Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Inni o energii

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » czwartek 19 gru 2013, 20:56

Pozwolę sobie dorzucić, że program Męczennik powstał by jak większość programów manipulacyjnych uciszyć pytania.
Pytania o zasadność chorób, nieszczęść i innych ..., którym Pan tak hojnie obdarza swoje owieczki
Jakoś Słowian którzy do VIII wieku byli paleni, topieni i mordowani na rożne sposoby nikt nie nazwał męczennikami
to może pifko
0 x



quetzalcoatl888
x 129

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » czwartek 19 gru 2013, 21:48

no wlasnie mowie o tym ze nie wygrywa sie walka i nie mowie tez ze to jest dobre...czy ja wiem czy program poprostu jedyne czasami wyjscie jezeli ktos widzi tu tylko padol lez i wierzy w inny swiat, uwazam ze to szlachetne jezeli ktos to robi w intencji innych ,wyzbywa sie ego - w dobrej intencji jak gandhi, apostolowie itd..a ze swiat jest jaki jest to chyba nie ich wina
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 05 kwie 2014, 22:41

Od dawna nie wstawiam już przekazów , ale ten jest na tyle interesujący , że go wklejam, bo pokazuje mechanizm działania destrukcji w nas.
Zatem warto na chwilkę skupić się na przemyśleniach i zrozumieć iż głównym motorem realizacji negatywu jest STRACH.
Nim prowadzone są wszystkie rozgrywki na planach energetycznych i fizycznych, to on buduje nienawiść podsycaną przez nisko wibrujące EGO.

Zapanować nad STRACHEM = być niepokonanym , silnym realizatorem swoich osobistych planów , czyli KREATOREM swojego życia.

************

04.04.2014 Demony Czasu. STWÓRCA


Ukochani Ludzie,
nadszedł czas aby nazwać po imieniu te 3 Demony Czasu:


1. EGO-Uzależnienie!
2. Nienawiść!
3. Strach!


Żaden Demon nie może egzystować sam dla siebie, one są od siebie zależne tak jak zależą od siebie przypływ i odpływ. One są tym czym są: one biorą Ludzi za zakładników i niezależnie od tego za co się przebierają czynią szkodę.


EGO-Uzależnienie
Dziś u Ludzi którzy dalecy są od Podniesienia wszystko podporządkowane jest Ego. Bez granic i wszechmocnie służą Ci Ludzie wyobrażeniom, potrzebom i życzeniom Ego i zazwyczaj tego nawet nie zauważają. To JA JESTEM jest odległe, zaś MIEĆ jest bliskie.


EGO-Uzależnienie jest pierwszym powodem wszystkich wypaczeń na tym Świecie. Ludzkie EGO jest tym co reaguje na Ciemne Energie poprzez to że w Istocie wywoływane jest uczucie niedostatku. Tak więc mówi się „weź sobie to” lub „weź sobie tamto”, „zasługujesz na to” i od razu pędzi się za bezwartościowymi rzeczami czy sytuacjami.


Ludzka EGO-Świadomość – jeśli nie jest kontrolowana przez nadświadomość – może terroryzować całą ludzką Istotę.


I ona czyni to w mgnieniu oka jeśli Człowiek odciąga swoją uwagę od swojej boskiej Istoty kierując ją na ograniczoną Istotę ludzkiego bytu. EGO odczuwa zazdrość i niedostatek, wyższe JA jest od tego wolne.


W tych Dniach EGO-Świadomość Człowieka wzbija się do nowych wyższych lotów, albowiem jeszcze nigdy nie było tak intensywnie doświadczane rozdzielenie ze Źródłem – i to przez wszystkich Ludzi. To dzieje się z powodu wysokiego Potopu Światła.


Podczas gdy podnoszący się korzystają ze sposobności do klarowania się i praktykują oddanie się Bogu, to Ci Ludzie którzy nie mają nic wspólnego z Podniesieniem znajdują schronienie w przeżywaniu EGO. Ludzie doświadczają się jako rozdzieleni od siebie. Państwa w narodzie sąsiada widzą obcego i wroga i dokładnie takie stany są pożądane przez Ciemne Moce. Zamiast apelować do ludzkiej zdolności kochania i potrzeby Miłości oraz jedności, one apelują do chciwości EGO, tak więc tam gdzie pierwotnie panowała jedność i różnorodność powodowane jest rozdzielenie.


Uświadomcie to sobie i postawcie kres Waszemu EGO.
Dotknięci tym są przede wszystkim Ci z Ludzi którzy zwracają się ku Duchowej Drodze, jednak ich pierwsze Rozpoznania uważają za ogólnie obowiązującą Wiedzę i przez to blokują u siebie każdy postęp. Świat Ezoteryki pełny jest Dzieci Ludzkich motywowanych poprzez EGO, Dzieci które odważają się na pierwsze kroki do Światła, lecz boją się głębokich Rozpoznań niczym płochliwe zwierzę bojące się nieznanego.


EGO trzyma Ludzi w garści!
Rozwiążcie te węzły a jesteście wolni.


Nienawiść
Gdy tylko w Życiu Człowieka władzę przejęło EGO, wtedy może się rozszerzyć Nienawiść, albowiem ona znajduje wyjątkowo żyzne podłoże. Nienawiść pojawia się gdy EGO natrafia na sprzeciw. Gdy tylko nie może się bez przeszkód wyładować, gdy tylko jest blokowane czy ograniczane w swoim działaniu. Wtedy EGO czuje się zagrożone i zaczyna kreować Nienawiść po to by osiągnąć pierwotny Cel poprzez promieniowanie Strachem.



Ten Koniec Czasu jest przesiąknięty Polami Energii Nienawiści które się teraz wyładowują. Narody są na siebie napuszczane i Ludzie prowadzą wojnę tam gdzie wojny wydawały się już dawno usunięte ze Świadomości Człowieka. I ta Nienawiść jest podsycana przez Ciemne Pola Energii które nadal jeszcze osiągają tą Ludzkość. Zasadą jest „dziel i rządź”, „a po nas niechby nawet potop”.
Nienawiść jest najbardziej destruktywną Siłą we Wszechświecie i każdy Człowiek musi ją pokonać w bliskiej lub dalszej perspektywie. Pokonać ją poprzez przyjęcie jej! Przyjmijcie Waszą własną Nienawiść – to jest droga, to jest pierwszy krok do Uzdrowienia. Przyjęcie, zaakceptowanie i uwolnienie jej do Światła aby mógł nastać Pokój. Uczyńcie to teraz, abyście mogli wkroczyć w Nowy Czas będąc uwolnionym od Nienawiści. Nienawiść utrzymująca się w Duszy pożera ją. Nienawiść która jest przemijająca może natomiast zmobilizować bardzo dużo Energii Transformacji jeśli tylko jest ona rozpoznana, przyjęta i uwolniona.


Ćwiczcie to, czyńcie to albowiem tam gdzie nienawidzicie, tam daleko jest do Pokoju i tam nieobecne jest Światło Boga.


Strach
EGO-Uzależnienie i Nienawiść są utrzymywane przy Życiu przez Energie Strachu. Energie Strachu są tym co zaopatruje Człowieka we wszystkie niżej wibrujące Stany jak: nienawiść, zazdrość, chciwość, uzależnienie od EGO. U podstaw każdej niedoskonałości leży Strach. I tak na tym Świecie, na końcu tych Dni rozsiewany jest Strach, po to by mogła narodzić się Nienawiść i by mogła być prowadzona wojna.



Promieniowanie Kosmicznego Światła jest tak ogromne, że dziś ukazuje się każdy Strach – tak że Nienawiść prezentuje się niczym na talerzu i EGO objawia się z całą swoją arogancją.
Jest to okazja do klarownego odmówienia wszystkim trzem Demonom tego Czasu, albowiem ten kto rozpoznał Strach, pokonał Nienawiść i posłał Ego na jego miejsce, ten dotarł do Królestwa które jest: kryształowym Niebem Stwórcy.


Ukochani Ludzie,
te trzy Demony dominują nad Końcem Czasu.


A więc nie dajcie się przez nie zdominować!
Do tego koniecznym jest to byście stali się całkowicie świadomi tego faktu i to byście nauczyli się widzieć jak te Energie mogą do Was dotrzeć.


Pozbądźcie się błędnie rozumianych „Konceptów Podniesienia” które na ten czas zmian oferowane są Wam przez fałszywych Proroków.


Albowiem ten kto dziś odwraca głowę od tego „nie do wytrzymania”, ten nie będzie mógł wytrzymać widoku doskonałości energetycznej Stwórcy bo to Wielkie Światło może być ujrzane tylko wtedy gdy widziało się już najgłębszą Ciemność. Podniesienie należy do tego pozbawionego Strachu, Niebo należy do odważnego, Królestwo Boskości do kochającego.


Bądźcie całkowici, bądźcie całkowici!
Ja który Jestem wszystkim
Jestem z Wami i Jestem w Was.


Ja Jestem WSZYSTKIM-CO-JEST.


STWÓRCA



//Patrz również: 30 BRAM DO OŚWIECENIA – kliknij tutaj//


Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA



Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

baba
x 129

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: baba » niedziela 06 kwie 2014, 05:56

Jakoś mi się ten "Stwórca" nie podoba Kiaro. :roll:
Jakby kolejna postać, która podkreśla głównie to co w nas "złe". I jakoś zachęca do WALKI, podporządkowania się IDEI, sieje wątpliwości, obawy itd. Źle to czuję. Nie mam zaufania. :roll:

Ja ufam tylko i wyłącznie stwórcy MIŁOŚCI. Który spostrzega w nas dobro i piękno. 8-)
Naszą prawdziwą naturę. :)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 06 kwie 2014, 10:01

A , jesteś już baba doskonała? nie masz nic do zmiany w sobie, nic do korekty...... Ja nie , ja uważam iż mam mnóstwo tematów do skorygowania, wiem iż strach jest głównym motywem wszystkich ludzkich niedoskonałości. wiem iż uświadomienie sobie pewnych faktów , wiedza... pomaga w wychodzeniu z problemów.

Nie interesuje mnie zbytnio ( w tym wypadku ) od kogo jest przekaz , a jego wartość merytoryczna przedstawiająca mechanizm naszych wielu blokad.

