Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

OOBE, LD, PODRÓŻE NIEFIZYCZNE

Rafał N.
Otrzymał podziękowanie: 9 razy

OOBE, LD, PODRÓŻE NIEFIZYCZNE

Nieprzeczytany post autor: Rafał N. » czwartek 18 sie 2016, 10:06

Poproszono mnie abym założył taki wątek, który być może przerodzi się w osobny dział tego forum.
Tutaj będziemy poruszali kwestie związane z tematem OOBE, LD, PODRÓŻY NIEFIZYCZNYCH (mentalna, intuicyjna, przekazy, odbieranie percepcji niefizycznej).
Nie chcę opisywać tutaj różnych metod, dzięki którym możemy osiągnąć doświadczenia POZA CIAŁEM, gdyż są na ten temat filmy - zachęcam zainteresowanych tematem do obejrzenia (poniżej linki).
Ci z was, którzy osiągnęli te stany świadomości, odkryli coś czym chcieliby się podzielić niechaj to zrobią na łamach tego wątku. Nie bójcie się przedstawić wszystkiego dokładnie tak jak czujecie, jak odbieraliście - nikt nie będzie tutaj oceniał Was, waszych poglądów, waszych przekazów. Jedynie dopuszczona jest pomoc w interpretacji lub wskazanie co możemy robić w POZA, jakimi sposobami osiągnąć kolejny krok w drodze do poznania samego siebie i odkrywania własnego źródła. Oczywiście to nie jedyne możliwości tych stanów świadomości - możemy dzięki nim również poznawać wiele ciekawych spraw i rzeczy dotyczących świata fizycznego, jego zakątków zarówno na Ziemi jak i w Wszechświecie, jak i Świata Niefizycznego w obrębie Systemu Życia Ziemskiego oraz w dalszych miejscach MIĘDZYSTANU aż po EMITER/SZCZELINĘ.

https://www.youtube.com/watch?v=6RzJ4ckH3Og

https://www.youtube.com/watch?v=OM0nwtEPH9c
0 x

Awatar użytkownika
barneyos
Moderator
x 17
x 68
Podziękował: 138 razy
Otrzymał podziękowanie: 1806 razy

Re: OOBE, LD, PODRÓŻE NIEFIZYCZNE

Nieprzeczytany post autor: barneyos » czwartek 18 sie 2016, 10:12

No właśnie zauważyłem ostatnio u siebie, że dużo w nocy latam, i to tak ciekawie, bo często kręcę się w czasie lotu wokół własnej osi. A i czerń wydaje mi się być głęboka, taka właśnie 3D jak opisujesz.
0 x

======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Rafał N.

Nieprzeczytany post autor: Rafał N. » czwartek 18 sie 2016, 17:46

Dokładnie. To właśnie przykład stanu Focus 10, który powoduje nagłe pojawienie się czerni, dodatkowo możemy także w nim czuć specyficzną pustkę lub rozciągającą się materię. To bardzo ciekawe doświadczenie, które bezpośrednio prowadzi do opuszczenia ciała fizycznego.
Jak opisuje @barneyos, w jego przypadku był już także ruch w postaci uczucia lotu oraz kręcenia się. Kolejnym krokiem powinno być tutaj dostrojenie percepcji i dokładne odczepienie się od fizycznego ciała - pojawi się wtedy obraz oraz zaczną działać także inne zmysły. POWODZENIA!
0 x

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 1088
x 320
Podziękował: 11557 razy
Otrzymał podziękowanie: 12005 razy

