Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 01 sty 2013, 21:33

Nowy czas przywitało na szczycie góry Ślęży spore grono uczestników sylwestrowej nocy. :D
Schronisko było przepełnione, trzeba było siedzieć na podłodze. Każdy chciał się ogrzać, było kilka dużych ognisk, ale to nie to samo co w pomieszczeniu. W spotkaniu brało udział ponoć ponad tysiąc osób.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Sam nie byłem, ale dzięki uprzejmości kolegi zamieszczam powyższe zdjęcia i opis.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 06 sty 2013, 09:44

Witaj Karolu na nowym forum :) Dzieki za relację z wyprawy sylwestrowej :) Widzę że bawili się fajnie :D Pozwoliłam sobie zamieścic video .
Pozdrawiam serdecznie i czekam na nowe relacje :)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

karolsawiak
Posty: 97
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 15:13
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: karolsawiak » piątek 11 sty 2013, 02:25

Na PW puść w jaki sposób to zamieszczasz bym umiał.

Kolejna wyprawa w lutym jeśli się uda , na zachodnie zbocze w ściśle określonym celu .
Na pewno będzie relacja bo będzie się czym pochwalić mam nadzieję, bo szykujemy się do tego dość długo .
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 13 sty 2013, 19:44

Ciekaw jestem kiedy przeczytam, że masyw Ślęzy to piramidy 8-)
Oczywiście hm to ci dopiero dziw nad dziwy jak taki fakt długo można trzymać w tajemnicy mimo, że nawet wysokości są takie same 8-)
Ta oficjalna nauka :lol:
Tyle tytułów i uczelni :lol:
to pa :D
0 x



Awatar użytkownika
Kapłan 718
Posty: 67
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 15:20
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: Kapłan 718 » poniedziałek 14 sty 2013, 01:47

Przebiśnieg pisze:Ciekaw jestem kiedy przeczytam, że masyw Ślęzy to piramidy 8-)
Oczywiście hm to ci dopiero dziw nad dziwy jak taki fakt długo można trzymać w tajemnicy mimo, że nawet wysokości są takie same 8-)
Ta oficjalna nauka :lol:
Tyle tytułów i uczelni :lol:
to pa :D


PIRAMIDY, GWIAZDOZBIÓR ORIONA I MASYW ŚLĘŻY

Gdy patrzymy na Masyw Ślęży (Ślęża, Wieżyca i Gozdnica) z lotu ptaka to przypomina on układ w gwiazdozbiorze Oriona lub też układ piramid w Gizie w Egipcie. Jednocześnie układ ten jest identyczny do tego, jaki można było zaobserwować na Ziemi w 10450 p.n.e. i wcześniej. Czy przypadkiem piramidy nie wskazują, że należy poszukać masywu górskiego podobnego do nich, aby poznać tajemnicę przechowywanego tam archiwum i tajemnic ludzkości?

Opracowane na podstawie publikacji Andrzeja Kotowieckiego z Cieszyna p.t. "Śląski Olimp".


materiał ze strony projekt-cheops.com :)
0 x


Kapłan 718, Analityk Liczbowy Projektu Cheops 2005-2013

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » poniedziałek 14 sty 2013, 18:31

Dzięki Ci szacowny za ten materiał :D
to pa :D
0 x



Awatar użytkownika
Kapłan 718
Posty: 67
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 15:20
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: Kapłan 718 » wtorek 15 sty 2013, 00:13

zrobiłem to bo uznałem za dość zabawne, gdyż napisałeś to dla jaj jak sądzę, a ja szybko zaspokoiłem Twoją ciekawość :)
0 x


Kapłan 718, Analityk Liczbowy Projektu Cheops 2005-2013

karolsawiak
Posty: 97
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 15:13
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowanie: 126 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: karolsawiak » wtorek 15 sty 2013, 00:34

Kapłan, ty serio z tym co masz w opisie pod spodem? i z tymi piramidami ?
0 x



Awatar użytkownika
Kapłan 718
Posty: 67
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 15:20
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: Kapłan 718 » wtorek 15 sty 2013, 00:36

karolsawiak pisze:Kapłan, ty serio z tym co masz w opisie pod spodem? i z tymi piramidami ?


