Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Proroctwa i Przepowiednie

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 24 paź 2021, 20:06

Orędzie Jezusa NADCHODZI ZIMNO, PRZYGOTUJCIE SIĘ Komentarz Luz de Maria czasy ostateczne
24 paź 2021

https://www.youtube.com/watch?v=dDKy58vwd1c

Czasy Ostateczne

Komentarz i rozszerzenie do jednego z ostatnich orędzi Jezusa. Wszystko wskazuje bowiem na to, że to urzeczywistni się już bardzo szybko.
Umiłowane dzieci Mego Serca, trwajcie w Moich Ranach.
DAŁEM WAM ODKUPIENIE, AŻEBY W TYM MOMENCIE KAŻDY INDYWIDUALNIE ZDECYDOWAŁ SIĘ W WOLNOŚCI NA DOBRO LUB NA ZŁO.
Nie wińcie Mnie za to, co się dzieje, ale popatrzcie na samych siebie…
Co takiego ściągacie na siebie jako ludzkość? Jak żyjecie? Jakie decyzje podejmujecie? Jak kierujecie swoim osobistym życiem moralnym: co przyjmujecie i czego nie przyjmujecie, jako stworzenia, w swoim wnętrzu?
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 29 paź 2021, 20:06

JAN PAWEŁ 2 ukazuje się zakonnicy i potwierdza, że BENEDYKT XVI nadal jest Papieżem
11 paź 2021

https://www.youtube.com/watch?v=eOgruJ9ktNc

MARIA JOANNA od ANIOŁÓW

Manel Carbo;
Co za bomba... Benedykt XVI ma munus, czyli tytuł papieża, ale jego władza jest całkowicie utrudnione, to znaczy, jego ministerium, czyli wykonywanie władzy porządkowej i rządowej jest całkowicie zawieszone. Franciszek nie ma munus, a zatem nie ma ministerium, a zatem jest antypapieżem, a wszyscy mianowani kardynałowie są fałszywymi kardynałami, którzy nie mogą wybrać na konklawe przyszłego papieża, a wszystkie jego dokumenty i zatwierdzone normy są nielegalne, niedozwolone i nieważne. Franciszek kumuluje więc trzy nielegalności: nielegalność rezygnacji Benedykta, nielegalność pochodzenia lub wyboru Franciszka na konklawe, i nielegalność sprawowania urzędu. Msze nie mogą być odprawiane cum Franciscus. W niczym nie można mu być posłusznym... bo cóż to za bomba atomowa, którą podobno zrzucił Jan Paweł II...

Amparo Simeon Vives
... Może być tylko jeden papież, który posiada Najwyższą Władzę lub Jurysdykcję. Rzeczywiście, w przypadkach, które przytoczyłeś, śmierci, obłąkania, publicznej i notorycznej herezji (jest to równoznaczne z milczącym wyrzeczeniem się), Stolica Apostolska jest nieobsadzona. Ale nie może istnieć (to absurd) papież emeritus. W tym tkwi problem. Dlatego twierdzę, że Bergoglio nie jest papieżem, ponieważ popadł w publiczną i notoryczną herezję i ponieważ jego wybór jest od początku wadliwy, ponieważ Benedykt XVI jest nadal papieżem, nawet jeśli używa przymiotnika emeritus, który, jak już wiemy, jest nieważny.

Virginia Fernández Alonso
???? Pamiętajmy, że w czasach ostatecznych wszystko może się zdarzyć... Ufajmy zawsze w Pana naszego Jezusa Chrystusa, który za nas umarł i w Jego chwalebną Matkę, która się za nami wstawia. Niech się dzieje wola Ojca

Yerling Badilla
Drogi Janie Pawle II módl się do Boga Ojca i Maryi Najświętszej o miłosierdzie i przebaczenie za tyle bólu wyrządzonego jego świętemu sercu pozdrowienia z Kostaryki Chwała niech będzie imieniu Ojca, Syna i Ducha Świętego Maryja która jest zachowana bez grzechu pierworodnego.

jorge ploneda
Tutaj, zgodnie ze swoim przesłaniem, potwierdza, że Benedykt XVI jest prawdziwym Papą, a Franciszek jest określony jako bicz oczyszczenia, który ludzie dobrowolnie wybrali, a Bóg na to pozwolił, aby Pisma, Objawienie, wypełniły się, a prorocy się wypełnili.