Zapewne wolała byś słodzenie .... na wiele sposobów o naszej pozornej doskonałości do kto rej nam jeszcze daleko... oj daleko ( co widać idealnie po sytuacjach w rodzinach i na ziemi), jak znajdę taki przekaz to wstawię go dla Ciebie specjalnie.
Nasza doskonałość jest jeszcze ukrytym potencjałem w nas, ale uświadomienie sobie co ją blokuje, spowalnia jest świetną pomocą na drodze do uzyskania jej.

Dla mnie nie ma wielkiego znaczenia kto mówi ( wyszłam już z pokłonów dla autorytetów), a CO MÓWI i w jakim i jak mogę skorzystać z tej wiedzy dla wzbogacenia siebie.

Droga do MIŁOŚCI jest drogą wyjścia z pól STRACHU , który powoduje tyle zamieszania na niej.

Dla mnie ten przekaz jest wyjątkowo LOGICZNY, pomaga zrozumieć mechanizm i przyczyny naszych blokad.Nie jest potrzebne dyskwalifikowanie autora i odwracanie uwagi , bo wartość treści jest ponad takimi grami.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 06 kwie 2014, 10:03

Kiara pisze:Od dawna nie wstawiam już przekazów , ale ten jest na tyle interesujący , że go wklejam, bo pokazuje mechanizm działania destrukcji w nas.
Zatem warto na chwilkę skupić się na przemyśleniach i zrozumieć iż głównym motorem realizacji negatywu jest STRACH.
Nim prowadzone są wszystkie rozgrywki na planach energetycznych i fizycznych, to on buduje nienawiść podsycaną przez nisko wibrujące EGO.

Zapanować nad STRACHEM = być niepokonanym , silnym realizatorem swoich osobistych planów , czyli KREATOREM swojego życia.

************

04.04.2014 Demony Czasu. STWÓRCA


Ukochani Ludzie,
nadszedł czas aby nazwać po imieniu te 3 Demony Czasu:


1. EGO-Uzależnienie!
2. Nienawiść!
3. Strach!


Żaden Demon nie może egzystować sam dla siebie, one są od siebie zależne tak jak zależą od siebie przypływ i odpływ. One są tym czym są: one biorą Ludzi za zakładników i niezależnie od tego za co się przebierają czynią szkodę.


EGO-Uzależnienie
Dziś u Ludzi którzy dalecy są od Podniesienia wszystko podporządkowane jest Ego. Bez granic i wszechmocnie służą Ci Ludzie wyobrażeniom, potrzebom i życzeniom Ego i zazwyczaj tego nawet nie zauważają. To JA JESTEM jest odległe, zaś MIEĆ jest bliskie.


EGO-Uzależnienie jest pierwszym powodem wszystkich wypaczeń na tym Świecie. Ludzkie EGO jest tym co reaguje na Ciemne Energie poprzez to że w Istocie wywoływane jest uczucie niedostatku. Tak więc mówi się „weź sobie to” lub „weź sobie tamto”, „zasługujesz na to” i od razu pędzi się za bezwartościowymi rzeczami czy sytuacjami.


Ludzka EGO-Świadomość – jeśli nie jest kontrolowana przez nadświadomość – może terroryzować całą ludzką Istotę.


I ona czyni to w mgnieniu oka jeśli Człowiek odciąga swoją uwagę od swojej boskiej Istoty kierując ją na ograniczoną Istotę ludzkiego bytu. EGO odczuwa zazdrość i niedostatek, wyższe JA jest od tego wolne.


W tych Dniach EGO-Świadomość Człowieka wzbija się do nowych wyższych lotów, albowiem jeszcze nigdy nie było tak intensywnie doświadczane rozdzielenie ze Źródłem – i to przez wszystkich Ludzi. To dzieje się z powodu wysokiego Potopu Światła.


Podczas gdy podnoszący się korzystają ze sposobności do klarowania się i praktykują oddanie się Bogu, to Ci Ludzie którzy nie mają nic wspólnego z Podniesieniem znajdują schronienie w przeżywaniu EGO. Ludzie doświadczają się jako rozdzieleni od siebie. Państwa w narodzie sąsiada widzą obcego i wroga i dokładnie takie stany są pożądane przez Ciemne Moce. Zamiast apelować do ludzkiej zdolności kochania i potrzeby Miłości oraz jedności, one apelują do chciwości EGO, tak więc tam gdzie pierwotnie panowała jedność i różnorodność powodowane jest rozdzielenie.


Uświadomcie to sobie i postawcie kres Waszemu EGO.
Dotknięci tym są przede wszystkim Ci z Ludzi którzy zwracają się ku Duchowej Drodze, jednak ich pierwsze Rozpoznania uważają za ogólnie obowiązującą Wiedzę i przez to blokują u siebie każdy postęp. Świat Ezoteryki pełny jest Dzieci Ludzkich motywowanych poprzez EGO, Dzieci które odważają się na pierwsze kroki do Światła, lecz boją się głębokich Rozpoznań niczym płochliwe zwierzę bojące się nieznanego.


EGO trzyma Ludzi w garści!
Rozwiążcie te węzły a jesteście wolni.


Nienawiść
Gdy tylko w Życiu Człowieka władzę przejęło EGO, wtedy może się rozszerzyć Nienawiść, albowiem ona znajduje wyjątkowo żyzne podłoże. Nienawiść pojawia się gdy EGO natrafia na sprzeciw. Gdy tylko nie może się bez przeszkód wyładować, gdy tylko jest blokowane czy ograniczane w swoim działaniu. Wtedy EGO czuje się zagrożone i zaczyna kreować Nienawiść po to by osiągnąć pierwotny Cel poprzez promieniowanie Strachem.



Ten Koniec Czasu jest przesiąknięty Polami Energii Nienawiści które się teraz wyładowują. Narody są na siebie napuszczane i Ludzie prowadzą wojnę tam gdzie wojny wydawały się już dawno usunięte ze Świadomości Człowieka. I ta Nienawiść jest podsycana przez Ciemne Pola Energii które nadal jeszcze osiągają tą Ludzkość. Zasadą jest „dziel i rządź”, „a po nas niechby nawet potop”.
Nienawiść jest najbardziej destruktywną Siłą we Wszechświecie i każdy Człowiek musi ją pokonać w bliskiej lub dalszej perspektywie. Pokonać ją poprzez przyjęcie jej! Przyjmijcie Waszą własną Nienawiść – to jest droga, to jest pierwszy krok do Uzdrowienia. Przyjęcie, zaakceptowanie i uwolnienie jej do Światła aby mógł nastać Pokój. Uczyńcie to teraz, abyście mogli wkroczyć w Nowy Czas będąc uwolnionym od Nienawiści. Nienawiść utrzymująca się w Duszy pożera ją. Nienawiść która jest przemijająca może natomiast zmobilizować bardzo dużo Energii Transformacji jeśli tylko jest ona rozpoznana, przyjęta i uwolniona.


Ćwiczcie to, czyńcie to albowiem tam gdzie nienawidzicie, tam daleko jest do Pokoju i tam nieobecne jest Światło Boga.


Strach
EGO-Uzależnienie i Nienawiść są utrzymywane przy Życiu przez Energie Strachu. Energie Strachu są tym co zaopatruje Człowieka we wszystkie niżej wibrujące Stany jak: nienawiść, zazdrość, chciwość, uzależnienie od EGO. U podstaw każdej niedoskonałości leży Strach. I tak na tym Świecie, na końcu tych Dni rozsiewany jest Strach, po to by mogła narodzić się Nienawiść i by mogła być prowadzona wojna.



Promieniowanie Kosmicznego Światła jest tak ogromne, że dziś ukazuje się każdy Strach – tak że Nienawiść prezentuje się niczym na talerzu i EGO objawia się z całą swoją arogancją.
Jest to okazja do klarownego odmówienia wszystkim trzem Demonom tego Czasu, albowiem ten kto rozpoznał Strach, pokonał Nienawiść i posłał Ego na jego miejsce, ten dotarł do Królestwa które jest: kryształowym Niebem Stwórcy.


Ukochani Ludzie,
te trzy Demony dominują nad Końcem Czasu.


A więc nie dajcie się przez nie zdominować!
Do tego koniecznym jest to byście stali się całkowicie świadomi tego faktu i to byście nauczyli się widzieć jak te Energie mogą do Was dotrzeć.


Pozbądźcie się błędnie rozumianych „Konceptów Podniesienia” które na ten czas zmian oferowane są Wam przez fałszywych Proroków.


Albowiem ten kto dziś odwraca głowę od tego „nie do wytrzymania”, ten nie będzie mógł wytrzymać widoku doskonałości energetycznej Stwórcy bo to Wielkie Światło może być ujrzane tylko wtedy gdy widziało się już najgłębszą Ciemność. Podniesienie należy do tego pozbawionego Strachu, Niebo należy do odważnego, Królestwo Boskości do kochającego.


Bądźcie całkowici, bądźcie całkowici!
Ja który Jestem wszystkim
Jestem z Wami i Jestem w Was.


Ja Jestem WSZYSTKIM-CO-JEST.


STWÓRCA



//Patrz również: 30 BRAM DO OŚWIECENIA – kliknij tutaj//


Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA



Obrazek





A , jesteś już baba doskonała? nie masz nic do zmiany w sobie, nic do korekty...... Ja nie , ja uważam iż mam mnóstwo tematów do skorygowania, wiem iż strach jest głównym motywem wszystkich ludzkich niedoskonałości. wiem iż uświadomienie sobie pewnych faktów , wiedza... pomaga w wychodzeniu z problemów.

Nie interesuje mnie zbytnio ( w tym wypadku ) od kogo jest przekaz , a jego wartość merytoryczna przedstawiająca mechanizm naszych wielu blokad.

Zapewne wolała byś słodzenie .... na wiele sposobów o naszej pozornej doskonałości do kto rej nam jeszcze daleko... oj daleko ( co widać idealnie po sytuacjach w rodzinach i na ziemi), jak znajdę taki przekaz to wstawię go dla Ciebie specjalnie.
Nasza doskonałość jest jeszcze ukrytym potencjałem w nas, ale uświadomienie sobie co ją blokuje, spowalnia jest świetną pomocą na drodze do uzyskania jej.

Dla mnie nie ma wielkiego znaczenia kto mówi ( wyszłam już z pokłonów dla autorytetów), a CO MÓWI i w jakim i jak mogę skorzystać z tej wiedzy dla wzbogacenia siebie.

Droga do MIŁOŚCI jest drogą wyjścia z pól STRACHU , który powoduje tyle zamieszania na niej.

