Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » środa 07 cze 2017, 14:29

Nie bede robila tu jakis specjalnych wstepow poniewaz, temat jest ogolnie znany! Moim celem nie jest przypiecie etykiet poszczegolnym osobom czy tez przeglad antovisowskich wspomnien. Moim celem jest uswiadomienie ludziom prawdy jak obca swiadomosc przejmuje nad nami ludzmi pelna kontrole i kazdego niemal dnia rosnie w sile. To sie dzieje nadal tylko bez flagii (akcja antrovis)

W antrovisie byl system herachiczny w zaleznosci od twojego potencjalu itd. Na samym poczatku zajmuje sie Toba osoba ktora Cie wyszukala w matrixe ( ja ich nazywam lapaczami) to mimo wszystko najnizsza kasta oni nigdy nie wchodza wyzej.W miedzy czasie wokol Ciebie pojawia sie niby – masazysta – okolicznosci moga byc rozne, albo podesla Ci mysli , ze sama chcesz udac sie na jakis masaz albo on sam Cie znajdzie. Dzialaja zupelnie niezaleznie bo, kazdy z nich ma swoja dzialke do obrobienia . Nawet nie musza wiedziec o sobie.
Lapacz i masarzysta wykonuja swoje zadanie po czym zostajesz zakwalifikowana do okreslonej grupy przeznaczenia. W tym momencie ,aby postawic na Tobie ostatnia pieczec zabezpieczajaca ,abys im nie uciekla i nie uwolnila sie o nich nigdy – oferuja Ci przyjecie na okres jednego miesiaca medalionu.Ale za nim to sie stanie organizuja Ci spotkanie w miejscu publicznym z jednym z czlonkow (ktory udaje , ze nim nie jest)( TO JEST ICH ZASLONA DYMNA) taki egamin.Obok Was , gdzies w pobllizu zasiadaja "medalionowcy"para, sa ubrani na czarno i maja na sobie bardzo duze medialiony.
Jezeli osoba jest uwazna albo “czujna” poslugujac sie ich slownictwem doswiadczy swiadomie jak sa w stanie ingerowac w czas i przestrzen oraz Ciebie poniewaz zostalas juz wczesniej energetycznie przeprogramowana i przejeta (czyli decyzja o wejsciu do wspolpracy , przeprogramowanie Twojej energetyki przez masazyste). To jest proces co najmniej kilku miesiecy od dnia spotkania lapacza .( to moze byc termin bardzo indywidualny i nieokreslony)
Z pewnoscia inaczej sie to odbywalo w czasach poczatku antro zapewne duzo szybciej , aby wyszkolic jak najwieksza ilosc osob – ktore pozniej beda pracowac indywidualnie z kolejnymi potencjalnymi kandydatami do wejscia.
Bywaly rowniez pomylki w wybieraniu potencjalnych kandydatow dlatego niektorzy umierali, badz dosc szybko chorowli co w efekcie rowniez doprowadzalo do ich smierci(cialo nie wytrzymywalo tych wibracji) .
Medalion aktywuje w Tobie przyporzadkowanie powoduje rowniez uaktywnienie wszelkich zdolnosci parapsychicznych ( ale tu juz kazdy bedzie mial inaczej w zaleznosci od naturalnych zdolnosci, a kazdy ma inne predyspozycje- to jest cos co w swiecie energii Nas wszystkich odroznia- kazdy ma swoja jakby matryce . Jesli w tym momencie im zwiejesz to maja troche problem . Ale rowniez Ty sam go masz. Poniewaz proces przemiany nie dokonal sie do konca zaczynasz odzyskiwac wlasciwa swiadomosc niezmacona ich manipulacjami. Ale i tak znajduja sposob , aby wreczyc Ci medalion awaryjny, aby miec pewnosc , ze moze uda sie dokonczyc proces. Ale sadze , ze nie kazdy otrzymuje ten medalion , on tylko jest przeznaczony dla osob zakwalifikowanych jako potencjalnych czlonkow do wyzszych kast lub medaliony sa rozne

Aby zrozumiec mechanizm ich dzialania nalezy poznac podstawy na zasadzie ktorych dokonuja przemiany w ciele i energetyce czlowieka i tu znowu powolam sie na ksiazke – “Odkrycie siebie. Starosłowiańskie praktyki uzdrawiające Wielkiej Tradycji Północy bez tego nie ruszysz z miejsca i bedziesz krazyc tylko wokol setna sprawy.Poczawszy od strony 232 jest to rozdzial poswiecony anatomii energetycznej czlowieka( do Nas slowian jest troche inna instrukcja obslugi niz do hebrajczykow dlatego to tak wazne)