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 30 sie 2016, 13:16

Dalekie podróże ponad 3D - Beata Wilczewska

https://youtu.be/EscpB0Be6KM

Przesłany 26.08.2016
- pytanie o rok
- podróże po różnych liniach czasowych
- wizyty na Księżycu
- przeźroczysty izotop aluminium
- chwyty na Jezusa
- jak wyglądają Reptilianie
- jak wygląda msza w kościele na poziomie energetycznym
- trudności na drodze poszukiwacza prawdy
- implanty
- gdzie mieszka naczelny imperator Reptilian
- egregory uzależnień
- jak skasować nieświadome umowy
- jak działają oczy duszy
- ego niekiedy jest przydatne
- wyrywanie duszy
- jak wyglądało Stonehenge pierwotnie
- Felinianie
- jak odczytywać Kronikę Akaszy
- kim są kontrolerzy
- czym jest baza Bossa
- archanioł Metatron

http://porozmawiajmy.tv/dalekie-podro...
0 x

Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
devi
x 1
x 74
Podziękował: 730 razy
Otrzymał podziękowanie: 2810 razy

Nieprzeczytany post autor: devi » wtorek 30 sie 2016, 15:14

0 x

Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
devi
x 1
x 74

Nieprzeczytany post autor: devi » wtorek 06 wrz 2016, 20:53

0 x

Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 27
x 830
Podziękował: 29183 razy
Otrzymał podziękowanie: 23502 razy

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 16 wrz 2016, 14:45

https://www.youtube.com/watch?v=HlNVLN92jP0

https://www.youtube.com/watch?v=524vxZrrlbY

Opublikowany 20.05.2015

Ilona Kubacka
...nazywana często łódzkim fenomenem psychotronicznym w trakcie śmierci klinicznej, w 1980 roku, znalazła się po drugiej stronie życia. Na środku rzeki, przez którą jej dusza miała przejść na tamtą stronę, zatrzymała ją świetlista postać i bezwarunkowo nakazała powrót do ciała. Dusza prosiła, wręcz błagała, by nie zmuszano jej do tego, ale świetlista postać pozostała nieubłagana. Powtórzyła, że ma natychmiast wracać do życia ziemskiego i uczyć się, nieustannie uczyć...
– Przecież już skończyłam studia! – nie dawała za wygraną.
– Tu chodzi o inną wiedzę! Musisz wracać!
Wróciła i zaczęła zgłębiać wiedzę paranormalną, na licznych kursach, ale przede wszystkim z książek, jak nakazał jej "Świetlisty". Po pewnym czasie odkryła własne możliwości bioenergoterapeutyczne. Zaczęła pomagać ludziom. Rozdawała swoje "złoto", nie traktując bioterapii jako nowej profesji (z zawodu jest weterynarzem), zgodnie z nakazem duchowych przewodników. Teraz rozdaje inne złoto – zasoby mądrości, jakie zgromadziła przez lata.
Na ekranie nieba widzi hologramy – zakodowaną wiedzę Wszechświata, utrwaloną od czasów, gdy pojawiła się materia. Rozkodowuje ją i przekazuje w swoich książkach oraz podczas spotkań z czytelnikami i ludźmi zainteresowanymi światem energii. Frapujące, a zarazem wielce pouczające są też jej wędrówki poza ciałem, w czasie i przestrzeni. Ujawniają prawdę o celu naszego pobytu na Ziemi – wielkiej szkole Wszechświata. Żywi nadzieję, że jej książki, a także inne wartościowe pozycje, których na księgarskim rynku stale przybywa, skłonią ludzi do życia bardziej świadomego i mniej egoistycznego. Bo jedynie bezwarunkowa miłość, dobro i wiedza są wartościami, które zabierzemy ze sobą na drugą stronę...
Na łamach miesięcznika SZAMAN wielokrotnie polecałam książki Ilony Kubackiej "DAR NIEBA" i "LECZNICZĄ POTĘGĘ MYŚLI". Teraz zachęcam do wgłębienia się w kontynuację tej pierwszej, życząc, aby nowy "Dar Nieba" Skierował Was na ścieżki dobra i bezwarunkowej miłości.
Nina Grella
0 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 27
x 830

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 17 wrz 2016, 22:10

0 x

Awatar użytkownika
barneyos
Moderator
x 17
x 68

Nieprzeczytany post autor: barneyos » środa 21 wrz 2016, 09:06

Debaty (nie)kontrolowane w radiu Parnormalium.pl
Odcinek: XV Debata (nie)kontrolowana: Życie po śmierci (też o OOBE, LD, itp.)

http://www.paranormalium.pl/1781,sluchaj
0 x

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
barneyos
Moderator
x 17
x 68

Nieprzeczytany post autor: barneyos » czwartek 22 wrz 2016, 10:22

Część 3 Rafała - Podróże Mentalne.

https://www.youtube.com/watch?v=rNb5leRdkGE
0 x

Rafał N.

