Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Jasnowidz Aron

Agnieszka_Stolarek
Posty: 54
Rejestracja: wtorek 31 lip 2018, 11:50
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 23 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: Agnieszka_Stolarek » środa 24 paź 2018, 10:15

wcielenia ludzi w czasach Jezusa-warsztaty,przepowiednie o końcu religii,anioły na ziemi

Min.12:49 "...kolejna osoba wisiała obok Jezusa. I tutaj... [śmiech] ...było to bardzo zabawne..."
Min.26:28 "...mrok...spowoduje jedną drogę w waszym życiu: że będziecie się przytulali do samochodu, do domu, do stanu konta..."

Jerzy kulerz
16 godzin temu
W niedziele były wybory samorządowe w Polsce... od ostatnich parlamentarnych minęły chyba 3 lata. Jak popatrzyłem na mapę Polski w sensie rozkładów głosu to się nic nie zmieniło tzn jak Polacy byli podzieleni tak są czyli przez pół wsch-zach. Zastanawiam się gdzie jest ich obudzenie...bo przecież nic się nie zmienia a widać że jest coraz gorzej...wybory wygrywają ludzie co mają na bakier z prawem jak choćby jeden gość co siedzi w więzieniu i ma 92 zarzuty karne... nie umiem tego zrozumieć. Ja nie umiem przebywać wśród ludzi którzy kłamią i pracują dla mroku a tu takie rzeczy się dzieje. Ludzie nie patrzą żeby było lepiej tylko żeby było lepiej dla nich kosztem innych. Kiedyś mówiłeś że wszystko co na kłamstwie jest zbudowane musi upaść , a więc nasz rząd czyli PISu też, bo tak jak kłamie nasz premier to chyba poprzednia władza tego nie robiła. Nie umiem sobie wytłumaczyć dlaczego żaden z polityków nie umie wyjść powiedzieć prawdy tylko zawsze i wszędzie i wszyscy kłamią, oszukują zatajają prawdę...przeraża me to w jakim kłamstwie oni żyją i jest im z tym dobrze. Całe szczęście że trzymam się od tego z daleka i nie widzę tego na codzien
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 25 paź 2018, 12:08

@Agnieszko, napiszę krótko - manipulujesz.
Cytat jest rzeczywisty, ale wyrwany z kontekstu i nie sądzę abyś nie zrozumiała, że "było to bardzo zabawne" odnosi się do tego, co działo się na warsztatach Arona, a nie do tego, co działo się w medytacji, na krzyżu.
Drugi cytat, podobnie, nie podałaś nawet dalszej treści, która choć bardzo skrótowo, ale wyjaśnia dlaczego mają ci od mroku przytulać się do samochodu.
Jak widać znowu Aron krytycznych komentarzy nie wycina, przynajmniej nie wszystkie, choć ten komentarz nawet w moim mniemaniu nie jest krytyczny, po prostu komentator jest rozczarowany tempem zmian, czy nie zauważaniem takowych przez niego. Odniesienie do polityki zawsze jest takie samo - ci na "górze" zawsze kłamią, niezależnie od opcji politycznej (czy to w ogóle są opcje?). Niektórzy sądzą, że w tym zakresie coś można zrobić pstryknięciem palców i sami siebie bulwersują, że w ten sposób nic nie działa. To są procesy, a cierpliwość jest matką wszelkich cnót. Ale szkoda czasu na przypominanie o tym.

Starsze zapisy: skąd wiesz, że Aron lata do Chicago, szpiegujesz go, czy co? Czy przypadkiem nie dotyczy to jego osoby, a nie efektów jego działania?


@soma, myślałem o bardzo dalekiej przeszłości, o której pisze gdzie indziej @Kiara i inni - blokady DNA, implanty i różne takie. Na bieżąco rzeczywiście sami sobie zakładamy blokady, lub wcześniej je założyliśmmy, a dochodzi "programowanie" religijne, społeczne, medialne i parę innych.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: soma » czwartek 25 paź 2018, 12:48

Jezeli poprzestaje sie tylko na tym co jakis nauczyciel, czy guru powiedzial, to pozostaje jedynie wierzyc w to albo nie. I dalej siedzi sie w klatce. Gdy sie zacznie badac w sobie rozne rzeczy to powoli staje sie swoim wlasnym mistrzem i nie potrzeba juz sluchac co inni maja do powiedzenia i wierzyc w to albo analizowac, czy to moze byc prawda czy nie. Proste to a jednoczesnie takie trudne, bo malo kto chce sie trudzic, czuc nieraz bardzo nieprzyjemne rzeczy. I wlasciwie nie to jest wazne co inni glosza, czy mowia prawde czy nie. Wazne jest to co my sami o tym myslimy. Wtedy rozwiazuja sie supelki.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 25 paź 2018, 13:28