cyt
Zgodnie z wyobrazeniami naszych przodkow czlowiek posiada trzy zwiazane ze soba “kotly sily”.Polozone sa w ten sposob , ze moga ze soba wspoldzialac dotykajac sie oslonkami . Oslonki w danym przypadku sa nie tyle izolujacymi przegrodami ile energetycznymi filtrami.
Sa trzy kotly sily – kociol rozumu , kociol milosci ,kociol sily.Nalezy tu podkreslic , ze jest jeszcze centrum sterujace – ktorym oni manipuluja na sam koniec ( tu chodzi o kurs silvy), a granice kotla sily wychodza poza calo............(wiec je przejmuja)
Schemat dzialania jest taki – byly organizowane kursy zjazdy teraz robia to indywidulanie , bo swego czasu zrobilo sie wokol antro zbyt duzo szumu.
Kiedy jestes poddawany zabiegom ,( a kazdy jest kto sie odwazyl tam wejsc) masazysta sprytnie przekierowuja dzialanie kotlow i np kociol milosci jest przekierowany i uziemniany do czakry podstawy( to im szkodzi i stajesz sie zombi pozbawionym uczuc i czucia) Kociol sily (znajdujacy sie w jamie brzucha – splot sloneczny) zostaje polaczony z kotlem glownym do ich centrum sterujacego(obca swiadomosc). , a kurs silvy obezwladnia kociol rozumu (w ktorym znajduje sie centrum sterujace) na zasadzie sterowania Toba.
I teraz mam do Was pytanie- Czy oni poprzebuja czegos wiecej skoro maja wladze absolutna nad Toba?
Teraz pracuja nad ludzmi bardziej indywidualnie poniewaz przez te lata zyskali bardzo duza ilosc osob podpietych do ich "kociolka".Czasami ludzie odzyskuja swoja swiadomosc , a ich zachowania moga byc podobne do rozczepienia osobowosci, poteznej depresji badz uwazaja, ze sa pod wplywem "Mind Control" wtedy wlasnie wolaja o pomoc i mowia o krzywdzie jakajest im zadawana. Opisuja swoje doswiadczenia i rozpaczliwie blagaja o pomoc zupelnie nie zdajac sobie sprawy , ze to zadne MIND CONTROL.
W tym co napisalam moga byc jakies niejasnosci lub drobne uchybienia w opisywaniu samego schematu dzialania , ale sens jest wlasciwie ujety.Wiekszosc ludzi jest nawet nieswiadoma , ze ich energetyka zostala przejeta i co ciekawe prawie wszyscy ktorzy mieli do czynienia z antrovisem w pierwszej wersji wypieraja wszystko co napisalam odnosnie manipulacji energetyka czlowieka. Od czasu kiedy antro pracuje indywidualnie z kazda osoba oddzielnie jest to trudne do wylapania – dlatego ja osobiscie nie udalabym sie na masaz , kurs silvy czy tez hipnozy.( nie ujmujac niczego osoba ktore pracuja w tych dziedzinach)
Wiekszosci zostala wklepana jakas misja do wykonania ktora, odciaga ich od samodzielnego myslenia o ktorym tak wiele mowi doktryna antro.

Jesli chcecie zbadac dobrze temat porozmawiajcie z takimi osobami i okaze sie, ze zadna ani nie byla na masazu ,ani na kursie silvy – albo od razu pomija odpowiedz i w nerwach mowi ze jest samodzielnie myslaca i niezalezna osoba to sa syndromy . Zadna rowniez nie nosila medalionu itd. a jesli nosila to zrobila sobie na zamowienie- to tez ciekawy temat
Przebudzcie sie!
Ostatnio zmieniony środa 07 cze 2017, 14:57 przez Blue_laguna, łącznie zmieniany 1 raz.
1 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 07 cze 2017, 14:55

Serdecznie Witam Laguno. :D
Temat o Antrovisie istnieje na naszym forum już od dawna...
viewtopic.php?f=15&t=1155

Proponuję więc połączyć z nim Twój post i kontynuować w nim to co masz do powiedzenia o tej nie istniejącej już ''kosmicznej grupie''.

Nie istnieją, ale wciąż o nich mowa...''Archiwum zbrodni: Dzień zagłady''

https://www.youtube.com/watch?v=sdn6YUHHt2s

Opublikowany 3 sty 2017
Sprawa niewyjaśnionych, zagadkowych zaginięć i morderstw osób powiązanych z sektą Antrovis. Stowarzyszenie rozpoczęło swą działalność w Polsce w 1980 roku i miało swoje oddziały w kilku większych miastach, m.in. w Szczecinie. Działalność Antrovisu wzmogła się w latach 90. Należący do sekty ludzie wierzyli w nadchodząca zagładę Ziemi, którą przeżyją jedynie ci, którzy wsiądą na statki kosmiczne startujące z góry Ślęża. Pierwszeństwo w ewakuacji będą mieli Polacy, czyli naród wybrany. W 1995 roku prokuratura wojewódzka w Szczecinie oraz UOP prowadziły dochodzenie w sprawie morderstwa Bogusława T., nauczyciela WF oraz członka sekty. Ciało mężczyzny, pozbawione jąder zostało wyłowione z Odry. Jadra według Antrovisu miały posłużyć jako napęd do pojazdów kosmicznych. W programie występuje ojciec Adam Choma, dominikanin zajmujący się sektami, Edward - policjant kryminalny, biorący udział w sprawie oraz prokurator Małgorzata Wojciechowicz.
0 x



Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » środa 07 cze 2017, 15:07

Witam rowniez serecznie Janusz :D
Ja jednak bardzo prosze , aby te tematy byly jako odrebne , poniewaz beda sie tutaj przewijac watki Mind control, Bog Javhe grupa medalionu i itd.
Poza tym ujawnienie prawdy zasluguje na odrebny temat!
Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku :lol:

