Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 08 cze 2017, 16:52

Mnie jakoś nikt nie werbuje do niczego :lol: chyba jestem dla nich nie do przełknięcia :o
Ale... poinformowali mnie że wydali na mnie wyrok śmierci ... :shock: i wykonają go przed między 12. 06 a 17. 06. oczywiście tego roku.
Chyba powinnam się ze strachu schować pod łózko.... 8-) ale ja nie mam zamiaru się bać , co nie znaczy że wyłączę uważność.

Widać bardzo psuję im szyki , biedactwa nie radzą sobie z realizacja planu przejęcia Ziemi i LUDZKOŚCI.. oj jak im ciężko.. system pada, dalej iść się nie da , wszystkie drogi zmienione , portale ewakuacyjne zablokowane, nawigacja kosmiczna zmieniona .. nic nie działa jak dawniej.. ciemno wszędzie , głucho wszędzie... co , to będzie.. co to będzie... nawet uciec z Ziemi się nie da już!

Im brak energii , zamknięte mają możliwości działania, przestrzeń miedzy nami się powiększa, nie sięgają już do LUDZKICH PÓL ENERGETYCZNYCH .. a ja mam się ich bać!!!!
Jestem ciekawa czy mają mnie za idiotkę?

Ci co nie uzyskali określonej mocy energetycznej już nic nie zrobią, wrócą za wiele tysięcy lat, ci sa syntetyczna inteligencja nigdy nie wrócą, a ci co wytrwale pracują dadzą rade , otrzymają wsparcie od swojej Energii nie wcielonej i dokonają ewolucji.. i to wszystko.

Pewne opcje BĘDĄ MUSIAŁY ZNIŻYĆ SWOJE AMBICJE I DOJŚĆ DO POROZUMIENIA Z PRZEDSTAWICIELAMI STRONY JASNOŚCI ... to się stanie, pomimo,że jeszcze w tym momencie oficjalnie nie zaistniało.

Nie mniej jednak straszenie mnie śmiercią nic nie pomoże i nie zadziała na mnie wywołując lęk.
STOP! STOP! STOP! BASTA!

TERAZ JEST CZAS LUDZI PRAWYCH .. ten cały syf zmywa niesamowicie silna fala energetyczna , która już oddziałuje na Ziemię.

Obrazek
1 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 08 cze 2017, 17:45

Widać wyraźnie, że na forum pojawił się oficjalnie pracownik UOP-u. :lol:
Antrovis od dawna nie istnieje, a wielu uczestników jego otwartych spotkań zmieniło już swoje światopoglądy. Pan Owsianko i jego fimiki na pewno szkodliwe nie są i nie prowadzą do ''uzależnień sekciarskich''. Każdy ma swój rozum i wybiera to co odpowiada jego potrzebom. W internecie jest bardzo dużo ''harcowników'', wprowadzających błędne wymysły, swojej chorej wyobraźni po to, tylko, aby zaistnieć. To, że mieszają w ten sposób, w nie znających jeszcze życia młodych głowach, to insza inszość. :(
Przebisnieg pisze...
Zobacz janusza też można by jak to określiła szacowna Laguna nazwać łapaczem czy werbownikiem bo przecie wstawił filmik z linkami zachęcającymi do nawiązania kontaktu tłumacząc się tym że tak się robi ...

Drogi panie, żyjesz jeszcze odległym echem, starych czasów ''muszkieterskich'' i jak widać poprawy nadal nie widać. Podobno mocny, zdrowy sen leczy wszelkie stare problemy. :D
Życie ucieka, a na szukanie, czy też tworzenie nowych teorii spiskowych, szkoda pańskiego czasu. ;)
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » czwartek 08 cze 2017, 19:53

janusz pisze:Antrovis od dawna nie istnieje

Wybacz drogi panie ale skąd ta pewność ? Masz na to dowody?
Czytasz co zamieszcza Laguna?
Skąd pewność, że nie działają ich następcy czy ewentualnie ktoś na ich nazwijmy to smyczy?
Nazwę można zmienić ...
Zresztą mechanizm manipulacji pozostał, każdy kto cokolwiek potrafi, a przejdzie do tych nazwijmy to z energii przeciwstawnej może zawsze go wykorzystać więc akurat mi absolutnie nie przeszkadza że ktoś w ten czy inny sposób ostrzeże zwróci uwagę.
janusz pisze:a wielu uczestników jego otwartych spotkań zmieniło już swoje światopoglądy.

Mogę dodać że wielu uczestników widząc na spotkaniach gurunów mających wyłączność na głoszenie prawd objawionych podziękowało za dalsze kontakty a jeżeli odbyły się one to na zasadzie książki, ewentualnie na zasadzie że do toitoiki no czasem jest potrzeba tam wejść, tylko, że widzisz szacowny jak pisze wielce szacowna Kiara
Kiara pisze:Mnie jakoś nikt nie werbuje do niczego :lol: chyba jestem dla nich nie do przełknięcia

Dokładnie ktoś kto ma odpowiednią wiedzę i że tak się wyrażę z całym szacunkiem i z za przeproszeniem liznął trochę wiedzy o energiach poradzi sobie jest dla guruna czy manipulatora dowolnej maści nie do ruszenia no zwyczajnie nie da z siebie zrobić bateryjki nie nastraszy się go też.
Przecież jedną z ich podstawowych ,,prawd objawionych" było to że tylko oni przetrwają czy jak tam reszta do piachu no więc widzisz drogi panie lęk i kodowanie lękiem.
Wiesz drogi panie ktoś początkujący może tak dobrze jak szacowna Kiara sobie nie poradzić i dlatego i tylko i wyłącznie dlatego pozwoliłem sobie zwrócić drogiemu panu uwagę kogo innym polecasz co lub kogo nazwijmy to promujesz.
Oczywiście coś takiego jak przypadek nie istnieje więc nie ma przypadkowych znajomości, każdy sobie rzepkę skrobie więc oczywiście można siedzieć cicho można ale jest coś takiego że co wyślesz to wraca więc ja osobiście zanim komuś kogoś lub coś polecę to dokładnie mówię kto to jest moim zdaniem jak ja widzę jak odbieram jak to pachnie i czym to pachnie i jeżeli wtedy ktoś podejmuje decyzje o np skorzystaniu z usług danej firmy to jest to już wyłącznie jego i tylko jego decyzja i ja spokojnie mogę w lustro spojrzeć
janusz pisze:Pan Owsianko i jego fimiki na pewno szkodliwe nie są i nie prowadzą do ''uzależnień sekciarskich'

Znałem osoby które mówiły w podobny sposób o panu Mielniku ale ponieważ staram się słuchać co się do mnie mówi więc w sędziego bawił się nie będę. :D

Kiara pisze:Ale... poinformowali mnie że wydali na mnie wyrok śmierci ... :shock: i wykonają go przed między 12. 06 a 17. 06. oczywiście tego roku.

