Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 10 lut 2014, 13:40

Posłuchajcie, czy wam się to podoba czy nie na ziem, SĄ TYLKO DWA RODY , DWA I NIE WIĘCEJ tylko JEDNA JEDYNA PRA MATKA TYCH RODÓW I DWÓCH PRA OJCÓW .

Cała reszta to etniczne gałęzie , które wzrastały przez 4 osobowości związane z żywiołami nadającymi im swoje główne cechy. To dotyczy oczywiście wzorców fizycznych , bo energetyczne nadal są dwa.
Zatem nie jest ważne jak nazywają się grupy etniczne, Żydzi czy Cyganie, i jak rozeszły się te linie rodowe po całej ziemi w milionach lat ewolucji, esencja tworząca je jest tylko jedna. Z tej esencji wyewoluowały dwa główne szczepy , które znamy pod wielością nazw , które zmieniały się w dziejach ludzkich wielokrotnie, jednak ta "esencja " najsilniejsza pierwotnego kodu przetrwała w pewnych liniach rodowych.
KAŻDY z was był kiedyś urodzeniowym ŻYDEM , każdy MUSIAŁ doświadczać głębokiego związku z TYM rodem, każdy z was niesie w sobie dawną esencję rodową.
Ponieważ wielu wyszło ponad ramy religijne nie musiało już urodzić się w rodzie by móc rozwijać dalej siebie , ale są tez tacy , którzy doświadczają bycia w nim , taki mają etap rozwojowy teraz. Nie są źli, są inni , pozwólmy im doświadczać tej inności, która była w innym czasie również nasza innością, to tylko jedna z barw w całokształcie naszego istnienia.
Żydzi i Cyganie... dwie linie , trzecia to Słowianie.... Słowianie mieszczą w sobie obydwie , są efektem ewolucji zarówno Energii jak i materii, bo nie ważne jest nazewnictwo, a jedynie możliwości , które otwieramy w sobie otworzeniem SERCA...

Zatem , zanim zaczniecie wchodzić w waleczne przemyślenia... zrozumcie iż TAM GDZIE JEST MIŁOŚĆ NIE MA WALKI, A TAM GDZIE JEST WALKA NIE MA MIŁOŚCI...

Człowiek rozwinięty duchowo , z otworzonym sercem nie walczy, nie ma takiej potrzeby już, wie że , wszyscy jesteśmy JEDNIĄ ale przepięknych INDYWIDUALNOŚCI w zbiorach tworzących CAŁOŚĆ , których celem jest współpraca , a nie walka.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » poniedziałek 10 lut 2014, 15:36

Kiara pisze:iż TAM GDZIE JEST MIŁOŚĆ NIE MA WALKI, A TAM GDZIE JEST WALKA NIE MA MIŁOŚCI...


No jasne toż ten cały Zdrojewski z miłości przekazał tyle kasiory na budowę gmachu zwanego potocznie Świątynią Opatrzności :D
No i bez walki chyba że o czymś nie wiemy :D
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 10 lut 2014, 16:00

Przebiśnieg pisze:
Kiara pisze:iż TAM GDZIE JEST MIŁOŚĆ NIE MA WALKI, A TAM GDZIE JEST WALKA NIE MA MIŁOŚCI...


No jasne toż ten cały Zdrojewski z miłości przekazał tyle kasiory na budowę gmachu zwanego potocznie Świątynią Opatrzności :D
No i bez walki chyba że o czymś nie wiemy :D
to może pozdrawiam :D



Tylko powiedz mi gdzie jest MIŁOŚĆ ukryta w betonowej konstrukcji... bo ja jej tam nie widzę. Może ten Zdrojewski zna jakieś tajniki , których my jeszcze nie znamy? a może to nie o kasiorę chodzi?


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » poniedziałek 10 lut 2014, 16:10

Kiara pisze:Tylko powiedz mi gdzie jest MIŁOŚĆ ukryta w betonowej konstrukcji... bo ja jej tam nie widzę.


Może to ,,tajemnica boska" :lol:
to pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 10 lut 2014, 18:40

Ta budowla przyprawia mnie o TORSJE... :o
Architektoniczny wstrętny moloch, ale jako generator energii sprawdzi się znakomicie :(
Konstrukcja kopuły i otaczający ją ciężar betonowego kloca niczego pozytywnego nie wnosi, chyba że są tam jeszcze dla kogoś ukryte atrybuty.?



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 10 lut 2014, 18:46

teraz napiszę od siebie bez jadu nienawiści,-
to betonowe monstrum pomysłu jakiegoś religijnego megalomana za dziesiątki mln.,-
komu to potrzebne, zresztą nie tylko to, to tylko symbol marnowania pieniędzy podatników,-
a prawdziwych potrzeb żyjących dzieci Polski jest mnóstwo..
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: ex-east » poniedziałek 10 lut 2014, 20:56

Spokojnie , w "trzy dni" powstanie potężniejszy generator , potężniejsza świątynia ( przejawi się w nas, bo już istnieje od zawsze ). To nie beton będzie przetwarzał tą energię. Im brakuje już zasilania dlatego próbują zasilać je pieniędzmi wypracowanymi przez ludzi - bo to ten słabszy lush , już nie bezpośrednia otoczka którą zajadali się, kiedy ludzie w latach 80tych łączyli się w modlitwach. Tamte czasy minęły. Teraz pozostało tylko sięganie po kasę.

Ten nowy generator widać nawet w postach niektórych tutaj ludzi. Trzymają się oni jeszcze uparcie swojej indywidualności ( a potem dopiero, podług indywidualnej interpretacji ewentualnie zgadzajac się na Całość ), ale miłość rozpuści i to oddzielenie, zmieni proporcje. Jest tak potężna, że zmiecie zabetonowane świątynie-molochy, a w "trzy dni" powstanie coś zupełnie nowego, niezwykłego.

Czy to będzie bolało ? No baa, tam gdzie sypie się gmach, tam gruz leci, trzeba na to być przygotowanym i za blisko betonu nie stać :lol:

Budzi się w Narodzie poczucie, które swoim zasięgiem obejmie daleko większą przestrzeń, niż WYBRANIE.
0 x



filiżanka
Posty: 347
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2013, 13:29
x 2
x 7
Podziękował: 646 razy
Otrzymał podziękowanie: 582 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » wtorek 11 lut 2014, 13:40

Kiara pisze:Posłuchajcie, czy wam się to podoba czy nie na ziem, SĄ TYLKO DWA RODY , DWA I NIE WIĘCEJ tylko JEDNA JEDYNA PRA MATKA TYCH RODÓW I DWÓCH PRA OJCÓW .

Skąd wzięła się ta jedna pramatka i ci dwaj praojcowie ?
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 11 lut 2014, 14:30

To trzy pierwsze Emanacje Energii wydzielone z JEDNI, trzy pierwotne wzorce życia. "Pra Matka" ... jest wydzielonym aspektem największej miłości tzw. punktem neutrum zero, a "dwaj Pra Ojcowie" to dwie Energie o odwrotnych potencjałach ( plus i minus) , żeby mogło istnieć tworzenie muszą być te trzy punktu .

Aspekt żeński/ Pra Matka jest neutralny ( miłość bezwarunkowa) , może schodzić w jedną i drugą stronę by tworzyć życie, natomiast potencjał energetyczny Pra Ojców określa przestrzeń tworzenia , przestrzeń przeciwieństw.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

filiżanka
Posty: 347
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2013, 13:29
x 2
x 7
Podziękował: 646 razy
Otrzymał podziękowanie: 582 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » wtorek 11 lut 2014, 14:37

Kiara pisze:To trzy pierwsze Emanacje Energii wydzielone z JEDNI, trzy pierwotne wzorce życia. "Pra Matka" ... jest wydzielonym aspektem największej miłości tzw. punktem neutrum zero, a "dwaj Pra Ojcowie" to dwie Energie o odwrotnych potencjałach ( plus i minus) , żeby mogło istnieć tworzenie muszą być te trzy punktu .


