Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Czas Transformacji

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15578
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 827
Podziękował: 29135 razy
Otrzymał podziękowanie: 23446 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 19 gru 2020, 22:19

Wszyscy jesteśmy światłem - Roman Nacht [ep.110]
17 gru 2020

https://www.youtube.com/watch?v=X8vk9vmdkgI

Each One Teach One

Roman Nacht to człowiek, który zawsze przynosi Dobre Wieści. Nie dość, że ma ogromną wiedzę na tematy, które u podstaw mają na celu poszerzanie świadomości, to również do tego ma w sobie coś, czym nie wszyscy "uduchowieni" ludzie mogą się pochwalić: poczucie humoru :)

W poprzednim wywiadzie z Romanem mówiliśmy od UFO, religiach, programach, które przez tysiąclecia dyktowały warunki na Ziemi. Tym razem wyjdziemy poza materię i zagłębimy się w temat szeroko pojętej samoświadomości, duchowości, potencjału a wszystko to z niesamowitą dawką humorystycznego podejścia do sprawy :) Bo dlaczego o tematach ważnych, zawsze trzeba mówić poważnie? Można przekazać piękne treści również będąc optymistycznie nastawionym do życia!
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15578
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 827
Podziękował: 29135 razy
Otrzymał podziękowanie: 23446 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 21 gru 2020, 22:32

Dobre Wieści - "O Wy małej wiary"
20 gru 2020

https://www.youtube.com/watch?v=toVPhysoXxQ

Roman Nacht
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12955
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 900
x 319
Podziękował: 12891 razy
Otrzymał podziękowanie: 19595 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 27 gru 2020, 13:53

Dobre Wieści - Nie żałuję

\https://youtu.be/C1vvDdnbvCM
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12955
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 900
x 319
Podziękował: 12891 razy
Otrzymał podziękowanie: 19595 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 29 gru 2020, 14:27

Przenoszenie świadomości z umysłu do przestrzeni serca

https://youtu.be/q0E3v6hKZEw
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12955
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 900
x 319
Podziękował: 12891 razy
Otrzymał podziękowanie: 19595 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 31 gru 2020, 14:38

Jesteśmy kompasem, który trzeba wyczyścić, odkurzyć i zresetować. Wywiad z Edytą Górniak (część 2)

https://youtu.be/e-CItVrHrDE
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12955
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 900
x 319
Podziękował: 12891 razy
Otrzymał podziękowanie: 19595 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 08 sty 2021, 09:36


La Grande Illusion *
by GEORGI STANKOV wysłano 7 STYCZNIA 2021 R
Georgi Alexandrov Stankov, 7 stycznia 2021

www.stankovuniversallaw.com

Obrazek

Wielka iluzja nowo przebudzonych Don Kichotów w ich daremnej walce z wiatrakami ich umysłów

Jesteśmy obecnie świadkami wielkiej iluzji wszystkich budzących się ludzi, którzy po raz pierwszy posiadają maleńki kawałek prawdy, jak na przykład sfałszowane wybory w USA, i wierzą, że mogą przekonać ciemnych, elitę, głębokie państwo do zaakceptowania tej prawdy.

Są to nowi idealiści, Amerykanin Don Quixotes od chodu życia Bannon & Co . którzy żyli tak długo w ciemnościach kłamstw i wypaczeń, że maleńki przebłysk prawdy, który zdobyli przez całe życie, wydaje im się warty nawet śmierci, za co? - w imię nieprzetworzonego nacjonalizmu.

Sancta simplicitas!

Ale poszukiwanie wolności u tych ludzi jest oczywiste i to jest początek wyzwolenia ludzkości z eonów niewoli gadów .

Ta Wielka Iluzja została zniszczona wczoraj w Kongresie i Senacie, a tchórzliwy zdrajca Pence potwierdził moją ocenę jego pozbawionego kręgosłupa charakteru. Zakładam, że Trump już wiedział, że Pence go zdradzi, kiedy rozmawiał wczoraj z ludźmi.

Zapomnij o wszystkich możliwych psyopsach wokół chaosu w Senacie i o tym, kto to zrobił. Nie ma to teraz znaczenia.

Liczy się prawda, którą znamy od zawsze:

Żaden mroczny byt u władzy nigdy nie przyzna się do prawdy i nie przyzna, że ​​kłamał i oszukiwał przez cały czas, ponieważ będzie musiał wtedy stracić swoją moc i nigdy tego nie zrobi. Moc jest jego jedyną liną ratunkową, ponieważ mroczna istota zerwała sznur duszy.

Ciemne istoty mogą istnieć tylko wtedy, gdy wywierają władzę nad innymi i dlatego zniewalają innych ludzi. Dotyczy to zarówno jednostek, jak i instytucji, narodów i całej rasy ludzkiej. Dlatego rasa ludzka od tak dawna jest rasą niewolników i stąd pochodzi wielka iluzja - być niewolnikiem i wierzyć, że jesteś wolnym człowiekiem, ponieważ tak powiedzieli ci panowie niewolników.

To była iluzja Amerykanów i zachodnich obywateli od tak dawna, a teraz ta iluzja została zniszczona.

Musiało zostać zniszczone, zanim zaczęli wyzwalać się, uznając, że zawsze byli wolnymi, suwerennymi istotami i twórcami swojej rzeczywistości.