Szacowna o mnie mówili, że powinno się mnie wbić w ziemię, że powinienem pluć na własne odbicie ....podejrzewam, że o ile okażesz czujność i nie dasz się złapać to będą Cie mogli pocałować w jedno kształtne miejsce Twojego ciała.
Opiszę doświadczenie własne.
Gościłem u kuzyna wracaliśmy z działki do mieszkania jego rodziców.
Pozwolę sobie zauważyć , że obaj mamy jakąś tam wiedzę o świecie energii a nawet pozwoliłbym sobie zauważyć iż nowicjuszami nie jesteśmy.
No więc dojechaliśmy do skrzyżowania widząc czerwone światło zatrzymaliśmy się chwilę postaliśmy i zobaczyliśmy jak czerwone światło zmienia się na zielone więc ruszyliśmy.
Obaj ujrzeliśmy, że światło zmieniło kolor więc ruszyliśmy i wjechał nam w bok nissan na dużej prędkości, prędkość była tak duża że nasz samochód obróciło dwa razy.
Wyszliśmy z samochodu faceta sprać i wtedy zobaczyliśmy, że mamy czerwone światło ludzie naokoło pukali się w czoło i pytali czy dobrze widzimy nikt nie rozumiał co się stało oprócz hm no przynajmniej tak deklarowali .
Zabezpieczyliśmy się i auto przed drogą widocznie na tyle skutecznie że nic nam się nie stało nawet draśnięcia ale obaj długo nie mogliśmy zrozumieć w jaki sposób hm ,,,widzieliśmy zielone"
Na pewno wiesz też szacowna, ze teraz są takie nazwijmy to czasy, że konsekwencje nazwijmy to zamachu na Ciebie nie poniesie tylko sprawca ale wszyscy którzy cokolwiek z tą sprawą mają wspólnego a także ci wobec których mają oni włączony tzw kod własności czyli wszystkie bliskie im osoby
Wiem, że nazwijmy ich Oni też o tym wiedzą
to moze pozdrawiam :D
PS
janusz pisze:Drogi panie, żyjesz jeszcze odległym echem, starych czasów ''muszkieterskich'' i jak widać poprawy nadal nie widać. Podobno mocny, zdrowy sen leczy wszelkie stare problemy. :D
Życie ucieka, a na szukanie, czy też tworzenie nowych teorii spiskowych szkoda pańskiego czasu.

Drogi panie bylem na sto procent pewien że mnie nie zrozumiesz i będziesz bronił pana Owsianko
Aha co do mojej ,,poprawy" to co jesteś sędzią ? :D
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 08 cze 2017, 21:05

Antrovis nie istnieje, bo wielu z jego założycieli już nie żyje. Pan Mielnik jest starym człowiekiem, a pan Tadeusz w swoich wystąpieniach mówi o ''Ojcu'', który nie był ''popularny'', w filozofii tej organizacji (Boga nie ma). Jeśli działa jakaś grupa opierająca swoją działalność na przekazach w/w, to nie są to na pewno jej starzy twórcy.

Co do filmików umieszczanych na naszym forum - każdy umieszcza to co uważa i żadne zakazy szczególnie pańskie nie będą tutaj wprowadzane. :D
Jeśli się coś nie podoba, to polecam oglądać inne, mniej drażniące. ;)

Panie Przebiśnieg :!:
Czy ja się pana czepiam, czy jest odwrotnie?
Troszkę pokory z pana strony. Nie jestem sędzią pana, ale to właśnie pan stara się być nim nade mną. To nie zaczęło się od ''Symboliki w snach'', w których celowo manipulował pan filmikami z youtube, przypisując mi umieszczanie tego co nie było moim działaniem. Lubi pan pouczać ale być pouczanym oczywiście nie.
Już wcześniej ''widział pan'' mnie w miejscach, w których oczywiście nie byłem, bo faktycznie nie byłem. Pańskie zadane kiedyś pytanie....czy jestem słowianinem?...to moja zaczepka, czy pana? Hebrajczykiem nie jestem, ale wiem że była to typowa ''rozbijająca'', kiedyś gadka, ''ludzi'' którzy doprowadzili do podziałów w Antrovisie. No a teraz jeszcze przypisywanie mi roli werbownika i łapacza :!: ... To moje działanie czy znowu pańska manipulacja. Ktoś ma tu problem, ale na pewno nie ja. :lol:
Mam małą prośbę, proszę nie umieszczać na forum pańskich bzdurnych wymysłów czyli wizji na mój temat, szczególnie tego, co według pana popieram czy nie popieram, promuję nie promuję oraz kim jestem czy nie jestem. Dalsze pańskie insynuacje dotyczące mojej osoby znajdą miejsce w śmietniku :mrgreen:

P.S. Temat nie dotyczy śnienia ani mobingu, tylko prawdy dotyczącej Antrovisu i nie tylko :idea:
1 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7775
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14228 razy
Otrzymał podziękowanie: 13839 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 08 cze 2017, 23:15

Kiara pisze :
Ale... poinformowali mnie że wydali na mnie wyrok śmierci ... :shock: i wykonają go przed między 12. 06 a 17. 06. oczywiście tego roku.

:shock: Co ty Kiaro piszesz ??? Kto i dlaczego ??? :shock:
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 08 cze 2017, 23:37

Za całokształt.. za kij w szprychach elit... za NASZĄ WOLNOŚĆ.. za zablokowanie dehumanizacji CZŁOWIEKA... za koniec syntetycznej inteligencji... za otworzenie WRÓT CZASU... za kasowanie Matrixa.. za zdjęcie kagańca z naszych mózgów.. za powrót pierwotnego DNA.. za koniec jurysdykcji Enkiego i jego elity... za niemożliwość przejęcia władzy nad ziemią... za POKÓJ W KOSMOSIE ... za wolność każdego nowo narodzonego dziecka, za naszą godność życia, za ponowne uruchomienie przepływu energii w czakramach Ziemi i pradawnych ley lines.. za NOWEGO CZŁOWIEKA DUCHOWEGO... i wiele jeszcze innych rzeczy.

KTO.... zakulisowi władcy.. rękoma zidiociałych, przejętych , bez mózgowych , zastraszonych i opłaconych pożytecznych idiotów.. politycznych i religijnych, którzy myślą, a może wcale nie myślą ,jedynie są rządni władzy.... jedynie im wmówiono, oszukano ich i wykorzystano perfidnie... że TYM razem w końcu im się uda... będą nadal siedzieli na tronach i liczyli swoje fortuny.. przeganiali ludzi z kontynentu na kontynent i tworzyli swoje paranoiczne pomysły na władzę i nowe fortuny !

STOP! STOP! STOP! BASTA!

Zapomnieli jednak,że , O TYM I TAMTYM ŚWIECIE ..O WSZYSTKIM I O WSZYSTKICH, CO I JAK, NA JAKICH ZASADACH ROZEGRA SIĘ DECYDUJE W 100% NIE RELIGIJNY BÓG... I NIE SYNTETYCZNA INTELIGENCJA A, STWÓRCA WSZECHRZECZY, KTÓREGO JURYSDYKCJI CYBORGI, BÓG I WSZYSCY BOGOWIE PODLEGAJĄ.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » piątek 09 cze 2017, 14:33

Przebiśnieg pisze: Blue_laguna pisze:
Dlatego tak bardzo trzeba byc ostroznym , aby nie dac sie podejsc , bo bardzo trudno jest to odkrecic.

Szacowny chodziło mi o to, że na tym forum bardzo promowany jest pan Owsianko
Jeżeli nie bardzo no to często, jeszcze na starym forum pozwoliłem sobie zauważyć, że pan Owsianko na kursie na Ślęzy został mi przedstawiony jako współzałożyciel antrovisu...

Drogi i Szacowny , a moze w koncu opowiesz nam swoja historie bo, ktokolwiek cos napisze to Ty wiesz , ze bylo inaczej , a zatem skoro byles swiadkiem tak waznych wydarzen to napisz o swoich doswiadczeniach z antrovisem :D ..Po co mamy ciagle bladzic z tym tematem skoro od wielu lat na forum mamy takiego eksperta :lol: :lol: :lol: Nie badz skromny i mow nam prawde :lol: :lol:
Ja osobiscie chetnie poczytam :D :D :D Wyrzuc z siebie prawde

https://www.youtube.com/watch?v=_sUl9jSyP-0

Przebiśnieg pisze:Zobacz janusza też można by jak to określiła szacowna Laguna nazwać łapaczem czy werbownikiem bo przecie wstawił filmik z linkami zachęcającymi do nawiązania kontaktu tłumacząc się tym że tak się robi ...


