Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 28 maja 2014, 21:40

Mogę ci tylko życzyć powodzenia i obiecać wsparcie w ramach swoich możliwości. Może jestem za stary, bo tego akurat bym się nie podjął. Niektórzy dostawali nagrody Nobla za nic, zwłaszcza politycy, więc nie jest to wyznacznikiem dla mnie, zwłaszcza w tak enigmatycznej dziedzinie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 28 maja 2014, 23:19

Dzieki! Bo tak wlasciwie NIKT nigdy do sukcesu nie doszedl sam. Ale tych malych ludzikow-pomocnikow pomija sie bardzo czesto, gdy juz ... odznaczenia rozdaja.

Ze swej strony systematycznie rozdzielam usmiechy i podziekowania, oraz niekiedy kwasne slowa krytyki.

//bluray21 - szukam rownych sobie, a ... Ty mnie nawet przewyzszasz ;) dzieki za wszystko! Pa//
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 29 maja 2014, 00:01

Znowu wystawiasz sobie i mnie ocenę, niepotrzebnie. Każdy z nas ma zasób wiedzy w dziedzinie, która jest mu bliższa niż inne. Może powinienem powiedzieć większość z nas, a czy jej używa i jak, to już jego działka. Jestem starej daty i mnie uczono, że współpraca buduje, staram się, jeśli mogę zachowywać tą zasadę i muszę powiedzieć, że nie mam z tym lekko, ale to inny problem.
W temacie przekazów LO zapewne wiele nie będę mógł ci pomóc, może w interpretacji maleńkich fragmencików, ale nie zamierzam czytać całości.
Ale ty kop, może ci się uda, energii jak widzę ci nie brakuje.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 29 maja 2014, 10:45

Gdy mnie cos bardzo zainteresuje wtedy faktycznie daze do rozwiazania, do wyjasnienia, Taki techniczny umysl, wciaz programuje ;)
Wiec, aby nie robic offa, to bardzo prosze nasza cala dyskusje lacznie z tym technicznym postem przeniesc do nowego watku pt. "Wymiary i gestosci wszechswiata".
Intuicja podszeptuje mi, ze to bedzie glownie chodzilo o pasma frekwencji, komunikacje, teorie falowe, itd. i tam dalej bedzie mozna rozwinac mysl, laczac przekazy kosmiczne z technologiami nam znanymi.

edit: Gdy pare lat temu pierwszy raz przeczytalam u Dariusza czesc przekazow LO, to niezle mnie to zaskoczylo, gdyz zgadzalo sie niesamowicie z moimi osobistymi doswiadczeniami.
0 x



remek
Posty: 26
Rejestracja: piątek 13 cze 2014, 11:20
Otrzymał podziękowanie: 20 razy

Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: remek » niedziela 20 lip 2014, 10:00

* Zdegradowane Rody Hybrydowe Słońc Beliala:

Zgromadzenie Melchizedeka Elohei -wymiary 15-13

Wegańscy Drakoni Annu-Elohim - zdegradowane wymiary 11-10

Annu-Jehova - wymiar 7 Materia Eteryczna

Alfa Draconis - Annunaki - wymiary 4-6 Pół-Eteryczna Materia

Ludzkie Hybrydy Nephilim-Annunaki - wymiary 1-11

Templarowi Annu - wymiary 1-6 Ziemia, Alcyone

* Zdegradowane Rody Hybrydowe Czarnych Słońc:

Zgromadzenie Melchizedeka Seraphei - wymiary 15-13

Seraphim Draconis - zdegradowany wymiar 10

Drakoni Draconis - wymiary 7 i 9

Zephelium (Zeta) zdegradowani Azuryci+Drakoni - wymiary 7-10

Tzlko Drakoni, Annunaki i Reptilianie sa zli a humanoidy sa dobre.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 20 lip 2014, 10:08

Witaj remek na naszym forum :)
Bardzo proszę o szerszy komentarz to tego postu ,ponieważ nie wszyscy użytkownicy i goście przebywający na forum ,wiedza o co chodzi z tymi kosmicznymi rasami ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 20 lip 2014, 11:34

Witaj @remek, rozszerzenie tematu jest rzeczywiście konieczne.
Łącznie z synami Beliala i synami Prawa Jednego.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 20 lip 2014, 12:09

Mam pytanie, czy ta lista powyzej z nazwami cywilizacji (rodow, czy jak tam zwal) to mniej wiecej to samo co tu?

viewtopic.php?f=13&t=1013#p16759

I czy numeracja to kolejne etapy rozwojowe, czy bardziej przypadkowe przyporzadkowanie?
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 20 lip 2014, 22:46

I Cię witam, @remek.
Widzę, że jesteś po lekturze "Anielskich rzeczywistości". Gratulacje. :D

@FL.
Osobiście uważam, ze to dwa niezależne i baaardzo rózne tematy.
Chemi-sync ogranicza sie ... żekłbym, do IV wymiaru, natomiast informacje zapodane przez @remek'a (nie wiem czy to kobieta, czy mężczyzna) dotyczą ogółu wszechświata, czy bardziej kosmosu.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: barneyos » poniedziałek 21 lip 2014, 07:32

Hm, Darek, zastanawiam się, czy określenie, że Hemi-Sync coś ogranicza, jest właściwe. Ja, z mojego doświadczenia, odnoszę wręcz wrażenie zupełnie przeciwne, HS coś otwiera (żeby nie powiedzieć wszystko), acz zgodzę się, że nie posiadłem jeszcze wiedzy kompletnej w tej kwestii. :idea:
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 22 lip 2014, 12:59

Po calym zamieszaniu w zamknietym watku o Tajemnych Bazach Kosmicznych, polecam zapoznanie sie z literatura zebrana w dosc dlugi, ale bardzo pouczajacy post uzytkownika o nicku bobik z Forum davidicke.pl

Zainteresowani odnajda terminologie kosmiczna, pojecia gadoidow, hybryd, konstelacji, rodow krolewskich, satanistow u sterow wladzy etc. oraz najrozniejszych projektow. Bogowie, Anioly i Demony - kosmiczni ogrodnicy, hodowcy, genetyczni inzynierowie etc.