Dla mnie ten przekaz jest wyjątkowo LOGICZNY, pomaga zrozumieć mechanizm i przyczyny naszych blokad.Nie jest potrzebne dyskwalifikowanie autora i odwracanie uwagi , bo wartość treści jest ponad takimi grami.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

chmurka
Posty: 68
Rejestracja: czwartek 28 lis 2013, 22:44
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowanie: 45 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: chmurka » niedziela 06 kwie 2014, 10:49

Dla mnie ta Ziemia jest zdominowana od wieków przez strach i nienawiść, które niszczyły Nas.
W tym przekazie jest pokazane jak radzić sobie z tym co dla Ludzi jest destrukcyjne, co Go powala na kolana i jak możemy dokonać wejścia w Piękne Pola Odczuwania - w Nowy Świat.
Jest to bardzo trudne, bo sama doświadczałam różnych negatywnych stanów .
0 x


chmurka

chmurka
Posty: 68
Rejestracja: czwartek 28 lis 2013, 22:44
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowanie: 45 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: chmurka » niedziela 06 kwie 2014, 11:29

Przytoczę fragment, który mi się bardzo spodobał :

" Wielkie Światło może być ujrzane tylko wtedy gdy widziało się już najgłębszą Ciemność. Podniesienie należy do tego pozbawionego Strachu, Niebo należy do odważnego, Królestwo Boskości do kochającego."

Trochę Strachu się pozbyłam, trochę odwagi nabyłam /nie przez kupno ale własnym wysiłkiem/ to myślę, że dostąpię Podniesienia. :)
0 x


chmurka

baba
x 129

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: baba » niedziela 06 kwie 2014, 11:39

A , jesteś już baba doskonała? nie masz nic do zmiany w sobie, nic do korekty......

Mam Kiaro. Ale też dużo już zrobiłam i próbuję się swoim osobistym doświadczeniem w tym temacie podzielić.
Bo w swoim prywatnym życiu uprawiam prawdziwe odwracanie góry do góry nogami. Pokochałam ludzi od których tylko nienawiści i przemocy zaznałam. Mądrze pokochałam, nie jestem już od nich w żaden sposób zależna bo mi nie zależy ale paru osobom życie uratowałam, na wiele innych "niechcący" wywarłam bardzo korzystny wpływ. Będąc ciężko chorą wychowałam zdrowe dzieci, nie przekazałam tego siejstwa, udało mi się je zatrzymać. I moje doświadczenia są takie:

To co NAM najbardziej służy w rozwoju to wzmacnianie naszego pozytywnego spostrzegania siebie samych. Wtedy kiedy jest zgodne z tym co naprawdę robimy. Kiedy naprawdę działamy w zgodzie z sobą dlatego że:

Z NATURY KAŻDY CZŁOWIEK JEST DOBRY.

Wszystko co odbiera nam chęć do tego żebyśmy byli sobą pochodzi od latawca.

A co do tego Podniesienia to ja też jakoś inaczej kombinuję, że to takie nasze wewnętrzne podniesienie ale przez SPROWADZENIE w dół wyższych energii. Żeby się tutaj przejawiły. Więc naprawdę najważniejsze jest, żeby każdy z nas czuł się tego godny. Wtedy je przywoła. Bo JESTEŚMY tego godni. Jesteśmy wspaniali, naprawdę. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 06 kwie 2014, 12:01

Pozwolę sobie tylko na małe co nie co 8-)
Taka mała prośba :D
Otóż moim skromnym zdaniem Wasze posty wielce szacowne będą miały dużo fajniejszą melodię bez szabel w garści :D
Oczywiście treść tekstów jest wporząsiu :D
to może pozdrawiam bo na pifko za wcześnie :D
0 x



baba
x 129

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: baba » niedziela 06 kwie 2014, 12:58

:oops: Się postaram, sorek. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 06 kwie 2014, 13:04

Ej, tam zaraz szable - to zbyt ciężka broń dla słabej płci. Co najwyżej szpilki, a te powodują odczucie, ale krzywdy nie robią.
Co do tematu, na starym forum było tłuczone, aby skupiać się na treści, nie nadawcy. I tak nie ma szans ustalić prawdziwej tożsamości nadawcy.
Druga sprawa to styl, w którym owa istota nadaje i są one różne i specyficzne, jak np. w Manuskryptach.
Ten "Stwórca" ma taki więcej niż mentorski styl i widać to, gdy się przeczyta choć kilka jego przekazów.
Dlatego dla popranego merytorycznie odbioru przekazów trzeba niestety stosować swoje filtry dla każdego z nadawców. Niestety większość przekazów była i jest nadal upiększających itp. dla poprawy nastroju i złapania uwagi czytelnika, natomiast ten drugi rodzaj jest z naszego punktu widzenia bliższy straszeniu, choć może zawierać merytorycznie poprawne, nie posłodzone treści.
A same treści zwykle są wielowarstwowe i odbiory indywidualne w związku z tym znacząco się różnią, tak jak różnią się odbiorcy. I tyle w temacie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 06 kwie 2014, 13:58

Jest tylko jedna opcja przestać się bać i nic więcej.. strach zasłania wszystkie inne oglądy sytuacji, w programie jaki nam narzucono , spotęgowano strach na maksa, utrwalając "jedynie właściwe wzorce"... Po wyjściu z których była trudność prowadząca do śmierci. Takie były uzależnienia na wszystkich mozliwych płaszczyznach życia socjalnych, prawnych , religijnych i uczuciowych. Albo się podporządkujesz albo marnie zginiesz.... straszenie, straszenie i jeszcze raz straszenie.

Wiem bo przeszłam ten etap w ciągu 8 lat w moim życiu osobistym ( zawsze opieram się na autopsji, bo tylko takie relacje posiadają WIEDZĘ), za nie podporządkowanie się woli "pana i władcy".... wylądowałam kilka lat temu praktycznie z walizką na ulicy.Wykorzystano przeciw mnie mała znajomość języka oraz nagięcie prawa przez opłaconą adwokatkę , która z wielką satysfakcja chciała wylądować swoja frustrację na osobie takiej jak ( tzn. aktywnej w ezoteryce i mistyce , bo poniosła duże fiasko na innej sprawie z taka osobą) , to była również jej osobista satysfakcja, pomimo całkowitego złamania zasad prawnych.Ale czego nie mogą pieniądze .... w pewnych środowiskach. :twisted: , tam fałszerstwa, manipulacje informacja i nadużycia możliwości są zasadą działania.

To już nie ważne, ważne iż nigdy nie udało się pokonać mojej wiary w dobro, mojej prawości i mojej mocy poradzenia sobie ze wszystkimi trudnościami. Strach mnie nie zdominował, nie zawładną moimi uczuciami Ego nie miało nade mną władzy, nie stanęłam do walki o pozbawione mnie czasowo moje dobra. Nie urodziła się we mnie nienawiść do ludzi którzy mnie krzywdzili z premedytacją , a szczególnie do osoby , która kiedyś była mi bardzo bliska.

Postarałam się odwrócić ten cały negatyw w pozytyw dla siebie , przez wiarę iż nic ale, to NIC nie wydarzyło się tylko po to , aby mnie skrzywdzić. Cały czas tłumaczyłam sobie i tłumaczę nadal najwalniejszy jest skutek końcowy... czyli TO WSZYSTKO co , ta sytuacja dała mi jako pozytyw.

A co mi dala , jak odebrała materialny komfort i pozostawiła tylko z walizką w maleńkim studio z synem? Dała nam MOC pokonania strachu, wyjścia z uzależnienia od materii , zrozumienia iż to CZŁOWIEK nią włada , a nie ona nim, że materia jest TYLKO potrzebna do poznawania i doświadczania siebie w różnych sytuacjach rzeczą.

Dana ludziom w niezbędnych ilościach zgodnych z ich planami przed urodzeniowymi, głupotą wielką jest twierdzenie iż jestem wspanialszy i wartościowy bo mam.... dom 300 m, kupę kasy na koncie i powiedzmy 5 dyplomów z czegoś...

A kim jesteś naprawdę człowieku w tych pozorach swojej wielkości, kim będziesz jak one przestaną ciebie wspierać, czy będziesz potrafić cenić siebie gdy je stracisz, czy będziesz dla siebie najważniejszy i najcenniejszy , czy nie zagubisz się w okowach strachu. W sytuacji gdy wbrew twojej woli zostaniesz pozbawiony wszystkich tych zawodnych gadżetów? Czy twoje Ego rozpocznie rozpaczliwa walkę o to materialne złudzenie osobistej wartości?


Nie było łatwo początkowo , było bardzo trudno, ale ja zaufałam STWÓRCY ( najwyzszej wartości MIŁOŚCI , MĄDROŚCI I MOCY TWORZĄCEJ DOBRO), ufałam iż wszystko jest zgodne z moim planem przed urodzeniowym ,że przez wszystkie te zdarzenia muszę przejść , że muszę je zaakceptować nawet gdy logika i EGO podpowiada mi coś innego.

Pomimo wszystkich tych destrukcyjnych zdarzeń nigdy nie straciłam wiary , miłości i mocy, one wzrastały we mnie z każdym dniem. Nie zabrudziłam bieli mojej osobowości ani jedną nieprawością, manipulacja ni oszustwem.

Dlatego dzisiaj jestem autorytetem dla moich synów i przyjaciół ( znających moja sytuację , moje losy od wielu bardzo lat), ale nie z powodu materialnej atrakcyjności , czy cwaniactwa, , oszustw ni żadnych manipulacji nie z powodu autorytetu papierkowego,ni lansowania przez interesy grupy ani nadzwyczajnej fizjonomii.
A, tylko dlatego iż pokonałam strach , nie ma on nade mną żadnej władzy, korzystam z mądrości mojego serca na miarę mi dostępną.

Nikt mi niczego nie dał ( w znaczeniu mistycznej mocy, otwieranej technikami, uważam to za oszustwo wobec człowieka) wszystko wypracowałam sama ,pokonując niemoc tworzoną przez strach.

Dzisiaj jestem bardzo silną osobą , mam kochających mnie bliskich , synów i PRZYJACIÓŁ, którzy mnie cenią. Dałam całkowite prawo innym ludziom myśleć o mnie wedle ich woli i postrzegania mnie przez pryzmat ich widzenia i czucia. Nie mam zamiaru niczego na nikim wymuszać w ich systemie wartości, bowiem każdy w trakcie osobistej ewolucji zmieni go sam.