z tym co mam w opisie to serio, przecież nie robiłbym go dla jaj chyba? a z piramidami, na Ślęży, cóż, to nie moje słowa, zacytowałem tylko :)
0 x


Kapłan 718, Analityk Liczbowy Projektu Cheops 2005-2013

Awatar użytkownika
gustav
Posty: 30
Rejestracja: wtorek 15 sty 2013, 21:34
x 5
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowanie: 69 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: gustav » wtorek 15 sty 2013, 21:51

Witam, Ślęża to nie piramidy jest to naturalny masyw w 100% . Jedynie można zauważyć pewne podobieństwa do piramid w gizie i może przez to jakieś powiązania. Ślęża przypomina 3 wierzchołki, jak i 3 piramidy w gizie. Na tle Ślęży można znaleść również 3 mniejsze pagórki, te przy piramidach chyba mają spotykaną nazwe "satelitki" czy jakoś tak. Jeżeli relacje światków którzy byli wykożystywani przez nazistów do prac pod ziemią są prawdziwe to opisującą wielki kryształ w środku góry, który świeci światłem w kolorach tęczy. Jak wiadomo z przekazów Atlantydzi posługiwali się kryształami jako źródło energii.A z kolei twierdzi się że przy Sfinksie jest komnata "wiedzy" pozostawiona przez tych ocalałych z katastrofy. Też masyw musiał być ważny skoro jeden taki "generator" tu zostawili. A wybrali miejsce nie przypadkowo bo jest to potężne miejsce mocy. I znali to miejsce doskonale :D . Jak również ten gwiazdozbiór oriona daje jakąś poszlake powiązań, chociaż osobiście nie moge sie go tam dopatrzeć. Chodziasz ślady na temat obserwowanych gwiazdozbiorach są też podobne te z Egiptu i ze Ślęży. Ale w tym temacie Janusz jest znawcą i może jak będzie chciał to nam przypomni te informacje dokładniej.
Obrazek
Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
Kapłan 718
Posty: 67
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 15:20
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: Kapłan 718 » środa 16 sty 2013, 11:29

Witaj gustav, to Twój pierwszy post i od razu otrzymujesz ode mnie podziękowanie za to co napisałeś, badam powiązania Ślęży i Egiptu od 2005 roku, oczywiście, że jest duże, jej wysokość to 718 metrów, mistyczna i magiczna liczba, która się narodziła w Egipcie (pisałem o tym dużo przy każdej okazji). Oczywiście, że nikt nie mówi, że Ślęża to piramidy ale, że masyw przypomina piramidy w Gizie, a to duża różnica :)

Czy możesz podać źródło Twoich informacji na temat "kryształu wewnątrz góry" i tego co piszesz? czy mogę użyć tych informacji w prelekcji, którą przygotowuję na konferencję Pro0jektu Cheops?

pozdrawiam słonecznie
0 x


Kapłan 718, Analityk Liczbowy Projektu Cheops 2005-2013

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 16 sty 2013, 14:13

Nie podniecaj się zbytnio z tym kryształem , jest włożony tam przez pewne grupy Atlantów by zaburzać naturalny wir góry, a on wiruje w seledynie opalizującym, to barwa miłości serca.

Chęć zmiany pól wirowych w naturalnych ziemskich wirach w celu utrzymania ziemi określonym paśmie pola magnetycznego spowodowała umieszczenie specjalnie hodowanych i kodowanych kryształów w różnych miejscach ziemi. to nie były działania w celu pozytywnym dla rozwoju Ludzkości , spowalniały go obniżając wibrację ziemi i ludzi. W zależności od potrzeby momentu aktywowano dane pasmo wibracyjne , inaczej barwę, blokując naturalną emisję Ślężańskiego czakramu.

Na szczęście proces ten dobiegł już końca i wszystkie sztucznie zdeponowane kryształy w ziemi zakończyły już swoją misję są wyłączone.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 16 sty 2013, 14:40

Witaj Kapłanie.
Gustav zwiedził masyw ślężański wzdłuż i wszerz i ma ciekawe przemyślenia na jego temat.
Źródłem informacji o krysztale jest poniższa strona.
http://moje-riese.blogspot.com/

Dużo na ten temat można też przeczytać na ''starym'' Cheopsie
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=7599.0

14.jpg
(149.77 KiB) Pobrany 7865 razy

Nawet na starych rycinach przedstawiających widok masywu od północy widać wyraźnie podobieństwo do piramid w Gizie.

