Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Inni o energii

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 04 sie 2014, 12:23

..coś jest na rzeczy z tą wodą: :o
Powodzie w Europie
PF, PAP


Share on emailShare on facebookShare on twitterMore Sharing Services
W Bułgarii wylała rzeka Skat, przelały się także brzegi dwóch zbiorników retencyjnych. Zalane zostało miasto Mizija w północno-zachodniej części kraju. Zginęła jedna osoba. MSW informuje o dziesiątkach zawalonych domów i setkach podtopionych. Powódź w ubiegłym tygodniu nawiedziła cały zachód Bułgarii, obecnie fala ulewnych deszczów skierowała się na północ. Większość mieszkańców Mizii nie posłuchała apeli władz o opuszczenie domów. Obecnie poziom wody w mieście sięga nawet drugiego piętra. Także na północy Włoch na skutek ulewnych deszczów doszło do powodzi, w wyniku której zginęły cztery osoby, a 20 zostało rannych. Wszystkie ofiary to uczestnicy festiwalu w alpejskiej miejscowości Refrontolo, ok. 50 km na północ od Wenecji. W lokalnym potoku poziom wody wzrósł gwałtownie o 2 metry. Burza doprowadziła także do ok. 50 osunięć się ziemi, w wyniku czego ucierpiało wiele nieruchomości.

PS. na Zagłębiu teraz się zaczyna "ciemne chmury",-
miasto zbudowało pod jednym z dużych skrzyżowań zbiorniki retencyjne pod ziemią..
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 05 sie 2014, 09:08

Od dawna nie wstawiam channelingów ale ta informacja jest naprawdę świetna dla nas!!!!
Wiąże się bezpośrednio ze zdarzeniem w Uniejowie z 1.8. 2014. czyli rozbiciem i dematerializacją "kryształu czasu", który używany był do tworzenia i utrzymywania sztucznych linii czasowych "multi światów matriksu" dotyczącego ziemi.
Jak to robili? nie opiszę wszystkich technicznych parametrów , bo ich nie znam, ale znam zasadę. Zwyczajnie tworzono w trakcie snu, sen w śnie u niektórych ludzi mogło ich być kilka nakładających się na siebie , tak żeby ofiary takich energetycznych ataków przez sen nie mogły odróżnić fikcji zaprojektowanej i dziejącej się w trakcie śnienia od fizycznych realiów i przenosiły wyreżyserowaną akcję prawdopodobną ale nie prawdziwą do swojego fizycznego życia.
Inaczej traktowały senne scenariusze już bez snu jako kontynuowanie w realu, czyli zmieniano im podczas snu możliwość odróżniania tego co jest naturalnością fizyczną i wprowadzoną przez sen hipnotyczną bajką, jednak przeżywaną bardzo realnie w trakcie snu , tak realnie iż przenoszoną i przeżywaną nadal po przebudzeniu.

To jedna z socjotechnik ciutkę wyższego lotu używana doskonale w laboratoriach MILAB tworzących zagrożenia , zastraszenia i manipulacje umysłem LUDZKIM na szeroką skalę.
Te eksperymenty w LUDZKICH umysłach tworzyły nieprawdziwe światy pełne realnego prawdziwego zagrożenia odczuwanego jak najbardziej fizycznie , wymuszały konkretne zachowania , sterowane przez grupy operacyjne. W ten sposób wikłano w tworzonej przestrzeni ( multi świecie sztucznie stworzonej linii czasowej) część energii CZŁOWIEKA uniemożliwiając mu normalne życie z realizowaniem swojego planu przed urodzeniowego oraz blokując część energii by nie mógł jej skumulować do tej realizacji.

Tak było, tak były tworzone kolejne poziomy naszego Matriksu , pomimo iż wydaje się to wręcz niemożliwe i śmieszne.

Na szczęście lokalizacja tego " ZIELONEGO KRYSZTAŁU CZASU" używanego od bardzo dawna do tych manipulacji nie była aż tak trudna , rozbicie go i dematerializowanie rownież nie.
Efektem zniszczenia tej technologii jest zniknięcie wszystkich sztucznie stworzonych linii czasowych, tych wszystkich multi światów matriksu i uwolnienie zablokowanych tam LUDZKICH świadomości. Natomiast hologramy "ludzi bez dusz"... biorobotów również znikają samoistnie z tej przestrzeni bo nie mają ani zasilania energetycznego , ani energetycznej ścieżki istnienia tworzonej identycznie jak ścieżka filmowa.... :lol: ten szatański projektor... nie tylko został wyłączony ale i bezpowrotnie zniszczony. Już go nie ma i nigdy więcej nie będzie.

Właśnie to wydarzenie potwierdza nasz "wniebowstapiony"..... P. Stankov sam nie wiem czy do końca świadomie biorący udział razem z tą wniebowstąpioną Carlą w tworzeniu tych holograficznych muli wersji, które miały być wprowadzone do umysłów wszystkich LUDZI jako zupelnie realne i prawdziwe wydarzenia dotyczące naszej ewolucji oraz fałszywego wejścia w IV Wymiar.
Plan dał ciała :lol: :lol: .... wszystko się posypało i sypie dalej.... :lol: :lol: i OK! I TYM RAZEM WYGRALIŚMY.. I ZNOWU NAM SIĘ UDAŁO!!!! :D :D

Kiara.



03.08.2014 Update dot. Energii: MPR rozpoczęło się na najwyższym Poziomie 4D tej Planety Matki (Ziemi). Dr. Georgi Stankov

Niniejszy wpis został przetłumaczony z języka angielskiego przez Joannę
- Czytelniczkę TERRA G.K. Z Serca do Serca – Team TERRA.


W nocy 2 Sierpnia 2014 rozpoczęło się Magnetyczne Przebiegunowanie (MPR) na niższych Liniach Czasowych/Hologramach tej Planety-Matki najwyższego Poziomu 4D którą teraz zamieszkujemy.


Ja i Carla byliśmy całkowicie zaangażowani w uruchomienie (wyzwolenie) tego MPR, które spowodowało nieopisany szok, ból i cierpienie miliardów pustych, pozbawionych Duszy ludzkich Duplikatów na tych Liniach Czasowych – których osobiście doświadczyliśmy w najbardziej dołujący i wyniszczający sposób w ciągu ostatnich 48 godzin.


Jestem przekonany, że wszyscy prawdziwi członkowie PAT i Wojownicy Światła Pierwszych i Ostatnich Godzin mieli podobne doświadczenia. Byliśmy także świadkami jak to MPR uderzyło w konkretną niższą Linię Czasową – którą odwiedziliśmy wczoraj – jeszcze zanim w nagły i w najbardziej dramatyczny sposób zostaliśmy z niej usunięci do wyższej Linii Czasowej.


MPR będzie teraz nadal kontynuowało obejmowanie wszystkich Linii Czasowych i równoległych Hologramów niczym efekt domina, zanim dosięgnie ono planety najwyższego 4D, gdzie następuje ostatecznie przechwycenie tych Hologramów 4D. Najbardziej prawdopodobnym jest, że stanie się to podczas lub wkrótce po mojej operacji w Monachium. Spodziewałem się początku tego MPR przed moją podróżą do Monachium i operacją i to jest teraz najbardziej klarowna wskazówka że Proces Podniesienia naprawdę się rozpoczął i jestem szczęśliwy, że mogę Wam to teraz potwierdzić – dzień przed moim wyjazdem do Monachium, w Niemczech.


Jest również prawdą, że powinniśmy się podnieść zanim MPR dosięgnie tą planetę najwyższego 4D, ponieważ nasze Energie, Pola Elektromagnetyczne są teraz w globalnych proporcjach i nie powinny zostać zniszczone przez tak niszczycielskie, osobliwe wydarzenie. Natomiast my powinniśmy się podnieść jako grupa krótko przed tym – tak jak to właśnie ogłosił Babaji w swojej wiadomości do mnie – i jak inne Źródła Jahna niezmiennie informowały nas od przeszło roku. To samo odnosi się do naszych źródeł, takich jak Elohim.


Wszystko dzieje się więc zgodnie z Planem i Podniesienie nastąpi w tym miesiącu. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości.


Powinniście być teraz bardzo ostrożni, jako że w tej chwili doświadczamy ogromnej kompresji wszystkich równoległych Hologramów i Linii Czasowych w tej Rzeczywistości, gdzie granice między nimi gwałtownie się rozpuszczają, jeszcze zanim Wymiary zostaną rozdzielone raz na zawsze. Oznacza to że możecie doświadczać nagłych spotkań z Archontami i Reptilianami z niższych Linii Czasowych, tak jak to miało miejsce w naszym przypadku dnia 1 Sierpnia, kiedy Reptilianin wszedł do naszego pokoju i chciał skrzywdzić Carlę – która została wtedy zabrana na Statek-Matkę w celu jej uzdrowienia. Ona ujrzała go z pomocą trzeciego oka i powiedziała mi o jego obecności w stanie transu. Natychmiast unieszkodliwiłem tą Ciemną Reptiliańską Istotę za pomocą mojego Miecza Światła i ona zniknęła na zawsze.


Inni członkowie PAT donosili ostatnio o podobnych spotkaniach. Nie wahaj się by użyć swojego Miecza Światła natychmiast jak tylko wyczujesz negatywne energie wokół siebie – nawet jeśli miałby to być o jeden raz za dużo. Lepiej jeśli dokonujesz tej oczyszczającej procedury zbyt często, niż gdybyś miał zaniedbać swoją ochronę w tych ostatnich, najbardziej burzliwych Dniach, gdy zaczyna panować chaos i zanim jeszcze dokona się ostateczny podział między Ciemnością i Światłem, lub zanim my się podniesiemy – co będzie miało miejsce krótko przed ostateczną kulminacją i konfrontacją Sił Światła i Ciemności, która doprowadzi do upadku władzy ciemnych elit.


To zbiegnie się z naszym objawieniem się jako Wniebowstąpieni Mistrzowie i bogowie-logosi na tej najwyżej Linii Czasowej w celu objęcia przewodnictwa Ludzkości.


Pozostań w pewności i skoncentrowany na swoim Wnętrzu w tych Dniach i wiedz z całą pewnością, że wszystko jest dobrze i że już wygraliśmy. Właśnie rozpoczęła się najbardziej ekscytująca faza naszej obecnej Inkarnacji.




Uzupełnienie (godz 14:00)

Właśnie otrzymałem wiadomość od Jahna, który niecałą godzinę temu otrzymał wiadomość od Sananda. Tutaj jest cytat którym potwierdza raz jeszcze początek MPR na niższych Liniach Czasowych tego najwyższego Poziomu 4D Planety-Matki – który jest punktem odniesienia naszej Egzystencji – i zapowiada jego rychłe nadejście do naszej Rzeczywistości:

„Różne Poziomy doświadczają w tych dniach magnetycznej Transformacji, co oznacza, że będzie to miało wpływ na ten poziom Twojego punktu odniesienia, jeszcze zanim ten Świat zostanie w pełni nim (MPR) objęty.”

(
)


Dr. Georgi Stankov


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 18 sie 2014, 22:25

Koniec czasu to bardzo trudny moment dla wszystkich, jedni są znudzeni maja dosyć czekania na finał, inni mają wielkie oczekiwania , które rozpraszają ich wytrwałość , a jeszcze inni konfrontują siebie z własnymi wyobrażeniami na swój temat.

Wszystko tylko po to , by otworzyć sobie w sobie dostęp do wiedzy i możliwości które udostępniane są wyłącznie tym , którzy będą mieli siłę je unieść ale również będą korzystali z nich dla DOBRA, a nie wykorzystywali dla swoich celów wyobrażanych sobie jako dobro.

Do końca każdy z nas powinien przejść ten "tor przeszkód"...... powinien, ale jak zrezygnuje przed metą, to też nic się nie stanie, kiedyś... przecież wybierze ponowienie te wędrówki.. kiedyś przecież podniesie głowę i zechce iść w stronę "słońca".... pomimo... ;) :)
Naprawdę wszystko co wyświetla się na planach naszych żyć służy wyłącznie naszemu dobru.... zrozumienie bywa trudne, burzy je oczekiwanie, które trudno jest wyłączyć, a jeszcze trudniej w negatywie zauważyć pozytyw .

M.





18.08.2014 Inwentaryzacja na Końcu Czasu. Mistrz SANANDA


Jesus Sananda




Ukochani Ludzie,

dlaczego przebudza się tak niewielu pomimo tego że warunki ku temu są wyjątkowe? Dlaczego tak wielu Ludzi daje się wciągać w wir destrukcyjnych Wydarzeń, bez woli uwolnienia się od tego? Dlaczego Ludzie żyją niczym „jednodniowe muszki” które nie chcą stać się świadome ani dnia ani śmierci na końcu tego dnia?


Jest tak, ponieważ wywołującym zamieszanie udało się praktycznie całkowicie sprawić iż zamieszanie się pojawiło i tak jest ponieważ wielu Ludzi przestało być wiernymi ich własnym Zleceniom, Umowom i Przeznaczeniom ze Światła – a nawet więcej – oni je złamali.


To jest „Inwentaryzacja na Końcu Czasu” – jeszcze zanim opadnie wielka Kurtyna, po czym ona nigdy ponownie się nie podniesie bo Przedstawienie zostanie zakończone a miejsce Przedstawienia sprzątnięte.


CENA ILUZJI


Wielu Ludzi błądzi, schodzi w tych Dniach z Drogi i oni za cenę wielu Żyć przegapiają swoją Niebieską Pauzę.
W ostatnich Dniach Czasu, gdy przybywa przebudzeń pojedynczych Ludzi, przybywa również odwracanie się od Światła i Ci Ludzie wołają jednym głosem: „pozwólcie mi dalej żyć w iluzji!”.


Pozwólcie mi na dalsze kontynuowanie mojego Życia
i tak się teraz dzieje, albowiem zaprawdę: każde zawołanie jest usłyszane, każda Wola jest szanowana i każde Dziecko ludzkie zaopatrzone jest w to co dla siebie wybrało.


