.

A.: Tak, ale jak?

D: Powinniśmy rozmawiać z ludźmi, bliskimi, przyjaciółmi o nadchodzących zmianach. Powinniśmy wyjaśnić, co to znaczy i dlaczego jest to konieczne. Musimy pokazać, że nie ma niebezpieczeństwa, to tylko naturalny proces. Że wszystko ma logikę i że uczestniczymy w tym niebiańskim planie. Pomóżmy im w podjęciu drobnych środków bezpieczeństwa, aby mogli łatwo przejść przez fazę przejściową.

A.: Jakie środki bezpieczeństwa masz na myśli?

D: Po pierwsze, powinieneś mieć trochę zapasów żywności, nasion, narzędzi i wszystkiego, co oznacza jedzenie i schronienie. Po drugie, potrzebujemy mentalnego przygotowania. O wiele łatwiej będzie przetrwać ciężkie czasy, gdy wiesz, że w końcu czeka na Ciebie coś dobrego. Z drugiej strony formy energii myślowej, które tworzymy ze strachem, przyciągną ten sam rezonans, a tym samym osiągniemy, że świadomość i podświadomość są narażone na niedopuszczalne negatywne skutki, które albo kontynuują proces autodestrukcji żywego organizmu, albo dusza opuszcza segment macierzy ziemi. Żadna z nich nie jest dobrą opcją.

A: Dlaczego warto nie przegapić takiej szansy?

D: Każda dusza pracuje nad tym, aby się tu dostać od milionów lat. Byłoby wielkim błędem upaść w tej chwili. Naszym zadaniem jest obudzić ludzi, porozmawiać z nimi, aby zrozumieli , a przynajmniej sprawić, by chcieli szukać szczegółowych informacji. Musisz zrozumieć, że to, czego doświadczamy dzisiaj, jest tylko rzeczywistością stworzoną przez nas i nasze umysły, ale pokręconą, kaleką. To prawda, że ​​to my to wszystko zrobiliśmy, nawet jeśli wpłynięto na nas, szantażowano, manipulowano nami, ale to nie zmniejsza naszych błędów.

JESTEŚMY JEDYNYMI ODPOWIEDZIALNYMI. Teraz nadszedł czas, kiedy nam nie zostanie wybaczone. Musimy powiedzieć wszystko, co wiemy.
My wszyscy. Nie mamy czasu na ukrywanie się. Musimy pomyśleć o tym, co pomyśli sąsiad, gdy dowie się, że wiedziałem o tym co nadchodzi, ale zatrzymałem to dla siebie ...

A.: Ale ludzie nazywaliby mnie szaloną ...

D: Więc co wtedy? Niektórzy będą myśleć, że jesteś całkowicie szalona, inni połączą się z tobą i twoją wyobraźnią, inni znajdą własne odpowiedzi ... Musisz pomyśleć o tym, ilu osobom możesz pomóc, ile możesz im zaoszczędzić , ile ich form myślowych zmienić. Czy liczy się dla ciebie bardziej to, ilu cię osądzi, czy ilu udało ci się pomóc?

A.: Jasne ze to, ilu mogę pomóc.

Ale co konkretnie możemy zrobić?

D: Przede wszystkim musimy chcieć być lepsi i bardziej zrozumiali każdego dnia. Po drugie, każdego dnia po przebudzeniu powinniśmy odbyć krótką medytację,próbując wprowadzić częstotliwości rezonansu miłości. Umożliwi nam to wyjście z częstotliwości nienawiści matrix.
Następnie każdej nocy przed snem powinniśmy poprosić matrycę o połączenie się z nią podczas snu. Więc my sami będziemy z nią połączeni, będziemy wibrować równomiernie jej pulsem, a jednocześnie dotrzymywać kroku zmianom, które Ziemia właśnie przechodzi.

A.: Nie takie trudne!

D: Nie trudne. To najłatwiejszy sposób na zmianę. Nasze ciało i umysł przechodzą radykalną zmianę, ale stopniowo...która przygotuje nas na nadchodzące zmiany z każdego punktu widzenia. W tym drugim momencie, gdy ziemia zrobi skok, będziemy tam z nią i obudzimy się w innym świecie, w którym strach, nienawiść, materializm już nie istnieją. Nie będzie Anunnaki, ponieważ nie mogą pójść z nami. Oni będą przebywać w innej przestrzeni z podobnymi do siebie społeczeństwami. Już to widzą i się boją.
To zmusza ich do zwiększenia ataków energetycznych i informacyjnych.

A.: A jak wyrażają się te ataki?