Wyzwolenie człowieka nigdy nie nastąpi poprzez przekonanie ciemnych ciemiężycieli ludzkości, że kłamali, oszukiwali i gnębili ludzi przez tak długi czas, a teraz muszą pokutować. Oto aktualna Wielka Iluzja wszystkich nowo przebudzonych Don Kichotów - siła napędowa pokojowej rewolucji amerykańskiej.

To są dusze, które musimy wyprowadzić z ich obecnej iluzji i przekonać je, że bójki polityczne tylko utrwalają ich zniewolenie. Jeśli chcą być naprawdę wolni, ponieważ ich wrodzone pragnienie rośnie teraz po tym, jak aktywowałem ich potrójnym płomieniem życia, siedliska ich dusz , muszą przyjść do nas i przyjąć nasze duchowe ideały. Będzie to przysłowiowy skok w świadomości, który wszystkie źródła z wyższych wymiarów zwiastują - Czas Końca.

Teraz jest czas końca.

Przecież wszystkie amerykańskie instytucje państwowe - sądownicze (Sąd Najwyższy), ustawodawcze (Senat i Kongres), a teraz władza wykonawcza (wiceprezydent) - rażąco nie ujawniły prawdy i nie ukarały kłamstwa, oszustwa i oszustwa głębokiego państwa w odniesieniu do obecnych wyborów w prawdziwym paragrafie 22 , frustracja i rozczarowanie mas sięgają nieba. To stamtąd przyjdzie zbawienie, o czym świadczyło wielu mówców na wczorajszych wiecach w stolicy Stanów Zjednoczonych, odwołując się do Boga jako ich ostatniej nadziei po tym, jak ich nadzieja na ziemską sprawiedliwość zniknęła.

W istocie istnieje Bóg i jest w każdym z nas jako dusza, a teraz jest czas, aby budzące się masy odkryły swoje dusze, które przez wiele tygodni pomagam ściągać do ich ludzkich naczyń. Ale aby katharsis duszy w pełni się rozwinęło, potrzebujemy także Boskiej Interwencji jako energetycznej międzywymiarowej Przemiany, która wprowadzi masy w stan całkowitego szoku i katalepsji .

Po pierwsze, wydarzenia w terenie musiały rozegrać się i pokazać ludziom, że ich nadzieja na reformę zgniłych instytucji państwowych jest właśnie tym - złudzeniem. Kiedy wszyscy przebudzeni kandydaci zostaną całkowicie rozczarowani i zdruzgotani, czy ich dusze wejdą do ich ciał, gdy umysły ego muszą najpierw poddać się daremności jakiegokolwiek działania 3D, aby poprawić ludzkie życie, prosząc instytucje państwowe ucisku o uznanie twojego prawa do osobistej wolności i w ten sposób znoszą się. Ponownie, złap 22!

Nowo przebudzeni Amerykanie, a później Europejczycy, muszą zrozumieć, że nie jest pomocne, gdy ktoś przytacza do mdłości pustą konstytucję, która zawsze była czekiem in blanco dla elity, aby oszukiwać i gnębić ludzi.

Konstytucja Liberty jest w każdym z nas, to nie istnieje w formie pisemnej, jak to jest w potrójnym płomieniu życia gdzie siedziba duszy każdego wcielonego w ludzką osobowość. Jest to energetyczna rzeczywistość i nazywana jest Źródłem Wolności .

Stanie się to oczywiste wraz z naszym wniebowstąpieniem podczas Przemiany i wtedy nie będziemy potrzebować więcej argumentów, aby przekonać ludzi do przyjęcia ich błogiej przyszłości. Zostawią stolice państw i budynki stanowe puste i nie będą musieli szturmować ich jak pustej Bastylii podczas nieudanej rewolucji francuskiej lub pustego Kapitolu wczoraj i raz po raz wpadać w pułapki rządzącej kliki zła.

Spokojna rewolucja amerykańska może nastąpić tylko w sercach i umysłach ludzi - nie może być mowy pokojowych demonstracjach przeciwko ciemnym ciemiężcom, którzy jak zawsze będą wysyłać swoich prowokatorów agentów by włączyć ich do gwałtownych wydarzeń, taka jest natura ludzka wieloletnich oszustw to sięga do atlantydzkich energii zdrady i zdrady (betrayal and treason) i otwiera je na transcendentalny wymiar, który tak gwałtownie odrzucali w swoim wściekłym agnostycyzmie przez tak długi czas.

A my, nieliczni oświeceni, możemy zaświadczyć o tym, jak mroczny i destrukcyjny jest ludzki agnostycyzm, jest tak samo zły, jak obecna oporność ciemnej elity, by uznać prawdę i odwrócić oszustwo w wyborach w USA. W tym sensie z naszej perspektywy istnieją tylko niuanse między ciemnymi a nowo przebudzonymi ludźmi. Pamiętaj o tym.

To idealna mieszanka pedagogiczna, która pomoże ludziom przebudzić się do pełnej prawdy. Rzeczywiście, gdy tylko amerykański ustawodawca ratyfikował oszustwo wyborcze, portal został szeroko otwarty na początek Ery Objawienia, w której będziemy nowymi nauczycielami i przywódcami ludzkości.

Wczoraj i tej nocy nastąpiła ogromna zmiana i wkrótce zobaczysz o wiele więcej.

Brać się do rzeczy.