A moze nawet kazdy gdzies tam sam siebie odnajdzie i zaklasyfikuje do wymiaru i gestosci ;)

Milej lektury!

http://davidicke.pl/forum/wszystkie-hip ... -t360.html
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 22 lip 2014, 14:03

Ej, to jest czytania na kilka dni. Na pierwszy rzut oka nic nowego tam nie ma, są przywołane postaci, o których już praktycznie zapomnieliśmy, jak Billy Meyer, a że tych teorii mamy tam mnóstwo to niezły mętlik ze skumulowania ich w jednym miejscu wychodzi. Rzeczywiście to piguła, a nie pigułka.

Wprawdzie temat "Tajne bazy... " został zamknięty, ale to nie znaczy, że mamy to tak zostawić.
A chyba jest sporo do wyjaśniania. A najważniejsze to wiedzieć kto i o co tutaj walczy.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 22 lip 2014, 14:19

..no tak, tworzenie w nieskończoność nowych teorii prowadzi na manowce,-
ale dam tylko jeden cytat z linku, który pojawił się wcześniej u chanell
:
Głos badaczy
Wielu naukowców zajmujących się problemem UFO uważa, że zjawisko ma nie tylko fizyczny, ale też psychiczny, a nawet duchowy charakter.
Amerykański psycholog dr Leo Sprinkle zajął takie stanowisko po zahipnotyzowaniu ponad 120 osób, które miały kontakt z UFO. Virgil Armstong, były pracownik CIA znany z prowadzenia SKY-WATCH, uważa nawet, że fenomen ten jest zjawiskiem natury duchowej. Do podobnych wniosków doszedł znany amerykański ufolog dr Allen Hynek. Powiedział on, że: "...Sprawa ta jest bardziej skomplikowana, niż każdy z nas to sobie na początku wyobrażał. Ma ona aspekty paranormalne, ale również fizyczne. (...) Jeśli dowody zmuszą nas ostatecznie do przyjęcia wersji paranormalnej to ją przyjmiemy. (...) Teoria pozaziemskiego pochodzenia NOL -i budzi pewne wątpliwości. Chodzi tu konkretnie o to, że widujemy ich za dużo. Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani? Osobiście skłaniam się ku myśleniu w kategoriach metaziemskich, swego rodzaju równoległej rzeczywistości. (...)NOL -e wydają się materializować i dematerializować. (...) Ludzie, którzy mieli przeżycia związane z NOL -ami posiedli pewne zdolności paranormalne".

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/k ... miaru.html
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

baba
x 129

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 22 lip 2014, 17:44

Od zawsze wielka ilość tworzonych ad hoc teorii służy jednemu celowi - żeby odwrócić uwagę i ukryć prawdę.
Ale to dobry objaw bo to znaczy że ona jest "na wierzchu" - niekoniecznie w sensie najgłośniejsza, tylko już mniej lub bardziej jawna, wystarczy więc ją rozpoznać i od innych teorii oddzielić. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 22 lip 2014, 18:39

barneyos pisze:Hm, Darek, zastanawiam się, czy określenie, że Hemi-Sync coś ogranicza, jest właściwe. Ja, z mojego doświadczenia, odnoszę wręcz wrażenie zupełnie przeciwne, HS coś otwiera (żeby nie powiedzieć wszystko), acz zgodzę się, że nie posiadłem jeszcze wiedzy kompletnej w tej kwestii. :idea:

Miałem na myśli "ograniczenie" do IV wymiaru. Czy do wszystkich jego poziomów, trudno powiedzieć, zwłaszcza takiemu laikowi jak ja, ale raczej dalej nie pomoze nam wyjść.
Jesne, że to i tak ogromne "wyzwolenie", jednak ciut ograniczone, choć z drugiej strony patrząc, po co nam coś więcej przy takich ograniczeniach jakim wciąż jeszcze podlegamy. ;)
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 26 sie 2014, 23:34

By nie czynić bałaganu/ofa w innych tematach postanowiłem odkurzyć ten wątek. :D

Motywowany wpisem znalezionym w necie:

ZP pisze:Zofia Piepiórka Dla pani kiary co innego jest najwazniejsze, bo jest gadem w ludzkiej skórze a dla mnie ważne jest to co napisał jeden z czytelników zainteresowany moimi odkryciami -
„Witaj Zosiu, szanuję Ciebie za logikę, odwagę i bezinteresowność w tym co robisz. (
) Imię JAHWE nie jest oryginałem. Zostało przeinaczone. Różnice miedzy starymi pismami były większe, niż dzisiaj. Nie było ujednolicenia w literach, a podawanie nazw z ust do ust, też prowadzi do zniekształceń. Te zniekształcenia mogą być nawet na rękę tym istotom, które od tysięcy lat nami manipulują.
W ten sposób z króla o imieniu LACH, zrobił się LECH. W krainach o całkowicie odrębnych językach, z imienia LACH, zrobiono JAH.
Podobnie było z królem o imieniu GRAK, inaczej KRAK. Od jego imienia pochodzi nazwa krainy z jakiej pochodził, czyli GRAIKOC (Γραικός)- Grecja. Jak wiemy, od KRAK, pochodzi KRAKOW, a od LECH, LECHIA- imperium naszych przodków.
Nasi przodkowie zajmowali olbrzymie tereny, do których należała oczywiście Grecja, Egipt, a nawet północne części Afryki. Na zachód, sięgające aż po Hiszpanię, a na wschód po krainy węża i smoka.
W Starym Testamencie występuje zarówno JAH (25 razy), jak i tez JAHWE (ponad 6 tys. razy). Stary i Nowy Testament były i są cały czas manipulowane. Są one czymś w rodzaju tablicy informacyjnej zrobionej przez istoty stojące wyżej, dla zwykłych ludzi. Manipulacje odbywają się zarówno przez istoty negatywne, jak i pozytywne.” itd.
Grzesiu tym listem potwierdził to co wiem od lat, co opisałam w książce zat. „Święta tajemnica Gdyni”. Moje wizji stały się inspiracją do poszukiwań, badań i odkryć zasypanych piramid oraz GROBOWCA KRÓLA L(J)AHWE na terenie Gdyni.
Dla wszystkich GADÓW w ludzkiej skórze te odkrycia są zagrożeniem dla ich egzystencji oraz prawdy o tym, że są mordercami króla L(J)ahwe oraz Pierwszej Cywilizacji. Dotyczy to również kolejnych dwóch cywilizacji oraz naszej.
Wnioski z tej historii niech każdy CZŁOWIEK wyciągnie sam!
38 minut(y) temu · Lubię to!