..masz racje @soma, ALE wielu w ogóle się nie chce, lepiej żyć sobie nieświadomoą owieczką w stadzie,-
a ci co chcą się dowiedzieć, z reguły "bkosują" się z innymi czyja prawda jest mojsza.
No i "poziom" sam sobie nauczyciel- to w zasadzie budda(przebudzony- każdy przebudzony).
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Agnieszka_Stolarek
Posty: 54
Rejestracja: wtorek 31 lip 2018, 11:50
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 23 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: Agnieszka_Stolarek » czwartek 25 paź 2018, 17:39

blueray21 pisze:
czwartek 25 paź 2018, 12:08
...Cytat jest rzeczywisty, ale wyrwany z kontekstu i nie sądzę abyś nie zrozumiała, że "było to bardzo zabawne" odnosi się do tego, co działo się na warsztatach Arona, a nie do tego, co działo się w medytacji, na krzyżu...
Określenie "zabawne" użyte w kontekście tak makabrycznego wspomnienia (niezależnie od tego, czy zostało ono przywołane w medytacji, czy nie) jest najdelikatniej mówiąc niesmaczne. I jeszcze sposób w jaki zostało to powiedziane...wywołuje ambiwalentne skojarzenia. I to też najdelikatniej mówiąc.
Zwłaszcza, że spotkałam się już z podobnymi "wesołymi" komentarzami Arona, pozwolę sobie jeden zacytować:
...dla rozumu 33 lata radości szczescia drogi rozwoju i 1 dzien na krzyzu? faktycznie straszne cierpienie :) ..."
Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=QYoWOpb ... jAx4AaABAg

Ale to jest kwestia indywidualnej wrażliwości. Jeśli zakładasz, że wszyscy mają taką, jak Twoja, to jesteś w błędzie.

blueray21 pisze:
czwartek 25 paź 2018, 12:08
...Drugi cytat, podobnie, nie podałaś nawet dalszej treści, która choć bardzo skrótowo, ale wyjaśnia dlaczego mają ci od mroku przytulać się do samochodu. ...
Jeśli podaję dokładną minutę cytatu, to zakładam, że każdy zainteresowany przesłucha sobie co najmniej kilkanaście dalszych sekund. Dlatego Twoje oskarżenia o wyrywanie cytatów z kontekstu są bezpodstawne. Rozumiem, że wg Arona, jeśli ci od mroku przytulają się do samochodu to źle, a jeśli ci od światła - to dobrze. A kto może sklasyfikować, którzy są od światła a którzy od mroku? Aron? Skąd wiesz, czy on jest od światła czy od mroku? Bo ja nie wiem. I wciąż mam nadzieję, że ktoś mi to kiedyś wytłumaczy podając źródła swojej wiedzy, a nie na zasadzie: "bo wiem".

blueray21 pisze:
czwartek 25 paź 2018, 12:08
... Jak widać znowu Aron krytycznych komentarzy nie wycina, przynajmniej nie wszystkie, choć ten komentarz nawet w moim mniemaniu nie jest krytyczny, po prostu komentator jest rozczarowany tempem zmian, czy nie zauważaniem takowych przez niego....
Być może wytnie w swoim czasie, jak już to wielokrotnie robił. Czy gdzieś się zobowiązałam do cytowania wyłącznie krytycznych komentarzy? Ale ten rzeczywiście wg mnie taki jest. Wskazuje na rozdźwięk pomiędzy aronową wizją pozytywnych zmian inspirowanych przez światło a ich smutną, ogólnie dostrzegalną, mroczną praktyką.

blueray21 pisze:
czwartek 25 paź 2018, 12:08
Starsze zapisy: skąd wiesz, że Aron lata do Chicago, szpiegujesz go, czy co? Czy przypadkiem nie dotyczy to jego osoby, a nie efektów jego działania?
Czy szpieguję? No aż tak bardzo się nie zakochałam :) Piszę tylko o tym, co sam publicznie powiedział. Nie jestem w stanie tego teraz odnaleźć. Jeśli się mylę to przepraszam.
0 x



Agnieszka_Stolarek
Posty: 54
Rejestracja: wtorek 31 lip 2018, 11:50
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 23 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: Agnieszka_Stolarek » piątek 26 paź 2018, 11:17

Zacytuję jeszcze odpowiedź Arona na cytowany wcześniej komentarz:

Jerzy kulerz
2 dni temu
W niedziele były wybory samorządowe w Polsce... od ostatnich parlamentarnych minęły chyba 3 lata. Jak popatrzyłem na mapę Polski w sensie rozkładów głosu to się nic nie zmieniło tzn jak Polacy byli podzieleni tak są czyli przez pół wsch-zach. Zastanawiam się gdzie jest ich obudzenie...bo przecież nic się nie zmienia a widać że jest coraz gorzej...wybory wygrywają ludzie co mają na bakier z prawem jak choćby jeden gość co siedzi w więzieniu i ma 92 zarzuty karne... nie umiem tego zrozumieć. Ja nie umiem przebywać wśród ludzi którzy kłamią i pracują dla mroku a tu takie rzeczy się dzieje. Ludzie nie patrzą żeby było lepiej tylko żeby było lepiej dla nich kosztem innych. Kiedyś mówiłeś że wszystko co na kłamstwie jest zbudowane musi upaść , a więc nasz rząd czyli PISu też, bo tak jak kłamie nasz premier to chyba poprzednia władza tego nie robiła. Nie umiem sobie wytłumaczyć dlaczego żaden z polityków nie umie wyjść powiedzieć prawdy tylko zawsze i wszędzie i wszyscy kłamią, oszukują zatajają prawdę...przeraża mnie to w jakim kłamstwie oni żyją i jest im z tym dobrze. Całe szczęście że trzymam się od tego z daleka i nie widzę tego na codzien


aron jasnowidz
2 dni temu
witaj widzisz kłamstwa ale gdyby teraz premier powiedziął co szykują czyli wyjście z unii ,zrobienie trój morza to ile ludzi miałbyś na ulicach ? zmiana i polityka to gra tak aby nie wyszli ludzie na ulice którzy jeszcze udają ze nic sie nie dzieje ,kiedy ja patrze na polityke widze do czego to zmeirza i widze jakim mowią jezykiem aby zaspokoic jednych i drugich ,grają tak samo jak trump ,natomiast gdyby okreslili sie jak putin ciekawe ile ludzi krzyczało by ze chce dobrej unii a nie wolnosci w miedzymorzu ? wygrywają ci co lubia włądze i ci co mówia prawde ,czas pokaze kto został wybrany bo przeciez nikt z nich nie jest zwolniony z konsekwnecji jakie ponosza za swoje zycie .


Nie mnie oceniać aspekt moralny aronowego przyzwolenia na kłamstwa polityków. Jeśli jego ogląd sytuacji jest prawdziwy, to z pragmatycznego punktu widzenia mogą one prowadzić nawet do pewnych pozytywów (a w każdym razie "mniejszego zła") w tym poplątanym świecie.
Ale tu chodzi o coś innego. Z odpowiedzi Arona wynika, że hołduje on zasadzie: "cel uświęca środki". Skoro usprawiedliwia kłamstwa polityków, może również sam świadomie kłamać, w swoim przekonaniu w dobrej wierze. A to bardzo komplikuje sytuacje obserwujących go poszukiwaczy prawdy. Byłoby znacznie prościej, gdyby wyraźnie zaznaczał, które z prezentowanych treści pochodzą od tych tajemniczych istot wyświetlających "obrazy" nad jego kamerą, a które są produktem jego własnych przemyśleń i jego prywatnymi poglądami.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 27 lis 2018, 23:32

grudzień 2018-miesiąc gotowania się na ziemi,anomalii,kasowania fałszywych rajów,Rosja -Ukraina

https://www.youtube.com/watch?v=9MJLWk6HQUs

Opublikowany 27 lis 2018
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 28 lis 2018, 22:11

https://youtu.be/X1N-_rM87eQ
co się dzieje na ziemi -przyszłość po rewolucji ,kończenie projektu pokój i projekt przystań
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Agnieszka_Stolarek
Posty: 54
Rejestracja: wtorek 31 lip 2018, 11:50
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 23 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: Agnieszka_Stolarek » czwartek 29 lis 2018, 13:05

grudzień 2018-miesiąc gotowania się na ziemi,anomalii,kasowania fałszywych rajów,Rosja -Ukraina

MYHEARTBEATSFOR CROATIA
1 dzień temu
Globalny komunizm zinterpretować jako samo dobro to rzeczywiście sztuka dla naiwniakow. Wmawianie ludziom jak to pięknie będzie być beztozsamosciowa masą to odlot.A pogoda jest tylko i wyłącznie sztuczną modyfikacją więc to nie natura upomina się o swoje karzac nas anomaliami.Rząd dobry ....?Hahahahahaha.Takich opowieści to nawet pacjenci psychiatryka by nie kupili.Gratuluje tupetu zakamuflowanego rzekomą miłością rozdawaną za pieniądze naiwniakow.