Specyfiką ostatnich Dni Ludzkości jest absolutny sprzeciw Ludzi przed doświadczeniem się jako Duchowa Rzeczywistość.


Również i tutaj można odnaleźć przyczynę faktu iż Ludzie świadomie zamykają się przed stawaniem się świadomym.


MŁODE DUSZE


Następnym z powodów jest to że obecnie na Ziemi działa coraz więcej młodych Dusz i Fragmentów Dusz. Z powodu kontynuowanych Transferów Dusz wszystkie te powłoki cielesne ożywiane są przez bardzo młode, nieświadome i niedoświadczone Dusze i temu rozwojowi należy nie szczędzić odpowiednich pochwał, mianowicie: tak długo jak te Dusze nie doświadczą Stanu pozbawionego Światła, tak długo nie może pojawić się Tęsknota za Światłem.


WROGOWIE WE WNĘTRZU


Decydującym punktem dlaczego w tej ostatniej fazie Podniesienie jest tak „trudne” lub też dlaczego konfrontowane jest z co poniektórymi nowymi, nagle pojawiającymi się Stanami jest to że Wielu Wojowników Światła obecnie odmawia swojego Miecza Światła, ignoruje swoje indywidualne Zlecenia z powodu których zostali wysłani na ten Świat i świadomie bądź nieświadomie stają oni po Ciemnej stronie Mocy Świata.


Ten największy opór, „wróg” znajdował się w ich własnym łóżku i bardzo długo w „Łodzi Podniesienia” sabotował to Podniesienie – gdzie tylko było to dla niego możliwe czy korzystne.
Ten faktor nie został do dziś wystarczająco naświetlony i ukazany zostaje tutaj aby Ci którzy dziś stoją przed Niebiańskim Spadkiem zrozumieli jakie Siły działają do Końca i jakie Siły chciały Podniesienie „przesunąć na później”.


Widoczny wróg, rozpoznawalne Zło i to w oczywisty sposób diaboliczne są o wiele przyjemniejszym i godniejszym przeciwnikiem aniżeli wrogowie we wnętrzu samej Struktury. I z tej perspektywy w całkowicie nowym i prawdziwym świetle należy postrzegać Scenę Ezoteryczną która zakorzeniła się w minionych dziesięcioleciach. Jej infiltracja jest o wiele bardziej wyrazista niż moglibyście przypuszczać i dlatego proszę Was teraz abyście nadal dokładnie sprawdzali każde domniemane Przesłanie ze Światła.


Pojedynczy Ludzie przebudzają się w ostatnim momencie i to jest zasługą tych Wojowników Światła którzy do końca pozostali zdecydowani i których nie wzruszyła żadna zmiana w Przemianie – przez co mogliby zostać odciągnięci od Drogi.


Jednak większa liczba Ludzi zamyka się całkowicie przed Przemianą bo oni nie chcą się stawić temu co nieuniknione z powodu jeszcze nie przeżytych Żyć i doświadczeń które jeszcze nie nastąpiły.


Faktyczny dramat tych Procesów powstaje przede wszystkim z powodu tego że wysoko ambitni Wojownicy Światła dopuścili się „zdrady na samym sobie” – przez to że trzymali się z dala od Przemiany lub nawet stawali jej na drodze tam gdzie tylko wydawało się to dla nich możliwe. Po tym jak te Dusze dojdą do ich Nowego Świata zostaną skonfrontowane z tym co przegapiły i z powodu Boskiego Porządku poniosą konsekwencje tego wypierania się – niczym ciężkie brzemię które może im być zabrane dopiero krok po kroku.


Zrozumienie przychodzi przed Zbawieniem i to pełne bólu zrozumienie stoi przed wieloma Wojownikami Światła którzy sprzeciwili się swoim własnym Zleceniom.


W tym orzeczeniu na temat aktualnej Jakości Czasu ten punkt jest wyróżniony i opisany by Ci stabilni Wojownicy Światła Pierwszych i Ostatnich Dni mogli przypomnieć sobie o wielowarstwowości tego wyjątkowego wydarzenia Podniesienia Ludzkości wraz ze Światem.


Jesteście utwierdzeni we wszystkim co uczyniliście, co zdziałaliście i co pozostawiacie na tym Świecie bo zwycięża Światło i Niebo jest Waszym.
Ciemni odpadają, „letni” zostaną zabrani, a „podejrzani” Wojownicy Światła tracą punkt zaczepienia na tym Świecie.


My poruszamy się szybko do przodu!
Światło Boga przebija się wszędzie, Świat zdrowieje, Człowiek dochodzi i Tworzenie ukańcza się w tym ostatnim Kręgu Życia. Świat który upada i zmartwychwstaje jednocześnie – w Czasie którego już więcej nie ma a który jednak dostarcza ostatnich Iluzji – niczym dawno już wygasły ogień który chętnie lecz błędnie przypuszcza się za gęstym dymem.


Ja Jestem Człowiekiem pośród Ludzi
i Opiekunem wszystkich Żyć,


SANANDA


http://wolnaplaneta.pl/terra/2014/08/18 ... z-sananda/


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 20 sie 2014, 01:17

No proszę gdzieś mnie podsłuchują z tymi *syntetykami..... ;) :lol: , tak to ludzie bez dusz, oni są między nami. Nie ważne czy komuś się to podoba czy nie oni są na ziemi i jest ich naprawdę bardzo dużo.
Druga sprawa to strzelanie fochów, bo ja chcę... ja muszę.... a jak nie, to nie zbieram zabawki i fru.... nie ma mnie. ;) :D można i tak, ale , ale powinno się wszystkie zdarzenia życiowe ( szczególnie osoby świadome bardziej istniejącej sytuacji ) rozpatrywać rownież na płaszczyźnie osobistych egzaminów w różnych kwestiach. Bowiem nic nie dzieje się po nic, osobie nie dojrzałej ( a to pokazują wyłącznie emocjonalne reakcje) nie daje się do rąk możliwości , których by nie uniosła lub nie właściwie z nich korzystała.
Podstępy ciemnych sił , to inna sprawa, ale zawsze reakcja pokazuje moc i dojrzałość CZŁOWIEKA, to co dla niego jest istotnością, oraz do czego jest zdolny gdy nie osiąga swojego celu.

Zatem życzę wszystkim bardzo uważnego czytania tego tekstu, bowiem to co nazywać można fantazją....... okazać się może niebawem , aż nadto realnym progiem z którego przekroczenia zrezygnowaliśmy sami zwyczajnie z powodu braku wytrwałości i własnych ludzkich słabości.

M.

Re-kolekcje 5D: Oprzyjcie się Diabłu. ASANA MAHATARI (Saint Germain)







Zwróćcie uwagę na dwie rzeczy, Stany które kształtują ten Czas
i z którymi konfrontowani są Ludzie.


1.
na „Podstęp Ciemności”, przez który Ciemni przywłaszczają sobie pozostałe Części Dusz tych Ludzi którzy już odeszli od Drogi Światła.

2.
na Ludzi z pustymi, niezasiedlonymi powłokami cielesnymi – Istoty o sztucznej naturze które nieustannie oblegają teraz tych Ludzi u których nie jest tak łatwo dojść do ich Części Dusz – Części Dusz które jednak są decydujące dla Ciemnych Mocy. Według nich Ludzi tych należy omotać, uczynić ślepymi na prawidłowe Decyzje i ich Podniesienie – aż również i Ci Ludzie odłożą Miecz Światła i odstąpią Ciemnym swoje Części Dusz.


Po pierwsze oznacza to: ostateczna walka panuje do końca.
Każdy dzień jest wartościowy – dla każdej Istoty.

Po drugie oznacza to: ważnym jest aby zrozumieć że faktycznie większość Ludzkości jest całkowicie niezamieszkała przez Dusze, tak więc na tym Świecie istnieją Ludzie BEZ DUSZY.


Pomimo tego że Poziom 4D/12 znajduje się w środku ogromnego Oczyszczania, to nadal jeszcze pośród Was znajduje się duża ilość syntetycznych Istot. One zostaną usunięte dopiero wraz z Ostatecznymi Wydarzeniami i odnajdą się na odpowiednich dla nich poziomach doświadczeń. Ważnym jest aby zrozumieć że te Istoty zaczęły oblegać Ludzi którzy ogólnie trzymają się z dala od Ciemnych i mają czyste Intencje lecz jeśli chodzi o Podniesienie są jeszcze niezdecydowane bo są pod wpływem niektórych błędnych informacji.


Przy tym Ciemni nad warstwami ich Aury nakładają ciemną powłokę, dywan utkany z nieżyczliwości i zwątpienia, tak aż Ci Ludzie zostają pozbawieni odwagi, tracą zaufanie do samego siebie oraz swoją wewnętrzną orientację. Celem Ciemnych jest osłabienie tych Ludzi by w odpowiednim momencie ukraść im Duszę. Te bezduszne (*syntetyczne) Istoty stoją w służbie Ciemnych Mocy i ich racja bytu polega wyłącznie na tym by Ciemnym Mocom przekazać tak dużo Części Dusz od Ludzi jak tylko jest to możliwe. Dlatego też bądźcie wyjątkowo uważni!


Fakt związany z Ludźmi pozbawionymi Duszy nadal jeszcze jest niewyobrażalny dla wielu Ludzi, jednak jest koniecznym aby to jak najszybciej przyjąć do wiadomości. Chowanie głowy w piasek nie jest tutaj pomocą. Metody przyciągania z powrotem do Świata Ciemności Wojowników Światła stojących na Moście Między-Światami będą coraz perfidniejsze i coraz bardziej natarczywe i nie zostały one jeszcze wyczerpane. A więc wiedzcie o tym że każdy Wojownik Światła którzy teraz odłożył swój Miecz Światła został zwerbowany przez takie Istoty. To nie zwalnia nikogo z jego osobistej odpowiedzialności, jest jednak faktem o którym musi być teraz wspomniane.


I ostatecznie dochodzimy teraz do właściwego Punktu tego Przesłania i do jego istotnego znaczenia:
Scena Ezoteryczna (ruch duchowy) zarażona jest całkowicie tymi Istotami bez Duszy i właśnie tam Ciemne Moce zdobyły największe „łupy” jeśli chodzi o Dusze. Wielu Gurus tego czasu jest zdalnie sterowanych lub już całkowicie przejętych przez Ciemnych. Oni albo sprzedali swoją Duszę albo oddali swoje Części Dusz.


Gurus którzy nie posiadają własnej Duszy?
To jest obraz który jest dla wielu niewyobrażalny, a jednak jest to obraz który musicie przybliżać Waszej Świadomości tak długo, jak długo kroczycie jeszcze na tym Poziomie Postrzegania, by nigdy nie zostać zaskoczonym tym faktem.


W Ostatnich Dniach Ludzkości znaczącym jest jedno: to by już na wstępie rozpoznać ostatnie i rozpaczliwe próby Ciemnych Mocy, aby w ten sposób być przygotowanym i stać mocno w sobie samym. I dla Ciemnych wejściem do pierwotnie pełnych Światła Dusz są nieprzepracowane i ukryte wątpliwości. I one są bardzo sprytnie budowane i podsycane aż Wojownik Światła odwróci się od Drogi Światła i odłoży swój Miecz Światła bo powie do siebie: moje Podniesienie jest odwołane i mnie nie dotyczy ta „pomyłka niektórych fantastów”.


I dokładnie to jest pomyłką. To dotyczy dokładnie Ciebie! Ta „pomyłka” przyniesie tym Ludziom wiele Bólu, bo kto ponosi klęskę krótko przed Celem, ten poniósł taką samą porażkę jak ten który nigdy nawet nie wszedł na tą Drogę. Nie robi żadnej różnicy kiedy odnosi się porażkę, nie robi żadnej różnicy czy się chybiło trochę czy całkowicie. Chybione jest chybione. Różnica zależy tylko od oka Obserwatora: albowiem ten który w momencie rozdzielenia Światów rozpozna jak bliski był Królestwom Światła ten będzie jedynie wstrząśnięty samym sobą i będzie się wił w bólu własnego Cierpienia gdy nie zostanie zawołany przez Stwórcę.


Ukazanie teraz tej sceny jest wymaganą koniecznością abyście pozostali całkowicie świadomi i uważni. Abyście odrzucili każde zwątpienie i mogli się oprzeć tam gdzie jest to potrzebne gdy zasadzka Sił Ciemności chce Was złapać przez to że w Waszej Duszy zasiewa „ziarno zwątpienia” na temat domniemanego Podniesienia – które jeszcze nie miało miejsca.


Bądźcie wytrwali bo Bóg objawi się Wam po tym jak zdacie wszystkie sprawdziany, jak zaliczycie wszystkie kroki, jak z sukcesem poradzicie sobie z wybranymi przez siebie wyzwaniami. Zaufajcie i idźcie dalej. Nic nie może Wam się stać. Ten Świat nie ma już więcej żadnej władzy nad Wami, chyba że dacie mu tą władzę której nie miałby już sam z siebie.


Świat 4D/12 został zaryglowany i również ten Poziom jest teraz dotknięty wszystkimi wyjaśnieniami/klarowaniami które są jeszcze wymagane. Ci którzy się podnoszą zostawią za sobą również i ten Poziom aby rozszerzyć się w Piątym Wymiarze lub w Wymiarach daleko ponad nim. I aktualnie zdawane są Wam o tym relacje.


Do końca pozostańcie trzeźwi, strzeżcie Waszego Wewnętrznego Ognia i strzeżcie Waszego Płomienia Podniesienia. Rozpoznajcie ostatnie sidła Ciemności, obejdźcie je, zniszczcie je i trzymajcie się z dala jeśli ten przemijający Świat za pomocą nowych zachęt będzie chciał utrzymać Was w Iluzji. W tych dniach staną się widoczne prawdziwe owoce Waszej faktycznej pracy transformacyjnej. Ten kto dobrze pracował, ten nie musi się niczego bać, kto opuścił niektóre lekcje będzie teraz konfrontowany ze swoją niewiedzą. Rozpoznanie w Momencie (*natychmiast) lub powrót do Ciemności.


