Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Reinkarnacja i życie przed i po życiu?

herbusmoła
Posty: 86
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Re: REINKARNACJA i ZYCIE PO SMIERCI

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » sobota 02 cze 2018, 01:23

janusz pisze:
sobota 02 cze 2018, 00:59
No trudno, wszyscy się różnimy nawet w wizji zaświatów. To nie świadomość posiadania duszy, tylko wiedza, że jestem nieśmiertelną świadomością, czyni nas istotą wolną w wyborze drogi. ''Roboty'' powstają przez krztałtowanie religijne w świecie materialnym, tutaj wymusza się ich drogę poprzez strach, przed tzw. ''świetlistymi'' i ''doskonałymi''.
Wielu już o tym wie i nie nabiera się na ''święte bajeczki'' z mchu i paproci. 8-)
Sęk w tym, że ja się nie boję ani potępienia, nie zbawienia, grzechu, kary czy piekła (w sumie po seansie) w którym coś bo nie wiem kto zabił mi kota gdy nie złożyłem mu ofiary po linii okultyzmu - niewiele rzeczy się boję i nie ulegam zbiorowej histerii. Byłem w kilku takich miejscach które chrześcijanin nazwałby piekłem i nie zwariowałem. Więcej nie czułem nawet ubytku energii (a wszyscy zazwyczaj po wizytach tam odnotowują fizyczne wyczerpanie). A wiec do wszystkiego co wiąże się z duszą czy wiarą podchodzę raczej lajtowo. Wierzę tylko w to co sam sprawdziłem na sobie i przerobiłem np. po powyższym seansie odesłano mnie do egzorcysty bo "facet" lał mnie po nocach na kwaśne jabłko. Przy czym żeby potwierdzić fakt iż nie zwariowałem zaprosiłem do siebie ateistę któremu coś wlało z taką siłą że na bosaka opuścił moje nawiedzone lokum :twisted: a więc miałem wtedy świadka - dostał po mordzie na moich oczach i wiedział, że to nie ja bo stałem w innej części pokoju - zresztą widział co widział np. że niewidzialny go leje :lol:
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: REINKARNACJA i ZYCIE PO SMIERCI

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 02 cze 2018, 12:35

Duch mordobijca, czyli dalszych opowieści z serii ''mchu i paproci'' ciąg dalszy.
Taki to inkarnacje wybije z głowy... :lol:

P.S. Cenna wiedza o myślokształtach i ich roli w życiu każdego człowieka, którą zebrał Arthur E. Powell:
„Gdy myśl odnosi się do swojego twórcy lub opiera na osobistym uczuciu (tak, jak to się dzieje z większością myśli), to myślokształt unosi się w najbliższym otoczeniu. W każdej więc chwili, kiedy twórca jest bierny, gdy jego myśl i uczucie nie są czymś zajęte, zrodzony wcześniej myślokształt powraca do niego i rozładowuje się w nim samym. Co więcej, każdy człowiek działa jak magnes, przyciągając do siebie myślokształty innych osób, jeżeli tylko są podobne do jego własnych, a tym samym przyciąga do siebie energię z zewnątrz.
Ludzie o szczególnej wrażliwości wyobrażają sobie czasami, iż są kuszeni przez diabła, podczas gdy w rzeczywistości są "kuszeni" przez swój własny myślokształt.
Długotrwałe rozmyślanie o danym przedmiocie może doprowadzić do powstania myślokształtu o potężnej sile, który trwa latami, mając cały czas cechy i siłę faktycznie żyjącej istoty.

Godne uwagi jest podkreślenie, że większość ludzi spędza całe swoje życie w zamkniętej klatce, którą sami zbudowali, otoczeni masą myślokształtów, wytworzonych przez swoje nawykowe myśli. Konsekwencją jest patrzenie na świat przez własne myślokształty i postrzeganie tego świata w barwach tych myślokształtów.

Z tego wynika, że na człowieka działają własne myślokształty, które dążą do odtworzenia się z jego myśli i wyrabiają określone nawyki myślenia i odczuwania. Stereotypy myślenia mogą być pożyteczne, jeżeli mają wzniosły charakter, ale bardzo często krępują i przeszkadzają w rozwoju, zaciemniając umysłowe horyzonty i ułatwiając tym samym powstawanie przesądów, z góry ustalonych poglądów i sposobów myślenia, co w konsekwencji prowadzi do rozwinięcia autentycznych przywar.