OK. Ten wątek jest Twój. :D
0 x



Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » środa 07 cze 2017, 15:43

OK. Ten wątek jest Twój. :D
Chcesz mi powiedziec , ze zostane sama na placu boju :lol: :lol:
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 07 cze 2017, 16:15

No nie...wsparcie będzie :D

Wypowiedź Edwarda.jpg
Wypowiedź Edwarda.jpg (373.45 KiB) Przejrzano 11006 razy


Krzyż Antrovisu.jpg
Krzyż Antrovisu.jpg (388.18 KiB) Przejrzano 11006 razy


Możliwe, że symbole Antrovisu przybyły z za morza. ;)
14.05.1985. Czasopismo Weekly Word News.jpg
14.05.1985. Czasopismo Weekly Word News.jpg (125.4 KiB) Przejrzano 11006 razy
0 x



Awatar użytkownika
Oska
Posty: 193
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 20:40
x 161
x 24
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 315 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Oska » środa 07 cze 2017, 16:51

Bardzo ciekawy temat, ale żeby pełniej się wypowiedzieć należy odrobić lekcję, i przeczytać należycie temat który wskazał Janusz.
Laguno a na to sformułowanie : "Opisuja swoje doswiadczenia i rozpaczliwie blagaja o pomoc zupelnie nie zdajac sobie sprawy , ze to zadne MIND CONTROL."
Masz jakieś dowody? Skąd maszt tę pewność ?
właśnie sobie przypomniałam niby mimochodem że facet z tego zdarzenia :
http://cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?f=18&t=1147&start=25#p62736
Miał jakiś medalion w kształcie krzyża podobnego do tego co wstawił Janusz obrazek a drugi prawdopodobnie z białym kryształem na rzemyku.
Początkowo wzięłam typa, za RA od Livii ale teraz już sama nie wiem...
0 x


"Gdy czegoś gorąco pragniesz, cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"
P.C.

Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » środa 07 cze 2017, 19:05

Oska pisze:Bardzo ciekawy temat, ale żeby pełniej się wypowiedzieć należy odrobić lekcję, i przeczytać należycie temat który wskazał Janusz.
Laguno a na to sformułowanie : "Opisuja swoje doswiadczenia i rozpaczliwie blagaja o pomoc zupelnie nie zdajac sobie sprawy , ze to zadne MIND CONTROL."
Masz jakieś dowody? Skąd maszt tę pewność ?

Doszlam do tego z czasem poniewaz osoby objete niby Mind control maja podobne zachowania do tych , ktorzy zostali przejeci przez ta obca swiadomosc. To rowniez dosc latwo mozna sprawdzic i tu moga byc dwa objawy - Jesli powiesz takiej osobie ,prawde co sie z nia dzieje to, albo bedzie reakcja ze strony tej obcej swiadomosci - nagle moze stwierdzic , ze wlasnie ktos jej pomaga badz bedzie zachowywala sie wrecz histerycznie , ale czasami sie zdarza, ze to ludzka swiadomosc wlasnie wtedy da o sobie znac (choc to maloprawdopodobne)- Zazwyczaj ucisza sie wszystko na kilka dni i osoba ktora , jest "kontrolowana "(niby mind control) zachowuje sie normalnie i nie ma objawow tzw. kontroli.
Ale poniewaz zostala przejeta ludzka energetyka to dokladajac do pieca mozna sie poparzyc stad objawy -typu poparzenia na skorze, slyszenie szumow,halasu itd.Moze nawet dojsc do samospalenia , ale oni tego bardzo pilnuja poniewaz to odczuwa cala siec.
Jak zna sie taka osobe w swoim otoczeniu to zazwyczaj ma objawy rozszczepienia osobowosci.

Oska pisze:właśnie sobie przypomniałam niby mimochodem że facet z tego zdarzenia :
http://cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?f=18&t=1147&start=25#p62736
Miał jakiś medalion w kształcie krzyża podobnego do tego co wstawił Janusz obrazek a drugi prawdopodobnie z białym kryształem na rzemyku.
Początkowo wzięłam typa, za RA od Livii ale teraz już sama nie wiem...

Na temat sytuacji jaka opisalas trudno mi sie wypowidac - nikt nie wie wszystkiego , a czasem cos co wyglada na biale jest czarne.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 07 cze 2017, 19:33

..właściwie kolejna niedoszła wizja zagłady tej cywilizacji na stacji Ziemia,-
coś tam pamiętam z tv z tamtych lat, ale wtedy zupełnie mnie to nie interesowało,-
z tymi "przejęciami" to mamy tak:
- mind control
- obca świadomość
- może ET
- no i oczywiście demony
ciekawe czy to nie jedno i to samo, tylko czasami w różnym opakowaniu,-
jak "produkt czekoladopodobny", inną kwestia po co to komu?
z jednym się zgodzę z E.Mielnikiem- to jest dla b.wielu "stacja więzienie",-
ale z pewnością nie dla wszystkich, taka kumulacja wyłącznie niskich wibracji,-
mogłaby "wykończyć" samą Gaję, ale dlatego z drugiej strony mamy,-
3 Fale D.Cannon- czyli "dolewanie mleka do b.czarnej kawy",-
org. tego typu w różnym opakowaniu jest wiele, za dużo,-
na różny sposób próbują werbować "bateryjki",-
cóż to zjawisko chyba się nasila- więc czasu zostało nie wiele.