Ja wyraznie napisalam , ze mnie nie insteresuje bawienie sie w sledzczego kto byl lapaczem ,a kto szefem ,lub kto bawil sie medalionami itd.Taka forme mial w sumie poprzedni temat poruszany kilka lat wstecz. Teraz piszemy o tym dlaczego powolano do dzialalnosci akcje antrovis czemu miala sluzyc, jakie cele chciano osiagnac i wreszcie jakie sa tego rezulalty po uplywie nastu lat. :!:



Przebiśnieg pisze:Co do werbowania czyli zapraszania na kursy spotkania to o ile mi wiadomo na pierwszy ogień poszli tzw bioenergoterapeuci i kontaktowcy, później z całym szacunkiem i z za przeproszeniem inni... :D :D

Fakt masz racje bioenergoterapeuci szli do boju w pierwszej kolejnosci- ktorych szybko przeszkalano na masazystow. :D A zazwyczaj tak jakos sie dziwnie dzieje, ze jesli ktos jest masazysta to raczej dosc czesto i bioenergoterapeuta :lol:
1 x



Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » piątek 09 cze 2017, 15:30

Kiara pisze:Mnie jakoś nikt nie werbuje do niczego :lol: chyba jestem dla nich nie do przełknięcia :o
Ale... poinformowali mnie że wydali na mnie wyrok śmierci ... :shock: i wykonają go przed między 12. 06 a 17. 06. oczywiście tego roku.
Chyba powinnam się ze strachu schować pod łózko.... 8-) ale ja nie mam zamiaru się bać , co nie znaczy że wyłączę uważność.

Ale Ty zawsze wiedzialas o tym wydanym wyroku tylko teraz okreslili dokladna date :lol: :lol: Fajnie sie dzieje jacy dokladni "datowcy" Pewnie " wrzeciono "utkalo ten wyrok z data, a moze i godzina nawet :D
1 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » piątek 09 cze 2017, 21:38

Blue_laguna pisze:Po co mamy ciagle bladzic z tym tematem skoro od wielu lat na forum mamy takiego ekspert

Szacowna :D
Nikt nigdy mnie tak nie docenił dziękuję :D
Poczekam szacowna i zobaczę ciąg dalszy ...
to moze pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » piątek 09 cze 2017, 23:38

Przepraszam szacowna jeszcze jedno pytanie
Nazwijmy jak sama to opisujesz hierarchie w języku zrozumiałym dla ogółu.
1Zarząd
Dyrekcja
Kierownictwo
Mistrzowie
Brygadziści
Pracownicy.
Szacowna gdzie w tej hierarchii mnie sytuujesZ
:D
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 09 cze 2017, 23:47

Warto przypomnieć, jak to w skrócie mniej więcej było... ;)
Wiara.pl dodane 26.10.2002

Osiem miliardów lat temu Słowianie z planety Atlanta wylądowali pod górą Ślęza. Statek Hebrajczyków z planety Hebra wybrał kurs na Mazowsze. Rasa czarna, żółta, czerwona i zielona (dziś wymarła) przyleciały tu także z innych planet. Tak powstała ludzkość. Jej los jest przesądzony. Za kilka lat nadejdzie seria katastrof, które zniszczą Ziemię.

Ludzkość zginie z wyjątkiem 144 tysięcy Polaków – statkami UFO odlecą na planetę Mirinda. Takie teorie głosił ruch Antrovis, oficjalnie zlikwidowany w roku 1993. Oficjalnie, ponieważ obecnie jego ideolodzy działają mniej jawnie.

Któż nie słyszał o UFO – "latających talerzach", w których rzekomo nawiedzają nas kosmici z odległych planet? Zainteresowanych tą problematyką młodych ludzi zapraszał na wykłady Edward Mielnik, który w roku 1990 założył we Wrocławiu Stowarzyszenie Odnowy Ludzi i Ziemi "Antrovis" (filia organizacji istniała w Warszawie). Szybko skupił wokół siebie kilka tysięcy zwolenników. Okazało się, że łączy on UFO ze swego rodzaju mesjanizmem. Głosił, że przybyli z Kosmosu Słowianie są narodem wybranym i strażnikiem kanonu "dwunastu praw uniwersalnych", którym odpowiada paleta barw jako kolorystyczny zapis myśli zapisu Wszechświata.

Na Ziemię prawie równocześnie przybyli przedstawiciele Hebrajczyków, nazwanych "strażnikami wolnej woli", prowadzącej do destrukcji obecnie istniejącej struktury świata opartej na uniwersalnych prawach. Starcie tych dwóch elementów miało stworzyć nową jakość, czyli ciało wiecznie doskonałe. Obecna cywilizacja jest siódmą i zarazem ostatnią, w roku 1987 Ziemia weszła w fazę pośrednią miedzy fazami materialną i niematerialną. W roku 1999, miało dojść do serii kataklizmów kończących obecną erę. Przed przejściem Ziemi w nową fazę w roku 2000, w której jako planeta Polonia będzie poruszać się po torze ósemkowym, miało nastąpić ostateczne pojednanie narodów pod przewodnictwem Polan.

Bóg kosmita i autohipnoza
"Badacze" UFO szybko odcięli się od Antrovisu, gdy zorientowali się, że ruch ten nie zajmuje się kosmitami "naukowo", lecz głosi swego rodzaju religię. Mielnik chętnie mówił o Bogu jako kosmicie-oszuście, który zniewolił ludzkość. Jezus Chrystus natomiast urodził się jako syn Polanki Marii i Hebrajczyka Gottlieba. Wkrótce potem Marię porwano ze szczytu Ślęzy. Jezus został zabrany na Hebrę do swojego taty Gottlieba. Tam uczył się wielu rzeczy, m.in. latał pojazdami międzyplanetarnymi. Hebrajczycy nęcili go czarem panowania i manipulowania jednostkami ludzkimi. Jezus jednak wyszukał dwunastu Hebrajczyków, którym wpoił konieczność życia według praw uniwersalnych. Ukrzyżowany wcale nie został. Ożenił się i miał nawet dzieci. Przed końcem świata będzie aktywnie uczestniczył w misji pogodzenia ludów. Po odlocie na Mirindę ocaleni ponownie otrzymają ciała dwudziestopięciolatków.

Harmonijny rozwój człowieka wymaga harmonizacji energii wyrażanej paletą barw. Służą do tego praktyki relaksacyjne. Mielnik na prowadzonych przez siebie zajęciach uczył autohipnozy, polegającej na wielokrotnym powtarzaniu pewnych haseł połączonym z odpowiednim oddechem. Antrovis prowadził również konwencjonalne wykłady i kursy. Luźna struktura ruchu pozwoliła na powierzchowne zetknięcie się z jego doktryną wielu tysięcy ludzi. Krąg najbardziej zaangażowanych uczestników Antrovisu był jednak węższy.

Przez kilka lat Antrovis organizował trzystopniowe kursy o coraz wyższym stopniu wtajemniczenia. Przekaz wiedzy miał zatem charakter po trosze ezoteryczny, przy czym nie każdy z chętnych ukończył wszystkie kursy, decydowała bowiem nie tylko wola uczestnika, ale także opinia prowadzących (adepci otrzymywali lub nie zaproszenia na następny kurs). Początkowo otwarta formuła ruchu stopniowo ulegała zamknięciu, wykłady stawały się dostępne tylko dla członków ruchu lub osób przez nich rekomendowanych, zaś kursy po wyczerpaniu przekazu III stopnia nie zostały wznowione.

Antrovis propagował swe idee także w formie książek publikowanych w serii "Biblioteka Antrovisu". W roku 1993 ukazał się pierwszy numer periodyku "Nowy kosmos", z podtytułem "ponad zwyczajnym myśleniem".

Tajemnicze zniknięcie
W sierpniu 1993 r. siedemnastoletni chłopiec, jeden z gorliwych adeptów grupy... zniknął i nie odnalazł się do dziś. Policja i prokuratura nie zdołały jednak udowodnić, że to zniknięcie miało bezpośredni związek z grupą. Innego zdania jest matka chłopca. Jej list można przeczytać w internecie (kliknij tutaj).