i dodatkowo wpisem z innego tematu na naszym forum:

janusz pisze:Chanell napisała....
Czyli będziemy mieć "ciało i mózg gadów " ......no pięknie ,niech no dowie się o tym Z.P.

Jasnowidząca pani byłaby zszokowana wiadomością, że Jahwe vel Lahwe pochodził z planety Hebry (planety Gadów) i uległ wraz z nią anihilacji 20 lat temu. ;)
...


pozwoliłem sobie na zamieszczenie w celu przypomnienia bądź uzmysłowienia pewnych faktów, cytowanego już bardzo wymownego w swej treści doniesienia z książki "Anielskie Rzeczywistości", a zamieszczonego w pierwszym poście tego tematu i do którego to cytatu dodałem brakującą część, ale już osobno:

LO pisze:Rasy Założycieli

* Linie Ludzkiego Graala Diamentowego Słońca:

Zgromadzenie Melchizedeka Elohei - wymiary 15-13

Liriańscy Elohei - wymiary 12-10 Pra-Materia

Liriańsko-Syriańscy Anuhazi - wymiary 7-9 Materia Eteryczna

Syriańscy Azuryci - wymiary 4-6 Pół-Eteryczna Materia Syriusza B

Oraphim (Anuhazi+Azuryci) gospodarze Turaneusiam - wymiary 4-6

Oryginalni Ludzie Turaneusiam - wymiary 4-6

Ziemscy Ludzie Diamentowego Słońca Adamu-Kudmon - wymiary 1-12 Meta-Ziemskie

Szmaragdowe Słońca - Pierwszorzędne Linie Graala Liriańsko-Ludzkie - wszystkie
wymiary plus spoza Matriksu Czasu

Rubinowe Słońca - Drugorzędne Linie Graala Nephilim-Ludzie - wymiary 1-11


* Zdegradowane Rody Hybrydowe Słońc Belila:

Zgromadzenie Melchizedeka Elohei -wymiary 15-13

Wegańscy Lirianie Annu-Elohim - zdegradowane wymiary 11-10

Annu-Jehova - wymiar 7 Materia Eteryczna

Syriańscy Annunaki - wymiary 4-6 Pół-Eteryczna Materia

Ludzkie Hybrydy Nephilim-Annunaki - wymiary 1-11

Templarowi Annu - wymiary 1-6 Ziemia, Alcyone


* Zdegradowane Rody Hybrydowe Czarnych Słońc:

Zgromadzenie Melchizedeka Seraphei - wymiary 15-13

Seraphim Oriona - zdegradowany wymiar 10

Drakoni Oriona - wymiary 7 i 9

Zephelium (Zeta) zdegradowani Azuryci+Drakoni - wymiary 7-10

Dracos, Kurdendara, Annu-Drakoni, zdegradowane Rody Insektów, Skrzydlatych
i Reptilian - wymiary 1-9

Nephedem hybrydy Ludzko-Drakos i Zeta - wymiary 1-5


LO pisze:PODSTAWOWE TYPY HYBRYD
ORAZ STRUKTURA
SZABLONU DNA


* DIAMENTOWE SŁOŃCA: ORYGINALNI LUDZIE LIRIANO-SYRIANIE

WYIZOLOWANA RASA LUDZKA - 12-TO NICIOWE DNA

SZMARAGDOWE SŁOŃCE - DZIECI INDYGO - 24-48 NICIOWE DNA

RUBINOWE SŁOŃCE - LUDZIE NEPHILIM -11 NICI


* SŁOŃCA BELILA- HYBRYDY LUDZI ANUNNAKI

TEMPLAROWE SŁOŃCA - NEPHILIM 11-TO NICIOWE ODWRÓCONE DNA

NIŻSZY BELIL - LUDZIE BELI-KUDYEM 10 NICI CZĘŚĆ R
WYŻSZY BELIL - NEPHITE 10 NICI

SŁOŃCE AXIUSA - PLEJADIAŃSKO-NEPHILIM-DRACOS-NIBIRU 9 NICI R

CZARNE SŁOŃCA - DRAKONI, DRACOS, NEPHEDEM 10 NICI R

SŁOWO "SŁOŃCE" W TERMINOLOGII KONTAKTU Z GOŚĆMI, ODNOSI SIĘ DO SZABLONU DNA, TERMINY TAKIE JAK "RADA 9-CIU" LUB INNE NUMEROWANE TYTUŁY, UŻYWANE SĄ JAKO ETYKIETY IDENTYFIKUJĄCE. ODNOSZĄ SIĘ ONE DO ODLICZANIA NICI RDZENIA (A TYM SAMYM DO POZIOMU WYMIAROWEGO UCIELEŚNIENIA ŚWIADOMOŚCI). DLA PRZYKŁADU "RADA 9-CIU" JEST TO 9-CIO NICIOWY ODWRÓCONY MATRIKS NIBIRIAN-NEPHILIM, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ W 9-CIO WYMIAROWYCH POLACH MATERII ETERYCZNEJ.