Poznałam bardzo wiele moich wcieleń, wiem jakie role kiedyś pełniłam , ale wiedza ta TYLKO jest po to bym mogła zrozumieć wagę i znaczenie obecnego życia, żebym się nie zagubiła i kontynuowała nić poprzedniego rozwoju.

Zatem , ja naprawdę z nikim nie walczę, nie mam takiej intencji, ale czasami uważam za bardzo słuszne podkreślenie jakiegoś tematu, gdy jest on dużym ułatwieniem zrozumienia istotności naszych czasów.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 06 kwie 2014, 14:20

Jest tylko jedna opcja przestać się bać i nic więcej.. strach zasłania inne oglądy sytuacji, w programie jaki nam narzucono , spotęgowano strach na maksa, utrwalając "jedynie właściwe wzorce"... Po wyjściu z których była trudność prowadząca do śmierci, ludzie najbardziej boją się śmierci, zatem dają się uzależniać fałszywym wzorcom. Takie były uwikłania na wszystkich możliwych płaszczyznach życia socjalnych, prawnych , religijnych i uczuciowych. Albo się całkowicie podporządkujesz albo marnie zginiesz, bo zabiorę ci wszystko .... straszenie, straszenie i jeszcze raz straszenie.

Wiem bo przeszłam ten etap w ciągu 8 lat, doświadczałam go intensywnie w moim życiu osobistym ( zawsze opieram się na autopsji, bo tylko takie relacje posiadają WIEDZĘ), za nie podporządkowanie się woli "pana i władcy".... wylądowałam kilka lat temu praktycznie z walizką na ulicy.Wykorzystano przeciw mnie małą znajomość języka oraz nagięcie prawa przez opłaconą adwokatkę ( mój brak pieniędzy na adwokata) , która z wielką satysfakcja chciała wyładować swoją frustrację na osobie takiej jak, ja ( tzn. aktywnej w ezoteryce i mistyce , bo poniosła duże fiasko na innej sprawie z taką osobą) , to była również jej osobista satysfakcja, pomimo całkowitego złamania zasad prawnych. Ale czego nie mogą pieniądze .... w pewnych środowiskach. :twisted: , tam fałszerstwa, manipulacje informacją i nadużycia możliwości są zasadą działania. Dodam tylko iż w finale tej sprawy ona i tak poniosła fiasko i skompromitowała się zawodowo.

To już nie ważne, ważne iż nigdy nie udało się systemowi pokonać mojej wiary w dobro, mojej prawości i mojej mocy poradzenia sobie ze wszystkimi trudnościami. Strach mnie nie zdominował, nie zawładnął moimi uczuciami Ego nie miało nade mną władzy, nie stanęłam do walki o pozbawione mnie czasowo moje dobra. Nie urodziła się we mnie nienawiść do ludzi, którzy mnie krzywdzili z premedytacją , a szczególnie do osoby , która kiedyś była mi bardzo bliska. Rozkwitła moja akceptacje jego odmienności i prawa do niej bez nienawiści.

Postarałam się odwrócić ten cały negatyw w pozytyw dla siebie , przez wiarę iż nic ale, to NIC nie wydarzyło się tylko po to , aby mnie skrzywdzić. Cały czas tłumaczyłam sobie i tłumaczę nadal najważniejszy jest skutek końcowy... czyli TO WSZYSTKO co , ta sytuacja dała mi i da jeszcze jako pozytyw.

A co mi dała , jak odebrała materialny komfort i pozostawiła tylko z walizką w maleńkim studio z synem? Dała nam MOC pokonania strachu,MOC poradzenia sobie w sytuacji traumatycznej pod każdym względem,MOC wyjścia z uzależnienia od materii , zrozumienia iż to CZŁOWIEK nią włada , a nie ona nim, że materia jest TYLKO rzeczą potrzebna do poznawania i doświadczania siebie w różnych sytuacjach życiowych.

Dana ludziom w niezbędnych ilościach ( raz bardzo dużo innym razem bardzo mało) zgodnych z ich planami przed urodzeniowymi, głupotą wielką jest twierdzenie iż jestem wspanialszy i wartościowy bo mam.... dom 300 m, kupę kasy na koncie i powiedzmy 5 dyplomów z czegoś... oraz 15 lat mniej.....

A kim jesteś naprawdę człowieku w tych pozorach swojej wielkości, kim będziesz jak one przestaną ciebie wspierać, czy będziesz potrafił cenić siebie gdy je stracisz, czy będziesz dla siebie najważniejszy i najistotniejszy mimo wszystko.... , czy nie zagubisz się w okowach strachu. W sytuacji gdy wbrew twojej woli zostaniesz pozbawiony wszystkich tych zwodnych gadżetów? Czy twoje Ego rozpocznie rozpaczliwą walkę o to materialne złudzenie osobistej wartości?


Nie było łatwo początkowo , było bardzo trudno, ale ja zaufałam STWÓRCY ( najwyzszej wartości MIŁOŚCI , MĄDROŚCI I MOCY TWORZĄCEJ DOBRO), ufałam iż wszystko jest zgodne z moim planem przed urodzeniowym ,że przez wszystkie te zdarzenia muszę przejść , że muszę je zaakceptować nawet gdy logika i EGO podpowiada mi coś innego. walcz.. walcz... walcz.. ale ja nie stawałam do żadnej walki pomimo iż wiele osób nazywało i nazywa mnie nadal głupią , dająca się wykorzystywać , albo nie inteligentnym tłumokiem którego można rolować ...

Pomimo wszystkich tych destrukcyjnych zdarzeń nigdy nie straciłam wiary , miłości i mocy, one wzrastały we mnie z każdym dniem. Nie zabrudziłam bieli mojej osobowości ani jedną nieprawością, manipulacją ni oszustwem.

Dlatego dzisiaj jestem autorytetem dla moich synów i przyjaciół ( znających moja sytuację , moje losy od wielu bardzo lat), ale nie z powodu materialnej atrakcyjności , czy cwaniactwa, , oszustw ni żadnych manipulacji, nie z powodu autorytetu papierkowego,ni lansowania przez interesy grupy, ani atrakcyjności nadzwyczajnej fizjonomii.
A, tylko dlatego iż pokonałam strach , nie ma on nade mną żadnej władzy, korzystam z mądrości mojego serca na miarę mi dostępną. Mam moc realizacji moich zamysłów.

Nikt mi niczego nie dał ( w znaczeniu mistycznej mocy, otwieranej technikami, uważam to, za oszustwo wobec człowieka) wszystko wypracowałam sama ,pokonując niemoc tworzoną przez strach.

Dzisiaj jestem bardzo silną osobą , mam kochających mnie bliskich , synów i PRZYJACIÓŁ, którzy mnie cenią.

Dałam całkowite prawo innym ludziom myśleć o mnie wedle ich standardów i woli i postrzegania mnie przez pryzmat ich wartości. Nie mam zamiaru niczego na nikim wymuszać w ich systemie wartości, bowiem każdy w trakcie osobistej ewolucji zmieni go sam.

Poznałam bardzo wiele moich wcieleń, wiem jakie role kiedyś pełniłam , ale wiedza ta TYLKO jest po to bym mogła zrozumieć wagę i znaczenie obecnego życia, żebym się nie zagubiła i kontynuowała nić poprzedniego rozwoju.

Zatem , ja naprawdę z nikim nie walczę, nie mam takiej intencji, ale czasami uważam za bardzo słuszne podkreślenie jakiegoś tematu, gdy jest on dużym ułatwieniem zrozumienia istotności naszych czasów.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
goratha
Posty: 1097
Rejestracja: środa 16 sty 2013, 20:03
x 21
Podziękował: 1117 razy
Otrzymał podziękowanie: 2667 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: goratha » niedziela 06 kwie 2014, 15:13

Kiara :D
nawet nie wiesz, jak bardzo dobrze Cie rozumiem, prawie przedstawilas moj zyciorys, z ta roznica, ze jednak nie zdecydowalam sie zostac we Francji , choc bardzo moglam.;) Opcja-brak strachu- jest imperatywem. Jesli chce zaczac zycie od nowa- strach jest zabojca nowego, nie moze byc na niego miejsca. Ludzie ktorzy duzo przeszli w zyciu maja sklonosc do autorytatywnych- uzasadnionych doswiadczeniem- opinii. Ja sie ich wystrzegam jak ognia na slomie:-)Ty, Kiaro, czasem przemawiasz ex cathedra , co mnie osobiscie nie razi[ ale moze przeszkadzac innym w odbiorze Ciebie]. Dzieki Tobie wlasnie zaczelam czytac forum Cheops.:-)). Widac niedziela jest dniem szczerosci :) to Ci wlasnie odpisalam w porywie serca, na Twoj wyjatkowo szczery post. :)
0 x


nie bierz zycia zbyt powaznie. I tak nie wyjdziesz z niego z zyciem:-))

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 06 kwie 2014, 16:08

goratha pisze:Kiara :D
nawet nie wiesz, jak bardzo dobrze Cie rozumiem, prawie przedstawilas moj zyciorys


No tak Wiedźmy się dogadują :D
Lejecie szacowne miód na moje serce :D
Bo przecież Wolna Wola zawitała na Słowiańszczyźnie tylko i wyłącznie dlatego, że wiedzące kobiety porzuciły wzajemną wspólpracę 8-)

Kiara pisze:Dałam całkowite prawo innym ludziom myśleć o mnie wedle ich standardów i woli i postrzegania mnie przez pryzmat ich wartości. Nie mam zamiaru niczego na nikim wymuszać w ich systemie wartości, bowiem każdy w trakcie osobistej ewolucji zmieni go sam.

Poznałam bardzo wiele moich wcieleń, wiem jakie role kiedyś pełniłam , ale wiedza ta TYLKO jest po to bym mogła zrozumieć wagę i znaczenie obecnego życia, żebym się nie zagubiła i kontynuowała nić poprzedniego rozwoju.

Zatem , ja naprawdę z nikim nie walczę,


,,nawet nie wiesz jak bardzo Cie rozumiem..." ;)
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 06 kwie 2014, 16:39

Dziękuję goratha , zostałam we Francji po mimo ciągłej i wielokrotnej chęci wyrzucenia mnie z niej osoby kiedyś mi bliskiej , bo miałam nieletniego syna i nie chciałam być z nim na tak dużą odległość, ale odegrały też rolę inne istotne okoliczności.