Jeden z Mistrzów pisał, że: ‘człowiek nieustannie stwarza wokół siebie własny świat i zaludnia go wytworami własnej wyobraźni, pragnień, impulsów i namiętności’. Owe myślokształty pozostają w jego aurze, ich liczba oraz intensywność stale wzrasta, aż w końcu niektóre z nich opanowują życie umysłowe i uczuciowe człowieka, który zaczyna słuchać raczej ich niż własnego rozsądku. W ten sposób powstaje przyzwyczajenie, będące zewnętrznym wyrazem nagromadzonej siły, i tak też kształtuje się charakter człowieka.

Co więcej, ponieważ każdy człowiek zostawia za sobą łańcuch myślokształtów, to idąc ulicą miasta skazani jesteśmy na nurzanie się w morzu myśli innych ludzi. Jeśli choć przez chwilę nasz umysł pozostanie wolny, to natychmiast wedrą się do niego cudze myśli. Niech tylko jedna zajmie naszą uwagę, umysł zatrzyma się nad nią, przyjmie ją jak swoją własną, wzmocni swą siłą i ponownie wypuści w świat, gdzie znów na kogoś oddziała.
Człowiek zatem nie jest odpowiedzialny za swoje myśli, pojawiające się w jego umyśle, ale ponosi pełną odpowiedzialność, jeżeli którąś z nich zatrzyma, poduma nad nią i tak wzmocnioną wypuści w przestrzeń”.

Arthur E. Powell: „Ciało astralne”, Interart, Dartex, Warszawa 1995, s. 55-56.
0 x



herbusmoła
Posty: 86
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Re: REINKARNACJA i ZYCIE PO SMIERCI

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » środa 06 cze 2018, 14:06

janusz pisze:
sobota 02 cze 2018, 12:35
Duch mordobijca, czyli dalszych opowieści z serii ''mchu i paproci'' ciąg dalszy.
Taki to inkarnacje wybije z głowy... :lol:

P.S. Cenna wiedza o myślokształtach i ich roli w życiu każdego człowieka, którą zebrał Arthur E. Powell:
„Gdy myśl odnosi się do swojego twórcy lub opiera na osobistym uczuciu (tak, jak to się dzieje z większością myśli), to myślokształt unosi się w najbliższym otoczeniu. W każdej więc chwili, kiedy twórca jest bierny, gdy jego myśl i uczucie nie są czymś zajęte, zrodzony wcześniej myślokształt powraca do niego i rozładowuje się w nim samym. Co więcej, każdy człowiek działa jak magnes, przyciągając do siebie myślokształty innych osób, jeżeli tylko są podobne do jego własnych, a tym samym przyciąga do siebie energię z zewnątrz.
Ludzie o szczególnej wrażliwości wyobrażają sobie czasami, iż są kuszeni przez diabła, podczas gdy w rzeczywistości są "kuszeni" przez swój własny myślokształt.
Długotrwałe rozmyślanie o danym przedmiocie może doprowadzić do powstania myślokształtu o potężnej sile, który trwa latami, mając cały czas cechy i siłę faktycznie żyjącej istoty.

Godne uwagi jest podkreślenie, że większość ludzi spędza całe swoje życie w zamkniętej klatce, którą sami zbudowali, otoczeni masą myślokształtów, wytworzonych przez swoje nawykowe myśli. Konsekwencją jest patrzenie na świat przez własne myślokształty i postrzeganie tego świata w barwach tych myślokształtów.

Z tego wynika, że na człowieka działają własne myślokształty, które dążą do odtworzenia się z jego myśli i wyrabiają określone nawyki myślenia i odczuwania. Stereotypy myślenia mogą być pożyteczne, jeżeli mają wzniosły charakter, ale bardzo często krępują i przeszkadzają w rozwoju, zaciemniając umysłowe horyzonty i ułatwiając tym samym powstawanie przesądów, z góry ustalonych poglądów i sposobów myślenia, co w konsekwencji prowadzi do rozwinięcia autentycznych przywar.