Miguel A. Bolson
"Powiedz grzesznikom, że nikt nie ucieknie z moich rąk. Jeśli uciekną od Mojego miłosiernego Serca, wpadną w Moje sprawiedliwe ręce. Powiedz grzesznikom, że Ja zawsze czekam na nich, słucham uważnie bicia ich serc, [aby wiedzieć], kiedy będą bić dla Mnie. Napisz, że przemawiam do nich przez żale sumienia, przez niepowodzenia i cierpienia, przez burze i pioruny, przemawiam głosem Kościoła, a jeśli udaremniają wszystkie łaski Moje, gniewam się na nich pozostawiając ich samym sobie i daję im to, czego pragną". Dzienniczek Miłosierdzia - Jezus do św. Faustyny Kowalskiej (sekretarki miłosierdzia)

Elsa Preciado
Niech Bóg pomoże nam wypełniać Jego świętą wolę z miłością, wiernością i posłuszeństwem. I nieść Jego słowo do tak wielu, jak tylko możemy, dla zbawienia ludzkości. Niech Bóg pomoże nam być świadomymi tego wszystkiego, co posyła nam przez swoich świętych. Błogosławiony jesteś na wieki Panie Ojcze umiłowany Boże Wszechmogący.

Ostatnia myśl nie należy do objawienia.

Siostra benedykta od Krzyża miała prywatną wizję w którą nie musimy wierzyć ale warto się nad nią zastanowić...

https://www.youtube.com/watch?v=uMuZ5...
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 29 paź 2021, 22:42

Osobiście nawet nie musze się zastanawiać bo dla mnie Franciszek nie jest papieżem .To jakiś dziwny stwór.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 14 lis 2021, 17:39

Ocaleje Tylko Jeden Kraj - Przepowiednie o III Wojnie Światowej Mitar Tarabić - Analiza Ator Film PL
2 lis 2021

https://www.youtube.com/watch?v=sNp02EaV7Qc

wideoprezentacje
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 30 lis 2021, 20:44

Orędzie św. Michała WIADOMOŚĆ Z WATYKANU WSTRZĄŚNIE LUDEM BOŻYM Luz de Maria czasy ostateczne
29 lis 2021

https://www.youtube.com/watch?v=_7l8Nwkr9yI

Czasy Ostateczne

Przyjmijcie Boże wezwanie z uwagą i pilnością. Boża Miłość wzywa każdego człowieka, by z Wiarą podjął na nowo Jego Wezwania, i by w ten sposób nie pozwolić, aby zło w was wniknęło i wciągnęło was do swojej służby. Nasza Królowa i Matka Niebios i Ziemi wstawia się za swoimi dziećmi, choć jesteście ludem ubłoconym światowością, kochającym grzech i identyfikującym się z nowymi i grzesznymi regułami, które Demon wam subtelnie narzuca, by was zmiażdżyć. Nie każdy, kto mówi: „Panie, Panie!” wejdzie do Królestwa Niebieskiego (por. Mt 7, 21).
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 30 lis 2021, 21:19

2022 Na Stałe Zmieni Losy Ludzkości - Baba Wanga Przepowiednie 2022 dla Polski, Świata! Ator Analiza

https://youtu.be/-bh5bkPv8PQ

wideoprezentacje
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 01 gru 2021, 21:25

Prognozy Nostradamusa na 2022
7 lis 2021

https://www.youtube.com/watch?v=D6HFDv03YZA

Ayhan Infire

Proroctwa Nostradamusa na 2022, proroctwa na lata 2021-2022, co przewidują astrolodzy z apokaliptyczną prognozą na 2022?
0 x



Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » piątek 10 gru 2021, 00:43

Przerażająca przepowiednia siostry Łucji „Tylko Polska ocaleje” III wojna światowa

https://www.youtube.com/watch?v=5O8YcOB48YM

To może nastąpić w styczniu 2022 r. Rosja przygotowuje się do napaści na Ukrainę właśnie w tym miesiącu gromadząc wojska przy jej granicy a Chiny mogą to wykorzystać jako element zaskoczenia.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 10 gru 2021, 09:40

..czemu wiele tych przepowiedni tak się różni od siebie,-
jedną z naj. odpowiedzi są różne lnie czasowe do których,-
te osoby miały wgląd, a która linia czasowa stanie się naszym udziałem,-
to zależy od nas.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » piątek 10 gru 2021, 21:17