D: Na poziomie fizycznym bombardują głównie zmanipulowanym jedzeniem. Najczęściej używanym pokarmem na ziemi jest chleb, dlatego najłatwiej jest wymieszać z mąką tak zwane „skuteczne” substancje. Następnie kontynuują kampanie szczepień przeciwko tak zwanym chorobom i z tych, którzy mówią o tym otwarcie, śmieją się, karają ich lub lekceważą. Nadają programy w celu udowodnienia fałszywości (oczywiście prawdziwych) teorii. Mają wiele metod. Każdego dnia bombardują nas wrogimi energiami, które blokują naszą czakrę miłości. To uniemożliwia nam otrzymywanie użytecznych energii wysyłanych przez matrycę.

A.: Jak nas bombardują? Ciągle?

D: Czuję ataki dwa razy dziennie. Raz około północy, a następnie około 12 w południe.

A.: A jak długo to potrwa?
D: ok. 1⁄2 godziny.
A.: Czy dzieje się to na całym świecie?
D: Tak, jak widzę, wysyłają nam wszystkim te informacje o tych porach. Chciałbym powiedzieć, kiedy jest tutaj ( Rumunia) noc i południe.

A.: A jak robią te zamachy?

D: Korzystają z tak zwanych urządzeń przypominających obeliski. Są wykonane z granitu i puste w środku. Można dostać się do środka jedynie podziemnymi przejściami. Istnieją ogromne kryształy, które zawierają tzw
Programy. W pewnych momentach Anunnaki wchodzą i sprawdzają, zmieniają lub zwiększają intensywność programów.

A.: A gdzie są te obeliski? W sercu ziemi?
D: Są one na zewnątrz. Każdy może je zobaczyć. W Anglii, Ameryce, Egipcie, Francji są wszędzie. Jest ich 7.
A.: I nic nie możemy zrobić, aby zapobiec ich działaniu?
D: Nie możemy temu zapobiec. Możemy się tylko chronić.
A.: Jak?
D: Najlepszą bezpieczną ochroną jest miedź.
A.: A jak powinniśmy z tego skorzystać?
D: Zawsze powinniśmy nosić miedzianą bransoletkę. Ważne jest, aby była okrągła lub owalna.W żadnym wypadku kwadrat.
A.: A co z kwadratowymi?

D: Nie pasują do ludzkich pól energetycznych. U nas wszystko jest jakoś okrągłe. Przekrój tułowia lub dłoni, głowy, czakr ... wszystko jest okrągłe. To znak nieskończoności. Moja mama ma kwadratowy pierścionek, który czasami nosi obok obrączki. Widzę, jak wpływa na czakry. Widzę, że to jasne, że zaczynają się kurczyć i zmieniać prędkość obrotową ...

A.: A czy to wystarczy, jeśli będziemy nosić miedź?
D: Tak To bardzo pomaga. Idealnie możemy chronić nasze pokoje, w których śpimy.
A.: Jak?
D: Powinniśmy okrążyć pokoje lub przynajmniej nasze łóżko miedzią. Końce powinny być połączone. Zamknięte koło. W ten sposób jesteśmy chronieni. Nikt nie może w tym polu przeszkadzać, w tym momencie, kiedy łączymy 2 końce, wysyłamy nawet nasze ochronne myśli do matrycy. Miedź jest święta.
A.: Dlaczego?
D:Ponieważ tworzy energetycznie pole podobne do rezonansu miłości.
A.: Może to wyjaśnia związek między miedzią a Wenus.

D: Miedź ma pozytywny wpływ na rośliny, ma działanie terapeutyczne na płuca, wkrótce odkryjesz, że ma pozytywny wpływ na ludzkie DNA. Noszenie tego metalu umożliwia całemu naszemu ciału wejście w wibracje wymagane do otwarcia czakry miłości. Wraz z otwarciem tej czakry nasze ciało zaczyna się chronić przed wszystkimi atakami.

A.: Dlaczego?
D: Dokładnie w tym momencie dusza ma ten sam puls z matrycą. Wibrują tym samym tonem i dlatego są chronione podczas ataku. Oznacza to, że człowiek jest na drodze do prawdy i wniebowstąpienia, a tego połączenia nie można już dłużej powstrzymać i odwrócić. Musisz zrozumieć, że powodem naszego istnienia na ziemi jest wniesienie naszego wkładu, gdy wzrasta i zmienia się, aby mieszkańcy ziemi otrzymali nowy świat. Będzie cudownie. Wszystko będzie inne niż teraz.

Musimy zrozumieć, że możemy pomóc, jeśli chcemy pozytywnie myśleć...że stary system się kończy, abyśmy mogli wejść w nową erę. Nie możemy pozwolić sobie na poddanie się wpływowi pełnych strachu wywodów innych osób. Musimy słuchać naszego serca. Jeśli chcemy, aby coś się zmieniło, musimy tego chcieć całą naszą istoty, sercem i duszą.

W każdej chwili musimy myśleć o wolności, zmianie i miłości. Musimy stworzyć idealny świat mentalnie, musimy w nim żyć i musimy karmić go naszą nadzieją i tęsknotą, aby stał się rzeczywistością. Nadszedł czas, aby zrozumieć, że nikt nie ma prawa kraść nam naszego życia, przeznaczenia, zabierania nam wolności podejmowania decyzji. Dlatego proszę , połączcie sie z nami, którzy przybyliśmy tutaj, aby udzielić wam tych informacji. Pomóżcie nam, proszę, abyśmy my mogli Wam pomóc.