Jeden z Mistrzów pisał, że: ‘człowiek nieustannie stwarza wokół siebie własny świat i zaludnia go wytworami własnej wyobraźni, pragnień, impulsów i namiętności’. Owe myślokształty pozostają w jego aurze, ich liczba oraz intensywność stale wzrasta, aż w końcu niektóre z nich opanowują życie umysłowe i uczuciowe człowieka, który zaczyna słuchać raczej ich niż własnego rozsądku. W ten sposób powstaje przyzwyczajenie, będące zewnętrznym wyrazem nagromadzonej siły, i tak też kształtuje się charakter człowieka.

Co więcej, ponieważ każdy człowiek zostawia za sobą łańcuch myślokształtów, to idąc ulicą miasta skazani jesteśmy na nurzanie się w morzu myśli innych ludzi. Jeśli choć przez chwilę nasz umysł pozostanie wolny, to natychmiast wedrą się do niego cudze myśli. Niech tylko jedna zajmie naszą uwagę, umysł zatrzyma się nad nią, przyjmie ją jak swoją własną, wzmocni swą siłą i ponownie wypuści w świat, gdzie znów na kogoś oddziała.
Człowiek zatem nie jest odpowiedzialny za swoje myśli, pojawiające się w jego umyśle, ale ponosi pełną odpowiedzialność, jeżeli którąś z nich zatrzyma, poduma nad nią i tak wzmocnioną wypuści w przestrzeń”.

Arthur E. Powell: „Ciało astralne”, Interart, Dartex, Warszawa 1995, s. 55-56.
Być może masz rację....tylko widzisz taki jeden "myślokształt" powiedział mi kiedyś, że nowotwór złośliwy który zaatakował pewną bliską memu sercu osobę się właśnie cofnie - i widzisz onkolodzy z tytułem profesora nie byli i nie są wstanie nic mądrego powiedzieć po tym zdarzeniu - przeprosili ją bo na wyciętym narządzie nie znaleziono komórki nowotworowej, nie znalazł go tomograf i ultra coś tam po tym :twisted: Ta osoba się bada u onkologa co pół roku już od 6 lat - a ja jej to powiedziałem dnia następnego po operacji - powiedziałem - "jesteś już zdrowa i nigdy więcej to nie wróci" bo mi to powiedział "myślokształt" :D
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: REINKARNACJA i ZYCIE PO SMIERCI

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 06 cze 2018, 14:42

Pozytywne działania ''myślokształtów'', dające zdrowie, są jak najbarziej pożądane...ale tylko te pozytywne.
Czarne wizje, o których pan tutaj wcześniej pisał, to właśnie te zamykanie się w klatce swoich negatywnych myśli, a tego należy unikać i nie wciągać w to inne osoby.


Powracamy jednak do tematu czyli reinkarnacji...

Nie Uwierzysz. Reinkarnacja.

https://www.youtube.com/watch?v=zbsciZUdXKY

Opublikowany 15 sty 2014
0 x



herbusmoła
Posty: 86
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Re: REINKARNACJA i ZYCIE PO SMIERCI

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » środa 06 cze 2018, 15:36

janusz pisze:
środa 06 cze 2018, 14:42
Pozytywne działania ''myślokształtów'', dające zdrowie, są jak najbarziej pożądane...ale tylko te pozytywne.
Czarne wizje, o których pan tutaj wcześniej pisał, to właśnie te zamykanie się w klatce swoich negatywnych myśli, a tego należy unikać i nie wciągać w to inne osoby.


Powracamy jednak do tematu czyli reinkarnacji...

Nie Uwierzysz. Reinkarnacja.

