Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nowe Ziemia ,nowe czasy

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Ziemia, jak to się wszystko skończy?

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 25 mar 2017, 10:40

ważka pisze:
Channell, dzięki za przeniesienie postów, czy mogłabyś przenieść post ze "środa 22 mar 2017, 11:51" na początek tego tematu, bo był on czymś w rodzaju wprowadzenia. Chyba, że posty można układać tylko chronologicznie.


Posty układają się chronologicznie ,ale skopiowałam ten post i wstawiłam w ten pierwszy na początku tematu.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
ważka
Posty: 105
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2016, 15:55
x 17
x 21
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podziękowanie: 176 razy

Re: Ziemia, jak to się wszystko skończy?

Nieprzeczytany post autor: ważka » sobota 25 mar 2017, 12:21

Przebiśniegu, śpij dalej


Kiara pisze:Taka .. tak .. LUDZIE mają się wycofać z ziemi... opuścić ją , przenieść się na inne planety ..


Kiara wpadła z tym jak bomba, ale pozwoliło mi to wreszcie zrozumieć kim są te „syntetyki”. Nie dowiedziałam się tego od Kiary, żeby nie było, że mi coś podesłała na moją skrzynkę. Mój mózg pracował na tym przez cały dzień i późnym wieczorem z przestrzeni („przestrzeń jest informacją”) przyszła podpowiedź.

abcd pisze:Choć my, ludzie jeszcze tego nie odczuwamy to czasy wolnostojeństwa/ czyńta co chceta już się skończyły, a nie każdemu jest to na rękę i... próbują wciąż jeszcze ugrać swoje.


Moim zdaniem sama budowa energetyczna człowieka zaprzecza jego wolnostojeństwu. Najlepiej ten system opisuje Huna. My ludzie utożsamiamy się ze Średnim Ja, tak naprawdę „jesteśmy” tym Średnim Ja, czyli świadomością. Niższe Ja – ono naprawdę przebywa niżej fizycznie – jest oddzielną istotą, która jest sztucznie ze Średnim Ja zespolona. Niższe Ja ma bezpośrednie, bezwysiłkowe połączenie z tzw. Nadświadomością, średnie Ja nie ma go w ogóle, może komunikować się tyko z Niższym Ja. Tylko pytanie czym jest ta Nadświadomość? Zgłębiałam w ten temat bardzo długo i odkryłam/dowiedziałam się, że jest to interface do „podłączania się” do nas istot z Wyższego wymiaru. Stąd pewnie wzięła się idea wielobóstwa, aniołów. Nie jeden anioł stróż, tylko wielu aniołów. Dawniej ludzie rozróżniali te istoty, nadawali im imiona itp. Wprowadzenie idei „jednego boga” jako wyższej w stosunku do wielobóstwa spowodowała, że ludzie dostali już zupełnego pomieszania w kwestii tego kto jest kim, kim są oni sami


abcd pisze:Czy nam się to podoba czy nie jest ona, czyli Ziemia istotą świadomą - rzekłbym, że bardziej niż my sami sądzimy o swojej świadomości - a jako najemcy, nie właściciele mamy do gadania tyle co...


Też tak uważam, po pierwsze to my jesteśmy tu tylko gośćmi, a niektórzy panoszą się tu tak, jakby byli panami, po drugie nie jesteśmy tu najważniejsi. Są inne istoty, jakoby niższe od nas jak rośliny i zwierzęta, które też czują i myślą, są również jakieś istoty, które żyją pod ziemią


ex-east pisze:Uwazam wrecz, ze jako istoty ludzkie wcielone tutaj, na tym i teraz planie fizycznym jestesmy jednoczesnie tymi odwiecznymi kosmicznymi tworcami, a wlasciwie samo-stworcami. To mysmy stworzyli Ziemie, przyholowali na jej orbite Ksiezyc ( sztuczny satellita) i zasiali na Ziemi zycie.


Ex-East jesteś w tej wypowiedzi bardzo East(ern). W „wielkim” umyśle wszyscy jesteśmy jednym. Ale fizycznie musimy rozdzielić się na różne poziomy, właśnie niższe i wyższe, żeby móc, każdy na swoim poziomie wykonywać swoje zadania/prace. I dobrze/lepiej byłoby, żeby przy wykonywaniu tych zadań inspiracja szła z góry, a nie od naszego ego.

Miałam kiedyś taką wizję: Wielki Kosmita/teraz nazwałabym go Pierwszym, niósł mnie w górę, w swoim plecaku. Wspinał się po linie, po pionowej skale, jakby w szybie wydrążonym w ziemi. Z góry od czasu do czasu spadały na nas kamienie, ja chroniłam wtedy jego i swoją głowę. Jestem bardzo samodzielna, też chciałam podciągać się na linie. Dał mi do zrozumienia, że to jest jego sprawa. W czasie postoju karmiłam go wielką łyżką, chciał, żebym ja też jadła, w tym samym czasie. Kiedy ja jadłam, on zasypiał ze zmęczenia. Wizja trwała prawie dwa dni, robiłam różne rzeczy w rzeczywistym świecie, a w tle szła wizja. W końcu doszliśmy do wylotu szybu, ja zostałam na linie, on wyszedł na zewnątrz. Z góry dobiegały do mnie odgłosy walki. Wynurzyłam się na powierzchnię, Kosmita leżał na ziemi, powalony, nad nim stał Smok wielkości wieżowca. Szybko wypatrzył mnie na ziemi. „Pożycz mi ją” (jak to pięknie skasowało moje ego) zwrócił się do Kosmity. On skinął głową. Okazało się, że Smok miał powbijane w twarz i szyję kolce jakiejś rośliny. Cierpiał, wdała się już ropa, jedno oko było opuchnięte. Potrzebował kogoś małego, kto mu te kolce powyciąga i oczyści rany z ropy. Robiłam to przez cały dzień. Na koniec Smok otworzył bramę i weszliśmy do miasta nie płacąc myta, a było ono bardzo wysokie.
Profitem z poddania się takiej inspiracji z góry jest to, że sprawy idą gładko, jakby miały dodatkowe zasilanie w tle.

Songo70, ta grafika oddaje to, co pisałam o naszej Nadświadomości. Wszystko jak widać jest zsynchronizowane, czasy telepatii wracają.

Chanell, dzięki za przeniesienie posta. Teraz jest ok.
2 x


Łączę światy...