Rozumiem ( co nie jest równoznaczne z akceptuję ;) ), a na planie fizycznym jak toe emanacje energii się przejawiły ?
Idąc tym tropem, to zanczy, że pramatka nie miała żywych przodków ? Jej wyjatkowe RNA w jakiej postaci sie objawiło ?
0 x



ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: ex-east » wtorek 11 lut 2014, 15:02

filiżanka pisze:
Kiara pisze:Posłuchajcie, czy wam się to podoba czy nie na ziem, SĄ TYLKO DWA RODY , DWA I NIE WIĘCEJ tylko JEDNA JEDYNA PRA MATKA TYCH RODÓW I DWÓCH PRA OJCÓW .

Skąd wzięła się ta jedna pramatka i ci dwaj praojcowie ?

To proste, filizanko . Dwoch ojcow i jedna matka to inaczej H2O ;-)
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » wtorek 11 lut 2014, 16:23

filiżanka pisze: Kiara pisze:To trzy pierwsze Emanacje Energii wydzielone z JEDNI, trzy pierwotne wzorce życia. "Pra Matka" ... jest wydzielonym aspektem największej miłości tzw. punktem neutrum zero, a "dwaj Pra Ojcowie" to dwie Energie o odwrotnych potencjałach ( plus i minus) , żeby mogło istnieć tworzenie muszą być te trzy punktu .


Rozumiem


Ja hm nie rozumiem :D
Bo że była trójka czy TRÓJKA to oczywiście zgodzę się.
Zresztą fajną metodę relaksacji, którą kiedyś podpatrzyłem u mojego kuzyna poprzedzały trzy wdechy i wydechy w rytmie wdech zatrzymanie wydech efekty całkowitego rozluźnienia ciała fizycznego i hm umysłu były zdumiewające.
No ale jeżeli ja bym miał przestawić to na planie fizycznym to (fajnie półżartem zrobił to szacowny ex) raczej bym to przedstawił - Kobieta, 0 dziecko, + mężczyzna :D
Oczywiście uparty nie jestem i się nie upieram :D
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 11 lut 2014, 19:40

Ja tam nic skomplikowanego nie widzę w tych pierwowzorach, z jedni wydzielone trzy energie o osobowości 0/ zero, + /plus, -/minus.

0/ aspekt żeński zawsze niezmiennie , żeński ,który niesie w sobie pierwowzór kodu stworzenia

+/ męski też pierwowzór kodu plusa

-/ męski pierwowzór kodu minusa

Ponieważ 0/zero jest zawsze neutralne to ród tworzony nabiera cech ojca, albo plusa, albo minusa,oczywiście że, musiały te Energie zejść na ziemię , wcielić się i rozpocząć swoje linie rodowe.
Każdy z nas, każdy Człowiek jest Energią i każdy wcielający się w materię wciela malusieńką cząsteczkę swojej Energii , zaledwie jedną Iskrę
Osobowość rodowa to kierunek doświadczania w powiększanie plusa, lub minusa, jasność, ciemno, ciepło zimno, twarde, miękkie.
dlatego mówi się o "synach jasności i ciemności"....
Oczywiście że te trzy energie przez cały czas istnienia życia na ziemi częściej lub rzadziej ( zależnie od osobowości energetycznej wymiaru, a co za tym idzie potrzeby doświadczania i warunków do doświadczania w nim) pojawiają/ rodzą się na ziemi. Nigdy nie było inaczej, ale.... Energie plusowe w bardzo małych ilościach wcielają się w Epoce ciemności czyli III Wymiarze. bo nie maja powodu , nie ma warunków energetycznych dla ich rozwoju. Schodzą jedynie jako energie utrzymujące pozom energii na ziemi , by całkowicie nie opadła w dól i życie nie uległo zagładzie, co kilka lat temu było bardzo realną opcją ziemi.
III wymiar jest czasem danym na rozwój Energiom minusowym , by mogły podnieść swoja wibrację i dokonać ewolucji ( co dzieje się teraz), odnosząc się z minusa w plus , czyli przekraczając poziom zerowy.
W takich procesach zawsze biorą udział Energie o najwyższych potencjałach , te 3 wzorcowe, ale i one rodząc się na ziemi muszą usnąć Snem zapomnienia siebie, dopiero kolejne etapy życia, gdy podnoszą swoją wibrację, odsłaniają im dostęp do wiedzy o sobie,albo nie gdy żyją wyłącznie materialnymi priorytetami i niskim systemem wartości. Wówczas nie dokonuje się przebudzenie takiej Energii, może przeżyć swoje ziemskie życie nie dowiedziawszy się kim ( jakiej wielkości jest Energią Zaświatową.
Bowiem można być przeolbrzymią energią w Zaświatach i pędzić życie Człowieka zagubionego w ludzkiej małości. Nie mniej jednak Energia taka zawsze po wcieleniu zachowuje swoją osobowość energetyczna ( nawet gdy jako człowiek nic o tym nie wie) i zawsze wzbogaca sobą/ swoją energią otrzymane DNA , które przekazuje dzieciom, czyli kontynuuje nieświadomie jako Człowiek swoją energetyczną linię rodową.

Jeszcze raz , oczywiście że te trzy energie wzorce dwóch rodów rodzą się na ziemi i w określonym czasie , zależnym od energetyki ziemi uaktywniają istniejące w ich liniach genetycznych DNA.

Przecież to nie żaden sekret , ta wiedza istnieje cały czas, jest tylko ukrywana , a nawet ośmieszana i dewaluowana, by większość ludzi nie miała do niej dostępu.

2000 lat temu wcielił się na ziemi Pra - Ojciec linii plusowej i Pra Matka wszystkich żyć mieli troje dzieci córkę / GRAAL i dwóch synów, jeden był kolejnym przedstawicielem w linii męskiej plusa, a drugi w linii minusa.
Jednak obydwie te Energie potrzebowały splotu z energią najwyższą męską plusa dla własnego rozwoju i przekazu jej w rodach. Bo szanse obydwu rodom na czas obecny dane były identyczne, nie do końca było wiadomo , która opcja będzie dominująca i czy cofniemy się po raz czwarty w naszej ewolucji na początek III Wymiaru , czy wzniesiemy po raz pierwszy na początek IV Wymiaru?

To była bardzo trudna droga, bardzo trudna walka i bardzo trudne decyzje w trakcie, udało nam się nie spadliśmy po raz kolejny w dół , nie było żadnych kataklizmów i nie będzie.Energie minusowe gotowe do ewolucji ( a jest ich bardzo dużo) unoszą się razem z ziemia w górę.

Sądzę iż niebawem cala ta wiedza, która ja opisuje od co najmniej 8 lat na tym forum zostanie upubliczniona przez inne dwa źródła , potwierdzona oraz dostępna dla wszystkich którzy będą chcieli ja poznać.
Bo taka jest prawda dotycząca historii naszego istnienia, jest bardzo stara, przepiękna i w sumie bardzo prosta.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

filiżanka
Posty: 347
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2013, 13:29
x 2
x 7
Podziękował: 646 razy
Otrzymał podziękowanie: 582 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: filiżanka » wtorek 11 lut 2014, 20:39

Kiaro, celowo unikasz odpowiedzi na moje konkretne pytanie?
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 11 lut 2014, 22:02

Napisałam Ci że wszystkie trzy postacie się wcielały , ale ja nie znam ich wszystkich wcieleń na przestrzeni milionów lat życia na ziemi , zwyczajnie nie znam.
Mogła bym powiedzieć o kilku , o których wiem , ale nie jestem wszystkowiedząca, nie mam udostępnionej całej wiedzy. Powiedziałam co wiem w temacie, to jedno , a później mi powiesz udowodnij swoje informacje, w tym momencie takich informacji chyba nikt nie potrafi udowodnić jakimiś dokumentami, jak rownież nie będzie potrafił im zaprzeczyć.