A.: Spróbujemy . Ale nie wiem czy to zadziała.

D: Musisz tego chcieć. To nie jest trudne. Wszystko, czego potrzeba, to zainicjowanie pomysłu zmiany matrycy. Ona przyjmuje tę formę energii myślowej, to wzmacnia ją i ona reaguje. To wszystko. Wszystko przyjdzie samo z siebie.
A.: Obiecuję, że to zrobię.
D: I nie powinniśmy zapominać o naszych mentalnych niedzielnych spotkaniach.
A.: 22.30
D: Tak
A.: Myślę, że nadszedł moment naszego pożegnania. Chcesz powiedzieć coś jeszcze?
D: Nie. Kocham wszystkich, a także ziemię. Mam nadzieję, że ci pomogłem.
A.: Oczywiście.
D: Chcialbym spotkać sie z tobą w nowym świecie.
A. Mam również nadzieję, że jeszcze się zobaczymy. Już za tobą tęsknię.
D: Jak powiedziałem, zawsze możemy być razem. Tak często, jak chcesz.
A.: Daj mi czas na zaprzyjaźnienie się ze spotkaniami mentalnymi ...
D: Już ci mówiłem. Musisz tylko tego chcieć.
A.: Tak, ale to dla mnie trudne ...
D: To proste. Wszyscy możemy być w ten sposób razem...tak często, jak tego chcemy.
A.: Tak, ale życie przedstawia nam trudne sytuacje, gdy nie masz czasu na medytację.
D: To są ich wpływy. To idzie z Anunnaki. Jeśli czujesz, że coś trzyma cię w jednym miejscu, coś zablokuje cię, pomyśl o mnie lub o tych, którzy przybyli z Inua i tych, którzy tam zostali. Pomożemy ci, podobnie jak ci, którzy proszą o naszą pomoc. Jesteśmy jednym z tobą.
A.: Dziękuję ...
D: Nie ma za co. Wszyscy widzimy się w tysiącleciu miłości, pokoju i harmonii!

A.: Patrząc wstecz, dochodzę do wniosku, że wciąż mam nieskończoną liczbę pytań, na które wciąż chcę znać odpowiedź.
Być może tylko tyle było dla mnie przeznaczonych, albo być może matryca z jej wielką mądrością przekazywała tylko tyle informacji, ile byłam w stanie odebrać .
Nie mogę powiedzieć, że nie jestem zdenerwowana, zaskoczona ani nawet sfrustrowana tym, co usłyszałam. Niektóre rzeczy znałam już wcześniej, ale niektóre niepokoją mnie dokładnie w tych punktach, o których myślałam , że nic już nie może na mnie wpłynąć.....zmuszają zaakceptowanie faktu bycia kimś, kto tak naprawdę nic nie wie. Pomimo faktu, że moje racjonalny mózg przekonuje mnie do odrzucenia niektórych myśli, moja dusza szepcze, że wszystko to jest prawdą. Nie jestem jeszcze w stanie, aby obiektywnie to przeanalizować.

Jedyną rzeczą, która przekonała mnie do napisania tej książki, jest spotkanie z tą szczególną duszą z tajemniczymi promieniami światła , które często odbijały się w głębi jego niebieskich oczu, i w których szczerość i czystość wierzę całym sercem., Proponuję więc, abyśmy starali się wykorzystać naszą dorosłość przynajmniej przez kilka tygodni, aby zobaczyć świat oczami dzieci głodnych wiedzy. Zapomnijmy o naszych starych pomysłach, nawykach. Zapomnijmy o tym, czego nauczyli nas inni, co zostało nam narzucone. Daj przyzwolenie....od tej chwili zatęsknijmy za prawdą.
Połączmy się z macierzą i odbierajmy informacje bezpośrednio od niej. Na dzień dzisiejszy powiedzmy, że nie obchodzi nas, co mówią sąsiedzi, koledzy, rodzice. Jesteśmy sobą, jesteśmy połączeni; jesteśmy różnymi jednostkami, ale na poziomie matrycy tworzymy organiczną jedność.

Tak jak bóstwo przemawia dzisiaj ustami dziecka, tak doświadczamy wyjątkowych czasów, kiedy ziemia musi się zmienić, aby mogła dostroić się do nowego rezonansu. Być może walczyliśmy o tę możliwość przez wiele istnień, być może prosiliśmy niebo o tę pomoc. Z każdym porodem i każdą śmiercią Matryca przybliżała nas do tego cudownego momentu. To także dzięki nam samym przybyliśmy tutaj. To nasza szansa.
Chodź, połączmy siły, abyśmy mogli przedrzeć się przez obszary ignorancji, nienaukowości, nierzeczywistości...chodźmy razem tam, gdzie może czeka na nas lepszy, spokojniejszy i bardziej zrozumiały świat.