Po pewnym czasie zrozumiałam iż najistotniejszym było miejsce w którym się znalazłam, mój energetyczny bezpośredni kontakt z nim przez te lata.

Wylądowywaniem w CERGY ( jest to III czakra ziemi , odgrywająca olbrzymią rolę w całym procesie zmiany wibracji naszej i planety), nie mogła bym bywać między kolumnami dwa razy na dobę , gdybym tam nie mieszkał. A, tak , stało się to łatwością chodzenia z sunią na spacerki. Wiem iż nic nie dzieje się bez przyczyny, nic, a nic, ani w moim , ani w cudzym życiu, nie zawsze potrafimy dobrze odczytać i zrozumieć przyczyny.

Dlaczego piszę z taką pewnością siebie? Dlatego iż jestem całkowicie świadoma iż to moje życie jest w pewnym sensie egzaminem końcowym zamykającym określony etap mojego rozwoju.
Na testach egzaminacyjnych nie ma albo, albo.... a może , nie mam pewności.... jest tylko "zaznacz uznany za prawidłowy".... i ja muszę to zrobić autorytatywną wypowiedzią,napisać to, co jest dla mnie moją prawdą, bez żadnej wątpliwości, bo tylko , to się liczy i jest zaliczone.

Dzisiaj o północy mija dla mnie ostateczny termin "złożenia pracy dyplomowej", a co to znaczy? fizycznego udowodnienia iż strach na mnie nie działa.... ;) :D

To zaś przekłada się na MOC napisania o sobie, o swoich mało atrakcyjnych aspektach, których ludzie zazwyczaj się wstydzą, traktują jako porażki życiowe.

Ja tak nie myślę o sobie , uważam iż dano mi szansę , wielką szanse konfrontacji ze złem, z trudnościami wszelakimi , bym mogla odkryć swoją MOC wewnętrzną, bym mogla zbudować nową siebie.

Przeszłam okropności , o których nie opiszę , bo bym musiała bardzo "źle" napisać ( odkryć prawdę na dany moment o człowieku , który stał się ich sprawcą) , jeżeli miała bym pisać złe rzeczy o kimś , które nie mogą pomóc, to wolę milczenie.

Zatem MOC, którą uzyskałam i wyjście ze strachu otworzy mi dostęp do nowych możliwości, nowej jakości życia, już teraz, ale w naszym fizycznym świecie nie wystarczy siedzieć i medytować twierdząc ja jestem...... ja mogę.... ja potrafię..... trzeba to udowodnić w spontanicznych działaniach pokonywania etycznie trudności.

Każdy ma inny plan , inną drogę życia, inne zdarzenia na niej i inne efekty osiąga, ale schemat obowiązuje nas ten sam, pokonywanie strachu, które to podnosząc energię w nas otwiera zawsze większe możliwości.

Największą wrażliwość i strach mamy w tematach osobistych, bo boimy się niezrozumienia i nie akceptacji nas takimi jakimi jesteśmy. Poradzenie sobie z tym tematem jest trudne ale możliwe,okazuje się następnie iż więcej zrozumienia i akceptacji jawi się po niż przed.... :) ;)
To nie jest wezwanie do odsłaniania własnej intymności i niuansów życia, to jest informacja iż prawda budzi więcej akceptacji i ciepłych uczuć niż nakładana maska strachu szczelnie ukrywająca ją.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
goratha
Posty: 1097
Rejestracja: środa 16 sty 2013, 20:03
x 21
Podziękował: 1117 razy
Otrzymał podziękowanie: 2667 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: goratha » niedziela 06 kwie 2014, 17:29

Przebiśnieg pisze:No tak Wiedźmy się dogadują :D
Lejecie szacowne miód na moje serce


Przebisniegu, nie zasluguje na takie fajne miano " wiedzma" , dzieki, ze we mnie wierzysz, moze widzisz wiecej niz ja. Z tego wynika, ze jestes Wiedzmin :) Ale ja za malo wiem, cos czuje ale nie do konca- na pewno mam duzo pokory, malo ego,walka i rywalizacja jest nie dla mnie .Nie czuje MOCY , co najwyzej moc- nikogo nie udaje, na nic , oprocz siebie nie licze, - chyba sie pomyliles ," z szacunkiem i za przeproszeniem" :D ;) a - i zeby bylo jasne- nie napisalam tego z udawanej"skromnosci" :D :D
0 x


nie bierz zycia zbyt powaznie. I tak nie wyjdziesz z niego z zyciem:-))

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 22 kwie 2014, 13:44

Trochę o tym co na dole i na górze i jaki ma wpływ ten wymiar na Ludzką przyszłość...

Wielki Krzyż Kardynalny i harmoniczny spust

20 kwi 2014 3 komentarzy

by krystal28 in Archanioł Metatron

.



„Pozdrawiam was, kochani. Jestem Metatron, Pan Światła.

W czasie, gdy rozpoczyna się najpotężniejsza faza 2014 roku, proszę każdego z was o zrobienie sobie przerwy i zwrócenie uwagi na ogrom wydarzeń, jakich doświadczyliście na przestrzeni minionych lat indywidualnie i zbiorowo. Czy zauważycie przy tym, że nastąpiło planetarne Wzniesienie, to doprawdy sprawa dyskusyjna, jednak czas biegnie teraz szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

A zanim rozpoczniemy tę rozmowę, otaczam każdego z was odżywczą energią i polem samowzmocnienia, ponieważ każdy z was jest w istocie mistrzem na ścieżce indywidualnego wstępowania. Naszym zadaniem jest dać wam inspirację i klarowność, lecz naprawdę sami, jako ISTOTY niezależne, musicie umieć rozróżniać pomiędzy takimi „channelingowanymi” przekazami.

Harmoniczny spust

Rok 2014 stwarza korzystne warunki do osiągnięcia krystalicznej prawości. Chodzi o częstotliwość określaną jako bezgrzeszność. Upraszczając – prowadząc rozmowę, stójcie za swoją prawdą.
Każdy z was ma szansę być codziennie bez zarzutu. Kiedy rozpoznajecie swoje słabości, własny konflikt z integralnością, wtedy osiągacie pełne mistrzostwo, co w rzeczy samej jest ciągłą podróżą. Podobnie, kiedy trwacie przy swojej prawdzie, a także uznajecie, że każdy ma prawo do własnej prawdy, okazujecie współczujący aspekt prawości. Ta prawda dotyczy zarówno jednostek jak i narodów – skali mikro i makro.

Zrozumcie, że wznosząca energia Ziemi jest sparytetowana z 144-krystaliczną siatką, która jest już aktywna i kontynuuje krystaliczne poszerzanie energii do większych i bardziej przejrzystych zakresów wymiarowych. Mistrzowie, uważajcie, gdyż energie wymiarów od 4- -go do 12-go są już dla was dostępne, a to dopiero początek. Aspektem, który nazywacie polem zerowym, jest aspekt krystalicznego wymiaru. Rozszerza się do energii wymiarów, które faktycznie w was istnieją, jednak pozostawały uśpione, niedostępne dla ludzkich rzesz i te krystaliczne wymiary są waszym prawdziwym źródłem bez skazy, poza tym istniejecie w nich w wyższej formie.

2014 - zasiew zmian

Mistrzowie, rok 2014 to rok zasiewu zmian
, ekstremalnych zmian. A kody wymaganych zmian wejdą, gdy pojawią się otwory – główne punkty węzłowe, które można nazwać wydarzeniami astrologicznymi. Są one czymś o wiele ważniejszym, niż wam się dziś wydaje. Każdemu astrologicznemu węzłowi towarzyszą kody, które działają przez indukcję zarówno na pole aury, jak i na przemieszczenie planetarnego rezonansu. Kody te służą niezliczonym celom.

Kodowane astrologiczne wydarzenie jest jak animowane źródło energii, organiczna kaskada, która wpływa na wszystko wokół na bardzo głębokim poziomie. To celowo i świadomie nasączona koordynacja świętej częstotliwości. Światło cząsteczkowe we własnym układzie jest tak samo żywe jak wy, różnica polega na tym, że ono nie ma żadnych „osobistych” programów, a jego rozwój zależy trochę od astrologicznej „mieszanki i rezonansu”, a także od środowiska ziemskiej płaszczyzny. Mówiąc inaczej: geo-kody i jonowe infuzje przenoszone przez astrologiczne otwory, powodują subtelne przełączenia w górę, które umożliwiają nie tylko przemiany, lecz podbudowują również to przesunięcie w górę wprowadzając matrycę o wyższej częstotliwości.

Jeśliby astrologiczne węzły energetyczne, szczególnie przesilenia słoneczne, równonoce i zaćmienia, były postrzegane jako narzędzia indukcji, czym są naprawdę, wtedy byłyby trafnie definiowane jako szczeliny ewentualnych czasoprzestrzeni, jako holograficzne wkładki – celowo zarządzane przez organiczną geometrię natury i ramy rezonansu ich wejścia na wasz poziom oraz ich ekspansywną esencję. Nic nie stoi w miejscu, i niezależnie od tego, jak jest mierzony czas i wymiary, mechanizm pracuje nadal a przemiany ujawniają się i wyrażają za sprawą astrologicznych fal grawitacji. W tym procesie, stworzonym przez wasze wyższe Jaźnie, istnieje boska logika.

W drugim roku nowej Ziemi jest ważne, abyście zwrócili większą uwagę na mentalną koncentrację. Czasami, chcąc zachować skupienie, możecie się czuć, jakbyście musieli walczyć o równowagę. Powodem jest kombinacja napływu nowej energii, a także potrzeba nie tylko dopasowania oraz skalibrowania, lecz również skrystalizowania celów i zamiarów. Wodnikowe przesunięcie spowodowało zmianę współczynnika jonów (w ciągu ostatnich 20 lat promieniowania słonecznego), które otaczają planetę, i teraz każde z was musi doprowadzić swoje życie duchowe do porządku. Zmiana współczynnika jonowego powoduje przesunięcie w górę „okablowania kodowego” pomiędzy mentalnymi obszarami świadomości i podświadomości, pomiędzy fizyczną rzeczywistością a boskimi wzorcami. Z powodu koronalnych wyrzutów słonecznej materii, strumienie plazmy anionowej okrążają Ziemię i plasują się w niektórych zakątkach i świętych miejscach. To umożliwi łatwiejszy dostęp do spójnej świadomości theta, i to dzięki tej spójności theta, w nowej rzeczywistości naprawdę możecie skuteczniej stwarzać nową Ziemię.