أسامة بن محمد بن عوض بن لادن
1 dzień temu (edytowany)
Tak, tak będziemy drukować pieniądze i wszyscy będziemy brać zasiłki :)
Oddajcie wszystkie swoje dobra bo po co wam to wszystko jak przecież dostaniecie zasiłki.
Zima będzie taka, że przyjdzie front, który bedzie mieszał i raz będzie zimno a raz troche cieplej ale raczej bardziej zimno.
Czas powoduje zmiany na ziemi.
Coś wiem o pewnym wydarzeniu na niebie ale wam nie powiem.
Na świecie na pewno będą anomalie pogodowe a życie będzie uczyło was pokory.
Pamiętajcie, że zbliżamy się do złotego wieku na Ziemi.
Zapanuje jedna wielka wspaniała komuna.
Wszyscy będą równi, nie będzie wysokich i niskich, mądrych i głupich, czarnych i białych, grubych i chudych. Wszyscy będziemy tacy sami szarzy, średni, nie bogaci, raczej biedni i na zasiłku. Wszystko będzie wspólne a zarazem niczyje.
Upadną wszystkie rządy, wielkie korporacje i religie. Pieniądz zupełnie straci wartość. Ludzie nie będą musieli jeść, pić, spać ani nawet srać. Wszyscy przeniosą się w czwarty wymiar i nie bedzie niczego.
Wtedy zapanuje złoty wiek i ogólna szczęśliwość na Ziemi ;)


Witold Jaszczak
1 dzień temu
Kilka pytań. Kim są Ukraińczycy, bo szukałem informacji i nie znalazłem takiej nacji.
Druga sprawa, to drogi Aronie, Twoja koszula. Czy jeżeli przyjdę do ciebie i powiem: daj mi ją. Dasz mi? Czy jeżeli wybiję okno od twojego domu, wezmę to co mi się spodoba, wezwiesz policję. Niby dlaczego miałbyś. Wszystko co masz, pochodzi przecież z Ziemi. Koszula, kamera, telefon których używasz, zrobione są z atomów powstałych na początku wszechświata. Są w tej samej mierze moje jak i twoje. Mylę się?
Co do kwestii zasiłków i podatków. Powiedz mi drogi Aronie, czy jeżeli dostaniesz tasiemca, będziesz brał leki czy pozwolisz mu żywić się swoim organizmem? Przecież twoje ciało również jest taką samą własnością tasiemca jak i twoją. W Piśmie które nadwyraz często cytujesz, św Paweł mówi: kto nie pracuje, niech też i nie je. Oczywiście ma na myśli silnych, zdrowych ludzi. Kto jest zdolny do pracy, a z wyboru nie pracuje i drenuje państwo, jest pasożytem. Pieniądze, Aronie biorą się z pracy. Albo z reklam na YouTube :) Mój ty antysystemowy hipokryto :)
0 x



Agnieszka_Stolarek
Posty: 54
Rejestracja: wtorek 31 lip 2018, 11:50
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 23 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: Agnieszka_Stolarek » czwartek 29 lis 2018, 13:35

co się dzieje na ziemi -przyszłość po rewolucji ,kończenie projektu pokój i projekt przystań

Od min.: 34:53 - "Ziemia jest cudowną, piękną istotą, która bierze na siebie przez kilka miliardów już ładnych lat różne projekty, dlatego mieliście potopy, które kończyły kolejne projekty..."

No to cudownie i pięknie.

"...I teraz macie kolejny projekt i zamknięcie projektu i przejście na nowy...

...A jeżeli będzie to miało przejść przez jakiś wstrząs, dlatego, że ludzie: "uwierzę jak zobaczę", to wyznaczą ten wstrząs..."

Czy wiara to coś, co przychodzi automatycznie, Aronie?
Czy człowiek ma na ciele taki włącznik: "pstryk i już wierzę, chociaż nie widziałam" (bo inaczej "wyznaczą wstrząs")?
Niektórzy chyba taki mają. Strach pomyśleć, w jakie bzdury ludzie wierzyli na przestrzeni wieków i do jakich doprowadziło to potworności.
Słowem mamy ciąg dalszy "idealnego planu boskiego", którego "nie znamy", więc "nie osądzajmy". Ale wiemy, że jest "cudowny i piękny".
0 x



Agnieszka_Stolarek
Posty: 54
Rejestracja: wtorek 31 lip 2018, 11:50
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 23 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: Agnieszka_Stolarek » środa 05 gru 2018, 12:31

rozwiązanie zagadki z 1623 r zniknięcia całej wioski Pohldorf-Paszków-historia Wiktora

https://www.youtube.com/watch?v=jF4KshjNaT4

Min.: 26:08 - "...natomiast wiem jedno [spojrzenie nad kamerę]: cywilizacje, które są z nami na ziemi, które potrzebują coś z ziemi mają też tak zwany priorytet. Czyli, ponieważ śmierć nie istnieje, to część istot podaruje swoje życie aby część tych istot mogła żyć. To jest geniusz wszechświata i piękno wszechświata, ale nie do pojęcia rozumem, egoizmem, tym, że "my wyjątkowi" i nikt nie ma prawa nas uśmiercać wbrew innym ideom, natomiast rzeczywistość pokazuje: ma prawo. I jest to dopuszczone. Tylko twój egoizm pokazuje kłamstwo, a rzeczywistość zostaje wyparta i pokazuje prawdę."