_____________________

* La Grande Illusion to klasyczny francuski film Jean Renoir z 1937 roku o I wojnie światowej. Tytuł filmu pochodzi z książki The Great Illusion z 1909 roku brytyjskiego dziennikarza Normana Angella, Laureat Pokojowej Nagrody Nobla, który argumentował, że wojna jest daremna ze względu na wspólne interesy gospodarcze wszystkich narodów europejskich. Perspektywa filmu jest hojnie humanistyczna dla bohaterów różnych narodowości. Wkrótce dalej rozwiniemy tę prawdę, że wszyscy ludzie są Jednym i mają wspólne interesy jako wielowymiarowe istoty stwórcze, tak więc wojna między narodami lub wojna domowa jako sposób rozwiązania dowolnego ludzkiego problemu jest największą iluzją ze wszystkich. Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuje ewoluująca cywilizacja transgalaktyczna, jest państwo narodowe, źródło największego zła i przemocy na tej planecie. Film La Grande Illusion przezwycięża właśnie to - wściekły europejski nacjonalizm, który doprowadził do I wojny światowej.

Uzupełnienie:

Wkrótce po tym, jak opublikowałem ten artykuł, Arkturianie przybyli dziś z przesłaniem na ten sam temat, który w pełni potwierdza to, co powiedziałem powyżej. Uwielbiam tego rodzaju potwierdzenie.

Arkturianie jeszcze raz podkreślają, jak ważne jest, aby nie chować głowy jak struś w piasek pustych medytacji, ale uważnie obserwować bieżące wydarzenia polityczne i społeczne prowadzące do Przemiany i wyjaśniać ludziom, dlaczego tak jest. niezbędny. Tylko w ten sposób, dzięki jasności naszych umysłów, możemy złagodzić obawy ludzi, które wkrótce staną na wysokości i doprowadzą do zbiorowego katharsis.

Przemoc w Waszyngtonie - Rada Arkturiańska 9D, kierowana przez Daniela Scrantonai polski tekst :

https://kochanezdrowie.blogspot.com/202 ... urian.html

Opublikowano 6 hours ago, autor: adept
Etykiety: STANKOV'S UNIVERSAL LAW
https://kochanezdrowie.blogspot.com/202 ... nia_8.html
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12955
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 900
x 319
Podziękował: 12891 razy
Otrzymał podziękowanie: 19595 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 10 sty 2021, 08:34

TERMINATOR CZYLI CYBER PARTYZANTKA

https://youtu.be/qfscxFNX_6s
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12955
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 900
x 319
Podziękował: 12891 razy
Otrzymał podziękowanie: 19595 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 10 sty 2021, 17:11

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15578
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 827
Podziękował: 29135 razy
Otrzymał podziękowanie: 23446 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 10 sty 2021, 19:58

OGROMNA TRANSMUTACJA

Obrazek

Znajdujemy się w stanie ogromnej transmutacji, przemienienia, a tym samym na etapie, w którym ludzkość przechodzi intensywne i ogromne zmiany.
Będzie to czasami burzliwe i może się wydawać, że całe piekło zostało uwolnione.
Spójrz i zobacz wewnętrznymi oczami, a zobaczysz, jak NOWE JUŻ TU JEST w zdumiewającej świetności, wznosi się, nabiera formy i kształtu.
Zwróć uwagę, że na etapie transmutacji to, co było wcześniej, najpierw rozpływa się w stan pozornego chaosu.
Teraz jest to wyższa wibracyjna materia i forma, a tym samym zupełnie nowe życie i nowe początki. Kiełkuje nowe życie. To się teraz dzieje.
Umiera stare, dzieje się transmutacja, a tym samym powstanie nowe!
To nie jest coś, czemu można się oprzeć. I nie ma czego się bać. Obejmij to. Kochaj. Pielęgnuj.
Jednak zauważ, że to wszystko musi najpierw wyrosnąć w Tobie.
Kiedy wchodzisz w harmonię i równowagę w bezwarunkowej miłości, jesteś skupiony...
Już nie jesteś poruszany przez świat zewnętrzny, ponieważ stoisz w pełni mocy najwyższej boskości wewnątrz siebie.
Jest to czas, w którym MOC MIŁOŚCI objawi się każdej żywej Duszy na Ziemi.
A co więcej, jest to triumfalne odrodzenie Nowego Złotego Wieku i Nowej Ludzkości, Jedności i Harmonii.
Co za wspaniały prezent!
Judith Kusel
- - -
Twoja Boska Świadomość