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Ziemia, jak to się wszystko skończy?

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » sobota 25 mar 2017, 17:00

ex-east pisze: moze zamiast sie boczyc/psioczyc/buntowac czy ich wrecz ignorowac, jak sugeruje Przebisnieg ( no bo ja, ja i ja tu jestem najwazniejszy a wszyscy Oni, to moga mi buty czyscic ), albo zamiast demonizowac ich "sztuczna inteligencja" jak chce Kiara moze po prostu przyjrzec sie im jak .. sobie samym.


:shock:

Oczywiście znam zasadę lustra więc jak Ci tak przychodzi przyjrzę się sobie nie zaszkodzi dzięki ex- eascie :D
Masz rację, że pod latarnią najciemniej a czujność się przydaje :D
Jeżeli zaś chodzi o psioczenia na kosmitów to niet :D
Nie interesuje mnie kto tylko co sobą wnosi reprezentuje.
Murarzowi powiem pokarz co potrafisz bo sama deklaracja, że jest murarzem mi nie wystarczy na tu i teraz
Jeżeli jestem malarzem to nie tylko deklaruje, że nim jestem, ale podkasuje rękawy i pracuje na budowie bo moim zadaniem na Tu i Teraz jest wykończenie domu.
Chętnie nawiążę współpracę z glazurnikiem, hydraulikiem, murarzem, elektrykiem... zupełnie nie będzie mnie interesować ich kolor skóry, planeta z jakiej pochodzą jak wyglądają czy mają rogi czy może ogon czy co tam jeszcze.
Tyle tylko, że ich deklaracje mi nie wystarczą będę oczekiwał że zademonstrują co potrafią i tyle.
Tak jak zupełnie nie będzie mnie interesować co się dzieje na innej budowie bo ja będę rozliczony za pracę na tej budowie.
Kiedyś tak chętnie bym posłuchał w tzw chwilach wolnych jak tam na innych budowach ba może i czegoś bym się dowiedział z czegoś skorzystał
Ale teraz?
W etapie który nazywa się Chaos.
Wiele snów mówi o tym jak w busach pozamykano drzwi...albo wsiadłeś albo nie i tyle
Oczywiście dla każdego co innego.
Z moich doświadczeń wynika jedynie to, że niekoniecznie deklaracje pokrywają się z rzeczywistością dlatego mówię sprawdzam, oczywiście sam nie mam nic przeciw jak ktoś to samo powie mi i tyle
Nic na wiarę.
Co można pomyśleć o kimś kto deklaruje, że widzi świat energii a nie odróżnia kto jest kto np nie widzi czym się od nas energetycznie różnią tzw Syntetyki.
Więc albo się Widzi albo deklaruje moim skromnym zdaniem
Nie dmucham z szacowną Kiarą w jedną trąbkę ale istnienie Syntetyków (nazwy tego samego bywają różne) potwierdzam i nie dlatego, że komuś uwierzyłem tylko dostrzegłem, zresztą nie tylko ja.
to może pozdrawiam :D
0 x



Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Ziemia, jak to się wszystko skończy?

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » sobota 25 mar 2017, 22:58

Przebiśnieg pisze:Nic na wiarę.

Może zabrzmi to nieco przewrotnie ale powiedziałbym święta prawda :D
Odnośnie tego brania wszystkiego na wiarę przypomniał mi się taki stary już kawał:

Stoi zomowiec na szczycie wieżowca i rozgląda się po okolicy. Nagle obok niego pojawił się Anioł i rzekł:
Skacz a nauczysz się latać, będziesz widział wszystko co dookoła się dzieje.
No dobrze Aniele ale przecież mogę spaść i zabić się - rzekł zomowiec.
Anioł rzekł ponownie: uwierz mi, zaufaj jak skoczysz nic ci się nie stanie a nauczysz się latać.
Po takich słowach Anioła zomowiec uwierzył i skoczył. Było tylko słychać łaaa...bumm... i koniec.
W chwilę później zomowiec znalazł się przed obliczem świętego Piotra a obok niego zobaczył Anioła, który kazał mu skoczyć z wieżowca. Z wielkimi pretensjami zomowiec skarżył się, że przez tego Anioła stracił życie bo uwierzył w jego słowa.
Słysząc to oburzony święty Piotr zwrócił się w kierunku Anioła i rzekł:
"Popiełuszko! To już trzeci w tym tygodniu!" :lol:

Przebiśnieg pisze:Co można pomyśleć o kimś kto deklaruje, że widzi świat energii a nie odróżnia kto jest kto

Pewnie, że jest to dalekojasnowidz :lol:
1 x



Awatar użytkownika
ważka
Posty: 105
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2016, 15:55
x 17
x 21
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podziękowanie: 176 razy

Re: Ziemia, jak to się wszystko skończy?

Nieprzeczytany post autor: ważka » poniedziałek 27 mar 2017, 09:57

Opisuję naszą historię od przeszłości do teraz i od zewnątrz do środka. Opiszę teraz nasz najbliższy zespół/grupę, w której spotykamy się codziennie i spędzamy ze sobą całe popołudnia. Myślę, że wszyscy uczymy się w ten sposób życia/pracy w zespole, gdyż dotychczas w większości byliśmy indywidualistami.

Jest nas 3*3, czyli dziewięć istot, tak jak jest dziewięć światów równoległych(biorących w tych przemianach udział) i dziewięcioro Niebieskich Dzieci.

Są 3 „poziomy”, na każdym funkcjonują po 3 istoty. W grupie jest 3 ludzi, 3 kosmitów w ciałach energetycznych - dwoje (małżeństwo z męża rasy) i jeden specjalista od tworzenia środowisk energetycznych zawodowo, a prywatnie nasz Sprzymierzeniec/Przyjaciel (od lat towarzyszący nam w trakcie tych energetycznych przemian, reprezentant trzeciej rasy, której grupa jest teraz w okolicy Ziemi). Najciekawszy jest poziom trzeci: przebywają na nim nasze podświadomości/Niższe Ja, które są odrębnym istotami, od końca 2013 roku rozwijającymi się w pewnym sensie samodzielnie. Na pierwszym poziomie jesteśmy my i nasz Sprzymierzeniec, na drugim małżeństwo z rasy mojego męża i trzecia osoba, która żyje tu i teraz na Ziemi w ciele fizycznym, a nas odwiedza, razem ze swoją podświadomością/Niższym Ja, w swoim ciele energetycznym. W grupie jest przewaga żeńskiej energii (5/4).