Wkrótce pojawiły się w mediach inne straszliwe oskarżenia pod adresem grupy, niektóre wręcz niewiarygodne: o sprzedawanie za granicę ludzkich organów. Ale trudno się dziwić, skoro teoretycy ruchu twierdzili, że "handel ludzkimi częściami w kosmosie jest bardzo popularny".
Edward Mielnik pod koniec 1993 roku oficjalnie rozwiązał Antrovis. Działacze organizacji walczących z sektami twierdzą jednak, że Centrum działa nadal, "w podziemiu".

Niedawno poznańskie media podały, że w tamtejszych księgarniach sprzedawane były książki wydane przez Antrovis. Poinformowano, że zaalarmowany przez jedną z mieszkanek Poznania Ogólnopolski Komitet Obrony Przed Sektami zainteresował się sprawą. Książki jednak rozeszły się w błyskawicznym tempie.

Zresztą nawet gdyby Komitet doprowadził do wycofania tych książek z księgarni, to i tak jego zwycięstwo byłoby pozorne.

W internecie, na stronie poważnej, naukowej księgarni z Warszawy znaleźliśmy bowiem, wśród wielu pozycji, książkę Edwarda Mielnika: "Koniec Boga początek człowieka", wydaną w 1997 r. w Warszawie przez wydawnictwo "Mielnik S.C.". Książka kosztuje 28 zł, ale w przypadku zamówienia przez internet księgarnia proponuje rabat 7%. Kuriozalnie zaliczono książkę Mielnika do działu "Nauka" i opatrzono następującym omówieniem: "Drugi tom antytryptyku ukazującego spustoszenie dokonane przez Kościół katolicki i ideę chrześcijaństwa w umysłach ludzkich. Książka obnaża mechanizmy manipulacji człowiekiem i degradacji ludzkiego ciała, sterowanego przez mózg."

Pozostałe części "antytryptyku" napisały Anna i Ewa Mielnik, opatrując je wiele mówiącymi tytułami: "Bóg człowiekowi taki los zgotował" oraz "Boga nie ma". Mielnikowie nie ustają więc w staraniach wyselekcjonowania 144 tysięcy kandydatów do ucieczki na planetę Mirinda.

***

Świadectwo Iwony:

Trafiłam do sekty pod nazwą "Antrovis", ale do sekty tak nagle też się nie wpada. Jest to pewien proces. Duży wpływ wywarła na mnie kiedyś przebywająca w moim domu pewna pani radiestetka, która powołując się na Boga, usługiwała pewnymi tajemniczymi właściwościami, wiedzą o energiach, wahadełkiem itd.

W sumie pierwszy kontakt z taką sobą o bardzo też przyjemnym i pozytywnym usposobieniu wywarł na mnie wrażenie. Powoli zaczęłam interesować się tą tajemniczą wiedzą, kupowałam różne lektury, ale zawsze jakoś brakowało mi czasu na dokładne ich studiowanie, po prostu Bóg nie dopuszczał do tego. Ciekawość jednak we mnie tkwiła. I jak mówi znane powiedzenie: "ciekawość to pierwszy stopień do piekła" stało się rzeczywistością.

Na tę ciekawość zaczął odpowiadać mi pewien chłopak w czasie pieszej pielgrzymki do Częstochowy. Nie wiem po co szedł, może dla pozyskania "Wybrańców"? Rafał często przebywał w moim towarzystwie, grał na gitarze, więc często też mi grywał, robił różne niespodzianki, w międzyczasie przekazywał mi w pewnych "porcjach" swoja wiedzę. I w sumie ten niepozorny, mały i młodszy ode mnie człowieczek zaczął skupiać na sobie moją uwagę.

Po pielgrzymce były spotkania i długie, długie wyczerpujące rozmowy, wyczerpujące i wywołujące wiele niepokojów i niejasności. Myślałam też, że coś z nim jest nie tak, że trzeba mu pomóc. Wkrótce jego inteligencja przezwyciężyła. Rafał zaczął zapoznawać mnie z podobnymi osobami i widząc grupę jemu podobnych, zakompleksiona - zaczęłam myśleć, że to ze mną chyba jest nie tak. Wokół mnie była wytwarzana specyficzna atmosfera, otaczano mnie wielką życzliwością.

Podobało mi się to, więc zaczęłam do nich często przyjeżdżać a cały czas byłam faszerowana nowymi porcjami wiedzy, lekturami, kasetami itd. Pochodzili z różnych środowisk, byli wśród nich i artyści, co mnie dodatkowo pociągało, naukowcy, pisarze... W ten sposób zaczęłam odseparowywać się od rodziny, od znajomych. A studia okazały się absolutną bzdurą, więc z nich zrezygnowałam. Zaczęłam doświadczać ogromnej pustki, pojawiały się stany lękowe, łatwo zmieniałam moje nastroje. Niczego już nie rozumiałam. Nie miałam do kogo się zwrócić, no może trochę do siostry, którą zaczęłam wciągać do grona wybranych. Miałam teraz polegać tylko na sobie. Zostałam tylko ja - Chrystus przecież okazał się jakąś kosmiczną energią.


1 x



Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » sobota 10 cze 2017, 10:01

Przebiśnieg pisze:Przepraszam szacowna jeszcze jedno pytanie

Szacowna gdzie w tej hierarchii mnie sytuujesZ

:D

Sam sie pochwal :mrgreen: czekamy :D
Blue_laguna pisze: Ja wyraznie napisalam , ze mnie nie insteresuje bawienie sie w sledzczego kto byl lapaczem ,a kto szefem ,lub kto bawil sie medalionami itd.Taka forme mial w sumie poprzedni temat poruszany kilka lat wstecz. Teraz piszemy o tym dlaczego powolano do dzialalnosci akcje antrovis czemu miala sluzyc, jakie cele chciano osiagnac i wreszcie jakie sa tego rezulalty po uplywie nastu lat. :!:


Jak zawsze "zawracasz kijem wisle" :D i prowokujesz i sprowadzasz dyskusje na" manowce".
Na co chcesz czekac kazdy wie , ze byles czlonkiem , a zachowujesz sie jakby temat nie dotyczyl Ciebie :lol: to mnie nawet nie dziwi wyglada na to, ze dolozylli Ci do "kotla", abys krecil sie w kolko :lol: :lol: :mrgreen:
0 x



recognition
Posty: 4
Rejestracja: sobota 10 cze 2017, 13:30
x 1
Otrzymał podziękowanie: 9 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: recognition » sobota 10 cze 2017, 14:45

Przebiśnieg pisze:" Przepraszam szacowna jeszcze jedno pytanie
Nazwijmy jak sama to opisujesz hierarchie w języku zrozumiałym dla ogółu.
1Zarząd
Dyrekcja
Kierownictwo
Mistrzowie
Brygadziści
Pracownicy.
Szacowna gdzie w tej hierarchii mnie sytuujesZ":D


Większość może nawet nie wiedzieć, że siedzi w tych strukturach. Odbywa się to tak, że dana osoba może nie zdawać sobie sprawy, że od dawna kręci się w danym trybie....a trybów jest mnóstwo, mechanizmów od liku aby wprowadzały ten system w ruch.Nawet przebywanie na tym forum tez ma swój cel i sens. Może minąć wiele lat zanim ktoś się połapie w czym rzecz...A jest i tak, że jest ta świadomość i celowość działania jednostki tej struktury. Specjalne jej działania i instrukcje wykonywane są w pełnym zawierzeniu i wtedy są Ci co robią, co robią... ściągają pod siebie nieświadomych.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16970
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17181 razy
Otrzymał podziękowanie: 24259 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 10 cze 2017, 16:28

Alex Collier mówi w filmiku, który ostatnio wstawiłem, że "obcy"/ET, lub może b. Obca AI,-
przejęła władzę na statku Ziemia już z 50l. temu i ich konstrukcja nie ma charakteru hierarchicznego,-
ale holograficzny, zabijasz/likwidujesz jeden element i zastępuje go kolejny,-
bo wszystkie są uniwersalne i posiadają te same info. :!:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » sobota 10 cze 2017, 17:44

songo70 pisze:Alex Collier mówi w filmiku, który ostatnio wstawiłem, że "obcy"/ET, lub może b. Obca AI,-
przejęła władzę na statku Ziemia już z 50l. temu i ich konstrukcja nie ma charakteru hierarchicznego,-
ale holograficzny, zabijasz/likwidujesz jeden element i zastępuje go kolejny,-
bo wszystkie są uniwersalne i posiadają te same info. :!:

Jaki filmik , daj namiary......
Slowo hierarchia narodzilo sie dlatego , aby czytajacy zrozumieli iz sa podzialy w dzialaniu przyporzadkowane role pewnego rodzaju kasty przeznaczenia . Nie ma Ojca dyrektora czy szeregowca. Jednak "ktos tym kieruje ,steruje i zarzadza"Jak by nie patrzec to jednak herarchia jest mimo wszystko wlasciwym okresleniem dla latwiejszego przyswojenia tematu.

songo70 pisze:bo wszystkie są uniwersalne i posiadają te same info. :!:[/i]

Moim zdaniem nie wszystkie posiadaja to samo info( choc czesc z nich moze posiadac taka mozliwosc) , bo jest to uzaleznione od poziomu swiadomosci - potencjalu zdeponowanego w danym ciele czlowieka i jego mozliwosci podkladania do "kotla"
OSTATNIO ogladalam wywiad z Romanem Nacht i wspominal on o swojej nowej ksiazce - mysle ,ze w niej mozna znalesc sporo odpowiedzi - sam tytul wiele mowi.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16970
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17181 razy
Otrzymał podziękowanie: 24259 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 10 cze 2017, 19:25

tu jest nagranie dość krótkie, ale treściwe,-
viewtopic.php?f=23&t=919&p=71421#p71421
jeśli @Kiara się nie myli, a A.Collier też ma racje,-
to obca AI "działa" jak sieć kryształów Indry,-
a różnica między nimi jest taka,-
że pierwsze to jest sztuczne, a drugie na poziomie "duchowym".
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » sobota 10 cze 2017, 20:45

songo70 pisze:tu jest nagranie dość krótkie, ale treściwe,-
http://4.org.pl/cheos/viewtopic.php?f= ... 421#p71421
jeśli @Kiara się nie myli, a A.Collier też ma racje,-
to obca AI "działa" jak sieć kryształów Indry,-
a różnica między nimi jest taka,-
że pierwsze to jest sztuczne, a drugie na poziomie "duchowym".

dzieki obejrze i napisze co mysle.
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » sobota 10 cze 2017, 20:52

recognition pisze:Większość może nawet nie wiedzieć, że siedzi w tych strukturach. Odbywa się to tak, że dana osoba może nie zdawać sobie sprawy, że od dawna kręci się w danym trybie....a trybów jest mnóstwo, mechanizmów od liku aby wprowadzały ten system w ruch.Nawet przebywanie na tym forum tez ma swój cel i sens. Może minąć wiele lat zanim ktoś się połapie w czym rzecz...A jest i tak, że jest ta świadomość i celowość działania jednostki tej struktury. Specjalne jej działania i instrukcje wykonywane są w pełnym zawierzeniu i wtedy są Ci co robią, co robią... ściągają pod siebie nieświadomych.

Dokładnie
Dodam jeszcze od siebie by szacowni nie zapomnieli o tzw golemach obojga płci.
Golem zawsze działa na hasło czyli aktywuje się na hasło.
Po przykrych doświadczeniach często jest tak że golema aktywuje jednostka, której jedną z predyspozycji jest odbiór.
Bardzo rzadko można spotkać specjalistę który odróżnia swoje myśli od tych podesłanych, nawet jeżeli tak jest, ze odróżnia to wystarczy chwila rozkojarzenia i realizuje myśli ale nie te swoje na proste pytanie skąd u ciebie taka myśl takie słownictwo zachowanie działanie myśli najczęściej odpowiada nie wiem.
No więc większość z szacownych zgodzi się że najtrudniej jest się obronić przed atakiem z zaskoczenia.
No więc atak następuje przeważnie wtedy kiedy ci co stanowią potencjalne zagrożenie wykonują nazwijmy to zwykłe czynności np czytają gazetę a lont odpala Swojak.
Dlaczego Swojak?
Bo golemy obojga płci nauczyliśmy się już rozpoznawać, a wroga otwartego zna sie od dawna :D
Zawsze niskie wibracje 10 na 10.
Działanie destrukcyjne - wobec tych których traktuje się jako przeciwnika tylko destrukcyjne - golem jeżeli pracuje to albo na rzecz pana lub twórcy bo nie zawsze pan jest twórcą, zaś sam tylko tyle by jako tako funkcjonował.
Często tez golem ma nazwę to bardzo kreatywny intelekt.
Kreatywność tego intelektu bywa tak wielka, że golem jest całkowicie przekonany, że widzi świat energii.
Dodam też, ze łatwo poznać, ze się takiego golema aktywowało.
Jeżeli pan jest wrażliwcem Swojakiem jak zwał tak zwał to juz w trakcie wykonywania zadania przez golema będzie, że tak się wyrażę odczuwał bark komfortu, zauważy iż mimo tego, że golem realizuje plan to hm no nazwę to brakuje satysfakcji.
Sama rozmowa kontakt z golemem skutkuje ubytkiem energii więc zdrowiej jest po rozpoznaniu, nazwijmy to oddalić się im dalej tym lepiej :D
Zresztą golem często to potwierdzi bo czy to w żartach czy jeszcze jak zadeklaruje nieprzymuszony nie pytany że jest Syntetykiem, czy podobnie
Teoretycznie samemu rak się nie ubrudzi, ale widzicie szacowni jest taki myk, że tylko teoretycznie a to dlatego, że skutku golem nie ponosi tzn mówię o energetycznym bo skutek ponosi jego pan czyli ten co go aktywował a teraz i jego twórca oraz jak wcześniej sobie pozwoliłem zauważyć ich najbliżsi.
Szacowni jeszcze nie tak dawno niektórzy z tzw bioenergoterapeutów próbowali tego czy innego golema przeprogramować znaczy wyrwać z łap jego twórcy zawsze kończyło się to fiaskiem a często ciało fizyczne tego czy tamtego adepta ponosiło skutki większe lub mniejsze
Co do systemu hierarchii :D
Widzicie szacowni można obejść i taki system dlatego, że taki system tworzy Wierzący.
Nawet jeżeli deklaruje, że jest niewierzący, nawet jak wydaje książkę pt ,,Boga niema" to jest to tylko deklaracja szacowni dlatego, że hierarchia funkcjonuje tylko w nazwę to kółku wzajemnej adoracji, stadzie, partii, sekcie, kosciele .... :D
Jeżeli jest hierarchia to wystarczy dajmy na to zadeklarować, że ma się kontakt z hm Niebieską Panią i napisać channeling na dowolny temat.
Najwyższy w hierarchii nie jest w stanie przyjąć dowolnej informacji od kogoś stającego w/g jego mniemania niżej, a w sposób, że ja tylko przekazuje co powiedziała np Niebieska Pani oczywiście tak bo będąc wierzącym a na dodatek teoretykiem działającym na kodzie nie ma możliwości sprawdzenia.
A tu szacowni nic na wiarę... :D
Blue_laguna pisze:Na co chcesz czekac kazdy wie , ze byles czlonkiem , a zachowujesz sie jakby temat nie dotyczyl Ciebie :lol: to mnie nawet nie dziwi wyglada na to, ze dolozylli Ci do "kotla", abys krecil sie w kolko