Czy ta przemowa jest programowaniem nas na akceptację nadchodzącej rzezi?

Wszystko jest cudowne, piękne, wszystko jest doskonałym planem boskim, ale fakt, że "ludzie tego nie rozumieją" już jest "be".
Skąd się więc wzięły w tym "cudownym boskim wszechświecie" owe "bezrozumne ludzkie rozumy", które tej "cudowności" nie rozumieją? Czy zostały stworzone przez inne "źródło" i wrzucone do naszego "cudownego wszechświata" jak obce ciała?
Podobno źródło jest jedno, więc nasze "bezrozumne rozumy" też chyba z niego pochodzą i zostały stworzone "po coś" (ulubione określenie Arona), czyż nie...?

Aron stale powtarza, że mamy wolną wolę, żyjemy "w świecie wolnego wyboru". Ale jeśli ktoś uważa ten wszechświat za bezduszny i nie chce uczestniczyć w kreowanych przez niego "doświadczeniach", "drogach", "ścieżkach rozwoju", to dlaczego nie ma wyboru drogi opuszczenia tego "cudownego wszechświata"? Czemu, skoro ma taką wolę to jednak nie ma możliwości znalezienia się gdzieś, gdzie miałby święty spokój od tych wszystkich wszechświatowych "atrakcji"?

Zauważyłam, że Aron ma jakąś obsesję na punkcie "odrabiania wybaczenia mordercy swego dziecka". Pod tym filmem wątek ten pojawia się w co najmniej trzech aronowych komentarzach (odpowiedziach na komentarze słuchaczy) i wielokrotnie pod poprzednimi filmami. Czy Aron ma dzieci i w związku z tym wie w ogóle o czym mówi? W komentarzach był o to kilkakrotnie pytany, ale mam wrażenie, że unika odpowiedzi.

aron jasnowidz
16 godzin temu
...jak maja sie rozwijac skoro kazdy mówi ze nie ma prawa nikt nic drugiemu zrobić ? jak odrobic wyabczenie mordercy swojego dziecka skoro nikt nie ma prawa zamrodowac dziecko ? na tym polega paradoks myslenia ludzi w schemacie zły dobry ze oni nie ogarniają drogi ducha...


Aneta Wywrot
13 godzin temu
Dziękuję za ten film a z wiązki z tą informacją że inne cywilizacje mogą coś pobierać i zabierać z ziemi kosztem życia .Jak to się ma do tematu 2 wojny światowej, do ingerencji obcej cywilizacji kiedyś Pan o tym wspominał bardzo kontrowersyjny temat ?Ale bądźmy otwarci czy we wszystkich konfliktach zbrojnych na ziemi na przestrzeni wieków obce cywilizacje manipulowały ludzkością ?Ale druga wojna światowa.dla czego tak bardzo doświadczyli to ludność żydowska a słowianie dlaczego takie duże zniszczenia ekonomiczne gospodarcze a zwłaszcza wschodniej Polski ale i Europy ?a mord ludności Polskiej na Wołyniu ?Ostatnia kwestia o kontaktach nazistów z obcą cywilizacja czy to była prawda ?


aron jasnowidz
1 godzinę temu
...jezeli my jemy zywe zwierzeta to dobrze ale jezeli ktos nas ruszy to już krzyk ze mordowanie itd...
...skoro doszło do wydarzenia jak2 wojna św tzn ze to było potrzebne tak samo jak to wydarzenie ale lduzie nie rozumieją ze wszechswiat moze kogośodprowadzic aby mógl ktos inny dalej zyc...


Zjadanie zwierząt jet wg mnie potwornością, ale czy można porównywać szybką śmierć z pastwieniem się (np. ubojem rytualnym praktykowanym przez napływające tu nacje, które Aron nakazuje nam akceptować i kochać)? Czy można poruszoną w tym filmie śmierć "wioski" mierzyć tą samą miarą, co Wołyń?
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 07 gru 2018, 22:30

przepowiednie na rok 2019 - rok bez wojny ,rok szacunku ,pokory ,zmian klimatu .rekordów.

https://www.youtube.com/watch?v=IlKY04mxaWU

Opublikowany 5 gru 2018
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 08 gru 2018, 11:51

Nie rozumiem po co te zdrobnienia ? " moje serduszko wita wasze serduszka " , roczek 2018 ,roczek 2019 .Mówi jak do malutkich dzieci ??? Usiłowałam ( na prawdę ) wysłuchać do końca ,ale nie dam rady.Moim zdaniem nie jest to szczere .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: azo » sobota 08 gru 2018, 15:41