Opierając się na doniesieniach od LO (Ligi Opiekunów), a jak do tej pory uważam je za najrzetelniejsze źródło informacji z jakim się zetknąłem, uważam, że wszelkie wychwalanie J/LAHVE przez panią Zofię wynika ... przynajmniej z jej niewiedzy, której na domiar złego nie chce pogłębić, rozszerzyć, a sztywno trzyma się "zmanipulowanych" informacji, jakimi została nasycona przez przedstawicieli owego J/LAHVE.
Oczywistym jest, że informacje, które tu zamieściłem również można uznać za zmanipulowane, jednak zachęcam zainteresowanych do przerobienia lektury Ligi Opiekunów i dopiero wówczas wyciągania dalszych wniosków. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: abcd » sobota 25 paź 2014, 19:24

Ciekawie się rozwija myśl posiadania przez nas, ludzi, mózgów gadzich.
W poście powyżej została przytoczona myśl >Channel<:

janusz pisze:Chanell napisała....
Czyli będziemy mieć "ciało i mózg gadów " ......no pięknie ,niech no dowie się o tym Z.P.

Jasnowidząca pani byłaby zszokowana wiadomością, że Jahwe vel Lahwe pochodził z planety Hebry (planety Gadów) i uległ wraz z nią anihilacji 20 lat temu. ;)
...

jednak jak widać >Channel< odnosi się tylko do jakiejś wcześniejszej myśli, posta, który o tym napomyka, natomiast >Kiara< odważnie i stanowczo idzie dalej w tym kierunku twierdząc:

Kiara pisze:Dla mnie jest to jasne i oczywiste , bo my wszyscy LUDZIE mamy "gadzi mózg" zatem w naszej prehistorii musi być korzystanie z gadziego ciała , które przez setki tysięcy lat , a może miliony ewoluowała do obecnej LUDZKIEJ formy.
viewtopic.php?f=60&t=1043&start=25#p27418

Nie będę wdawał się w polemikę z wewnętrzną wiedzą, jaką jawi nam tu >Kiara< bo sam takowej nie posiadam jednak pozwolę sobie na komfort niezależności i stwierdzę, że ... - posłużę się może cytatem samej >Kiary<:

Podstępnie wprowadzana jest dezinformacja, wykorzystywane są słabości LUDZI , ich emocjonalne uzależnienia i strach. To jest gra na polach informacyjnych z wykorzystaniem braku wiedzy LUDZKOŚCI o swojej dawnej przeszłości wprowadzanie i utrzymywanie fałszu i podtrzymywanie u LUDZI egoistycznych słabości na poziomach pożądań. W ten sposób doskonale dzieli się LUDZI i wprowadza między nimi zawiść i zazdrość.
viewtopic.php?f=60&t=1043&start=25#p27418
ktoś tu naprawdę sieje dezinformację. :lol: ;)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 25 paź 2014, 20:07

Niestety autorka "Kosmicznych Ogrodników" opuściła nas na dobre. Dolores kilka tygodni temu miała wypadek (to raczej nie przypadek) i niestety nie odzyskała już zdrowia.
Pozostaje jej duży dorobek i technika w rękach jej naśladowców.
To duża strata dla obozu pozyskującego wiedzę o kosmosie metodą głębokiej hipnozy.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 04 lis 2014, 18:14

Motywowany cytatami z książki Podróżnicy postanowiłem je zakupić i się bardzo zdziwiłem, gdyż pan ze sklepu, w którym chciałem się w te książki zaopatrzyć powiedział mi, że pomimo wcześniejszych zapewnień wydawnictwa "LOKA" nie będzie więcej dodruku tych książek więc jedyne co udało mi się uzyskać to tom II część 2 Podrózników.
Przyznam, ze niesamowita książka i postaram się o dwie pierwsze.

Polecam wszystkim. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 04 lis 2014, 19:59

I ja juz powoli zblizam sie do tej ksiazki, ktora zreszta pokrywa sie z prognozami WINGMAKERS, bo tak na dobra sprawe, to PRAWDA jest jedna tylko nakrywana roznymi woalami...

Korzystajac z tego wpisu mam prosbe, bo wiem, ze tu na forum istnieje watek, ktorego nie moge tak na zawolanie odszukac, chodzi o zmiekczanie skal. Bardzo prosze o wskazowki, gdyz otarlam sie o pewne dane z Toskany, i chce je najpierw skonfrontowac z wpisami.

dzieki!
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 04 lis 2014, 23:37

Posty dotyczące zmiękczania skał przeniosłem do: Technologie starożytne - zmiękczanie kamieni, egipski beton >>
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 07 lis 2014, 14:11

abcd pisze:Motywowany cytatami z książki Podróżnicy postanowiłem je zakupić i się bardzo zdziwiłem, gdyż pan ze sklepu, w którym chciałem się w te książki zaopatrzyć powiedział mi, że pomimo wcześniejszych zapewnień wydawnictwa "LOKA" nie będzie więcej dodruku tych książek więc jedyne co udało mi się uzyskać to tom II część 2 Podrózników.
Przyznam, ze niesamowita książka i postaram się o dwie pierwsze.

