Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » poniedziałek 11 lut 2013, 21:46

To kolejny temat wart kontynuowania - tak myślę. ;)
By nie męczyć się zbytnio posłużę się dwoma wstawkami moich postów z poprzedniego forum:

stare forum pisze:Ach te piramidy.
Zaprzątają uwagę tylu ludziom i bytom.
Doszukujemy się w nich przeróżnych znaczeń, ukrytych przesłań itp., a czemu rzeczywiście służyły?
Dość długo jeszcze będziemy spekulować.

Ale pospekulujmy. ;D

Niektórzy twierdzą, ze służą one podniesieniu naszej świadomości, stąd organizują różne imprezy w tych budowlach, połączone nawet z medytacjami w "sarkofagu" itp., itd..
Inni dowodzą, że w obecnej chwili, czasach, możemy je wykorzystać do stworzenia "tarczy ochronnej" dla Ziemi i ludzi.
Jeśli dobrze poszperać, to znalazłoby się jeszcze kilka innych "przeznaczeń" dla tych budowli.
Szukamy, wymyślamy najdziwniejsze historie, a powód ich powstania być może jest dość prosty, by nie powiedzieć banalny.
O jednym z możliwych przeznaczeń powstania tych budowli wspomniałem ogródkowo w tym poście.

Zapraszam do "wynurzenia" swych przemyśleń. ;D


stare forum pisze:
Janneth pisze:Otrzymałam właśnie informację, że na dniach mają ukazać się niepublikowane i nieznane dotąd wiadomości nt. prawdziwych intencji Enkiego, sensu uruchomienia zabezpieczeń, pierwotnego zastosowania piramid itd. Jako że jest to sprawa świeża i najprawdopodobniej nie wszystkie wątpliwości bądź ciekawość z góry zostaną zaspokojone, ...


Pod warunkiem, że ten byt jest w ogóle En-Ki'm. Śledząc starożytne doniesienia o nim śmiem mocno w to wątpić.
Jego intencje?
Warto rozważyć jedną rzecz dotyczącą piramid. Zastanawiającym jest fakt, iż do żadnej z nich nie było nigdy żadnego wejścia. Te, które są dziś dostępne są w "delikatny" sposób uczynione przez nam współczesnych. Gdyby miały służyć temu, co dziś nam próbują wtłoczyć do mózgownic, to takie wejścia byłyby naturalnie utworzone podczas ich budowy.
Logika więc podpowiada, że coś tu nie gra. Poza tym fakt ich usytuowania, podziemne kanały itp., wszystko to zdaje się wskazywać na zupełnie inne przeznaczenie tych budowli. Jakie?
Nie będę się wymądrzał, ale polecam wszystkim książkę [b]Ludzie, giganci czy bogowie autorstwa Leszka Wiktora Klimka.
EN-Ki był zapewne świadkiem, by nie powiedzieć, ze brał czynny udział w tworzeniu tych urządzeń (czytaj: piramid), a znając jego stosunek do nas, ludzi, na pewno nie chciałby ich "ożywić".
Na dzień dzisiejszy śmiem twierdzić, ze cokolwiek w tej sprawie wymyśli istota podająca się za En-Ki'ego i nadająca przez kogokolwiek, nie jest zgodne z rzeczywistym celem, jakiemu ma posłużyć obecne uruchamianie piramid.

http://www.cheops.darmowefora.pl/index. ... 7#msg81437
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 22 mar 2013, 10:35

W jednym z wątków >> poruszone zostało zagadnienie przeznaczenia piramid, nie tylko egipskich, choć i tak większość dywagacji oscyluje w około tychże właśnie.

Chyba również we wskazanym temacie ktoś stwierdził, że wszystkie wejścia do piramid są usytuowane jednakowo - czy jakoś w tym stylu.
Z moich informacji wynika, że pierwotnie do piramid nie było żadnych wejść (przynajmniej do Wielkiej, a to istniejące zostało "utworzone" w typowym dla ludzi stylu - na chama.
Piramidy służą - teraz już nawiązuję do egipskich z Gizy - nie tylko jako generatory, ale również jako kamuflaż wejścia do Arki Przymierza (nie mam na myśli tej skrzynki opisanej w Biblii). Nic więc dziwnego, że jako generatory wytwarzają i kumulują energię również eteru/orgonu. Jednak jest to energia o charakterystyce nie do końca odpowiedniej dla ludzi.
Zostały również utworzone jako swego rodzaju ostrzeżenie, przesłanie dla tych, którzy w ówczesnym czasie mącili fizycznie na Ziemi, a dziś dalej to czynią, jednak już "zakulisowo".
Tak więc, oczywiście moim skromnym zdaniem, w budowlach tych ukryte są przynajmniej trzy aspekty.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6450
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1085
x 319
Podziękował: 11548 razy
Otrzymał podziękowanie: 11996 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 04 maja 2013, 19:26

Piramidy z Giza, brama do innej rzeczywistości- część I

Witam wszystkich zainteresowanych Piramidami z Giza i okolic tego miejsca. Chciałbym państwu przedstawić parę interesujących spostrzeżeń na temat wykonania Piramid oraz możliwego ich zastosowania.
Zacznijmy od jednego z największych badaczy naszego czasu, Christophera Dunn’a, napisał on książkę „The Giza Power Plant”, badacz ten opisał wiele niezwykłości konstrukcyjnych Wielkiej Piramidy.
Obrazek
Zwrócił uwagę na szczegóły konstrukcyjne nie spotykane w innych piramidach, jak Komora Króla wykonana z granitu i granitowe „komory odciążające”, przedsionek, kształt Wielkiej Galerii, granitowe bariery w korytarzu wstępującym mogące służyć jako regulatory częstotliwości, szyby „wentylacyjne”, oraz rozmaite ciekawostki zaobserwowane podczas penetracji piramidy, takie jak solne nacieki na ścianach Komory Królowej, odrażający odór panujący w tej komorze (o tym zapachu napiszę poniżej), kamienna kula i cedrowe drewno z hakiem znalezione w szybie Komory Królowej. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że zewnętrzne ściany Wielkiej Piramidy nie są idealnie proste, lecz mają kształt lekko paraboliczny co jest kolejną wskazówką, że Wielka Piramida nie jest tym za co ją uważa naukowy mainstream, czyli za grobowiec.
Obrazek
Obrazek

Wyniki badań innego badacza piramid Petriego, wykazały, że pod Wielką Piramidą znajdują się w jej rogach masywne głazy spełniające nie tylko rolę „przegubów” pozwalających na zachowanie stabilności budowli podczas ruchów tektonicznych, lecz także umożliwiające oscylacje całej budowli. Jest to wyraźny dowód, że najprawdopodobniej piramida ta miała odgrywać rolę sprzężonego oscylatora. Wyraźnie została tak zaprojektowana by mogła drgać, a zatem wchodzić w rezonans. Dunn stwierdza ponadto (podobnie jak wcześniej Petrie) liczne ślady zaawansowanej obróbki mechanicznej w tej budowli. Są one świadectwem, iż piramida ta jest dziełem cywilizacji, która pod względem rozwoju techniki znacznie przewyższała naszą (dla przykładu: szybkość posuwu współczesnych wierteł wynosi 0,0005 cm na jeden obrót, podczas gdy spiralne bruzdy wierconych w granicie „sarkofagu” otworów wskazują, że szybkość posuwu wynosiła 0,25 cm na 1 obrót wiertła). Można zatem przypuszczać, że w starożytności stosowano przynajmniej metodę wiercenia ultradźwiękowego, co potwierdzałby zresztą fakt głębszej penetracji wiertła w twardszym materiale (kwarcu), gdyż jest on wrażliwy na wibracje ultradźwiękowe.


http://technologiamaszynowa.blogspot.co ... ej_24.htmlPiramidy z Giza, brama do innej rzeczywistości, część II - więcej pytań niż odpowiedzi

[quote] Obrazek
W drugiej części artykułu "Piramidy z Giza, brama do innej rzeczywistości" postaram się przedstawić więcej intrygujących dowodów na zastosowanie "techniki maszynowej" zaimplementowanej na płaskowyżu Giza, oraz przy konstrukcji innych budowli starożytnego Egiptu.
Przedstawione tu zdjęcia (większość dobrej jakości, kliknij by powiększyć) śladów użycia maszyn na elementach obelisków z Egiptu są uważane przez specjalistów z dziedziny technologii obrabiania skał metodą maszynową za dowód, że technika użyta do wykonania tych dzieł kamieniarskich wykracza jeszcze obecnie poza możliwości naszych osiągnięć technologicznych. Ślady te są dowodem zastosowania jakiegoś rodzaju "urządzeń" mechanicznych wysokoobrotowych. Zastosowanie tego rodzaju urządzeń nie wyklucza wcale zastosowania w wielu przypadkach "specjalnego rodzaju betonu" na jaki wskazuje słynny badacz i propagator tej metody profesor Joseph Davidovitz, jednak ilość dowodów na wykonanie budowli za pomocą urządzeń jest nie do odparcia.
Najnowsze wiadomości pochodzące od Brien'a Foerster'a i Christopher'a Dunn'a mówią nam, że według badań, przeprowadzonych przez profesjonalne isnstytuty zajmujące się naukową analizą skał, wykazały iż wszystkie gatunki skał użytych do budowy Wielkiej Piramidy są skałami naturalnymi pochodzącymi z wydobycia w kamieniołomach egipskich ! Nie odkryto cech wskazujących na zastosowanie "starożytnego betonu" do wyrobu bloków Wielkiej Piramidy.
oto angielski tekst opublikowany przez wyżej wspomnianych badaczy:
"...Samples of all of the types of stone from the Great Pyramid have been sent to a lab in the US. NONE SHOWS SIGNS OF POLYMERIZATION. NOT concrete or composites; REAL, NATURAL stone..."

Zacznijmy od elementów które zostały wykonane w sposób, który przypomina zastosowanie piły tarczowej. Oto elementy wykonane za"jej pomocą"
Blok skalny gdzie ślad cięcia wskazuje na średnicę tarczy 10 metrów !

Obrazek[

Tu widzimy kolejny maszynowo obrobiony blok skalny , obliczenia wskazują na użycie tarczy o średnicy
13.5 metra !
Obrazek
/quote]

http://technologiamaszynowa.blogspot.co ... innej.html


Polecam wszystkim dwa niesamowite artykuły i bardzo ciekawie prowadzony blog.Nie przekopiowałam całości ,ponieważ tekst jest długi ,ale interesujacy i poparty wieloma zdjęciami. Podałam linki do każdego artykułu .Życzę przyjemnej lektury.Kiaro miałaś rację,co raz wiecej ciekawych rzeczy się dowiadujemy.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

LibraWomen
Posty: 17
Rejestracja: czwartek 19 wrz 2013, 14:25
Otrzymał podziękowanie: 19 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: LibraWomen » niedziela 08 gru 2013, 22:44

Wielka Piramida, a związek z cząsteczkami fullerenów pentagonalnych, krystaliczna sieć Phi, kształt torusa, wielowymiarowość, pas oriona, układ słoneczny - wszystko to w jednej budowli.