Proszę zaobserwować działanie Laguny.
Coś założyła np że byłem członkiem :lol: :lol:
Mało tego program, który realizuje to antrowis - ujawnienie prawdy
Szacowni proszę zaobserwować, że nie interesuje ja współtwórca interesuję ją ja i tylko ja i nie ją szacowni tylko jej twórcę i pana
Proszę zaobserwować że nawet zaczęła nieładnie pozwolę sobie nazwać bredzić o masażystach bioenergoterapeutach :lol:
Dlatego, że jej pani przy okazji zafundowałem masaż 25% mojej energii75% jej ci co wiedzą oc co chodzi to wiedzą reszcie proszę tłumaczył nie będę leniwym :D
Zobaczie szacowni teks który tu zamieścił janusz o werbowniku z antrovisu nic nie pisze o masażu nic mi tez nie wiadomo, żeby było tam wielu masazystów a jak juz to przeważnie stosowali masaż PeLoHa, a prosze mi wierzyć po pierwsze nie antorvis wymyślił ten masaż a po drugie ten masaż ani nie pomoże ani nie zaszkodzi ot taka podpórka dla intelektu by ten był przekonany że coś się dzieje wiekszość tzw antrovisowców to była z całym szacunkiem i z za przeproszeniem młodzi ludzie którzy dali się podpuścić a jak zobaczyli zresztą bardzo szybko co się dziej to jak to słusznie zauważył janusz ,,zmienili poglądy" :D
Wracając do materii czyli Prawdy :D - Prawda wygląda nie tak jak zakłada jej pani :lol:
Szacowni zapewniam, że tzw adepci wiedzy o energiach istnieli zanim założyciele antrovisu nazwijmy to po ludzku urodzili się :lol:
Zanim urodzili się ich ojcowie i dziadkowie a także pradziadkowie :lol: :lol:
Do czego miałem należeć i dlaczego? :lol: :lol: :lol:
To tak jakby ktoś po szkole średniej poszedł do przedszkola :lol: :lol: :lol: :lol:
Zasadnością mojej obecności na kursach było tylko i wyłącznie spotkanie się ze Swojakiem czyli innym adeptem.
Szacowni obserwowano że tak się wyrażę pana zarząd lub twórców antrovisu szeregowych członków nie. :D :D
Przypomnę szacownym, że było tam sporo jednostek o nazwę to bogatszej barwie kolorystyce niż gdzie indziej więc nie rzucaliśmy się w oczy
Pozwolę sobie też szacownym przypomnieć, ze wtedy nie było internetu telefonów komórkowych fejsa ... naprawdę o ile z kontaktem w nazwijmy to myślomowie wszystko wychodziło ekstra to jednak brakowało kontaktu fizycznego no hm autostrad też nie było pisało się listy szacowni.
Dodatkowo spotkania w parku czy w kawiarni rożnie się udawały i można było smutnych panów spotkać :D
Antrovis akurat nam szacowni służył jak płaszczyk do spotkań i w życi mieliśmy o czym tam ktoś pitoli. :D
Kilka razy zrobiliśmy sprawdzam czyli zadaliśmy pytanie i hm wykładowca zaczynał się jąkać albo nie miał pojęcia o co się go pyta.
Zasadnością tego sprawdzam była reakcja tych nazwijmy ich kolorowych :D
Dodatkowo anrovis służył nam jak test w spotkaniach z kimś kto miał na tyle predysponowane ciało by zostać adeptem wiedzy o energiach.
Szacowni doświadczenia z czasów inkwizycji nie powiem wszyscy ale część z nas wyciągnęła...
Mi osobiście pan Mielnik nieładnie to nazwę posłużył do tego by sprawdzić dwie osoby mieszkające w tej samej miejscowości co on.
Naprawdę nic na wiarę, po doświadczeniach wypada być bardzo ostrożnym oj bo i oparzyć się można dotkliwie :D
Szacowni ostatnim moim nazwijmy to zadaniem było sprawdzenie jak nazwijmy to co słychać u Wiedźm.
To że wiedźma test oblała napisałem wcześniej i zauważył to bodaj tylko szacowny abcd i stwierdził że ,,nie wierzę w ludzi" ano jakbym mógł chcieć to bym chciał w ludzi wierzyć szacowny szczerze mówię jak jest :D
Wnioski moje już służą innym :D
Prace wykonałem dzięki też paru szacownym z tego zacnego forum ;)
Dlaczego teraz można mówić takie rzeczy. :D
Szacowni może zwróciliście uwagę że większość nazwijmy to urządzeń, aparatów, które hm badał tzw Świat energii nie działa prawidłowo, że tak się wyrażę ewentualnie oszukują i podają stare wyniki....
Na pewno część z Was zauważyła że coś cicho jakby świat energii ucichł - kurcze nie mam nazwy na to zjawisko.
Jak to pisze szacowna Kiara ,,znowu im się nie udało" :lol:
Jak znajdę nazwę to może wrócę do tematu choć nie zakładam :D
to moze pozdrawiam. :D
PS
Szacowni napisałem to tak by dotarło do kogo ma dotrzeć więc myślę że pytania sobie darujemy wielu z Was miało sny, że drzwi czy to w pociągach czy autobusach czy ...zostały zamknięte więc ja proponuje spokojnie poczekać co dalej ;)
Dodam że napisałem zgodnie z tematem prawdę więc chyba szacowny janusz banana mi nie da ;)
Ostatnio zmieniony sobota 10 cze 2017, 21:03 przez Przebiśnieg, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 10 cze 2017, 21:01

W tym wypadku się nie mylę.. wiem.... ale na razie nie mogę mówić potwierdzając moje słowa konkretnymi osobami.
Nie chcę bo, to wywołało by wielką agresje i przemoc, a to nie jest rozwiązanie tematu.

Trochę dzisiaj opisałam na NTV odnajdę ten tekst i wstawię również tu.

ps. cd. tworzenia zmanipulowanej rzeczywistości
..

https://www.youtube.com/watch?v=9BPJR9Lcm9c

To jest stary materiał ale są w nim poruszone 4 istotne tematy , które dominują w tworzonej przez zakulisowych władców rzeczywistości


1. STWORZENIE AMERYKI BYŁO KONSEKWENCJĄ PLANU ZNISZCZENIA PIERWOTNYCH MONARCHICZNYCH LINII RODOWYCH , ZATARCIEM ŚLADU PO NICH
. REWOLUCJE MORDUJĄCE CAŁE KRÓLEWSKIE RODY.
STWORZENIE NOWEJ RZECZYWISTOŚCI Z DOMINACJĄ ELITY BANKIERSKIEJ .. TO ONI OD TEJ PORY MIELI SIĘ STAĆ NOWĄ RZĄDZĄCĄ MONARCHIA!
TO SĄ POCZĄTKI REALIZOWANIA PLANU NOWEJ RZECZYWISTOŚCI ZIEMI.

2. ONI NIE SĄ LUDŹMI
.. ZAKULISOWI WŁADCY NIE SĄ LUDŹMI


http://fotomontajesgratis.net/wp-conten ... restre.jpg

3. GLOBALIZACJA .. UPOWSZECHNIENIE IDENTYCZNOŚCI NA ZIEMI WE WSZYSTKICH SEKTORACH ŻYCIA
. TO TWORZENIE HOLOGRAFICZNEJ RZECZYWISTOŚCI
KTÓRA UŁATWIA ZARZĄDZANIE CAŁOŚCIĄ PRZEZ JEDEN ELEMENT, KTÓRYM WYSTARCZY STEROWAĆ

TO DOTYCZY RÓWNIEŻ PODBITYCH PLANET W KOSMOSIE.

4. NISZCZENIE NASZEGO BIOLOGICZNEGO DNA PRZYMUSOWYMI SZCZEPIENIAMI
NIE TYLKO SZCZEPIONKAMI, ALE PRZYMUS SZCZEPIENIA DZIECI
UŁATWIA TOTALNĄ WŁADZĘ NAD WSZYSTKIMI LUDŹMI.. W ICH JĘZYKU.. ZASOBEM LUDZKIM
.