Zsynchronizowanie tylu tak różnych energii, nieraz przyprawiało nas o zawrót głowy.

Słowa podświadomość/Niższe Ja nie oddają znaczenia tego kim są te istoty. One lubią, kiedy nazywamy je dziećmi. „Dziecko” mojego męża prosiło o przekazanie: „Niedługo wydarzy się coś wspaniałego”.
1 x


Łączę światy...

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Ziemia, jak to się wszystko skończy?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 27 mar 2017, 11:47

ważka pisze: „Niedługo wydarzy się coś wspaniałego”.

Obrazek

pozdrawiam @ważka :)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
ważka
Posty: 105
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2016, 15:55
x 17
x 21
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podziękowanie: 176 razy

Re: Ziemia, jak to się wszystko skończy?

Nieprzeczytany post autor: ważka » poniedziałek 27 mar 2017, 12:50

Cytat z tego filmu: „Wszystkie te światy są wasze. Nie wolno wam jedynie lądować na Europie. Korzystajcie z nich mądrze - korzystajcie z nich w pokoju.”

W 2012 miałam taką wizję:

Wielki Kosmita wybrał się na obchód swoich włości. Towarzyszyła mu mała armia, wszyscy jechali konno. Patrzyłam za nimi z daleka. Przejeżdżali obok terytorium Indian. Indianie nie byliby sobą, gdyby o tym przejeździe wcześniej nie „wiedzieli”. Tak jak to mają w zwyczaju obserwowali drogę z pewnej odległości, siedząc na koniach i kiedy Kosmita znalazł się blisko nich, od ich grupki oderwał się Wódz plemienia. Podjechał do drogi i pokłonił się Kosmicie. On oddał ukłon i szerokim gestem objął ich terytorium. Telepatycznie przekazał: „To są wasze ziemie, żyjcie tu po swojemu, chroniąc wasze kobiety i dzieci”.

Songo, pozdrawiam również :)
0 x


Łączę światy...

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Ziemia, jak to się wszystko skończy?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 27 mar 2017, 16:18

..zaczynam tylko @ważka mieć poważne wątpliwości co do konstrukcji świata/wszechświata,-
po obejrzeniu i poczytaniu kilku opracowań na temat "płaskiej ziemi":

viewtopic.php?f=7&t=129&p=8124&hilit=p%C5%82aska+ziemia#p8124
http://zbawienie.forumotion.com/t5-plas ... zaprzeczyc

PS. mój kolega anglik zmartwił się, że żyje jednak na "naleśniku" :lol:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

quetzalcoatl888
x 129

Re: Ziemia, jak to się wszystko skończy?

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » poniedziałek 27 mar 2017, 18:58

juz to gdzie wklejalem ale tu jest dobra analiza przyszlych wydarzen...moze jeszcze tylko nie uwzglednili CERnu

https://www.youtube.com/watch?v=2ntO2gFqhks&t=20s
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Ziemia, jak to się wszystko skończy?

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » poniedziałek 27 mar 2017, 19:31

songo70 pisze:..zaczynam tylko @ważka mieć poważne wątpliwości co do konstrukcji świata/wszechświata,-
po obejrzeniu i poczytaniu kilku opracowań na temat "płaskiej ziemi":

Ta :D
No przecież nawet i znajomy ważki ten Pierwszy nazwał Ziemię ,,sztucznym światem"
Właśnie o to mi chodziło.
Te tzw rady i uwagi tzw kosmitów czy to pierwszych czy drugich porównuje do kibiców którzy kibicują np mecz piłki nożnej.
Do tego w klimatyzowanych pomieszczeniach przed telewizorem.
Ile to można się dowiedzieć jak to zawodnicy ich drużyny powinni zagrać, ile to od nich słychać jaki ten to patałach a jak ten czy tamten to czy tamto spieprzył, no co on nie widział że tam kolega miał czysta pozycję a ten do pustej bramki nie trafił.
Szacowni co by nie mówił to nie kibice grają tylko zawodnicy.
Trenują zawodnicy.
Jesteś kozak to proszę zagraj pokaż co potrafisz.
Tak samo tu na tym świecie zwanym Ziemia.
Jesteś kozak obejmij ciało i pokaż co potrafisz
Złotą rączką jesteś bo to inni tak na ciebie mówią tak cię nazywają a nie dlatego że sam na siebie tak mówisz.
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
ważka
Posty: 105
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2016, 15:55
x 17
x 21
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podziękowanie: 176 razy

Re: Ziemia, jak to się wszystko skończy?

Nieprzeczytany post autor: ważka » wtorek 28 mar 2017, 10:28

Od początku roku 2017 dzieje się coś nowego na Ziemi, zarządzają tym wszystkim Pierwsi, do współpracy zostały dopuszczone 3 rasy (3 grupy złożone z kilkudziesięciu istot, które teraz tworzą bardzo zgrany zespół).

W tym czasie doszło do kilku zjawisk, które udało nam się zaobserwować.

3 lutego – na Ziemię spływała rzeka świetlistej, srebrzystej energii. Trwało to bardzo długo, wiele godzin, około 2 dni.

Około 23 lutego wokół równika Ziemi utworzyła się/zgromadziła masa energii, objęła północną półkulę i utworzyła szpicę nad biegunem północnym, po czym wysłała do osi Ziemi 3 krotnie po 3 impulsy, które wzbiły coś w rodzaju tumanu nad ziemią, po czym rozproszyła się. Co najdziwniejsze energia miała czerwony kolor i przez moment przybrała kształt odwróconego serca, ale był to chyba efekt niezamierzony (nie demonstracja symbolu).

Kilka dni póżniej zjawisko powtórzyło się, ale tym razem energia miała kolor świetlistozielony.

14 marca doszło do pobudzenia żeńskiej energii, kobiet było 13.

Wczoraj, czyli 27 marca, około 14-ej doszło do powtórnego pobudzenia energii tych 13 kobiet. Towarzyszyło temu pewne energetyczne, globalne zjawisko. Na jednej z warstw energetycznych Ziemi ktoś zauważył, że zza Ziemi wyszło jakby Słońce. Pojawiła się olbrzymia kula jasnożółtego światła/energii i nienaturalnie szybko się rozproszyła. Zjawisko powtórzyło się 3 razy.