GDY SIĘ RODZI NOWY CZŁOWIEK

Obrazek

Ludzki mózg doświadcza obecnie transformacji poprzez energię, która dostosowuje go do nowego wyższego systemu energetycznego wprowadzanego na Ziemię.
W związku z podnoszeniem częstotliwości energii, cały obszar mózgu przełączany jest z niskich częstotliwości do nowej WYŻSZEJ ŚWIADOMOŚCI.
Także nasze ciała pokazują wyraźne symptomy oczyszczania.
Zapchany brudem układ limfatyczny daje poprzez ZEWNĘTRZNE ODCZYNY SKÓRNE, coraz bardziej do zrozumienia, że dotychczasowe nawyki odżywiania bardzo mu nie służą.
To dla wielu ludzi dość trudny czas, ponieważ zaledwie w rok zostaliśmy poproszeni lub zmuszeni, do dokonania zmian na płaszczyźnie mentalnej, świadomościowej, towarzyskiej, rodzinnej, partnerskiej, zawodowej czy nawet dietetycznej.
Ponadto bez względu na naszą zgodę, odbywa się WIELKIE PRZEPROGRAMYWANIE NASZYCH DNA i ciał z węglowych na krzemowe.
Dlaczego?
Ponieważ ciała oparte na węglu nie będą w stanie wytrzymać tych wysokich częstotliwości, które już w grudniu przesuną nas na jeszcze wyższy poziom energetyczny.
A to zaledwie początek zmian!
Jest to proces, który będzie płynnie postępował w kolejnych latach w kierunku pełnej przebudowy naszych ciał i przesuwania nas z 3D, 4D w kierunku 5D.
Gdy nasz ośli hipnotyczny opór ustąpi miejsca zaufaniu i poddaniu się tej wielkiej transmutacji, rzeczy zaczynają płynąć i działać na naszą korzyść.
Jest to potężna techniczna reorganizacja, która jednocześnie jest całkowicie nowym dla Ziemian doświadczeniem.
Można powiedzieć, że obecnie nowy kwantowy software jest wgrywany do naszych starych ciał-komputerów i czasami w związku z tym może się zdarzyć jakaś niekompatybilność, dysfunkcja, która automatycznie zostanie rozpoznana, aby otrzymać odpowiedni update, w celu dalszej ewolucji.
No cóż... jesteśmy poniekąd wielkim kosmicznym eksperymentem. "Setny efekt małpy" już się nam ujawnia!
Z technicznego punktu widzenia nic nie poszło nie tak.
Ewolucja, której doświadczamy ułatwia zmianę tego, co musi się zmienić w ludzkich ciałach, aby dostosować je do znacznie wyższego poziomu energii na Ziemi.
Ta nowa energetyka jest całkowicie niekompatybilna z niskimi wibracjami, emocjami, czynami, które zrujnowały naszą planetę i nas samych.
Na szczęście żyjemy, możemy więc wprowadzić zmiany.
Możemy w skrusze uronić łzę robiąc solidny rachunek sumienia.
Możemy poczuć żal i ból swej głupoty, egocentryzmu i naiwności, aby wreszcie zrozumieć, że tego typu zachowania nie będą już nigdy więcej na Ziemi tolerowane.
Pozbywamy się więc wszystkiego, czym myśleliśmy, że jesteśmy i stajemy się tym, czym z oryginalnego poziomu stworzenia od zawsze byliśmy.
To czas uwalniania się od własnych trójwymiarowych lęków i percepcji, demontażu murów między nami i w nas...
Poznawania prawd w morzu kłamstw i wejścia w pełną życzliwości współpracę z innymi ludzmi na Ziemi, aby powrócić do ZJEDNOCZONEJ ŚWIADOMOŚCI.
Wszystkie turbulencje, które teraz przechodzimy wraz z Ziemią, są konieczną i naturalną fazą, która dostosowuje nas do przyszłego tutaj życia.
Rok 2021 będzie szczególnie sprzyjający dla tych, którzy zdecydowali się podążać za własnym sercem, wyszli poza opór, kontrolę, dyktaturę, myśli utknięte w chaosie i mentalności matrycy 3D.
Pamiętaj, że DNA ma moc zmiany!
Twoje emocje i myśli wpływają na DNA i podświadomość, która jest jak góra lodowa pod wodą.
Jest pełna nawyków, reakcji, wzorców przekonań, emocji, wartości, pamięci długoterminowej, intuicji i wyobraźni.
Twój świadomy umysł jest odpowiedzialny za Twoje codzienne życie, siłę wolnej woli i logicznego czy krytycznego myślenia.
Wybierając drogę miłości i życie w pokoju bez wyrządzania krzywdy innym i sobie, to jedyna ekspresowa droga, którą możemy ewoluować.
Jesteśmy na krawędzi Wielkiego Przebudzenia i narodzin nowej wolnej rzeczywistości, której jesteś pionierem!
Świeć jak najjaśniej!

Twoja Boska Świadomość
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12955
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 900
x 319
Podziękował: 12891 razy
Otrzymał podziękowanie: 19595 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 14 sty 2021, 21:27

Autodestrukcja systemu została aktywowana - Joanna Rajska


https://youtu.be/ENcpNPD_gZ4
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12955
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 900
x 319
Podziękował: 12891 razy
Otrzymał podziękowanie: 19595 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 17 sty 2021, 21:24

01/17/21 | ANDY, ZIGGI, ZYGFRYD LIVE | PRZYGOTUJ SIĘ NA ZMIANY

https://youtu.be/0CExhrz9GoQ
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15578
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 827
Podziękował: 29135 razy
Otrzymał podziękowanie: 23446 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 17 sty 2021, 23:51

PRZEJŚCIE KWANTOWE

Obrazek

Ziemia obecnie przemieszcza się w obszar przestrzeni kosmicznej o WYSOKIM PROMIENIOWANIU, do nowego pola energetycznego.
Ta energia dostaje się i wpływa na ziemską sieć magnetyczną, która jest podłączona do... naszej świadomości.
Świadomość jest energią, ponieważ wpływa również na sieć magnetyczną!
To połączenie działa w obie strony.
Ziemska sieć magnetyczna ma wpływ na to, jak myślimy i pozwala nam teraz na nowe sposoby myśleć i dostać się na wyższe poziomy!
STARE SYSTEMY SIĘ ROZPADAJĄ.
ESTABLISHMENT TRACI KONTROLĘ.
UJAWNIENIA KATALIZUJĄ GLOBALNE PRZEBUDZENIE.
LUDZKOŚĆ EWOLUUJE I UWALNIA SIĘ!
TO JEST HISTORYCZNY CZAS DLA CAŁEJ PLANETY ZIEMI!
Twoja Boska Świadomość
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12955
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 900
x 319
Podziękował: 12891 razy
Otrzymał podziękowanie: 19595 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 24 sty 2021, 16:42

https://kochanezdrowie.blogspot.com/202 ... e.html?m=1
.
Chcemy wam przypomnieć, że ciemne siły na waszej planecie są mistrzami w tworzeniu iluzji. Są magami i czarownikami. Kapłani i kapłanki okultyzmu. Są mistrzami oszustów.

