Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nowe Ziemia ,nowe czasy

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: ex-east » niedziela 12 lut 2017, 13:13

wazka zarowno Slowianie jak i Indianie , rdzenni mieszkancy swoich ziem , utracili swoja wolnosc na rzecz obcego najezdzcy, ale ten najezdza nie zdolal zabic w nich Ducha.

ps. tez uwielbiam ryby . Oraz Chasnie - ulepszone przez Slowian , skandynawskie dakkary ;)
1 x



Awatar użytkownika
ważka
Posty: 105
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2016, 15:55
x 17
x 21
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podziękowanie: 176 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: ważka » czwartek 23 lut 2017, 11:59

ex-east pisze:wazka zarowno Slowianie jak i Indianie , rdzenni mieszkancy swoich ziem , utracili swoja wolnosc na rzecz obcego najezdzcy, ale ten najezdza nie zdolal zabic w nich Ducha.


Smutno mi, bo nie zgadzam się niestety z tym stwierdzeniem... To co można zobaczyć chociażby na youtube, cywilizacja zabija Indian, nie tylko fizycznie...

Nie wiem, czy pasuje to do tego tematu.
W ostatnich dniach miało miejsce pewne zjawisko energetyczne. Wokół równika Ziemi utworzyła się/zgromadziła masa energii, objęła północną półkulę i utworzyła jakby szpicę nad biegunem północnym, po czym wysłała do osi Ziemi 3 krotnie po 3 impulsy, które wzbiły jakby tuman nad ziemią, po czym rozproszyła się. Co najdziwniejsze energia miała czerwony kolor i przez moment przybrała kształt jakby odwróconego serca, ale był to chyba efekt niezamierzony (nie demonstracja symbolu). Jest to dziwne, nigdy nie widzieliśmy takiego koloru, wcześniej była energia w kolorze perłowobiałym, jasnozielonym, jasnoniebieskim. Oczywiście nie wiadomo co o tym myśleć, ale może komuś się z czymś skojarzy.
0 x


Łączę światy...

Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Oska » czwartek 23 lut 2017, 12:36

ważka pisze:
Nie wiem, czy pasuje to do tego tematu.
W ostatnich dniach miało miejsce pewne zjawisko energetyczne. Wokół równika Ziemi utworzyła się/zgromadziła masa energii, objęła północną półkulę i utworzyła jakby szpicę nad biegunem północnym, po czym wysłała do osi Ziemi 3 krotnie po 3 impulsy, które wzbiły jakby tuman nad ziemią, po czym rozproszyła się. Co najdziwniejsze energia miała czerwony kolor i przez moment przybrała kształt jakby odwróconego serca, ale był to chyba efekt niezamierzony (nie demonstracja symbolu). Jest to dziwne, nigdy nie widzieliśmy takiego koloru, wcześniej była energia w kolorze perłowobiałym, jasnozielonym, jasnoniebieskim. Oczywiście nie wiadomo co o tym myśleć, ale może komuś się z czymś skojarzy.


Dzięki za ten wpis, nie wiem kiedy to miało miejsce.
Chyba już mnie nic nie zdziwi...
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Oska » czwartek 23 lut 2017, 14:19

I teraz jak myślę, ten impuls widziałam, widziałam dosłownie jak znak z kart - czarny pik odwrócony w kolorze czerwonym...w nocy, przed zaśnięciem.
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » czwartek 23 lut 2017, 16:07

ex-east pisze:Oraz Chasnie - ulepszone przez Slowian , skandynawskie dakkary

Bracie a nie przyszło Ci do głowy , że z chasniami to jak z fiatem 125p ?
Licencja była na jeden model i tak samo było z chaśniami - północ klepała cały czas jeden model wprowadzając raczej kosmetyczne poprawki
Oczywiście uparty nie jestem i się nie upieram, ale kiedyś wertując kroniki czytałem, że wielu Ranów uciekło na północ i później z Wikingami napadali Szwabów i Teutonów
Pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Oska » czwartek 23 lut 2017, 17:53

wiecie co, trochę to wszystko jest dla mnie zbyt dziwne,
gdy proszę o wskazówki, cisza jak makiem zasiał,
więc nie wiem czy celowo się nikt nie odzywa,
czy ja tego nie widzę?
Skoro wy macie wszystko w nosie, to ja też zaraz zacznę mieć, i niech już się dzieje co chce.
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 23 lut 2017, 18:00