to pozdrówka :)
1 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » środa 07 cze 2017, 19:49

songo70 pisze:3 Fale D.Cannon- czyli "dolewanie mleka do b.czarnej kawy",-
org. tego typu w różnym opakowaniu jest wile, za dużo,-
na różny sposób próbują werbować "bateryjki",-
cóż to zjawisko chyba się nasila- więc czasu zostało nie wiele.[/i]

to pozdrówka :)

Dokladnie jest tak jak napisales niewazna jest flaga byle bateryjek zwerbowac duzo- dzis to jest antro jutro inne.
Dlatego tak bardzo trzeba byc ostroznym , aby nie dac sie podejsc , bo bardzo trudno jest to odkrecic.
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » środa 07 cze 2017, 20:24

Blue_laguna pisze:Dlatego tak bardzo trzeba byc ostroznym , aby nie dac sie podejsc , bo bardzo trudno jest to odkrecic.

Pełna zgoda dlatego nie wiem czy dobrze trafiłaś.
Podobnie rozumując powiedziałem sprawdzam panią z filmiku ,,Symbolika w snach"
No tytuł filmiku ekstra ezoteryczny ale im dłużej oglądałem tym miałem większe wątpliwości...
Okazało się że to hm organizacja na bazie kościoła protestanckiego też werbuje jak to songo nazwał bateryjiki.
Cóż wielu zacnych użytkowników tego zacnego forum miało troszkę inne spojrzenie na moje nazwijmy to ostrzeżenie.
Jeżeli wola Twoja poczytać to lektura znajduje się w dziale miałem sen :D
tyle w tym temacie
0 x



Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » środa 07 cze 2017, 20:27

https://www.youtube.com/watch?v=bHxNC6ivVew
Ciekawi mnie jak dalej potocza sie losy tej Pani Iriny
Warto to obejrzec z uwaga zwlaszcza byli czlonkowie -zachecam . Metod jest wiele wazne , aby osiagnac cel
0 x



Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » środa 07 cze 2017, 20:37

Przebiśnieg pisze:No tytuł filmiku ekstra ezoteryczny ale im dłużej oglądałem tym miałem większe wątpliwości....

Szacowny Przebisniegu jak mezczyzna zaczyna to i konczy - obejrzyj calosc zaleceniem zwlaszcza Ty!
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 07 cze 2017, 23:03

Znani o Antrovisie.jpg
Znani o Antrovisie.jpg (627.55 KiB) Przejrzano 10860 razy
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 07 cze 2017, 23:27

Szczerze mówiąc ja również mam duże wątpliwości.... te relacje nie zgadzają mi się z działaniem wysokich ,świetlistych wibracji.. poczekajmy na rozwój sytuacji.

Ta cywilizacja z której pochodzi Irina.... z migdałowymi dużymi oczami i cienką szyją.... tak wyglądają syntetyki poza ziemia... plus te kontakty o określonych godzinach nocnym...

Znam te relacje niestety osoby okazały się być ciałami fizycznymi... z programem... oni nas kopiują ale nie są jak my.
Chyba jednak nie zrezygnowali ze Ślężańskich okolic.... do czegoś się TAM przygotowują.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 08 cze 2017, 00:40

Przebiśnieg pisze:
Blue_laguna pisze:Dlatego tak bardzo trzeba byc ostroznym , aby nie dac sie podejsc , bo bardzo trudno jest to odkrecic.

Pełna zgoda dlatego nie wiem czy dobrze trafiłaś.
Podobnie rozumując powiedziałem sprawdzam panią z filmiku ,,Symbolika w snach"
No tytuł filmiku ekstra ezoteryczny ale im dłużej oglądałem tym miałem większe wątpliwości...
Okazało się że to hm organizacja na bazie kościoła protestanckiego też werbuje jak to songo nazwał bateryjiki.
Cóż wielu zacnych użytkowników tego zacnego forum miało troszkę inne spojrzenie na moje nazwijmy to ostrzeżenie.
Jeżeli wola Twoja poczytać to lektura znajduje się w dziale miałem sen :D
tyle w tym temacie

Moje podkreślenie w cytacie.
Mógłbyś to >Przebi< sprecyzować?
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » czwartek 08 cze 2017, 06:25

Kiara pisze:Szczerze mówiąc ja również mam duże wątpliwości.... te relacje nie zgadzają mi się z działaniem wysokich ,świetlistych wibracji.. poczekajmy na rozwój sytuacji.


Kiara posluchaj dokladnie od 14.20 -17.00.. Pisalam o kotlach i ona dokladnie opisuje co sie z nia dzialo - reszta to tylko przedstawienie w kttorym miala wziasc udzial , aby latwiej przejac jej cialo i energetyke.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 08 cze 2017, 08:46

Ja zwróciłam uwagę na słowa między 2/7minutą opis cywilizacji z której pochodzi kobieta z Niemiec , która odkryła niesamowitą bliskość "duchową" z Iriną... o tej samej cywilizacji napisała w swoich książkach Madlen Namro .
Dużo jest o nich to jest syntetyczna inteligencja, która usiłuje przejąć ziemię.... walczy podstępnie o nią.