Jak wiesz ludzkie DNA nie różni się wiele od DNA innych kreacji na ziemi praktycznie wszystko pochodzi z jednego pierwotnego prawzorca, zatem ten pierwotny kod Pra matki jest kodem całego fizycznego życia , które ewoluowało miliony lat. Jedne jego sekwencje pozostawały stałymi wzorami dla niższych światów, a inne rozwijały się w postaci doskonałego ciała ludzkiego. Energie ewoluują , przechodząc przez poziomy na których spotykają fizyczne kombinezony doświadczalne.
O tym iż Prawzorzec Energetyczny który się nie wciela jest w zaświatach pisałam i że w fizyczności wciela się jego Iskra tez pisałam, cały czas następują zmiany energetyczne, które maja wpływ na całokształt fizyczny, nie mniej jednak jaki szczegółowo nie napiszę , bo nie wszystko wiem. zresztą wymaga to twoich bardzo precyzyjnych pytań.
Kod pierwotny jest stalą wyjściową sekwencja, reszta jak w kalejdoskopie , każdy ruch inny jego układ zależny od mnóstwa czynników.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 11 lut 2014, 22:20

Napisałam Ci że wszystkie trzy postacie się wcielały , ale ja nie znam ich wszystkich wcieleń na przestrzeni milionów lat życia na ziemi , zwyczajnie nie znam.
Mogła bym powiedzieć o kilku , o których wiem , ale nie jestem wszystkowiedząca, nie mam udostępnionej całej wiedzy. Powiedziałam co wiem w temacie, to jedno , a później mi powiesz udowodnij swoje informacje, w tym momencie takich informacji chyba nikt nie potrafi udowodnić jakimiś dokumentami, jak rownież nie będzie potrafił im zaprzeczyć.

Jak wiesz ludzkie DNA nie różni się wiele od DNA innych kreacji na ziemi praktycznie wszystko pochodzi z jednego pierwotnego prawzorca, zatem ten pierwotny kod Pra matki jest kodem całego fizycznego życia , które ewoluowało miliony lat. Jedne jego sekwencje pozostawały stałymi wzorami dla niższych światów, a inne rozwijały się w postaci doskonałego ciała ludzkiego. Energie ewoluują , przechodząc przez poziomy na których spotykają fizyczne kombinezony doświadczalne.
O tym iż Prawzorzec Energetyczny który się nie wciela jest w zaświatach pisałam i że w fizyczności wciela się jego Iskra tez pisałam, cały czas następują zmiany energetyczne, które maja wpływ na całokształt fizyczny, nie mniej jednak jaki szczegółowo nie napiszę , bo nie wszystko wiem. zresztą wymaga to twoich bardzo precyzyjnych pytań.
Kod pierwotny jest stalą wyjściową sekwencja, reszta jak w kalejdoskopie , każdy ruch inny jego układ zależny od mnóstwa czynników.

RNa pramatki objawia się zawsze w możliwościach uaktywnionych przez wcieloną Energię, Pra matka wszystkich żyć nigdy nie miała żadnych przodków fizycznych, całe pierwotne życie fizyczne było stworzone z jej genotypu.
Oczywiście plan fizyczny , bo Energie wszystkie są z tej samej energii wyjściowej, ale również różnią się od siebie niepowtarzalną osobowością , barwa i mocą.
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 06 maja 2014, 20:08

Całości jeszcze żem nie przeczytał, ale ufam, że zamieszczony poniżej artykuł troszkę połaskocze nasze serca i temat chyba odpowiedni :D :

Andarian pisze:Polska zadecyduje o losach świata

Obrazek

Nie jest to tytuł kolejnego expose premiera.

Polska zawsze decydowała o losach świata. Nie jest to ani mesjanizm, ani myślenie życzeniowe. To jest fakt. Co najmniej od 2 tysięcy lat to od ziem polskich zależą losy całej kuli ziemskiej. Już w czasach imperium rzymskiego można wskazać taką prawidłowość.

Gdyby ziemie polskie należały do cesarstwa, prawdopodobnie zupełnie inaczej potoczyłaby się historia. Najazd Hunów, trafiając na zorganizowaną państwowość już na ziemiach wokół Wisły prawdopodobnie nigdy nie dotarłby tak daleko. Cesarstwo Rzymskie posiadając sojusznika w postaci Słowian nie tylko zahamowałoby postęp barbarzyńskich hord z dala od swych ziem, ale także miałoby czas na reorganizację społeczeństwa w obliczu nowego zagrożenia. W czasach średniowiecznych to Polska zahamowała ekspansję Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego na wschód. Również najazd mongolski zatrzymany został tylko dzięki Polakom. Swoją drogą najazd mongolski uświadomił krajom zachodu i Kościołowi Katolickiemu, że zjednoczona Polska jest niezbędna do swobodnego rozwoju Europy. W czasach późniejszych także tylko dzięki Polsce Europa, a potem świat nie zostały zislamizowane. Analiza historyczna jasno wskazuje, że tu gdzie wschód spotyka się z zachodem, tu gdzie leży Polska znajduje się serce świata. Od tego, dla kogo bije to serce zależą losy świata.

Czasy Polski rozbiorowej dobitnie pokazują jak wielki wpływ na sytuację międzynarodową ma istnienie państwa polskiego. Podzielenie serca między wschód, a zachód sprawiło, że świat stał się wielobiegunowy. Tylko z powodu nieistnienia Polski, Rosja zyskała status Imperium, podobnie było z Niemcami. W czasach I Wojny Światowej to udział Polaków zadecydował o wygranej ententy. Gdyby Polacy pozostali wierni służbie krajom Trójprzymierza losy wojny prawdopodobnie potoczyłyby się zupełnie inaczej.

Wielu historyków wskazuje, że gdyby w czasie II Wojny Światowej Polska stanęła po stronie Hitlera, najprawdopodobniej siły Osi zwyciężyłyby wojnę o dominację nad światem. Wszelkie analizy strategiczne doradców Hitlera mówiły podobnie. Jeśli Polska nie stanie w wojnie po stronie Niemiec, te przegrają wojnę z powodu braku rezerw ludzkich. Opanowanie Polski przez Sowietów sprawiło, że cały zachód Europy zmuszony został do zawarcia sojuszu z USA celem obrony przed komunizmem.

Od nastawienia Polski zależy kształt całego świata, również dzisiaj. Wyobraźmy sobie sytuację, w której Polska staje się wiernym sojusznikiem Rosji. Sprawia to, że wpierw Białoruś, potem Ukraina, a następnie kraje bałtyckie wpadają w całkowitą zależność od PolRusu. Dalszą konsekwencją tego jest uzależnienie Rumuni, Bułgarii, krajów bałkańskich i przymusowy sojusz zachodniej Europy ze Stanami Zjednoczonymi. Również w kwestii wpływów rosyjskich na dalekim wschodzie, sojusz z Polską stanowi kartę przetargową. Zabezpieczenie wpływów na zachodzie umożliwia Rosji prowadzenie aktywnej polityki względem Chin czy świata Islamu. Czasy Paktu Warszawskiego dobitnie to pokazują. Warto się zastanowić, jak potoczyłyby się losy bloku wschodniego, gdyby Pakt Warszawski nie był efektem wymuszonego poddaństwa wobec totalitaryzmu, a wynikiem dobrowolnego sojuszu wolnych państw o wspólnych interesach.

Warto wyobrazić sobie również sytuację, w której w obecnych czasach Polska staje się wiernym sojusznikiem Niemiec. Dla Niemiec rozwiązanie to jest nawet korzystniejsze aniżeli sojusz z Francją. Po pierwsze, uniemożliwia on ekspansję rosyjską na zachód, po drugie spowodowałby on całkowite uzależnienie polityczne zachodniej Europy od Niemiec, w efekcie doprowadził do osłabienia Rosji, która w obronie przed Chinami i państwami islamskimi musiałaby popaść w zależność względem Europy zdominowanej przez Niemców.

Jak wyglądałaby sytuacja, gdyby Polska za swojego sojusznika wybrała USA. Taki scenariusz również nie jest nam całkowicie obcy. Uniemożliwiając tym wzrost potęgi Niemiec i Rosji, Polska dałaby Stanom dominację nad światem, ograniczoną tylko przez wzrost potęgi gospodarczej Chin (który to wzrost nawiasem mówiąc jest wynikiem li tylko błędnej polityki gospodarczej USA).

Kolejną opcją, trochę niestandardową ale wymagająco omówienia jest postawienie się Polski w roli sojusznika krajów islamskich, a wszczególności Turcji. Chociaż kraje te na chwilę obecną nie stanowią jednolitego bloku już widać, że istnieje geopolityczna możliwość zbudowania imperium Allaha. W sytuacji, gdy Polska stałaby zdecydowanie przeciwko wszelkim interwencjom krajów zachodu w tym rejonie, w bardzo krótkim czasie ekspansja Islamu doprowadziłaby do upadku, Europy, Rosji, a następnie Chin i USA. Ktoś może zaprotestować w tym momecie, że Polska nie posiada wpływów by oprotestować takie interwencje, ale wystarczy powiedzieć, że gdyby Imperium Allaha oprzeć o Turcję do Polski przylgnęłyby kraje Europy Środkowej, widząc w niej lidera bloku katolickiego. Warto wspomnieć, że laicyzacja Europy Zachodniej postąpiła daleko bardziej aniżeli w Europie Środkowej i nie ma już przed nią praktycznie odwrotu.