Nieprzeczytany post autor: Rafał N. » sobota 24 wrz 2016, 16:27

0 x

Awatar użytkownika
barneyos
Moderator
x 17
x 68

Nieprzeczytany post autor: barneyos » piątek 30 wrz 2016, 13:28

Amitiel pisze:Witam serdecznie ;)
Myślę, że ten temat jest dobrym miejscem na zamieszczenie tego wykładu:

http://porozmawiajmy.tv/dalekie-podroze-ponad-3d-beata-wilczewska/

Proszę o obejrzenie tego materiału z czystym i otwartym sercem, bez uprzedzeń ;)

Pani Beata opisuje miejsce do którego trafiają dusze po śmierci. Może byc to świat opisywany niczym z ksiązek Newtona. Wszystko zalezy od tego jaką mamy świadomość ....
Cztery lata temu po raz pierwszy zetknęłam sie z tymi książkami. Byłam oczarowana ale na krótko :) Na pewnym forum wyczytałam, że jest to miejsce sztucznie wykreowane, w którym dusze są kontrolowane. Byłam zszokowana. Pamiętam jak ksiązki Newtona zaczęłam przeszukiwać pod tym kątem.Szybko znalazłam wiele ciekawych kwiatków....Dziś myslę, że Newtonowi pokazano tylko to co chciano mu pokazać a on sam chyba sie nie zagłębiał w inne tematy.
Postanowiłam sama na własna rękę udac sie za zasłonę. Odbyłam trans na św marii ;) Wykreowano dla mnie newtonowska rzeczywistość. Spotkałam wiele istot, w tym zmarłą siostrę. Byłam zaskoczona, że mi sie udało. Były tam istoty które rozmawiały ze mną telepatycznie ale przekaz był słabej jakości. Miały piękne auryczne kolory i potrafiły otoczyć mnie taką milościa jakiej tutaj na Ziemi jeszcze nie spotkałam. Co wtedy czułam? Byłam w euforii, ekstazie. Myślenie wyłączone. W tym całym teatrzyku brali tez udział moi duchowi przewodnicy. Było ich kilku. Od nich czułam tylko wielką złość. Nikt mi nic nie wyjasnił, nie porozmawiał ze mną. Oni po prostu byli na mnie wściekli.
Podczas tego transu widziałam siebie i mojego męża jak staliśmy w jakimś miejscu, trzymaliśmy sie za ręce. Mąż był zdenerwowany nie chciał iść do miejsca wskazanego mu przez przewodników. Prosił abym go nie zostawiała.... I wtedy jeden z nich tak na mnie spojrzał, że stałam sie potulna jak baranek, zwiesiłam głowę i bałam sie nawet podnieść na niego wzrok. Męża z krzykiem zabrano, a ja nie zrobiłam nic....
Powiem Wam, że ja nie miałam tam jasności umysłu, tylko raz na jakiś czas mały przebłysk. Czułam sie jak na sznurku
Uważąm, że hipnoza, trans to wszystko jest kontrolowane. Cieszę się, że odważyłam sie na ten krok, bo to mi pokazało kawałek prawdy. Jednak ta prawda nie została zrozumiana od razu, potrzeba było do tego czasu....
Za moją eskapdę przyszło mi zapłacić i te wszystkie moje nocne perypetie o których tu pisałam są kontynuacją tego zdarzenia. Na początku tego nie rozumiałam ale teraz wiem, że te czarne wiry które mnie wyciagają, siniaki po nocy, ból całego ciała to sprawka tych istot.
Skonfrontowałam sie z tym i przestałam sie tego bać teraz muszę zrobić wszystko aby im na to nie pozwalać choć szanse sa raczej marne.