Moim zdaniem prawdą jest, że są różne warianty rozwoju naszej przyszłości i wiele w tym przypadku zależy od ludzi ale jeżeli chodzi o wojnę chińsko - rosyjską i towarzyszące temu kataklizmy nasz wpływ na to będzie raczej znikomy a raczej żaden.
Dlaczego akurat wstawiłem link do tej przepowiedni?
Parę dni temu tuż przed snem zacząłem sobie rozmyślać czy jest w stanie coś powstrzymać cały ten zbiorowy obłęd zwiazany z pseudopandemią, szczepieniami i w ogóle całe to zło jakie szerzy się na niespotykana skalę? W pewnym momencie jakby telepatycznie odebrałem odpowiedź: "wojna chińsko - rosyjska" :cry:. Przez chwilę pomyślałem sobie, że coś mi się w głowie pokręciło bo nic przecież na coś takiego nie wskazuje tym bardziej, że jakiś czas temu Chiny i Rosja prowadziły wspólnie olbrzymie manewry wojskowe tak jakby chcieli coś pokazac USA.
Zadałem drugie pytanie w myślach: "a niby kto miałby zaatakować?" Po chwili przyszła odpowiedź: "Chiny" :? Zadałem kolejne pytanie: "no dobrze ale niby kiedy to miałoby nastąpić". Na to pytanie też przyszła odpowiedź: "teraz jeszcze nie ale być może już w Styczniu!" :cry:
Na tym etapie w sumie cały temat zakończyłem mówiac ogólnie podchodzac do całego tematu na lekko. Następnego dnia co prawda wspomniałem tylko o tym żonie ale bez rozwijania tematu. Kolejnego dnia tuż przed snem pomyslałem sobie, że rzucę jeszcze okiem co tam ciekawego wrzucili na You Tube? Pierwsze co mi wyświetliło była właśnie przepowiednia do której wstawiłem link. Film dosyć długi było już po północy i szczerze mówiąc nie chciało mi się go oglądać. Ale coś korciło mnie żeby zobaczyć chociaż początek a tu nagle słyszę: "trzecia wojna światowa rozpocznie się od napaści Chin na Rosję" :shock: Przypadek?
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 10 gru 2021, 21:31

...a ja bym tu nawiązał to posta w temacie o apokalipsie św.Jana i wizji K.Jackowskiego,-
zgadzają się co do czasu- czyli 3,5 roku, jednak nawet w apokalipsie jest zdanie(nie jestem znawcą),-
iż w przypadku zbyt wielkiego ucisku czas ten może zostać skrócony.
W przyszłym roku w marcu będzie bodajże 2 lata, nie liczę, ale chyba jakoś tak, więc skróćmy to,-
więc nic nie jest wyryte z góry w kamieniu.
Co do ChRL- realistycznie myśląc- mają traktaty z Rosją i więcej do stracenia niż zyskania,-
oni myślą b.racjonalnie i pragmatycznie niż USA i Rosja.

pozdrawiam :)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » sobota 11 gru 2021, 17:16

Jak mówi przysłowie "co ma wisieć nie utonie" albo jak mówił sam Jezus "nie martw sie o jutro ono samo przyjdzie" :D
Xi Jinping chce rządzić Chinami przez kolejne wiele lat. Nie ma już kto mu stanąć na drodze [OPINIA]
"...W październiku "People's Daily", oficjalna gazeta Komunistycznej Partii Chin, opublikowała artykuł chińskiego ministra spraw zagranicznych Wang Yi, w którym chwalił on dyplomatyczne umiejętności prezydenta Xi. Minister napisał, że Chiny w pełni bronią swojej suwerenności, bezpieczeństwa i interesów rozwojowych, "ośmielają się pokazać swój miecz" i "zdecydowanie walczą" w kwestiach takich jak Tajwan, Hongkong, Xinjiang, Tybet, Morze Południowochińskie i prawa człowieka. Wszystko to, jak napisał, pomogło stworzyć korzystne środowisko zewnętrzne dla rozwoju kraju. Dla niezależnych analityków ironia była oczywista..."
https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... c,79cfc278
Słowo "miecz" wiele lat temu wystąpiło w przepowiedni św. Łucji teraz Chiny jak widać zwrotu z mieczem używają w sposób oficjalny i naiwyraźniej w formie straszaka.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 11 gru 2021, 18:58

Jak popatrzeć na przywódcę Mao i jego dokonania, to Chińczycy mają obecnie raj na ziemi i amerykański model demokracji od roku mocno Chiny naśladuje. W przepowiednie bawił się nie będę, bo w tej linii czasowej globalnej wojny nie będzie, w światach równoległych, do których wielu czarno - widzów ma dostęp, wystąpiły już różne wersje wojny światowej, może następna, w następnym świecie równoległym również zostanie uruchomiona.
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » niedziela 12 gru 2021, 20:12

Oby te słowa "ciałem sie stały" :D
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 01 sty 2022, 03:38

"Jak będzie wyglądał świat w roku 2022?" - pytał Ilustrowany Kuryer Codzienny sto lat temu. Czy prognozy z krakowskiej prasy się sprawdziły?