Obrazek

Ich głównym punktem energetycznym w ciałach jest splot słoneczny .. nasza czakra mocy, nie maja innych czakr, bo one związane są z posiadaniem DUSZY a oni nie maja DUSZY, mają w miejscy czakry mocy "kocioł"/ zbiornik mocy ( fajne określenie) oraz depozyt informacji.
W miejscu naszej szyszynki mają dysk /program życia, wizualnie nie różnią się od nas ( tz. różnią ale my tego nie widzimy , nasze ograniczone pasmo widzenia nie ma jeszcze otworzonego pełnego spektrum oglądu rzeczywistości), to się stanie jak wygaśnie całkowicie nakładka energetyczna na nasze zmysły.

Druga sprawa .. przekazanie mocy Irynie prosto do czakry mocy w celu..... czegoś co się niebawem wydarzy na Ślęży...???? Być może, ja jeszcze nic nie wiem na ten temat.

Człowiek duchowy.... osiąga moc poprzez pokonywanie trudności, jest to naturalny proces rozwojowy ... energia dokonuje zmian w KAŻDEJ KOMÓRCE NASZEGO CIAŁA.. WZMACNIA KAŻDA CZAKRĘ, KTÓRA MA WPŁYW NA OTWIERANIE SIĘ MOŻLIWOŚCI DUCHOWYCH I FIZYCZNYCH W NAS... tak to działa w sposób naturalny na ciało fizyczne w którym jest wcielona DUSZA.

A, u syntetycznej inteligencji jest inaczej.... moc .... im dają!! wsadzają do ciała jak wiązkę energii... ciało musi się do tego depozytu przyzwyczaić.. dokonać pewnych zmian.
To nie jest naturalny proces dla CZŁOWIEKA...

Idąc dalej , to Irina masuje LUDZI.... ona jest masażystką, czyli ukryci , nie oficjalni przedstawiciele Antyrowisu .. może nawet nie świadomi tego faktu działają nadal w tym miejscu.

Jednak to miejsce jest dla nich bardzo istotne, wiadomo ,że nie wykorzystają tej energii , bo dla nich zbyt silna, ale będą usiłowali zablokować dostęp do niej , pewnie coś zmanipulować i nie wiadomo co jeszcze.. ale to wyjdzie na powierzchnię.. nic nie ukryją.

ps. Pominąwszy dyskusje o św. Dorocie z Mątowów.. której świętość budzi wiele wątpliwości...a, wręcz daleka jest od świętości.Opiekunka i popleczniczka naszych wrogów Krzyżaków.. jej główną cecha jest brak uczuć... Jednak jako że Krk ma tych samych zwierzchników... to wartość świętości oceniana jest innymi miernikami.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 08 cze 2017, 09:45


To jest moja oficjalna odpowiedz dla P. Iriny

Szacowna Pani Irino.. Pani historia jest sensacyjna ... ale nie dziwna dla konfrontujących się z dziwnościami na co dzień. Ma jednak kilka elementów , które powinny obudzić wielkie ZASTANOWIENIE ... zainspirować do refleksji i analizy. Św. Dorota o , której Pani opowiada niestety nie zasłynęła pozytywem swojego życia... prawdziwa świętość dla CZŁOWIEKA to wielkie uczucia przejawiające się w jego życiu, jego czynami... w życiu Doroty ich nie było.

Współpraca z wrogiem Narodu Polskiego , ochrona go i wspieranie nie jest w naszym odbiorze POLAKÓW czymś zacnym ,świetlistym , prawym i świętym... to raczej przyniosło Dorocie ciemną otoczkę na jej domniemanej świętości.
Oczywiście dzisiaj już nikt się nad tym nie zastanawia, nie analizuje.. traktujemy to trochę jako groteskę.. bezuczuciowość kobiety, która wyrządziła otoczeniu więcej zła niż dobra.. siła , jej fizyczny przejaw.... to nie wszystko, dawniej wszystkie niezrozumiałe dziwności podnoszono do rangi wyjątkowości.. czyli "świętości".. to jedno.

A, drugie... rozwój duchowy CZŁOWIEKA polega na etycznym pokonywaniu trudności.. ( w życiu Doroty tego brakowało). to powoduje zwiększenie jego MOCY . Ma to oczywiście związek z przełożeniem się na zmiany komórkowe , podnoszenie systematyczne osobistej wibracji i wszystkie zmiany w ciałach energetycznych, oraz poszerzanie świadomości.

Przepraszam... ale CZŁOWIEKOWI ... WCIELONEJ DUSZY nikt niczego do brzucha nie wkłada... nikt zewnętrznie nie ingeruje w jego czakrę MOCY... MOC.. powiększa się samemu... na drodze pracy nad sobą! Zdarzenie opowiedziane przez Panią nie dotyczy LUDZI Z CYWILIZACJI DUCHOWYCH ... proszę to zrozumieć i traktować jedynie jako informację.

Takie postacie .....
http://fotomontajesgratis.net/wp-conten ... restre.jpg

Nie są przedstawicielami cywilizacji duchowej ,a cywilizacji syntetycznej inteligencji, która walczy o dominację na ziemi, o przejecie jej , o zniewolenie CZŁOWIEKA DUCHOWEGO , o przejecie naszego biologicznego DNA i zmianę naszego kodu życia, zrobienie z LUDZI bezuczuciowych hybryd ... z programami życia podporządkowanymi woli j cywilizacji syntetycznej inteligencji.