Chciałam opowiedzieć Wam o jeszcze jednym zdarzeniu. Dziś w nocy miałam sen. Dla mnie to cos więcej jednak. Poszłam na solarium. Weszłam do pomieszczenia gdzie łóżek do opalania raczej nie było tylko jakies dziwne fotele z rurami. Podeszła do mnie dziewczyna. PAUZA nagle patrzę na swoje paznokcie. Są wstrętne, nierówne, pomazane jakimś wstrętnym pomarańczowym lakierem. Ja nie chciałam paznokci! PAUZA Jezu kochany mam nową fryzurę. Patrzę na siebie i sobie myślę kurcze nawet mi pasuje. Przyglądam sie a ja mam na głowie jakies czarne kable, które za chwilę zmieniaja się w czarne kokardki. Myślę sobie to nie potrzebne. Słyszę sugestie może jeszcze brwi zrobimy... I Wtedy do mnie dotarło ze cos jest nie tak. Krzyknęłam obudz się!. Wybudziłam się i siedziałam na łóżku mówić do siebie : Proszę obudz się, obudz się. Zobaczcie nie miałam świadomośći co mi robiono, wlączała sie tylko na chwilę. Były pauzy(wycięcia) to dla mnie nie jest normalne.
Po co to wszystko piszę? Piszę bo wydawało mi się że wiele wiem, bo czytam, mam tam jakies swoje doświadczenia....Po mimo tego wszystkiego ja nadal śpię pewnie tak samo jak wielu ludzi. Nie zdajemy sobie sprawy z tego co nam robią, manipulują, zakładają implanty.
A ja tak bardzo chcę sie obudzić i zrobię wszystko aby tak sie stało.
Nie opisuje tego ze jestem wojownikiem świała, nic takiego nie ma w moim przypadku, opisuje rzeczywistość tak wielu ludzi.
Właśnie dlatego sie tym dzielę.
Mam nadzieję, że zostanę tu zrozumiana
Pozdrawiam
0 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 27
x 830

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 30 wrz 2016, 18:18

https://www.youtube.com/watch?v=RgwmByv1Be4#t=23

Przesłany 28.09.2016

- lecznicza potęga myśli
- mudra równowagi
- energia grawitacyjna i lewitacyjna
- jak wrócić do zdrowia
- nie spożywaj stearyny
- istota opiekuńcza
- Muldaszew i bóg Jama
- kosz pełen ludzików
- wędrówki po innych planetach
- spotkanie z nieżyjącą matką
- ul. Lermontowa 1 w Soczi
- wojna na Marsie
- trudności z odnalezieniem ciała
- Lemuria i tablice szmaragdowe
- odżywianie ormusem
- jak podróżuje się bez ciała fizycznego
- trudny powrót z Afryki
- odejście męża
- jak wychodzić z ciała
- kraina Mu
- czy Ziemia jest w niebezpieczeństwie
- ekran na czole
- Ziemia to statek kosmiczny
- czym jest Alfa i Omega

http://porozmawiajmy.tv/dalekie-podro...
0 x

Rafał N.

Nieprzeczytany post autor: Rafał N. » czwartek 01 gru 2016, 18:21

0 x

Awatar użytkownika
barneyos
Moderator
x 17
x 68

Nieprzeczytany post autor: barneyos » niedziela 12 lut 2017, 20:09

Wywiad z Pawłem Byczukiem, członkiem The Monore Institute:

https://www.youtube.com/watch?v=ydDeAL_RJyg
0 x

Awatar użytkownika
barneyos
Moderator
x 17
x 68

Nieprzeczytany post autor: barneyos » czwartek 02 mar 2017, 08:18

Rafał Nieradzik: Krok po kroku - RELAKSACJA, MARTWE CIAŁO, FOCUS 10

https://www.youtube.com/watch?v=KnXebCCz1Ys
0 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 27
x 830