To jest ostatnia opcja która pozostała tym Ludziom bo dla Aspirantów Podniesienia minął każdy czas na długie kroki w ich Rozpoznaniu.
Rozpoznajcie i bądźcie gotowi.


W bezgranicznej do Was Miłości
ASANA MAHATARI (Saint Germain)



Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA



Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 20 sie 2014, 01:20

No proszę gdzieś mnie podsłuchują z tymi *syntetykami..... ;) :lol: , tak to ludzie bez dusz, oni są między nami. Nie ważne czy komuś się to podoba czy nie oni są na ziemi i jest ich naprawdę bardzo dużo.
Druga sprawa to strzelanie fochów, bo ja chcę... ja muszę.... a jak nie, to nie zbieram zabawki i fru.... nie ma mnie. ;) :D można i tak, ale , ale powinno się wszystkie zdarzenia życiowe ( szczególnie osoby świadome bardziej istniejącej sytuacji ) rozpatrywać rownież na płaszczyźnie osobistych egzaminów w różnych kwestiach. Bowiem nic nie dzieje się po nic, osobie nie dojrzałej ( a to pokazują wyłącznie emocjonalne reakcje) nie daje się do rąk możliwości , których by nie uniosła lub nie właściwie z nich korzystała.
Podstępy ciemnych sił , to inna sprawa, ale zawsze reakcja pokazuje moc i dojrzałość CZŁOWIEKA, to co dla niego jest istotnością, oraz do czego jest zdolny gdy nie osiąga swojego celu.

Zatem życzę wszystkim bardzo uważnego czytania tego tekstu, bowiem to co nazywać można fantazją....... okazać się może niebawem , aż nadto realnym progiem z którego przekroczenia zrezygnowaliśmy sami zwyczajnie z powodu braku wytrwałości i własnych ludzkich słabości.

M.

Re-kolekcje 5D: Oprzyjcie się Diabłu. ASANA MAHATARI (Saint Germain)







Zwróćcie uwagę na dwie rzeczy, Stany które kształtują ten Czas
i z którymi konfrontowani są Ludzie.


1.
na „Podstęp Ciemności”, przez który Ciemni przywłaszczają sobie pozostałe Części Dusz tych Ludzi którzy już odeszli od Drogi Światła.

2.
na Ludzi z pustymi, niezasiedlonymi powłokami cielesnymi – Istoty o sztucznej naturze które nieustannie oblegają teraz tych Ludzi u których nie jest tak łatwo dojść do ich Części Dusz – Części Dusz które jednak są decydujące dla Ciemnych Mocy. Według nich Ludzi tych należy omotać, uczynić ślepymi na prawidłowe Decyzje i ich Podniesienie – aż również i Ci Ludzie odłożą Miecz Światła i odstąpią Ciemnym swoje Części Dusz.


Po pierwsze oznacza to: ostateczna walka panuje do końca.
Każdy dzień jest wartościowy – dla każdej Istoty.

Po drugie oznacza to: ważnym jest aby zrozumieć że faktycznie większość Ludzkości jest całkowicie niezamieszkała przez Dusze, tak więc na tym Świecie istnieją Ludzie BEZ DUSZY.


Pomimo tego że Poziom 4D/12 znajduje się w środku ogromnego Oczyszczania, to nadal jeszcze pośród Was znajduje się duża ilość syntetycznych Istot. One zostaną usunięte dopiero wraz z Ostatecznymi Wydarzeniami i odnajdą się na odpowiednich dla nich poziomach doświadczeń. Ważnym jest aby zrozumieć że te Istoty zaczęły oblegać Ludzi którzy ogólnie trzymają się z dala od Ciemnych i mają czyste Intencje lecz jeśli chodzi o Podniesienie są jeszcze niezdecydowane bo są pod wpływem niektórych błędnych informacji.


Przy tym Ciemni nad warstwami ich Aury nakładają ciemną powłokę, dywan utkany z nieżyczliwości i zwątpienia, tak aż Ci Ludzie zostają pozbawieni odwagi, tracą zaufanie do samego siebie oraz swoją wewnętrzną orientację. Celem Ciemnych jest osłabienie tych Ludzi by w odpowiednim momencie ukraść im Duszę. Te bezduszne (*syntetyczne) Istoty stoją w służbie Ciemnych Mocy i ich racja bytu polega wyłącznie na tym by Ciemnym Mocom przekazać tak dużo Części Dusz od Ludzi jak tylko jest to możliwe. Dlatego też bądźcie wyjątkowo uważni!


Fakt związany z Ludźmi pozbawionymi Duszy nadal jeszcze jest niewyobrażalny dla wielu Ludzi, jednak jest koniecznym aby to jak najszybciej przyjąć do wiadomości. Chowanie głowy w piasek nie jest tutaj pomocą. Metody przyciągania z powrotem do Świata Ciemności Wojowników Światła stojących na Moście Między-Światami będą coraz perfidniejsze i coraz bardziej natarczywe i nie zostały one jeszcze wyczerpane. A więc wiedzcie o tym że każdy Wojownik Światła którzy teraz odłożył swój Miecz Światła został zwerbowany przez takie Istoty. To nie zwalnia nikogo z jego osobistej odpowiedzialności, jest jednak faktem o którym musi być teraz wspomniane.


I ostatecznie dochodzimy teraz do właściwego Punktu tego Przesłania i do jego istotnego znaczenia:
Scena Ezoteryczna (ruch duchowy) zarażona jest całkowicie tymi Istotami bez Duszy i właśnie tam Ciemne Moce zdobyły największe „łupy” jeśli chodzi o Dusze. Wielu Gurus tego czasu jest zdalnie sterowanych lub już całkowicie przejętych przez Ciemnych. Oni albo sprzedali swoją Duszę albo oddali swoje Części Dusz.


Gurus którzy nie posiadają własnej Duszy?
To jest obraz który jest dla wielu niewyobrażalny, a jednak jest to obraz który musicie przybliżać Waszej Świadomości tak długo, jak długo kroczycie jeszcze na tym Poziomie Postrzegania, by nigdy nie zostać zaskoczonym tym faktem.


W Ostatnich Dniach Ludzkości znaczącym jest jedno: to by już na wstępie rozpoznać ostatnie i rozpaczliwe próby Ciemnych Mocy, aby w ten sposób być przygotowanym i stać mocno w sobie samym. I dla Ciemnych wejściem do pierwotnie pełnych Światła Dusz są nieprzepracowane i ukryte wątpliwości. I one są bardzo sprytnie budowane i podsycane aż Wojownik Światła odwróci się od Drogi Światła i odłoży swój Miecz Światła bo powie do siebie: moje Podniesienie jest odwołane i mnie nie dotyczy ta „pomyłka niektórych fantastów”.


I dokładnie to jest pomyłką. To dotyczy dokładnie Ciebie! Ta „pomyłka” przyniesie tym Ludziom wiele Bólu, bo kto ponosi klęskę krótko przed Celem, ten poniósł taką samą porażkę jak ten który nigdy nawet nie wszedł na tą Drogę. Nie robi żadnej różnicy kiedy odnosi się porażkę, nie robi żadnej różnicy czy się chybiło trochę czy całkowicie. Chybione jest chybione. Różnica zależy tylko od oka Obserwatora: albowiem ten który w momencie rozdzielenia Światów rozpozna jak bliski był Królestwom Światła ten będzie jedynie wstrząśnięty samym sobą i będzie się wił w bólu własnego Cierpienia gdy nie zostanie zawołany przez Stwórcę.


Ukazanie teraz tej sceny jest wymaganą koniecznością abyście pozostali całkowicie świadomi i uważni. Abyście odrzucili każde zwątpienie i mogli się oprzeć tam gdzie jest to potrzebne gdy zasadzka Sił Ciemności chce Was złapać przez to że w Waszej Duszy zasiewa „ziarno zwątpienia” na temat domniemanego Podniesienia – które jeszcze nie miało miejsca.


Bądźcie wytrwali bo Bóg objawi się Wam po tym jak zdacie wszystkie sprawdziany, jak zaliczycie wszystkie kroki, jak z sukcesem poradzicie sobie z wybranymi przez siebie wyzwaniami. Zaufajcie i idźcie dalej. Nic nie może Wam się stać. Ten Świat nie ma już więcej żadnej władzy nad Wami, chyba że dacie mu tą władzę której nie miałby już sam z siebie.


Świat 4D/12 został zaryglowany i również ten Poziom jest teraz dotknięty wszystkimi wyjaśnieniami/klarowaniami które są jeszcze wymagane. Ci którzy się podnoszą zostawią za sobą również i ten Poziom aby rozszerzyć się w Piątym Wymiarze lub w Wymiarach daleko ponad nim. I aktualnie zdawane są Wam o tym relacje.


Do końca pozostańcie trzeźwi, strzeżcie Waszego Wewnętrznego Ognia i strzeżcie Waszego Płomienia Podniesienia. Rozpoznajcie ostatnie sidła Ciemności, obejdźcie je, zniszczcie je i trzymajcie się z dala jeśli ten przemijający Świat za pomocą nowych zachęt będzie chciał utrzymać Was w Iluzji. W tych dniach staną się widoczne prawdziwe owoce Waszej faktycznej pracy transformacyjnej. Ten kto dobrze pracował, ten nie musi się niczego bać, kto opuścił niektóre lekcje będzie teraz konfrontowany ze swoją niewiedzą. Rozpoznanie w Momencie (*natychmiast) lub powrót do Ciemności.


To jest ostatnia opcja która pozostała tym Ludziom bo dla Aspirantów Podniesienia minął każdy czas na długie kroki w ich Rozpoznaniu.
Rozpoznajcie i bądźcie gotowi.


W bezgranicznej do Was Miłości
ASANA MAHATARI (Saint Germain)



Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA



Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 20 sie 2014, 08:59

Kiara pisze:Przy tym Ciemni nad warstwami ich Aury nakładają ciemną powłokę, dywan utkany z nieżyczliwości i zwątpienia, tak aż Ci Ludzie zostają pozbawieni odwagi, tracą zaufanie do samego siebie oraz swoją wewnętrzną orientację. Celem Ciemnych jest osłabienie tych Ludzi by w odpowiednim momencie ukraść im Duszę. Te bezduszne (*syntetyczne) Istoty stoją w służbie Ciemnych Mocy i ich racja bytu polega wyłącznie na tym by Ciemnym Mocom przekazać tak dużo Części Dusz od Ludzi jak tylko jest to możliwe. Dlatego też bądźcie wyjątkowo uważni!



Obrazek

oczywiście, że barbarzyństwo na masową skalę przestało działać i tylko nieliczne grupy manipulowane przez CK.,-
będą dalej się mordować w imię irracjonalnych celów, reszta jest podawana dywersji od wewnątrz,-
ale "oczy otwarte, bez strachu, bądźcie wszyscy bezpieczni"
:D
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 21 sie 2014, 19:22

Czy tak , czy siak.... warto przeczytać ten tekst uważnie i obejrzeć siebie na jego tle, bo nabieramy szybkości w fizycznym wymiarze i zaczynają dziać się rzeczy obok nas delikatnie mówiąc dziwne.....

Ciemna strona coraz bardziej traci zasilanie, w coraz bardziej paskudny sposób usiłuje manipulować jeszcze znalezionymi słabościami LUDZI.
Zalecane jest wielkie opanowanie, wyciszenie emocji, nie dawanie się prowokować do niczego i wiara w dobro.. , które dla nas wszystkich jest płaszczyzną tworzenia nowego lepszego istnienia.

M.

21.08.2014 Podróżujący po Czasie i Przestrzeni. SANAT KUMARA







Ukochani Ludzie,

obecnie podnoszący się zostają wtajemniczeni w nowe doświadczenia przesunięć Czaso-Przestrzeni. Na poziomie snu i na jawie docierają do Was zrządzenia i wydarzenia które nie są z tego Świata.

To oznacza że Wojownicy Światła którzy teraz przygotowują się do swojego Przesunięcia na bardzo krótki czas odwiedzają różne Poziomy Czaso-Przestrzeni, przekraczają je aby tam wypełnić specyficzne Zlecenia i zatrzymują się tam na określony czas.


ZMIANA WYMIARÓW

Oznakami tego jest to że podczas jednego dnia mają miejsce ekstremalne Przesunięcia i postrzegania Jakości Energii. Z momentu na moment zmieniają się „warunki energetyczne” – zmienia się „pogoda” – można tak powiedzieć. Wy przeżywacie pełną Światła Rzeczywistość Piątego Wymiaru tylko po to by krótko po tym – bez Waszego świadomego działania – ześlizgnąć się na Poziom 3D:

oznakami tego są nieprzyjemne spotkania 3D które przychodzą znikąd i tak samo powracają donikąd, lub też sytuacje które w niewyjaśniony sposób przenoszą Was z Wibracji Miłości w stan wibracyjny pozbawiony Miłości.

Również i zmiany otoczenia stają się coraz bardziej znaczące: obecnie przede wszystkim widoczne na niebie i na fenomenach nieba – od jasnego promienia Słońca wraz z niebieskim niebem aż do gwałtownej zmiany pogody – i to wszystko w bardzo krótkim czasie i jakby pochodziło to znikąd.

W podobny sposób dzieje się to również i na poziomie snu. Również i Wasze sny przeniknięte są Światłem, a następnie budzicie się z bardzo zamglonego koszmaru Rzeczywistości niżej wibrującego Poziomu.


NAKŁADAJĄCE SIĘ WYMIARY

Te fakty wskazują na to iż obecnie przenikają się wzajemnie Holograficzne Poziomy i Światy i przechodzą one w „stan płynny”. Pomimo tego że Światy krok po kroku są zapieczętowywane to nakładanie się Światów zwiększa się.
To jest paradoks którego powodem jest to że Wojownicy Światła Pierwszych i Ostatnich Godzin zgodnie ze swoimi Zleceniami zaczęli rozszerzać Światło swojej wielowymiarowej Istoty na różnych Światach. Są to Zlecenia które nie oczekują Was dopiero po Podniesieniu, tylko są to Zlecenia którym oddaliście się już teraz.