WIEDZA... TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ.... nie należy jej ukrywać, ale również nie należy jej nadużywać.

Z całokształtu Pani interesującej opowieści .. wywnioskowałam ,że jest Pani przygotowywana przez tą cywilizację do WALKI z jej przeciwnikami.... KTO NIMI JEST? LUDZIE DUCHOWI.. LUDZIE Z BIOLOGICZNYM DNA.

Jasna sprawa ,że nie powiedziano Pani wprost wszystkiego, bo syntetyczna inteligencja to manipulanci pierwszej wody.. będzie Pani walczyła o "światło".... o tak.. tylko o jaki? ??? elektryczne o niskiej częstotliwości...ale nie o światło duchowe... bo, o nie się nie walczy... je się rozświetla w sobie uczuciami.
Ich domeną jest również przekaz informacji w określonych godzinach nocnych.. o tym opowiada również kontaktująca się z tą przestrzenią P. Gracjana.
Ja mam kilkuletnie doświadczenie w poznawaniu ich wyniesione z bliskiej znajomości jednej z ich przedstawicielek Pani Elżbiety z Warszawy ( dobrze znanej P. Januszowi Zagórskiemu z przed kilku laty ) a, zatem mam wiedzę w tym temacie.

Jednym słowem mój wniosek.. jest Pani przygotowywana do czegoś , co niebawem wydarzy się na Ślęży.. będzie to zdarzenie w którym potrzebna jest duża MOC energetyczna... skoro Panią tak doładowała ta cywilizacja... czyli ma Pani stanąć do walki z kimś....

Pozostaje nam poczekać na rozwój zdarzeń.... rozwój sytuacji... tak.. TO jest pewne.. TERAZ zwycięży ŚWIATŁOŚĆ DUCHOWA.... bo tak naprawdę ona już zwyciężyła.. nikt i nic nie może zaburzyć harmonii energetycznej ŚLĘŻY... zaistniały już pewne procesy energetyczne , których nikt i nic nie zmieni, nie zatrzyma i nie przejmie.. o tym trzeba wiedzieć.

Po za tym życzę Pani wszystkiego najlepszego... dużo radości, miłości i piękna w życiu.



Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 08 cze 2017, 11:48

Kiara pisze :
Szczerze mówiąc ja również mam duże wątpliwości.... te relacje nie zgadzają mi się z działaniem wysokich ,świetlistych wibracji.. poczekajmy na rozwój sytuacji.



Mam DUŻE wątpliwości z tego co się do tej pory dowiedziałam o sekcie antrovisu .Temat był chyba jeszcze na starym forum .Pani Irina wygląda na bardzo pozytywną osobę ,ale istoty której jej się ukazują w wizjach ,wzbudzają u mnie mieszane uczucia.

ps;Kiaro nie wiem czy p.Irina to przeczyta ,przecież (chyba ?) nie zagląda na forum.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 08 cze 2017, 12:21

..napiszę jeszcze trochę offtopem, ale w związku,-
wszystko się zgadza z przepowiednią Indian Hopii,-
na koniec nasz świat/matrix będzie się przeplatał,-
z innymi rzeczywistościami, będą nas wizytować,-
byty z przeszłości i przyszłości, z innych wymiarów,-
i gęstości, będą rodzić się mutanty, a nasze ciała,-
będą powłokami dla innych bytów "astralnych",-
przynajmniej tymczasowo.


mimo wszystko pozdrówka w wysokich wibracjach :D
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 08 cze 2017, 12:24

Pani Irina wygląda na bardzo pozytywną osobę .....


Dorotko.... sam wygląd o niczym nie świadczy.. raczej bardzo często bywa kamuflażem... trudno,żeby nasi wrogowie pokazywali nam swoje wrogie oblicza.. bo to by ich zdemaskowało w jednej chwili i nie dali byśmy się zwieść ich wabieniom w matnię.

Powiedzmy nie wiem kim jest P. Irina... analizuje tylko materiał, na tej podstawie wyciągam wnioski, biorąc pod uwagę osobiste doświadczenie.

1. Sprawa... z każdym kontaktuje się i pokazuje jego rodzina duchowa.... ja mam kontakt z Myślicielami, nie zbliżają się do mnie ci z zamieszczonej fotografii.. omijają mnie szerokim łukiem.
Podobne przyciąga podobne....
Irina jest przygotowywana w ich imieniu do walki o ich interesy... nie łudźmy się , że jest inaczej.
pokazano jej kobietę w zbroi, która ma walczyć.. z KIM???? skoro za nią stoi syntetyczna inteligencja.... oczywiście z LUDŹMI duchowymi o ich DUSZE.

2. Moc ... powiększam osobistą pracą nad sobą, nikt nie pakuje wcielonym DUSZOM żadnych gorących rzeczy do czakry mocy.MOC trzeba osiągać dzięki pracy.. to jest norma rozwojowa.

3. Nie jestem przygotowywana do żadnej walki .. ale jestem inspirowana praca nad sobą, wytrwałością w trudnej drodze transformacji swoich niedoskonałości.
Każdy z nas eliminując swoje cienie .. rozświetla osobistą matrycę życia , zwiększa jej moc , a tym samym transformuje swoje otoczenie do jej większej doskonałości.
To jest naturalny proces zmian, nie przewidziane sa w nim walki o priorytet... ciepło rozpuszcza lody.. jasność zmienia ciemność w dzień.