https://www.youtube.com/watch?v=zbsciZUdXKY

Opublikowany 15 sty 2014
Ten film jest oczywiście pozytywny i budujący a ja jestem entuzjastą reinkarnacji - ale.. trapi mnie w związku z nią takie pytanie: ponieważ nic nie pamiętamy, bo mamy nie pamiętać gdyż pamięć poprzednich żyć mogłaby zakłócić naszą karnację obecną np. traumatycznymi przeżyciami z poprzednich karnacji to każdorazowo musimy zaczynać całą pracę od nowa a to z kolei wiąże się z kolejnymi potknięciami które nam towarzyszą do zdobycia wiedzy np. na temat tejże reinkarnacji bo dochodzimy do niej różnymi drogami czasami przez okultyzm który nie jest dobrą metodą ale nas prowadzi do konkretnego dla nas celu - więc czy jest logiczne wymazywanie nam każdorazowo tejże pamięci? Według mnie nie. A skoro tak się dzieje czy to nie oznacza przypadkiem, że i ta filozofia ma swoje zakamuflowane czarne strony? I nadal nie odpowiada nam to na pytanie gdzie w tym wszystkim jest Bóg? I co robi gdy setny raz masakrujemy swoje życie w drodze do niego? I gdzie są nasi opiekunowie (duchowi) którzy powinni przy nas stać?
Skoro raz doszedłem do tej "wiedzy" po doświadczeniach z okultyzmem które wryły się w mą duszę to przecież i następnym razem moja dusza pójdzie już sprawdzoną drogą którą zapamięta (coś mnie po prostu tam pchnie - intuicja powiedzmy) i tak znów się stanie. I gdzie tu rozwój? Dlaczego niby miałbym nagle zmienić drogę którą przemierzam już do konkretnego punktu od niepamiętnych wcieleń? I dlaczego w kółko tkwię w tym bodaj 4 wymiarze - nie powinienem już być w szóstym?
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: REINKARNACJA i ZYCIE PO SMIERCI

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 06 cze 2018, 15:59

Moje podejście do inkarnacji jest negatywne, ale jak to mówią ''każdy sobie rzepkę skrobie''.
Ponieważ jest to obszerna wiedza, dlatego warto śledzić, co mówią na ten temat ludzie, którzy osobiście się z tym zetknęli np. hipnotyzerzy. Andrzej Kaczorowski jest autorem książek "Hipnoza i sen", trylogii o reinkarnacji pt. „Reinkarnacja w Hipnozie”. Takich ludzi i książek jest wiele, można ich wypowiedzi znaleźć także i u nas w tym temacie, w którym piszemy.

http://www.hypnosis.pl/pl/o_hipnozie/o_ ... czorowskim
0 x



herbusmoła
Posty: 86
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Re: REINKARNACJA i ZYCIE PO SMIERCI

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » czwartek 07 cze 2018, 13:18

janusz pisze:
środa 06 cze 2018, 15:59
Moje podejście do inkarnacji jest negatywne, ale jak to mówią ''każdy sobie rzepkę skrobie''.
Ponieważ jest to obszerna wiedza, dlatego warto śledzić, co mówią na ten temat ludzie, którzy osobiście się z tym zetknęli np. hipnotyzerzy. Andrzej Kaczorowski jest autorem książek "Hipnoza i sen", trylogii o reinkarnacji pt. „Reinkarnacja w Hipnozie”. Takich ludzi i książek jest wiele, można ich wypowiedzi znaleźć także i u nas w tym temacie, w którym piszemy.

http://www.hypnosis.pl/pl/o_hipnozie/o_ ... czorowskim
Zakładam, że masz rację - ale jest to tylko założenie gdyż na takim tam poprzednim (poprzedzającym moje poszukiwania forum ludzi światłych bo o swój mózg się opierających) zostałem zabanowany bo ośmieliłem się podać dowody na reinkarnacje ale bez karmy w tle :twisted: U was jeszcze nie podałem tych dowodów - bo się boję zabanowania :lol: U Was jestem "delikatny" :twisted:

Chciałbym wierzyć w to co mówią badacze reinkarnacji bo jest to sielanka - ale WIEM z PRAKTYKI, że to ma plusy i minusy i nie zawsze przyjęte będzie po myśli wcielonego bo w tle użytkownikiem jest "Duch" o którym człowiek POJĘCIA NIE MA! :twisted: A ja mam :!: Być może wierzymy obaj w to samo - ale ja tego nie wiem :!: Ja tylko wiem, że masz do tego naukowe i racjonalne podejście którego ci w pewnym momencie zazdroszczę.