Kocham was wszystkich i pragnę, aby prawda wypełniła wasze serca! Nigdy nie zapominajcie tych słów: JAM JEST DROGA, PRAWDA I ŻYCIE

“Inuaki - reptylianin żyjący we mnie. Wstrząsające prawdy o przeszłosci, teraźniejszości i przyszłości ziemi.”
Aryana Havah, Orfeu 2008, rozdział ostatni
Tlumaczenie z niemieckiego:
Alicja B. Aschmann

https://www.youtube.com/watch?v=wKmb4h9BdH0&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0hfxIsEhxPF9NmTW3fhFETVGriP0m3uHjtBHr2iyIVxVp7fUBSSEKnILY
Reptilianie pochodzą z niskiego zakresu wibracyjnego i wykorzystują wysokowibracyjne istoty do zablokowania ich systemów energetycznych i wykorzystania w naszym przypadku układu negatywnych myśloemocji, które nam wsadzili do naszego wnętrza, do produkcji energii której potrzebują do życia.
https://www.facebook.com/mum.asch/posts ... 5645114963
1 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 06 wrz 2020, 20:38

Anunnaki i Zgromadzenie Bogów Całego Świata
4 kwi 2020

https://www.youtube.com/watch?v=GDshpFVSIBg

Na całym świecie starożytni ludzie opowiadali historie o bogach zstępujących do nich z nieba. Owi bogowie co jakiś czas mieli spotykać się na zgromadzeniach boskiej rady. Przyjrzyjmy się zatem bliżej temu intrygującemu zjawisku, odkrywając paralele pomiędzy Anunnaki oraz innymi bogami.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 08 mar 2021, 15:28

OPOWIEŚCI Z TABLICZEK SUMERYJSKICH - CZ.2 Lans a'la ANUNNAKI . Jarosław Dobrucki

https://youtu.be/9SWZDV_xBjM
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 20 mar 2021, 09:06

OPOWIEŚCI Z TABLICZEK SUMERYJSKICH cz. 3 - Szalony Marduk czuli wojny bogów. Jarosław Dobrucki
https://youtu.be/hp2lsJsJfpM
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 27 mar 2021, 16:15

OPOWIEŚCI Z TABLICZEK SUMERYJSKICH cz. 4 - Plan "ONYCH"- MARDUK,JAHWE I SEMICI . Jarosław Dobrucki

https://youtu.be/VRisePaUumw

EDIT: a więc góra Ararat :!:
ok.12tys.l.p.n.e.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 05 kwie 2021, 20:20

OPOWIEŚCI Z TABLICZEK SUMERYJSKICH cz. 5 - Jestem panią waszego życia i śmierci . Jarosław Dobrucki
Data premiery: 3 kwi 2021

https://www.youtube.com/watch?v=gLhF29cU5P8

Wiedza Dla Wszystkich
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 10 kwie 2021, 16:33

OPOWIEŚCI Z TABLICZEK SUMERYJSKICH cz. - Furtka do kontroli rasy ludzkiej . Jarosław Dobrucki

https://youtu.be/qeG6y7UlK0A
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 10 maja 2021, 20:25

Sumer: Potop i rada bogów Anunnaki
110 wyświetleń•10 maj 2021

https://youtu.be/TUn7e3aY4MY
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 15 lip 2021, 16:19

LINIA ŚIWY I WISZNU- MARDUK, JAHWE I BARANEK

https://youtu.be/4mNGRapsoy8
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 22 sie 2021, 14:07

Monika Cichocka | Rezonans Anunnaki, Szczypawki i Śmieciowe D_N_A

https://youtu.be/J3EDh9_VXoc

Andy Choinski
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 18 lis 2021, 18:30

Odczytano zakazane przeslanie Anunnaki

https://youtu.be/t_0ax6BSdGQ


Tajemity


W 1958 roku pojawił się w amerykańskim wydawnictwie tajemniczy tekst, który nosił miano Zakazanego Przesłania Anunnaki. Tekst był tłumaczony z pisma klinowego umieszczonego na kamiennych płytach. Przesłanie skierowane do ludzi mówi o miejscach na Ziemi, w których ukryta jest starożytna wiedza. Ta wiedza jest dla nas ludzi. Nie dla wybrańców, ale dla wszystkich ludzi na całym świecie. Co zawiera przesłanie Anunnaki? Zapraszamy do oglądania naszego filmu.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 11 gru 2021, 22:01

ANUNNAKI – NIGDY NIE WYDANY FILM KTÓREGO PRZESTRASZYŁ SIE PRZEMYSŁ FILMOWY.


Jest to pierwszy film fabularny pokazujący, w jaki sposób Sumeryjczycy stali się nagle najbardziej zaawansowaną cywilizacją na świecie. Wielu ludzi nadal nie wie, że na Ziemi były latające maszyny na długo przed tym, jak Egipcjanie osiągnęli szczyt swojej cywilizacji.