..jakie wskazówki? ;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Oska » czwartek 23 lut 2017, 19:39

Już żadne, poradzić sobie muszę niestety sama....
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 23 lut 2017, 21:35

O i mamy typowy foch.
Kwaśne bubu si ę zrobiło bo ktoś czegoś nie zauważył. ;)
Nie wszyscy czytają wszystko co się pisze więc miast się fochować moze lepiej przypomnieć w czym rzecz - komunikacja. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Oska » czwartek 23 lut 2017, 21:50

abcd pisze:O i mamy typowy foch.
Kwaśne bubu si ę zrobiło bo ktoś czegoś nie zauważył. ;)
Nie wszyscy czytają wszystko co się pisze więc miast się fochować moze lepiej przypomnieć w czym rzecz - komunikacja. :)


wierz mi bardzo chętnie, się schowam pod kocem.
I to nie tylko że foch,
niby każdy wielce uduchowiony, poszło koło w ruch, tego nie zatrzymamy.
Tylko nagle wszyscy amnezji dziwnej dostali, od wieków wiecie co się święci, a nagle każdy oślepł.
Powiem krótko :
to się wydarza teraz.
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Oska » piątek 24 lut 2017, 02:05

ważka pisze: czerwony kolor i przez moment przybrała kształt jakby odwróconego serca, ale był to chyba efekt niezamierzony (nie demonstracja symbolu).


I to jest ten moment, że coś się wie, że przez swoją własną nieuwagę się coś spaprało.
To nie była demonstracja symbolu, czyli trza było zostawić to tak jak jest, i poczekać,
i teraz wypada się przyznać, żem namieszała. Ten symbol, miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie, ale jednak.
Ja głupia, na ślepo odwróciłam i żem w przestrzeń posłała w pogoni za tamtym.
Jak nie daj boziu, się jeden drugi złapie, to wszystko do góry dupą się obróci że to tak ładnie nazwę. bo o ile był wysłany w dobrą stronę i było wszystko cacy, tak z drugiej strony to już tak różowo nie wygląda.
Nie wiem ile w tym wszystkim szczęścia a ile głupoty, symbol nakładkowy był pikiem, a nie sercem.
Co z tego wyniknie pewno się zobaczy, tylko po odwróceniu, serce trochę w potrzasku.
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: ex-east » piątek 24 lut 2017, 05:59

Oska .. looo matko , cos Ty pila :)))
Ty serca nie odwaracaj, a jesli juz , to tez na glowie stan jako i ja staje :D
0 x



Awatar użytkownika
ważka
Posty: 105
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2016, 15:55
x 17
x 21
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podziękowanie: 176 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: ważka » piątek 24 lut 2017, 09:39

Oska, nikt się nie odzywa, bo nie wszyscy siedzą na forum cały dzień. Jeżeli to Twoje pobudzenie jest jakoś związane z tym co napisałam, to prawdopodobnie załapałaś się jakoś na tę energię. Skojarzenie z odwróconym pikiem było jak najbardziej na miejscu gdyż część tej energii poszła w oś Ziemi.

Oska pisze:to się wydarza teraz.


Ja też uważam, że od tego roku coś naprawdę nowego zaczęło się dziać. Jest jedna siła, której nic nie przeszkadza i przeprowadza ona jakiś swój, bardzo precyzyjny plan. Nie ma już (na pewnym poziomie, powiedzmy decyzyjnym) chaosu. Wcześniej chaos był wizytówką tego miejsca.