Podzielę się moimi dawnymi obserwacjami w postaci rysunków, a zależnościami jakie zachodzą miedzy tymi tematami. Jest tylko jeden minus, rysunki są odwrócone ze skanera, a nie mam programu graficznego by to zmienić, chyba że ktoś chce się tym zająć. Za to po kliknieciu w obrazek przeniesie was do prawidłowej pozycji obrazka ;)

Obrazek

Rysunki przedstawiają szkic płaszczyzn jako punkt odniesienia do struktury budowli Wielkiej Piramidy, że jej składowe są zbudowane z kilku wymiarów. W sumie ilość ogólna trójkątów z którj jest zbudowana piramida(4 boki + podstawa podzielone na pół dale 12 trojkątów) to 12- dodecahedron, jak sobie wyobrazimy z 2D do 5D to będzie to widać cząsteczkę pentagonalną. Podstawa piramidy składa się z połowy cząsteczki pentagonalnej o równej wartości Phi= 1,618. Druga część (zawija sie do góry) tworzy trzon piramidy - 1/phi. Jak widzicie w podstawie piramidy przerywanymi liniami mamy dodatkowe trójkąty a to daje w sumie ich 20 - wg Platońskiej bryły odpowiedniej dla Ziemi.
Są rożne odmiany cząsteczek fullerenów: są zbudowane z pentagonalnych części, lub mieszanych : pentagonalnych oraz heksagonalnych. Pentagonalne cząsteczki są trudniejsze w syntezie, dlatego naukowcy badaja struktury mieszane, m.in. w moim instytucie.
Po rozdzieleniu całości piramidy trzonu i jej podstawy w sumie otrzymujemy 52 trójkątów, wszystkie pod kątem 52 stopni, tak jak sama Wielka Piramida.

Na dole dodatkowy rysunek przedstawiający jak z takiej struktury tworzy się pole elektromagnetyczne, torus.

Obrazek

Tutaj widzimy w piramidzie piętrowość 10 wymiarów wg teorii strun. Każdy jej punkt tworzy wymiar, do tego odwzorowuje to golden ratio- złotą spiralę(jednocześnie niekończącą się jak znak nieskończoności) od podstawy piramidy do trzonu wraz z układem słonecznym i planetami. Wierzchołek- 10ty punkt odpowiada słońcu, wpadające w środek podstawy piramidy. W środku podstawy widnieje podobieństwo do Pasa Oriona. Wielowymiarowy wygląd piramidy ze złotą spiralą zachowuje w 5D strukturę helix DNA, tak samo jak naszego układu słonecznego.


Obrazek

W tej części mamy dokładniejszy podział cząsteczki pentagonalnej (będącą częścia fullerenów i wielkiej piramidy) i wytwarzana przez nią grawitacja wokół osi i poruszającymi się elektronami. Na stronie NASA była informacja o strukturze wszechświata, dlatego dopisałam jako notkę odnośnikową dla porównania. Każda cześć piramidy składa się na mniejsze trójkąty w liczbie odpowiadającej bryłom platońskim oraz żywiołom. Tylko 12tki nie mogłam określić czym jest.

12 - ziemia - mars
20- wenus - ziemia

to ułożenie brył między planetami tworzące piętrowość wymiarów między sobą.

Dla porównania rozrysowałam prawidłowy model atomu i jego płaszczyzny i też przypominały mi golden ratio. W rogu kombinowałam z działaniem sił odpychania, przyciągania elektronów.


Obrazek

W ostatniej części przedstawiony jest model golden ratio, a cząsteczką pentagonalna wg Ptolemeusza w odniesieniu do strony 2.
0 xAwatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 08 gru 2013, 23:30

Gratuluję i od razu przyznam, że to za wysokie progi na moje nogi.
Jest tu kilku forumowiczów, którzy w świętej geometrii są dobrzy i myślę, ze wspólnie możecie wiele ustalić. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Fair Lady
Posty: 1541
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 950 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 09 gru 2013, 11:20

Witaj LibraWomen -

Zajrzyj na to forum

www.swietageometria.info

Tam jest to wszystko bardzo dokladnie wyluszczone, krok po kroku. Ale poswiec troche czasu, bo material obszerny.
Ja przeczytam uwaznie ten Twoj post i przeanalizuje rysunki.

Idziesz droga, ktora juz czesc z nas kroczy:)

Bardzo trafne spostrzezenia. To geometria pitagorejska i jej tetraktys (m.in)
Zachecam tez do poczytania o polach torsyjnych, pisze o tym od czasu do czasu, no i niestety ... teozofia Blawatskiej. To wszystko jest ze soba polaczone. Pozdrawiam.

P.S. Czy znasz jezyki obce?
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 09 gru 2013, 14:49

Piramidy są od dawna nie aktywnymi generatorami mocy na ziemi, ale spora ich cześć jest włącznie z Piramidą Cheopsa w Gizie, jest dawnymi portalami używanymi do komunikacji międzyplanetarnej.
Giza to najkrótsza i najbardziej bezpieczna droga do..... ( nie wcale nie na Orion!!!) a, do Gwiazdy jasnej w Gwiazdozbiorze Łabędzia!
Chciano bardzo wykorzystać Piramidę Cheopsa jako portal do Oriona , w tym celu zmieniono jej oś przesuwając sarkofag w komorze dźwięku, ale to się nie udało , bo główny kryształ mocy został z niej zabrany i ukryty na pustyni. To długa historia ... związana z wielkimi walkami w tamtych rejonach , które całkowicie zniszczyły ten piękny kraj robiąc z niego pustynie i tworząc nad nim energetyczny parasol oddzielający go od naturalnej przestrzeni.

Technologie kosmiczne są wprost nie do pojęcia i zaakceptowania przez współczesnego człowieka wychowanego głownię na dogmatach religijnych , które nakazują mu być ze spuszczoną głowa na kolanach. W całkowitym odłączeniu od wewnętrznej wiedzy i mistyki na której opiera się nasze fizyczne życie.
Otóż , to co widzimy jako Piramidy jest nałożonym na nie holograficzną przestrzenną siatką, której energetyczny odbiór jest zgrany z wgranym nam kodem identyfikacji w mózgu.Zatem nasza fizyczna świadomość nie jest w stanie widzieć więcej i inaczej niż rozpoznaje impuls przesyłający kod obrazu identyfikowany w zaprogramowanej postaci w mózgu.
Zwyczajnie nie widzimy wszystkiego, a, to co wolno nam zobaczyć oglądamy przez filtr programu , który nosimy w sobie! Do tego jest dołączona nakładka informacyjna , która wpisuje w nas okresową wiedzę dotyczącą obrazu. kto wychodzi ponad ten program z miejsca jest identyfikowany jako wróg systemu i usilnie zwalczony wszelakimi sposobami. Włącznie z wpajaniem mu i otoczeniu iż ma "kuku na muniu.... ;) " jak to mówią dzieci...

Wracając do Piramidy nie można jej uruchomić , ani całego sytemu energetycznego ziemi składającego się z mnóstwa piramid ,dopóki Ziemia nie odzyska wszystkich swoich dawnych parametrów umożliwiających jej korzystanie z PEŁNI KOSMICZNEJ MOCY WYPROWADZAJĄCEJ JĄ ORAZ NAS NA NIEJ NA DROGĘ POWROTU DO DOMU CZYLI DO GWIAZDOZBIORU ŁABĘDZIA, A NIE ORIONA!!!!!

Na czym polegała ta dawna i współczesna walka i kto walczył miedzy sobą?

Na ziemi i w kosmosie tak naprawdę są TYLKO DWA RODY, DWA!!!, one na drodze swojej ewolucji używały różnych ciał fizycznych ( kombinezonów doświadczalnych w celu rozwijania i poznawania różnych cech i emocji) zatem zarówno jednych jak i drugich można spotkać / zobaczyć w tych kombinezonach w rożnych przestrzeniach ( wszak czasu nie ma , mogą się nakładać na siebie i przebijać rożne sekwencje zdarzeń z rożnych przestrzeni), naprawdę wcale nie jest ważne w jakim przebraniu można zobaczyć wcieloną weń duszę! Ubranie aktora jest zależne od roli którą gra i scenografii danego przedstawienia.... ;) Skupiać się nalezy na osobowości "aktora" , oraz na tworzeniu ( przez wszystkie zdarzenia, słowa i czyny) jego otoczenia!
Zatem TYLKO DWA RODY często w takich samych przebraniach w tych samych miejscach, w tym samym czasie ale z zupełnie innymi intencjami działania! I właśnie te INTENCJE SĄ NAJWAŻNIEJSZE!!!

Wracając do Piramidy w Gizie wszystkie służyły do teleportacji , do zwiększenia energii w miejscach w których były, do ochrony , do napędu i wyznaczania nawigacji kosmicznej, miały też inne pomniejsze role, jednak zawsze były portalami miedzy wymiarowymi , tworzyły MER KA BA w komunikacji i teleportacji materii ( zamiana materii w energie i materializacja jej w dowolnym miejscu kosmosu), ta wiedza istnieje w domysłach wielu z nas, bo jest zapisana w podświadomości, ale blokowany jest dostęp do niej bardzo mocno.

Po przegranej wojnie sił jasności z silami ciemności czyli Lucyfer z Szatanem... Szatan ze swoimi legionami przejął władzę nad ziemia wiele tysięcy lat tamu. ale nic nie jest po nic .... nie wiedział , albo nie zdawał sobie sprawy iż każda Dusza ewoluuje przez doświadczenia, zatem jego jurysdykcja nad ziemia doprowadzi jego ród do ewolucji i rozświetlenia siebie, co automatycznie da zwycięstwo JASNOŚCI... ;) :D :D właśnie dokonuje się ten akt na naszych oczach!!!

W Piramidzie Cheopsa na jej szczycie uwięziona jest duża grupa Energii jasności, my tego nie widzimy ze względu nie możliwości widzenia wyższej wibracji niż ta której odpowiada III wymiar i jego kod w naszych mózgach. Te Energie utrzymują cały czas Piramidę w pozycji połączeniowej z Gwiazdozbiorem Łabędzia pomimo usiłowań przestawienia jej osi przez przesunięcie sarkofagu wewnątrz komnaty dźwięku używanej do teleportacji ludzi w inny wymiar.

Usiłowano wielokrotnie uruchomić moc Piramidy zdjąć z niej blokady by wykorzystać ja do przesunięcia Ziemi w NIŻSZY WYMIAR i zablokowania w nim jej i Ludzkości! odbyło się wiele ceremonii tajnych , na szczęście nie udało się, bowiem uruchamia ją tylko i wyłącznie określony kod , którego nie można podrobić. wiele gadań rożnych guru jest o niczym....