Dodatkowo, przez tworzenie „Planet-Matek 4D” podróże Czaso-Przestrzenne są konieczne aby wspomagać ten proces – zwłaszcza że niektórzy z Wojowników Światła Pierwszych i Ostatnich Godzin funkcjonują jako Logosi tych nowych Światów.

Te fakty – przy czym coraz świadomiej doświadczana jest Rzeczywistość tego TERAZ czyli „Jednoczesność Wszystkich Żyć” – przynoszą rozpuszczenie się aktualnej Rzeczywistości na którą czasami w sposób nie do wytrzymania czuje się wystawionych wielu Wojowników Światła tego Czasu – aż zostanie osiągnięty ten Punkt w którym ten Poziom „odłamie się”.

Ważnym jest aby zrozumieć że Iluzja tego Poziomu zostanie utrzymana do Ostatniego Dnia w Czasie, przy czym „Gracze Cienia tego Poziomu” idą na całość aż do ostatniego Dnia.
Powrót ich jest wykluczony, ponieważ oni uwzięli się na to by całkowicie odbić tą Planetę i nie mogą już więcej odpuścić tego „szczękościsku”.


PERFEKCYJNA ILUZJA I FENOMENY


Tak więc Wojownicy Światła Pierwszych i Ostatnich Godzin znajdują się w prawie perfekcyjnej Iluzji, w „niewoli Matriksa” który faktycznie już prawie dla Was nie istnieje bo każdy podnoszący się już osiągnął swoje wewnętrzne uwolnienie.

Podsumowując, dana jest tu wskazówka iż zagęszczają się wypaczenia tego poziomu Czaso-Przestrzeni i że w szybki sposób kontynuowany jest proces erozji tego Społeczeństwa Oriona.

Jednocześnie dla Wojowników Światła granice między Światami stają się płynne, aż staną się one całkowicie przepuszczalne. Zasłona staje się przezroczysta i podczas tego dla Ludzi przybierają fenomeny w Czaso-Przestrzeni: zyskują na znaczeniu podróże w Czaso-Przestrzeni i one już dziś kształtują codzienność wielu świadomych Ludzi.


Wy będziecie niewidoczni, bo znajdujecie się w innej Czaso-Przestrzeni, Wy gubicie przedmioty lub zapodziewacie rzeczy, aby krótko po tym je odnaleźć w znanym Wam miejscu i to dlatego że zmieniliście poziom Czaso-Przestrzeni.

Wy napotykacie pełnych Światła i wspaniałych Ludzi, aby zaraz potem nadeszła Was fala ciemnych i nierozwiązanych Energii – Ludzi którzy nic nie rozpoznali i mało pojęli. Wy zanurzacie się w ciemne Energie Świata i wszystko ma miejsce prawie jednocześnie na jawie i w przeciągu jednego tylko dnia.

Wy prowadzicie bitwy i Wy osiągacie zwycięstwa, Wy tworzycie Światy i przynosicie Światło – wszystko to jednocześnie i w TERAZ bo Wy rozszerzacie Waszą wielowymiarową Istotę i zaczynacie świadomie postrzegać to doświadczenie na tym Poziomie.

Dalszymi fenomenami są: stojący w miejscu lub bardzo szybko przemijający Czas, zmiana otoczenia, to znaczy miejsca które są Wam bardzo dobrze znane raptem wyglądają inaczej lub też inaczej je odczuwacie, Ludzie których uważaliście z dobrze Wam znanych nagle zachowują się inaczej i nic nie wydaje się przypominać ich dotychczasowego zachowania.


Wszystko to razem podsumowuje te interesujące i ekscytujące fakty ostatnich dni Ludzi podnoszących się na tym Poziomie Czaso-Przestrzeni – jeszcze zanim powrócicie do Światła jako całkowicie przebudzeni bogowie-twórcy. Pożegnanie się z tym Światem i przybycie do innego Świata wydarzają się w TERAZ.

Rozpoczyna się Byt bez Czasu i Przestrzeni.

W bezgranicznej Miłości


SANAT KUMARA



Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 24 sie 2014, 09:48

było wcześniej o odczuciu swojej ciężkości(większej), ale wczoraj miałem ciekawe zdarzenie rano w kolejce w sklepie,-
przede mną stały dwie gaduły i już wiedziałem, że to chwilę potrwa, odwróciłem wzrok i się jakoś zamyśliłem, ale inaczej niż dotąd,-
jak przyszła na mnie kolej- moja świadomość powróciła do kolejki i miałem uczucie jakby nie było mnie wieczność w tej kolejce, a przecież nie mogło to trwać więcej niż do 10min.
:lol: :ugeek:
23.08.2014 Sen jest Rzeczywistością. SANAT KUMARA



Obrazek




Świadomość Senna i Świadomość Dzienna stapiają się ze sobą


Sprawozdanie I
W nocy śnię o sytuacji która wydarzy się w rodzinie i po tym jak się przebudzam wydarza się ona kilka minut później dokładnie tak jak zostało mi to pokazane we śnie (koniec sprawozdania).


Ukochani Ludzie,
granice między świadomym i nieświadomym postrzeganiem,
między Świadomością Dzienną a Senną będą coraz bardziej płynne.


Ja Jestem SANAT KUMARA.


Sny staną się prawdą lecz mimo tego nie każdy Sen pojawi się w Rzeczywistości.
To sprawozdanie pokazuje że Przeszłość i Przyszłość zbliżają się do tego TERAZ i że Czas zaprawdę rządzić będzie jeszcze jedynie przez krótki czas.


Wy wykonaliście całą pracę!
Wy, którzy zostaliście wybrani do tego aby przynieść Światło temu Światu, Wy którzy wybraliście się sami do tego by w tym Czasie przynieść Znamię Waszej Miłości.


Prezent dla tych którzy pozostają


Wieczne Życie, Bezwarunkowa Miłość i wszechobecność Światła – to pozostawiacie dla tego Świata i jest to Spadek dla tych co pozostają, albowiem jak mogłyby się podnieść te pozostawione Światy gdyby musiały się obyć się bez Miłości, gdyby nie mogłyby uczestniczyć w Świetle i gdyby musiały na Wieczność pozostać z dala od Życia?


Prezentami od podnoszących się dla Ludzkości która wybrała inaczej są: Światło zakotwiczone w gruncie Ziem 4D, Miłość nie do usunięcia zapisana w Sercach ludzkich i Życie które jest Wieczne. Wspomnienie o tym powróci gdy tylko dojrzy do tego czas i gdy otworzy się na to Człowiek.


To jest Spadek który od podnoszących się otrzymają Ci co pozostają i to jest Spadek który gwarantuje Transformację tych Światów. To jest akt Miłości, akt Światła, akt Życia który spełnia się na Ludzkości w ostatnich godzinach tego Czasu.


W bezgranicznej Miłości
SANAT KUMARA


Sprawozdanie IIa
Przed otrzymaniem tego Przesłania, wczesnym przedpołudniem zasnąłem na 3 godziny. Śniłem że w czasie spaceru całkowicie zgubiłem z oczu mojego ukochanego Syna NOAH, przy czym w śnie ogarnęła mnie panika. Jednak krótki czas później widzę go ponownie (koniec snu).


Sprawozdanie IIb
Po otrzymaniu tego Przesłania – nie myśląc już więcej o śnie – faktycznie idę z NOAH na spacer. I przeżywam dokładnie sytuację ze snu w której NOAH znika z mojego pola widzenia. Ogarnia mnie panika i krótki czas po tym zza drzewa wyłania się czekający na mnie NOAH. Ta scena przypomina obraz senny (koniec sprawozdania).


To jest Spadek tego TERAZ,
Poziomy stapiają się ze sobą
i podnoszący się nie należą już więcej do tego Świata.


W bezgranicznej Miłości

SANAT KUMARA




//Patrz również: 07.05.2014 Wielkie Dni. ASANA MAHATARI (Saint Germain) – kliknij tutaj//


Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2014/08/23 ... at-kumara/
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 25 sie 2014, 10:42

tym razem Babaji o kodach które przyszły z falami Dolores Cannon-
Babaji: Czasy tych zmian
Babaji, 21.08.2014
Tłumaczenie: Gerhard Hübgen

Obrazek


Kod do odblokowania energii tych zmieniających się czasów, przyszedł wraz z tobą, kiedy się urodziłeś.
Kod do odblokowania mocy tych czasów zmian, był z twoim urodzeniem z tobą. Pierwsza fala ludzi, którzy mają odblokować tajny kod, jest obecnie w toku. Wasze ciała fizyczne zmieniają się i przez co wydaje się, że występuje brak równowagi w zdrowiu. Wielu doświadcza wysokiej gorączki, mają wątpliwości co do ich działania w życiu, co czuje się jak choroby serca i zaburzenia równowagi psychicznej. Niektórzy myślą, że oszaleją, albo że mają jakieś nieznane źródło choroby i mogą umrzeć. Co prawda doświadczają rodzaju śmierci starego życia,co daje przestrzeń dla nowej energii,która właśnie przychodzi.

Co robić? Najprostszym sposobem,jest wyjść poza stare w nowe i zaakceptować to, co jest obecne w każdej chwili, i uświadomić sobie, że ciało może się zmienić z chwili na chwilę. W jednej chwili można czujć się świetnie i następne można czuć się fizycznie chorym. Wszystkie proroctwa powiadają, że koniec Kali Yuga (Koniec Czasów Chrześcijaństwa), nie będzie łatwy. Jesteś teraz w tym czasie. Jeśli spojrzeć na całym świecie, można zauważyć, że ludzie mają różnego rodzaju problemy i nikt nie ucieka w tych zmieniających się czasach.
Dla wielu, wygląda tak, jakby historia się powtarza. Zawsze były problemy na tej planecie. Zawsze byli głodni, chorzy psychicznie, fizycznie chorzy, itp. Jednakże nawet ci, którzy podczas snu,są w niepokoju o to, że te czasy zmian różnią się od wszystkich, w spisanej historii. I tak to jest!
Musisz przejść przez te zmiany, tak jak małe dziecko upadając wiele razy, płacząc i wstając i chcąc chodzić samodzielnie,podejmując kolejny krok, dopóki nie nauczy się zachować równowagę. Bądź odważny co umożliwia, że proces tej zmiany energii może odbywać się bez oporu.
Jest takie powiedzenie:Znalezione obrazy dla zapytania "What you resist, persists." " opór nie ustąpi jak się uprzesz"
Jest w tym prawda . Zrelaksuj się i wiedz, że można dużo uzyskać za pośrednictwem tych zmieniających się czasów. To jest zaordynowane przez Pozawymiarową Jedność.

Wysłane przez Vishwananda-Swamini Vishwalakshmianandama

Do wkładu Virtual-Babaji-Vishwananda Blog: Są zmieniające się czasy

http://www.spiritgate.de/

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2014 ... zmian.html
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 25 sie 2014, 12:36

Jak zwykle podstęp , bo jak by nie inaczej...... :lol: :lol:

Kod: Zaznacz cały

Wszystkie proroctwa powiadają, że koniec Kali Yuga (Koniec Czasów Chrześcijaństwa), nie będzie łatwy. Jesteś teraz w tym czasie.


Koniec czasów to upadek wszystkich religij WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU !!
dawne Chrześcijaństwo ( bo o takim trzeba mówić w kontekście tej informacji) nie miało nic wspólnego z religiom która ubrała się w ten szyld.
Chrześcijaństwo dawne to szkoła nauk tajemnych , która inicjowała styl życia oparty na czystości etyczno moralnej CZŁOWIEKA zarówno na poziomie duchowym jak i fizycznym , ziemskim. Chrzest z wody był pierwszym poziomem wtajemniczenia, chrzest z ognia drugim. nie chodziło o ogień fizyczny , bo on jest tylko symbolem materialnym, a o ogień życia duchowego, o rozpalenie osobistej Iskry Życia do wielkości dużego ognia. Takie osobiste rozświetlenie wewnętrzne kończyło bezpowrotnie długi okres ciemności zwany Kali Yuga
Oczywiście nie jest to łatwy czas bo łączy się z wychodzeniem z wzorców życia opartych na egoizmie i władających nami emocjach.... Jedni sobie z tym procesem poradzą już w tym życiu , a inni jeszcze nie , bo dominuje ich zawiść , zazdrość , konkurencyjność, strach przed nowym i wiele innych pomniejszych ciemnych cech.


Nie mniej jednak CHRZEST II JANA , CHRZEST Z OGNIA dokonuje się w naszych czasach w każdym z nas przez osobiste wybory życia.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 07 gru 2014, 14:30

Uważam iż to jest wyjątkowo dobry przekaz i bardzo odpowiedni na obecną chwilę , bardzo dużo wyjaśnia.
Jest inspiracją wzmacniającą wiarę we własne mozliwości, ale zarazem informacją jak dokonywać pozytywnych zmian w swoim życiu.
Polecam, wszystkim zrezygnowanym, zastraszonym i nie ufającym własnej mocy.
zawsze jesteś światem swoich myśli i sam kreujesz ich materializację ... zarówno tych "dobrych jaki tych złych"...... bo tak naprawdę wszystkie zdarzenie , które istnieją w życiu czlowieka są dla niego właściwe.. co znaczy odpowiednie w jego rozwoju a to należy rozumieć dobre...
Jasna sprawa iż nie chcemy doświadczeń zadających ból i cierpienie zarowno fizyczne jak i mentalne.. i tak być powinno.

Ale skoro usiłujemy je zmienić i dotychczasowe sposoby nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.... temat tkwi nadal.. trzeba zmienić siebie, swój punkt widzenia go i sposób rozwiązania. Nie należy z uporem maniaka tkwić w tym co nas boli i obwiniać za to cały świat.

M.