Wielki Krzyż Kardynalny

Kwiecień 2014 prezentuje wam najbardziej niezwykłe zwiastuny przesunięcia we wszystkich waszych aktualnych wcieleniach. To niesamowita i wspaniała częstotliwość
, chociaż intensywna. Nie chodzi nam o dawanie wam horoskopu, lecz o lepsze wyjaśnienie tego, co się dzieje. Tak, energia będzie dla was wyzwaniem, lecz możecie ją optymalnie rozdysponować, a kiedy to zrobicie, możecie zwiększyć swój iloraz światła. Maksimum Słońca i odwrócenie biegunów magnetycznych, które miało miejsce w drugiej połowie 2013 roku, spowodowało u wielu z was stan delikatnej dezorientacji i niezauważalnego zamieszania. Przenikający letarg. Chcę powiedzieć, że energie w maju całkowicie odparują te skutki, i zrealizujecie wiele swoich zamiarów. Zyskacie też nowe zrozumienie kierunku i klarowności. Nawet, gdy ten okres przejścia Wielkiego Krzyża i harmonicznego spustu będzie będzie się wiązał z wyzwaniami, powinniście w tym okresie nie tylko utrzymywać stabilność, lecz również wykorzystać te energie dla najwyższego dobra. W nowym matriksie będą, między innymi, uwolnione wasze zdolności twórcze. Zostaniecie również obciążeni odpowiedzialnością za to, nad czym się zastanawiacie, bo to przyjdzie do was szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Musicie odpowiedzialnie zarządzać myślami.

Kardynalna druga faza

Szczerze powiedziawszy, ten Wielki Krzyż Kardynalny jest zwiastunem drugiej fazy serii harmonijnie przeplecionych wydarzeń, które będą miały monumentalny wpływ na Ziemię i ludzkość. Wydarzenia będą „krótkotrwałe”, choć z intensywnym przebiegiem, a wystąpią na przestrzeni 4 miesięcy, poczynając od marca i zamykając się wraz z końcem czerwca 2014. Jednak ich krystalizacja będzie się toczyła „długoterminowo” i w sposób, który na zawsze odmieni paradygmaty.

Astrologia w ciągu kolejnych 7 tygodni pokaże jedne z najpotężniejszych przesunięć nowej Ziemi związanych z przejściem. Podczas, gdy marcową równonoc – fazę początkową harmonicznego spustu – mamy już za sobą, w kwietniu 2014 zbliżamy się do bardzo rzadkiej i wyjątkowo potężnej astrologicznej kombinacji, w której 4 planety ustawiają się pod wzajemnym kątem 90 stopni (Pluton, Jowisz, Mars i Uran), tworząc Wielki Krzyż Kardynalny.

Każda planeta znajduje się w 13 stopniach znaków kardynalnych – Pluton 13 stopni Koziorożca, Jowisz – 13 stopni Raka, Mars – 13 stopni Wagi, a Uran – 13 stopni Barana – co zwiastuje znaczące przesunięcie i przejście. Rzadki Wielki Krzyż Kardynalny będzie najściślejszy ze wszystkimi 4 planetami 23 kwietnia – dokładnie na 13 stopniach. Trzynastka to częstotliwość nowej przemiany ziemskiej a także kodów krystalicznej aury ciała świetlistego – 12 + 1 = 13.

Kolejne, bardzo ważne kodowane faktory astrologiczne, jeszcze wzmocnią ten Wielki Krzyż i należy zwrócić na nie uwagę.

- Dwa zaćmienia spięte Wielkim Krzyżem – podczas pełni Księżyca i Słońca – będą istotne.
- Dodatkowo w czasie trwania Wielkiego Krzyża Kardynalnego w biegu wstecznym znajduje się Mars, Pluton i Saturn.
- Słońce wciąż domyka przebiegunowanie i swoje maksimum.
- Ma miejsce silny deszcz meteorów – komet.
- Mniej niż 2 tygodnie temu Ziemia została zbombardowana najsilniejszą flarą słoneczną klasy X (koronalny wyrzut masy) – jonami, które w rzeczywistości nadal działają jako wzmacniacz


Poziom częstotliwości znów wzrósł. Planety, które utworzą ten Wielki Krzyż Kardynalny 23 i 24 kwietnia, reprezentują 4 święte żywioły królestwa Ziemi i będą przebywały w znakach kardynalnych (energia pierwotna).

- Pluton – Koziorożec (znak kardynalny Ziemi)
- Mars – Waga (znak kardynalny Powietrza)
- Jowisz – Rak (znak kardynalny Wody)
- Uran – Baran (znak kardynalny Ognia)

4 planety Wielkiego Krzyża Kardynalnego znów pobudzą otwarcie, które rozpoczęło się podczas marcowej równonocy. Konfiguracja będzie wielkim wyzwaniem, a energia będzie się łączyć ze wszystkimi faktorami częstotliwości tej mieszanki. To da przyspieszenie wszystkim eterycznym i fizycznym obszarom Omni-Ziemi.

Zaćmienie Księżyca – 15 kwiecień

Z całkowitym zaćmieniem Księżyca 15 kwietnia nastąpią duże zmiany we wszystkich królestwach Ziemi i u ludzkości. Wszystkie żywe królestwa i wielowymiarowe aspekty Omni-Ziemi staną się jeszcze bardziej przejrzyste i bardziej zdolne do komunikacji i wyrażenia życiowej witalności. To jest część rozszerzenia.

Już nawet wasi naukowcy zauważyli dziwne nowe formy światła, nazywając je świetlistymi koboldami, i „ciekawe” fotoniczne meduzy (tekst archanioła Metatrona „Wejście do ery Wodnika i promieniowanie antropocentryczne”).

Po zaćmieniu w pierwszym tygodniu maja pojawi się kodowany deszcz kometopodobnych meteorów, po czym Mars wyjdzie z ruchu wstecznego. Wszystko to przypieczętuje gwiezdna brama, która pojawi się podczas letniego przesilenia pomiędzy 23 a 28 czerwca.

Zaćmienie Słońca – gwiezdna brama i kwantowa emisja. W rzeczywistości zbliżający się Wielki Krzyż Kardynalny stanowi mechanizm otwierający spektakularny spust, kwantową emisję, która zwiastuje drogę i potencjał do zapowiadanej konwersji do świętego potencjału – kosmicznej prawdy, zbudowanej na fundamencie bezwarunkowej miłości i wypełnienia świętego proroctwa. To się dzieje na wielu frontach.
Nic z tego nie jest przypadkowe, te energie zawierają wspaniały astrologiczny koktajl częstotliwości, które przyniosą niesamowite przemiany w następujący sposób:

Równonoc i przesilenie – wzmacniacz otwarcia;
Otwarcia zaćmienia i kodowane przesunięcie pobrania;
Osłabienie zasłon w wyniku gwiezdnych bram;
Wniesienie kodów „powrotu dharmy” i „ chrystusowego zasiewu”;
To doprowadzi do sfinalizowania nowego krystalicznego firmamentu w 2038;
Zmiana DNA ciał do formy krystalicznej za pomocą procesu jonizacji przez CME (koronalne wyrzuty masy).

Ludzkość musi się przebudzić do wyższej świadomości, do świętej mądrości, musi przezwyciężyć uwarunkowania socjalne, polityczne i religijne ramy wynikające z chciwości, władzy i lęku, aby nową Ziemię stworzyć na fundamencie harmonii, pokoju, najwyższego dobra wszystkiego w suwerennym współczuciu i integralności.

Harmoniczny spust to czas działania. Gromadźcie się, zasiewajcie nasiona przemian i nie obawiajcie się! Rewolucyjna astro-dynamika, która dominuje w portalu harmonii, wymaga grupowego zrozumienia, a wręcz udziału erudytów.

Większość astrologów traktuje wydarzenia, jakie następują, w tradycyjny, wyuczony sposób. Lecz ja wam powiadam, że tutaj dzieje się o wiele więcej niż wielu rozumie lub może zaakceptować. Wszystko, co się dzieje, jest w jakiś sposób zakodowane i nie mogło się wydarzyć przed TERAZ
, w nowej Ziemi z roku 2014 wszystko wiedzie w kierunku roku 2038.

I chcę jeszcze powiedzieć, że ci z was, których nazywacie „seniorami”, są rzeczywiście bardzo napędzani energią roku 2014 czując, że muszą „zrobić wszystko właściwie”, aby poprawić relacje. Kochani, nie ma lepszego momentu na to, żadnej lepszej energii niż harmoniczne fazy roku 2014. Dwie kwadratury Uran – Pluton (w kwietniu i grudniu) oferują wspaniałe chwile na przeprowadzenie zmian tym, którzy chcieliby dokonać szerszego sklarowania lub niezbędnych napraw. Pamiętajcie, że wasz czas na poziomie dualizmu jest mierzony biciem serc, a zmiany mogą zajść w każdej chwili. Wykorzystajcie chwilę TERAZ.

Wodnikowe przesunięcie

Obecny czas daje każdemu z was możliwość wyboru życia w wolności, wyboru pozbycia się trosk i obaw oraz stworzenia sobie dobrostanu. Szanujcie, pielęgnujcie i zaakceptujcie MIŁOŚĆ. To jest nauka i częstotliwość Boga. To jest sposób, w jaki ludzki ród się zjednoczy, sposób, w jaki ludzkość się wzniesie, a 2014 jest decydującą fazą na to, abyście wspólnie stwarzali Ziemię, jakiej pragniecie. Drugi rok nowej Ziemi, 2014 inicjuje prawdziwą fazę tego, co będzie nazywane „Epoką Wodnika” – prawdziwy początek wodnikowych przemian.