Proszę nie cytować całych poprzednich postów, gdy odpowiada się bezpośrednio, bo w tym wypadku cytowanie nie jest potrzebne.
Adm Janusz
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: REINKARNACJA i ZYCIE PO SMIERCI

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 07 cze 2018, 13:59

..tu nikt nie banuje za nie/wiare w karme. Możliwe, że to program negatynych bytów podczepiony pod reinkarnacje jako spłata własnych złych uczynków i wyrzutów sumienia.
3. Co wysyłasz wraca do ciebie.
W końcu nasze pojmowanie w 3D/G jest naiwne do perspektywy Duch/duszy, tj piszesz.
Co dowodów wielce jestem ciekaw. ;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

herbusmoła
Posty: 86
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Re: REINKARNACJA i ZYCIE PO SMIERCI

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » czwartek 07 cze 2018, 15:23

songo70 pisze:
czwartek 07 cze 2018, 13:59
..tu nikt nie banuje za nie/wiare w karme. Możliwe, że to program negatynych bytów podczepiony pod reinkarnacje jako spłata własnych złych uczynków i wyrzutów sumienia.
3. Co wysyłasz wraca do ciebie.
W końcu nasze pojmowanie w 3D/G jest naiwne do perspektywy Duch/duszy, tj piszesz.
Co dowodów wielce jestem ciekaw. ;)
Podpisujesz się "JESTEŚMY ZMIANĄ" - jest to pozytywne ale co masz na myśli :?: Bo akurat to sformułowanie ma znaczenie i wyczuwalne wibracje. Tylko chciałbym sprawdzić czy rozumiesz co wstawiasz za swe motto :?:

Proszę nie cytować całych poprzednich postów, gdy odpowiada się bezpośrednio, bo w tym wypadku cytowanie nie jest potrzebne.
Adm Janusz
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: REINKARNACJA i ZYCIE PO SMIERCI

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 07 cze 2018, 16:16

Może cie zbanowali z innego powodu :?:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Życie przed i po życiu?

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 08 cze 2018, 00:22

ŻYCIE PO ŚMIERCI - DANUTA ANNA SHARMA /2018

https://www.youtube.com/watch?v=A0ATIfXtzE0

Opublikowany 22 kwi 2018
Co dzieje się z nami po śmierci ? - fałszywa reinkarnacja (zwiedzenie) i prawidłowa reinkarnacja z wolnym wyborem, pułapka białego światła w tunelu, stacje przechwytywania Dusz na Księżycu, łapacze Dusz, naturalna podróż Duszy po śmierci poprzez rdzeń Ziemi, niebo i piekło, wybory Duszy, moc Serca, Wyższa Świadomość, wolny wybór, odpowiedź na pytanie o sprawie Jana Kuciaka - Słowackiego dziennikarza śledczego.
0 x



herbusmoła
Posty: 86
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Re: REINKARNACJA i ZYCIE PO SMIERCI

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » czwartek 14 cze 2018, 15:14

songo70 pisze:
czwartek 07 cze 2018, 16:16
Może cie zbanowali z innego powodu :?:
Zabanowali mnie bo "czarny mag" ośmielił się na bazie praktyki i tylko praktyki oraz dokumentów w prasie zakwestionować ich "mistrzów" którzy byli hosztaplerami. czyli takimi którzy to co podają nigdzie nie ma potwierdzenia :) i podał im to czarno na białym a w tym momencie inny czarny mag który grał białego się przeciwstawił i podał linię białego.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: REINKARNACJA i ZYCIE PO SMIERCI

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 14 cze 2018, 15:21

Oficjalne szukanie u nas ''uczniów'' i namawianie do jakiejkolwiek magii lub chęć praktykowania jej u nas, też skończy się banem...to tak czarno na białym. :!:
0 x



herbusmoła
Posty: 86
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Re: REINKARNACJA i ZYCIE PO SMIERCI

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » czwartek 14 cze 2018, 15:30

janusz pisze:
czwartek 14 cze 2018, 15:21
Oficjalne szukanie u nas ''uczniów'' i namawianie do jakiejkolwiek magii lub chęć praktykowania jej u nas, też skończy się banem...to tak czarno na białym. :!:
Nie szukam naśladowców Panie Moderator ale trudno przedstawić coś bez argumentów jako pewnik. Dlatego tak trudno jest znaleźć zrozumienie w wypowiadanym temacie. Wszyscy bowiem zakładają brednie na wstępie bo nigdzie nie można zaczepić praktyki i własnych doświadczeń na linii jej :!: A więc pozostaje tylko "wiara" i....cóż chyba wiara :twisted:

Panie herbusmoła brednie, niebrednie, możesz pan wierzyć w co chcesz to pańska sprawa. Ale żadnej praktyki u nas na forum nie będzie. Proszę znaleźć sobie inne forum. ADM Janusz
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Życie przed i po życiu?