Zatem jest tylko jedna opcja i tylko w jednym celu doprowadzająca do uruchomienia Piramidy w Gizie , która aktywizuje wszystkie zespolone z nią na całej ziemi piramidy większe i mniejsze.

O długiej drodze prowadzącej do tego momentu nie będę opowiadać , bo to nie moment , ale napiszę o kilku elementach niezbędnych, które juz zaistniały.

I. Najważniejszy to Wola Zmian Ludzi , zmian które promują dobro, mądrość , moc i miłość, to one , ich wibracja napełnia mocą jadro ziemi , doprowadza je do wirowania , które wynosi ziemie i nas w wyższe , jaśniejsze rejony kosmosu.

II. Sprawa , to uzupełnienie jądra ziemi o wyeliminowaną z niego energię aspektu żeńskiego ( była w bardzo małej ilości niewystarczającej do aktywizacji naszego DNA), to się stało, proces jest zakończony , mamy już pełnię depozytu mitochondrialnego DNA w postaci zapisu energetycznego. Możemy podziękować Francji i Wieży Eiffla ... ;) :) temat zamknięty.

III. Sprawa, to Czakra Mocy Ziemi , czyli akumulator i mocy kosmicznej i mocy fizycznej , który przekazywał ja do jadra ziemi, był zablokowany i miał odwrócony obieg energii ale również przez zastosowanie systemu odbić energia , która przez ten punkt miała wchodzić do jądra była kradziona i przesyłana w inne miejsce w kosmosie. Z tym problemem też sobie poradziliśmy doskonale , blokady zdjęte, strumień energii odwrócony , jadro ziemi napełnione, odbić juz robić nie można ( ze względu na zmianę powrotną osi magnetycznej ziemi), Tu tez możemy podziękować Francji i 12 kolumnom w CERGY.... ;) :D temat zamknięty.

IV. Sprawa, rozdzielone aspekty żeński i męski, ( eksperyment z rozdzieleniem Bliźniaczych Płomieni) doprowadziły do zmniejszenia używania mocy energetycznej w każdym z nas do maksymalnego wymiaru 50 % . Zatem musiało nastąpić ponowne połączenie energetyczne we wzorcu i odnowienie pełni kodu działania. Co stało się tego lata , dokładnie 22. 07. 2013. ( dla ciekawych cyfra daty 7. i 1. ..... 8 inaczej oo - nieskończoność... wpisane) , możemy podziękować Francji i Rennes Le Chateau. W tym wypadku w grę wchodził jeszcze Luwr , bo proces miał połączenie z szyszynką.Temat zamknięty.

Po tych IV głównych tematach należało dopełnić tarczę roku 2013. ich wiedza , która wgrywała nowe parametry na bazie dawnego ustawienia nawigacyjnego nasz powrót do DOMU!

V. Sprawa to nasze "KONIE APOKALIPSY" czyli IV Żywioły z kodem naszej obecnej wibracji, która uzupełni restart do zablokowanej naszej dawnej świadomości , uzupełnionej o współczesną wiedzę.III konie już są za 4 dni przybiegnie ostatni "Czarny Koń", uzyskamy pełnię wiedzy i mocy i możliwości na "Nowym Dysku" czasu, który rozpocznie dla nas pracę ( czyli potworzy Nowy Czas) 13. 12. 2013. ( dla ciekawych liczba daty, to , 1. i 3. ...13. co oznacza 1. pełnie / wiedza duchowości , oraz 3. przejaw tej wiedzy w materii). Zatem za 4. dni otworzą się nam wrota dostępu do nowej wiedzy.... jak nie wiem. ;) :D

Ale te elementy , ich zaistnienie były i są niezbędne do ponownego uruchomienia Wielkiej Piramidy w Gizie i jej dwóch mniejszych towarzyszek, one zaś uruchomią zupełnie samoistnie wszystkie połączone z nimi liniami energetycznymi na całej ziemi. Te zaś zespolą nas ponownie z POLEM MORFOGENETYCZNYM spalając całą sieć sztucznie nam nalozonego fałszywego wzorca postrzegania i odbiorów nierzeczywistej rzeczywistości kakofonii sieci energioinformacyjnej, która zespalana z naszym mózgiem bardzo skutecznie zaburzała nam prawdziwe odbiory otaczającej nas rzeczywistości.

Ot... i tyle.

A czym jest w takim razie nasza św. geometria? Ona jest formą ( jedną z możliwości ) odczytu i odtwarzania ( bo my jak na razie uczymy się tworzenia przez odtwarzanie istniejących stworzonych juz form życia, jeszcze jesteśmy bardziej kopistami niż twórcami) stworzonej myślą i uczuciem całej otaczającej nas przestrzeni.


ps. Pora na wielkie zmiany..... ;) :D :D czas "Koguta" ... dobiegł końca .... ;) :D


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » poniedziałek 09 gru 2013, 16:33

Kilka ciekawych teorii wymieniono na naszym starym forum w tym temacie >>.
Moze co ciekawsze informacje warto tu wkleić?
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 09 gru 2013, 17:04

@ Darek gdzieś niedawno na tym forum wstawiłeś fragment książki , który opisuje walki cywilizacji w Egipcie i zmianę osi magnetyczną ziemi , która uniemożliwia korzystanie będącej wówczas nawigacji kosmicznej.
Jeżeli pamiętasz daj link , jak nie to będę szukać. Niewiele pamiętam , bo tylko przeglądałam, a chce przeczytać i skomentować , bo warto i uzupełnia to temat "Rola Piramid".
Dzięki z góry.

Obrazekps. Jedno istotne wyjaśnienie, bo może być źle zrozumiane...
Po przegranej wojnie sił jasności z silami ciemności czyli Lucyfer z Szatanem... Szatan ze swoimi legionami przejął władzę nad ziemia wiele


* Siły Jasność , to LUCYFER -ŚWIATŁOŚĆ.
* Siły Ciemności, to SZATAN - CIEMNOŚĆ.
0 x


Miłość jest szczęściem!

LibraWomen
Posty: 17
Rejestracja: czwartek 19 wrz 2013, 14:25
Otrzymał podziękowanie: 19 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: LibraWomen » poniedziałek 09 gru 2013, 17:55

@Fair Lady - dziękuję za linka, w wolnej chwili poczytam, coś tam o tej świętej geometrii już kiedyś grzebałam.

I tak znam język angielski bardzo dobrze.
0 xAwatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » poniedziałek 09 gru 2013, 18:27

Nie wiem czy o to Ci chodzi, @Kiaro:

Liga Opiekunów pisze:...
Okolo 48 000 lat temu Rada Syrianska, poinstruowala swoich czlonkow Anunnaki do pokazania bezposrednio swojej sily w Egipcie i na Atlantydzie. Anunnaki z Rady Syrianskiej, masowo odwiedzili te cywilizacje, ponownie zapewniajac wplyw Prawa Jednosci, wywozac wielu Templarowych-Annu z Egiptu z powrotem do Atlantydy, gdzie stanowiliby mniejsze zagrozenia dla Arki Przymierza. W Egipcie zas, oraz wielu innych miejscach na calym swiecie, portale do Wewnetrznej Ziemi zostaly umocnione, poniewaz Anunnaki z Rady Syrianskiej zbudowali bazy operacyjne, na powierzchni Ziemi, bezposrednio nad obszarami portali. Piramidy staly sie znakami architektury Anunnaki, oraz osiagnieciem naukowym, a kilkanascie innych mniejszych budowli piramidalnych skonstruowanych zostalo nad przejsciami portalowymi w calym Egipcie. Najwiekszka z tych baz operacyjnych, skonstruowana zostala nad glownym wejsciem do egipskiego portalu do Wewnetrznej Ziemi, poprzez ktory mozna bylo dostac sie do Arki Przymierza. W tym samym czasie skonstruowana zostala jeszcze jedna masywna budowla na pobliskim portalem Arki Przymierza. Pierwszym pomnikiem, jaki zostal stworzony byl oryginalny Sfinks. Budowla ta utajniala portal do Wewnatrznej Ziemi i polaczony byl bezposrednio z portalem, ktory prowadzil do Arki Przymierza. Sfinks zaprojektowany zostal upamietniajac dziedzictwo Anunnaki, majac glowe wojownika Anunnaki nasadzona na rzezbe lwiopodbnego ciala. Cialo lwa, bylo symbolem upamietniajacym rase istot z HU-2, znanych jako Leonici, ktorzy odegrali podstawowa role w polozeniu wczesniejszych podwalin pod kulture Anunnaki. Leonici z Harmonicznego Wszechswiata -2 (HU-2), byli wysokimi istotami, zaawansowanej inteligencji, w wyprostowanej postawie, pokrytymi kocim futrem, ktorzy postrzegani byli przez wczesne cywilizacje Anunnaki jako Bogowie i Anunnaki z Rady Syrianskiej oddawali czesc ich dziedzictwu. Anunnaki z Rady Syrianskiej, czerpali sile i pocieszenie z ich zwiazkow z ludzmi Leonitow, a budujac taki pomnik, zamierzali pokazac sile Anunnaki, zjednoczona i zbudowana na podstawie ich praojcowskich sprzymierzencach- Leonitach. Symboliczny projekt Sfinksa, byl zamiarem pokazania Ruchowi Oporu Anunnaki, ze sa oni osamotnieni w swoich zmaganiach, a prawdziwe dziedzictwo Anunnaki znajduje sie u Anunnaki z Rady Syrianskiej.
Z praktycznego punktu widzenia, Sfinks zbudowany byl, aby sluzyc jako umocnienie portalu do Wewnetrznej Ziemi, jak rowniez jako bezpieczne schronienie i biblioteka do przechowywania swietych nagran i tekstow. Sluzyl rowniez za miejsce do przetrzymywania urzadzen do transmitowania energii, ktore naladowane byly Ultra Wysokimi Czestotliwosciami (UWC) pieciowymiarowej energii z Arki Przymierza, a takze sluzyl za miejsce do skladowania mniejszych Ankh'ow, ktore nasycone byly energia o podobnych wlasciwosciach.
62
Historycznie, wieksze urzadzenia staly sie znane jako Arki Przymierza, a prawdziwa tozsamoscia Arki Przymierza bycie pomostem portalowym, zostala utracona. Jednak w czasach budowy oryginalnego Sfinksa, prawda o Arce Przymierza, byla dobrze znana, a przedmioty te postrzegano za narzedzia, mogace przyciagac, utrzymywac, oraz przekazywac energie, ktora przyciagana byla za posrednictwem Arki Przymierza, z Blekitnego Plomienia Amenti, ktory przechowywany byl w galaktyce Andromedy. Zarowno wieksze, jak i mniejsze narzedzia zaprojektowane zostaly w ksztalcie Ankh, co pozwalalo na polaczenie energii wyzszych czestotliwosci w okreslony sposob, przy wykorzystaniu naturalnych praw miedzywymiarowej mechaniki energii. Ankhi uzyte zostaly do stworzenia Sfinksa, rozmaitych piramid, oraz innych budowli, gdyz dostarczaly one moc do odwrocenia przyciagania grawitacyjnego, a takze bezposrednio wplywaly na budowe czasteczek i pola morfogeniczne substancji Ziemskiej materii. Sluzyly one jako glowne narzedzia budowlane, modulatory pogody, narzedzia do uzdrawiania, a takze jako miedzywymiarowe urzadzenia przesylowe. Oryginalny Sfinks sluzyl za ochronna twierdze, w ktorej urzadzenia te mogly byc zmagazynowane i trzymane z dala od rak Templarowych-Annu. Druga glowna budowla Anunnaki z Rady Syrianskej, byla masywna piramida, wysrodkowana bezposrednio nad otwarciem potralu do Arki Przymierza. Piramida ta zostala pierwotnie zbudowana w tym samym okresie czasu co Sfinks, okolo 48 459 lat temu (rok ok. 46 459 p.n.e). Rekonstrukcja tej piramidy miala miejsce okolo 12 550 lat temu (rok 10 500 p.n.e), a nastepnie okolo 11 000 lat temu (rok 9000 p.n.e), w nowozytnych czasach znana stala sie jako Wielka Piramida w Gizie, piramida Cheopsa. Konstrukcja jej byla naprawiana i rekonstruowana przy wielu okazjach. Zostala ona zaprojektowana i wzniesiona przez Anunnaki z Rady Syrianskiej,
Annu-Melchizedekow, Hebrajczykow i przez Serres-Egipcjan, ludzi z tamtych czasow. Piramida nie zostala wzniesiona, aby sluzyc jako grobowiec grzebalny, chociaz pozniej, wiele razy wykorzystana byla w tym celu. Glownym celem Wielkiej Piramidy w Gizie, bylo umocnienie portalu Arki Przymierza, oraz sluzenie jako miedzywymiarowe centrum teleportacyjne. Oryginalnie piramida ta zaprojektowana byla jako Harmoniczna Komora Rezonansowa, za posrednictwem ktorej wielowymiarowe pasma czestotliwosci mogly byc przyciagane z dalekiej przestrzeni kosmicznej, a takze z rdzenia planetranego Syriusza B, przy uzyciu wielkiego ankh'u, umieszczonego bezposrednio pod krysztalowym kamieniem wienczacym. Dzieki sile ankh'u przeogromna ilosc Ultra Wysokich Czestotliwosci energii, skupiana byla w kamieniu wienczacym piramidy, a nastepnie wyrzucana w dol, przez konstrukcje do pasm czestotliwosci drugiego wymiaru. Piramida, oraz Arka Przymierza umiejscowione byly w centralnym punkcie geograficznym Ziemi, wewnatrz worteksu energetycznego (worteks – miejsce skrzyzowania sie siatki geomantycznej Ziemi, energetyczne miejsce mocy – przyp. tlum), reprezentujacego piata czakre, "Czkre Sercowa" w planetranym bio-energetycznym systemie Ziemi. Worteks ten, pozwalal na wymiane energii
63
pomiedzy Ziemia, a czterowymiarowymi pasmami czestotliwosci. Przez stworzenie Harmonicznej Komory Rezonansowej wewnatrz takiego miedzywymiarowego worteksu, nadtony Wymiaru -2 z HU-1, mogly byc polaczone z tonami podstawowymi Wymiaru -4 z HU-2, tworzac miedzywymiarowy ton rezonansowy, poprzez ktory, odwiedzajace statki kosmiczne, podrozujace z syriusza B i innych ukladow gwiezdnych, mogly wleciec i przeskoczyc w czasie, czyniac tranzyt na Ziemie prawie natychmiastowym. Wielka Piramida stworzona zostala, aby umozliwiac natychmiastowa interwencje flot Rady Syrianskiej, oraz Federacji Galaktycznej, w razie gdyby Arka Przymierza zostala zaatakowana przez Ruch Oporu Anunnaki. W czasie, gdy piramida dzialala jako miedzygwiezdna stacja teleportacyjna, sluzyla rowniez jako najwiekszy odstraszacz dla Ruchu Oporu Anunnaki. Wielka Piramida, uzywana byla jako aktywna miedzygwiezdna stacja od czasu jej wybudowania 48 459 lat temu, do okolo 30 000 lat temu (rok ok. 28 000 p.n.e), kiedy to wybuch na Atlantydzie spowodowal delikatny przechyl osi Ziemi, wytracajac worteks D-4 piramidy (czarke sercowa Ziemi) z jego poprzedniego zliniowania z systemami worteksow Syriusza B, oraz wieloma innymi ukladami planetarnymi, z ktorymi byl pierwotnie zliniowany. Przed tym wytraceniem siatki Ziemi z rownowagi, wizytacje istot pozaziemskich w Egipcie, byly na porzadku dziennym, lecz po tym wydarzeniu, przelot z innych ukladow gwiezdnych wymagal wiecej czasu i srodkow, stad odwiedziny te nie byly juz tak czeste. W szczycie swojej sprawnosci (w latach 46 459 p.n.e ÷ 28 000 p.n.e), Wielka Piramida w Gizie, wykorzystywana rowniez byla jako komora wniebowstapienia, dla niewielu wybranych, ktorzy posiadali wymagane zmontowane DNA, oraz przychylnosc Elohim. Takim osobom mozna bylo przejsc przez Arke Przymierza, jesli Elohim zaakceptowali ich i otworzyli przejscie, a niektorzy mogli rowniez wzniesc sie wyzej na Tare. Piramida wykorzystywana byla rowniez jako szkola dla wtajemnicznych programu ascendencji Melchizedekow/Elohim, uzywano ja takze do uzdrawiania, do przyspieszenia montazu genetycznego, oraz jako przejscia do portali Wewnetrznej Ziemi, pod Sfinksem. Piramida byla zawsze pod scisla ochrona osiadlych Anunnaki z Rady Syriusza, a Templarowi-Annu mieli zakaz wchodzenia na jej teren. Zrodzilo to wiele wrogosci pomiedzy Templarowymi-Annu, a kulturami egipskimi bedacymi pod ochrona Anunnaki z Rady Syrianskiej. Anunnaki z Rady Syrianskiej rozwineli przez pewien czas, silna wladze w Egipcie, tworzac system piramid i innych budowli, ktore daly schronienie dla sieci punktow mocy, dzieki ktorym energia przyciagana byla z wielkich krysztalow Atlantydy, przez linie siatli Ziemi do wybranych miejsc. Okolo 35 000 lat temu czysta rasa Zgromadzenia Melchizedeka, rozpoczela swoja pierwsza fale narodzin w ludzkiej cywilizacji, umacniajac nauki Prawa Jednosci i przynoszac potencjal swojej piatej nici DNA, do ludzkiej puli genetycznej. Opieka nad Arka Przymierza byla powoli przekazywana z rak Anunnaki z Rady Syrianskiej w rece Annu-Melchizedekow, Melchizedekow Zgromadzenia, Hebrajczykow (hybryd piatej rasy Zgromadzenia Hibiru i szostej rasy Melchizedekow Zgromadzenia, stworzonych w wyniku transplantacji Grupowego Matriksu, podczas Drugiego Zasiewu), oraz Serres-Egipcjan,
64
wszyscy oni stali sie czlonkami wczesno egipskiej wiedzy kaplanskiej. Od czasu ich stworzenia, Kula Amenti (550 milionow lat temu) i Arka Przymierza (840 000 lat temu), byly one glowna sila ludzkiej ewolucji, poniewaz cel oraz proces ludzkiego wzorca ewolucyjnego utrzymywany byl wewnatrz tajemnic Amenti. Interwencja Ligii Opiekunow oraz Federacji Galaktycznej Annu-Melchizedekowie stopniowo stawali sie coraz bardziej nieprzyjazni na obszarach bedacych pod ochrona Rady Syrianskiej, a wielu z nich przeniesionych zostalo na Atlantyde, gdzie Templarowi-Annu zyskiwali wieksza wladze. Rozgniewani za to, ze nie mogli wchodzic do Wewnetrznej Ziemi i uzywac Arki Przymierza, Templarowi-Annu, postanowili obmyslic plan podbicia terytoriow Wewnatrznej Ziemi, przy uzyciu atlantydzkich generatorow krysztalow do rozdarcia elektromagnetycznej bariery, ktora zabezpieczala portale Wewnatrznej Ziemi. Templarowi-Annu podboj swoj rozpoczeli od kontynentu Atlantydy, ale szybko zorientowali sie, ze tarcze ochronne portali Wewnetrznej Ziemi, nie moga byc tak latwo zniszczone. Z powodu uzycia nadmiernej mocy w jednym z glownych generatorow krysztalow, urzadzenie krysztalu ekspoldowalo z sila dziesieciokrotnie przewyzszajaca sile bomby atomowej. Kilka innych mniejszych generatorow rowniez eksplodowalo, rozrywajac na kawalki kontynent Atlantydy i wysylajac pod pode wieksze masy ladu. Po wybuchach sprzed 30 000 lat temu (28 000 r.p.n.e) kontynent Atlantydy zredukowany zostal do trzech malych wysp, a wiekszosc z ich populacji wyginela. Tuz przed wybuchem, Rada Syrianska usunela z Atlantydy rozmaite grupy, rozlokowujac w roznych miejscach kuli Ziemskiej, czesc z nich zabrana zostala do Egiptu w celu ponownego zasiedlenia. Egipcjanie w pore zostali uprzedzeni o nadchodzacych wydarzeniach i wiekszosc spoleczenstwa wycofalo sie pod ziemie, do spolecznosci Wewnetrznej Ziemi, znajdujac tam schronienie przed zmianami na Ziemi, ktore byly wynikiem wybuchow. Podczas wybychow na Atlantydzie, Ziemia delikatnie odchylila sie od swojej osi, wytracajac z rownowagi siatke Ziemi, oraz rozrywajac polaczenie energetyczne pomiedzy piramida w Gizie, a Syriuszem B. Wielka Piramida, nie mogla juz dluzej funkcjonowac jako miedzygwiezdna stacja teleportacyjna. Arka Przymierza pozostala stabilna, lecz wsrod warunkow na powierzchni, ponownie zapanowal chaos. Przechyl biegunow spowodowal masowe powodzie w wielu miejscach globu, oraz poprzestawianie niektorych masywow ladowych. Z chwila, kiedy warunki na powierzchni ustabilizowaly sie, rasy powrocily na powierzchnie w celach odbudowy, podczas gdy Ruch Oporu Anunnaki, zebral Templarowych-Annu, ktorych uratowali i ponownie umiescili ich na wyspach Atlantydy, pomagajac im odtworzyc ich cywilizacje. Anunnaki z Rady Syrianskiej pozostali w Egipcie, a nastepnie poszerzyli swoje wplywy na terytorium Wysp Atlantydzkich, przywracajac na Wyspy Atlantydzkie ocalalych Atlantow i Annu-Melchizedekow, ktorzy schronili sie w Wewnetrznej Ziemi, powoli namawiajac wiekszy odsetek Atlantydzkich Templarowych-Anuu, do
65
zrezygnowania ze swojej przynaleznosci do Ruchu Oporu Anunnaki. Chociaz Prawo Jednosci zaczynalo byc wskrzeszane wrod kultur Wysp Atlantydzkich w okresie czasu pomiedzy 30 000 ÷ 12 500 lat temu (28 000 - 10 500 r.p.n.e), Anunnaki z Rady Syrianskiej, oraz Arka Przymierza, ktora wciaz ochraniali, stali sie bardziej podatni na infiltracje Ruchu Oporu Anunnaki, poniewaz floty Federacji Galaktycznej i Rady Syrianskiej, z powodu zaburzenia pracy stacji teleportacyjnej w piramidzie w Gizie, nie mogly juz dluzej natychmiastowo przybywac w celach obrony Ziemi.
...
http://zkosmosu.blogspot.com/2011_10_01_archive.html
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » poniedziałek 09 gru 2013, 20:09

jeszcze coś znalazłem:

L.O pisze:...
3.3. Z Gizy do Atlantydy
Anunnaki z Rady Syrianskiej a Ochrona Ziemi, Pierwsza Budowa
Wielkiej Piramidy w Gizie i Sfinks, Ankh, Placowka na Marsie,
Pierwsza Fala Narodzin Zgromadzenia Melchizedeka, oraz
Ponowne Ustanowienie Prawa Jednosci 48 500 – 35 000 lat temu


Po przeniesieniu Arki Przymierza 51 750 lat temu, kultura egipska rozkwitala, a Egipt stal sie centrum dla Annu-Melchizedekow, Hebrajczykow i Serres-Egipcjan, opiekunow Arki Przymierza. Kultura atlantydzka rowniez rozkwitala, gdyz generatory krysztalow, ponownie zostaly przywrocone do dzialania, po tym jak byly wylaczone w czasie kataklizmu lemurianskiego 52 000 lat temu. Generatory krysztalow, zostaly ponownie naladowane wielowymiarowymi czestotliwosciami, przy pomocy Arki Przymierza w Egipcie. Przez caly ten okres odbudowy i poszerzania sie wplywow Templarowych-Annu (Annu, ktorych kod genetyczny zostal zanieczyszczony Teplarowa Pieczecia, w wyniku krzyzowania sie z czlonkami Ruchu Oporu Anunnaki), wplywy te wciaz poszerzaly sie, tworzac rosnaca przepasc pomiedzy rasami sluzacymi Prawu Jednosci, a tymi ktorzy wpadali pod wplywy wyznaniowe Slonecznych Wtajemniczonych Systemu Gwiezdnych Wrot Ruchu Oporu Annunaki. Z pierwszym oporem przed tym wplywem, Tampalrowi-Annu spotkali sie w Egipcie, stad wielu z nich przenioslo sie na Atlantyde, gdzie Templarowi-Annu mieli wieksze wplywy na srodowisko kulturowe. Templarowi-Annu zaczeli uzywac swoich wplywow do skorumpowania atlantydzkiej kasty kaplanow i ostatecznie spoleczne i moralne nastroje w Atlantydzie obnizyly sie pod ich wplywem. Templarowi-Annu, motywowani przez Ruch Oporu Anunnaki, rozpoczeli dominacje ras kultury atlantydzkiej i sporzadzili plany podbicia krain Wewnetrznej Ziemi. Zaplanowali wykorzystanie generatorow krysztalow, do przebicia sie przez bariere elektromagnetyczna, ktora chronila portale do Wewnetrznej Ziemi. Obawiajac sie o dobra cywilizacji Wewnetrznej Ziemi, oraz o wysokie zageszczenie Annu-Melchizedekow zamieszkojacych tam, Anunnaki z Rady Syrianskiej, wniesli petycje do Miedzywymiarowego Stowarzyszenia Wolnych Swiatow, o pozwolenie pokazania swojej sily na Ziemi, oferujac rasom zabezpieczenie przed narastajaca infiltracja Ruchu Oporu Anunnaki. Pozwolenia udzielono i zwolano Syriansko-Arkturianska Koalicje do Miedzyplanetarnej Obrony, aby wspierala ta misje obronna. Glownym celem manipulacji Ruchu Oporu Anunnaki byl obszar, na ktorym znajdowala sie Arka Przymierza, zatem Egipt stal sie punktem skupienia dzialalnosci Rady Syrianskiej. Anunnaki z Rady Syrianskiej wyslani zostali najpierw na planete Mars, w celu odtworzenia placowki obserwacyjnej, zbudowanej podczas Wojny Tysiacletniej, w ktorej pokladano nadzieje, iz zastraszy Ruch Oporu Anunnaki

61

przed dalszym wtracaniem sie w sprawy Ziemi. Nieulekniony obecnoscia Rady Syrianskiej, Ruch Oporu Anunnaki, wzmogl swoje zaangazowanie na Atlantydzie i rozpoczal wskrzeszanie swoich wplywow w Egipcie, stanowiac jeszcze wieksze zagrozenie dla bezpieczenstwa Arki Przymierza. Okolo 48 000 lat temu Rada Syrianska, poinstruowala swoich czlonkow Anunnaki do pokazania bezposrednio swojej sily w Egipcie i na Atlantydzie. Anunnaki z Rady Syrianskiej, masowo odwiedzili te cywilizacje, ponownie zapewniajac wplyw Prawa Jednosci, wywozac wielu Templarowych-Annu z Egiptu z powrotem do Atlantydy, gdzie stanowiliby mniejsze zagrozenia dla Arki Przymierza. W Egipcie zas, oraz wielu innych miejscach na calym swiecie, portale do Wewnetrznej Ziemi zostaly umocnione, poniewaz Anunnaki z Rady Syrianskiej zbudowali bazy operacyjne, na powierzchni Ziemi, bezposrednio nad obszarami portali. Piramidy staly sie znakami architektury Anunnaki, oraz osiagnieciem naukowym, a kilkanascie innych mniejszych budowli piramidalnych skonstruowanych zostalo nad przejsciami portalowymi w calym Egipcie. Najwiekszka z tych baz operacyjnych, skonstruowana zostala nad glownym wejsciem do egipskiego portalu do Wewnetrznej Ziemi, poprzez ktory mozna bylo dostac sie do Arki Przymierza. W tym samym czasie skonstruowana zostala jeszcze jedna masywna budowla na pobliskim portalem Arki Przymierza. Pierwszym pomnikiem, jaki zostal stworzony byl oryginalny Sfinks. Budowla ta utajniala portal do Wewnatrznej Ziemi i polaczony byl bezposrednio z portalem, ktory prowadzil do Arki Przymierza. Sfinks zaprojektowany zostal upamietniajac dziedzictwo Anunnaki, majac glowe wojownika Anunnaki nasadzona na rzezbe lwiopodbnego ciala. Cialo lwa, bylo symbolem upamietniajacym rase istot z HU-2, znanych jako Leonici, ktorzy odegrali podstawowa role w polozeniu wczesniejszych podwalin pod kulture Anunnaki. Leonici z Harmonicznego Wszechswiata -2 (HU-2), byli wysokimi istotami, zaawansowanej inteligencji, w wyprostowanej postawie, pokrytymi kocim futrem, ktorzy postrzegani byli przez wczesne cywilizacje Anunnaki jako Bogowie i Anunnaki z Rady Syrianskiej oddawali czesc ich dziedzictwu. Anunnaki z Rady Syrianskiej, czerpali sile i pocieszenie z ich zwiazkow z ludzmi Leonitow, a budujac taki pomnik, zamierzali pokazac sile Anunnaki, zjednoczona i zbudowana na podstawie ich praojcowskich sprzymierzencach- Leonitach. Symboliczny projekt Sfinksa, byl zamiarem pokazania Ruchowi Oporu Anunnaki, ze sa oni osamotnieni w swoich zmaganiach, a prawdziwe dziedzictwo Anunnaki znajduje sie u Anunnaki z Rady Syrianskiej.
Z praktycznego punktu widzenia, Sfinks zbudowany byl, aby sluzyc jako umocnienie portalu do Wewnetrznej Ziemi, jak rowniez jako bezpieczne schronienie i biblioteka do przechowywania swietych nagran i tekstow. Sluzyl rowniez za miejsce do przetrzymywania urzadzen do transmitowania energii, ktore naladowane byly Ultra Wysokimi Czestotliwosciami (UWC) pieciowymiarowej energii z Arki Przymierza, a takze sluzyl za miejsce do skladowania mniejszych Ankh'ow, ktore nasycone byly energia o podobnych wlasciwosciach.