Mistrzowie, w związku z powyższym doświadczacie jednego z najważniejszych wcieleń. Tak już jest, że niektóre etapy waszych rozległych żywotów są bardziej zaznaczone przez wektory czasoprzestrzeni umożliwiające zwięzłe skoki kwantowe. Zawierają ważne klucze o decydującym znaczeniu, które was definiują. To jest jedno z takich wcieleń. Energia i czas poruszają się szybko, wiele się dzieje na waszej Ziemi, kiedy dostrajacie się do krystalicznych przejść nowej Ziemi 2014. To nie będzie łatwe, ponieważ nic, co warte zachodu, naprawdę nie dzieje się bez skupienia i wysiłku
, lecz to będzie radosne dokonanie i poświadczenie kwalifikacji. Ponieważ jesteście duszami wybranymi, aby stworzyć planetę harmonii. Zgodnie z tym rok 2014 jest niezwykle ważny, pod wieloma względami ważniejszy od roku 2013. W roku 2013 byliście we wczesnej fazie adaptacji do nowej Ziemi. Trenowaliście korzystanie z nowych czakr, poszerzając je do wyższych wymiarów. W 2014 zaczniecie rozciągać nowe skrzydła i próbować lotów ku nowym spektrom. Będziecie pracować w spójności theta, stwarzając wizualnie świat harmonii! To będzie wymagało czasu, lecz macie teraz do dyspozycji potężne narzędzia.

To, co zaszło w roku 2012, było zwiastunem początku, nie końca. 2013 był rokiem paradygmatu nowej Ziemi, nowym początkiem. Ten nowy początek to nowe szablony dla nowej Ziemi. Wzniesienie Ziemi umożliwiło rewizję wymiarów i rozszerzenie planety. Ziemia została poszerzona do pola krystalicznego, do wymiarów 4 – 12. W roku 2013 rozpoczęliście naukę procedur, a w 2014 wciąż będziecie poszukiwać – idąc dalej. To będzie wymagało skoncentrowanego wysiłku.

W roku 2014 nadal będziecie doświadczać wielu subtelnych przesunięć na poziomie świadomości. Wasz rozbudowany system 44 czakr ciągle się dopasowuje do nowej mądrości i do funkcjonowania w nowych wymiarach. Warstwy waszego CEF (krystalicznego pola aurycznego) są ciągle jeszcze nieco płynne i u wielu z was nadal się stabilizują. Rozszerzenia mogą mieć i mają – w różnych stopniach – wpływ na wasz system zmysłów i pole emocjonalne.

Niesienie krzyża – Wielkiego Krzyża

W 2014 aspekty wewnętrznych konfliktów przesuną się do fazy oczyszczającego tygla. Nieuczciwość, błędy, cienie, które były ukryte – wyjdą na powierzchnię, aby można im było spojrzeć w twarz. Skierujcie swoje starania na najwyższe cele. Priorytetyzyjcie! Sprawdzajcie swoją ścieżkę.., i planujcie podróż świadomie.

Życie może być trudne, i to jest wielka prawda. Lecz tak jest tylko dlatego, że oczekujecie wyzwań, przechodząc przez nie. Jesteście nie tylko studentami „Ziemskiego Uniwersytetu”, jesteście profesorami, którzy w wyższych królestwach stworzyli plan nauczania. Konieczne jest mentalne skupienie, lecz macie narzędzia, aby przejść całą ścieżkę mistrzostwa.

Zakończenie

W trakcie trwania Wielkiego Krzyża nie możecie siedzieć zadowoleni na kanapie. Będziecie poprowadzeni. Prosimy, abyście się na to zdali, ponieważ jakkolwiek ma on swoje wyzwania, tworzy znakomity dobroczynny rezonans.

Najmilsi, harmoniczny spust i brama gwiezdna w 2014 to doskonała okazja aby odnaleźć brakujące kawałki waszych puzzli. Nadszedł czas, aby wnieść swój wkład i energię badając dziedzictwo, którym będzie wasze życie. I tak, to włącza finalne części zebrane ze sobą
, gromadzenie się będzie konieczne!

Krystaliczna częstotliwość będzie w 2014 roku jeszcze silniejsza. Wywoła rezonans, który podziała na każdego z was pobudzając bezgrzeszność. Bezgrzeszność jest po prostu wiedzą, kim jesteście, i że zawsze jesteście wierni swojej JAŹNI – w najwyższym stopniu. To wymaga od każdego z osobna, aby wszedł we własną moc i integralność
, to jest oznaka prawdziwego mistrzostwa.

Nadszedł czas, aby mistrzowie, którzy są pośród was, zaangażowali się, skorzystali z mądrości, serca i odważnie działali.

Powiedziałem wam, że w niektórych okresach roku 2014 będziecie zobligowani, aby się skoncentrować na innych obszarach waszych strumieni życia. Ten czas jest teraz. Zostaliście wezwani, aby zmierzyć się ze sobą i zastanowić się, co trzeba zrobić. Przedefiniujcie wewnętrzne umowy i ustalcie, jak chcielibyście wykorzystać czas pozostały wam na planecie. Będziecie zmuszeni wykorzystać ten moment i zrobić listę
., liniowe życie jest kwantową uderzeń serca
, wykorzystajcie każdy dzień!

Nadszedł czas, aby napisać wewnętrzną książkę, czas aby obudzić śpiących. To jest czas Wielkiego Krzyża Kardynalnego i portalu harmonii!

Jam Jest Metatron i dzielę się z wami tymi PRAWDAMI. Wy jesteście umiłowani.”



Archanioł Metatron via Tyberonn nr 95 – 12.04.2014 http://www.Earth-Keeper.com
tłumaczenie Teresa Serafinowska



Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » wtorek 22 kwie 2014, 19:42

Kiara pisze:Trochę o tym co na dole i na górze i jaki ma wpływ ten wymiar na Ludzką przyszłość...


Ano jaki ma wpływ ludzką przyszłość.
Bo to jest tak jak by zapytać jaki wpływ ma wątroba na funkcjonowanie mózgu :D
Albo jesteśmy Całością albo się rozpadamy, ewentualnie robimy przeszczep :D
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 23 kwie 2014, 12:51

Najmilsi, harmoniczny spust i brama gwiezdna w 2014 to doskonała okazja aby odnaleźć brakujące kawałki waszych puzzli

no właśnie, zbieram i zbieram,-
a kto zbiera w końcu zbierze..
:D ;) :lol: 8-)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 30 kwie 2014, 11:37

Dlaczego jest bardzo ważne Tu i TERAZ i jak bardzo ono jest ważne wytłumaczono bardzo dobrze w tym przekazie.

Tym co MYŚLIMY i JAK myślimy ( zawsze tworzymy myślą) budujemy swoją terażniejszość, zatem smutek , cofa w przeszłość, radość wynosi w przyszłość, bo te uczucia mają pola wirowe tak działające, smutek w dól , radość w gorę.

To bardzo prosta wiedz, mówimy o niej mnóstwo razy i nadal ciągle skupiamy uwagę na destrukcji pomimo iż powinniśmy na pozytywie. twierdzenie, "ja nic nie mogę..." blokuje działanie, Człowieku MOŻESZ WSZYSTKO, tylko pozwól sobie na to naprawdę !

Kiara.

Im więcej cieszysz się obecną chwilą, tym szybciej twoje marzenia i pragnienia przypłyną do twojego momentu Teraz

29 kwi 2014 2 komentarzy

by krystal28 in Anioły

.

Dzisiaj chcielibyśmy skupić waszą uwagę na mocy, która istnieje w chwili obecnej. Na pewno wielu z was powiedziano, że obecna chwila jest wszystkim, co tak naprawdę istnieje. Naszym zamiarem jest, aby podzielić się z wami, dlaczego moment Teraz jest tak bardzo transformacyjny, który jednak tak często może wymykać się podczas, gdy skupiacie się na przyszłych wydarzeniach i przeszłych żalach.

Podzieliliśmy z wami, że czas jest iluzją. Często odnosimy się do całego czasu, że jest zbieżny lub równoczesny, gdyż każdy moment jest po prostu inną perspektywą momentu Teraz. Duża część waszej energii jest marnowana na waszym skupieniu na „przyszłych” lub „przeszłych” wydarzeniach. Często mówimy, że jeśli jesteś zmartwiona, jesteś skupiona na przyszłości, a jeśli jesteś smutna lub skruszona, jesteś skupiona na przeszłości. A gdy jesteś w pokoju, jesteś w pełni obecna w chwili Teraz. Z pewnością masz zdolność do odczuwania negatywności w chwili obecnej, jednak tylko w chwili Teraz masz możliwość przesunięcia swojej perspektywy.

Wielu z was pozwoliło, aby duża część waszego życia przeszła bez prawdziwego uczucia mocy, jaką moment Teraz posiada. To jest gdzie znajdują się wszystkie twoje twórcze moce. Bycie obecną w chwili Teraz pozwala dokładnie ocenić, jak się właśnie wtedy czujesz. Co obecnie czujesz przyciąga więcej doświadczeń o podobnej wibracji jaką decydujesz się utrzymywać. Wielu pozwala, aby troski o przyszłość obrabowywały ich ze spokoju umysłu, który mogliby utrzymywać w chwili Teraz. Możemy was zapewnić że pragnienia i marzenia, które macie dla swojej „przyszłości” nie przyniosą wam więcej spokoju, więcej szczęścia, niż jesteście w stanie sobie zapewnić w tej chwili Teraz. Jednak wielu patrzy w przyszłość i mówi: „Będę szczęśliwa, kiedy
. albo będę szczęśliwa jeśli
„. Jednak szczęście i spokój, których poszukujesz nadal będą się wymykać, jeśli wciąż będziesz szukać swojego szczęścia w tym, czego jeszcze nie zamanifestowałaś. Nie twierdzimy, że nie możesz mieć marzeń i pragnień do spełniania. Co mówimy, jest to, że osiąganie tych marzeń i pragnień nie przyniesie ci więcej spokoju i radości, jeśli nie nauczysz się ich utrzymywać w chwili obecnej i cieszyć się momentem, w którym jesteś.

Widzisz, nadal będziesz popychać marzenia i pragnienia do swojej przyszłości, goniąc przed sobą „zwisające marchewki„. Dlaczego? pytasz, bo nie jesteś w wibracyjnym rezonansie wymaganym, aby przyciągnąć te marzenia i pragnienia do swojego życia. Możemy ci powiedzieć, że poczucie wdzięczności jest znacznie mocniejsze w manifestowaniu twoich marzeń niż inne emocje, które możesz przywołać. Widzisz, tak wielu próbuje manifestować swoje marzenia i pragnienia poprzez wdzięczność, którą „będą” odczuwać, kiedy będą je mieć spełnione. Jednak faktycznie tak nie działa proces manifestacji. Manifestujesz swoje marzenia i pragnienia, będąc wdzięczną w tej chwili za wszystko to co masz. Tylko wtedy przyciągniesz więcej tego, za co możesz być wdzięczną.