Polecam wszystkim. :)

Otrzymałem niedawno informację od znajomego, że oba tomy Podróżników można jeszcze nabyć pod adresem: dobreksiazki.pl :D
Kto wie, może i Anielskie rzeczywistości też będą tam jeszcze mieli.
W kazdym razie polecam wszystkie te książki. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: abcd » piątek 07 lis 2014, 21:30

Właśnie poszperałem na tej stronie i mają jeszcze wszystkie książki Ashayany Deane, i co ciekawe tańsze niż ta, którą ja kupiłem.
Za część 2 II-go tomu zapłaciłem 70 zł. po negocjacjach bo chcieli 75, a na tej stronie jest za 63 z haczykiem, a w komplecie jeszcze taniej. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 20 gru 2014, 12:05

Michael Tellinger: Afrykańskie ruiny i Annunaki
download as a pdf file Ściągnij w formacie PDF
Obrazek
Tellinger z kamiennym dzwonem sprzed miliona lat


Poniższy artykuł, pozornie tylko odbiega od charakteru tego bloga. Chodzi mi o przybliżenie postaci Michaela Tellingera, który, co niewiele w Polsce ludzi jeszcze wie, jest twórcą wyjątkowej w charakterze partii politycznej UBUNTU w południowej Afryce. zob: http://www.michaeltellinger.com/ubuntu-cont.php
Sądzę, że do tego tematu jeszcze wrócimy, w kontekście polskim, bowiem odkrycia Tellingera wiążą się z tym nad czym m.in. pracuje
Jan Taratajcio. Ale o tym już niedługo. Dla znających angielski polecam rewelacyjny wykład – Michael Tellinger : Ancient technology and the Ubuntu movement, można w nim znaleźć m.in. ilustracje do tego, o czym mowa poniżej, nie są to więc nieudokumentowane bzdury.
tellingerAnnunaki w świetle alternatywnej archeologii
Obrazek

8 kwietnia 2010 pojawił się bardzo interesujący i obszerny wywiad w Coast To Coast Radio w którym Mike Tellinger opowiada George Noory’emu o najstarszych archeologicznych kamiennych strukturach w południowej Afryce, jako o miejscu pobytu na Ziemi Annunakich. Materiał wydaje mi się być na tyle interesujący i doniosły zarazem, że postanowiłem go spolszczyć, choćby nawet w skrócie.
Poniższy tekst nie jest więc tłumaczeniem rozmowy z CTC, ale jest wierną faktograficzną kompilacją większości jej wątków. Kolejność tematów nie odpowiada chronologii radiowego wywiadu, który jest do odsłuchania w naszym KINIE albo na You Tube.

Michael Tellinger wydał w 2006 roku książkę Slave Species of god („Gatunek boskich niewolników”) opisującą wnioski ze swoich badań archeologicznych prowadzonych przez lata w południowej Afryce, gdzie zresztą mieszka. W 2007 roku wydał drugą książkę Adams Calendar („Kalendarz Adama”). W maju bieżącego roku wydaje w Ameryce i w Wlk. Brytanii swoją trzecią książkę Temples of the African gods („Świątynie Afrykańskich bogów”). Jest to kontynuacja poprzednich wydawnictw i relacjonowana poniżej rozmowa dotyczy zawartości tych książek.

Praca Michaela bazuje się na kolekcji zdjęć lotniczych wykonanych przez Johana Heine, który był dowódcą zespołu lotniczego formacji przeciwpożarowej w Południowej Afryce. Johan gromadził swoją fotokolekcję przez 20 lat. Lotnicza dokumentacja fotograficzna ogromnych obszarów dzisiejszego Zimbabwe oraz terenów ościennych ujawniła istnienie na tym obszarze niewyobrażalnie rozległej sieci konstrukcji architektonicznych, których ilość (samych stanowisk archeologicznych) szacowana jest na ok. 100 000.

George Noory i Mike Tellinger w Coast To Coast (8 kwietnia 2010) – transkrypt rozmowy.

Pierwsze wiadomości o pozostałościach zdumiewającej kultury na obszarze południowej Afryki są do odnalezienia w relacjach Portugalczyków, którzy się osiedlili jeszcze w XVI wieku na wschodnim wybrzeżu południowej Afryki. Byli to potomkowie więźniów, który dawano alternatywę: więzień lub eksplorator, gdzie eksplorator oznaczało udział w kolonialnych wyprawach do Afryki z których nielicznym udawało się powrócić. Ale część z „eksploratorów” się osiedliła na terenach swojej „eksploracji” i pozostał z tamtych czasów zapis autorstwa Antonio Fernandeza, (1510 rok), który jako pierwszy opisał ogromne obszary pozostałości architektonicznych zabudowań starej i nieznanej cywilizacji. Nieznanej do tego stopnia, że ludność miejscowa zamieszkująca tamte tereny po dziś dzień nie zna swojego pochodzenia, zaś o pozostałościach kamiennych budowli rozciągających się na obszarze tysięcy kilometrów kwadratowych mówi, że „stworzył to diabeł, albowiem człowiek nie jest zdolny do takiego stworzenia”. Co ciekawe, część plemion zamieszkująca tamte tereny jest określana słowami Caranga (Macaranga), co oznacza Dzieci Słońca. Afryka Południowa nie jest miejscem, gdzie praktykowano kult słońca. Pojawił się on dużo bardziej na północ – w Egipcie. Skąd więc ta nazwa w południowej części Afryki?

Istnieje wiele prac opisujących pojawienie się na Ziemi Annunakich – przybyszy z innej planety, którzy nie tylko eksploatowali ziemskie zasoby złota, ale i stworzyli w drodze genetycznych manipulacji rasę swoich robotników i niewolników zarazem – Homo Sapiens. Najbardziej znane są, rzecz jasna, prace Zacharia Sitchina, ale grono autorów opisujących te wydarzenia jest szersze. Rzecz w tym, że jak dotąd poza próbami przekładu dawnych zapisów (jak np. sumeryjskie tabliczki glinianie) nie było fizycznych dowodów potwierdzających te hipotezy. To, co odkryli Johan Heine i Michael Tellinger takich dowodów dostarcza.

Historia Annunakich

Annunaki przybyli na naszą planetę około 400 000 lat temu. Pierwotnie poszukiwali złota, które potrzebne im było dla przeciwdziałania problemom klimatycznym, które nękały ich macierzystą planetę. Być może była nią Nibiru przemieszczająca się po mocno eliptycznej orbicie wokół Słońca z czasem obiegu rzędu 3 600 lat.