Ja rano tuż po przebudzeniu, leżąc jeszcze w łóżku poczułam, że stoję po kostki w energii. Pomyślałam „To ja tam stoję?” i poczułam, że leżę w tej energii, czułam ją na plecach.

Dzisiaj przeglądałam swoje notatki i znalazłam taki fragment z 21 stycznia 2017: „Niebieskie Dzieci powiedziały, że nastąpił koniec epoki chaosu”. One prawie wcale się do nas nie odzywają, uznały widocznie, że jest to ważna informacja dla nas.

songo70 pisze:..zaczynam tylko @ważka mieć poważne wątpliwości co do konstrukcji świata/wszechświata,-po obejrzeniu i poczytaniu kilku opracowań na temat "płaskiej ziemi


Songo, próbowałam zgłębić ten temat, ale nie trafiło mi to do przekonania. Ja w wizjach zawsze widzę Ziemię okrągłą. Podobnie w wyobraźni, myślę Ziemia i widzę okrągłą planetę. Ale może jakaś inna (być może prawdziwa) idea próbuje się przy tej okazji przebić, np. że to co widzimy to rodzaj Matrixa.

Ja już właściwie przestałam czytać to co inni piszą, nie mam teraz na to czasu.
0 x


Łączę światy...

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Ziemia, jak to się wszystko skończy?

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » wtorek 28 mar 2017, 16:41

between


Co z tym Końcem Świata?
« : Październik 24, 2011, 07:48:48 »

Wiecie,

no ileż razy można się nie doczekać? Uśmiech

Wiecie coś o jakiś planowanych Końcach Świata?.
Jeżeli tak, proszę pisać daty.
A nóż ktoś trafi i wygra toster Mrugnięcie

pozdro
songo

ostatnio pastorowi znowu nie wyszło, ale chłopina się nie zraża i liczy dajej Uśmiech 2

WEDŁUG AMERYKAŃSKIEGO SAMOZWAŃCZEGO PROROKA
Dziś ostateczny koniec świata. Start o godz. 18

21 października, czyli dzisiaj, w piątek, nastąpi definitywny i ostateczny koniec świata. Ma tak się stać przynajmniej według zapowiedzi amerykańskiego, samozwańczego proroka, 90-letniego Harolda Campinga.
Camping, nie tylko prorok, ale też radiowiec w amerykańskim Radiu Rodzina, zapowiadał już raz koniec świata. Miał rozpocząć się 21 maja o godz. 18. Od tego dnia zagłada miała następować stopniowo, przesuwając się zgodnie ze strefami czasowymi. Procesowi towarzyszyć miały tragedie, katastrofy i przeróżne klęski. I według Campinga tak właśnie się dzieje.

Masz szansę przeżyć

Amerykanin obliczył, że finał apokalipsy nastąpi pięć miesięcy później - czyli 21 października. Też o godz. 18. To dzisiaj.

Według proroka wszystko zniszczy ogień. Również według jego obliczeń koniec świata przeżyje 2 proc. ludzi. Szanse na przeżycie są więc większe niż trafienie szóstki w totolotka.

Camping w czerwcu dostał udaru podczas emisji swojego radiowego programu. Wrócił jednak do zdrowia i nadal obstaje przy swoich tezach o apokalipsie.

nsz/fac


Artykuł TVN24.pl:
http://www.tvn24.pl/-1,1721611,0,1,dzis ... omosc.html
Publikacja: 07:42 21.10.2011 / tvn24.pl, Reuters
east

songo
Odp: Co z tym Końcem Świata?
« Odpowiedz #2 : Październik 24, 2011, 11:38:04 »

Najbliższa data to 28 Października 2011 wyliczona przez IANA XEN LUNGOLDA na podstawie Kalendarza Majów. Uśmiech
Z tym , że nie jest to apokaliptyczna data końca świata lecz "tylko" zerowanie czasu Wielkiego Cyklu (cyklu wszystkich cykli). Jest to raczej koniec czasu (zerowanie) i rozpoczęcie liczenia go na nowo.
Majowie mieli taki zwyczaj, że raz na jakiś czas gasili wszystkie światła, zerowali wszelkie zobowiązania i długi i wchodzili w nowy cykl.
Tak rozumiany "koniec świata" wielu ludzi przyjęłoby radośnie, lecz jednocześnie byłby to horror dla niektórych Instytucji ,np. dla Banków Mrugnięcie
ytat: chanell Kwiecień 11, 2012, 23:32:44
No to my zwykli ludzie nie mamy szans załapać się na ten luksus Mrugnięcie Masakra Coś Czy ma ktoś wolne 2 mln dolców? Duży uśmiech

nie, ale znam kilka powojennych bunkrów w okolicy Duży uśmiech

Słoneczny "zabójczy wystrzał" może mieć miejsce w grudniu tego roku
admin, śr., 2012-04-11 19:37
Skala zjawiska:
globalne
ryzyko katastrofy
Koniunkcja z grudnia może spowodować problemy?

Rozbłysk gigant czy przebiegunowanie? A może i to i to? Wiele osób czuje intuicyjnie, że dochodzimy do momentu przesilenia naszej cywilizacji. Oznaki tego widać w upadających gospodarkach różnych krajów. Tak jakby rynki szykowały się do czegoś waznego. Niektórzy badacze twierdzą, że już w grudniu tego roku dojdzie do wyjątkowych zjawisk, które zmienią wszystko co znamy i ustanowią nowy ład.

blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil


Nowa Ziemia
« : Październik 28, 2012, 21:40:38 »

Zakładam ten temat abyśmy spróbowali zgromadzić informacje, odczucia i przekazy dotyczące tego powiedzmy na razie określenia. Choć są już tacy, którzy "dali by się pokroić" stojąc za stwierdzeniem, że jest to realna rzeczywistość.
Na początek przekaz energii o dziwnej dla nas nazwie.


TRIANGULUM o Nowej Ziemi


Pozdrowienia Jesteśmy energiami, które są znane jako TRIANGULUM i jesteśmy tutaj, by kierować i wspierać, gdy planeta wzrasta w częstotliwości i rozpoczyna ruch w wyższe wymiary. Ci, którzy są świadomi zmian częstotliwości zauważyli gwałtowny wzrost energii w swoich ludzkich wehikułach, połączenia do tych wokół was, które mogły także wzrosnąć i pogłębić się z wieloma będącymi w stanie chodzić po wewnętrznym krajobrazie tych wokół was i pamiętają, dialogi, które miały miejsce.