Siła ta to rasa (z mojego punktu widzenia) - Pierwsi (tak siebie nazwali). Czasami traktują nas jak (swoje) dzieci. Np. "Idź już spać, dziecino". Nie ma w tym nic poniżającego, jest to wypowiadane z uczuciem miłości. Człowiek przypomina sobie błogie dzieciństwo, którego tu na Ziemi, przynajmniej ja nie miałam. Dokładnie na odwrót jest kiedy chcą, żeby coś dla nich zrobić (praca z energią), wtedy robi się naprawdę poważnie...

Czerwony kolor skojarzył mi się wczoraj z płaszczem Marzanny, a w ogóle z przepowiednią Hopi/Dine o Kachinie. Ale Kachina miała zabarwić niebo na czerwono...
0 x


Łączę światy...

Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Oska » piątek 24 lut 2017, 10:05

ex-east pisze:Oska .. looo matko , cos Ty pila :)))
Ty serca nie odwaracaj, a jesli juz , to tez na glowie stan jako i ja staje :D


Serce było odwrócone od początku i była to właściwa pozycja, a ja chciałam właściwie w ciemno naprawić.
ważka pisze:Pierwsi (tak siebie nazwali)
w ogóle mnie to nie dziwi...
ważka pisze:Czerwony kolor skojarzył mi się wczoraj z płaszczem Marzanny
eh, to nie tylko jej ochrona, a całej planety
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 24 lut 2017, 10:17

No to mamy kolejny globalny przekręt w Polsce propaguje go Krystal28.... ufff....

Bardzo specyficzny czerwony kolor ma pierwotna energia życia , to podstawa życia jak I czakra, która również ma czerwony kolor.
Widziało ją kilka osób wnikającą do jądra ziemi.

My żyjemy w świecie odbić... wszystko najpierw dzieje się na planie energetycznym, następnie ma odbicie na planie fizycznym, można więc zobaczyć obrazy odwrócone.

Wzmocnienie jądra ziemi energią życia, pobudza ja w nas ... jako że bliska jest wiosna, która na niej bazuje, ten akt wywołuje proces we wszystkim co żyje na ziemi, bo jest również indywidualnym ładowaniem naszego pola życia.

Zwiększa się poziom wibracji i moc kreacji.. co roku ( czyli jeden obrót wokół osi ziemi, mały cykl kosmiczny) następuje albo wyniesienie, albo obniżenie wszystkich procesów.
Ta wizja absolutnie przedstawia zwiększenie wibracji energii miłości bezwarunkowej, która wynosi ziemię we wszystkich procesach .. czyli dokonuje naszego progresu, w procesie ewolucji.

Możemy się TYLKO cieszyć.... SI/ syntetyczna inteligencja i wszyscy nasi ciemni zakulisowi władcy odchodzą w niebyt , już w niedzielę 26.02 2017 przed godziną 16. nastąpi otworzenie synchroniczne Gwiazdozbioru Ryb i Panny... powodujące 8 stopniowe zaćmienie słońca.
Energia 5 planet kardynalnych( odpowiadająca energii naszych 5 zmysłów) wzmocni wpis Panny w Słońce i Ryby.

8 stopniowe zaćmienie słońca .. to zerowanie czegoś i wpisywanie nowego...tym zupełnie NOWYM dla ziemi jest obecnie energia PANNY wycięta w 1/ 8 z okręgu naszej wiedzy, a to ONA stymuluje nasz rozwój .... bo jest łącznikiem między światem duchowym i fizycznym. To jest wiedza NOWA ..która otwiera wrota ewolucji dla całego życia w kosmosie... zatem całe zło ... chce ją przejąć by nadal władać.

7.- to cyfra materii, energia jej wiedzy,
8.- to cyfra duchowości... połączenia wiedzy duchowości z wiedzą materii.
Spokojnie jak na wojnie ... damy radę .. wiedza nas chroni!

"Astrologiczny wykres pokazuje kardynalny wielki plac energii 5 planet Mars , Uran, Westy/Wenus , Jowisza i Plutona, co oznacza, że napięcie energii planetarnej kierującej uczuciami naszych 5 zmysłów od początku roku będzie całkowicie rozwiązany dopiero w połowie kwietnia.