62

Historycznie, wieksze urzadzenia staly sie znane jako Arki Przymierza, a prawdziwa tozsamoscia Arki Przymierza bycie pomostem portalowym, zostala utracona. Jednak w czasach budowy oryginalnego Sfinksa, prawda o Arce Przymierza, byla dobrze znana, a przedmioty te postrzegano za narzedzia, mogace przyciagac, utrzymywac, oraz przekazywac energie, ktora przyciagana byla za posrednictwem Arki Przymierza, z Blekitnego Plomienia Amenti, ktory przechowywany byl w galaktyce Andromedy. Zarowno wieksze, jak i mniejsze narzedzia zaprojektowane zostaly w ksztalcie Ankh, co pozwalalo na polaczenie energii wyzszych czestotliwosci w okreslony sposob, przy wykorzystaniu naturalnych praw miedzywymiarowej mechaniki energii. Ankhi uzyte zostaly do stworzenia Sfinksa, rozmaitych piramid, oraz innych budowli, gdyz dostarczaly one moc do odwrocenia przyciagania grawitacyjnego, a takze bezposrednio wplywaly na budowe czasteczek i pola morfogeniczne substancji Ziemskiej materii. Sluzyly one jako glowne narzedzia budowlane, modulatory pogody, narzedzia do uzdrawiania, a takze jako miedzywymiarowe urzadzenia przesylowe. Oryginalny Sfinks sluzyl za ochronna twierdze, w ktorej urzadzenia te mogly byc zmagazynowane i trzymane z dala od rak Templarowych-Annu. Druga glowna budowla Anunnaki z Rady Syrianskej, byla masywna piramida, wysrodkowana bezposrednio nad otwarciem potralu do Arki Przymierza. Piramida ta zostala pierwotnie zbudowana w tym samym okresie czasu co Sfinks, okolo 48 459 lat temu (rok ok. 46 459 p.n.e). Rekonstrukcja tej piramidy miala miejsce okolo 12 550 lat temu (rok 10 500 p.n.e), a nastepnie okolo 11 000 lat temu (rok 9000 p.n.e), w nowozytnych czasach znana stala sie jako Wielka Piramida w Gizie, piramida Cheopsa. Konstrukcja jej byla naprawiana i rekonstruowana przy wielu okazjach. Zostala ona zaprojektowana i wzniesiona przez Anunnaki z Rady Syrianskiej, Annu-Melchizedekow, Hebrajczykow i przez Serres-Egipcjan, ludzi z tamtych czasow. Piramida nie zostala wzniesiona, aby sluzyc jako grobowiec grzebalny, chociaz pozniej, wiele razy wykorzystana byla w tym celu. Glownym celem Wielkiej Piramidy w Gizie, bylo umocnienie portalu Arki Przymierza, oraz sluzenie jako miedzywymiarowe centrum teleportacyjne. Oryginalnie piramida ta zaprojektowana byla jako Harmoniczna Komora Rezonansowa, za posrednictwem ktorej wielowymiarowe pasma czestotliwosci mogly byc przyciagane z dalekiej przestrzeni kosmicznej, a takze z rdzenia planetranego Syriusza B, przy uzyciu wielkiego ankh'u, umieszczonego bezposrednio pod krysztalowym kamieniem wienczacym. Dzieki sile ankh'u przeogromna ilosc Ultra Wysokich Czestotliwosci energii, skupiana byla w kamieniu wienczacym piramidy, a nastepnie wyrzucana w dol, przez konstrukcje do pasm czestotliwosci drugiego wymiaru. Piramida, oraz Arka Przymierza umiejscowione byly w centralnym punkcie geograficznym Ziemi, wewnatrz worteksu energetycznego (worteks – miejsce skrzyzowania sie siatki geomantycznej Ziemi, energetyczne miejsce mocy – przyp. tlum), reprezentujacego piata czakre, "Czkre Sercowa" w planetranym bio-energetycznym systemie Ziemi. Worteks ten, pozwalal na wymiane energii

63

pomiedzy Ziemia, a czterowymiarowymi pasmami czestotliwosci. Przez stworzenie Harmonicznej Komory Rezonansowej wewnatrz takiego miedzywymiarowego worteksu, nadtony Wymiaru -2 z HU-1, mogly byc polaczone z tonami podstawowymi Wymiaru -4 z HU-2, tworzac miedzywymiarowy ton rezonansowy, poprzez ktory, odwiedzajace statki kosmiczne, podrozujace z syriusza B i innych ukladow gwiezdnych, mogly wleciec i przeskoczyc w czasie, czyniac tranzyt na Ziemie prawie natychmiastowym. Wielka Piramida stworzona zostala, aby umozliwiac natychmiastowa interwencje flot Rady Syrianskiej, oraz Federacji Galaktycznej, w razie gdyby Arka Przymierza zostala zaatakowana przez Ruch Oporu Anunnaki. W czasie, gdy piramida dzialala jako miedzygwiezdna stacja teleportacyjna, sluzyla rowniez jako najwiekszy odstraszacz dla Ruchu Oporu Anunnaki. Wielka Piramida, uzywana byla jako aktywna miedzygwiezdna stacja od czasu jej wybudowania 48 459 lat temu, do okolo 30 000 lat temu (rok ok. 28 000 p.n.e), kiedy to wybuch na Atlantydzie spowodowal delikatny przechyl osi Ziemi, wytracajac worteks D-4 piramidy (czarke sercowa Ziemi) z jego poprzedniego zliniowania z systemami worteksow Syriusza B, oraz wieloma innymi ukladami planetarnymi, z ktorymi byl pierwotnie zliniowany. Przed tym wytraceniem siatki Ziemi z rownowagi, wizytacje istot pozaziemskich w Egipcie, byly na porzadku dziennym, lecz po tym wydarzeniu, przelot z innych ukladow gwiezdnych wymagal wiecej czasu i srodkow, stad odwiedziny te nie byly juz tak czeste. W szczycie swojej sprawnosci (w latach 46 459 p.n.e ÷ 28 000 p.n.e), Wielka Piramida w Gizie, wykorzystywana rowniez byla jako komora wniebowstapienia, dla niewielu wybranych, ktorzy posiadali wymagane zmontowane DNA, oraz przychylnosc Elohim. Takim osobom mozna bylo przejsc przez Arke Przymierza, jesli Elohim zaakceptowali ich i otworzyli przejscie, a niektorzy mogli rowniez wzniesc sie wyzej na Tare. Piramida wykorzystywana byla rowniez jako szkola dla wtajemnicznych programu ascendencji Melchizedekow/Elohim, uzywano ja takze do uzdrawiania, do przyspieszenia montazu genetycznego, oraz jako przejscia do portali Wewnetrznej Ziemi, pod Sfinksem. Piramida byla zawsze pod scisla ochrona osiadlych Anunnaki z Rady Syriusza, a Templarowi-Annu mieli zakaz wchodzenia na jej teren. Zrodzilo to wiele wrogosci pomiedzy Templarowymi-Annu, a kulturami egipskimi bedacymi pod ochrona Anunnaki z Rady Syrianskiej. Anunnaki z Rady Syrianskiej rozwineli przez pewien czas, silna wladze w Egipcie, tworzac system piramid i innych budowli, ktore daly schronienie dla sieci punktow mocy, dzieki ktorym energia przyciagana byla z wielkich krysztalow Atlantydy, przez linie siatli Ziemi do wybranych miejsc. Okolo 35 000 lat temu czysta rasa Zgromadzenia Melchizedeka, rozpoczela swoja pierwsza fale narodzin w ludzkiej cywilizacji, umacniajac nauki Prawa Jednosci i przynoszac potencjal swojej piatej nici DNA, do ludzkiej puli genetycznej. Opieka nad Arka Przymierza byla powoli przekazywana z rak Anunnaki z Rady Syrianskiej w rece Annu-Melchizedekow, Melchizedekow Zgromadzenia, Hebrajczykow (hybryd piatej rasy Zgromadzenia Hibiru i szostej rasy Melchizedekow Zgromadzenia, stworzonych w wyniku transplantacji Grupowego Matriksu, podczas Drugiego Zasiewu), oraz Serres-Egipcjan,

64

wszyscy oni stali sie czlonkami wczesno egipskiej wiedzy kaplanskiej. Od czasu ich stworzenia, Kula Amenti (550 milionow lat temu) i Arka Przymierza (840 000 lat temu), byly one glowna sila ludzkiej ewolucji, poniewaz cel oraz proces ludzkiego wzorca ewolucyjnego utrzymywany byl wewnatrz tajemnic Amenti. Interwencja Ligii Opiekunow oraz Federacji Galaktycznej Annu-Melchizedekowie stopniowo stawali sie coraz bardziej nieprzyjazni na obszarach bedacych pod ochrona Rady Syrianskiej, a wielu z nich przeniesionych zostalo na Atlantyde, gdzie Templarowi-Annu zyskiwali wieksza wladze. Rozgniewani za to, ze nie mogli wchodzic do Wewnetrznej Ziemi i uzywac Arki Przymierza, Templarowi-Annu, postanowili obmyslic plan podbicia terytoriow Wewnatrznej Ziemi, przy uzyciu atlantydzkich generatorow krysztalow do rozdarcia elektromagnetycznej bariery, ktora zabezpieczala portale Wewnatrznej Ziemi. Templarowi-Annu podboj swoj rozpoczeli od kontynentu Atlantydy, ale szybko zorientowali sie, ze tarcze ochronne portali Wewnetrznej Ziemi, nie moga byc tak latwo zniszczone. Z powodu uzycia nadmiernej mocy w jednym z glownych generatorow krysztalow, urzadzenie krysztalu ekspoldowalo z sila dziesieciokrotnie przewyzszajaca sile bomby atomowej. Kilka innych mniejszych generatorow rowniez eksplodowalo, rozrywajac na kawalki kontynent Atlantydy i wysylajac pod pode wieksze masy ladu. Po wybuchach sprzed 30 000 lat temu (28 000 r.p.n.e) kontynent Atlantydy zredukowany zostal do trzech malych wysp, a wiekszosc z ich populacji wyginela. Tuz przed wybuchem, Rada Syrianska usunela z Atlantydy rozmaite grupy, rozlokowujac w roznych miejscach kuli Ziemskiej, czesc z nich zabrana zostala do Egiptu w celu ponownego zasiedlenia. Egipcjanie w pore zostali uprzedzeni o nadchodzacych wydarzeniach i wiekszosc spoleczenstwa wycofalo sie pod ziemie, do spolecznosci Wewnetrznej Ziemi, znajdujac tam schronienie przed zmianami na Ziemi, ktore byly wynikiem wybuchow. Podczas wybychow na Atlantydzie, Ziemia delikatnie odchylila sie od swojej osi, wytracajac z rownowagi siatke Ziemi, oraz rozrywajac polaczenie energetyczne pomiedzy piramida w Gizie, a Syriuszem B. Wielka Piramida, nie mogla juz dluzej funkcjonowac jako miedzygwiezdna stacja teleportacyjna. Arka Przymierza pozostala stabilna, lecz wsrod warunkow na powierzchni, ponownie zapanowal chaos. Przechyl biegunow spowodowal masowe powodzie w wielu miejscach globu, oraz poprzestawianie niektorych masywow ladowych. Z chwila, kiedy warunki na powierzchni ustabilizowaly sie, rasy powrocily na powierzchnie w celach odbudowy, podczas gdy Ruch Oporu Anunnaki, zebral Templarowych-Annu, ktorych uratowali i ponownie umiescili ich na wyspach Atlantydy, pomagajac im odtworzyc ich cywilizacje. Anunnaki z Rady Syrianskiej pozostali w Egipcie, a nastepnie poszerzyli swoje wplywy na terytorium Wysp Atlantydzkich, przywracajac na Wyspy Atlantydzkie ocalalych Atlantow i Annu-Melchizedekow, ktorzy schronili sie w Wewnetrznej Ziemi, powoli namawiajac wiekszy odsetek Atlantydzkich Templarowych-Anuu, do

65

zrezygnowania ze swojej przynaleznosci do Ruchu Oporu Anunnaki. Chociaz Prawo Jednosci zaczynalo byc wskrzeszane wrod kultur Wysp Atlantydzkich w okresie czasu pomiedzy 30 000 ÷ 12 500 lat temu (28 000 - 10 500 r.p.n.e), Anunnaki z Rady Syrianskiej, oraz Arka Przymierza, ktora wciaz ochraniali, stali sie bardziej podatni na infiltracje Ruchu Oporu Anunnaki, poniewaz floty Federacji Galaktycznej i Rady Syrianskiej, z powodu zaburzenia pracy stacji teleportacyjnej w piramidzie w Gizie, nie mogly juz dluzej natychmiastowo przybywac w celach obrony Ziemi. Okolo 12 500 lat temu (rok 10 500 p.n.e) Ruch Oporu Anunnaki rozzloszczony utrata wladzy na Atlantydzie, przypuscil agresywny atak powietrzny przeciwko placowkom nalezacym do Anunnaki z Rady Syrianskiej na Marsie, a nastepnie na Egipt, z zamiarem zniszczenia Arki Przymierza i domagania sie dominacji nad cywilizacja Ziemi.
...
http://zkosmosu.blogspot.com/search?q=Atlantyda

Obszerniejszy tekst mozna przeczytać w tym poście >>.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Ramzes3
Posty: 583
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 65
Podziękował: 2522 razy
Otrzymał podziękowanie: 1241 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » poniedziałek 09 gru 2013, 22:52

LibraWomen pisze:Wielka Piramida, a związek z cząsteczkami fullerenów pentagonalnych, krystaliczna sieć Phi, kształt torusa, wielowymiarowość, pas oriona, układ słoneczny - wszystko to w jednej budowli.