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 31 mar 2017, 23:48

PODRÓŻE POZA CIAŁEM, CZYLI FENOMEN OOBE
Marzec 31, 2017

Obrazek

Doświadczenie poza ciałem (OOBE lub OBE, ang. out of body experience), zwane też eksterioryzacją jest dokładnie tym, co sugeruje sama nazwa: doświadczeniem, w którym świadomość jest oddzielona od ciała. Stan OOBE był i jest przedmiotem wielu badań. Najpopularniejszym badaczem w tym zakresie pozostaje wybitny amerykański parapsycholog Robert A. Monroe, który w 1958 osobiście doświadczył podróży poza ciałem.

Zjawisko eksterioryzacji

Przez wiele lat OOBE uważano za zjawisko paranormalne, które wymyka się spod ram nauki. Rozpatrywano go w kontekście ezoteryki i religii, tłumacząc nim istnienie życia pozacielesnego. Naukowcy w dziedzinie medycyny niejednokrotnie łączyli występowanie eksterioryzacji z nieprawidłowym funkcjonowaniem niektórych obszarów mózgu, np. w obszarze styku płata skroniowo-ciemieniowego, z padaczką skroniową a nawet silnymi bólami migrenowymi.

Obecnie z naukowego punktu widzenia zakłada się, że osoba, która doświadcza OBE zachowuje samoświadomość i postrzega rzeczywistość spoza własnego ciała, z perspektywy uniesionej lub doświadczając zmienionego stanu świadomości spogląda na swoje ciała z perspektywy poziacielesnej.

Obrazek

Powszechnie przyjął się podział doświadczeń OOBE na dwie kategorie. Pierwsza dotyczy strefy czasu rzeczywistego, czyli przeżywający eksterioryzację postrzega świat fizyczny takim, jaki jest w rzeczywistości lub z niewielkimi różnicami. Drugi rodzaj dotyczy projekcji astralnej, czyli takiej, w której wykracza się poza świat fizyczny i wędruje po planie astralnym, świecie niefizycznym. Stan ten przypomina świadome śnienie (LD), lecz podczas doświadczania OBE nie jesteśmy w stanie kontrolować i zmieniać myślami otaczającej nas rzeczywistości.

Robert A. Monroe, który poświęcił wiele lat badań nad doświadczaniem tego stanu, wyodrębnił jeszcze jeden rodzaj OBE, nazywany „Strefą 3”. Mimo że podobny do naszego, to jednak jest to zupełnie inny świat, którego nie można sklasyfikować ani jako świat fizyczny, ani jako świat astralny. Ponadto Monroe wbrew wszelkim stawianym mu zarzutom, zawsze uparcie twierdził, że świadomość bez problemu może opuścić ciało i do niego powrócić, ponieważ między ciałem fizycznym a ciałem astralnym istnieje połączenie nazywane srebrną linią.

Doświadczenia z OOBE

Osoby, które doświadczyły OOBE opisują ten stan jako uczucie niepokojące lub głęboko poruszające. Jedni odczuwali wówczas, że posiadają inne ciało, bardziej subtelne, lekkie, tak jakby „byli ciałem poza ciałem”. Inni zaś donoszą o poczuciu dodatkowych pokładów energii, odczuwaniu dziwnych wibracji a nawet słyszeniu głośnych dźwięków. Niektórym w tym stanie udawało się spotkać „senne postacie”, powszechnie uważane za anioły, duchy lub demony.