Twoje oczy nie są obserwatorem twojej rzeczywistości, one są projektorem

07 grudnia 2014

by krystal28 in Anioły
.
.
Dzisiaj chcielibyśmy skupić waszą uwagę na holograficznej rzeczywistości, coś co wygląda tak bardzo prawdziwie i co pozornie fabrykuje wyzwania, które napotykacie i przeszkody, które musicie przezwyciężać. Jednak nie można powiedzieć, że przeszkody te nie istnieją, raczej powiedzielibyśmy, że one istnieją w waszej umysłowej perspektywie. Macie zawsze możliwość zmiany tego obrazu, kiedy tylko zechcecie. Wszystko co musicie zrobić to zmienić swoją uwagę.
.
Chcielibyśmy zadedykować to przesłanie dla tych z was, którzy potrzebują zmienić swoją uwagę tak, aby obrazy, które się wam ukazują były bardziej zgodne z tym czego sobie życzycie. Tak jak już wiele razy powiedzieliśmy, osoba postrzegająca jest odpowiedzialna za określenie, czy dane doświadczenie jest widziane jako pozytywne czy negatywne. Jest wiele skrajności w waszej rzeczywistości i jesteście zdolni znaleźć zarówno pozytywny jak i negatywny aspekt w każdej okoliczności.
.
Oczywiście, łatwo jest zatracić się w waszym codziennym życiu wraz z walką i trudnościami, którym każdy z was bez wątpienia stawia czoła. Ale chcemy wam przypomnieć, że nie jesteście ciałem, w którym chodzicie po Ziemi, ale nieograniczoną duszą, która szuka możliwości wyrażania siebie na każdy możliwy sposób. Nie macie żadnych granic i ograniczeń oprócz tych, które sami na siebie nakładacie. Widzimy, że wielu z was zniechęca się w poszukiwaniu tworzenia życia jakie pragniecie zamanifestować. Kiedy jesteście uwikłani w to, w jaki sposób wasze marzenia mają się spełnić, wtedy nie możecie zobaczyć, że blok na drodze, którego tymczasowo doświadczacie, jest po prostu umieszczony po to, aby zapewnić zmianę tej drogi na bardziej bezpośrednią i odpowiednią dla osiągnięcia oczekiwanego celu. Ta zablokowana droga nie jest końcem, jest po prostu objazdem do lepszej trasy.
.
Bardzo często wielu tworzy swoje marzenia bazując raczej na tym co właściwie zdolni byliby stworzyć niż na tym czego rzeczywiście by sobie życzyli. Zasadniczo wielu umieszcza się w pozycji decydując się na znacznie mniej, dlatego że nie mają odwagi, aby zapragnąć czegoś więcej. Przypominamy wam, że gdy jeszcze czegoś nie ma, to nie znaczy że nie nadejdzie. Nie wierzcie we wszystko to co widzicie przed sobą, gdyż jest to projektowane przez myśli i lęki, które utrzymujecie w waszych umysłach. Dokarmiajcie swoje marzenia poprzez głodzenie swoich lęków. One nie mogą pozostawać w tej samej przestrzeni, jako że wymagają przeciwnych wibracji do zamanifestowania.
.
Musicie bardzo mocno utrzymywać swoją uwagę w wierze, że posiadacie możliwość tworzenia wszystkiego tego czego pragniecie, wtedy lęki nie będą miały żadnej innej opcji, jak tylko odpaść. W ten sposób rozbierzecie holograficzne obrazy strachu, gdyż nie mogą one pozostać na waszej drodze, jeśli utrzymacie koncentrację na upragnionym wyniku tak intensywnie, że inny wynik nie będzie możliwy, aby się zamanifestować. Lęki i zmartwienia dotyczące jutra nie istnieją tu w waszej teraźniejszości. Pamiętajcie, waszym zadaniem nie jest ustalenie w jaki sposób wasze marzenia powinny się spełnić. Musicie się tylko skoncentrować na tym co pragniecie stworzyć.
.
To przyjdzie, jeśli na to pozwolicie. Musi, gdyż życie jest po prostu odbiciem wszystkiego tego, co projektujecie na tym holograficznym ekranie i w co obecnie wierzycie, że jest waszą rzeczywistością. Jest to waszym wytworem. Spójrzcie poza własne lęki i koncentrujcie swoją uwagę na tym co do siebie pragniecie przywołać. Możecie zacząć teraz ścierać te obrazy z „ekranu” waszego życia, które generują w was strach i zacząć podsycać swoje marzenia wiarą, że jesteście w stanie stworzyć o wiele więcej. Pamiętajcie kochani, to tylko sen, więc marzcie o czymś wielkim!
Mamy nadzieję, że w pewien sposób pomogliśmy wam i nasza wiadomość dotrze do tych, którzy najbardziej tego potrzebują.
.
W miłości i świetle, jesteśmy waszymi Anielskimi Przewodnikami
.
1 grudnia 2014
.
Przetłumaczyła Wiola, edycja Krystal
.
Copyright © 2012-2014 by Taryn Crimi. All Rights Reserved. http://www.Angelic-Guides.com

http://WWW.YOUTUBE.COM/ANGELICGUIDES



Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 11 lut 2015, 16:36

EMANCYPACJA KOBIET TO WIELKIE ZŁO...... :o :o :lol: DLA KOGO ???? :evil: :evil: :lol:


Pierwsza i zasadnicza sprawa tego przekrętu polega na umieszczeniu w tytule nadawcy Stwórca, w treści schodzi to już do pozycji Boga... ha, ha ha.... którego???? ;) :lol: 8-) szybko.... dzieje się tak ostatnio ze wszystkim przekazami tej opcji.
Zamiecionego tylko dlatego żeby pokazać jak szybko , ta piękna różową energia kobieca została zdegradowana , poniżona i ośmieszona.
Widać nie dało jej się przejąć ni zatrzymać osiągnęła olbrzymia moc transformacji , zatem ze strachu pozostało już tylko jej ośmieszanie!
Pokazuje to słabość gadających i niemożliwość, ingerencji w przyszłość, zmiany osiągają punkt kulminacyjny 13 marca , energia przebije się przez ostatnie warstwy ciemnej materii i zacznie odsłaniać prawdę o sobie na powierzchni.
jak dla mnie ten channeling ma prawie zerowa wartość, ale zamieściłam go , bo ukazuje niemoc biorobotów i ciemnej strony! Kobiecość odzyskała swoją dawną moc!
To jest najważniejsza informacja , którą można odczytać tu między wierszami.
JUŻ NIE WŁADAJĄ MOCĄ KOBIECOŚCI,NIE MOGĄ JEJ ZABLOKOWAĆ!

I znowu nam się udało!

Kiara.




04.02.2015 Prawda Końca Czasu. Część I. STWÓRCA

ROZMOWA Z BOGIEM


Sen
ten Sen powtórzył się dwukrotnie w ciągu jednego tygodnia:
znajduję się na poddaszu w zamkniętym pomieszczeniu. Spoglądam przez małe okno i w zamkniętym pomieszczeniu podobnym do lochu widzę płaczącego niemowlaka. Nikt nie może go uwolnić i z sufitu kapie woda. Mała, gruba, pękata a do tego nieprzyjemne pachnąca kobieta wydaje się że robi wszystko w celu uwolnienia tego dziecka. Tydzień później ten Obraz Senny powtarza się do momentu aż stojąc u boku tej kobiety zauważam że ona tylko tak czyni jakby chciała uwolnić to dziecko, jednak w rzeczywistości ona chce by to dziecko umarło. W międzyczasie w tym pomieszczeniu woda stoi już bardzo wysoko i dziecku grozi utonięcie. Ja rozpoznaję tą sytuację i natychmiast wzywam straż pożarną (koniec Snu).




Z Nieba zstępują Anioły i z Ziemi Anioły podnoszą się do Nieba.
Boskie błogosławieństwo wypełnia ten Świat i uzdrawia wszelkie Życie.


Ja Jestem Stwórca, Bóg i Wszystko-Co-Jest.


Ukochani Ludzie!


W tym Obrazie Sennym podsumowana jest Prawda Końca Czasu. Poddasze symbolizuje fakt że ten Świat osiągnął najwyższy Punkt przed Podniesiem, Poziom Podniesienia. Z tego miejsca wszystko zmierza bezpośrednio do Nieb. Narodzone Dziecko symbolizuje nową Świadomość, symbolizuje Świadomość Chrystusową która nie została jeszcze „uwolniona” na tym Poziomie. To dopiero co narodzone dziecko żyje w niewoli i musi obawiać się Śmierci. Kobieta – która gra fałszywymi kartami – symbolizuje że żeńska energia – którą należało uwolnić na Matce Ziemi – została błędnie poprowadzona i zinstrumentalizowana dla Ciemnych Intencji. Zamiast być zrównoważoną, współczującą, wspierającą, żywiącą – niczym kochająca Matka Ziemia – ta żeńska Siła została wyjustowana na męską Siłę, przez co wiele kobiet przejęło ważne funkcje w Społeczeństwie i one nadal się tym zajmują.




EMANCYPACJA KOBIET


Jednak te kobiety zamiast za pomocą swoich specyficznych Atrybutów służyć dla dobra Społeczeństwa, odłożyły to „żeńskie” i stały się podobne do mężczyzn.


„Emancypacja kobiet” jako postulat dziś jawi się jako wielkie Zło. Z tego dążenia do wolności dla kobiet i dążenia do uwolnienia żeńskiej energii powstało nowe niewolnictwo które jest umotywowane przymusem przyjęcia ról męskich.


Uwolnienie żeńskich energii miało przywrócić ponownie równowagę między płciami a stało się dokładnie odwrotnie. Teraz kobiety i mężczyźni zostali w jednakowym stopniu pozbawieni swoich korzeni i poszukują swojej tożsamości. Dziś, na końcu Starej i na początku Nowej Ery zachodzi faktyczne połączenie energii żeńskiej i męskiej. Do tego w ostatnim Akordzie Podniesienia należy wzmocnić energię męską.


I to opisuje ostatnia scena w której Jahn przegląda tą Grę i wzywa straż pożarną. Zapłon inicjujący Podniesienie zostanie zapoczątkowany przez uzdrawiające połączenie kobiety i mężczyzny. I w tym celu fałszywie urzeczywistniona „żeńskość” zostanie ujawniona jako to czym jest a męska Siła z powrotem otrzyma swoje znaczenie.


Nowe samo-zrozumienie które przez „rewolucję seksualną” zostało zasugerowane kobietom doprowadziły to Społeczeństwo tam gdzie ono jest – do absolutnego braku orientacji kobiety i mężczyzny.


To zostanie teraz zrównoważone przez to że ujawnione zostaną działające za tym ciemne ambicje i zostaną one również rozpoznane przez Ludzkość która została wprowadzona w błąd. Zablokowane żeńskie energie zostaną teraz uwolnione i dokładnym tego przeciwieństwem była rewolucja seksualna i jej sens. Jest to utrzymujący się błąd i również scena spirytualna jest nim przesiąknięta.


Albowiem to żeńskie które ubiera się w męskie szaty, to łono które staje się bezpłodne lub narodzone dziecko które musi być odłożone są znakiem pomyłki. To jest znak tego iż działają tutaj Ciemne Siły i że to nie ma nic wspólnego z pełną Światła ewolucją Ludzkości przy której energie żeńskie i męskie są ze sobą w harmonii.


Sprawozdanie:
W saunie siedzi dwóch mężczyzn i jedna kobieta. Mężczyźni odpowiadają na moje powitanie, zaś kobieta je ignoruje. Następnie w zapełnionej saunie mężczyzna szuka miejsca i ponownie kobieta – tym razem inna – zajmuje dużo miejsca dla siebie i dalej leży podczas gdy ten mężczyzna – zagubiony i rozglądający się w saunie za miejscem do siedzenia – stoi dalej.


Ta dodatkowa, symboliczna scena pokazuje to o co dzisiaj chodzi na tym Świecie. Chodzi o to aby energie między mężczyzną a kobieta – święte żeńskie i święte męskie Siły – wybalansować i rozpuścić fałszywy obraz kobiety które kobiety mają o sobie samych i fałszywy obraz kobiety u mężczyzn. Jest to Świat w którym te energie są skłócone i wystawione na ciągłe konflikty i dramaty. I co jeszcze pokazuje nam ten Obraz Senny:


Uwolnienie Chrystusowego Dziecka jest utrudnione przez nierozwiązane żeńskie energie i zostanie ono uzyskane przez zdecydowane wkroczenie męskich sił.


To co „wypadło” z Boskiego Porządku zostanie teraz przywrócone, zostanie wycentrowane i odnajdzie ponownie swój Pokój. Mężczyzna i kobieta we współbrzmieniu – tak jak i Świat we współbrzmieniu z żeńskimi i męskimi energiami.


JJK
Czy to oznacza że ruchy kobiet i emancypacja kobiet szły lub idą w niewłaściwym kierunku?


BÓG
Tak. Kobiety stały się podobne do mężczyzn podczas gdy mężczyźni ukrywają swoją męską tożsamość i wstrzymują swoją męską Siłę ponieważ pogmatwane Społeczeństwo tego nie akceptuje.
/koniec części pierwszej/


Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA
transferuj.pl

Ten wpis został opublikowany dnia 10 lutego 2015, 21:46

Komentarze nie są dozwolone.





Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 11 lut 2015, 16:43

emancypacja stała się kolejnym tematem do rozgrywek polityczno-społecznych,-
komentowanie takich opinii jest już samą pułapką publikatorów,-
bo dążą do wywołania konfliktów społecznych i pewnie to jest cel CK.,-
tych farbowanych lisów- "lightworkers"...