536PX-~1.PNG
(48.87 KiB) Pobrany 7865 razy

Dawny herb Sobótki również zawiera charakterystyczne trzy szczyty. ;)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 16 sty 2013, 15:01

Kiaro,
czy kryształ o którym jest mowa, to ten pod ołtarzem po lewej stronie?



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 16 sty 2013, 15:56

Thotal pisze:Kiaro,
czy kryształ o którym jest mowa, to ten pod ołtarzem po lewej stronie?



Pozdrawiam - Thotal :)




Moim zdaniem nie, ta odczuwalna po lewej stronie, to energia pierwotnego wiru, właśnie ta seledynowa jasna. Ale nie wiem jak ktoś odbiera energię, jak widzi barwy , jak je odróżnia i odczuwa?

To promieniowanie energii z lewej strony kościołka powinni ludzie odbierać normalnie jak do tej pory , a raczej o wiele, wiele silniej , bo czakra dochodzi do swojej pierwotnej mocy.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 16 sty 2013, 16:20

"Widziałem" kryształ, bardzo jasny, na głębokości ok. 9m
Nie pamiętam czy jego poświata miała jakiekolwiek zabarwienie.


Ktoś usunął moją relację z całonocnej medytacji za kościółkiem na Ślęży, na poprzednim forum. :evil:



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 16 sty 2013, 17:22

Thotal pisze:"Widziałem" kryształ, bardzo jasny, na głębokości ok. 9m
Nie pamiętam czy jego poświata miała jakiekolwiek zabarwienie.


Ktoś usunął moją relację z całonocnej medytacji za kościółkiem na Ślęży, na poprzednim forum. :evil:



Pozdrawiam - Thotal :)



To opisz ją jeszcze raz nic straconego przecież pamiętasz.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 16 sty 2013, 17:32

Thotal,
Gdybyś znał temat wątku, to może jestem stanie to odtworzyć, a przynajmniej jakieś charakterystyczne wyrażenia to też spróbuję odszukać, jeśli ktoś nie wyciął tego przed 26.06.2012
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 16 sty 2013, 18:35

Wycieli :evil:

sprawdzałem wszędzie... tzn w tematach o Ślęży



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 16 sty 2013, 19:12

Thotal, ale u mnie są kopie stron, tylko bez tytułów, ale z numerami wątków, to można znaleźć tak, jak i inne wątki, o które ktoś prosił. Ułatwiłoby, a właściwie przyspieszyło znalezienie, gdybym miał punkt zaczepienia, ale nawet bez tego myślę że też dam radę.
Generalnie - jeśli otwieracie wątki, które istniały na starym forum, ale je wcięło, a były jakieś istotne dane, linki, opracowania - to będę szukał. Oprócz tego co wycięto przed podaną poprzednio datą tj. wątków Jana wszystko inne jest zapisane i można znaleźć.
Spoko, a gdybyś pamiętał z grubsza kiedy to było, to też wskazówka.

Tu są tytuły wątków ze Ślężą

70 Ślęża czy Radunia
202 Miejsca mocy w Polsce i na świecie
348 Dziwne zjawiska na Ślęży
549 wykopaliska - skarb Chrobrego
563 E-mail z pytaniem odnośnie Ślęży i Egiptu
2112 Panna z rybą i inne
3061 I co dalej ze Ślężą ?
5646 Sekrety Palacu Kultury.....
5914 Wizje, podświadomość, sny i mistyczne doświadczenia zw. ze Ślężą
6484 Komes Piotr.
6538 Pomysł: forumowy wypad na Ślężę
6592 Magnetyzm Ziemi
7092 12. lipca. odbyłaSię Ceremonia Ognia na szczycie
7414 CZAKRAM WAWELSKI.
7460 Siatka energetyczna Ziemi
7599 Tajemnice III Rzeszy w masywie góry Ślęży.
7605 stropy z Desek sztorcowych
8345 Jezioro Szmaragdowe i podziemia gór Bukowych jako tajemnicze miejsce mocy.
8729 Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Sprawdzę czy były inne
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 16 sty 2013, 21:23