Obrazek

Wielu ludzi opisuje dokładnie swoje osobiste przeżycia związane z eksterioryzacją. Jako pierwszy dokładnie swoje niejednokrotne doświadczenia opisał Monroe. Poniżej prezentujemy fragment jego książki pt. „Podróże poza ciałem”:
„Wibracje przyszły szybko i łatwo. Nie były wcale nieprzyjemne. Kiedy stawały się silne, próbowałem unieść się z ciała, ale bez rezultatu. Po każdej próbie okazywało się, że wciąż jestem w tym samym miejscu. Potem przypominała mi się sztuczka z rotacją, która wygląda tak samo, jak przekręcanie się w łóżku z boku na bok. Zacząłem więc obracać się i stwierdziłem, że moje ciało nie obraca się już razem ze mną. Poruszałem się powoli i po chwili znajdowałem się już „twarzą w dół”, czyli dokładnie odwrotnie do pozycji mojego fizycznego ciała. W chwili, kiedy przekręciłem się o pełne 180 stopni (poza fazą, odwrotna polaryzacja?), ukazała się dziura. Jest to jedyny sposób na opisanie tego „czegoś”. Moje zmysły odbierały to jako dziurę w ścianie grubej na około 60 cm, która we wszystkich kierunkach rozciąga się na nieskończoność (w płaszczyźnie pionowej).”

„Zarys dziury był dokładnie taki, jak kształt mojego fizycznego ciała. Dotknąłem ściany. Była gładka i twarda. Brzegi dziury były stosunkowo ostre (wszystkich tych dotknięć dokonałem niefizycznymi dłońmi). Gdy patrzyło się przez dziurę, nie było widać nić poza ciemnością. Nie była to ciemność pokoju, lecz odczucie nieskończonego dystansu i przestrzeni, jakbym wyglądał oknem w niewyobrażalną dal. Czułem, że gdyby mój wzrok był wystarczająco dobry, to prawdopodobnie zobaczyłbym pobliskie gwiazdy i planety. Moje zmysły odbierały głębię, daleki kosmos poza Układem Słonecznym, nieprawdopodobne odległości.”

„Pochwyciłem krawędzie dziury i ostrożnie wetknąłem weń głowę. Nic poza ciemnością. Żadnych istot, nic materialnego. Wycofałem się pospiesznie, czując kompletną obcość. Ponownie okręciłem się o 180 stopni, poczułem, że wtapiam się w ciało fizyczne i usiadłem. Na zewnątrz wciąż był jasny dzień, zupełnie jakbym opuścił ciało zaledwie na kilka minut. Upłynęła jednak godzina i pięć minut!”

Osoby, które miały możliwość przeżycia OBE mówią o wielu korzyściach płynących z tego doświadczenia. Niektórzy mówią o tym, że eksterioryzacja pomogła im lepiej zrozumieć zdarzenia, jakie ich dotąd spotkały w życiu, relacje z innymi ludźmi a także pogodzić się z przeszłością. Zwolennicy doświadczania OOBE twierdzą, że pozwala ono poznać przyszłość, rozwinąć zdolności percepcyjne i duchowe, umożliwia lepsze zrozumienie drugiego człowieka oraz swoich i jego problemów.

Wszystko, byleby osiągnąć ten stan

Do osiągnięcia stanu OBE wykorzystuje się różne techniki, które co prawda nie dają 100% pewności, że ów stan się osiągnie, ale mogą znacząco pomóc w jego osiągnięciu. Poszukiwacze zmienionych stanów świadomości i miłośnicy osiągania nietypowych doświadczeń percepcyjnych chętnie sięgają po techniki relaksacyjne połączone z technikami wizualizacji, techniki świadomego snu, deprywację sensoryczną, wprowadzanie ciała w trans (oddech transowy), techniki wykorzystujące indukcję fal mózgowych a nawet sięgają po odpowiednie środki psychoaktywne.

Jako jedną z najskuteczniejszych technik wprowadzania się w stan eksterioryzacji uważa się metodę Darka Sugiera tzw. technikę 4 + 1. Chodzi o to, aby położyć się spać tylko na 4 godziny, następnie wstać i przez godzinę zajmować się czymkolwiek. Jak sam autor twierdzi, w takim stanie bardzo łatwo da się osiągnąć stan OBE. Poza tym Sugier proponuje metodę tzw. zagęszczania snu, opisaną de facto w książce „Miłość i wolność poza ciałem”. Jest ona bardzo ważnym elementem w osiąganiu OOBE.