To wszystko jest w miejscu do następnego etapu ludzkiej świadomości, i gdy coraz bardziej zaczynają się napinać zmysły, którym długo odmawiano wzrostu w wibracjach, które cała planeta zaczyna teraz. Gdyż Wzniesienie matki ziemi jest Wzniesieniem matki ziemi, a nie Wzniesieniem tylko "elity" członków ludzkiej rasy i jesteśmy tu, by kierować i wspierać, aby pomóc stłumić rosnący niepokój wśród wielu pośród ludzi, że jakoś będą "opuszczeni" lub "zapomniani".

Ten lęk wynika z nauk tych, którzy starali się ograniczać i tłumić ludzki gatunek, uczono nauk, które dzieliły, które obniżały częstotliwość, i które ograniczały systemy energetyczne, wszystkie zaprojektowane, aby utrzymać Was w "swoim miejscu" stłumionych i kontrolowanych. Te nauki obecnie rozpuszczają się jedna po drugiej w każdej osobie, która jest w stanie zobaczyć te nauki działające na jej system energetyczny. To jest klucz do Nowej Ziemi, gdyż nie jesteście w stanie osiągnąć naturalnej częstotliwości drgań, kiedy trzymacie się kurczowo nauk, które dążą do obniżenia tej częstotliwości. Czy nasze słowa współbrzmią?

Każdy człowiek na planecie Ziemia ma wolną wolę, ma wolny wybór, ale wybory te były ograniczone przez tych, którzy starali się was ograniczać i tłumić. To zostało zniesione i obecnie wielu jest w stanie swobodnie decydować o rzeczywistości, której chcą doświadczyć. Wasze umiejętności w tym będą doskonalone, gdy staniecie się bardziej świadomi tych umiejętności w sobie bo jesteście twórcami swojej rzeczywistości i zawsze byliście. Ci, którzy szukali waszego ograniczenia i powstrzymywali pracę zmuszali was żebyście wierzyli w dym i lustra zewnętrznego sterowania.

Gdy teraz pracujecie z (tym) nauczaniem to Nowa Ziemia ujawni się dla Was. Marzenia zaczną zakotwiczać na planecie Ziemia jako energie, które wy zawieracie i energie, które utrzymujecie obecnie pozwalają kwitnąć. Wy pozwoliliście Sobie kwitnąć, już nie będąc ograniczonymi jesteście w stanie przynieść przez to, to, co sprawia, że wasze serce śpiewa i znajduje wsparcie, które zawsze było tam, ale było przez Was odrzucane.

Energetycznie jest to ogród marzeń, prowadzimy was wszystkich do marzeń i do tworzenia i Ufności w Siebie, gdyż to jest kreacją złotego wieku ludzkości. Chodzimy wśród was, utrzymując przestrzeń i indywidualnie wspierając i ukierunkowując jeśli zażądacie, to wzrośnie, gdy wasze zdolności wzrosną. Wielu z was może teraz mieć świadomość iskierek energii, wielu z was może teraz mieć świadomość słabych zarysów wokół was z różnych domen i ras, które zawsze chodziły z wami.

Gdy kontynuujecie podnoszenie swoich częstotliwości i oczyścicie serce wtedy energie wokół was staną się jaśniejsze i bardziej rozpoznawalne, rasa ludzka, teraz przenosi się do złotego wieku i wychodzi z procesu harmonizacji. W każdym punkcie na całej planecie możecie wchodzić i wychodzić z harmonizacji, gdy podniesiecie częstotliwość. Jest okres harmonizacji, gdy poruszacie się przez poziomy częstotliwości w celu ustabilizowaniem częstotliwości przed wzrostem dalej do następnego poziomu. Jest to ciągły proces i wieczny, a dla wielu z was może być odczuwany bardzo mocno, możecie mieć pewność, że gdy zwiększacie częstotliwość i ona zaczyna się stabilizować, to będzie ona pokrewna do oddychania i będziecie wzrastać w częstotliwości naturalnie. Tak długo, ludzi trzymano zniewolonych że inicjacyjne przypływy energii możecie poczuć ekstremalnie, one przyjdą osiedlą się i zharmonizują wszystkich z Wszystkim.

Jak już wskazywaliśmy oddzielnie rozbicie i rozpuszczenie ludzkiego systemu i społeczeństwa zacznie się teraz, zwracamy uwagę wszystkich, aby byli świadomymi swoich myśli i uczuć, które będą powstawały wewnątrz, gdy to będzie się działo. Jest to naturalne zjawisko i my zalecamy, aby umożliwić procesowi, żeby się wydarzył. Gdy cywilizacje wzrastają i prosperują i rozwijają się to jest naturalne dla przestarzałych sposobów życia i bycia, że muszą być rozpuszczane w celu zrobienia drogi dla bardziej wspomagających sposobów życia i bycia, aby je rozwijać. Wskazujemy mocno, że jest to proces, który ma miejsce na planecie i wewnątrz Ziemi w tej chwili.

Ci, którzy starali się ograniczać i tłumić ludzi nie są już na planecie jednak ich dziedzictwo żyje przez ludzką rasę i wszystkich, którzy dostosowali się do ich wibracji. Ci, którzy dostosowani tej wibracji będą próbowali ich najtrudniejsze sztuczki, aby udowodnić, że to, co jest odczuwane jest koniec czasów. To NIE jest prawda. Oni nie mogą zrozumieć, co wibracyjnie dzieje się w nich, gdyż ograniczyli swoją częstotliwość i tylko rozumieją sztywne paradygmaty, które zostały stworzone dla nich. Zalecamy dla wszystkich wlewać miłość, która jest pośród i wewnątrz planety regularnie, aby zminimalizować stres dla wszystkich, którzy znajdują się w tym energetycznym kryzysie.

Rozszerzenie i wzrost są teraz dostępne dla wszystkich na ziemi. Marzenia, które przygarnialiście w głębi mogą być teraz widoczne i hodowane przez wszystkich. Prosimy, aby utrzymywać Miłość, która Jest w waszym sercu i promieniować ją na cały świat, gdyż wszyscy są JEDNYM.