Plan przejęcia i zniewolenia życia nie jest nowością naszej cywilizacji, był realizowany od początku III wymiaru co znaczy z grubsza 4x 26 tys lat


Jednak teraz dobiegł finału jeżeli został by zrealizowany stali byśmy się niewolnikami na kolejny cykl GALAKTYCZNY.
Prawdopodobnie Ziemia nie wytrzymała by takiego obniżenia wibracji , nastąpił by globalny kataklizm i całkowite zniszczenie jej i biologicznego życia na niej..

Ten fakt nie był istotny dla zakulisowych władców, bo ich DNa jest syntetyczne i w takie ciała chcieli zapuszkować DUSZE .
Im chodzi TYLKO o przetwarzanie energii przez CZŁOWIEKA i nasze myśli techniczne

Przecież oni sami niczego nie tworzą, mogą jedynie kopiować TO, CO tworzy CZŁOWIEK!

Następnie zablokować mu wiedzę na ten temat i sprzedawać nam nasze technologie wcześniej przez nas samych stworzone!

Jedyne co jest dla nich istotne , to opanowanie naszych mózgów.. tak żeby można było sterować naszymi myślami i zablokować nam dostęp do depozytów pamięci.

W dużej mierze tak się stało i poszło by gładko, gdyby nie wielotysięczna ekipa ratunkowa
świadomych DUSZ , które podjęły ryzyko walki z systemem i pomimo wszystko zdecydowały urodzić się na Ziemi, by przywrócić na niej godność życia i wolność myśli.

To są najwięksi wrogowie systemu
. oni podnoszą wibrację Ziemi, powiększają jej pole magnetyczne .. przywracają dany przepływ energii , otwierają dawny przepływ informacji.

Reszta to osobiste wybory każdego z nas.. jak i gdzie chcemy żyć, co i jak chcemy realizować w swoich życiach.

Warunkiem możliwości wyboru jest przekazanie PRAWDZIWYCH informacji


Dlatego teraz w polu informacyjnym jest zatrzęsienie dezinformacji,żeby CZŁOWIEK JESZCZE mało świadomy pogubił się i nie odnalazł PRAWDY.. żeby ponownie poszedł kolejną ścieżką pięknie zapakowanego kłamstwa.


Obrazek
2 x


Miłość jest szczęściem!

Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » sobota 10 cze 2017, 21:40

Przebiśnieg pisze:Proszę zaobserwować działanie Laguny.
Coś założyła np że byłem członkiem :lol: :lol:
Mało tego program, który realizuje to antrowis - ujawnienie prawdy
Szacowni proszę zaobserwować, że nie interesuje ja współtwórca interesuję ją ja i tylko ja i nie ją szacowni tylko jej twórcę i pana

Zaczynam miec powazne watpliwosci czy Szacowny nie ma problemu z pojeciami - czym jest badz nie wspolpraca. I co ma piernik do wiatraka :?:

Napracowales sie dzis caly dzien piszac ten mega dlugi post :D
Zapewne myslales o tym jaka obrac strategie osmieszenia mojej osoby caly poprzedni dzien. Jestes bardzo przewidywalny w swoim schematycznym dzialaniu, choc przyznam , ze pierwsza czesc posta w odpowiedzi do innego uzytkownika byla sensowna i spojna. Co do dalszej czesci odniose sie jutro na spokojnie , a moze jak bedziesz mial przeblyski swiadomosci swojej wlasnej to odkryjesz ,jak jestes sterowany i manipulowany oraz jak sam zaprzeczasz sobie i to jest piekne jak nie "boskie" :mrgreen:
0 x



Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » niedziela 11 cze 2017, 12:03

Przebiśnieg pisze:
Jeżeli jest hierarchia to wystarczy dajmy na to zadeklarować, że ma się kontakt z hm Niebieską Panią i napisać channeling na dowolny temat.
Najwyższy w hierarchii nie jest w stanie przyjąć dowolnej informacji od kogoś stającego w/g jego mniemania niżej, a w sposób, że ja tylko przekazuje co powiedziała np Niebieska Pani oczywiście tak bo będąc wierzącym a na dodatek teoretykiem działającym na kodzie nie ma możliwości sprawdzenia.
A tu szacowni nic na wiarę...


Z calym szacunkiem Ojca "kwiatuszka" to notoryczne wkladanie w usta , ze ktos dziala np" na kodzie" badz jest "wierzacym" to typowe dzialanie na" kodzie "bo, ilez mozna razy wlanczac ta sama plyte( Cd rom) i czy to bedzie Ojciec "kwiatuszek"czy tez Brat "kwiatuszka" plyta wciaz ta sama tylko sluchajacy sie zmieniaja.Nalezaloby zapytac Kiary jak ona nazywa to zjawisko.

Przebiśnieg pisze:Proszę zaobserwować działanie Laguny.
Coś założyła np że byłem członkiem :lol: :lol:
Mało tego program, który realizuje to antrowis - ujawnienie prawdy
Szacowni proszę zaobserwować, że nie interesuje ja współtwórca interesuję ją ja i tylko ja i nie ją szacowni tylko jej twórcę i pana

A to , ze Szacowny Kwiatusek byl czlonkiem pisze nawet w tym samym poscie jn.

Przebiśnieg pisze:Zasadnością mojej obecności na kursach było tylko i wyłącznie spotkanie się ze Swojakiem czyli innym adeptem.

dalej

Przebiśnieg pisze:Mi osobiście pan Mielnik nieładnie to nazwę posłużył do tego by sprawdzić dwie osoby mieszkające w tej samej miejscowości co on.

dalej
Przebiśnieg pisze:Antrovis akurat nam szacowni służył jak płaszczyk do spotkań i w życi mieliśmy o czym tam ktoś pitoli.

dalej
Przebiśnieg pisze:Proszę zaobserwować że nawet zaczęła nieładnie pozwolę sobie nazwać bredzić o masażystach bioenergoterapeutach :lol:



To zadne bredzenie kazdy kto wie choc podstawowe rzeczy na temat dzialanosci "antro" wie , ze masazysci i bioenergoterapuci byli podstawa kursow jakie sie odbywaly i nawet nie trzeba byc wielkim znawca tej organizacji, aby to wiedziec .Poznizej pozwole sobie zacytowac Samego Ojca Kwiatuszka.

Przebiśnieg pisze:Co do werbowania czyli zapraszania na kursy spotkania to o ile mi wiadomo na pierwszy ogień poszli tzw bioenergoterapeuci i kontaktowcy, później z całym szacunkiem i z za przeproszeniem inni... :D :D
to może pozdrawiam

Dodam jeszcze , ze ogolnie wiadomo, ze wiekszosc masazystow czesto jest bioenergoteraputami. TAK JAKOS SIE TO DZIEJE!



Przebiśnieg pisze:Zobaczie szacowni teks który tu zamieścił janusz o werbowniku z antrovisu nic nie pisze o masażu nic mi tez nie wiadomo, żeby było tam wielu masazystótzw antrovisowców to była z całym szacunkiem i z za przeproszeniem młodzi ludzie którzy dali się podpuścić a jak zobaczyli zresztą bardzo szybko co się dziej to jak to słusznie zauważył janusz ,,zmienili poglądy" :D


Znowu manipulacja slowem z Twojej strony i podpieranie sie sie tekstem zamieszczonym przez Janusza, ktory jest dosc ogolna terscia na temat dzialanosci antrovisu.

Przebiśnieg pisze:Wracając do materii czyli Prawdy :D - Prawda wygląda nie tak jak zakłada jej pani :lol:
Szacowni zapewniam, że tzw adepci wiedzy o energiach istnieli zanim założyciele antrovisu nazwijmy to po ludzku urodzili się :lol:
Zanim urodzili się ich ojcowie i dziadkowie a także pradziadkowie :lol: :lol:
Do czego miałem należeć i dlaczego? :lol: :lol: :lol:
To tak jakby ktoś po szkole średniej poszedł do przedszkola :lol: :lol: :lol: :lol:

Oczywiscie , ze adepci wiedzy o energiach istnieli wczesniej tutaj ameryki Ojcec "Kwiatuszek" nie odkryl i dokladnie wie o czym pisalam i mialam na mysli.