Technika ta polega: (
) na stopniowej redukcji czasu przeznaczonego na nocny wypoczynek. Gdy przebudzisz się po umówionych 4 – 5 godzinach snu, wychodź, a jeśli Ci się nie powiedzie, broń Boże już dzisiaj nie śpij! Następnego dnia powtórz wszystko, a gdy również Ci nie pójdzie, nie kładź się spać. Aż do skutku. Po paru dniach Twój pięciogodzinny sen będzie niezmiernie mocny – zagęszczony, umysł w ciągu dnia odporny na rozkojarzenie – małpią paplaninę. W Twojej głowie zmniejszy się szum niekontrolowanych myśli. Pamiętaj jednak, że liczba godzin snu jest tu sprawą umowną. Wszystko zależy od indywidualnego zapotrzebowania. Jeżeli Twoją normą jest dziewięciogodzinny sen, to zredukuj go do siedmiu, a jeśli na nocny wypoczynek przeznaczasz maksimum sześć godzin, wówczas skróć go do czterech. Każdy z nas jest inny – Einstein spał dziesięć godzin na dobę, a Napoleon cztery (
)By uzyskać jeszcze lepszy efekt, w ciągu dnia bądź aktywny psychofizycznie. Uprawiaj sport, skop ziemią na działce, posprzątaj w domu, poczytaj coś zajmującego, zapisz swoje myśli w dzienniku. Nie siedź na litość przez cały dzień przed TV, bo się odmóżdżysz!

Jak się okazuje, doświadczenie eksterioryzacji często dotyka również osób, które znalazły się
w sytuacji powodującej bardzo duży stres (przy zespole stresu pourazowego), np. u ofiar wojen i tragicznych wypadków. Stanów OOBE mogą doświadczać także piloci (ma to związek z silnymi przesileniami grawitacyjnymi) oraz osoby znajdujące się w stanie mikrograwitacji (na skutek błędnego lokalizowania siebie w przestrzeni).

Warto pamiętać, że jednym udaje się osiągać stany OBE łatwiej i częściej, a innym trudniej
i rzadziej. Pewne jest, że osiągnięcie takiego stanu wymaga czasu, poświęcenia, ćwiczeń
i cierpliwości.

Opublikowany 17 paź 2016
https://www.youtube.com/watch?v=5KqTRzbSIJ0

http://www.odkrywamyzakryte.com/fenomen-oobe/
0 x

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 1088
x 320

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 06 maja 2017, 09:59

Rozmowy Poza Ciałem 29 30 Jasnowidz Renata Engel

https://youtu.be/7lhvQGd6uOU
0 x

Awatar użytkownika
barneyos
Moderator
x 17
x 68

Nieprzeczytany post autor: barneyos » środa 19 lip 2017, 21:52

0 x

Awatar użytkownika
barneyos
Moderator
x 17
x 68

Nieprzeczytany post autor: barneyos » wtorek 25 lip 2017, 16:43

0 x

Awatar użytkownika
barneyos
Moderator
x 17
x 68

Nieprzeczytany post autor: barneyos » czwartek 27 lip 2017, 12:15

0 x

Awatar użytkownika
abcd
x 383
x 227
Podziękował: 32225 razy
Otrzymał podziękowanie: 9245 razy

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 12 wrz 2017, 10:00

czarostwo.pl pisze:Technika OOBE, która naprawdę działa! Jak wyjść z ciała? – Projekcja astralna krok po kroku
Wrz 10, 2017

Projekcja astralna to temat, który z jakiegoś powodu spotkał się z masą kontrowersji – być może chodzi tu o strach i mylne przekonanie, że w jakiś sposób OOBE to śmierć na własne życzenie lub co gorsza zamknięcie na wieki w wymiarze astralnym. Te dość przerażające pytania zostały już omówione we wpisie: Czy można nie wrócić z OOBE?