Zazwyczaj wiele podprogowych komunikatów jest przekazywanych do kina z zamiarem przygotowania ludzi do pewnych sytuacji lub zdarzeń, które mogą nadejść w rzeczywistości. Przedstawiamy historię filmu, który nigdy nie przeszedł przez filtry cenzury Hollywood i nie został opublikowany w kinach świata. To właśnie w 2006 roku amerykański reżyser Jon Gress rozpoczął realizację projektu filmu ”Anunnaki”. Celem tej produkcji było zastąpienie teorii ewolucji Darwina historią związaną z Anunnaki. Czyż nie jest podejrzane, że ten film nie trafił do kin świata?

Od tego czasu prawie wszystkie ślady produkcji filmu zostały usunięte z Internetu, w tym wywiad z reżyserem filmu, Jonem Gressem, który również został usunięty przez Google. Oficjalna strona filmu również zniknęła. Dlaczego?

całość tu :https://globalna.info/2020/11/04/anunna ... uMkjMioocs

Podobno film jest dostępny w ciemnej stronie internetu . Niestety ja tam nie wchodzę ale słyszałam że nie da się podać linka .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 06 lut 2022, 14:22

Saturn, Maszyna inkarnacyjna, Atlantyda, Marduk, Religie, Rozmowa z siewcą życia z rasy Drako
13 385 wyświetleń24 lis 2021
https://youtu.be/G65UH7bItng
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 08 lut 2022, 19:03

ENKI I ENLIL - przypomnienie

Jeśli uczysz o Anunnaki, dwa imiona, które będziesz często słyszeć, to Enki i Enlil. Chociaż w mitach i legendach Anunnaki istnieje wiele „głównych postaci”, większość akcji kręci się wokół tych dwóch rywali z rodzeństwa.

Kiedy mówimy o Anunnaki, mamy na myśli starożytnych bogów Mezopotamii. Ale w zależności od tego, kogo zapytasz, Anunnaki mogli być również obcymi gośćmi z planety zwanej Nibiru, która znajduje się na długiej orbicie wokół Słońca.

Oczywiście teoria kosmitów nie jest głównym nurtem, ale została spopularyzowana przez urodzonego w Rosji autora amerykańskiego o nazwisku Zecharia Sitchin. Odkąd przedstawił swoje idee światu, stały się one rozpoznawalnym elementem kultury popularnej.

Później powiem więcej o Sitchinie i jego pomysłach, ale najpierw chcę wrócić do sumeryjskiej mitologii. Przedstawię wam Enki i Enlila oraz ich miejsce w mezopotamskim panteonie, a następnie powiem wam, jak wpisali się w starożytną legendę o potopie. Opiszę, jak zainspirowały inne mitologie i religie, w tym chrześcijaństwo.

Obrazek
Enki i Enlil

PANTEON SUMERYJSKI I MIT STWORZENIA

Podobnie jak w przypadku wielu innych religii politeistycznych, sumeryjski panteon składa się z wielu bogów, którzy są ze sobą spokrewnieni.

Najłatwiej jest opisać kształt tego drzewa genealogicznego, zaczynając od Anu. Anu jest również znany jako „An”, Wielki Ojciec Nieba. Jest oryginalnym najwyższym bóstwem w panteonie, panem wszystkich innych bogów. Traci tę pozycję, gdy rozwija się sumeryjska opowieść, przekazując ją Enlilowi, a następnie (według tradycji babilońskiej) Mardukowi.

Zauważysz, że Anu nie jest pierwszym bogiem w drzewie genealogicznym.

Rodzice Anu to dwaj pierwotni bogowie, Anszar i Kishar. Jeśli zdarzy się, że jesteś biegły w mitologii greckiej, możesz pomyśleć o tych pierwotnych bogach jako trochę podobnych do tytanów, którzy poprzedzili starożytnych greckich bogów. Po tym, jak greccy bogowie obalili tytanów, znaczenie tytanów cofnęło się w stosunku do znaczenia bogów.

To samo jest prawdą tutaj - pierwotni bogowie biorą udział w micie stworzenia Sumerów, ale później są mniej ważni.

Wracając do Anu, dwoma małżonkami Anu są Antu, Wielka Matka Nieba i Ki, Matka Ziemi. Oboje dali mu dzieci.

Ki urodziła Enlila, Władcę Powietrza i Ziemi, Strażnika Tablicy Przeznaczeń (na początek) i Nin-khursag, Panią Gór.

Dzieckiem Antu był Enki, Pan Ziemi i Wód, znany również jako „Ea”.

Jak widać, Enlil i Enki są przyrodnimi braćmi. Po urodzeniu Enlil odciął ziemię od nieba. W tym momencie on i Ki objęli władzę nad ziemią, podczas gdy Anu nadal panował w niebie.