Pierwotnie wydobywali złoto z morskiego piasku. Jego ilości nie były jednak wystarczające. Szukali więc większych pokładów cennego kruszcu i znaleźli – w południowej części Afryki. Pokłady te były (i są po dziś dzień) najrozleglejszymi pokładami złota na Ziemi. Centralnym miejscem tego obszaru jest dzisiejsze Zimbabwe, gdzie niniejszym Enki założył główną kwaterę Annunakich i skąd zarządzał ich aktywnością na naszej planecie.

Annunakich nie było wielu – ich liczbę szacuje się na 300 do 600 przedstawicieli. Tak więc ich fizyczne możliwości wydobywcze były bardzo ograniczone – pomimo posiadanej przez nich technologii. Postanowili więc stworzyć rasę niewolników i robotników zarazem – na tyle inteligentnych, by mogli się posługiwać wydobywczymi narzędziami i rozumieli cel swojej pracy i na tyle zarazem zależnymi od swoich „bogów”, by nie stawiać im oporu.

Pierwsze próby stworzenia rasy poddanych robotników datowane są przez Tellingera i Heine na około 285 000 lat temu. Eksperyment trwał długo i skutkował pokoleniami hybryd i nie koniecznie udanych – z punktu widzenia Annunakich – osobników. „Udane egzemplarze” – Homo Sapiens – powstały około 200 000 lat temu.

Pierwsze próby polegały na zapłodnieniu kobiet Annunakich nasieniem męskich przedstawicieli gatunków człokopodobnych zamieszkujących południową Afrykę. Miejscem, w którym dokonywano pierwszych aktów łączenia genów rdzennych mieszkańców Ziemi oraz „bogów” był obiekt nazwany współcześnie Kalendarzem Adama (o którym więcej szczegółów poniżej). O ile samą kompozycję genów udało się Annunakim w końcu dopracować, o tyle mieli problem zarówno z czasem oczekiwania na dorośnięcie do wieku dojrzałego przedstawicieli nowej rasy (około 20 lat bądź co bądź) jak i z rozerwaniem więzi, która rodziła się pomiędzy ich matkami (wspomnianymi u Sitchina „siedmioma boskimi matkami”) a ich potomstwem. Trudno było ich dzieci od momentu osiągnięcia wieku dojrzałego przekwalifikować na podporządkowanych niewolników
Tak więc zrodził się pomysł klonowania i takowy został przeprowadzony. Tillinger powołując się na własne zdolności channelingowe twierdzi, że czas potrzebny do przeprowadzenia całego procesu klonowania – aż do „stworzenia” dojrzałego osobnika – został ograniczony do 9 miesięcy.

Na ile zostaliśmy stworzeni na podobieństwo swoich stwórców? Prawdopodobnie w dużym stopniu. Aczkolwiek Annunaki byli opisywani jako zdecydowanie wyżsi od nas, niebieskoocy i o długich blond włosach. Pierwotny Homo Sapiens był niższy od nich i miał ciemne mocno kręcone włosy. Miał też ciemno czerwoną skórę – czerwoną, jak ziemia w południowej Afryce. Ów czerwonoskóry motyw pojawia się zarówno u Sitchina jak i w innych źródłach pisanych. No i w Ameryce


Przez 200 000 lat bez mała Homo Sapiens stworzył pod okiem Annunakich swoją własną cywilizację niewolniczej samoorganizacji, która wszelako zaczęła się wymykać Annunakim z pod kontroli. Cywilizacja ta zamieszkiwała południową Afrykę, zaś liczba jej przedstawicieli w zaawansowanym okresie sięgała kilkudziesięciu milionów ludzi. Posługiwała się dużo bardziej zaawansowaną technologią, niż nasza dzisiejsza – udostępnioną nam w pewnym zakresie przez „bogów” – Annunakuch. Czas krytyczny, w którym Annunaki byli zdecydowani ograniczyć radykalnie skutki swojego eksperymentu zbiegł się z przewidzianym przez nich kataklizmem. Nie jest jasne, czy był to przelot Nibiru czy innego ciała niebieskiego, ale jest jasne, że skutkiem najprawdopodobniej takiego właśnie zdarzenia stopniały lody antarktyczne i w połączeniu z zaburzeniami magnetycznymi i geologicznymi planety doprowadziły do potopu, który zmiótł prawie całą ludzką cywilizację z powierzchni planety. Miało by to mieć miejsce około 13 000 lat temu. (Atlantyda
)

Wszelako Enki postanowił podjąć kolejną próbę odbudowy cywilizacji ludzkiej i umożliwił przetrwanie potopu wybranym (Noe
). I z pewnej perspektywy można przyjąć, że owa odbudowana cywilizacja nadal oddaje swoje złoto swoim „bogom” – wystarczy się pointeresować naturą kryzysu ekonomicznego wieków XX i XXI oraz jego związku z złotem jako fikcyjnym parytetem systemu monetarnego. Tylko nie do końca wiadomo, czy „bogowie”się nie zmienili w międzyczasie


Dlaczego Annunaki w pewnym momencie porzucili planetę? Tellinger nie ma jasnej odpowiedzi w tej sprawie. Jedną z hipotez jest przegrana wojna z Reptylianami. Ale to są jedynie przypuszczenia – Tellinger stara się odwoływać do archeologicznych dowodów (o których poniżej), a w kwestii wojny z Reptylianami – jak na razie – dowodów nie odnalazł. Aczkolwiek zwraca uwagę na udokumentowane pozostałości po wojnach atomowych, które miały miejsce wiele tysięcy lat temu (chociażby opisy wedyjskie, ale też i wiele dowodów archeologicznych wskazujących na powybuchowe zeszklenia materii w różnych miejscach na Ziemi). Jest to o tyle ciekawy wątek, że – jak zostanie przedstawione poniżej – Annunaki posługiwali się free energy oraz technologią opartą na częstotliwościach rezonansowych, co stoi w sprzeczności z posługiwaniem się technologią atomową. A skoro tak, to pośrednio potwierdza to, iż Annunaki musieli się skonfrontować z inną formą cywilizacyjną, która takową destrukcyjną technologią, jak atom, się właśnie posługiwała.