Wielu z was dowiedziało się o ogromnej sile jaką wasze myśli posiadają, w wyniku czego wielu z was próbuje zmusić siebie do pozytywnego myślenia tak często, jak możliwie pamiętacie. Do tego uśmiechamy się. Z pewnością pozytywny umysł przyciągnie pozytywne doświadczenia, to na czym się skupiasz, poszerza się. Jednak nie musisz ciągle mieć pozytywnych myśli, ale raczej być radosną, wdzięczną i w spokoju w tej chwili Teraz. To przyniesie ci więcej momentów, które pozwolą ci, aby kontynuować poczucie radości, wdzięczności i spokoju.

Gdy siedzisz i rozważasz, jak twoje marzenia i pragnienia zamanifestują się do twojego życia i jak szczęśliwa będziesz, gdy osiągniesz te marzenia, nadal utrzymujesz je w „przyszłości”. Tak często słyszymy: „Jeśli tylko moje marzenia spełniłyby się dziś, mogłabym być szczęśliwa, i w spokoju„. Pozwól nam podzielić się z tobą kluczem do manifestowania twoich marzeń: Im więcej cieszysz się obecną chwilą, tym szybciej twoje marzenia i pragnienia przypłyną do twojego obecnego momentu Teraz. Kiedy nauczysz się żyć w teraźniejszości, synchroniczność jest zrównana z twoją istotą w każdej chwili i będziesz się zastanawiać, jak mogłaś kiedyś żyć w inny sposób. Widzisz, w przeciwieństwie do tego, jak wielu uważa, przeszkody na twojej ścieżce, nie są w drodze; raczej są one sposobem na manifestowanie twoich marzeń i pragnień. Są one częścią manifestacji twoich marzeń. Gdyby nie były, nie istniałyby. Im więcej cieszysz się ścieżką, na której jesteś, tym szybciej twoje marzenia i pragnienia będą mogły się zamanifestować w twojej rzeczywistości.

Chcielibyśmy, abyś stała się obecna w tym właśnie momencie. Co teraz czujesz? Nie myśl o tym, co musisz zrobić w następnej godzinie, dniu lub tygodniu. Chcemy, abyś myślała o tym właśnie momencie. Jak się czujesz? Przekonasz się, że dokładnie w tej chwili Teraz, masz możliwość być w spokoju, odczuwać radość, wybrać szczęście. Stres, który wielu z was ciągle odczuwa zanika, gdy skupiasz się na dokładnie obecnej chwili, bez żadnych innych myśli, trosk lub wątpliwości. To tylko wtedy, gdy znów pozwolisz sobie na skupianie się na przyszłości, strach, frustracja, niepokój, stres, osądy i zmartwienia ponowne wchodzą do twojego umysłu. Nieustanne życie w przyszłości – „co nadejdzie” jest nauczonym nawykiem, jaki wielu z was utworzyło. Jednak każdy z was ma możliwość ponownego wytrenowania swojego umysłu tak, aby być obecnym w chwili Teraz o wiele częściej.

Kiedy czujesz przypływ strachu i zmartwienia i stres zaczynają zalewać twój umysł, prosimy cię o skierowanie swojego skupienia z powrotem do chwili obecnej. Zmartwienia, jakie utrzymujesz, oparte są na „jeśli” i zbliżających się prawdopodobieństwach, które jeszcze się faktycznie nie wydarzyły. Te manifestacje są tylko tym, czego twój logiczny umysł się obawia, że się „wydarzy„. Jedynym sposobem, który może zapobiec lub rozwiązać te prawdopodobne przyszłe obawy jest bycie w pełni obecną w tej chwili Teraz. Prosimy, abyś pozwoliła sobie na dar spokoju, który może być odczuwalny tylko w tej chwili Teraz; tu gdzie twórcza moc się znajduje. Skierujesz swoje przyszłe momenty Teraz, oparte na myślach, uczuciach i emocjach, które utrzymujesz obecnie. Pamiętaj, strach i szczęście są wyborami. Zależy tylko od ciebie, aby zdecydować, co chcesz teraz odczuwać.

Więc przypominamy ci, bądź obecna, bądź w spokoju i ciesz się tą chwilą.

Z miłością i światłem, jesteśmy waszymi Anielskimi Przewodnikami

Taryn Crimi, 26 kwietnia 2014

http://www.angelic-guides.com/2014/04/2 ... nt-moment/

Przetłumaczyła Krystal


http://krystal28.wordpress.com/


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

baba
x 129

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: baba » środa 30 kwie 2014, 23:35

Bardzo dobre przypomnienie o tym co ważne w tym przekazie. 8-)
A poza tym przepadam za forumowymi rozmowami. Czytam to samo "po pewnym czasie" i widzę jak się zmieniam bo całkiem inaczej te same teksty odczuwam niż wcześniej czytając. W żywych rozmowach wszystko jest ulotne i nie można tego tak dobrze zaobserwować. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 02 maja 2014, 11:29

Ten przekaz wstawiam bo jest w nim znacząca informacja gdy czyta się go uważnie i odczyta ją miedzy wierszami....
Pewnym istotą grunt się pali pod nogami ... wskazanie na Holandię .. domy z sera i Francję... tu już dosłownie.

Kiara.

01.05.2014 Proklamacja Królestwa Pokoju. ASANA MAHATARI (Saint Germain)







Ukochani Ludzie,

Wydarzenia przyjmują swój bieg i nieustannie przepychają się na powierzchnię i do Świadomości Ludzkości. Przed nami na długi, długi czas stoją Pokój i Harmonia albowiem zaprawdę:
Ja przyszedłem na Ziemię aby ogłosić Królestwo Pokoju!

Ja Jestem
ASANA MAHATARI


Sprawozdanie:
śnię o przerzucaniu wojskowych jednostek na całym świecie i wszyscy mówią o Francji. Tej samej nocy mój brat Karl śni o domach które podobne są do „sera z dziurami” przy czym pojedyncze mieszkania i części domów znikają podczas gdy inne pozostają. Ludzie dalej żyją w tych domach jakby nic się nie stało. Również zaalarmowana przez Karla we śnie straż pożarna nie wie o tym i czyni wszystko tak jakby tego w ogóle nie było. Podsumowując: dwie różne wskazówki które jednak – jak przypuszczam – mają ze sobą coś wspólnego (koniec sprawozdania).


Faktycznie, dwa sprawozdania które łącza się wspólnie w jedną historię.


W świetle światowej areny
Po tym jak na całym Świecie objawi się Wam Niebo, po tym jak zaprezentują się Wam Niebiańskie Królestwa Światła i wystąpią na arenie światowej, przez posiadających władzę na tej Ziemi podjęte zostaną ogromne wysiłki – aczkolwiek bezskuteczne – aby to powstrzymać i Francja w tych dniach będzie miejscem w którym odznaczy się to w sposób szczególny poprzez aktywację obfitego w Wydarzenia łańcucha pomyłek i błędów.


Pomimo tego że Potop Światła w tych dniach osiągnął dotychczas nieosiągalna skalę, to nadal jeszcze bardzo wielu Ludzi cofać się będzie w obliczu Światła i będą zaprzeczać temu co oczywiste. Ci ludzie wywołają „przesunięcia jednostek wojskowych” i ten Świat na bardzo krótki czas utrzymywać będzie w niepokoju przede wszystkim zdezorientowanych Ludzi.


Znaczącym jest aby zrozumieć że wszystko wydarzy się w bardzo krótkim przedziale czasowym. Przed momentem w którym wydarzą się wielkie Przełomy opisane słowem „Wydarzenie” – do momentu w którym wojska tej Ziemi spróbują temu zapobiec – mijają zaledwie godziny lub dni „licząc palcami jednej dłoni”. Po tym wszystko co dotychczasowe jest już zaledwie Historią.
Po tym nastąpi nowy czas bez Czasu. Czas w którym Światło nie rzuca żadnego Cienia, okrzyknięty przez Wojowników Pierwszych i Ostatnich Godzin.


Holograficzne Obrazy
Przy tym stanie się tak jak opisał to drugi Sen.
Zaufane Wam Rzeczywistości po kolei zostaną przeprowadzone do Światła Piątego Wymiaru. Wiele mieszkań pozostanie i Ludzie którzy tam mieszkają nie zauważą tego co się dzieje, tego co właśnie miało miejsce. Tego że ich Sąsiad „wyjechał” w Podróż na zawsze lub też że połowa domu już więcej nie istnieje. Ta Iluzja pozostaje na niżej wibrujących Poziomach i „usunięte domy” zostaną zastąpione nowymi Hologramami, tak aby Ci co pozostają nie zauważyli tej przemiany.
To dotyczy również „straży pożarnej” ponieważ ta grupa pomocników – jak również wszystkie inne grupy pomocników tego typu – egzystują jedynie na poziomach stałej materii Czasu i Przestrzeni 3D i na niektórych Poziomach 4D. Numery alarmowe straży pożarnej, pogotowia ratunkowego i policji nie mają żadnego znaczenia w Świecie do którego teraz wchodzicie.


Wydarzenie się zbliża
To „Wydarzenie” zbliża się i zbliża!
Nie liczcie dni, nie liczcie tygodni, nie liczcie miesięcy albowiem to Wydarzenie znajduje się z dala od takiego Postrzegania. To „Wydarzenie” manifestuje się w Dniu który wybrał na to Bóg i w Dniu „wielkich zgodności”, w Momencie w którym panują na to doskonałe kosmologiczne warunki.
Znakiem tego zbliżającego się czasu jest w wielkiej skali: Przebudzanie się
i zaprzeczanie Przebudzeniu. Dla ślepych i głuchych zostają mieszkania na Ziemi, podczas gdy dla tych którzy otworzą się na Objawiania Nieba zaczyna się Epoka Chwały Boga. Mijają dni, przemijają tygodnie. Wymagane od Was były miesiące i lata cierpliwego czekania. Koniec z tym.


Moment Piękności Boga jest bliski.
Miłość Boga ogarnia Życie,
aż uzdrowione zostaną Serca Ludzkie
i ukończony zostanie Świat.


Ja Jestem to Ja Jestem
ASANA MAHATARI
(Saint Germain)



//Patrz również: 21.04.2014 Człowieku, powstań! SANANDA – kliknij tutaj//



Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: barneyos » piątek 02 maja 2014, 18:01

Hm, ser z dziurami - Szwajcaria też jest znana z serów, i z nimi kojarzona. A to stolica światowej bankowości, więc ...
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

ODPOWIEDZ