PS.proszę oczywiście tego nie odbierać osobiście, i nie miałem zamiaru generalizować :!:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 11 lut 2015, 16:44

emancypacja stała się kolejnym tematem do rozgrywek polityczno-społecznych,-
komentowanie takich opinii jest już samą pułapką publikatorówm,-
bo dążą do wywołania konfliktów społecznych i pewnie to jest cel CK.,-
tych farbowanych lisów- lightworkers...
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 11 lut 2015, 17:30

Jest OK! songo , żadna zdrowo myśląca kobieta nie chce przejmować roli mężczyzny, oszołomi są wszędzie w środ kobiet rownież ale to wyjątki.
Nasze prawa mają być identyczne, ale role i obowiązki mamy inne ta odmienność jest potrzebna , niezbędna i fajna.... ;) :D
Kolejny temat do manipulacji i podziałów, ja nie wiem że ten piszący te channelingi nic nie kuma, a ci z "galaktycznej kawiarenki" są ślepi.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 11 lut 2015, 17:37

Kiara pisze:Jest OK! songo , żadna zdrowo myśląca kobieta nie chce przejmować roli mężczyzny, oszołomi są wszędzie w środ kobiet rownież ale to wyjątki.
Nasze prawa mają być identyczne, ale role i obowiązki mamy inne ta odmienność jest potrzebna , niezbędna i fajna.... ;) :D
Kolejny temat do manipulacji i podziałów, ja nie wiem że ten piszący te channelingi nic nie kuma, a ci z "galaktycznej kawiarenki" są ślepi.


Obrazek

ja też nie wiem/pamiętam różnych rzeczy na pewno,-
oczywiście pewni ludzie/faceci to jeszcze pokolenie ukształtowane w dominacji wobec kobiet,-
smutne tylko czasami widzieć kiedy dalej traktują to z pełną powagą..
:oops:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 31 mar 2015, 19:41

Ten przekaz wlaściwie jest tylko informacją o obecnej sytuacji energetycznej na ziemi i w kosmosie, do której doprowadziła wytrwałość CZŁOWIEKA.

Naprawdę jesteśmy już na progu nowego, naprawdę zaczynają się zmiany, pierwsze mało widoczne, ale kolejne coraz bardziej będą zauważalne.
Możemy sobie pogratulować... znowu nam się udało!

Kiara.


26.03.2015 Złota Świadomość. STWÓRCA





Ja Jestem Bóg.


Ukochani Ludzie,
rozpoczął się Złoty Wiek Ludzkości.
W wyjątkowej skali następuje Przebudzenie, aż na tym Świecie i na pojedynczym Człowieku spełni się przybycie w Światło.


Nowa, złota Świadomość kreowana jest przez Ludzi, to boskie zostanie przyjęte, rozpoznane i tym boskim będzie żyte – i wszystko to co wibruje niżej zostanie w Miłości zwolnione z Życia tych Ludzi.




POLA REZONANSOWE 3D i 4D
ZOSTANĄ OPUSZCZONE
Wojownicy Pierwszych i Ostatnich Godzin opuszczają pola walk, pola bitew na niżej wibrujących Rzeczywistościach Światów 3D i 4D i oni podnoszą się w Świetle aby towarzyszyć temu Światu jako niespokrewniona, żywa i kochająca Świadomość. Każda Ciemna Energia, każda Ciemna Siła nie znajduje już więcej żadnego Pola Rezonansowego u tych Wojowników Światła bo Ci Ludzie opuścili bądź rozpuścili te Pola Energii. Takie są następstwa i to jest wynagrodzenie za długoletnie prace klarowania we własnej Przestrzeni. Albowiem zaprawdę:


Ten kto zwyciężył nad swoim EGO, kto pokonał swoją niższą Naturę i ten kto rozbroił swoje wewnętrzne „pola minowe” nieszczęścia, ten żadnemu atakującemu nie daje platformy i nie daje żadnej możliwości pozostania dla ociężałych Energii. Konflikty na niżej wibrujących Poziomach nie dotyczą już tych Ludzi. Ten kto jest Przebudzony i sam uwolnił się z uczuć niedoboru i uczucia bezsilności ten działa poprzez swoją czystą Świadomość i swoją kochającą Obecność.


Tym Ludziom to działanie jest świadome i oni wiedzą że są uzdrowieni z ran które ten Świat wyrwał w ich Sercach i oni wiedzą że ta ich doskonałość odbija się w tym Świecie i przed ich oczami. Ci Ludzie faktycznie są Mistrzami tego Czasu i Ci Ludzie są jako tacy rozpoznawalni. Albowiem każdy Człowiek głęboko w swoim Wnętrzu rozpoznaje to co prawdziwe i co nieprawdziwe i może rozróżnić między doskonałym i niedoskonałym. Ci Ludzie poruszają się w nowym Matriksie podniesieni ponad wszystkie ludzkie konflikty. Światło zwyciężyło i triumfuje Miłość. Poprzez tą nową i „Złotą Świadomość” – w którą wyposażeni są Ci Ludzie – temu Społeczeństwu zostanie odciągnięte bardzo dużo niszczącej Energii i ponownie zostaną przyspieszone procesy Przemiany – przez co Ciemne Energie, Siły Ciemności utracą pola rezonansowe na których mogłaby być kontynuowana ich Gra.




KONIEC MATRIKSA
W toku jest koniec Gry w tym Matriksie, albowiem gdy tylko Ciemni nie znajdą już więcej żadnej Energii, wtedy nastąpią ostatnie Wyładowania – jeszcze zanim oni zniszczą się sami. I oni wraz ze swoim Upadkiem chcą pociągnąć za sobą wszystko to co nadal jeszcze znajduje się na ich poziomie rezonansu. Dlatego też wybitne znaczenie ma to by Ciemnym Siłom odmówić każdego pożywienia. W tym momencie Życie Wojownika Światła zmienia się od podstaw: wszystko staje się lekkie, wszystko jest harmonią i Potok Życia bez przeszkód płynie do Oceanu Miłości Boga. Nadszedł czas w którym Przemiana justuje się według tej nowej Świadomości co poniektórych Ludzi. Ten kto dziś pozostaje w Miłości – nie zaprzeczając jednocześnie jeszcze niedoskonałym Stanom na tym Świecie, ten na Końcu tego Czasu osiągnie zwycięstwo na wszystkich Poziomach Światów stworzonych przez Waszą Siłę twórczą i moją Mądrość.


A więc nie dajcie się zarazić niższymi Energiami, niższymi pobudkami pojedynczych Ludzi lub grup ludzkich z którymi coraz częściej jesteście konfrontowani w tym Czasie. Rozpoznajcie je jako to czym one są i podnieście się ponad nie.


Przyjrzyjcie się temu Światu bez oceniania.
Pozwólcie na Uzdrowienia z dala od nowych powiązań.
Kochajcie bezwarunkowo i bez Intencji.


Rozpoczął się nowy Wiek!
Ciemni gracze tego Czasu tracą pole rezonansowe na których mogą się toczyć ich ciemne walki które wciągają Ludzi w Cierpienie i Ból. Istnieje coraz mniej sposobności do trzymania Ludzi w Pętlach Karmy.


Wielu Wojowników Światła przebudza się teraz i wielu Wojowników Światła jest przejmowanych w tych dniach przez Ciemne Moce. Zazdrość, gniew, chytrość, zawiść i wszystkie objawy niedoboru które powstają przez przeważające EGO wciągają tych Ludzi w nowe konflikty i tworzą ciągły wewnętrzny stan wojny. Walczący w ten sposób ze sobą samym i będąc niezadowolonymi z samych siebie Ci Ludzie zaniedbują największą konieczność tych Dni: aby pogodzić się z Ludźmi, ze sobą samym i z całym Życiem. Ci „Mistrzowie” nie opuścili jeszcze miejsc akcji niżej wibrujących Pól walk tego Czasu i trzymają się błędnego założenia że są zwycięzcami tego miejsca w którym mogą być tylko przegranymi.


Tak więc u podstawy tych Ludzi działają jeszcze Stare Energie walki w której rodzą się bohaterowie i tworzeni są poddani, w których istnieją zwycięzcy i zwyciężeni przygotowujący się do następnej rundy na Karuzeli.


Zamiast zwyciężyć nad samym sobą, nad swoją niższą naturą Ci Wojownicy Światła plączą się w nowe walki na Starym Poziomie, przez co tworzą nowe karmiczne powiązania które pociągają za sobą dalsze Życia na tym Świecie. Energie Miłości, Moc wszystko uzdrawiającego Światła, Życie w głębokim wewnętrznym Pokoju pozostają dla tych Ludzi nieosiągalnymi Konceptami.


Złoty Wiek Ludzkiej Świadomości wymaga od Was nowego spojrzenia na całe Życie.


To spojrzenie oznacza podniesienie się ponad wszystkie Wydarzenia tego Świata – bez zaprzeczania im, bez posiadania własnego zdania powstałego przez ograniczony ludzki kąt widzenia i bez założeń lub oceniania.


Bogowie-Twórcy Nowego Czasu wiedzą że spotkanie ze Światłem może mieć miejsce jedynie z dala od Ciemności, wiedzą że spotkanie z Miłością możliwe jest jedynie z dala od nienawiści i że spotkanie z Bogiem może mieć miejsce jedynie przez Świadomość wolną od EGO. Dni w których wypełni się przybycie Ludzkości w Światło przybierają swoją postać. Widocznym będzie to co działa na wszystkich Poziomach Bytu i to jak Boski Plan wypełnia się na tym Świecie i z tą Ludzkością.


Obserwujcie to co w Was działa!
Obserwujcie się w Lustrze Światła i usuńcie z Was samych każdy Cień. Albowiem w tym nadchodzącym Czasie Ludzie będą stawać się doskonałymi i będą też Ludzie którym wskazane będzie na ich niedoskonałość.


Całe Życie objawia się z wyjątkową intensywnością. Błogosławieni są Ci którzy teraz podnieśli swoją Świadomość i Ci którzy obecny napływ Światła na Ziemię mogli z radością zintegrować z ich własną Istotą bo wolni są od blokad – są czystym Naczyniem gotowym na Miłość Boga.


Podnieście się. Zabierzcie Ciemności grunt, każdej Ciemnej Sile odmówcie pożywienia. Obserwujcie Wydarzenia Czasu, bieg Świata i losy Ludzkości poprzez swoją niespokrewnioną, kochającą Świadomość.


Ta Ludzkość doszła do Wieku Złotej Świadomości.


Ja Jestem
STWÓRCA



Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA







transferuj.pl

Czytelniku TERRA Galaktycznej Kawiarenki:
Team TERRA dziękuje Ci za wyrównanie Energii i Światła!




Podziel się wpisem:

Facebook
Śledzik
Twitter
PDF
Google Bookmarks
Gadu-Gadu Live
Wykop
email
Drukuj

© Prawa autorskie tekstów należą do Jahn J. Kassl. Autor oświadcza wyraźnie iż teksty te mogą być kopiowane/powielane jedynie w nieskróconej formie, jako całość, bez dalszych pytań o zgodę na publikację, jednak warunkiem powyższego jest wyraźne wskazanie na źródło pochodzenia tekstu (tzn. powyższy, kompletny tekst tłumaczenia).
Komercyjny użytek jest niedozwolony i wymaga jednoznacznej zgody Jahn J. Kassl. Oryginalne publikacje Przesłań ze Światła w j.niem znajdziesz na stronie Lichtweltverlag: http://www.lichtweltverlag.com/de/blog/index.html



Podobne

08.05.2014 Wielki Pokaz. ASANA MAHATARI (Saint Germain)8 maja 2014W "** PRZESŁANIA ZE ŚWIATŁA **"

24.09.2013 Drzwi w drzwi. BABAJI25 września 2013W "** PRZESŁANIA ZE ŚWIATŁA **"

18.03.2015 Miecz Światła prowadźcie mądrze. Archanioł MICHAŁ19 marca 2015W "** PRZESŁANIA ZE ŚWIATŁA **"

Ten wpis został opublikowany dnia 31 marca 2015, 18:54 i został umieszczony w ** PRZESŁANIA ZE ŚWIATŁA **. Możesz odpowiedzieć na niego poprzez RSS 2.0. Komentarze i pingi są w tej chwili niedozwolone.

Komentarze nie są dozwolone.




http://wolnaplaneta.pl/terra/2015/03/31 ... c-stworca/

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!


Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 13 kwie 2015, 22:57

Tak naprawdę zbliżamy się do finału naszej transformacji energetycznej,ten przekaz jest bliski zrozumienia procesu.Warto uważnie go przeczytać,bowiem nasza fizyczność przekształci swoją strukturę,nadal będzie ona fizyczna ale oparta już na nowych układach pierwiastków i elementów.


13.04.2015 Czas Żniw na Ziemi. Część I. ARCHANIOŁOWIE

Sprawozdanie:
Koszmar za koszmarem i w każdym z nich ten Świat jest niszczony i Ludzie znajdują Śmierć. Od wielu dni te Sny potęgują się i ja budzę się wykończony (koniec sprawozdania).


Ukochani Ludzie!


Spokój przed wielkimi Wyładowaniami – tym opisane są te Dni. To co na poziomie Snu jest widoczne, odczuwalne i doświadczane osiąga tą Rzeczywistość. Sztorm który uniesie się nad tą Ziemią zmiecie wszystko, wszystko zostanie zmienione poprzez Ogień Nieba i wszystko zostanie oczyszczone poprzez Wodę Życia.


Im bardziej intensywne będą wglądy na poziomie Snu tym bliższe są Finałowe Wydarzenia. Zwiastuny Ostatnich Dni dotarły do tego Świata. Potęgują się Znaki Końca tego Czasu i przenikają one ten Matriks. Dla ludzkich Stworzeń ten fakt oznacza że muszą one własne Życie poddać finałowej obserwacji.




SPÓJRZCIE ODWAŻNIE
NA WASZE ŻYCIA


Kurtyna między Światami może zostać w każdym momencie przeniknięta przez świadomych i przebudzonych Ludzi – z dala od Umierania. Nigdy jeszcze bliskość do Nieba i możliwości do Ukończenia nie były tak wielkie jak teraz. Zaprawdę rozpoczął się czas Żniw na Ziemi i będą zbierane Owoce ludzkiego Życia.