Można przeanalizować także sytuację postawienia Polski w roli sojusznika Chin. Jeśli nie wywołałoby to natychmiastowego konfilktu zbrojnego można śmiało przypuszczać, że Chiny zajęłyby Syberię, zdominowały politycznie świat islamski, a Europa i USA gwałtownie zapadłyby się gospodarczo, wynosząc Chiny do rangi jedynego imperium o wpływach ogólnoświatowych.

Pozostaje jeszcze opcja zachowania neutralności. Opcja ta wiąże się albo ze zbudowaniem imperium niemiecko-rosyjskiego albo, w przypadku stawienia oporu przed takim sojuszem budowy Nowego Porządku Światowego zdominowanego przez "beznarodowe" kliki kontrolujące wielki przemysł.

Niezależnie od wybranego scenariusza to od postawy Polski zależą losy świata. Kontrowersyjna może być analiza poparcia dla świata Islamu, jednak z całą pewnością w scenariuszu takim rola Polski jest również niezwykle istotna. Poprzez nasze położenie geograficzne decydujemy o losach imperiów światowych. Od nastawienia Polski zależy bezpośrednio siła wpływów Rosji i Niemiec. Nastawienie Polski ma również wpływ na potęgę krajów od nas odległych. Polska, czy tego chce czy nie jest sercem świata. Kto kontroluje serce, kontroluje wszystko. Z faktu tego zapewne zdają sobie sprawę wszyscy poważni politycy na świecie. Prowadzona polityka historyczna względem Polski jest tego efektem. Polska pozbawiona świadomości swojej roli zdana jest na łaskę i niełaskę sił walczących o kontrolę nad światem. Najlepszym tego przykładem może być postawa Izraela. Poprzez regularne ataki na Polskę i Polaków, Izrael zdobywa coraz większe wpływy w naszym kraju. Diaspora zapewne zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli od niej będzie zależało nastawienie Polski to ona będzie decydowała o kształcie współczesnego świata.

Uważam, że Polacy powinni mieć świadomość roli, jaką pozycja geopolityczna Polski ma na świecie. Mając świadomość, że od naszego poparcia zależy, która siła na świecie zdobędzie decydujący wpływ zyskujemu potężny atut. Atut na tyle silny, że w przypadku umiejętnego rozegrania sytuacji może nam pozwolić na znaczący wzrost bezpośrednich wpływów Polski na świecie. Lawirując między Chinami, USA, Niemcami a Rosją, Polska może stać się czynnikiem wiodącym w Europie Środkowej. W obliczu klęski projektu Unii Europejskiej może dać to Polakom możliwość powrotu do koncepcji Międzymorza. W sytuacji takiej, Polska nie tylko stanowiłaby o potędze innych krajów, a nawet zyskała możliwość zbudowania własnej koncepcji ładu światowego.
http://spodlasu.neon24.pl/post/36219,po ... ach-swiata
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 07 maja 2014, 00:06

Zmienimy ŚWIAT na lepszy pozbawiając go granic, własnej dumy narodowej i pychy, szanując każdą nację i nową możliwość jej rozwoju.

Dając WOLNOŚĆ, darczyńca staje się bardziej WOLNY... a to jest klucz do nowej rzeczywistości :)




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Słowiański panteon i demonologia

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » środa 11 cze 2014, 19:30

białczyński pisze:Vrota Bogo Slovena – Veddana

Obrazek

[CB] Cytuję:



Ze zgliszcz wyłoni się NOVE. Tak jak feniks - z popiołów powstanie na zgliszczach świata, co sam się do rozpadu doprowadził. Wydobyte i wytopione zostanie ze starych form, co choć są już zmurszałe, zatrzymują w sobie drobiny do całości dzieła niezwykle potrzebne. A każdy różne NOVEGO niesie ilości. W momencie powołania do zaistnienia, który już był i jest, i będzie, zostanie pewien blask z Ziemi - co znaczy: „gotowość”.

Rozpocznie się wszystkiego niewyobrażalna wprost wrzawa. A uczynią to ludzie. I nadejdzie sąd. A każdy sam sobie sędzią i katem będzie. Wszystkie rachunki wyrównane zostaną i nic w tym strasznego nie ma.

Takie bowiem jest prawo, choć te dni dniami strachu coraz większego będą.

Rzecz cała od rodu słowiańskiego zacząć się powinna. Są bowiem - bo być muszą - ludzie, którzy przygotowani będą. Oni w sobie Słowo niosą, które rozpoczyna wszystko na nowo. Zabrzmi ono, gdy wszelkie elementy scalą się w jedno. Dlatego też szarpać będzie ludzi okrutnie - to, co w nich jak perły,ciągnąć ich ku Novemu zacznie. Stare, choć coraz słabsze, w drugą stronę zaś wieść będzie. Ci, co nie zechcą ku całości dążyć, samoczynnie się oderwą. A dziury w ich ciałach tak ogromne powstaną, że schodzić będą.

Z Polski rzecz cała musi wypłynąć, a praca czeka ogromna tych, których do niej przeznaczono. Są oni dla ludzi kierunkiem i drogowskazem. Do nich lgnąć będą choćby i na moment. Przez nich jak przez bramę docierać będą do całości, gdy wszyscy skierują się ku jedności. Dla wielu niewidzialne będzie to zjawisko, bo Całość bez bogactw materialnych będzie się tworzyła. Gromadzić z ludzi to, co czyste jest, żadną skazą ni kłamstwem nie naruszone. Tak jak ognie wśród ciemności, światło spójnych praw jasne i czyste widocznym stawać się będzie i zawezwie prawych. Nic, co potrzebne, nie może zostać zapomniane ani poniechane.

Wszystko zmierza teraz do jedności, która jest niepodzielna. Ogarnia wszystko. Niewidoczna czas jakiś, przenikała wszystko i była zawsze obecna - teraz zaś budzi się jako nowa siła. Zawiera ona dorobek wszystkich istot, a ostatni jej ziemski aspekt właśnie dołącza do Całości.

Wiekami odciągano myśl człowieka od człowieka, kierując ją na boga. Istota ludzka miała zapomnieć, że tylko w porozumieniu z drugą istotą ludzką dochodzi do całościowego rozwoju człowieka. Ale nie masz w całym Wszechświecie nikogo, kto mógłby być pierwszy przed człowiekiem. I nie masz nic ważniejszego dla człowieka niż drugi człowiek, który wskazówką, książką życia jest.

Czas teraz taki, że nie pomogą kapłańskie zapory. Jeśliś kiedykolwiek pracował dla zgody z prawami, masz tę prawdę w sobie. Sama wypłynie z ciebie i rozumienie faktów trudnych do rozpoznania przyniesie. Bo czas rozliczenia pozoru i fałszu, uprawianego przez wieki na Ziemi, już przyszedł, a żadna jednostka przed nim nie umknie.

Przez tych, co zdolni są, by owego ducha wszechrzeczy przejawiać- będzie się moc wielka pokazywać, nigdy nie znana wcześniej. Przyjście Novego zapowiedziane było wielokrotnie, ale słowom prostym zawiły sens nadano i obrócono zapowiedź w groźbę, by fakty mogły być przeinaczane. Wszystkie stare słowa jednak są martwe wobec Słowa Novego, a zabrzmi ono, gdy wszystkie elementy stare zdatne do nowego przez bramę przepłyną i stopią się w całość. Nove Słowo wtedy wybrzmi i nie z ust ono padnie, a właśnie zabrzmi mocą przeogromną. Dźwięk jego jak fala się rozejdzie, by poruszyć nowe tryby życia.