Wiedza o swoich dawnych wcieleniach nie jest niczym złym, wręcz jest naszym dobrem, ale nie powinno się jej używać do żadnej walki z nikim.

4. to P. Irina jest masażystka.. wedle info. Laguny masażyści zmieniają .. urabiają przejętych LUDZI do wykonywania zadań zwierzchników cywilizacyjnych Antrovisu.

Dorciu to jest gorący czas ostatecznych ujawnień.. oni się ich boją , zatem walka jest o nie dopuszczenie do obiegu prawdziwych informacji... o nie ujawnienie naszej LUDZKIEJ prawdziwej historii.

Nie obawiaj się niczego, jeżeli P. Irina jest po naszej stronie.. czas to odkryje, jeżeli jest przeciwko nam ... tez to będzie ujawnione.

Obrazek
1 x


Miłość jest szczęściem!

Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » czwartek 08 cze 2017, 14:48

Kiara pisze:Ja zwróciłam uwagę na słowa między 2/7minutą opis cywilizacji z której pochodzi kobieta z Niemiec , która odkryła niesamowitą bliskość "duchową" z Iriną... o tej samej cywilizacji napisała w swoich książkach Madlen Namro .
Dużo jest o nich to jest syntetyczna inteligencja, która usiłuje przejąć ziemię.... walczy podstępnie o nią.


Tak masz racje to bardzo istotna informacja i nalezy to wiazac .



Kiara pisze:Ich głównym punktem energetycznym w ciałach jest splot słoneczny .. nasza czakra mocy, nie maja innych czakr, bo one związane są z posiadaniem DUSZY a oni nie maja DUSZY, mają w miejscy czakry mocy "kocioł"/ zbiornik mocy ( fajne określenie) oraz depozyt informacji.
W miejscu naszej szyszynki mają dysk /program życia, wizualnie nie różnią się od nas ( tz. różnią ale my tego nie widzimy , nasze ograniczone pasmo widzenia nie ma jeszcze otworzonego pełnego spektrum oglądu rzeczywistości), to się stanie jak wygaśnie całkowicie nakładka energetyczna na nasze zmysły.


Splot sloneczny(Kociol) to miejsce mocy zarowno czlowieka jak i tej obcej swiadomosci tylko oni polaczeni sa miedzy soba siecia czyli od kazego kociolka odchodzi polaczenie do centrum sterujacego tej obcej swiadomosci.Dlatego maja dostep absolutny do energetyki kazdego przejetego czlowieka .. A poniewaz kotly rozumu i milosci sa rowniez przekierowane do czakry podstawy, a czakra podstawy znajduje sie w obrebie dzialania calego "kotla sily "to mamy taki problem , ze moga wplywac na nas za pomoca kolta sily bo pod niego podlazone sa pozostale kotly.(bezposrednio)
Prawidlowo u zwyklego czlowieka funkcjonuje to zupelnie odwrotnie czyli kazdy kociol (sily,rozumu,milosci)ma swoj umysl i kazdy z nich posiada "okno"nazywane umyslem czyli moga ze soba wspolpracowac badz niekoniecznie .W dalszej czesci zajmuja sie naszym centrum sterujacym i tu pomaga im np kurs Silvy badz hipnozy.



Kiara pisze:ICzłowiek duchowy.... osiąga moc poprzez pokonywanie trudności, jest to naturalny proces rozwojowy ... energia dokonuje zmian w KAŻDEJ KOMÓRCE NASZEGO CIAŁA.. WZMACNIA KAŻDA CZAKRĘ, KTÓRA MA WPŁYW NA OTWIERANIE SIĘ MOŻLIWOŚCI DUCHOWYCH I FIZYCZNYCH W NAS... tak to działa w sposób naturalny na ciało fizyczne w którym jest wcielona DUSZA.


W zasadzie na tym polega sila czlowieka, ze jesli ktos uderzy np w kociol odpowiedziany za emocje niekoniecznie musi to oslabic danego czlowieka , ale w momencie kiedy mowimy o centralnym polaczeniu kotlow to wowczas moze sie posypac wszystko - oni nie dopuszczaja do tego wiec dany delikwent jest zaraz uzupleniany doladowaniem , ale czasami maja opoznienia badz "awarie" i wtedy dzieja sie najrozniejsze rzeczy -opisalam to w specyficznych zachowaniach takich ofiar.

Kiara pisze:A, u syntetycznej inteligencji jest inaczej.... moc .... im dają!! wsadzają do ciała jak wiązkę energii... ciało musi się do tego depozytu przyzwyczaić.. dokonać pewnych zmian.
To nie jest naturalny proces dla CZŁOWIEKA...

Dlatego przy wyborze potencjalnego kandydata tak bardzo wazny byl jego osobisty- wysoki potencjal.Jesli zdarzaly sie pomylki to konczylo sie to nawet smiercia lub np porazeniem cale systemu nerwowego czlowieka ( proces nieodwracalny)oraz inne skutki.

Kiara pisze:Idąc dalej , to Irina masuje LUDZI.... ona jest masażystką, czyli ukryci , nie oficjalni przedstawiciele Antyrowisu .. może nawet nie świadomi tego faktu działają nadal w tym miejscu.