Prawdopodobnie mój post powinien być w temacie; 5914 Wizje, podświadomość, sny i mistyczne doświadczenia zw. ze Ślężą...
Pisałem, chyba, wiosną 2009



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 16 sty 2013, 21:32

Raczej nie bo ten temat był założony 08.11.2010 przez nagu- coś tam.
Ale przejrzę w takim układzie twoje posty z 2009.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
gustav
Posty: 30
Rejestracja: wtorek 15 sty 2013, 21:34
x 5
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowanie: 69 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: gustav » środa 16 sty 2013, 22:39

Witaj, Kapłan 718 :D jasne że możesz wykorzystać, możesz napomknąć że to ode mnie :p. No właśnie z bloga od Dariusza Kwietnia, ciekawe rzeczy tam czasami można wyczytać i dołożyć do układanki :D tym bardziej że właśnie temat Ślęży tam się przewija. Wiesz według mnie to piramidy są oparte na Ślęży właśnie tzn. układ i miało to konkretny cel zresztą z moich odczuć i "wizji" to w Ślęży jest komnata która ma zapisane ściany jakimiś inskrypcjami ale to póki się nie odnajdzie póty będzie to tylko wizja jest ogromna i prostokątna :D. Kiaro ja sie nie podniecam kryształem łącze fakty jakie dostaje i było to ważne dla nich tak czy siak czy ma to służyć do kontroli czy innych celów nie wiem. Zresztą Ślęża to potężny "byt";"osobliwość" jakby to tak nazwać i jakby taki kryształek jej przeszkadzał to by raczej tam długo nie podziałał.A że jakiś cel ma co pasuje ogólnemu rozwojowi sytułacji to działa. Nie ma przypadków :D Zresztą uważam że prawdopodobnie część energii która wchodzi w wibracje Ślęży może pochodzić od naturalnych kryształów które Ślężą:) jak tu http://capu.pl/node/190 :D i rosną lub już nie:( i było to jedno z miejsc z kąt je wydobywali :)(atlantydzi).
Pozdrawiam.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 16 sty 2013, 22:49

Thotal, od października 2010 do listopada 2008 miałeś tylko jeden post o Ślęży - wspomniałeś teorię jakoby te górotwory mogły być pozostałością wybuchu starożytnej kopalni.

PS. Te posty "techniczne" potem usunę, aby oczyścić temat.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Tajemnice Śląskiego Olimpu.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 16 sty 2013, 23:28

Witaj gustavie... o tych "podnietach" kryształem było do Kapłana , naturalne kryształy to jedno , atlantydzi i ich wiele działalności zwodniczych to drugie. Posiadali wiedzę i technologię , znali rolę Ślęży , jej przeznaczenie oraz czas w którym ponownie odegra ona decydującą rolę w dziejach ziemi.

Jeżeli sądzisz iż nie potrafili blokować wibracji naturalnych czakramów ziemi , to ich nie doceniasz, potrafili i robili to z dobrym skutkiem dla siebie.

Depozyt wiedzy w wibracji czakramu Ślężańskiego jest aktywny i był aktywny cały czas, jednak zakres jego działania zależny jest od czasu , czyli wspierającego go ustawienia planet oraz od mocy blokujących go kryształów ( bo nie o jednym bym dyskutowała), raczej trzech bardzo dużych.

Natomiast wir o którym ja mówię jest bardzo głęboko ( nie potrafię określić głębokości) w ziemi, tam żaden człowiek fizycznego dostępu nie ma i nigdy nie miał. Czy można to odebrać jako kryształową jaskinię? Może ktoś może jak ma takie skojarzenia, ja bynajmniej to widzę jako cały czas wirujące pole drobinek seledynowo złocistych ale opalizujących dziwnym blaskiem. Nie da się tam być zbyt długo, za silna energia dla ludzkiego wiru życia, to nie jest białe światło , to seledyn czasami prawie złoto żółtawy ale seledyn.

Tylko jeszcze jedno miejsce na ziemi posiada tak zbliżoną wibrację jak Ślęża, ale nie są to piramidy w Egipcie, tamto miejsce jest od dawna nie aktywne energetycznie, bynajmniej już od dawna nie jest tak połączone z kosmicznym pierwowzorem jak było kiedyś dawno temu.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

ODPOWIEDZ