Jakbyś kamień w wodę rzucił, który kręgi tworzy i rozprzestrzenia, tak też nowy duch ogarniać pocznie wszystko. A słowa i ludzie, co częściami tego ducha wypełnieni będą, sobą Nove poniosą. Bo oni są Słowa przejawem. Słowem zaś żywym tylko takie, które w sobie ma moc zdolną pustkę wypełnić.

Zadanie to Słowianom jest przeznaczone, między nimi światła najwięcej. Tam też w pierwszym momencie wszystko się zacznie. Stamtąd rozprzestrzeni się na świat cały przyzwanie dla wszystkich, co jak w śnie lunatycznym zamknięci są, by otworzyli oczy. A tego ci, co władzę sprawują, boją się najbardziej i myślą w naiwności i próżności swej głupi, że bieg i porządek rzeczy uda im się odwrócić. Nikt jednak władzy nie ma, aby zmienić to, co już jest dawno rozpoczęte. Żadna istota takiej siły nie ma. Ani jej nawet sobie wyobrazić nie umie. Nigdy wcześniej rzecz taka nie miała miejsca.

Dla tych, którzy się prawdy boją, będzie strachem. Dla tych, co jej poszukują - drogowskazem. Wielu nie zdoła znieść widoku siebie. Lustrem staną się oczy drugiego człowieka. Nikt śmierci nieść nie będzie ani też pożogi. Bez katów i mścicieli rzecz się rozliczy. Prawa, co tak stare, że najstarsze, przypominane będą. I tylko ci, co wedle nich żyć potrafią, zostaną. Wszelkie istnienie kiedyś z jednego wywiedzione spójną całością zacznie się czynić.

I wzrastać zacznie nowy świat, w którym nic, co w poprzednim było, nie może zaistnieć. Między ludźmi granic żadnych nie będzie, a każdy na swoją miarę wszystko otrzyma. By jednak zaistnieć w czasie i miejscu tym - wpierw trzeba sen przerwać i ułudę, i kłamstwo, co mocno okowami świat cały spowija.

Odsłonić to, co zasłonięte przed oczyma i uszami.


Obrazek

Te słowa nie są odkryciem ostatnich lat – to słowa znane od dawna, mam nadzieję, że przypomną sobie je dzisiaj wszyscy, którzy już je zapomnieli, a także poznają je ci, którzy dotychczas ich nie znali. SŁOWA TE NIE UTRACIŁY MOCY ANI WAŻNOŚCI, LECZ NICZYM STARE WINO NABRAŁY JEJ.

Nieprawdą były te wszystkie poglądy, które głoszą iż Słowianie nie znali boga, przed chrześcijaństwem. Wymysłem to było i niezrozumieniem a też i celowym zakłamywaniem Prawdy. Wielu dało się zwieść tej kuszącej myśli, która człowieka stawia ponad wszystkim. Złudna to myśl, ale tylko w części. W tej części, która przypisuje Pełną Moc Wolnej Woli. Wnikliwe umysły studiujące Lekcje, wnikliwi obserwatorzy Życia, wnikliwi uczniowie Świadomości, wiedzą o ograniczeniach owej Woli Wolnej pod rządami Przeznaczenia i Wyroków płynących z Praw RzeczyIstności. Wolna Wola nie ma Mocy Pełnej, lecz jest ograniczona Klatką Przeznaczenia i Wyroków. Jest wręcz Niewidzialna i Niedotykalna. Lecz Człowiek jest równy Bogom, bo Najwyższy jest w Nim i On jest Częścią Najwyższego. Jesteśmy Świadomością Nieskończoną, która nie potrzebuje zwierzchnictwa i pośrednictwa. Jesteśmy Światłem Świata i odpowiadamy przez Naszą Wiarę i Naszą Wiedę za Naszą Matkę Rodzicielkę, która nas z Siebie wydała i za Ojca, który zamieszkuje w naszych Materialnych Ciałach. Odpowiadamy za Ziemię i za Przyrodę, za Ród Nasz Słowiański, za Słowo i za Czyn.

Otwarły się WROTA SŁAWY – dla Słowa i Czci Słowian Odrodzonych! Otwarły dla Braty-Słavii – Braterstwa Słowa! Rada Brati Slova – VRota Slovena – Veddana Sloviana.

SŁAWA! SŁAWA! SŁAWA!!! Slovianskie Slovo – Slovianska Sprava – Slava! Slavija! Slavja!

Obrazek

Niech nikogo nie zmylą jej oczy!
http://bialczynski.wordpress.com/aktual ... a-veddana/
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 17 cze 2014, 22:21

Tekst zamieszczony w powyższym poście zamieścił już @janusz >>, jednak myślę, że w tym temacie równie dobrze oddaje on swe brzmienie. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 28 paź 2014, 20:57

Nie podzielam religjanctwa jakie bije w poniższym artykule, jednak dotyczy on tematu bardzo bezpośrednio więc jako jedną z opcji naszego narodowego "wybraństwa" go zamieszcam ;) :

Rafał Gawronski pisze:Polacy Narodem Wybranym.
novembre 25, 2011

Obrazek Dokument potwiedzający objawienie na Wawelu.

My, Polacy będziemy się za takich barbarzyńców cywilizacyjnych modlić w miejscach objawień Maryjnych, Krakowie, Gietrzwałdzie i innych miejscach. W kontekście naszego czynnego zaangażowania się w walkę ze złem znajdują właściwy sens inne słowa kard. Hlonda: « Polska nie zwycięży bronią, ale modlitwą, pokutą i wielką miłością bliźniego i Różańcem; Polska ma stanąć na czele Maryjnego zjednoczenia narodów;

Polacy Narodem wybranym

Tego określenia mnie nie uczono w szkole i na lekcjach religii również. Jednak pamiętam moją nauczycielkę od historii która kazała mnie wyjść za drzwi gdy przerabialiśmy temat: „Napaść hitlerowskich Niemiec na Polskę”. Podniosłem rękę i nauczycielka powiedziała: „Proszę Gawroński” udzielając mnie głosu. Ja wstałem i oznajmiłem, że w temacie brakuje słowo Rosja, a temat powinien brzmieć prawidłowo „Napaść hitlerowskich Niemiec i Rosji na Polskę”.

Spokojnie zapytała skąd ja to wiem: „Odpowiedziałem od Ojca”. W klasie zaczął się mały szum, ale nic nie normalnego tylko kilka dyskretnych słów między kolegami i koleżankami. Szybka reakcja nauczycielki od historii, która skwitowała: „Gawroński jeżeli tak dobrze znasz historię to wyjdź za drzwi”. Lekcje przesiedziałem za drzwiami. Na następnej lekcji historii dalej wałkowaliśmy ten temat II wojny światowej. Tym razem inaczej się odbyło. Na wstępie przed odczytaniem listy obecności z dziennika nauczycielka zapytała czy dalej podtrzymuje moje twierdzenie z poprzedniej lekcji w kwestii kto na kogo napadł w czasie II wojny światowej. Rozradowany wstałem i z uśmiechem oznajmiłem, że tak podtrzymuję iż Rosja z Niemcami napadli na Polskę. Nic nie mówiąc palcem wskazała drzwi. Wyszedłem.



Przez jakiś czas byłem klasowym bohaterem i nie zdawałem sobie z powagi sytuacji zwłaszcza, że dyrektorem szkoły był nauczyciel fizyki zagorzały komunista. Zdziwiło mnie również, że na wywiadówce nie było słowem o tym incydencie. Było to na przełomie lat 60 i 70-tych. Dzisiaj mile wspominam tę nauczycielkę w końcu mogłem wylądować u debila komunisty, a tak się nie stało i cała sprawa pozostała tylko w kręgu klasy i rodziny.



Opisałem ten epizod z mego szkolnego żywota aby Szanownym czytelnikom przybliżyć element dezinformacji władzy stosowany od czasu pojawienia się reżimów totalitarnych w Europie.



Dlaczego władzy zależy na ukrywaniu prawdy ? Odpowiedź może być tylko jedna: Ich władza nie jest władzą prawdy tylko władzą oszustów innymi słowy kryminalna.



Tutaj dochodzimy do sedna dzisiejszego tematu czyli Narodu Wybranego.