Nie możesz zapominać, że każda wojna toczy się na określonym terytorium. Na ziemi terytorium, o które toczy się walka, to ludzka świadomość. Wróg już dawno zaatakował umysły ludzkości, ale dopiero teraz ich konstrukt mocy upada jak domek z kart.

Nie popełnij błędu, zrobią wszystko, co konieczne, aby stworzyć iluzję ich zwycięstwa nad światłem, podczas gdy w rzeczywistości są tylko nieszczęśliwymi przegranymi. Źli aktorzy w filmie, który nie trafia do kin.
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15578
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 827
Podziękował: 29135 razy
Otrzymał podziękowanie: 23446 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 24 sty 2021, 23:33

Twoja Boska Świadomość
22 stycznia

Obrazek

PRZEBUDZENIE BOSKIEGO POTENCJAŁU SZYSZYNKI I NAJWYŻSZY DOTYCHCZASOWO DZISIEJSZY POZIOM REZONANSU SCHUMANNA 6000!
Jesteśmy obecnie stymulowani do przebudzenia i poszerzenia świadomości oraz percepcji na wiele sposobów.
Z dalszych obszarów kosmosu i Słońca spływają MAGNETYCZNO-ŚWIETLISTE IMPULSY EWOLUCYJNE na Ziemię.
Są one wielowymiarowo zakodowanymi wzorcami różnych częstotliwości.
Ich zadaniem jest przetransformowanie i przeniesienie nas na kolejny stopień ewolucji, przebudzenie do samopoznania i samoświadomości, a także przywrócenie Ziemi i jej istot do pełni boskiego potencjału.
Ziemia podwyższając w ten sposób swoją wibrację, oddziałuje i wywiera wpływ także na wszystkich ludzi.
Jesteśmy stymulowani od wewnątrz z poziomu naszego Wyższego Ja.
Otrzymujemy impulsy, które aktywują nasz ewolucyjny wzorzec.
🌿
I tutaj szyszynka ma wielką kluczową rolę do odegrania!
Wszystkie te energie odpowiadające za ewolucyjny rozwój naszej świadomości mają za zadanie m.in. aktywować naszą SZYSZYNKĘ, a także inne gruczoły, jak np. PRZYSADKA MÓZGOWA CZY GRASICA.
Aby proces ten przebiegał stuprocentowo sprawnie i szybko, niezbędna jest Twoja intencja, wola i zdyscyplinowana praca nad detoksykacją i aktywacją szyszynki.
Dlatego świadomość szerszego obrazu całego procesu przebudzenia i transformacji świadomości ludzkiej, może pozwolić lepiej zrozumieć, jak ważne jest PRZYWRÓCENIE SZYSZYNCE DOBREJ KONDYCJI ORAZ JEJ AKTYWOWANIE.
I napewno nie za pomocą jakichkolwiek narkotycznych naparów, ziółek i innych magicznych popychadeł, które nie są kompatybilne z wysoką częstotliwością i świadomością źródłowego światła.
🌿
Światłoczuła szyszynka pełni funkcje m.in. odbiornika tych świetlistych częstotliwości.
Ściąga te świetliste promienie do siebie i za pomocą bio-fotonowych fal świetlnych ROZPROWADZA JE PO CAŁYM CIELE.
Powoduje to, że w ciele sprawniej przebiega proces ich transmutacji, czyli EWOLUCYJNYCH ZMIAN, M.IN. NA POZIOMIE BIOLOGICZNYM ORAZ ENERGETYCZNYM.
Jest to jeden ze sposobów, poprzez który naprawiane jest nasze DNA, a także aktywowane zostają „uśpione” fragmenty DNA, czyli to, co naukowcy omylnie lub celowo nazywają „śmieciowym DNA”.
🌿
Szyszynka odgrywa także role fizycznego łącznika, neurologicznego i neurochemicznego interfejsu, który tak konwertuje i tłumaczy zakodowane w świetle informacje docierające do nas ze wszystkich wyżej wymienionych stron...
... ABY TWOJA ŚWIADOMOŚĆ I UMYSŁ MOGŁY JE ODCZYTYWAĆ I INTERPRETOWAĆ.
Jej aktywacja powoduje, że jesteś w stanie odbierać szersze pasmo docierających do Ciebie częstotliwości.
Zwiększa się dzięki temu Twoja zdolność do absorbowania większej ilości informacji, danych oraz wibracyjnych wzorców ewolucyjnych zakodowanych w świetle!
Dzięki temu możesz uzyskać szerszą perspektywę rzeczywistości oraz głębszy wgląd w siebie samego.
I W TEN WŁAŚNIE SPOSÓB DOKONUJE SIĘ GWAŁTOWNE PRZYSPIESZENIE ROZWOJU ORAZ EWOLUCJI LUDZKIEJ ŚWIADOMOŚCI!
Otwiera się wówczas nasza intuicja, wiedza oraz kosmiczna świadomość!
🌿
Znacząco rozwija to potencjał ludzkiego umysłu.
Wzrasta wtedy także w szyszynce jej sprawność do nadawania świetlnych sygnałów i impulsów.
W ten sposób jest ona w stanie wysyłać impulsy z o wiele większym natężeniem.
Wówczas nasza „antena” do bezpośredniej komunikacji ze wszechświatem oraz naszym źródłem działa o dużo sprawniej.