Obrazek

CO TO JEST TABLICA PRZEZNACZENIA?

Właśnie teraz wspomniałem o Enlilu jako „Strażniku Tablicy Przeznaczeń”. To mitologiczny przedmiot o najwyższej wadze. Przypuszcza się, że ma to być gliniana tabliczka z wygrawerowanym pismem klinowym. Ktokolwiek go posiadał, uważany był za władcę wszechświata.

Zwróć uwagę, że „Tablica Przeznaczenia” to właściwa nazwa tego obiektu. Ludzie często się mylą. Możesz zobaczyć to błędnie nazywane „Tablicami Przeznaczenia”. To pojedynczy obiekt. Widziałem też, że nazywa się to „Stołem Przeznaczenia”. Nie mam pojęcia, o co chodzi.

W każdym razie, według wielu tekstów, Enlil był w posiadaniu Tablicy przez długi czas, co uczyniło go najwyższym władcą wszechświata, przewyższającym nawet Anu. Istnieje jednak sumeryjski wiersz zatytułowany „Ninurta i żółw”, który wspomina, że Enki posiadał tablicę.

Tablet zmienia właściciela kilka razy, w zależności od czytanego tekstu. W pewnym momencie Tiamat, Królowa Smoków (szukaj jej na samym szczycie drzewa genealogicznego), posiada go. Daje go swojemu małżonkowi Kingu, który zostaje dowódcą jej armii. Marduk, syn Enki, pokonuje Tiamat w pojedynku, a następnie pokonuje Kingu, zdobywając Tablicę i autorytet dla siebie. W tym momencie Marduk zostaje najwyższym władcą.

Żeby skomplikować sprawę, cała ta opowieść z Mardukiem pojawia się tylko w babilońskiej wersji mitu. W wersji sumeryjskiej Enlil pokonuje Tiamat i panuje niepodzielnie.

GENEZA MITU POTOPU

Tak, celowo zatytułowałem tę sekcję „Genesis of the Flood Myth”, a nie „The Flood Myth of Genesis”. Jeśli czytałeś cokolwiek o Anunnaki w Biblii, prawdopodobnie wiedziałeś, że zamierzam się do tego zabrać. To tutaj zbiegają się wiele historii Anunnaki. Jak można się również domyślić, Enki i Enlil są kluczowymi graczami.

Wersja Judeo-chrześcijańska:

Wiele osób zna biblijny mit o potopie. Oto historia Arki Noego. Podsumowująca wersja jest taka, że Jahwe miał już dość grzechów ludzkości. Mówiąc dokładniej, był zdenerwowany zepsuciem ludzkości przez istoty określane jako „Nephilim”. Rozważ ten fragment z Księgi Jubileuszy, 7:21-25:

„21 Z powodu tych trzech rzeczy przyszedł na ziemię potop, a mianowicie z powodu rozpusty, podczas której Strażnicy przeciwko prawu ich zarządzeń szli na nierządnicę za córkami ludzkimi i wzięli sobie żony ze wszystkich, których wybrali. uczynili początek nieczystości ”.

Bardzo łatwo jest zrównać „Obserwatorów” lub „Nephilim” z Anunnaki.

Zachęcam do szczegółowego zapoznania się z tym tematem w moim artykule „Kim byli Nephilim?” Zasadniczo upadłe anioły przyniosły ludzkości naukę i technologię, ale zrobiły to, aby ich zniewolić i zepsuć. Nastąpiło krzyżowanie, które doprowadziło do powstania rasy półbogów.

Obrazek

Jahwe postanowił wymazać wszystkich i zacząć od nowa.

Powiedział więc Noemu, aby zbudował wielką arkę. Noe załadował Arkę po dwa z każdego zwierzęcia i umieścił na pokładzie własną rodzinę. Powódź zniszczyła całe życie ludzkie i zwierzęce poza Arką - a także (prawdopodobnie) upadłe anioły i Nefilim. Rodzina Noego była w stanie ponownie zaludnić ziemię po jej zejściu ze statku. Bóg umieścił tęczę na niebie jako obietnicę, że nigdy więcej nie osądzi ziemi przy kolejnej powodzi.

WERSJA SUMERYJSKA

Sumeryjski mit o potopie jest starszy niż ten z Księgi Rodzaju, dlatego w swoim tytule stwierdziłem, że sumeryjska historia jest genezą biblijnego mitu o potopie. To przekonanie podziela wielu uczonych. Uważa się, że wielu wczesnych starożytnych Hebrajczyków było w rzeczywistości mieszkańcami Mezopotamii.

Umożliwiłoby im to wychwycenie sumeryjskich mitów i legend i wykorzystanie ich jako podstawy dla własnej religii.

Istnieje wiele sumeryjskich tekstów, które opisują wielką powódź w takiej czy innej formie. Najwcześniejszy znany przykład znajduje się w Eposie o Ziusudrze. Inne obejmują Epos o Atrahasis i dobrze znany Epos o Gilgameszu.