Na dole dodatkowy rysunek przedstawiający jak z takiej struktury tworzy się pole elektromagnetyczne, torus.

Obrazek

Trochę się zastanawiam dlaczego ta koncepcja oparta jest na bazie spirali prawoskrętnej?
0 xFair Lady
Posty: 1541
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 950 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 10 gru 2013, 10:31

Forum swietageometria.info poleca Tobie LibraWomen zapoznanie sie z nastepujacymi materialami:

Wyklad Scotta Olsena
http://forum.swietageometria.info/index ... 894.0.html

Pentatop i pentagram
http://www.youtube.com/watch?v=GouZ1vCPp0o

oraz

Tu jest mała pigułka "Boskiej matematyki": https://www.youtube.com/watch?v=Zo7wcznf-Rg

Zycze milych chwil w poszukiwaniach!
0 xLibraWomen
Posty: 17
Rejestracja: czwartek 19 wrz 2013, 14:25
Otrzymał podziękowanie: 19 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: LibraWomen » wtorek 10 gru 2013, 13:31

@Ramzes 3 - Zastosowałam prawoskrętną spiralę opierając się na starej wizji i odczuciu. Kiedyś w jednej z wizji widziałam cały nasz układ słoneczny, jak wirował, w którą stronę itp. To co widziałam, nieco różniło się od przedstawianego ogólnie dostępnego obrazu wiru układu słonecznego.
Poza tym nie wiem jak inni, ale "ruch prawoskrętny" czuję jako naturalny ruch, a lewoskrętny jako sztuczny.

@Fair Lady - Dziękuję raz jeszcze za linki :)

Jeśli ktoś posiada jakieś koncepcje, pomysły niech pisze.
0 xFair Lady
Posty: 1541
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 950 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 10 gru 2013, 13:38

Skretami zajmuje sie w watku o polach torsyjnych.
Ale z mojego punktu wiedzy i odczucia ten skret to linia czasu. Czas plynie z lewej strony do prawej.
Z innej strony tak tez mozna interpretowac przeplyw energii zyciodajnej, z lewej do prawej, a wiec zaginajacej sie w prawo.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15596
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 829
Podziękował: 29159 razy
Otrzymał podziękowanie: 23479 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 05 sty 2014, 00:58

Kod Piramid - Święta Kosmologia0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1753 razy
Otrzymał podziękowanie: 4044 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 05 sty 2014, 19:08

Te relacje filmowe zainspirowały mnie do napisania tego tekstu.

Sekretem dawnego Egiptu jest czas..... jego obliczanie , a co za tym idzie lokalizacja odbić punktów naziemnych na gwiezdnej mapie zgodnie z pierwotnym ustawieniem.
W dawnym Egipcie rok dzielono na 73 tygodnie, tydzień miał 5 dni, istniał też 1 dzień między starym, a nowym rokiem , który był dniem zerowym. Tak wyglądał dawny kalendarz sotisowy. 5. było liczbą świętą , ona dyktował rytm dawnego życia. Wiedza Pentagramu Wenus / 5 Elementów była wiedzą uświęconą w naukach świątynnych, bowiem 5 tworzy niepowtarzalność w nieskończoności układów geometrycznych. Wyryte w świątyniach pięcioramienne gazdy oznaczają obliczenia czasu w tygodniach. Nie trzeba się doszukiwać miesięcy ( jak współcześnie ), miernikiem czasu wówczas był tydzień pięciodniowy.
Jednak czas kalendarza sotisowego w stosunku do obecnego ma trochę inny przepływ , bowiem dawno temu przesunięta magnetyczna oś ziemi zaburzyła tamten rytm życia ,zmieniła rownież przepływ czasu. Jednak dawne pokolenia pozostawiły nam informacje o mierzeniu czasu i swoje kalendarze w postaci malowideł i hieroglifów z obecnym odczytem jest nieco gorzej.
Warto skupić się na wszystkich częściach filmów bo chociaz w bardzo ograniczony sposób, to jednak inspirują do zrozumienia dawnej historii inaczej.
Głównym punktem wyznaczającym czas w Egipcie był jego miernik słup czasu na wyspie Elefantynie , drugim jego odpowiednikiem był punkt w Oazie Siwa. Gdy słońce przeszło od punktu w Elefantynie do Siwy mijał rok, po drodze były inne świątynie związane z depozytem i przekazem wiedzy poszczególnych momentów przesileń i elementów z pentagramu. Ta zaś dzieliła się na dwie przestrzenie ( wiedzę światłości i wiedzę ciemności , lub prawego i lewego oka Horusa), gdy słońce przechodziło przez oś świątyni , ona , jej wiedza i święta z nią związane dominowały w dawnym Egipcie.

Świątynie nigdy nie były miejscami kultu dawnych Bogów, one były uniwersytetami wiedzy związanej ze swoimi "Bogami" czyli symbolicznymi patronami danego żywiołu / czasoprzestrzeni. Żle się stało iż symbolikę potraktowano jako dosłowność i wpojono nam tą fałszywą wiedzę.

Dawny człowiek w zwierzętach upatrywał określone cechy dlatego wiedzę tematyczną identyfikował symbolicznie z danym zwierzęciem, stało się ono jak pieczęć , która w jednym rycie wyjaśniała wszystko z czym była identyfikowana.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7677
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 254
Podziękował: 6077 razy
Otrzymał podziękowanie: 12111 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 27 sty 2014, 14:22

Dlaczego zaktywizowały się piramidy?

Opublikowano: 27.01.2014 | Kategorie: Paranauka i ezoteryka, Wiadomości ze świata

Piramidy są najbardziej zagadkowymi budowlami na świecie. Zapewne wszyscy się zgodzą, że sens tych kultowych budowli wykracza poza granice zwykłych grobowców. I oto kolejna sensacja – naukowcy zarejestrowali silne promieniowanie świetle, emitowane ze szczytów piramid w kierunki nieba. Zauważmy, że to się dzieje w różnych punktach świata. Z czym związana jest ta aktywność?
Zdjęcie energii z piramidy Księżyca w Teotihuacan.

Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa, gdyż do tej pory niewiele wiemy o prawdziwym pochodzeniu piramid. Wielu naukowców podziela opinię, że budowle te są najstarszymi nadajnikami i odbiornikami informacji. W ostatnim czasie hipotezy te zaczęły się sprawdzać.

Co może być wspólnego między piramidą Kukulkana, znajdującą się na Półwyspie Jukatan w Meksyku, piramidami w Dolinie Xianyang w Chinach i piramidami kultury Norte Chico w Andach? Te najstarsze budowle sakralne, zbudowane zostały w tym samym czasie co piramidy egipskie w Gizie, niedawno zaczęły wykazywać niezwykłą aktywność.
Promień świetlny wychodzący z piramidy w Teotihucan w Meksyku. Zdjęcie wykonał L. Lascano.

Wielu ludzi widziało, jak piramidy emitowały w niebo duży słup światła (należy zauważyć, że udostępnione naukowcom materiały nie są zmontowane, nie ma więc wątpliwości co do ich autentyczności).
Zdjęcie piramidy Kukulcan w Chichen Itza w Meksyku wykonane 24.07.2009 r. przez Hectora Siliezara z El Salvadoru. Badania laboratoryjne wykazały jego autentyczność.

Astrofizyk Anton Jermolenko twierdzi, że wydarzenia te trzeba dokładnie zbadać: „Społeczność światowa niewątpliwie powinna poświęcać więcej uwagi temu, co się dzieje wokół piramid. Ich wybudzenie ze snu po tysiącu latach samo w sobie jest unikatowym zjawiskiem. Uważam, że nie możemy lekceważyć faktów, powinniśmy próbować ustalić, dlaczego wydarzenia te zachodzą właśnie teraz. Chodzi przecież nie o pojedynczy przypadek, a o zjawisko na skalę masową, obserwowane na przestrzeni od Azji do Ameryki Południowej.”
W 2009 i 2010 r. obserwowano cienki, świetlisty promień wydostający się z czubka Piramidy Słońca w Bośni i Hercegowinie.

Naukowców i zwykłych ludzi najbardziej interesuje to, z czym związane są te promieniowania świetlne i dla kogo są przeznaczone. Oczywiste jest przecież, że trudno to wszystko wytłumaczyć zwykłą zbieżnością zdarzeń, a więc potrzebne są pieniądze i czas na zbadanie tego zjawiska. Kto wie, być może zbliżymy się do rozwiązania tajemnicy piramid jeszcze o kilka kroków.

Autor: Alona Rakitina
Źródło: Głos Rosji
download as a pdf file Plik PDF do druku

TAGI: Piramidyhttp://wolnemedia.net/ezoteryka/dlaczeg ... -piramidy/
Pozdrawiam - Thotal :)
0 xex-east
Posty: 1052
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 82
Podziękował: 358 razy
Otrzymał podziękowanie: 1307 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: ex-east » poniedziałek 27 sty 2014, 18:17

Kiara pisze:Otóż , to co widzimy jako Piramidy jest nałożonym na nie holograficzną przestrzenną siatką, której energetyczny odbiór jest zgrany z wgranym nam kodem identyfikacji w mózgu.Zatem nasza fizyczna świadomość nie jest w stanie widzieć więcej i inaczej niż rozpoznaje impuls przesyłający kod obrazu identyfikowany w zaprogramowanej postaci w mózgu.
Zwyczajnie nie widzimy wszystkiego, a, to co wolno nam zobaczyć oglądamy przez filtr programu , który nosimy w sobie! Do tego jest dołączona nakładka informacyjna , która wpisuje w nas okresową wiedzę dotyczącą obrazu. kto wychodzi ponad ten program z miejsca jest identyfikowany jako wróg systemu i usilnie zwalczony wszelakimi sposobami. Włącznie z wpajaniem mu i otoczeniu iż ma "kuku na muniu.... ;) " jak to mówią dzieci...