Można zatem powiedzieć, że w takim momencie jesteśmy naprawdę połączeni z samym życiem oraz odkryliśmy swoją prawdziwą duchową tożsamość!
🌿
Najważniejszą rzeczą jaką daje sprawnie działająca aktywna szyszynka jest uzyskanie czystego połączenia ze swoją WYŻSZĄ JAŹNIĄ ORAZ SAMYM ŹRÓDŁEM, Z KTÓREGO WSZYSCY I WSZYSTKO POCHODZI!
Dlatego tak ważne obecnie jest aktywowanie szyszynki, ponieważ jednym z głównych zadań ludzi wybierających w obecnych czasach rozwój i wznoszenie swojej świadomości, JEST NAWIĄZANIE I ZINTEGROWANIE KONTAKTU ZE SWOIM WYŻSZYM JA.
🌿
Również poprzez aktywację szyszynki otwieramy naszą świadomość na wyższe wymiary istnienia.
Dzięki otworzeniu się na wielowymiarową rzeczywistość i rozpoznaniu siebie samego jako wielowymiarowej istoty, wreszcie mozesz przebudzić się ze kolektywnego snu o oddzieleniu.
Wtedy tak naprawdę będziesz mógł rozpocząć życie w czasie jedności, kończąc trwający tysiąclecia cykl separacji, ego, konfliktu i strachu.
🌿
Wychodząc poza granice trzeciego wymiaru człowiek wreszcie uświadomi sobie, że WSZYSTKO TAK NAPRAWDĘ JEST ZE SOBĄ POŁĄCZONE.
Rozpozna siebie samego jako cześć większej całości.
Przede wszystkim zda sobie sprawę z posiadania potężnego potencjału twórczego! Nauczy się go używać.
Zrzucenie percepcyjnego ograniczenia i uwarunkowania w linearnym postrzeganiu czasu, spowoduje, że człowiek będzie w stanie wyswobodzić się z władania czegoś co Eckhart Tolle nazwał „czasem psychicznym”...
Czyli opartego na lęku i pokrewnych jemu emocjach PRZYWIĄZANIU EGOTYCZNEGO UMYSŁU DO PRZYSZŁOŚCI BĄDŹ PRZYSZŁOŚCI, z których ego zawsze czerpie swoją tożsamość.
Na poziomie kolektywnym zrzucenie tego emocjonalnego balastu oraz przesunięcie, zakotwiczenie uwagi i świadomości w teraźniejszości okażą się oczywiście WIELKIM EWOLUCYJNYM POSTĘPEM LUDZKIEGO GATUNKU!
🌿
DZISIEJSZA częstotliwość fali energii Ziemi / Gai, zarejestrowała na wykresie najwyższą dotychczas częstotliwość liczącą w swej mocy 6000!
http://www.vlf.it/cumiana/livedata.html
Jest to jak dotąd NAJPOTĘŻNIEJSZA PULSACJA ŚWIATŁA, która w ostatnim czasie wzrosła w polu geomagnetycznym naszej planety.
Możesz odczuwać ten napływ jeszcze bardziej niż kiedykolwiek!
Jest to podniesiona turbo świetlna energia, która napływa do powierzchni Ziemi od kilku dni, wzmagając swoją moc z każdą chwilą!
I w skali 2 lat możemy się spodziewać dalszego wzrostu!!!
Jest to szczególnie odczuwane w czakrze Korony lub czakrze Serca.
Wiele osób na całym świecie zgłasza podwyzszony rytm serca, zawroty i bóle głowy, mdłości, pogorszenie widzenia, wyczerpanie i inne niezbyt nieprzyjemne dolegliwości.
Ale są też tacy, którzy odczuwają niewiarygodny dopływ energii, uwolnienie, poszerzenie, radość, chęć działania, pozbycie się lęków i wiele, więcej radosnych i uskrzydlających odczuć w. Iele i Duszy 😊
Powoduje to także różne wzorce myślenia, drgania emocjonalne, wprowadzanie do życia zmian, pogłębienie odczuć mistycznych i duchowych.
Są to dosłownie tylko niektóre z główniejszych „symptomów aktywacji” pracochłonnego transformacyjnego procesu krystalizacji ciała ludzkiego... poprzez odbiór OGROMNYCH POZIOMÓW ŚWIATŁA.
Te symptomy są jak lek na całe zło, pomagają w aktywacji naszego skarbu w głowie czyli boskiej szyszynki i całego układu nerwowego.
🌿
Ta kosmiczna ENERGIA I ŚWIATŁO poruszają się po całym ludzkim fizycznym ciele, oczyszczając je i oświetlając. Zwierzęta też doświadczają tego błogosławieństwa.
Cała nasza planeta dostaje właśnie najlepszą możliwą pomoc!
To czas triumfu, świętowania, zaufania, odpuszczenia, wejścia w obecność, radość i miłość... wejścia na poziom swojego serca, gdzie wszystko czego potrzebujesz, już jest 😊
Rezultatem tego, co w tej chwili się dzieje, jest INDYWIDUALNE I ZBIOROWE PODNIESIENIE LUDZKIEJ ŚWIADOMOŚCI.
TO NAJWIĘKSZE DOTYCHCZAS KOLEKTYWNE PRZEBUDZENIE NA ZIEMI!!!
NA ZDROWIE I NA SZCZĘŚCIE NAM WSZYSTKIM!!!
Twoja Boska Świadomość
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12955
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 900
x 319
Podziękował: 12891 razy
Otrzymał podziękowanie: 19595 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 25 sty 2021, 13:37