Epos o Gilgameszu to historia, która jest najbardziej podobna do późniejszej wersji Księgi Rodzaju opisanej w Biblii. Co ciekawe, nie wydaje się, aby był pierwotnie zawarty w tabletach; został później zredagowany do Tablicy XI przez kogoś, kto zainspirował się Eposem Atrahasis.

Za chwilę powiem więcej o Gilgameszu, ale najpierw chcę pokrótce opowiedzieć o Eridu Genesis.

Eridu Genesis została odkryta na fragmentarycznej tabliczce przez historyka Thorkild Jacobsena. W ten sposób nauczyliśmy się sumeryjskiego mitu stworzenia, którym już częściowo się z wami podzieliłem.
Ponieważ tablice są fragmentaryczne, brakuje fragmentów historii. Na początku dowiadujemy się, że Anu, Enlil, Enki i Nin-khursag stworzyli istoty ludzkie.

Obrazek
Rogaci bogowie Sumeru.

Miasta zostały założone, a życie kwitnie.

Jest wtedy brakująca sekcja. Następnie dowiadujemy się, że nadchodzi wielka niszczycielska powódź, a panteon zdecydował się nie ostrzegać ludzkości ani nie robić nic, aby ją uratować.

Enki decyduje, że nie jest z tym w porządku, więc ostrzega bohatera i mówi mu, że powinien zbudować Arkę. W Eridu Genesis tym bohaterem jest Atra-hasis. W bardziej znanym eposie o Gilgameszu jest to Utnapisztim.

Oczywiście historie Enlila i Enki są głęboko wplecione w materię sumeryjskich legend. Ci dwaj odegrali rolę w wielu różnych aspektach mitów. Jest wiele sposobów, w jakie mógłbym podejść do tej dyskusji, ale zdecydowałem, że najprostszym sposobem uporządkowania informacji będzie napisanie podsumowania każdego z nich. Chociaż mógłbym po prostu podać szczegółową chronologię wydarzeń, osobiście łatwiej jest zapamiętać informacje, gdy są one przedstawione w odniesieniu do określonych postaci.

ENLIL: CIEMIĘŻYCIEL LUDZKOŚCI

Rola Enlila w mitologii sumeryjskiej można podsumować w odniesieniu do ludzkości jednym słowem: ciemięzca.

Enlil był w rzeczywistości bogiem, który (zgodnie z tekstem Atrahasis-Epos) pierwotnie zlecił stworzenie rasy ludzkiej.

Obrazek

Można by pomyśleć, że to byłaby dobra rzecz, ale jedynym powodem, dla którego chciał istot ludzkich, było to, że miałby rasę, którą mógłby zniewolić, by spełniała jego rozkazy.

W rzeczywistości była to próba zdobycia władzy wśród bogów. W micie sumeryjskim (nie babilońskim, który dotyczy Marduka, jak omówiono wcześniej), wielu bogów strajkuje, ponieważ są zmęczeni utrzymywaniem stworzenia.

Enlil proponuje, że rozwiąże kwestię strajku, jeśli zostanie nazwany najwyższym władcą bogów. W tej wersji opowieści to on (nie Marduk) podbija Tiamat. Później Enlil męczy się „hałasem” ludzkości iw rezultacie postanawia zabić ich wszystkich wielką powodzią. Jako bóg pogody było to dla niego łatwe.

To prowadzi nas do pełnego koła z powrotem do historii Utnapisztima z Eposu o Gilgameszu, który został ocalony przez Enki i odpowiada Noemu z judeochrześcijańskiej wersji mitu.

Co zabawne, Enlil w końcu pokonuje swój gniew po powodzi i decyduje się uczynić Utnapisztima nieśmiertelnym.

ENKI: MISTRZ LUDZKOŚCI

Obrazek

Porozmawiajmy teraz o Enki, przyrodnim bracie Enlila. Rola Enki może być podsumowana jako twórca i mistrz ludzkości.

Podczas gdy Enlil walczy z Tiamat, Enki tęskni za wszystkim, ponieważ śpi. Na szczęście jego matka Antu, znana również jako „Nammu”, może się z nim komunikować. Ona mówi:

Och, mój synu, powstań ze swojego łoża, z twej (drzemiącej) pracy, co jest mądre, modni słudzy bogów, czy oni mogą produkować (chleb?)

Obrazek

Enki budzi się i sugeruje stworzenie rasy niewolników - ludzkości. Można by pomyśleć, że to był jego pomysł, ale tak naprawdę był to Enlil. To Enlil rozmawiał z Nammu, który następnie zasugerował ten pomysł Enki. Stworzenie człowieka z gliny Enki sam tworzy ludzi z mieszaniny gliny i krwi zabitego boga Kingu. Jeśli znasz grecką mitologię, prawdopodobnie zabrzmi dzwon - Prometeusz, starożytny tytan, stworzył ludzkość z gliny. Obie działają jako bardzo podobne figury. Podobnie jak Prometeusz, Enki ma tendencję do stawania w obronie rasy ludzkiej w konflikcie z bogami.