Dziś przedstawię Wam metodę na dokonanie projekcji astralnej, która według mnie jest efektywna i idealna na początek. Na początek zaczynamy od spraw mniej ważnych, ale dość pomocnych – stwórzmy „magiczną” atmosferę (okadźmy pokój jakimś kadzidłem o ładnym i uspokajającym zapachu, włączmy relaksującą muzykę, załóżmy nasz ulubiony wisiorek z kamieniem o właściwościach, które mogą wspomóc naszą projekcję) Następnie połóżmy się na łóżku i po prostu zrelaksujmy. Zamknijmy oczy, przeciągnijmy się, oddychajmy i po prostu starajmy się być w pełni spokojnym i rozluźnionym.

Do pomocy możesz użyć tu np. liczenia, która pomaga wejść w „trans”.Gdy będziemy się już czuli dość spokojni wyobraźmy sobie siebie unoszącego się nad nami samymi. Niech ten obraz stanie się rzeczywisty i potężny – Posłużmy się tu techniką podobną do uziemienia i wyobraźmy sobie jak z nieba przez ścianę wydobywa się potężny strumień światła, która wchodzi w nasz Nośnik (czyli nas samych którymi zamierzamy podróżować po astralu).Gdy będziemy tworzyli nośnik wyznaczmy mu cel i mówimy go ze zdecydowanie w myślach np. będziesz moim nośnikiem dzięki któremu będę mógł podróżować po astralnym świecie, jednak kiedy znów będę w swoim ziemskim ciele ty zostaniesz zniszczony, jakbyś nigdy nie istniał. Powtarzajmy to tak długo,aż poczujemy, że dotarło.Teraz próbujmy przenieść naszą świadomość do nośnika – próbujmy patrzeć przez jego oczy, stańmy się nim. Róbmy to do czasu aż w pełni to poczujemy – Z czasem powinnyśmy doznać dziwnego uczucia jakby rozdwojenie, przeniesienia. Gdy to poczujesz po prostu pozwól na to i staniesz się swoim astralnym nośnikiem.

Z chwilą gdy będziesz chciał powrócić po prostu wyobraź sobie, że znowu unosisz się tam gdzie znajduje się Twe ciało fizyczne. Następnie po prostu wniknij w Twe realne ciało. Można też rzucić się w podłogę, ponieważ Ziemia to źródło wchłania lub oddawania energii. Warto też spróbować mrugać oczami lub machnąć nogą, co automatycznie sprawi, że powrócisz do ciała. Następnie po powrocie z astrala zapoznaj się z ciałem fizycznym – najpierw spokojnie otwórz oczy i rozbudź się, a potem np. zjedz coś lub pobiegaj – coś co jest mocno fizycznym doświadczeniem!
http://czarostwo.pl/2017/09/10/technika ... -po-kroku/#
0 x

Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
x 1088
x 320

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 28 lis 2017, 13:06

Świadome sny i podróże poza ciałem - Mateusz Dragwa

https://youtu.be/gCRISQf6c1A

PorozmawiajmyTV
Opublikowany 27 lis 2017

- pamięć narodzin
- popijawa w lesie
- świadome sny
- OOBE
- zniknięcie brzoskwini
- planeta Qard
- podróże na Księżyc
- larwy astralne
- kosmici i metale ciężkie
- doświadczenie JA i fioletowe morze
- jak poznałem swoją żonę
- zagrożenia wynikające z podróży poza ciałem
- byt fałszywego światła

http://porozmawiajmy.tv/swiadome-sny-...

Bardzo ciekawy wywiad :)
0 x

Awatar użytkownika
barneyos
Moderator
x 17
x 68

Nieprzeczytany post autor: barneyos » wtorek 02 sty 2018, 14:45

Podróże Niefizyczne - Spotkanie z Rafałem Nieradzikiem

https://www.youtube.com/watch?v=kts0Mux-1S4
0 x

Awatar użytkownika
devi
x 1
x 74

Nieprzeczytany post autor: devi » środa 03 sty 2018, 22:26

chanell pisze:
wtorek 28 lis 2017, 13:06

Świadome sny i podróże poza ciałem - Mateusz Dragwa
Super wywiad, również polecam :D
0 x

ODPOWIEDZ