27 października 2012
Channeler: Karen Doonan
www.thegalacticportal.com
www.crystalline-sanctuary.com

Ponieważ nie chce podpaść administracji przesyłam Ci linka ważka jak zechcesz zerknij porównaj i zobacz czy oprócz nazw tych co ,,zarządzają procesem" coś się w przekazach od tego czasu zmieniło
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8651.0
0 x



Awatar użytkownika
ważka
Posty: 105
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2016, 15:55
x 17
x 21
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podziękowanie: 176 razy

Re: Ziemia, jak to się wszystko skończy?

Nieprzeczytany post autor: ważka » środa 29 mar 2017, 09:51

Przebiśnieg - traktuję ten wpis jako kolejną próbę przeinaczenia tego co piszę i co chcę przekazać. Od początku deprecjonujesz i ośmieszasz to co piszę. Robisz to z taką częstotliwością, że można to uznać za nękanie.

Wklejanie tutaj materiałów nie na temat, do tego tak obszernych, uważam za zaśmiecanie tego wątku. Linki w zupełności by wystarczyły.

Wcześniej napisałam:

ważka pisze:Ja już właściwie przestałam czytać to co inni piszą, nie mam teraz na to czasu.


Pisząc inni miałam na myśli czyjeś przekazy, channelingi, teorie. Jest dla mnie oczywiste, że każdy może skomentować to co piszę, ale od siebie, a nie zawalając mnie cudzymi teoriami.

W Regulaminie tego forum są punkty:

1.Zakaz nagabywania - natrętnego nakłaniania do rozmowy / dyskusji osób, które sobie tego nie życzą.

oraz

c. Zakaz trolowania , wysyłania napastliwych, kontrowersyjnych, czy nieprawdziwych odpowiedzi odciągających od tematu, rozbijających temat, ośmieszających lub obrażających użytkowników itp.
0 x


Łączę światy...

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Ziemia, jak to się wszystko skończy?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 29 mar 2017, 12:29

..zgadzam się z @ważką i to tyle na tą chwile.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Ziemia, jak to się wszystko skończy?

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 29 mar 2017, 19:25

@ważka, w przeciwieństwie do @songo, uważam, że niecooo przesadzasz.
Forum jest miejscem przeznaczonym dla dyskusji, dyskusji nie ma w Dzienniku Telewizyjnym, czy Gazecie Wyborczej.
U nas każdy użytkownik ma czynne prawo wypowiadania się, jeśli nie łamie regulaminu, a to co przywołałaś łamaniem regulaminu nie jest. poprzednich postach odpowiadałaś @Przebiśniegowi, jak i innym użytkownikom. To, że wybrał taką a nie inną formę prezentacji, czy porównania - niczym nagannym nie jest. Oczywiście nie musisz czytać jego postów, ani cytatów, możesz je i jego ignorować, ale nie możemy mu zakazywać pisania w "twoim", czy w jakimkolwiek innym temacie.

Nie wypowiadam się w tym temacie, bo w zasadzie niewiele merytorycznych uwag mógłbym tutaj wnieść. Jednak obserwując waszą wcześniejszą dyskusję mam nieodparte wrażenie, że każde z was ma coś innego na myśli, gdy tutaj piszecie, stąd trudno o zrozumienie.
Ogólnie tylko powiem, że jesteśmy teraz, tutaj na ziemi, dlatego, że tego chcieliśmy, choć indywidualne powody mogą być mocno różne. I niewątpliwie są z nami tutaj również, powiedzmy, "członkowie" innych cywilizacji, którzy na ten czas, wdziali ludzki kombinezon, zwyczajnie się wcielili i są ludźmi z krwi i kości. Mieli bardzo różne "misje" i je wypełniają.
Niektórzy, jak @ważka mają świadomość tego, inni nie. Jesteśmy w trakcie Wielkiej Zmiany i praktycznie bardzo szybko będziemy musieli nauczyć się współistnienia, bo ci co jakąś świadomość mają, doskonale widzą do czego prowadzą wszelkie podziały, nawet te najbardziej niewinne.
Więc proszę przyjmijmy zasadę, że każdy robi / pisze to, co mu wewnętrzna instancja nakazuje, choćby miało to innemu wywrócić poglądy do góry nogami. Piszemy "od siebie" i skoro są to nasze doświadczenia - to oceny innych, zupełnie nas nie interesują, ani też w niczym nie przeszkadzają.
Samo ocenianie osób pozostawiam na boku, osobiście uważam, że nigdy nie mamy dość informacji, aby jakiejkolwiek oceny dokonać, możemy obserwować i analizować efekty działalności.

Reasumując uważam, że nadal powinniście pisać, to co macie do powiedzenia w temacie, a że wasze poglądy, czy oceny innych się nie pokrywają, nie ma dla nikogo większego znaczenia.
To nie jest żadna walka i nikt nie musi wygrywać, czy być lepszy, to nieistotne, bo każdy z nas jest inny i porównywać się nie da.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Ziemia, jak to się wszystko skończy?

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » środa 29 mar 2017, 19:47

ważka pisze: ważka pisze:
Ja już właściwie przestałam czytać to co inni piszą, nie mam teraz na to czasu.

A to wszystko jasne rozumiem, spieszę tylko z informacją, że jak to nazywasz ,,ośmieszam" nie Ciebie tylko Pierwszych...
Sam termin chaneling powstał stosunkowo niedawno i zastępuje to, co kiedyś nazywano mediumizmem, wieszczeniem, prorokowaniem a nawet szamanizmem. Określenie channeling pochodzi od angielskiego słowa, channel- kanał. Człowiek staje się przekaźnikiem, kanałem sygnałów, które napływają do niego z „góry”. Osobowość człowieka (jasnowidza) nie uczestniczy w przekazie, jest on tylko pośrednikiem, tłumaczem a jego osobiste zdolności służą jedynie do podtrzymania kontaktu ze światem duchowym. Medium w żaden sposób nie wpływa na treść przekazu, po prostu pozwala on przepływać informacjom.
Źródło informacji leży poza osobą jasnowidzącego i jest nim jakaś istota duchowa: Anioł,,,.

http://www.otwartyhoryzont.pl/channelin ... hanneling/
to tak by wszystko było jasne.

songo70 pisze:zgadzam się z @ważką i to tyle na tą chwile.