Specyfika galaktycznego procesu Wielkiej Zmiany, czyli jak przejść ponad wysysającym wkurwem
Obrazek
Nie da się zrozumieć obecnego procesu na naszej przepięknej planecie bez kontekstu pozaziemskiego, galaktycznego.
Wszystko zostało zaplanowane i ustalone pomiędzy rasami powoli (powoli!) wycofującymi się a tymi nabierającymi obecnie mocy. Projekt kowida (czyli depopulacji nieewolucyjnej części Ziemian) został wspólnie wynegocjowany pomiędzy gadami i „świetlistymi”. Obie frakcje mają z tego projektu swój wymierny uzysk.

Ziemskie marionetki na wysokich stołkach nie mają wglądu w całość procesu, bo dostają polecenia na bieżąco.

No i plan by się udał do końca, gdyby nie kilka istot rezydujących obecnie na naszej przepięknej planecie, które zhakowały program w Rdzeniu i wprowadziły w nim pewne „fikuśne niespodzianki”… 🤣

O czym piszę od dawna, Zmiany idą i będą iść powolutku, bo na dziś jeszcze nie da się wielkim skokiem ominąć pewnych praw przestrzeni. Proces dopełnia się i będzie się dopełniał powoluśku – fraktalik po fraktaliku…

Rok 2021 przeznaczony jest na zdemaskowanie projetu stosowania wobec Ziemian tak zwanych szczepień.

~ Dziad Kalwaryjski TAW

SHARE THIS:
https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... m-wkurwem/
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12955
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 900
x 319
Podziękował: 12891 razy
Otrzymał podziękowanie: 19595 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 29 sty 2021, 18:47

Gwiezdna interwencja - Czas na przebudzenie ludzi - Anna Głowacz

https://youtu.be/kPAtSMuItnc
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12955
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 900
x 319
Podziękował: 12891 razy
Otrzymał podziękowanie: 19595 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 03 lut 2021, 18:47

Wszystko postępuje zgodnie z naszą Ewolucją - Beata Socha

https://youtu.be/VMIO1AP_Z0A
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15578
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 827
Podziękował: 29135 razy
Otrzymał podziękowanie: 23446 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 11 lut 2021, 21:13

Droga Serca - W Królestwie Niebieskim

NASZA PRAWDZIWA ZAPOMNIANA NATURA
Urodzilismy się na Ziemi według prawa zapomnienia Prawdy. Prawo to dotyczy każdej wcielonej istoty. Wychował nas i naszych dziadków i rodziców system zniewolenia, zwyczajów, powinności i rządów ludzkich, którzy grają swoją rolę. Zostaliśmy zaprogramowani, genetycznie uwarunkowani i obciążeni tym światem zapominając o tym kim naprawdę Jesteśmy. Dlatego nasz brat Jezus przypomniał nam o tym czym jest prawda, ale i tak człowiek położył łapę na jego naukach tworząc dogmaty i kolejny system religijny któremu uczyliśmy się ufać 2000 lat wierząc w interpretację ludzką tych którzy użyli Jego słów do tworzenia religijnego niewilnictwa.
Dlatego akcentowal On "Kto ma uszy niechaj słucha", co oznacza kto pragnie iść za Nim i wejść do Królestwa Niebieskiego i obudzić się w prawdzie i świadomości serca ten na prawdę usłyszy i wcieli w życie Jego słowa, słowa zapomnianej Prawdy.
Przed nim bylo wielu przez tysiące lat którzy to przypominali. Ludzka ignorancja i drogi łatwe i przyjemne i wygodne doprowadziły do tego, że tak jak zapowiadał dozylismy czasu uścisku jakiego świat nie widział. Zastraszenie świata i ludzkości koroną to początek. Czy to się nasili?
To wciąż zależy od nas. Wciąż mamy wolną wolę by wznieść się ponad podziały między nami i powiedzieć dość i odzyskać wolność i prawdę która ZAWSZE mieliśmy, mamy od Boga jednak z niej nie korzystamy bo to wygodniejsze zdać się na wolę rządów, nie brać pełnej odpowiedzialności, nie pracować nad sobą i swoim czlowieczenstwem i miłością swojego serca.
Wbrew wszystkiemu ludzi budzących się z tego światowego i wielotysiacletniego oszustwa jest i będzie coraz więcej.
Coraz więcej ludzi i wielkich istot zaczyna się budzić w prawdzie o swojej prawdziwej naturze i zaczyna sobie przypominać, że nie są ciałem, nie są umysłem i wszystkimi jego uwarunkowaniami i nawykami, nie są nawet duszą uwarunkowana energetycznie, a są wieczną świadomością.
Każdy jest tak naprawdę z Królestwa Niebieskiego i do Niego powróci w swoim czasie kiedy zdecydują się na to w tym lub innym doświadczeniu.
Żyjemy w królestwie kłamstwa i niewoli, ale Jezus pokazał, że można już tutaj powrócić do prawdy o sobie i Królestwa, które nie jest z tego świata. Mówił też, że aby to zrobić trzeba umrzeć i narodzić się na nowo, co znaczy, że trzeba porzucić ziemską tożsamość i przypomnieć sobie wieczną Prawdę i z nią się utożsamiać. Trzeba ją tak w sobie zakotwiczyc i tak wyplenic swoje pole umysłu z chwastów (programów ziemskich), by obudzić się w prawdzie i tak jak On stanąć w niej tu na Ziemi i przejawiać się w bezwarunkowej nieskonczonej miłości. Wszyscy z niej powstalismy i nią tak naprawdę Jesteśmy, gdy zrzucimy ze swojej świadomości wielowymiarowa maskę sztucznych tożsamości i przynależności.
Czym jest Królestwo Niebieskie lub wymiar transcendentalny jak kto woli?
Jest to Prawda wieczna i rzeczywistość w której nie ma dualizmu, dobra i zła, śmierci, głodu, czy jakichkolwiek braków. Są tam różnorodne Istoty i wszystkie znane nam i nieznane formy istnienia, które żyją w wiecznym pokoju i miłości i jedności mimo swej różnorodności i specjalizacji. Tworzą jeden wiecznie rozwijający się organizm, czyli Boga w pełni z Nim pojednani i Nim jednocześnie będący. Nie jest to wyrażalne w słowach, ale można jedynie częściowo sobie odczuć i wyobrazić co znaczy mieścić w sobie wszystkie sprzeczności form nam znanych jednocześnie w 100% harmonii. Jest to boski paradoks dla ludzkiego umysłu, ale ten ludzki umysł może zostać przez świadomość przebostwiony w procesach rozwoju i poszerzania świadomości i ta wieczna Prawda, godność Bożej Istoty może się zacząć zakorzeniac w naszych ziemskich umysłach i w ten sposób możemy sprowadzić Królestwo Boże na Ziemię w pełnym jego przejawieniu.
"Więcej niż ja czynić będziecie" mówił Jezus nasz brat.
"Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy góry będziecie przenosić"
Wiara w tym znaczeniu oznacza pewność i ugruntowanie się w boskiej Prawdzie o sobie samym i utożsamieniu się z nią.
Mam pełną wiarę w to, że niebawem wszyscy staniemy w tej wiecznej prawdzie i przejawimy społeczeństwo na Ziemi, które pochodzi z Królestwa Niebieskiego.
Pamiętajmy, że póki Królestwo Niebieskie nie przeniknie naszych serc na stałe nie ujrzymy go też na zewnątrz w świecie, a nie zobaczymy co też póki następnie sami nie zaczniemy go budować 🙂
Niech pokój ZAWSZE będzie z wami 💞