Obrazek

cały art.tu : https://gazetakrakowska.pl/jak-bedzie-w ... d/53832043
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Rebelia
Posty: 159
Rejestracja: wtorek 23 lut 2021, 15:30
x 18
x 26
Podziękował: 291 razy
Otrzymał podziękowanie: 340 razy

Re: Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: Rebelia » sobota 01 sty 2022, 12:03

janusz pisze:
poniedziałek 18 paź 2021, 16:51
......
Ludu Boży, nadchodzą dni wielkiej walki duchowej, w których musicie być duchowo przygotowani, abyście mogli znieść ataki sił zła. Niech wasza Duchowa Zbroja [por. Ef 6, 10-20] będzie dobrze naoliwiona modlitwą, postem i pokutą; umocnieni w wierze i w Bożej łasce, żebyście mogli odeprzeć płonące strzały złych duchów, które będą atakować wasz umysł. Zamknijcie, śmiertelni bracia, wszelkie furtki duchowe, które macie otwarte, odbywając dobrą spowiedź, ażeby wróg waszej duszy nie mógł ograbić was z pokoju i doprowadzić do waszego potępienia.
Innymi słowy MUSIMY siedzieć cicho i się umartwiać, bo nas zaatakują! Stare, "dobre", choć nieco trącące myszką MEMENTO MORI :idea:
I BROŃ BOŻE nie otwierać "WSZELKICH FURTEK DUCHOWYCH, bo zostaniemy potępieni :lol: :mrgreen:

Proroctwa i przepowiednie to gotowy STAND UP :D
0 x


"Przypływ - odpływ, fala za falą wieczną mantrę morze nuci. Przypływ - odpływ, oddech czasu co odeszło kiedyś wróci"

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 01 sty 2022, 23:22

Co nam przyniesie 2022 rok? Baba Wanga i Nostradamus

https://youtu.be/kSGlcrSfR38

Tajemity

Co przyniesie nam 2022 rok? Z pewnością wydarzenia, na które możemy wpływać i je zmieniać w różnym zakresie, ale to zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Z pewnością nasilą się zmiany klimatyczne i wiele innych składowych naszej przyszłości. Baba Wanga mówi o 6 zasadniczych punktach charakterystycznych dal roku 2022. O nich i jeszcze o czymś więcej w naszym dzisiejszym filmie. Zapraszamy do oglądania.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 19 sty 2022, 17:54

Baba Vanga na 22.02.2022. Dzień dla Sześciu Par.
18 sty 2022

https://www.youtube.com/watch?v=o5FC1g9C2cM

Ayhan Infire

Vanga często dzielił się ze światem o wielkich numerologicznych, oczywiście przyczyniło się to do masowych niepokojów, dosłownie oczekiwania na coś nieznanego, a oto Baba Vanga lata temu dolał oliwy do ognia.
Vanga szczególnie bała się pięciu par, których nie można było uniknąć w odległej przyszłości, a mianowicie 22 grudnia 2020 r. Oczekiwano, że wydarzy się coś strasznego.
=====================================
Baba Vanga na 22.02.2022. Dzień dla Sześciu Par.
=====================================
🕒CZAS - KODY 🕒

00:00 Dom
1:22 Baba Vanga na 22 grudnia 2020 r.
2:50 Opinia astronomów
3:10 Czego oczekuje się od 11 lat?
4:04 Vanga i pandemia
5:18 12.02.2022
6:40 Musimy wierzyć w dobro
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 04 lut 2022, 15:24