Ok każdy jest inny przecie :D
w/g regulaminu jest to forum dyskusyjne i coś na podobieństwo kościelnych kazań jest też niezgodne z regulaminem :D
Ziemia jak to się wszystko skończy
Moje pytanie odnośnie wątku brzmi co wszystko?
Czy to chodzi o etap zwany Chaosem,?
Czy to chodzi o plan fizyczny zwany Ziemia?
Zasadność postawionych pytań wynika z tego, że w/g tego co ja i nie tylko odbieram to to co nazywamy Ziemią nie skończy się nigdy.
Skończyć może się indywidualnie dla każdego etap szkolenia wynikający z zakończenia nauki, ewentualnie rezygnacji podjętej przez Człowieka.
Szacowni jeżeli byśmy dajmy na to dopuścili do zniszczenia Ziemi to tak po chłopsku mówiąc przypominało by to jak byśmy zlikwidowali szkoły średnie i co adepci podstawówek mieli by od razu na studia/
Nie szacowni nikt Ziemi likwidował nie będzie a to dlatego, że inni też będą musieli zakończyć ten etap szkolenia oczywiście każdy indywidualnym tempem.
Czy sa jacyś twórcy?
Często takie pytanie wynika z faktu utożsamienia się z ciałem fizycznym czyli ja to ciało fizyczne Jan Kowalski np.
No więc są to My bo Myśl ludzka Tworzy :D
Tak się składa, ze pracujemy nie tylko na tym planie czyli w ciele Jana Kowalskiego ale i na planie energii i na planie Myśli czyli Decyzji.
To My i nikt inny podejmujemy właśnie na tym planie Myśli Decyzję co dalej.
Szacowni gramy przed telewizorem w rożne gry które samy wyprodukowaliśmy tak samo oglądamy filmy, które sami nakręciliśmy, uczymy się w szkołach wiedzy która sami stworzyliśmy wymyśliliśmy...
Też są centra weryfikacji co się sprawdziło przyjęło co zostało odrzucone...
Co na górze to i na dole.
Z tego co ja odbieram to większość tych istot okołoziemskich to istoty takie same jak my tyle tylko, że im nie chciało się pracować w ciałach ziemskich tu i teraz
Był czas kiedy takie funkcjonowanie było bezkarne w sensie energii gdyż żywili się cudzą teraz ....
Nie piszę tu o tzw pasożytnictwie energetycznym tylko o wachlarzu doświadczeń.
Szacowni oni po prostu najzwyczajniej na świecie są od nas ubożsi o doświadczenia te na Ziemi, oni nam ich zazdroszczą i nawet ośmielę się powiedzieć podziwiają nas za nie oczywiście wprost nam tego nie zadeklarują ale tytułują nas no słodcy mili ...ichnie komplementy
Szacowni kiedyś przy ognisku też najwięcej do powiedzenia miał ten co był na jakiejś wyprawie przeżył jakąś przygodę no czegoś dokonał, ci co zostali w domu mogli tylko posłuchać, sami pochwalić się czym nie mieli i tyle
Jest to jeden z elementów Starego który na tym etapie odchodzi w niebyt
Co na górze to i na dole wystarczy zaobserwować działanie pasożytów tu na Ziemi w ciałach ludzkich.
Oczywiście wole widzieć w Drugim to co mnie z nim łączy więc chętnie dodam jak jakaś merytoryczna informacja od tych z którymi nawiązała kontakt ważka się pojawi.
Siedzieć cicho i w Ciszy tez potrafię więc zgodnie z sugestia songo70 wyciszę się :D
to moze pozdrawiam :D
ps
Dzięki szacowny blu :D
Ostatnio zmieniony środa 29 mar 2017, 20:13 przez Przebiśnieg, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Ziemia, jak to się wszystko skończy?

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 29 mar 2017, 20:10

ważka pisze:
Kiara pisze:Ludzie bez dusz wyglądają identycznie jak ci z duszami, są prawie nie do odróżnienia fizycznego, można to zrobić energetycznie.


No chyba nie spodziewasz się, że będę ich porównywała fizycznie. Przecież zdjęcie przenosi energię osoby i można ją ocenić energetycznie.

Dosyć agresywnie się o nich, czy do nich wypowiadasz, a wskazanie ich palcem, niekoniecznie na forum uważasz za nieetyczne?


Tak sobie poczekałam ciutkę z kolejna odpowiedzią, bo pierwsza niestety została skasowana w momencie wstawiania jej pod postem ważki.

Nie wypowiadam się agresywnie o ludziach bez dusz/czyli syntetycznej inteligencji,ujawniam całą znana mi prawdę na ich temat...

ONI SA PASOŻYTAMI ŻERUJĄCYMI NA ENERGII WCIELONYCH DUSZ.

Blokują nasza ewolucję , wykorzystują dzieci na szeroką skalę do swoich doświadczeń poznawczych , zadając im ból i cierpienie doprowadzają do śmierci.

Potrzebne jest im to, po pierwsze do poznawania energetycznych planów rozwojowych , ewolucyjnych kolejnych pokoleń, po drugie ,do uzyskiwania czystej energii seksualnej i cierpienia od dzieci.

Trzeba zrozumieć,że syntetyczna inteligencja nie ewoluuje, oni TYLKO modyfikują swoje programy .. ALE NA PODSTAWIE JAKIEGOŚ WZORCA!

Tym wzorcem przyszłości są DZIECI..WCIELONE DUSZE.. SZCZEGÓLNIE TE Z EUROPY, A JUŻ NAJLEPIEJ Z POLSKI!
Dlatego tyle jest adopcji z Polski do USA ,odbywa się to w tak prosty , ułatwiony sposób, bez możliwości dalszej weryfikacji wykradanych podstępnie nam dzieci.

Ja rozumiem ,że na tym forum również pojawia się syntetyczna inteligencja , broniąca swoich interesów wszelkimi możliwymi sposobami... ściemniająca ile wlezie , odwracająca uwagę od istotnych tematów, usiłująca gloryfikować dobro swoich cywilizacji.
Ale.... ja się nie dam zwieść tym banialukom,ni wytykaniu mi braku empatii do cyborgów.

Nie mam jej i nie mam zamiaru mieć, bo wiem że maszyny należy traktować odpowiednio do ich funkcji , bez niszczenia , ale bez uzależniania się od nich.. kropka.

Nie można dać się zwieść niektórym właściwościom maszyn, np. szybkość działania, czy większa wytrzymałość na zużycie w trudnych warunkach....