My Polacy mamy świadectwo i tytuł Narodu Wybranego bezpośrednio od samej Matki Jezusa, którego żydzi przyzwolili ukrzyżować. Jezuita ks. Giulio Mancinelli 14 sierpnia 1608 roku jest świadkiem objawienia w dniu szczególnym dla kościoła w wigilię Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny matki Jezusa. W dalekim Neapolu w klasztorze Gesu Nuovo Matka Boga wypowiedziała te słowa do księdza pytając:



„Dlaczego nie nazywasz mnie Królową Polski ?



Ja to królestwo bardzo umiłowałam i wielkie rzeczy dla niego zamierzam, ponieważ osobliwą miłością ku mnie pałają jego synowie.”



O objawieniu powiedział swym przełożonym, że wspaniały i dziwny obłok, wychodzący jakoby z morza, który zbliżał się ku niemu zobaczył i jak z obłoku powstała piękna postać Dziewicy Niepokalanej z Dzieciątkiem Jezus na ręku, okryta w królewską purpurę, a u kolan Jej klęczał młody jezuita, aureolą okolony: – Wniebowzięta Królowa! – opowiedział jezuita ks. Juliusz Mancinelli i osunął się na kolana. Bogarodzica, nasza Królowa spojrzała na klęczącego u Jej kolan, św. Stanisława Kostkę, a potem na ks. Mancinellego i rzekła:
– Jemu tę łaskę dzisiejszą zawdzięczasz, Juliuszu mój! Wskazując na św. Stanisława Kostkę.



A pytającym go braciom zakonnym opowiadał, modląc się zarazem:
- Królowo Polski
módl się za nami. Matka Boża wielkie rzeczy dla Polaków zamierza.



Zdziwił się Neapol, Rzym i świat chrześcijański wraz z Papieżem ponieważ rzecz była niesłychana gdyż żadnemu narodowi w całym świecie łaska taka nie była ani przedtem ani do tej pory przez Matkę Boża okazana i udzielona.



Przybył zatem ks. Mancinelli do Krakowa z błogosławieństwem Papieża aby Królowi i Polakom swe objawienia osobiście oznajmić, że Królowa Polski Matka Boga pragnie szczęścia dla Polaków.



W dniu 8 maja 1610 roku modląc się przed trumną św. Stanisława patrona Polski dziękując Bogu tymi słowy: Dziękuję Bogu, że ona jest taką urodzajną rodzicielką Świętych, skarbiąc sobie ten przywilej i chwałę, że Kościół cały ją nazywa: „ Polską, Bożą Winnicą i Królestwem Bożym” i woła do niej z uznaniem i miłością: „Ciesz się Matko, Polsko, żyzna w obfite błogosławionych potomstwo” – Gaude Mater Polonia, prole foccunda nobillis !



Powtarza jezuita z dalekiego Neapolu. Gdy tak modlił się w czasie Mszy Świętej na Wawelu za pomyślność

Królestwa Polskiego ujrzał w wielkiej postaci Maryję w królewskim majestacie, jakiej nigdy dotąd nie widział, po czym Bogurodzica tymi słowy zwróciła się do niego:



„Jam jest Królowa Polski, Jestem Matką tego Narodu, który jest mi bardzo drogi, więc wstawiaj się do mnie za nim i o pomyślność tej ziemi błagaj nieustannie, a Ja ci zawsze będę, jakom jest teraz, Miłościwą.”



Objawienia w Neapolu i Krakowie zostały potwierdzone przez Papieża Aleksandra VII. Papież tymi słowy zwrócił się do Króla Polski Jana Kazimierza:

„Maryja was wyratuje, toć to Polski Pani. Jej się poświęćcie, jej oficjalnie ofiarujcie, Ją Królową ogłoście, przecież sama tego chciała.”

Na wieczną pamiątkę objawień Wawelskich jezuity ks. Juliusza Mancinellego koronę na iglicy Kościoła Mariackiego w Krakowie założono w dziesiątą rocznicę wzięcia go do nieba przez samą Maryję dnia 14 sierpnia 1618 roku. A było to tego samego dnia i tak samo wieczorem gdy równo 50 lat wcześniej Maryja zabierała św. Stanisława Kostkę.

Obecna korona na iglicy Kościoła to druga ufundowana w 1666 z okazji 10-lecia ślubów Króla Polski Jana Kazimierza złożonych we Lwowie.

Wiele jest świadectw łask Bożych dla nas Narodu Wybranego. Jedną z nich jest fakt, że niezwłocznie po objawieniach na Wawelu nastąpiła wygrana bitwa pod Kłuszynem, która miała miejsce 4 lipca 1610 w niespełna dwa miesiące od objawień w Krakowie. W wyniku poniesionej klęski bojarzy zdetronizowali cara Wasyla Szujskiego i obwołali carem królewicza polskiego Władysława, syna Zygmunta III Wazy, a Żółkiewski wkroczył do Moskwy

W tym roku przypadła 400 setna rocznica tamtych wydarzeń ukrywanych przez popleczników carskich i komunistycznych. 29 października 1611 r. wielki wódz i mąż stanu hetman Stanisław Żółkiewski, zdobywca Moskwy, przywiódł do Warszawy wziętych do niewoli cara Rosji Wasyla IV, jego żonę carycę Katarzynę, dowódcę armii rosyjskiej – wielkiego kniazia Dymitra oraz następcę moskiewskiego tronu wielkiego księcia Iwana. Przemawiający w imieniu króla, podkanclerz Feliks Kryski przypomniał, że to Rosjanie napadli na Polskę pierwsi po czym nastąpił Hołd Ruski.

I tak z pomocą Najświętszej Maryi Panny, naszej Królowej ocaliliśmy Europę już kilka razy: przed muzułmanami w bitwie pod Wiedniem w roku 1683 oraz przed barbarzyńcami cywilizacyjnymi w 1920 roku.

Wywyższyła nas Polaków Królowa Nieba wejrzawszy na pokorę naszą, na męczeństwo przodków naszych, na świętość naszych świętych i nasze szczere chęci zupełnie oddane sprawie Bożej.

Ponownie jednak zagrażają Polsce i Polakom zbrodniarze stosujący wyrafinowane techniki medialne oraz wykorzystując zmęczenie Narodu doznanymi represjami i terrorem totalitarnym.

Pójdźmy wszyscy Polacy do Najświętszej Maryi Panny, Królowej naszej na Wawel w miejsce objawienia, które miało miejsce 8 maja 1610 roku i prośmy o uwolnienie naszej ukochanej Ojczyzny od zbrodniarzy cywilizacyjnych sprawujących władzę w Polsce. Uznajmy Jej syna Jezusa za Króla Polski i Polaków.

Już Prymas August Hlond ostrzegał i deklarował : „Kiedy Niemcy pozbędą się wreszcie swych zaborczych zamiarów, kiedy wyleczą się z Drang nach Osten, kiedy naprawią szkody, jakie zadali narodowi polskiemu i dadzą pełną gwarancję bezpieczeństwa, kiedy zdecydują się całkiem szczerze na życie w zgodzie i braterstwie ze swymi sąsiadami wschodnimi, wtedy postawa Polski wobec Niemiec będzie zgodna z jej tradycją pokojową i nacechowana duchem współpracy nad pokojem w świecie.

Kard. August Hlond pozostawił nam Polakom również testament o zwycięstwie odniesionym przez Maryję: « Nil desperandum! Nihil desperandum! Sed victoria, si erit – erit victoria Beatae Mariae Virginis. In hoc certamine, quod certatur inter satanicos conventus et Christum, aliquis eorum, qui se credebant vocatos esse, revocatur in altum et erit sicut Deus ipse disponet ».

Tłumacząc jego słowa: « Nie traćcie nadziei. Nie traćcie nadziei. Lecz zwycięstwo, jeśli przyjdzie – będzie to zwycięstwo Najświętszej Maryi Panny. W tej walce, która się toczy między gromadą szatanów a Chrystusem, tych, którzy wierzą, że są wezwani, Bóg wezwie na głębię i będzie tak, jak chce sam Bóg ».