Sun-Moon koniunkcja zaćmienia na 8 stopni Ryby służy jako ogromna ogniskowa obiektywu skierowana na tą energię , która rozpocznie rozwiązywać wszystkie planetarne napięcia.
Wielki Trine z Juno, Ceres i węzeł księżycowy jest jak ogromna strzała wskazującą na stanowisko po drugiej stronie zodiaku przeciwieństwo zaćmienia.. kumulacja energii ,rozświetlającej Pannę w jej 8 stopniach.

To jest pozycja Thuban, gwiazda głównej pozytywnych rodzin smoka. ..."

A, to jest niezmiernie ważna informacja dla nas, bo są grupy, które będą usiłowały tą energię przekierować do Konga.. użyć jej do otworzenia niższego portalu i wypuszczenia na ziemię olbrzymiego zła i Si z ich podziemnych baz.

Oczywiście nie jest to już możliwe, ale usiłowania będą.. STOP! STOP! STOP! BASTA TYM PODSTĘPNYM BESTIOM.
Nie dajcie się wmanipulować w ten podstęp, im chodzi TYLKO o waszą energię i wyłudzoną zgodę na ten fałszywy manewr.
Na swoim portalu wspiera to oczywiście Krystal 28!

https://krystal28.wordpress.com/

Miejscem które jest dla nas istotne energetycznie , o którego osłabienie toczą się walki jest EUROPA... a, nie Afryka!

Tam do Konga nie tak dawno latały świty elit władzy włącznie z Obamą powitać swojego ciemnego pana... a teraz chcą przejąć energię Panny dla otworzenia "Wrót Piekła".... STOP! STOP! STOP!
Dosyć już tego oszustwa i manipulacji nasza nieświadomością!

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 24 lut 2017, 11:26

Kongo to miejsce zorganizowanej rzezi dwóch plemion , płynie tam energia śmierci i strachu, cierpienia i zła.... na takiej bazie mogą zajść TYLKO zmiany wywołujące regres, bowiem napływająca tam energia.... wzmacnia TO, CO JEST... energia jest zawsze neutralna.. intencjonalne użycie jej tworzy efekty..
Jakie mogą zaistnieć w Kongo...w uruchomionym wirze zła? Komu jest to potrzebne i do czego.... kto sponsoruje i prowokuje takie wydarzenia.... wszystko się odkrywa.. u nas dzięki akcji krystal 28.

http://ciekawostkihistoryczne.pl/2012/1 ... ienawisci/

https://pl.wikipedia.org/wiki/II_wojna_domowa_w_Kongu

Wir zmian na ziemi .. jezioro Kiwu Kongo.... jakich zmian..... na co zmian... ???

https://pl.wikipedia.org/wiki/Konflikt_w_prowincji_Kiwu


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Oska » piątek 24 lut 2017, 12:21

Kiara pisze:
7.- to cyfra materii, energia jej wiedzy,
8.- to cyfra duchowości... połączenia wiedzy duchowości z wiedzą materii.
Spokojnie jak na wojnie ... damy radę .. wiedza nas chroni!

"Astrologiczny wykres pokazuje kardynalny wielki plac energii 5 planet Mars , Uran, Westy/Wenus , Jowisza i Plutona, co oznacza, że napięcie energii planetarnej kierującej uczuciami naszych 5 zmysłów od początku roku będzie całkowicie rozwiązany dopiero w połowie kwietnia.