Warto o tym pamiętać nie tylko oglądając Piramidy w Egipcie, ale .. dosłownie wszystko na czym spocznie wzrok lub myśl ... bo dokładnie tak jest ze wszystkim.
0 xAwatar użytkownika
Angelrage
Posty: 82
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 12:20
Lokalizacja: Alpha-Ori
Podziękował: 112 razy
Otrzymał podziękowanie: 152 razy
Kontakt:

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: Angelrage » wtorek 28 sty 2014, 20:48

Byłem w piramidzie- czułem co tam jest, zagęszczona energia- eter. Zagęszczenie energii pola , towarzyszy przynajmniej mi- podczas wszelkich zmian stanów świadomości, to jak wejście na głębszą wodę- na tyle głęboko, że można zanurzyć w niej głowę- a gdyby udało się wejść "na głębszą" to i popłynąć. Normalnie, na co dzień, ta woda sięga nam do kostek...w takim stanie nawet nie można głowy w niej zanurzyć a co dopiero pływać.

Te konstrukcje na pewno kumulowały- zbierały energię pola- i potęgowały ją. Przeczuwam że zastosowanie tych konstrukcji mogło być różne... nawet jako broń.... Pamiętajmy że jeśli coś kumuluje energię- to czemu nie mogło by jej "przesyłać" w określone miejsca na planecie -lub nawet poza nią -w formie "zmodyfikowanej", skupionej, destrukcyjnej.... Haarp przy tym, był by pistoletem na wodę....

Wracając jednak do mojego odczucia- powiedziałbym ze znam tą technologię...skądś...być może dlatego że jest ona tak powszechna jak na ziemi stacje benzynowe...

Jak tylko wszedłem do środka....dotknąłem sarkofagu, wczułem się w przestrzeń która napierała na moją głowę, widziałem wibrującą przestrzeń/ eter ,który i tak widzę na codzień, ale tam to była dosłownie "zupa", czułem się jak w "kiślu". Po prostu wiedziałem do czego to służy- Transfer świadomości/ ciała astralnego jeśli ktoś woli, pomiędzy układami, "komunikator" międzygwiezdny- w taki czy inny sposób był to transfer energii/informacji- nie tylko z piramidy do docelowej gwiazdy(i potem planetę układu)- ale i w drugą stronę, na ziemię. Sugerowało by to, że na drugim końcu przystanku też mogła by być "stacja odbiorcza" w postaci piramidy,sarkofagu, i ciała...

A teraz poczytam i zobaczę, czy to co napisałem, ma jakieś punkty wspólne z tym co napisaliście już w tym wątku ....
0 x


Et lux in tenebris lucet et tenebrae eam non comprehenderunt

Awatar użytkownika
Angelrage
Posty: 82
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 12:20
Lokalizacja: Alpha-Ori
Podziękował: 112 razy
Otrzymał podziękowanie: 152 razy
Kontakt:

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: Angelrage » wtorek 28 sty 2014, 23:40

Edytu nie mogę zrobić- ale nieszkodzi ;) piszecie o wojnie. Powiem tylko to co poczułem/zobaczyłem będąc tam lata temu. Z braku lepszej nazwy nazwał bym to "wizją" pewnego rodzaju + coś, co fizycznie porównać mogę do wsadzenia palca do kontaktu
dość intensywne i szokujące doświadczenie w każdym razie
dla ukł.nerwowego.

Widzę unoszące się statki, nie potrafię określić gdzie jestem konkretnie(czy na ziemi, czy na statkach czy w przestrzeni) - ale odczuwam to jakby poprzez zbiorowość która to czuje "wtedy"- jakby to była "moja rodzina"- jakbym przynależał do niej( przynajmniej w tej wizji tak to czuję). Odczuwam popłoch, zamieszanie- wie i widzi jeden z grupy- wiedzą i widzą wszyscy w grupie.

Czuję/my pewnego rodzaju zaskoczenie, coś czego nie przewidzieliśmy... nie w taki sposób przynajmniej, coś nas zaskoczyło, nie tak jak miało być. Cokolwiek atakuje, jest to zbyt liczebne i silne- jakaś „wyrwa/luka” w „układzie”( mogę tylko sobie gdybać czym miała by być ta „wyrwa” i „układ” ) –w każdym razie jest to z tym związane.
Ewakuujemy się, wycofujemy? Próbujemy zyskać na czasie by zabrać-uratować jak najwięcej „czegoś” co będzie „na potem”
nie wiem co to (przynajmniej nie w momencie tej wizji)

To jest jak fala zalewająca mnie intensywnymi przebłyskami - nie widzę "detali", nie widzę twarzy,- serce szarpie, boli -ciężko mi udźwignąć ten napływ odczuć ale znoszę to- zresztą nie potrafię zatrzymać tego. Są jeszcze inne kwestie - ale to bardziej osobiste i ciężko wysławiane w słowach.


Gdyby kogoś interesowało- odnośnie zastosowania piramid jako broni...polecam

"Joseph P. Farrell Gwiazda śmierci z Gizy"

Co prawda osobiście nie czułem czegoś takiego bezpośrednio - że piramidy były bronią- ale to może zależeć to też od tego - KTO- je kontrolował. Jak by nie było -Napewno nie czułem się w środku dobrze(chefrena) - coś zostało zmienione, zepsute, przekręcone. Być może gdybym wszedł do innej to odczucia były by inne.
0 x


Et lux in tenebris lucet et tenebrae eam non comprehenderunt

Lucifer
x 116

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: Lucifer » czwartek 30 sty 2014, 11:47

Piramidy w Giza są ustawione względem dwóch figur geometrycznych tj. sześciokąt i pięciokąt foremny. Najmniejsza piramida Mykerinosa stanowi punkt zero całego kompleksu.
Obrazek
Wierzchołki piramid tworzą idealne kąty 60 stopni dla piramid Mykerinosa-Chefrena i kąt 54 stopni dla piramid Mykerinosa-Cheopsa.
Piramida Chefrena jest ustawiona względem heksagonu a największa piramida Cheopsa według pentagonu. Dodatkowo piramida Chefrena jest w jakiś sposób powiązana z piramidą Łamaną w Dahshur w której konstrukcji zakodowano hexagon i pentagon. Natomiast piramida Cheopsa jest powiązana z piramidą czerwoną w której konstrukcji zakodowano figurę pentagonu.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Winka z tego że piramidy jednak nie są ziemskim odwzorowanie trzech gwiazd z pasa Oriona.
Osobiście skłaniam się do twierdzenia że piramidy egipskie to element gadziej okupacji, tworzący barierę energetyczną wokół Ziemi mający. Na celu utrzymywanie niskich częstotliwości wibracji, poprzez sztuczne zaniżanie ziemskiego rezonansu do wartości 7.83Hz.
Polecam zapoznać się z info zamieszczonym w tym filmie
http://www.youtube.com/watch?v=PzJAGPuXjNY
uzupełnienie informacji z tego filmu znajduje się
na poniższej stronie gdzie został szczegółowo opisany wpływ egipskich budowli na ziemski rezonans:
http://www.human-resonance.org/pyramid.html
PS Czy jest osoba na tym forum która może napisać coś więcej o ukrytej komorze u wierzchołka wielkiej piramidy, gdzie znajduje się spory kryształ. Oraz co robią tam dwie świetliste postacie w pozycji jak by się modliły ;-)
Obrazek
0 xAwatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 30 sty 2014, 13:17

Witaj @Lucifer'ze. :D
Fajnie, ze do nas dołączyłeś ... wreszcie. :D ;)
Masz więcej takich materiałów, to zapodaj.

EDYCJA:

Ciekawe informacje możesz uzyskać w tych filmach >> oraz w książkach tej pani pt. Podróżnicy.
Książek na tę chwilę jest 4, czyli trochę czytania ale naprawdę wart. Polecam. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Fair Lady
Posty: 1541
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 950 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 30 sty 2014, 13:54

Lucifer

Osobiście skłaniam się do twierdzenia że piramidy egipskie to element gadziej okupacji, tworzący barierę energetyczną wokół Ziemi mający. Na celu utrzymywanie niskich częstotliwości wibracji, poprzez sztuczne zaniżanie ziemskiego rezonansu do wartości 7.83Hz.


A co by sie stalo, gdyby te frekwencje podwyzszyc? ;)

1. Fale Delta (1 - 3) Hz - stan glebokiego snu, prawie komy
2. Fale Teta (4 - 7) Hz - marzenia senne
3. Fale Alfa (8 -12) Hz - faza ukojenia, relaksu, np. tuz przed zasnieciem, lub przebudzeniem, lub medytacje
4. Fale Beta (13 -40) Hz - dzialaja w normalnym stanie przebudzenia

Frekwencje Schumanna okresla granice miedzy obszarem Teta a Alfa.

Badania wykazaly, ze czestotliwosci Schumanna sa w dokladnym rezonansie z frekwencjami Hippocampus //Hipokamp (łac. hippocampus, dawna nazwa: Róg Amona Cornu Ammonis) – element układu limbicznego odpowiedzialny głównie za pamięć; nieduża struktura umieszczona w płacie skroniowym kory mózgowej kresomózgowia. Hipokamp odgrywa ważną rolę w przenoszeniu (konsolidacji) informacji z pamięci krótkotrwałej do pamięci długotrwałej oraz orientacji przestrzennej. Stwierdzono doświadczalnie, że uszkodzenie hipokampu w znacznym stopniu upośledza u zwierząt zdolności uczenia się. Człowiek i inne ssaki posiadają dwa hipokampy, po jednym na każdą połowę mózgu.

Składa się ze stopy, koryta i strzępka. Formacja hipokampa (albo hipokampalna) jest terminem szerszym i oprócz samego hipokampa obejmuje również zakręt zębaty i korę śródwęchową.//
czlowieka i innych ssakow. Ten sygnal zostal ustalony niezaleznie od siebie przez prof. Persingera (NASA) , prof. R. Wever a biofizyka Dr. Wolfganga Ludwiga jako "biologicznie normalne", bez tego czlowiek nie moglby egzystowac. Brak tych drgan doprowadziloby do zachwiania w zachowaniu organizmu, bolow glowy, zmiany pulsu, zaklocen oddychania itp.
I tak frekwencjie Schumanna sa dla nas gwarantami dobrego samopoczucia.

zrodlo: http://www.brainscanner.de/therapie/bib ... humann.pdf
0 xODPOWIEDZ