Przyjrzyjcie się Waszym Życiom tak jakby nie miałoby być jego kontynuacji, tak jakbyście ukończyli ostatni ze wszystkich Dni na tym Świecie, tak jakbyście stanęli teraz przed Stwórcą a nie dopiero w odległym Dniu.


Spójrzcie odważnie na historię tej Waszej Egzystencji!
Gdzie w sławie urzeczywistniliście swoje talenty, gdzie lekkomyślnie je zmarnowaliście? Jest czas na to klarowanie, abyście nie byli ani zaskoczeni ani przestraszeni Wydarzeniami albowiem zaprawdę:


Za niewiele Momentów Tworzenia ukończy się ten Świat i pod Niebem Boga zmieni się Życie – wielu zobaczy Wieczne Światło lecz zaledwie nieliczni sami się w nim rozpoznają. Dlatego też:




„WYCZYŚĆCIE STÓŁ*”

/idiom. „wyłóżcie kawę na ławę”/

Przygotujcie się na te ostatnie Godziny przez to że teraz „wyczyścicie stół*”, co oznacza abyście w Świetle Boga spojrzeli na Wasze Życie począwszy od kołyski aż do dzisiejszego dnia.


Rozpoznajcie gdzie doznaliście Bólów lub gdzie sami je spowodowaliście. Wybaczcie sobie samym i tym Ludziom.


Rozpoznajcie gdzie daliście Miłość i gdzie ją otrzymaliście. Podziękujcie sobie samym i tym Ludziom.


Krok po kroku przejdźcie Stacje Waszego Życia. Rzućcie Światło tak samo na Wasze Myśli jak i na Słowa które za nimi podążają i skierujcie Światło na dokonane przez Was czyny. Rozłóżcie Owoce Waszego działania przed Bogiem abyście mogli otrzymać ostatnie Uzdrowienia i abyście mogli dziś podjąć jeszcze wymagane korektury w Waszym myśleniu, czuciu i odczuwaniu.


Czas jest na to by to uczynić TERAZ, abyście – jeszcze zanim ukończycie ludzkie Życie – mogli sami się Ukończyć. Nadszedł czas tego dokładnego i szczerego, przenikliwego Wewnętrznego Wglądu dla tych którzy żyją wiecznie, dla tych którzy podnoszą się do Światła, dla tych którzy pokonują teraz ten Czas albowiem: Wydarzenia przybierają swój bieg.


W ostatnim Akcie Miłości ten Świat przemienia się w Światło i Wy „wysiadacie” z Człowieka – ukończeni i zbawieni, uwolnieni od Czasu i Przestrzeni – w Wieczności.


My jesteśmy Drogą, Łaską i Światłem.
My jesteśmy Miłością i Życiem.


ARCHANIOŁOWIE



Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA




Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 14 kwie 2015, 13:04

Spokój przed wielkimi Wyładowaniami – tym opisane są te Dni. To co na poziomie Snu jest widoczne, odczuwalne i doświadczane osiąga tą Rzeczywistość. Sztorm który uniesie się nad tą Ziemią zmiecie wszystko, wszystko zostanie zmienione poprzez Ogień Nieba i wszystko zostanie oczyszczone poprzez Wodę Życia.




Jak by ktoś szukał zrozumienia w przekazach religijnych to jest odnośnik do „chrztu Jezusa w Jordanie”
..

„Sztorm,który zmiecie wszystko” to zarówno fala energii słonecznej która wzmocni naszą matrycę eteryczną jak i matrycę Ziemi ,spali dotychczasowe połączenie z matrycą astralną. Matryca astralna stanie się dla większości dyskiem pamięci z wiedzą przeszłości , doświadczeń trzecio wymiarowych.
Następnie uaktywni się nasza matryca eteryczna jako nowy wzorzec życia w IV wymiarze , nasz kod życia jest zdeponowany w najmniejszych cząstkach wody w powietrzu. Wdychając je pobieramy nową wiedzę , która aktywuje się w nas w naszym DNA na miarę osobistej mocy ,poziomu wibracji.
Za dostęp do tej wiedzy nikomu się nie płaci, ona jest efektem pracy nad sobą.

Ale wcześniej musi być dokonane OCZYSZCZENIE
..( u Żydów mykwa) pierwotnie dokonywano jej w rzekach ,o specjalnym energetycznym nurcie, który dawno temu posiadał Jordan
.. to o Jezusie historycznym.
Takiego oczyszczenia (chrztu wodnego) dokonał Jan Chrzciciel I, a wpisania „ogniowego” wzorca wiedzy w pole energetyczne Jezusa dokonał Jan Chrzciciel II ,czyli M.M. (chrzest ogniem), to KOBIETY są strażniczkami „domowego” ognia
to chyba każdy wie.

„Woda życia”
. to po prostu nowy depozyt wzorców wiedzy w cząstkach wdychanego powietrza.

„Ogień nieba”
.. wiadomo nasza matryca eteryczna, z którą dokonamy zespolenia.

To nic strasznego, jest to naturalny dla nas proces i cała wiedza za darmo
. bo jest NASZA zawsze i od zawsze.


Obrazek
Ostatnio zmieniony wtorek 14 kwie 2015, 13:21 przez Kiara, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x


Miłość jest szczęściem!

Etznab
Posty: 112
Rejestracja: piątek 21 lis 2014, 13:32
Podziękował: 657 razy
Otrzymał podziękowanie: 187 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Etznab » wtorek 14 kwie 2015, 13:20

Kiaro dziękuję Tobie za te wyjaśnienia , zwłaszcza dotyczące znaczenia "Ognia z Nieba" , "Wody Życia" i sztormu zmiatającego wszystko, powiem szczerze, troszkę mnie to zastanawiało, bo zabrzmiało "lekko" mówiąc katastroficznie jak dla mnie a jednocześnie jakoś mi to nie pasowało.
A co do snów, fakt są ostatnio bardzo interesujące ;) :D
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: barneyos » wtorek 14 kwie 2015, 15:29

Kiara pisze:
...
Następnie uaktywni się nasza matryca eteryczna jako nowy wzorzec życia w IV wymiarze , nasz kod życia jest zdeponowany w najmniejszych cząstkach wody w powietrzu. ...


No to mi teraz wyjaśniłaś wiele - od dłuższego czasu rozkminiałem ideę wejścia w Nowe poprzez Powietrzę i Wodę, ale nie umiałem tego połączyć. Kombinowałem, że albo jedno, albo drugie. A toć muszą oba składniki zadziałać.

Bo to musi trafić i być dostępnym dla wszystkich, by nie było jakiś 'Wybranych", tzn.o tym, czy jesteś Wybranym, decydujesz ty sam.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 22 kwie 2015, 16:56

cd. "czasu żniw", a więc..:
14.04.2015 Czas Żniw na Ziemi. Część II. Archanioł GABRIEL



„PROJEKT ZIEMIA” DOBIEGŁ KOŃCA!


Ja Jestem Archanioł Gabriel,
Obrazek


Ja Jestem Siłą Boga i Mocą Nieba, tym który ogłasza dziś ludzkości Koniec „Projektu Ziemia”! Koniec „Gry Dualności”, koniec tej spolaryzowanej Rzeczywistości w której Światło rzucało długi i ciemny Cień. Ten wielki i wyjątkowy Projekt historii Tworzenia jest zakończony i zaczął się Czas Żniw na wszystkich Poziomach.


Wszystko to co dziś postrzegacie, widzicie i możecie rozpoznać na tym Świecie to są posunięcia które połączone są bezpośrednio z rozpuszczeniem tego Matriksa.


Ciemne Siły utraciły swojego „Przywódcę” albowiem on przedstawił się im jako Światło. Ten wielki, potężny Anioł LUCYFER spełnił swoją rolę w ukończeniu tego Projektu i powrócił do Królestw Światła. Ciemnym Istotom pozostaje jedynie wybór: pójść tym Śladem Światła lub wraz z ich nierozwiązanymi Tematami zostać wypędzonym do Świata który posiada wymagane warunki do ich rozwiązania. Z dotychczas niespotykaną konsekwencją rozdzielane jest dziś Ziarno od Plew i minął czas odwlekania Decyzji.


Ukochani Ludzie,
uwalniana jest dziś wielka Karma.
Jest tak jakby w tej Epoce od tej Ludzkości odpadał ciężki Los wielu Ludzkości i faktycznie, nie tylko na to wygląda ale również i tak jest albowiem Wy uwalniacie Waszą własną Karmę nagromadzoną w nieskończonych pierścieniach Losu Czaso-Przestrzeni: uwalniacie ją od pozostałych Jakości, jest to całkowite Uzdrowienie i Świadomość która kroczy dalej i pokonuje ludzki Byt. Podczas gdy z powodu tego procesu mają miejsce Przełomy i nadszedł czas wielkich wypaczeń to skala tego Plonu staje się widoczna.


Posłańcy Światła, Anioły Nieba którymi jesteście na Ziemi zostaną obdarowani Życiem Wiecznym i faktem jest że poprzez Waszą Wolę cały Świat może zostać podniesiony do Światła. Dziś Posłańcy Światła osiągają doskonałość i jest to Czas wielkich opresji. Ostatecznie staje się oczywistym jak blisko ta Ziemia stoi przed ponowną wielką wojną. Tym razem ta Gra zostanie zakończona jeszcze zanim dojdzie do eskalacji lub zanim zmieni się to w całkowity dramat.


Albowiem zaprawdę:
Oczyszczenie tej Ziemi i Podniesienie tego Świata obejdą się bez zniszczenia Planety!


Gwarantami tego jesteście Wy, Ludzie! Każdy pojedynczy z Was Ludzi który sam w sobie stworzył Pokój którego oczekuje w Świecie, każdy jest współodpowiedzialny za ten Akt Tworzenia, przy czym Świat się zmienia aż stanie się nie do rozpoznania. Królestwo Pokoju w Sercu Człowieka, Harmonia i współbrzmienie Duszy z Bogiem poprzez Pokój zmieniają Ziemię w Harmonię i współbrzmienie z Bogiem.


Dlatego nigdy nie dajcie wpędzić się w destruktywne Energie! Jeśli złość i gniew służą Wam w konieczności to nie pozostawajcie proszę w tej Energii! To znaczy że zdecydowane wystąpienie i czyny mogą wymagać Narzędzia Złości, jednak zawsze należy opuścić ten Szlak po wykonanej pracy i w sobie samym od nowa stworzyć Harmonię. Nie identyfikujcie się ze złością lub gniewem tylko używajcie ich wyłącznie jako Narzędzi aby u konkretnych Ludzi wywołać ich Przebudzenie lub w konkretnych sytuacjach wskazać na nieświadome Stany.


Znaczącym jest abyście nigdy nie osądzali samych siebie jeśli będziecie mieć wrażenie że nie czyniliście z Waszego boskiego Środka. Rozpoznajcie to i od tego momentu czyńcie inaczej. Zdobądźcie panowanie nad tymi Narzędziami ludzkiej Ekspresji poprzez to że przykładnie będziecie korzystać ze złości jako środka do Celu a nigdy jako cel sam w sobie. Rozpoznajcie Wasze sposoby zachowania, rozpoznajcie gdzie pracujecie jako Obserwator a gdzie dajecie się wciągnąć w Dramaty.


Całą Waszą uwagę skierujcie do Wewnątrz aż będziecie potrafili świadomie, suwerennie i w kochający sposób obchodzić się z każdą bezczelnością tego Czasu.


Na drodze do Waszego Ukończenia należy uwolnić stare oprogramowania i w codziennych sytuacjach macie dużo sposobności do tego. Opróżnijcie, wypróżnijcie Waszą Duszę, czyśćcie Waszą Istotę aby Światło Boga mogło Was objąć w posiadanie. Gdy tylko to nastąpi, wtedy znika każdy Strach i Wasze zaufanie do Waszej twórczej Siły, zaufanie do samego Życia i Boga staje się głęboką Kotwicą która nie może być niczym usunięta i nie może zostać zniszczona przez nikogo.


Nadal z całej Waszej Siły poświęcajcie Waszą uwagę własnemu duchowemu ukończeniu albowiem Świat ukańcza się jedynie poprzez to.


Zewnętrzne zjawiska odzwierciedlają wewnętrzny stan Ludzkości. I każdy pojedynczy Człowiek jest współodpowiedzialny i jest współtwórcą jako stwórca swojego własnego Świata. Podczas gdy ukańcza się wielki Krąg Życia, występują wszystkie nieuwolnione, ubogie w Światło Stany Bytu. Jest to intensywny proces stawania się świadomym który w taki sposób zachodzi u Człowieka, albowiem należy pojąć te Procesy i należy chcieć je widzieć bez zaprzeczania i należy przy tym coraz bardziej docierać do Zaufania do Boga.


Zaufanie do Boga jest Kluczem tych Dni i otwiera każdą Bramę do Rozpoznania.


Ukochani Ludzie,
My wychodzimy nowej Epoce naprzeciw.




ATLANTYDA PODNOSI SIĘ


Pierwsza Atlantyda podnosi się z Waszego Wnętrza. Nadszedł czas w którym Uniwersalna Wiedza będzie dostępna dla wszystkich Ludzi. To jest koniec Ezoteryki i początek Egzoteryki: punkt w którym we wszystkich Ludziach obudzone zostaną Wtajemniczenia, Wiedza, Świadomość i umiejętność Bezwarunkowej Miłości Chrystusowej – we wszystkich tych Ludziach którzy są na to przygotowani. To jest ten właściwy Plon Końca tego Czasu, ten faktyczny Prezent tych Dni albowiem karmiczne powiązania z Ciemnego Czasu przed Atlantydą powoli się rozluźniają – osiągnięty został nowy stopień dojrzałości Ludzkości. Ten fakt nie dotyczy jeszcze wszystkich Ludzi, jednak od dziś jest on gotowy dla wszystkich Ludzi jako uniwersalna okazja Uzdrowienia.