Wracając do historii o powodzi, Enki nie był zbyt zadowolony, kiedy odkrył, że Enlil planuje zniszczyć rasę, którą stworzył. Więc wziął na siebie ostrzeżenie Utnapisztima. Powiedział Utnapisztimowi, aby zbudował Arkę. Podobnie jak Noe, Utnapisztimowi nakazano załadować Arkę zwierzętami. Wraz z żoną ocalił życie na ziemi w czasie powodzi.

Gdy wody zaczęły się cofać, wypuścił zwierzęta, aby ponownie zaludnić planetę. Jak wspomniałem wcześniej, Enlil ostatecznie przezwyciężył swoje oburzenie i przyznał Utnapisztimowi i jego żonie nieśmiertelność.

POZAZIEMSKA WERSJA MITU O POTOPIE:

Znasz teraz sumeryjską i judeochrześcijańską wersję mitów o stworzeniu i potopie. Współczesna wersja pozaziemska została spopularyzowana przez autora Zecharię Sitchina w tomach takich jak The Lost Book of Enki.

Pomysł jest taki: Anunnaki nie byli bogami lub nie tylko bogami - byli przybyszami z kosmosu. Prawdopodobnie słyszałeś słynny cytat Arthura C. Clarke'a: „Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nie do odróżnienia od magii”. Jest to podstawowe założenie przy porównywaniu Anunnaki z kosmitami.

Gdyby starożytni ludzie napotkali istoty z innego świata, opisaliby je w języku, który miał dla nich sens. Ponieważ nie mieli słowa „kosmici”, po prostu poszliby z „bogami”.

Istnieje wiele podobieństw i argumentów, które Sitchin i inni teoretycy kosmitów Anunnaki rysują w tekstach. Nie ma sposobu, aby podsumować to wszystko tutaj (proponuję sprawdzić pozostałe artykuły na naszej stronie), ale oto kilka kluczowych wskazówek:

Anunnaki pochodzą z planety Nibiru.

Przybyli na ziemię, aby wydobywać złoto, którego potrzebują do zasilania swojej cywilizacji. Stworzyli i zniewolili ludzkość, aby wykonać za nich ciężką pracę.
Wszyscy znani gracze z sumeryjskiej mitologii - Enlil, Enki, Anu, Marduk i reszta - byli w rzeczywistości administratorami obcych.
Nibiru krąży po długiej orbicie wokół Słońca. Ostatnim razem, gdy zbliżył się do Ziemi, zakłócił przypływy, powodując wielką powódź.
W końcu Nibiru powróci, powodując kolejny kataklizm.

Ci z głównego nurtu patrzą na pracę Sitchina z pewną pogardą - ale uważam, że pomaga to postrzegać pozaziemską historię jako nowoczesną mitologię. Pomyśl o tym przez chwilę. Nawet teksty sumeryjskie i babilońskie spierają się o to, jakie ziarno prawdy mogło je zainspirować. Więc tak, istnieją pewne niespójności dotyczące teorii kosmitów Sitchina - ale są też niespójności między starożytnymi tekstami.

Chciałbym więc podsumować tę samą uwagę, do której zwykle wracam z naszymi badaniami. Mam nadzieję, że teraz znacznie lepiej rozumiesz zarówno Enki, jak i Enlila oraz ich role w sumeryjskiej mitologii i mitach obcych Anunnaki. Powinieneś także mieć całkiem niezłe pojęcie, jak to wszystko wiąże się z tradycją judeochrześcijańską.

Ale naprawdę mam nadzieję, że twój główny wniosek jest taki: każda wersja każdej historii jest interpretacyjna. Prawda kryjąca się za tymi historiami jest nieznana. Łącząc w całość to, czego uczymy się z wielu różnych mitologii - zarówno starożytnych, jak i współczesnych - możemy zacząć wyobrażać sobie, jak mogłaby wyglądać ukończona układanka.

Wszystkie te elementy mają wartość i wszystkie mają nam coś do powiedzenia o naszej wspólnej podróży jako ludzkość. Dlatego warto mieć otwarty umysł!

https://anunnaki.edu.pl/sumeryjscy-bogo ... i-i-enlil/
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 10 lip 2022, 20:18

Anunnaki Wrócą Na Ziemię w 2025 Roku! To Powód Planu NASA Ujawnienia Kosmitów?

https://youtu.be/XkthDTcTncI

wideoprezentacje

NASA przewiduje powrót Anunnaki na Ziemię na przełomie 2024 /2025 roku .Stąd tyle ciekawych artykułów w mainstreamowych mediach . Co ciekawe ta wiadomość wiąże się z zapowiadanym co 676 lat światowym resetem który przypada na rok 2024
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