BO TO WSZYTO JEST ZALEŻNE WYŁĄCZNIE OD ENERGII , KTÓRĄ DOSTARCZA IM CZŁOWIEK, WCIELONA DUSZA!
Bez tej energii wszystkie maszyny/ syntetyczna inteligencja w biologicznym opakowaniu SĄ BEZUŻYTECZNYM ZŁOMEM!

Maszyny nie posiadają uczuć, syntetyczna inteligencja nie tylko ich nie posiada, ale również nie rozumie, dlatego teraz chce połączyć się z mózgiem CZŁOWIEKA ( Z SERCEM NIE MOŻE ZBYT WYSOKA ENERGIA DLA NICH) by poznać wszystkie reakcje bioenergetyczne w mózgu zachodzące pod wpływem uczuć i skopiować je tak,by potrafili je naśladować w swoich programach!

Perfidia i podstęp wobec człowieka wcielonej duszy .. Sto! Stop! Stop! BAST!

Nie wyrażam zgody na bycie baterią zasilającą możliwość istnienia syntetycznej inteligencji w imieniu własnym i nieświadomych tego faktu LUDZI!

I naprawdę nie interesuje mnie, co z tego powodu myśli o mnie ważka, ani ktoś inny, macie wolną wolę, myślcie co, tylko chcecie.

Nie udało się po raz kolejny cofnąć życia na ziemi do niższego wymiaru, nie udało się również załodze dwóch czarnych busów z antenkami i towarzyszącemu im pogotowiu zrealizować swojego planu ( kolejna wyprawa związana z nowym planem życia na Ziemi , oraz nowymi optymalnymi warkami na niej bez syntetycznej inteligencji) wkroczyliśmy w cykl recyklingu wszystkiego , absolutnie wszystkiego, co, do tej pory stanowiło nasze powtórki , blokady ewolucji i było pasożytem biologicznego życia.
Ale, również w ujawnienie KTO.. za tym stoi JAKI ... los przygotował dla LUDZI, DLACZEGO.... to wszystko robi.

Koniec naszej dehumanizacji, koniec , manipulacji naszą genetyką, koniec blokowania uczuć CZŁOWIEKA.

Komu się nie podoba zwycięstwo LUDZKOŚCI i Nowa Epoka Ziemi oparta na wyższej wibracji energetycznej i UCZUCIACH ... MUSI opuścić Ziemię.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Ziemia, jak to się wszystko skończy?

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 29 mar 2017, 20:18

ważka z całym szacunkiem ,ale nie uważam żeby Przebiśnieg łamał regulamin. Przecież to forum dyskusyjne ,temat załozyłaś ciekawy ,to nie obrażaj się że ktoś pisze co myśli .Przebisnieg jest na forum od bardzo dawna i nigdy nie zauważyłam żeby nagabywał. Nie jestesmy tu po to, żeby siebie obrażać ,ale po to by zdobywać wiedzę i doświadczenie i dyskutować .Przecież nie musisz się z nami zgadzać . Masz jakiś przekaz to pisz dalej ,będziemy czytać a wnioski każdy sobie sam wyciągnie .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Ziemia, jak to się wszystko skończy?

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » środa 29 mar 2017, 22:35

Kiara pisze:Komu się nie podoba zwycięstwo LUDZKOŚCI i Nowa Epoka Ziemi oparta na wyższej wibracji energetycznej i UCZUCIACH ... MUSI opuścić Ziemię.

Wydaje mi się Kiaro, że nie tak prosto i nie tak szybko z tym odejściem. Z tego co tutaj przeczytałem to niektórzy nawet próbowali stąd odejść i jakoś im nie wyszło :cry:
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Ziemia, jak to się wszystko skończy?

Nieprzeczytany post autor: sandra » czwartek 30 mar 2017, 12:29

Obcy jest wśród nas :lol:
Obrazek
...ale tylko niektórzy potrafią go dostrzec ;) ...
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Ziemia, jak to się wszystko skończy?

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 30 mar 2017, 20:21

Ach... obcy się świetnie do nas upodabniają...... :o :lol: :lol:

zauważeni wypierają się swojej inności.... :o :lol: :lol:

Obrazek

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Ziemia, jak to się wszystko skończy?

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » czwartek 30 mar 2017, 20:47

Szacowni :D
Moim skromnym zdaniem takim jakby potwierdzeniem wiedzy o istnieniu czy to Syntetyków czy to Reptilian jest dawne nazewnictwo Słowiańskie i Polskie
Np do dzisiaj największą obelga w języku rosyjskim jest gad.
Dawniej rdzeni mieszkańcy naszych ziem przedstawiali się : urodzony Wosiński, urodzony Wojno...
Urodzony a nie stworzony hm może i komu się kojarzy ;)
to moze pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 05 kwie 2017, 23:55

NARODZINY NOWEGO - Bogdan Oś - 05.04.2017 r.

https://www.youtube.com/watch?v=X06k8I74iQ4

Opublikowany 4 kwi 2017
Rozmowa z Bogdanem Oś, wizjonerem procesów społecznych, animatorem socjokracji, trenerem rozwoju osobistego. Od wielu lat inspiruje i pomaga odkryć geniusza w każdym człowieku.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 30 kwie 2017, 00:40

Nie..... no proszę tylko nie KROM... przecież to sa cyborgi.. syntetyczna inteligencja!

Od dawna manipulują ludziom pod sufitem, już sama nie wiem co myśleć o NTV?
Czy naprawdę jest tak źle z ludźmi ,że nie odróżniają tych manipulacji od PRAWDY... przecież KROM to anagram MROK.... pod latarnią zawsze najciemniej...


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 30 kwie 2017, 08:38

mamy też news-y od G.Stankowa, nie wiem czy on też przekazuje "AI",-
ale spojrzeć można:


Niezwykłe są wielkości wzrostów...
według Stankova są to wibracje wprowadzające poważne zmiany .Dominacja Miłości ustawia wskaźnik harmonii bardzo wysoko.Myślenie o pokoju,dobrobycie powszechnym,zdrowiu ,dominując zaczyna kształtować u ludzi szybką potrzebę zmian..i tak właśnie NOWA MATRYCA JEST NA MIEJSCU!

http://www.stankovuniversallaw.com/2017 ... more-22761

Obrazek
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