Przebiśnieg pisze:Szacowni ostatnim moim nazwijmy to zadaniem było sprawdzenie jak nazwijmy to co słychać u Wiedźm.
To że wiedźma test oblała napisałem wcześniej i zauważył to bodaj tylko szacowny abcd i stwierdził że ,,nie wierzę w ludzi" ano jakbym mógł chcieć to bym chciał w ludzi wierzyć szacowny szczerze mówię jak jest :D
Wnioski moje już służą innym :D
Prace wykonałem dzięki też paru szacownym z tego zacnego forum ;)
Dlaczego teraz można mówić takie rzeczy. :D
Szacowni może zwróciliście uwagę że większość nazwijmy to urządzeń, aparatów, które hm badał tzw Świat energii nie działa prawidłowo, że tak się wyrażę ewentualnie oszukują i podają stare wyniki....
Na pewno część z Was zauważyła że coś cicho jakby świat energii ucichł - kurcze nie mam nazwy na to zjawisko.

Poniewaz czesc tego cytatu jest kierowana pod szersza publicznosc jak sam Ojciec Kwiatuszek raczyl to zaznaczyc.Odniose sie sie tylko do samych "Wiedzm" .
Moje drogie "Wiedzmy" zapewne wiecie o tym ,iz jesli ktos stosuje wobec Was test to dziala na zasadzie (tutaj uzyje slowa , ktore lubi bardzo Kwiatuszek I NIETYKO)) "WIARY" A NIE WIEDZY- "WIE TO ? CZY NIE WIE?, WIEC ZATEM JAK MA WIEDZMA ROZUMIEC TAKIE DZIALNIA SKORO WIEDZMA JEST TA , KTORA WIE I WIEDZACA JEST.
PRAWDZIWA WIEDZMA NIE DZIALA NA ZASADZIE PODDANSTWA NIE ULEGA MANIPULACJA W SLOWIE I CZYNIE NA NIEJ STOSOWANYCH CZY TEZ JAK CZESTO WSPOMINAL SAM KWIATUSZEK
na tym forum nie ulega podsylaniu mysli jakie wciskane sa jej do glowy.

To na tyle Szacowny do reszty sie nie odniose.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 11 cze 2017, 13:01

Moim zdaniem macie nie załatwione sprawy z bardzo odległej przeszłości... jedno i drugie czuje się zranione.
Temat Antrovis jest TYLKO tłem do wypłynięcia na powierzchnię dawnych żali.

Pogadajcie sobie na pw. tak od serca , bo jedno i drugie jest wrażliwym wartościowym CZŁOWIEKIEM.. myślę że dojdziecie do porozumienia.
Powiedziała bym idźcie na pifo.... albo na co innego .. nie traćmy energii na kłótnie, system zaciera ręce z radości... mają to co chcą.. niską wibrację.

Nawet jak coś było.. to już nie ma .. teraz jesteśmy inni, mądrzy i dzielmy się wiedzą... cieszmy,że mimo tak olbrzymich trudności dajemy rade... nie zmyło nas z pokładu, a piraci jeden , po drugim wypadają z naszej bajki.
To co usiłuje jeszcze na nas działać to TYLKO atrapy z nagraniami dawno przebrzmiałej melodii.

Naprawdę potrzebne jest nam spotkanie .... jestem w Polsce 2 letnie miesiące... GDZIE.... KIEDY... kto jest chętny na pogaduchy i limoniadę???

Przytulam Was bardzo cieplutko i cieszę się że mogłam Was poznać :) , jednych już osobiście, innych tylko wirtualnie.

Pamiętajcie ... MY .. nie mamy ŻADNYCH WROGÓW.... WSZYSTKO CO SIĘ TU DZIEJE ( nawet trudne ,zakręcone , mało przyjemne historie ) istnieją TYLKO PO TO ŻEBYŚMY ZAŁATWILI STARE CIĄGNĄCE SIĘ HISTORIE, KTÓRE DAWNO TEMU ZABLOKOWAŁY NAS EMOCJONALNIE I UCZUCIOWO W JAKIMŚ MOMENCIE.

Obecny czas dał nam możliwość przeżycia, doświadczenia i rozwiązania dawnych supłów emocjonalnych, ale już na nowym planie z nowym scenariuszem zdarzeń z inaczej wyglądającymi ale dawnymi postaciami.
Bo to z NIMI musimy zamknąć drażliwą nie dokończoną przeszłość.

Jest takie powiedzenie wschodzie.... za dobre zdarzenie dziękuj raz.... a za trudne podziękuj trzy razy... bo ono jest PRAWDZIWYM NAUCZYCIELEM W NASZYM ŻYCIU.

Inne... jak chcesz poznać naprawdę o swoim mężu... to się z nim rozwiedź..... w trudnych sytuacjach ludzie pokazują swoją prawdziwą twarz, swoją prawdziwą naturę.
Kiedy jest lekko , miło i przyjemnie nie ma okoliczności do ujawnienia tej ukrytej osobowości.

Oni tacy są..... my tacy jesteśmy.... nie ma lepszych i gorszych są INNI ... jeżeli rani nas czyjaś inność , trzeba się rozstać, nie potrzebne jest udowadnianie swojej lepszości i wymuszanie jej na kimś...
Niech zejdą się grupy podobieństw i cieszą sobą wzajemnie...ewolucja uczuciowa , to zmiana wrażliwości ...spojrzenia na wiele rzeczy. Jedni robią to szybciej inni wolniej... dlatego musimy być elastyczni, akceptujący cudze potrzeby .
To wszystko.

Ujawnijcie swoją MĄDROŚĆ I DOJRZAŁOŚĆ PANOWANIA NAD EMOCJAMI.... BO TO JEST KOŃCOWY EGZAMIN .. w którym sami sobie wyznaczamy tematy do zaliczenia , sami je zdajemy i sami się oceniamy... ... poziom energii , którą się stajemy jest ostatecznym jawnym wynikiem.. nie można nic zataić, nic zmienić i nic ukryć.... stajemy przed wzorcem doskonałości.... jak przed miarą i wszystko jest widoczne.

Jak się dogadacie ... napiszcie o tym... żaden Antrovis nie może być silniejszy od WASZEJ MĄDROŚCI.

A, to że jesteśmy inni to powtarza nam Przebiśnieg za każdym razem... akceptujmy ten fakt w realu.



Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Blue_laguna
Posty: 77
Rejestracja: poniedziałek 21 sty 2013, 08:36
x 9
x 12
Podziękował: 109 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Blue_laguna » niedziela 11 cze 2017, 14:03

Kiara pisze:Przytulam Was bardzo cieplutko i cieszę się że mogłam Was poznać :) , jednych już osobiście, innych tylko wirtualnie.

Kiara no wlasnie ilez to juz lat znamy sie tylko wirtualnie , leci ten czas nieublaganie.
Dzieki za zaproszenie - chetnie spotkalabym sie z Toba jednak w tym roku nie bede w polsce, ale jak to mowia co sie odwlecze to nie uciecze.
Dzieki ogolnie za caly post. :)
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 11 cze 2017, 15:34

Dzieki szacowna Kiaro
:D
Wzajemnie pozdrawiam ciepło :D
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Pod flaga ANTROVIS - ujawnienie prawdy

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 11 cze 2017, 20:07

Myślę,że osobiste tematy na tle Antrovisu mamy już za sobą, teraz możemy spokojnie przeanalizować dzieje Antrowisu jak i cel dla którego się pojawi oraz zakulisowych organizatorów tej opcji.

Moim zdaniem korzenie większości takich organizacji , które pojawiły się na całej ziemi sięgają tego samego miejsca, wyrastają z jednego i tego samego organizmu.

Celem jest manipulacja LUDZKĄ świadomością, przejmowanie LUDZKICH ciał jako nosiciel tych bytów i stworzenie energetycznej bazy dla ich istnienia.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

ODPOWIEDZ