Pomniejszanie Rozmówców/odbiorców to manipulacja (świadoma lub nie), która jednocześnie jest formą ukrytej przemocy. Ja Duży mówię Wam Malutkim (zniżając się do Waszego poziomu) bo wiem lepiej, jestem starszy, mądrzejszy, wiem więcej, więcej rozumiem itdp. Macie Mi wierzyć i kropka. To może świadczyć o braku pewności i nadrabianiu miną szanownego Arona albo o jakichś Jego kompleksach, tak czy siak niszczy Jego wiarygodność. Być może ze szkodą dla samego przekazu. Ale czy "uszkodzony" Człowiek może mieć (jako odbiornik) czysty i prawidłowy przekaz? 8-)
0 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 08 gru 2018, 16:23

Pozdrowienie "serduszka" jest cytatem z jego warsztatów, oglądałem akurat filmik, w którym ono powstało. Chyba nawet w tym temacie pisałem, że wysławianie się nie jest silną stroną Arona i żaden duch tego nie poprawi, bo to zaszłości z języka polskiego. A nagrywa na żywo, więc nie poprawi jak mogą zrobić inni wizjonerzy, chanelerzy itp.
Natomiast byłbym ostrożny co do psychologicznej analizy tego faktu, z jakiegokolwiek błędu można wyciągać tysiące różnorodnych wniosków, a i tak nie będą poprawne, bo nikt nie ma w 100% danych o facecie.
Z mojego punktu widzenia liczy się efektywność, inaczej "po owocach...", czyli w przypadku przepowiedni ich sprawdzalność. Więc należałoby sobie wyświetlić wcześniejsze przepowiednie i sprawdzić co z tych zasadniczych sprawdziło się, a co nie, choć wiemy, że wiele z zapowiedzianych sytuacji zależy, głównie od zachowania się ludzi, czyli są to często przepowiednie warunkowe, co zresztą Aron podnosi za każdym razem.
Nie chcę tu Arona oceniać, jak wspominałem, większych wpadek nie widzę, a że jego osobiste blokady, czy programy nie pozwalają mu jeszcze przepuścić wszystkiego czysto - jest dla mnie zrozumiałe. Problem w tym, że nikt z nas nie jest bez wad, czyli doskonały, jeśli kogoś takiego znajdziecie - dajcie mi znać, chciałbym przeanalizować drogę do doskonałości.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: azo » sobota 08 gru 2018, 17:36

Fakt. Odbiorników doskonałych nie ma i każdy zniekształca po Swojemu. Przyszłość i dotyczące jej przepowiednie zawsze są "najbardziej prawdopodobną" opcją wynikającą z teraźniejszości. Ale nie zdeterminowaną bo istnieje wolna wola i każda zmienna jest tylko do pewnego stopnia przewidywalna, zawsze istnieje ten margines, że coś żywego zrobi "dziki ruch" czy inną mutację i tym samym przyszłość pójdzie w całkiem innym kierunku. To nawet nie zależy od jakości przepowiadającego ani samego przekazu tylko od samego procesu życia. 8-)
0 x


Ascezo minD

Agnieszka_Stolarek
Posty: 54
Rejestracja: wtorek 31 lip 2018, 11:50
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 23 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: Agnieszka_Stolarek » poniedziałek 10 gru 2018, 13:32

Min. 41:05 [patrząc cały czas nad kamerę] "...W momencie, kiedy większość Polaków odejdzie od konserwatyzmu religijnego, od tzw. narzekania, od tego że "się nie da", od podziałów na lepszych i gorszych wtedy ten dobrobyt przypłynie na prawdę. Im więcej będzie w nas jedności, akceptacji i szacunku wzajemnego tym szybciej ta obfitość przypłynie. Jeżeli się okaże, że tego nie odrobimy, dwudziestka (chodzi o rok 2020) poczęstuje nas wylaniem się wód".


lulek kiełbasa
3 dni temu
Zastanawia mnie jak można dzielić ludzi na obudzonych i nieobudzonych , to nowy rasizm kulturowy.Każdy człowiek ma prawo do bezpieczeństwa zdrowia życia i wolności wyznania. A tu jedna grupa nadaje sobie prawo do bycia "obudzonym" i chce zrobić rewolucję. Kto ma rządzić w tym nowym systemie i decydować czy ktoś jest obudzony czy nie.Z historii wiadomo, że rewolucje wprowadzają chaos śmierć milionów ludzi i mogą prowadzić do totalitaryzmu. Mówisz o złotym wieku gdzie wszyscy się szanują i kochają. Aby tak było powszechny szacunek to najpierw trzeba ludzi wychować. Jak zniszczysz zasady moralne w społeczeństwie np przez niszczenie wiary rodziny i ekonomii to odrodzi się pogaństwo czyli cofniemy się w rozwoju do czasów starożytnych gdzie ludzie skakali sobie do gardeł ,panowało niewolnictwo i zasada oko za oko. Może tak być, że zanim ten złoty wiek nastanie to ludzi już nie będzie bo się pozabijają. Droga do rozwoju jest przez pracę i wychowanie a nie przez przemoc i rewolucję na zasadzie, że jak masz inny pogląd na życie to trzeba cię zabić bo nie pasujesz do systemu.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 10 gru 2018, 22:10