Dowody archeologiczne

Kalendarz Adama jest – zdaniem Tellingera i Heinego - najstarszym monumentem ludzkich rąk. Powstał co najmniej około 75 000 lat temu, aczkolwiek nie jest wykluczone, że dużo wcześniej.

Sztuka datowania znalezisk o których mowa jest trudna i nie opiera się na metodzie testowej, jak np. datowanie węglem, albowiem kamieni się nie da tą metodą zbadać. Tak więc bierze się pod uwagę właściwości fizyczne kamienia ale i aspekty funkcjonalności badanych konstrukcji i kontekst kulturowy ich powstania.

W przypadku budowli Wielkiego Zimbabwe, z których główną jest legendarne Miasto Enkiego właściwości fizyczne kamieni wskazują na czas dzielący ich od momentu powstania na skalę wielu setek tysięcy lat. Wynika to z grubości płaszcza patynowego, którym kamień się okrył (a konkretnie ilości warstw tego płaszcza). Oczywiście data powstania kamienia nie musi być datą powstania budowli. Natomiast jego erozja, tak. Erozja tych kamieni szacowana jest na zdecydowanie ponad 100 000 lat temu, a jej proces się rozpoczął po posadowieniu kamieni w miejscu zabudowy.
Aspekty funkcjonalne konstrukcji Kalendarza Adama, czyli jego zorientowanie względem układu gwiazd i planet, wskazują na czas powstania przekraczający 100 000 lat – wówczas jego orientacja w połączeniu z jeszcze jednym obiektem znajdującym się nieopodal (niewielkim pomnikiem Sfinksa) odwzorowywała Pas Oriona, podobnie jak i w Egipskich Piramidach

Zresztą w pobliskiej dolinie znajduje się kompleks 3 piramid – przeskalowany zestaw z pod Gizy – którego układ synchronizacji a Orionem również wskazuje na datę powstania przekraczającą 100 000 lat.

Zamieszanie z datowaniem kompleksów archeologicznych bierze się stąd, że na warstwach starożytnych zabudowań powielano budowle dużo późniejsze, aż do czasów nam współczesnych, budując na energetycznej siatce stworzonej przez Annunakich, aczkolwiek bez świadomego odniesienia się do niej. Stąd pobieżne badania archeologiczne ograniczały się do datowania górnych warstw zabudowań i nie odnalazłszy w nich śladów naprawdę odległych nam czasów traciły nimi zainteresowania. Tellinger i Heine swoich odkryć i analiz dokonali badając najgłębsze warstwy kamiennych konstrukcji.

Kalendarz Adama jest kręgiem kamiennym o średnicy około 20 m z dwoma głównymi monolitami ustawionymi tak, by cień jednego wskazywał zapisy kalendarzowe wyryte na drugim. Wiadomo, że jest usytuowany w miejscu szczególnej emanacji energetycznej i zarazem w miejscu, gdzie dokonano pierwszego poczęcia Homo Sapiens ok. 285 000 lat temu w łonie kobiety Annunakich. Wydaje się też być miejscem pierwotnego wylądowania „bogów” na naszej planecie. Pełnił też przez tysiąclecia rolę najbardziej kluczowego miejsca kultów i ceremonii w społeczności ludzi – niewolników Annunakich.

Tellinger rozróżnia pojęcie „boga”przez małe „b”, czyli Annunakich, „bogami” jakimi się jawili współczesnym im ludziom oraz „Boga” przez duże „B”, czyli Stwórcę.

Kalendarz Adama jest umiejscowiony na 31º długości geograficznej, podobnie jak piramidy w Gizie. Tellinger zwraca też uwagę na konotacje liczby 31 takie jak np. wartość numerologiczna słowa ELOHIM, która wynosi właśnie 31.

Kalendarz Adama jest centralnym punktem największej na świecie aglomeracji „miejskiej”, która istniała kilkadziesiąt i ponad sto tysięcy lat temu. Jej obszar pozwoliły dopiero ocenić zdjęcia lotnicze. Tellinger i Heine szacują go na ok. 10 000 km kw. Przy czym na terenie tym znajdują się różne w charakterze budowle.

Poza mieszkalnymi są tam co najmniej dwie zdumiewające struktury architektoniczne:

Pierwsza z nich to coś na podobieństwo plastra miodu składającego się z tysięcy heksagonalnych komór o średnicy około 2,5 m. Ich przeznaczeniem mogło być
klonowanie dorosłych osobników Homo Sapiens i wydaje się to być jedynym spójnym z przekazami i rozumem wyjaśnieniem ich przeznaczenia.

Drugą jest sieć wielu tysięcy form kamiennych o charakterze kopuły/dzwonu, które są połączone ze sobą tysiącami kilometrów
no właśnie, nie wiadomo, jak to nazwać, albowiem pozornie są to drogi obudowane na całej długości kamiennym murem z dwóch stron, ale one dochodzą do owych budowli/dzwonów i zatrzymują się na ich ścianach. Albowiem owe „dzwoniące” budowle nie mają drzwi.

O ile zabudowania mieszkalne były wykonane z rodzaju granitu zwanego Dolorite (ang), o tyle owe przedziwne zabudowania „bez drzwi” zostały zrobione z kamienia, który wydaje się, że podlegał jakiejś szczególnej obróbce, która zmieniała jego skład, właściwości oraz pozwalała szczególnie go uformować. W jego składzie znajdują się elementy krystaliczne, aluminium i żelazo. Ma on szczególne właściwości rezonansowe.