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 28 cze 2018, 23:13

Poza granicą wyobraźni odc.1

https://www.youtube.com/watch?v=21C08SQQx8M

Opublikowany 28 cze 2018
Jak myślicie, co jest nośnikiem ludzkiej świadomości?
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Życie przed i po życiu?

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 07 lip 2018, 23:56

Poza granicą wyobraźni odc.2

https://www.youtube.com/watch?v=jdvLQm-bznI

Opublikowany 5 lip 2018
Co wiemy o wibracjach, dźwiękach, częstotliwościach i ich oddziaływaniu na nasz organizm. Od dawna wiadomo że tajne laboratoria wykorzystują tę wiedzę do oddziaływań na poszczególne osoby.
0 x



Matlenkus98
Posty: 10
Rejestracja: środa 18 lip 2018, 13:22
Otrzymał podziękowanie: 7 razy

Re: Życie przed i po życiu?

Nieprzeczytany post autor: Matlenkus98 » wtorek 24 lip 2018, 13:56

Oglądałam filmy i przerażało mnie to. Dzięki temu forum chociaż trochę ułożyłam sobie informacje w głowie
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Życie przed i po życiu?

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 24 lip 2018, 20:42

Matlenkus98 pisze:
wtorek 24 lip 2018, 13:56
Oglądałam filmy i przerażało mnie to. Dzięki temu forum chociaż trochę ułożyłam sobie informacje w głowie
Co cię przeraziło ??
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

andreww
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 09:38
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Kontakt:

Re: Życie przed i po życiu?

Nieprzeczytany post autor: andreww » czwartek 09 sie 2018, 09:44

Istnieje wiele teorii na ten temat.
0 x


Profesjonalne usługi pogrzebowe - https://zaklad-pogrzebowy-zamosc.funebre.pl/

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Życie przed i po życiu?

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 06 paź 2018, 20:34

NIESAMOWITE: D U S Z E_ Z M A R Ł Y C H_ NA FOTOGRAFIACH - Andrzej Kowalczyk © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=N0emQTzjivQ

Opublikowany 6 paź 2018
Andrzej Kowalczyk, przedstawia kolejne fotografie, na których uwieczniony został inny świat...niematerialny. Mogą Państwo sami poddać te zdjęcia analizie.
NAPISZ: info@uzdrowiciel-andrzej.eu
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Życie przed i po życiu?

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 24 paź 2018, 22:17

"PYTACIE MNIE W MAILACH O TAMTEN ŚWIAT" - Andrzej Kowalczyk © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=VR9MXdSCbAc

Opublikowany 24 paź 2018
Kolejne spotkanie z Andrzejem Kowalczykiem, który przybliża swoje subtelne odczucie świata niezwykłego i niematerialnego.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Życie przed i po życiu?

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 01 lis 2018, 23:50

WRÓCIŁAM Z "TAMTEJ STRONY" - Ada Edelman - 30.10.2018 r.© VTV

https://www.youtube.com/watch?v=BKjfCPq1LEw

Opublikowany 30 paź 2018
Relacja pisarki, tarocistki, blogerki, autorki strony BIURO DUCHÓW - Beaty Kampy, znanej bardziej jako Ada Edelman. W programie opowiada o swojej kilkukrotnej ś m i e r c i klinicznej.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Życie przed i po życiu?

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 01 gru 2018, 23:04

ZAGUBIONE DUSZE - Andrzej Kowalczyk © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=wI0oSp_m3mY

Andrzej Kowalczyk przenosi wszystkich w świat niematerialnych tematów i spraw. Posłuchajcie sami.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Życie przed i po życiu?

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 09 gru 2018, 23:38

UWAGA NA NAWIEDZONE MIEJSCA - Andrzej Kowalczyk - 09.12.2018 r. © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=HyW2PP6LNKg

O nawiedzonych miejscach, energiach subtelnych opowiada Andrzej Kowalczyk, uzdrowiciel i bioenergoterapeuta.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Życie przed i po życiu?

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 29 gru 2018, 22:45

Rozmowa z Tomkiem-medium o świecie zmarłych,przeprowadzaniu dusz,samobójstwach.

https://www.youtube.com/watch?v=CrDcbsiCNGs

Opublikowany 28 gru 2018
0 x



ODPOWIEDZ