Dlatego tym bardziej jest super kandydatem bo nie dosc , ze pozyskali kolejny kociol to bedzie pomagal w przeprogramowaniu innych lub wylapywaniu potecjalnych kandydatow.(dwa w jednym)


Kiara pisze:ps. Pominąwszy dyskusje o św. Dorocie z Mątowów.. której świętość budzi wiele wątpliwości...a, wręcz daleka jest od świętości.Opiekunka i popleczniczka naszych wrogów Krzyżaków.. jej główną cecha jest brak uczuć... Jednak jako że Krk ma tych samych zwierzchników... to wartość świętości oceniana jest innymi miernikami.


Napisze tak: Pod flaga anrovis pozyskiwali ludzi hurtowo bo, to byla "akcja specjalna" wiedzieli doskonale , ze nie pojada na dluzsza mete na tym wozku stad teraz wynajduja rozne bajki , aby dotrzec do ludzi bardzo indywidualnie w zaleznosci od"poziomu swiadomosci danego czlowieka" metody sa zroznicowane, ale jedno nalezy tu podkreslic ONI NADAL TU SA I KAZDEGO DNIA PRZEJMUJA KOLENYCH LUDZI
0 x



Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » czwartek 08 cze 2017, 15:36

Kiara pisze:
4. to P. Irina jest masażystka.. wedle info. Laguny masażyści zmieniają .. urabiają przejętych LUDZI do wykonywania zadań zwierzchników cywilizacyjnych Antrovisu.

Dorciu to jest gorący czas ostatecznych ujawnień.. oni się ich boją , zatem walka jest o nie dopuszczenie do obiegu prawdziwych informacji... o nie ujawnienie naszej LUDZKIEJ prawdziwej historii.



Tak ,ale oni sprytnie dzialaja dzis jest flaga biala jutro niebieska ,a w miedzy czasie praca indywidualna.Jest ich duzo wiecej zatem maja wieksze pole do popisu , a nasza rola polega na tym , aby ujawiac ta prawde- uswiadamiac ludziom jaki to rodzaj zagrozenia i o co w tym wszystkim naprawde chodzi, ze nie jest to tylko gdybanie nawiedzonych ludzi .
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 08 cze 2017, 15:55

Drogie panie ,dlatego napisałam że "wygląda " ;)
Pewnie macie obydwie rację ,całe szczęście że ja nie korzystam z masażu . Jeżdżę sobie do gorących źródeł i tam korzystam z masażu wodnego . Przyjemnie i bezpiecznie ,nikt mnie nie dotyka :D
Załączniki
90868667_3225399_1183165.jpg
90868667_3225399_1183165.jpg (78.92 KiB) Przejrzano 10637 razy
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » czwartek 08 cze 2017, 16:04

abcd pisze: Blue_laguna pisze:
Dlatego tak bardzo trzeba byc ostroznym , aby nie dac sie podejsc , bo bardzo trudno jest to odkrecic.


Pełna zgoda dlatego nie wiem czy dobrze trafiłaś.
Podobnie rozumując powiedziałem sprawdzam panią z filmiku ,,Symbolika w snach"
No tytuł filmiku ekstra ezoteryczny ale im dłużej oglądałem tym miałem większe wątpliwości...
Okazało się że to hm organizacja na bazie kościoła protestanckiego też werbuje jak to songo nazwał bateryjiki.
Cóż wielu zacnych użytkowników tego zacnego forum miało troszkę inne spojrzenie na moje nazwijmy to ostrzeżenie.
Jeżeli wola Twoja poczytać to lektura znajduje się w dziale miałem sen :D
tyle w tym temacie


Moje podkreślenie w cytacie.
Mógłbyś to >Przebi< sprecyzować?

Szacowny chodziło mi o to, że na tym forum bardzo promowany jest pan Owsianko
Jeżeli nie bardzo no to często, jeszcze na starym forum pozwoliłem sobie zauważyć, że pan Owsianko na kursie na Ślęzy został mi przedstawiony jako współzałożyciel antrovisu...
Co do filmiku symbolika w snach to zwracałem uwagę na to że zamieszczony został film kogoś kto tworzy struktury organizacji - nie chcę używać innej nazwy - zobacz informacja o tym nie budziła żadnych zastrzeżeń wręcz przeciwnie, nie wiem więc o co chodzi czy o skupianiu uwagi, a więc zasilenie energią konkretnych osób czy na wycięcie konkurencji bo przecie pan Owsianko i pan Mielnik przynajmniej oficjalnie rozstali się.
Zobacz janusza też można by jak to określiła szacowna Laguna nazwać łapaczem czy werbownikiem bo przecie wstawił filmik z linkami zachęcającymi do nawiązania kontaktu tłumacząc się tym że tak się robi ...
W drugim filmiku pani Balon wyraźnie mówi że tworzy coś na podobieństwo kościoła protestanckiego i liczą sobie ....
Ciekawi mnie też jak się zakończyło czy też zakończy to śledztwo UOP-u
Co do werbowania czyli zapraszania na kursy spotkania to o ile mi wiadomo na pierwszy ogień poszli tzw bioenergoterapeuci i kontaktowcy, później z całym szacunkiem i z za przeproszeniem inni... :D :D
to może pozdrawiam
0 x



ODPOWIEDZ