Tellinger przyznaje, ze zajęło mu kilka lat zrozumienie przeznaczenia owych konstrukcji. Jego wnioski wskazują jednoznacznie na strukturę wytwarzającą pole energetyczne w wyniku rezonansu tysięcy połączonych ze sobą obiektów „dzwoniących” niejako w odpowiedzi na stałą falę rezonansową. Źródłem tej fali mógłby być
Ankh – prastary symbol kojarzony dotychczas z Egiptem, a najwidoczniej pochodzący właśnie z czasów Annunakich. Albowiem Ankh został znaleziony w jednej z budowli owego kompleksu „elektrowni”. Do tego bowiem celu owa sieć – zdaniem Tellingera – służyła. A Ankh, jak wiemy choćby od Drunvalo Melchizedeka, był właśnie rezonansowym kamertonem


Liczba samych archeologicznych „sajtów” na tych terenach była szacowana pierwotnie na 20 000, później na 100 000 a obecnie – co będzie opublikowane w najnowszej książce Tellingera w maju 2010 – jest szacowana na 200 000 miejsc. To niesamowita spuścizna naszego Genesis całkowicie wyparta zarazem z głównego nurtu nauki i archeologii.

Tak rozległe struktury świadczą o cywilizacji wielu milionów osobników – ludzi – albowiem dopiero w takiej skali cała ta megabudowla zaczyna nabierać sensu.

Nasz cywilizacja pochodzi z południowej Afryki. Wszystki znane nam „stare” cywilizacje – egipska, sumeryjska, majańska czy olmecka – wszystkie wywodzą się z Afryki. I jeżeli pod tym kątem zaczynasz analizować ich kulturę, to zobaczysz, że każda z nich hołduje elementom prastarej afrykańskiej cywilizacji.

Czy Annunaki wracają?
Nie sądzę, by wszyscy odeszli – odpowiada Tellinger. Ja jestem przekonany, że niektórzy z nich pozostali. Ale ewoluowali, jak wszystko. Musieli się zaaklimatyzować do zmieniających się warunków, jak i my się przystosowywaliśmy. Może nawet mogą być w postaci świetlnej, nie koniecznie formie fizycznej. Ale jestem pewien, że są wśród nas. Być może czekają na kolejne przybycie Nibiru. Sitchin szacował czas jego obiegu wokół Słońca na 3 600 lat. Są jednak poważne wątpliwości co do datowania cyklu jego obiegu i nawet sam Sitchin je zgłaszał. Jeżeli mielibyśmy doświadczyć bliskiej obecności takiego ciała niebieskiego, to z pewnością wpłynie to zasadniczo na losy naszej planety. Przy czym nikt nie jest w stanie oszacować skali takiego wpływu. Zwłaszcza, że przy tak długiej eliptycznej orbicie stosunkowo niewielkie zakłócenie toru lotu Nibiru nawet na przeciwległym do nas końcu elipsy może bardzo poważnie zmienić trajektorię przelotu takiego zjawiska przez nasz Układ Słoneczny, więc nie ma kryteriów do oszacowania ewentualnych skutków.

Niezależnie od tego, czy ktoś jest skłonny przyjąć odkrywaną przez panów Tellingera i Heinego wiedzą o Annunakich i o naszym Genesis, czy nie koniecznie, to w niczym nie ogranicza to wiary i przekonania autorów tego odkrycia w sprawczą moc Stwórcy, której wyrazem jest cała odyssea tych istot zwanych Annunaki, w której z kolei nasza rola jest zaledwie cząstką ewolucji
ich
naszej
Stwórcy.

Tellinger ma nadzieję zainteresować swoimi odkryciami Amerykę. Wiąże więc nadzieje z promocją swojej nowej książki. Wierzy, że tą drogą jego odkrycia przebiją się do mainstreamowej nauki. Jest przekonany, że zarówno świadomość naszego pochodzenia jak i zrozumienie dla naszej sytuacji cywilizacyjnej są punktem wyjścia do dalszego ewolucyjnego kroku. Z drugiej zaś strony odtworzenie technologii, którą nam Annunaki zostawili, dałoby nam potężny impuls rozwojowy, na dostatek energetyczny i pozwoliłoby na odejście od toksycznych technologii eksploatujących naszą planetę. Gra więc jest warta świeczki. Zresztą Tellinger wskazuje przykład Japończyków, którzy w latach 30. poważnie się przymierzali do zbudowania „Promienia Śmierci” – tajemniczego wynalazku, o którym dużo mówiono i pisano, ale nikt oficjalnie go nie skonstruował. Opublikowane przez japońskich akademików plany tego urządzenia, zdaniem Tellingera, odwzorowują zależności harmoniczne i wibracyjne, które są zakodowane właśnie w owych konstrukcjach elektroenergetycznych południowej Afryki.

Odwiedź strony związane z pracą panów Michaela Tellingera i Johana Heine. Znajdziesz na nich zdjęcia obiektów, o których mowa w powyższym wywiadzie

http://www.adamscalendar.com/pages/mich ... linger.php
http://www.makomati.org
http://www.zuluplanet.com/
http://www.slavespecies.com/
Posłuchaj rozmowy (po angielsku) M.Tellingera z G.Noory’m w Coast To Coast – w naszym Kinie (oczywiście po zalogowaniu się) albo na You Tube

Zdjęcie / photo credit – okładki dwóch ostatnich książek Michaela Tellingera.
Transkrypt: Andreas

Przedruk z: http://www.schodamidonieba.pl/index.php ... &Itemid=55


http://www.monitor-polski.pl/michael-tellinger-afrykanskie-ruiny-i-annunaki/

pozdrawiam
ga
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 20 gru 2014, 12:53

..dzięki za M.T., gdzieś wcześniej wstawiałem filmik z jego wykładu na w/w temat z tłumaczeniem,-
chyba, warto się zapoznać..
:)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