Co się wydarzy w 2022 roku? Wizje i proroctwa, które dają odpowiedź
2 sty 2022

https://www.youtube.com/watch?v=5eD8mJxpNCc

4 Strefy Tajemnic

Witam was na kanale 4 strefy tajemnic. Poznawanie przyszłych dziejów ze znaczącym wyprzedzeniem to nie lada sztuka. Przewidywaniem wydarzeń od wieków zajmowali się wielcy wizjonerzy tego świata z powodzeniem nakreślając w swoich wizjach i proroctwach to co po upływie wielu lat zaczynało się spełniać. Prorocy Ci podejrzewani są o posiadanie nadprzyrodzonych zdolności, kontaktów z istotami duchowymi i unikatowych uwarunkowań do poznawania przyszłego świata. Niektórzy z nich wprost przepowiedzieli jakie losy wydarzą się w 2022 roku a także określili kierunek jakim będzie podążać świat w którym żyjemy. Wśród wielkich proroków i wizjonerów znajdują się także tacy, którzy nie posiadali nadprzyrodzonych zdolności umożliwiających im zajrzenie w przyszłość, jednak wystarczyła im dobra analiza predyspozycji widzianej teraźniejszości.
Istnieje wiele proroctw dotyczących nowego roku. Przewidują one, nie tylko pojedyncze wydarzenia a także rezultat działań podejmowanych w danym czasie. Część proroctw wskazuje swojego rodzaju szkic przyszłości wraz z jego kolorystyką. To on stanowi otoczenie, w którym funkcjonuje świat widziany w wizjach. Bardzo ciekawym przykładem jest Nostradamus, którego wizje i proroctwa są celowo niejasne i otwarte na niezliczone interpretacje, tak jakby wskazywały na zarys dostrzeganej przyszłości.
Zbliżone do proroctw Nostradamusa są wizje Baby Vangi, która wieszczy nieuchronnie zbliżające się kolejne światowe zawirowania.

Ocaleje Tylko Jeden Kraj - Przepowiednie o III Wojnie Światowej Mitar Tarabić - Analiza Ator Film PL
2 lis 2021

https://www.youtube.com/watch?v=sNp02EaV7Qc

wideoprezentacje
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 10 lut 2022, 17:27

18 MARCA ZOSTANIE UJAWNIONYCH 10 TAJEMNIC z MEDJUGORIE?!
29 sty 2022

https://www.youtube.com/watch?v=tz2aM7u_kVE

Moc w słabości
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 13 lut 2022, 22:24

Bóg Ojciec: ZAPLANOWAŁEM JUŻ MOMENT KOŃCA ŚWIATA. UKRAINA: OBLĘŻENIE - KAPITULACJA MIAST
13 lut 2022

https://www.youtube.com/watch?v=kNIigTsIToM

Prorok ostatnich czasów

Jim Caviezel - WAŻNE przesłanie do Świata! - 🅻🅴🅺🆃🅾🆁 - 🅿🅻
Premiera rozpoczęła się 5 godzin temu

https://www.youtube.com/watch?v=uV1d7E98WZI

Ku Świętości
0 x




Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 21 lut 2022, 17:27

Baba Wanga i Przepowiednia "Sześciu Dwójek" - Zbliża Się Dzień Nadejścia Antychrysta? - Ator Analiza
20 lut 2022

https://www.youtube.com/watch?v=QY5VVcmybq0

wideoprezentacje
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 16 mar 2022, 14:01

https://youtu.be/oMv2oyL9A24
Plan Sacharowa,czyli co się Rosjanom nie uda.
Opublikowano na 5 lutego 2017 by zenobiusz
2 Votes

„..nie potwierdzają możliwości tworzenia fal powierzchniowych, takich jak tsunami z wykorzystaniem podwodnych wybuchów jądrowych. „

„W 1962 roku, w miejscu testowym Nowej Ziemi przeprowadzono modelowe podwodnych wybuchów na” Avalanche „. To był temat związany z tworzeniem blisko kontynencie intensywne powierzchniowych fal, takich jak fale tsunami, które występują podczas trzęsienia ziemi pod dnem oceanu. Miało to osiągnąć za pomocą jądrowych super-moc podwodnych wybuchów takich jak „Ivan”. – najpotężniejszego termojądrowej eksplozji powietrza na nowej ziemi, na temat „Avalanche” w północnej części bieługi zatoki zdecydowano się na model testy odwodnionej masy eksplozji ładunku TNT 10 ton w lecie 1964 roku w sumie program został przeprowadzony 8 podobne okręt podwodny eksplozje. nie potwierdzają możliwość tworzenia fal powierzchniowych, takich jak tsunami z wykorzystaniem podwodnych wybuchów jądrowych. „

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 18 mar 2022, 21:33

EDGAR CAYCE | Przepowiednie dla Rosji USA i Świata
6417 wyświetleńPremiera rozpoczęła się 2 godziny temu
https://youtu.be/tO6be7n7KJw
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