7+8=15=6 to jakby nie patrzeć moja droga życia :)
Lecz niewielu z Was wie, że to 33/6 :)
Kiaro, gdy siedem planet ustawi się w szeregu, wtedy wyjaśni się wszystko.
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Oska » piątek 24 lut 2017, 12:23

Kiara pisze:Oczywiście nie jest to już możliwe, ale usiłowania będą.. STOP! STOP! STOP! BASTA TYM PODSTĘPNYM BESTIOM.
Nie dajcie się wmanipulować w ten podstęp, im chodzi TYLKO o waszą energię i wyłudzoną zgodę na ten fałszywy manewr.
Na swoim portalu wspiera to oczywiście Krystal 28!

https://krystal28.wordpress.com/



widziałam na blogu livii, że wlepiła zdjęcie "eneregetycznego motyla" tylko czy nikt tam nie widzi, że tam o macicę kobiety chodzi?
Coś jest mocno poplątane.
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 24 lut 2017, 13:09

Kiaro, gdy siedem planet ustawi się w szeregu, wtedy wyjaśni się wszystko.


Sama energia tylko wzmacnia temat, wprowadza zmiany,wyjaśnienie zależne jest od LUDZKIEGO zrozumienia tych zmian.
Mamy tu bardzo dużo przykładów różnego odczytywania i interpretowania tego samego... nie mniej jednak nastąpią tak jednoznacznie widoczne pozytywne zmiany ,że nie da się ich nie zauważyć, można będzie zignorować.
Natomiast w tym wypadku nie sumuje się 7 i 8 tylko dodaje 1 do 7 wychodzi 8.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Oska » piątek 24 lut 2017, 13:20

Eh kiaro, bardziej to pogmatwane,

"Możemy się TYLKO cieszyć.... SI/ syntetyczna inteligencja i wszyscy nasi ciemni zakulisowi władcy odchodzą w niebyt , już w niedzielę 26.02 2017 przed godziną 16",
na zegarach które w tamtej chwili widziałam
Moskwa,Polska, i nie mam pewności czy to Chiny czy USA (zegarów było 6, 1 Moskwa 3 Polska 6 ta ostatnia część)
w Moskwie było przed 6, w Polsce przed 3, tamta część przed 9
Przy czym w Polsce było to przed 15.
Więc albo znowu wszystko przyspieszyło, albo próbują dostroić się do 15, nie wiem.
Może być że nawet się pozmieniało, bo z 8 Marca, zrobił się 7 Marzec, jako że mój były facet prosi o spotkanie.
Coś tu nie pasuje, tylko nie wiem jeszcze co.
Ale ten dźwięk metalu, nie mogę się temu poddać, bo odczuwam strach zamiast radości.
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

jolus
Posty: 107
Rejestracja: czwartek 14 sty 2016, 17:42
x 2
x 6
Podziękował: 78 razy
Otrzymał podziękowanie: 135 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: jolus » piątek 24 lut 2017, 14:49

Na youtube nawklejane jest we wszystkich możliwych językach:
https://www.youtube.com/watch?v=sue5qRT ... h&index=20
0 x



Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Oska » piątek 24 lut 2017, 16:23

eee.. a nie można tego przełożyć? :D
Ponoć miało być dużo czasu...
A tak poważnie, to wcale to takie słodko różowe nie jest.
A za te wklejkę z lokalizacją, dziękuję :)
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 24 lut 2017, 16:31

..cała kreacja ma raczej spory poślizg przez inwazję Archontów w Kongo 96',-
oczywiście z naszego punku widzenia, bo podczepieni jesteśmy pod czas linearny.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Oska » piątek 24 lut 2017, 20:24

Ta łatwo Ci powiedzieć,
ale tu nie o Kongo chodzi, z tego co wlazłam na tę strone, od tego linka, COBRA ją chyba patronuje,
ale mam prawidłową lokalizację,
i chyba nie wiem co gorsze...
Zabawne jak nikt nie chce pomagać :)
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » piątek 24 lut 2017, 22:32

Oska pisze:Eh kiaro, bardziej to pogmatwane,

"Możemy się TYLKO cieszyć.... SI/ syntetyczna inteligencja i wszyscy nasi ciemni zakulisowi władcy odchodzą w niebyt , już w niedzielę 26.02 2017 przed godziną 16",


To chyba tylko pobożne życzenie ;)
0 x



ODPOWIEDZ