Patrzy nad kamerę, bo tam mu się wyświetlają obrazy, czy wizje, które omawia. Sam sobie tak wybrał i tak ma, gorzej wyglądałoby, gdyby wybrał sufit do oglądania.
@Agnieszko, temat jest o Aronie, więc nie wiem jaki jest sens wstawiania tutaj poglądów "lulka kiełbasy" czy innego, które z Aronem wspólnego nic nie mają. Aron nawet nie użyje słowa rewolucja, nie tylko dlatego, że nic z tym słowem jego działalność nie ma wspólnego, ale także dlatego, że jest to najbardziej monitorowane słowo przez wszystkie agencje i agendy z G... na czele. Tym bardziej, że człowiek wielu rzeczy, o których Aron mówi nie zrozumiał i nie sprawdzał co o tym mówiono wcześniej. Szkoda czasu na takie dywagacje.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Agnieszka_Stolarek
Posty: 54
Rejestracja: wtorek 31 lip 2018, 11:50
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 23 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: Agnieszka_Stolarek » wtorek 11 gru 2018, 10:25

1. No wiem, że się wyświetlają. Po tym patrzeniu nad kamerę można poznać, kiedy mówi z "obrazów" a nie z "głowy". Nie wiem, czy sam sobie to wybrał, czy ktoś wybrał za niego.
2. Lulek kiełbasa pisze pod filmami Arona a nie na "Pudelku". Wg Ciebie jego poglądy z Aronem wspólnego nic nie mają, a wg niego mają bardzo wiele i wg mnie też mają bardzo wiele. Czy masz monopol na prawdę, żeby oceniać kto co zrozumiał?
3. Zapewniam Cię, że można całe życie mówić o rewolucji nie używając ani razu słowa "rewolucja". A samemu pojęciu rewolucji też można nadawać różne odcienie.
4. Mój czas, moja szkoda.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 11 gru 2018, 11:04

rozwiązanie zagadki z 1623 r zniknięcia całej wioski Pohldorf-Paszków-historia Wiktora

https://youtu.be/jF4KshjNaT4
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 13 gru 2018, 23:39

Nefretete i starożytny Egipt,12 równoległych światów ziemi,co dzieje się na tych światach.

https://www.youtube.com/watch?v=qG43jRtRY8M

Opublikowany 13 gru 2018
0 x



Agnieszka_Stolarek
Posty: 54
Rejestracja: wtorek 31 lip 2018, 11:50
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 23 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: Agnieszka_Stolarek » piątek 14 gru 2018, 15:57

Min.: 39:35 - "Mama Ziemia rozdaje karty...i to jest taka gra, ZABAWA dusz. Dla wielu z was: "jak można się BAWIĆ w morderstwa i tak dalej"? Masz wolną wolę - można się BAWIĆ. A jak możesz się BAWIĆ w jedzeniu istoty, która przed chwilą była żywa i która też ma energię boską? No możesz być w tej ZABAWIE i jesteś w tej ZABAWIE to nie dziw się, że skoro ty jesz kogoś, to ciebie też mogą jeść. Proste. Po drugie jesteś na ZABAWIE wolnej woli. Jest tutaj dobro - zło, masz to w sobie, ty decydujesz co wybierasz. I w tej ZABAWIE uczestniczy mnóstwo istot. Dlaczego? Dlatego, że ENERGIA BOSKA DOŚWIADCZA WIECZNIE i dzięki tej ZABAWIE ŹRÓDŁO TWORZY NIESKOŃCZONOŚĆ i tworzy tą ZABAWĘ adekwatnie do każdej myśli. PRZEPIĘKNA ZABAWA, tylko nie mieści się to ludziom, którzy żyją w "cierpienia, krzywda, tragedia, katastrofa".

Po co Źródło doświadcza, skoro jest doskonałe, Aronie?
Po co doskonałości jakiekolwiek doświadczenia?
Rozwój jest udoskonalaniem, więc po co on dzieciom doskonałego źródła i to poprzez barbarzyńskie zabawy?
Przecież dzieci doskonałości, muszą być doskonałe.
Co morderstwa mają wspólnego z pięknem, albo wolną wolą ofiar?
0 x



Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: azo » poniedziałek 17 gru 2018, 09:53