Prymas dodał także: « Walczcie z ufnością. Pod opieką błogosławionej Maryi Dziewicy pracujcie
Zwycięstwo wasze jest pewne. Niepokalana dopomoże wam do zwycięstwa ». Odwoływali się do tych słów Prymas Wyszyński, często cytował je również Jan Paweł II; wzmiankę o nich znajdziemy w jego testamencie. Pontyfikat i cudowne ocalenie Jana Pawła II jest zawarte w dwóch słowach:« Totus Tuus » z łac. « Cały Twój » i jako dewiza papieża Jana Pawła II, kilkakrotnie została powtórzona w jego testamencie. Jest ona cytatem z modlitwy z Traktatu o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny św. Ludwika Marii Grignion de Montfort (1673-1716). Modlitwa ta brzmi:

Totus Tuus ego sum et omnia mea Tua sunt. Accipio Te in mea omnia. Praebe mihi cor Tuum, Maria.

A po polsku brzmi:

Jestem cały Twój i wszystko, co moje, do Ciebie należy. Przyjmuję Ciebie całym sobą. Daj mi Swoje serce, Maryjo.

My Polacy jesteśmy Narodem Wybranym i każdy kto w to wątpi niech czym prędzej zmieni swą przynależność Narodową Polską np. na przynależność Społeczną Kolorową lub inną. O tym, że jesteśmy Narodem Wybranym wiemy od samej Matki Jezusa, a wiedza o przeznaczeniu Polaków do tej pory jest ukrywana lub manipulowana. Wzbudza to uzasadnione podejrzenia graniczące z pewnością, iż mordowanie Polaków jest niczym innym jak realizowaniem doktryny religijnej i niezależnej od tego kto sprawuje władzę w Rosji czy obecne środowiska które poprzez celowe i nadmierne zadłużanie Polski i Polaków pragną nas Naród Wybrany zniewolić na wiele pokoleń pałając żywą nienawiścią do naszego Narodu i naszego Zbawiciela.

Niech pomyśli jeden z drugim przez chwilę o gniewie jaki na siebie i swych potomków ściąga napadając na nas Polaków wraz z uzbrojonymi policjantami, ponieważ czynna napaść na oblubieńców Matki Jezusa nigdy nie pozostała bezkarna.

My, Polacy będziemy się za takich barbarzyńców cywilizacyjnych modlić w miejscach objawień Maryjnych, Krakowie, Gietrzwałdzie i innych miejscach. W kontekście naszego czynnego zaangażowania się w walkę ze złem znajdują właściwy sens inne słowa kard. Hlonda:

« Polska nie zwycięży bronią, ale modlitwą, pokutą i wielką miłością bliźniego i Różańcem; Polska ma stanąć na czele Maryjnego zjednoczenia narodów;

Zachód oczyszczając się ze zgnilizny, z podziwem na nas patrzeć będzie;

Trzeba ufać i modlić się;

Jedyna broń, której używając Polska odniesie zwycięstwo – to Różaniec;

Ona tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi może narody będą karane za swą niewierność względem Boga;

Polska będzie pierwsza, która dozna opieki Matki Bożej; Maryja obroni świat od zagłady zupełnej; Polska nie opuści sztandaru Królowej Nieba;

Całym sercem wszyscy niech się zwracają z prośbą do Matki Najświętszej o pomoc i opiekę pod Jej płaszczem;

Nastąpi wielki triumf Serca Matki Bożej, po którym dopiero zakróluje Zbawiciel nad światem przez Polskę ».

Kończąc pragnę zapytać: czy ktoś z Szanownych czytelników zna powód abym ja, Polak oraz wszyscy Polacy nie wierzyli Papieżom, Prymasom Polski, że jesteśmy z Królewskiego szczepu Narodu Wybranego?

Ostatnie badania genetyczne przeprowadzone przez grupę międzynarodowych naukowców z Uniwersytetu Stanford w USA potwierdziły tylko, że naród Polski od jednego ojca wywodzi się, a historia nasza sięga 10 700 lat. Nauka jednak wspiera wiarę i opublikowane w Journal of Genetic Genealogy, 5(2):137-159, 2009 najnowsze odkrycie przez genetyków polskiej haplogrupy R1a1a7 męskiego chromosomu Y- DNA, potwierdziło tylko głoszone od pokoleń z ojca na syna, prawdę o naszym wspólnym pochodzeniem z resztą Słowian. Okazało się bowiem, że Polacy zamieszkują swoją ziemię, ukochaną Ojczyznę od zawsze, od przeszło 10 tys. lat.

Chcę być Polakiem w Polsce i nikt tego nawet siłą nie zmieni abym uznawał kryminalnych polityków którzy publicznie oświadczają, że cyt:”Polskość to nienormalność – takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać, a zrzucić nie potrafię (nie chcę mimo wszystko?), wypaliły znamię i każą je z dumą obnosić. Więc staję się nienormalny, wypełniony do granic polskością


Dla nas kryminalizacja władzy czyli mordowanie Prezydentów RP, okradanie rolników z zabytków wpisanych do Rejestru Zabytków, okradanie z dopłat unijnych to nienormalność!!! Nawet gdy zgodnie z obowiązującym prawem rolnicy upominają się na forum Parlamentu Europejskiego w formie Petycji zamyka się ich do więzienia (zob. Petycja 1248/2007 do PE).

To jest nienormalność połączona z szaleństwem i barbarzyństwem cywilizacyjnym !!!

Królowo Polski módl się za nami.


Rafał Gawronski




Autor jest prezesem Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce



Opracowano na podstawie materiałów źródłowych udostępnionych przez ks. Ksawerego Wilczyńskiego oraz http://www.poloniae.wordpress.com
http://rafzen.wordpress.com/2011/11/25/ ... -wybranym/
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Piter1974
x 129

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: Piter1974 » poniedziałek 05 paź 2015, 13:27

Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 05 paź 2015, 20:00

:) :) :) :)

:lol: :lol: :lol:

No to czego się dziwicie że Żydzi kiedyś a Islamiści teraz walą do Polski z kapcia.... wszak idą do siebie do kraju swojego Boga pra ojca.... :lol:

oni wracają do domu te syny marnotrawne.... a że przy okazji łby nam chcą poobcinać.... to nic, to tak z radości powrotu do ziemi przodków.

oj uśmiałam się zdrowo.. :lol: :lol:


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 05 paź 2015, 22:39

Obrazek

Podobnie jak słowo Laszka (obecnie znane jako laska) oznaczało nic innego jak Polka. Sami Polacy od najdawniejszych czasów nazywali siebie Lechitami. Słowo „Polacy” użyto dopiero po raz pierwszy w XV wieku, wcześniej używano „Polanie” w łacińskiej formie Polani, Poleni, Poloni, które pojawiło się po raz pierwszy na przełomie X i XI wieku w żywocie starszym św. Wojciecha, prawdopodobnie spisanym w Rzymie między 999 a 1001 rokiem. Polonia (Polska) to katolicka/łacińska nazwa naszego kraju. Co ciekawe, że w innych ościennych językach np. czeskie lech znaczy pan, wielmoża czyli Polacy (Lechici) zwani byli przez swoich sąsiadów Panami, wolnymi ludźmi, szlachetnie urodzonymi (podobnie jak Ariowie szlachetnie urodzeni). Starożytna nazwa grecka naszego Państwa to Lachia (kraj Panów/Wybranych). W Sanskrycie Lech oznacza tyle, co pan, władca, król, pasterz czy bóg. Lechistan to państwo panów lub państwo bogów lub państwo pasterzy. Po persku do dzisiaj słowo Lah oznacza pana, boga i pasterza.

Warto odnotować, że słowo Leh/Lah znajduje się również na inskrypcjach na wielu Kurhanach w Europie i Azji. Oznacza się w ten sposób, że grobowiec należy do Władcy. Węgrzy zwą nas Lengyel i jest to połączenie dwóch słów: Lech i Angyel (Pan i Anioł). Również w całym regionie bliskowschodnim ten rdzeń LACH jest widoczny. Po hebrajsku słowo “Lah” ma ta same znaczenia i brzmi Elah. W liczbie mnogiej to Elahim, a w wersji staro-hebrajskiej brzmi Elohim.


Więcej u nas.....viewtopic.php?f=60&t=833&p=41439&hilit=Lechici+%E2%80%93+Lachy+%E2%80%93+Polachy+%E2%80%93+Polacy#p41439
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: abcd » sobota 26 mar 2016, 21:25

Temat przycichł nieco i może dobrze.
Próbuję go rozniecić, jednak jak wspomniałem w jednym z tematów nie pod kątem "mesjańskości/pasożyta, którego wszczepili nam ci, którzy chcą nas wyzuć z naszych korzeni", a pod kątem naszej prakultury, która pomimo zawieruchy dziejów wciąż opiera się dyktaturze aktualnie nam panujących ;) :lol: .