Przestój
Czasem w naszym życiu przychodzi moment, że musimy zajrzeć w ciszę, pobyć w niej i obserwować życie, by móc się w nim odnaleźć.
Gdy się tak przyjrzymy, zobaczmy, że jesteśmy częścią czegoś większego, a cały wszechświat kręci się w jakimś rytmie życia, którego nasze małe ja nie jest w stanie objąć w całości.
Gdy tak przyjrzyjmy się otaczającej nas naturze to pojmiemy, że jesteśmy jej częścią i nie zawsze jest czas na działanie i rozkwit, gdy widzimy zimę i wchodzimy w jej naturę, to pojmujemy, że zamarcie życia jest jedynie czymś pozornym. Pod tym spokojem i warstwą śniegu ziemia i roślinność przygotowują do wiosny, zbierają siłę i energię, by na wiosnę przejawiać rozkwit tętniącego odrodzenia wszystkich żywych kolorów zieleni.
Poczuj że to że nic się nie dzieje w Twoim życiu i jest przestuj, jest darem dla Ciebie, byś odpoczywal i spokojnie wyczekiwal na impuls, gdy śnieg na Twojej życiowej ścieżce zacznie się roztapiac, a wówczas Ty w pełni wypoczęty ruszysz dalej i znów zacznie się dziać.
Wszystko jest takie jakie ma być.
Nie walcz z życiem tylko poddaj się mu i ciesz się jego wszystkimi aspektami odnajdujac głębszy sens ich istnienia.
Wszystko co jest niewygodne i niezadowalajace naszą ziemską percepcje jest po coś i ma swój boski sens w Twoim życiu.
Jaki? Tylko Ty jesteś w stanie to odkryć.
Trwaj w ciszy swego serca i nie trać ufności, a bądź wytrwały i cierpliwy, a przyjdzie rozwiązanie, którego się nie spodziewasz i ono wzniesie Cię tu na nowy poziom postrzegania.
Niech pokój i moc ZAWSZE będą z Tobą 💞💓💗

https://www.facebook.com/drogasercaa/
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15578
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 827
Podziękował: 29135 razy
Otrzymał podziękowanie: 23446 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 15 lut 2021, 17:31

Spalenie głowy gada. Koniec zła tego świata. - 31.01.2021
31 sty 2021

https://www.youtube.com/watch?v=CYLpEdzOM7U

Tadeusz Owsianko

Moja Wiedza o Wszechświecie.

Ogień. Pokora. Dźwięk. Bariery dzisiejszego czasu. - 10.02.2021 (odc. 8)
11 lut 2021

https://www.youtube.com/watch?v=yIx3rqjoXuY

Tadeusz Owsianko

Moja Wiedza o Wszechświecie.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 15578
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 27
x 827
Podziękował: 29135 razy
Otrzymał podziękowanie: 23446 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 22 lut 2021, 15:45

Zmiany w przestrzeni. Przejście na nowy poziom świadomości. - Agnieszka Malczewska-Błaszczyk
14 lut 2021

https://www.youtube.com/watch?v=wHi30r_t13s

TV Victoria
0 xODPOWIEDZ