Heh. To niestety jest ta buddyjsko - ezoteryczna pułapka umysłu w którą Ja też ciągle wpadam Agnieszko bo natychmiast obniża stres i niweluje całe cierpienie. Niestety wyłącznie własne. Dając ciągłą obietnicę lepszego jutro. Miałam to "rozumienie sensu", istoty Źródła, światów równoległych itdp oraz samego procesu opisać własnymi słowami ale nie ma po co tego robić. To robią właśnie Ci którzy uważają się za oświeconych, natchnionych i religie. To jest zwykła prokrastynacja wyższego umysłu pt "nic nie rób, nie ma takiej potrzeby bo wszystko jest w porządku, to tylko iluzja"... W ten sposób oszczędzając energię którą musiałby wydatkować na działanie ów wyższy umysł buduje swoją entropię powiększając chaos w świecie materialnym. Dzięki temu "oświecony" mnich siedzi i emanuje osobistym szczęściem obok kilkuletnich dzieci pracujących dla chleba w kamieniołomach. Albo co jeszcze gorzej naucza powiększając entropię/chaos innych. A Ja siedzę w bałaganie i ogarniam pseudo rozumieniem wyższy porządek wszechświata... i im więcej rozumiem tym mniej Mi się chce sprzątać... bo po co sprzątać iluzję, która już za chwilę się skończy? Czas przebudzenia przecież nadchodzi. :(

Więc masz rację. Ujmując inaczej istotę Źródła. Jesteśmy komórkami większego organizmu. Czy ważniejszym zadaniem komórki w nerce jest zrozumieć cały organizm i jego funkcjonowanie czy po prostu jak najlepiej wykonać swoją pracę i np odfiltrować mocznik albo zwalczyć pasożytniczy drobnoustrój, który atakuje organizm? Czy odciąganie od wykonywania tych życiowych zadań jest w interesie Źródła czy w czyimś innym? ;)

Blu, nie jestem pewna czy do Arona pasuje określenie jasnowidz. Ma wizje ale jak sam mówi "ktoś Mu je pokazuje". Czy kiedykolwiek wyjaśniał kto to robi? I w jakim celu to robi? BTW na jakiej podstawie twierdzi, że proces TUTAJ jest najważniejszy? Jak sądzę w każdym z równoległych światów panuje dokładnie takie samo przekonanie. Chyba, że jesteśmy światem rzeczywistym w odróżnieniu do iluzyjnych światów równoległych... w takim razie czy jest sens się nimi zajmować? Jak wiemy z kontroli umysłu wszelkiego rodzaju fale mózgowe więc i wizje i doznania można stymulować. W czyim interesie byłoby to robić? ;)
1 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 17 gru 2018, 10:15

Ujmując inaczej istotę Źródła. Jesteśmy komórkami większego organizmu
no właśnie wszystko istnieje takie samo w skali-
~65% naszego ciała to woda- 65% powierzchni ziemi to woda
-elektrony wirują wokół jądra atomu, a planety wokół słońc, układy słoneczne wokół centrum galaktyki, ird, itd

z tym cierpieniem i doskonałością- pewien nasz użytkownik napisał
do- skonały
,-
pomyśl tak jesteś światłem w oceanie światła- masz i możesz wszystko, staje się kiedy pojawia się myśl,-
teraz pytanie:
czy to niebo czy piekło :?:

pozdrawiam ;)

PS źródło postanowiło poznać siebie na wszystkie możliwe sposoby/drogi,-
wg ET- źródło to energia/pole miłości i wszystkie dzieci kocha.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: azo » poniedziałek 17 gru 2018, 11:24

Patrząc na to w ten sposób to Moje komórki kochają Mnie o wiele bardziej niż Ja je kocham. One bezustannie pracują na to żeby Mnie utrzymać przy życiu i zdrowiu i oddają z to swoje życia zaś Ja nie bardzo dbam o to żeby im tą pracę ułatwiać bo bardziej niż ćwiczenia fizyczne na świeżym powietrzu pociąga Mnie poznawanie Swoich innych wymiarów istnienia.... zdecydowanie nie jestem najlepszym bogiem = źródłem miłości dla nich. Funduję Sobie sztuczne niebo rozumienia Siebie kosztem ich piekła umierania w bólu z nadmiernie ciężkiej pracy... i niestety ich ból staje się też Moim bólem i Moim stopniowym umieraniem bo nie może być inaczej. W ten sposób Mój rozumiejący a nawet czujący miłość rozum staje się sam siebie wyniszczającym pasożytem. :(

Czyli i owszem wykonuję ciągle to samo kopnięcie ale mam wątpliwości co do efektu Mojej pracy. Czy to jest praca w kierunku tych 5 czy 95 procent? Czy to jest bolesne ćwiczenie mające na celu poprawianie techniki kopnięć w dążeniu do doskonałości tego jednego kopnięcia, które da Mi zwycięstwo czy tylko ciągłe powtarzanie błędu prowadzące do porażki? Czy z piekła realnego istnienia można się obudzić w prawdziwym, realnym raju czy najwyżej tylko w iluzyjnym = teoretycznym jak samo rozumienie? :(
0 x


Ascezo minD

ODPOWIEDZ