Pełny Światła Spadek Atlantydy jest ponownie przywrócony do Życia i kończą się ciemne konflikty tego Czasu, konflikty które kształtowały wszystkie Epoki tej Ludzkości.


Na Polu Gry Czasu zostaną stoczone ostatnie walki i zmiana polaryzacji ukończy ten wielki Krąg Życia.


Ukochana Ludzkości,
macie wszelkie powody do radości! Niebo towarzyszy Wam również w tej ostatniej fazie Przełomu. Wy nigdy nie jesteście sami.




POWÓD DO RADOŚCI


Radujcie się z Waszych Żyć i radujcie się tym jak potraficie dawać Miłość i jak potraficie ją przyjąć. Obserwujcie Wasze rodziny, Wasz krąg przyjaciół, Wasze związki. Rozpoznajcie że w tych wspólnych stosunkach odzwierciedla się Dobro Ziemi. Bądźcie w stanie kochać, bądźcie w stanie być dobrotliwym i bądźcie w stanie otrzymywać Miłość i Dobro. Stwórzcie krąg „podobnie wibrujących” przyjaciół i pobierajcie Siłę, Wiedzę i Radość z każdego takiego spotkania. Wzmacniajcie się za pośrednictwem tych nowych Rodzin które niczym nie ustępują Rodzinom Światła z niewidzialnego Bytu.


W związku z tym sprawdźcie Wasze aktualne związki!
Nikogo nie zmieniajcie, zmieniajcie jedynie samych siebie i odsuńcie się jeśli ten ktoś sam z siebie nie zmieni swojego nie wystarczającego zachowania. Nigdy nie zapominajcie: każdy Człowiek jest wolny by decydować / również wtedy gdy jest „o nim decydowane” bez tego że sam to zauważy. To znaczy: ktoś może zawładnąć Waszymi myślami, słowami, odczuciami i czynami jeśli pozwolicie na to na jednym z poziomów Waszej Istoty.


Trzymajcie się z dala od ciemnych Pól Energii! Szukajcie Siły w miejscach i u Ludzi którzy/które odpowiadają Waszej Wibracji, wibrują z Wami i nie wciągają Was w ich niżej wibrujące Dramaty. Sprawdźcie w tej sprawie Wasze najbliższe otoczenie, to jest zadanie które się bardzo opłaca.




PODSUMOWANIE


Tym samym docieramy do końca tego Przesłania i Ja dokonam podsumowania:
1. Minęła Ciemna Gra na Ziemi, skończył się Projekt Polaryzacji
2. Chronionym pozostaje każdy Człowiek który połączony jest z Bogiem
3. Ta Ludzkość stawiła się po pełny Światła Spadek Atlantydy


Ja Jestem Trębaczem Boga!
Ja byłem i Jestem Światłem dla Ludzkości przez wszystkie czasy Ciemności na Ziemi. Dziś coraz więcej Ludzi rozpoznaje się w tym Świetle i poprzez Życie w nieskończoności Boga Dusze rozpoznają swoją nieśmiertelność.


Kończy się jeden Cykl i zaczyna nowy.
Jednak Projekt Ziemia jest wyjątkowy w Tworzeniu Boga i takim pozostanie w Wieczności. Ja kocham Was bezgranicznie.


Archanioł GABRIEL


Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Etznab
Posty: 112
Rejestracja: piątek 21 lis 2014, 13:32
Podziękował: 657 razy
Otrzymał podziękowanie: 187 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Etznab » wtorek 28 kwie 2015, 13:17

23.04.2015 Powrót do Światła. STWÓRCA

Powrót do Światła decyduje o tych Dniach Ludzkości
i decyduje o Życiu na tym Świecie.


Ja Jestem BOGIEM.


Ukochane Dzieci Nieba,
Potomkowie Boga,
kochający bogowie w ludzkiej postaci!


Powrót Duchowego Światła, świętych niebiańskich Płomieni Uzdrowienia i Oczyszczenia ukańcza tą Przemianę. Tym samym ukańczają się Ludzie i ukańcza się ten Świat. Jak możecie najlepiej wspomagać ten Moment – to mgnienie oka z Boskiej Rzeczywistości – jak możecie go wspierać by Matka Ziemia doznała tego wsparcia?




Z POWROTEM DO WASZYCH KORZENI!


Z powrotem do Waszej wewnętrznej Prawdy, z powrotem do Waszych nie uwolnionych jeszcze Obrazów wielu Światów i niektórych Żyć.
Dziś bardziej niż kiedykolwiek przedtem liczy się klarowność którą stworzyliście w sobie samych!


Dziś nie ma znaczenia czy jesteście czynni czy nie jesteście czynni w widocznym Świecie, czy wycofaliście się z tego widocznego Świata czy też nie. Znaczącym jest jedynie to z jakim powodzeniem usuwacie lub eliminujecie ostatnie ciągotki, przyzwyczajenia, wzorce i uwarunkowania Starych Dni Ludzkości które jeszcze w Was działają. Dziś – jak i w każdym Czasie – jest to co jest i to oznacza: każda Przemiana wychodzi z Ciebie samego. Jeśli pozostajesz nie zmieniony, nie zmienia się również i Świat. Jeśli narodzisz się na nowo to Świat narodzi się na nowo.


I na to muszą wyjustować całą swoją uwagę Ludzie tego Czasu. To dotyczy również przede wszystkim tych Wojowników Światła którzy działają publicznie, którzy już dawno zostali wyposażeni w Miecz Światła i którzy od dawna działają dla Dobra wszystkich Ludzi za pomocą przekazanej im Siły przez Boga którym Jestem.


Wypatrujcie Światła i rozpoznajcie miejsca w Waszym Sercu które wymagają jeszcze tego Światła by być uzdrowionymi i wolnymi.


Powrót Światła oznacza powrót Boga na ten Świat, oznacza powrót Miłości dla Ludzkości i oznacza powrót Prawości na wszystkich poziomach Życia, na wszystkich Poziomach tego stworzonego przez Was Świata.


Powrót Światła oznacza również że dziś mają miejsce potężne i wielkie Wydarzenia które muszą mieć miejsce. Jeszcze nigdy dotąd nie zostały uwolnione tak potężne Energie Transformacji i jeszcze nigdy dotąd te procesy nie występowały prawie jednocześnie w Świecie wystawionym na Czaso-Przestrzeń.




WIELKA PERSPEKTYWA


Obserwujcie te Wydarzenia z wielkiej perspektywy którą potrafią bogowie a która obca jest Człowiekowi. Wielka perspektywa mówi że: u podstaw każdego twórczego procesu leży Wola Świata i Intencja każdego pojedynczego Życia tego Świata.


Nigdy nie lekceważcie tych Decyzji. Bogowie wybierają i Ludzie decydują z powodu Woli która została im dana przez Boga którym Jestem. Tak więc w tych Dniach każdy Człowiek konfrontowany jest w swoim Życiu z absolutnie wyjątkowymi łańcuchami Wydarzeń. Spotkania które tak samo jak mają miejsce tak i muszą mieć miejsce, przy czym każdy Człowiek osiąga nowe, daleko prowadzące Rozpoznania nawet jeśli nie wszyscy Ludzie osiągną nowe Życie Wieczne.


Powrót do Światła uwalnia ogromne Energie i w tych uzdrawiających Promieniach Boga Świat się ukańcza i Człowiek otrzymuje okazje do tego. Im bardziej masywne będą Wydarzenia na Zewnątrz, im więcej Dramatów się wyładuje, tym bardziej znaczącym jest aby pojedynczy Człowiek pozostał w Pokoju, w ciszy i aby poprzez zdolność Siły Rozróżniania nigdy nie został wprowadzony w błąd schodząc przy tym z Drogi Światła i ze Ścieżki Miłości.


Wewnętrzna Siła Istoty stwarza największe zmiany – w widoczny jak i niewidoczny sposób, albowiem:


Tylko ten kto w głośnym Czasie słucha Szeptu swojego Wewnętrznego Głosu trzyma kurs i pozostaje zorientowany.


Nowy jest Świat, Nowy jest Człowiek, powrót Duchowego Światła i Promieni Boga z Królestw Stwórcy kończą panowanie Ciemności i Ciemność na tym Świecie.


Ludzie, podnieście się,
Światy, uwolnijcie się,
Bogowie, przebudźcie się,
Dzieci wielkiego Światła są gotowe.


Ja Jestem
STWÓRCA



Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA







transferuj.pl

Czytelniku TERRA Galaktycznej Kawiarenki:
Team TERRA dziękuje Ci za wyrównanie Energii i Światła!




został opublikowany dnia 26 kwietnia 2015, 18:24 i został umieszczony w ** PRZESŁANIA ZE ŚWIATŁA **. Możesz odpowiedzieć na niego poprzez RSS 2.0. Komentarze i pingi są w tej chwili niedozwolone.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 08 maja 2015, 21:51

Tak się dzieje naprawdę przebudzona w nas "wężowa"energia kundalini ( porównanie jest symboliczne nie dosłowne),"złoty królewski wąż" , (bo chodzi o aureolę świetlistą nad głową,czyli koronę),po pierwsze u niektórych osób zaczyna wydostawać się ponad głowę, po drugie staje się jasnym, złotym płomieniem. A,to jest finałem procesu ewolucyjnego w III wymiarze i otworzeniem sobie drzwi do IV wymiaru.

Kto nie pochodzi z "wężowego rodu"...... ;) czyli nie posiada w sobie energii kundalini, nie może rozpalić jej wewnętrznego ognia i dokonać swojej ewolucji.
Oczywiście chodzi o centralny kanał energetyczny w naszym ciele ,który jest nośnikiem zwiniętej w 3 i pół zwoju energii przypominającej śpiącego węża,który po przebudzeniu podnosi się jak kobra.

Kiara.




04.05.2015 Złoty Wąż Życia. Mistrz EL MORYA


Obrazek

Ukochani Ludzie,


Syn Boga i Ludzie są Jednym!
Ja Jestem EL MORYA. Mistrz ze Światła i prowadzący Niebieski Promień Uzdrowienia. W moim Świetle zasilana jest Dusza ludzka, zdrowieje ludzkie Ciało i uwalniane jest ono od Zła które to Ciało przywłaszczyło lub które chce to Ciało zagarnąć.


Chodźcie do mnie, Ja Was oczekuję, nie zwlekajcie, chodźcie.


Dziś jesteśmy w środku Wydarzeń w których to Złe usuwane jest z tego Świata. Przy tym jest ono albo niszczone przez Siły Światła albo pokonywane przez samych Ciemnych którzy oddają się Światłu.


Wielcy Niszczyciele pośród Wojowników Światła czynią dziś swoje dzieło, tak samo jak wielcy Mistycy ze starych i nowych szkół mistyki którzy usuwają to złe poprzez swoją duchową Siłę z dala od każdej walki i dostarczają je Światłu lub usuwają z tego Świata. Faktycznie, dzieła Szatana zostają teraz rozpoznane i zniszczone przez Ludzkość.


Po tym jak sam Diabeł opuścił tą Ziemię i powrócił do Światła, ciemne Istoty ludzkie i ciemne Istoty z dalekich Galaktyk utrzymują Energię Ciemności aż zostanie ona połknięta przez Płomień Miłości, Światło wielkich Wojowników.


Ta wielka Walka jest zaprawdę w toku. Czynione są ogromne wysiłki aby pokonać to Ciemne na Ziemi i wielcy Jogini i Mędrcy Starych Dni w Środku i na Powierzchni Ziemi czynią tak jak zostało to polecone przez Boga.


To są Dni które opisane są walką na Zewnątrz i walką Wewnątrz Człowieka bo to Ciemne zostanie pokonane i zniszczone na wszystkich poziomach co oznacza że tym procesem dotknięte są wszystkie poziomy.


Teraz w Ludziach zaczyna się rozpowszechniać zaufanie do Boga. Głębokie Kotwice zostają zarzucone po to by Światło mogło się rozświetlić, aby Siła mogła zmartwychwstać, Siła która od zawsze obecna jest w Was Ludziach: Złoty Wąż Życia.


W tych Dniach wymagany jest od Was wielki wysiłek fizyczny. Im większe są Zlecenia tym większa jest pomoc która do Was dociera. Nikt nie jest pozostawiony samemu sobie, Moce Nieba cały czas są przy Was.


Kto temu ufa, jest zaprawdę potężny i przeważa nad każdą Siłą Ciemności. Głębokie zaufanie we Wszechmoc Boga i własna Siła Światła przynoszą dzisiaj zwycięstwo Światła nad Ciemnością. To czy misja na Ziemi się uda o tym decyduje wyłącznie ciągłe połączenie z Bogiem i głębokie zakorzenienie w specyficznych, indywidualnych Zleceniach na tym Świecie.


Nikt nie stoi sam w walce Czasów! Wam towarzyszy niezliczona liczba Wojowników Światła, zaprawdę imponująca Armia ze Światła.


Czyńcie Wasze pełne Światła dzieło, zniszczcie dzieła Ciemności lub tym co rozpoznają dajcie sposobności do powrotu do Światła.


Zaufajcie w tą Waszą Rzeczywistość pełną Siły. Ta Siła z Waszego Wnętrza dosięga Świata Zewnętrznego i przemienia go. Złoty Wąż Światła wychodzi z Waszej Czakry Korony i pokazuje się – to jest końcem dla Ciemnych Mocy a ponownymi Narodzinami dla Sił świetlistych.


Nowy Świecie, stwórz się, Nowy Świecie, zbuduj się,
Ja to formuję, Ja to zarządzam,
Siło mojego wszechobecnego Ducha, Ja wdycham Ciebie w Rzeczywistość.


Zaprawdę, Bóg jest,
Zaprawdę, Bóg jest ze mną,
Zaprawdę, Bóg jest we mnie,
Zaprawdę, Jestem Bogiem


W nieskończonej Miłości
Mistrz EL MORYA



Źródło: lichtweltverlag.comTłumaczenie: Team TERRA



http://wolnaplaneta.pl/terra/2015/05/08 ... -el-morya/


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

ODPOWIEDZ