Ryszard Opara pisze:RP - Primum Non Nocere

Obrazek

POLSKA – Ziemia Obiecana.
23.03.2016 21:15

Obrazek

Polska to Kraj Wybrany. Problem polega na tym, że Polacy o tym nie wiedzą albo nie chcą wiedzieć. W ostatnich stuleciach, na skutek braku zgody narodowej, oraz manipulacji politycznych – postępuje agonia Naszego Kraju – jako Ojczyzny Polaków.

POLSKA – Ziemia Obiecana.(ZATAJONE przed POLAKAMI bogactwa Polski)...

Polska jest Krajem Wybranym. Problem polega na tym, że Polacy o tym nie wiedzą albo też i nie chcą wiedzieć – i poprzez ostatnich kilka stuleci, wskutek rozmaitych manipulacji wrogów zewnętrznych jak i wewnętrznych; poprzez brak zgody narodowej – w rezultacie jesteśmy świadkami agonii Naszego Kraju – jako Ojczyzny Polaków.

Przedstawiam podsumowanie geologiczne - „skarbów” Naszego Kraju.

Ku pokrzepieniu serc a otrzeźwieniu umysłów.

Ku przebudzeniu świadomości i ducha Polskiej Racji Stanu.

Polska jest zdaniem wielu geologów NAJBOGATSZYM krajem świata
, położonym w sercu Europy. Oczywiście na te bogactwa, które Pan Bóg dał Polakom jest wielu chętnych. Dlatego, być może na razie niewiele się na ten temat mówi. Ktoś przecież musi najpierw – wyprowadzić stąd – z „Ziemi Obiecanej” Polaków – albo w sposób „prawnie”... finansowy – zapanować nad krajem.

Złoża metali w okolicach Suwałk (tytan, wanad, żelazo i metale ziem rzadkich).

Zasobność: 1,5 mld ton rudy; Wartość samego tytanu to 355 mld $.
Całkowita wartość złoża przekracza 1 000 000 000 000 $ (1 bilion $).W USA - trylion dolarów. (Anglosasi na miliard mówią - bilion).

Wiadomo, że prócz 50 mln T tytanu, złoże to zawiera najwyższej jakości rudy żelaza (w całej Europie, włącznie ze Szwecją i Uralem złoża rud żelaza akurat pokończyły się) oraz ogromne ilości bezcennych dla techniki, innych - tzw. metali ziem rzadkich.

Bez tych metali nie jest możliwa żadna nowoczesna produkcja elektroniczna czy militarna.

Złoża molibdenu, wolframu, miedzi k/ Myszkowa (Jura Krakowsko-Częstochowska). Obok tych metali zawsze występuje złoto, srebro i selen. Zasobność –726 milionów ton); Wartość samego tylko molibdenu –14 520 000 000 $ (14,52 mld $)

Złoża niklu: Ząbkowice Śląskie. Obok niklu w złożach występuje złoto i platynowce. Zasobność- 14 mln ton; Wartość tylko niklu ok. 4 000 000 000 $ - (4,00 mld $).

Złoża wysokiej jakości węgla kamiennego Lubelszczyzna. Węgiel „zanieczyszczony” jest złotem. Zasobność – 40 mld ton; Wartość – 4 800 mld $ = 4,8 biliona $.

Złoża węgla brunatnego- Legnica. Zasobność: 15 mld ton; Wartość - 87,0 mld $.

Złoża złota w różnych lokalizacjach głównie na terenie Dolnego Śląska. Zasobność – 350 ton kruszcu; Wartość – 14,0 mld $.

Złoża miedzi i złota w rejonie jez. Odrzańskiego. Zasobność: Miedź – 8 mln ton.

Złoto – 100 ton kruszcu. Wartość razem 62,50 mld $.


Konwencjonalne (nie łupkowe) złoża gazu ziemnego, lokalizacja Ziemia Lubuska,
Wielkopolska i Podkarpacie. Zasobność - 1,7 bln m3. Wartość - 510 mld $.

RAZEM-5 847,02 mld $ = 5,847 biliona / w USA 5,847 tryliona $.

!!!(podsumowując tylko wartość tytanu ze złoża pod Suwałkami).

Jednak to wcale nie wszystko!!!.

Polska leży na ogromnym złożu ropy i gazu (w dodatku daleko wychodzącym w polski szelf bałtycki) bowiem twór geologiczny skał porowatych, który jak gąbka nasączony jest gazem i ropą, zaczynający się w Zatoce Perskiej, kończący w Morzu Północnym pomiędzy Szkocją i Norwegią osiąga swoją kumulację właśnie w Polsce!

Tylko, te ogromne złoża znajdują się na głębokości 5 km- Polska Płn-Zach oraz 7 km- Polska Płd-Wsch. Te głęboko położone złoża szacowane są na 650 mld ton, co daje 4764,5 mld baryłek. Złoża Arabii Saudyjskiej szacowane są tylko na 265mld baryłek Eksploatacja głębokich złóż jest dzisiaj z punktu widzenia technicznego możliwa.

Wartość tej ropy, biorąc pod uwagę obecne ceny wynosi – ok. 300 biliona $ czyli - w USA - 300 trylionów $).

Należy też dodać:

Polska leży w unikalnym zbiegu 4-rech płyt tektonicznych na terenach idealnych do produkcji najtańszej i najczystszej energii elektrycznej, powstającej z wyprowadzenia na powierzchnię gorących wód termalnych lub ogrzania wody o gorące skały do pary wodnej (geotermia) wystarczającej do napędu turbin elektrycznych.

Ten fenomen geotermalny jest w Polsce unikalny. Jego szacunkowa wartość w możliwości produkcji taniej energii elektrycznej i praktycznie darmowej energii cieplnej, w przeliczeniu na tony paliwa umownego – daje wartość co najmniej 70 razy większą niż wartość zasobów ropy i gazu pod dnem Morza Północnego!.

Ten fenomen geotermalny w Polsce odkryto w ramach wieloletniego programu badań. Sowieci tak przestraszyli tych informacji, że prof. Feliks Sokołowski (znany i ceniony w USA) polski geniusz geologii, miał zakaz... jakichkolwiek publikacji na ten temat !

Ogólnie uważa się, że Polska wykorzystując geotermię może szybko zwiększyć produkcję energii elektrycznej o 15 razy, natomiast pełne możliwości energetyczne naszego kraju to zwiększenie produkcji energii – 150 x! Polska może być naturalną potęgą energetyczną formatu światowego fundując niezależność energetyczną wszystkim ościennym krajom!.

Obecna polityka zdrajców stanu to zamykanie kopalń (gdzie jest udokumentowanych 16 mld ton wysokiej jakości węgla) by zrobić miejsce dla dotowanego węgla z Rosji oraz wyprzedaż polskich zakładów energetycznych państwowym firmom francuskim, które natychmiast podnoszą dla odbiorców ceny, jak również zachwycanie się drogą i nisko efektywną energetyka wiatrową, którą wciskają nam Niemcy.

Niemcy sprzedają nam stare wiatraki jednocześnie u siebie forsownie rozwijają energetykę opartą o spalanie węgla brunatnego i geotermię.

W Polsce wiele mówiło się o łupkach (Shale Gas); zatajając przy okazji informacje o ogromnych pokładach gazu naturalnego w podziemnych zbiornikach (Tighten Gas). Na takich zbiornikach stoją np. dwa miasta polskie: Poznań i Rzeszów. Ukrywając wiedzę o naszych bogactwach władza warszawska podpisała z Rosją maksymalnie niekorzystne umowy na dostawy gazu i ropy. Obecnie płacimy Rosji najwyższe na świecie ceny za ropę i gaz ( Cimoszewicz, Pawlak).

Powody polityczne zatajania przed Polakami bogactw naturalnych kraju są oczywiste. Oprócz przyczyn ogólnych (wygnanie polskiej młodzieży z kraju i eksterminacji Polaków wskutek głodowych rent i emerytur oraz żałośnie niskich zarobków; w historii politycznej świata jest to znana praktyka eksterminacji ekonomicznej, która umożliwia skuteczne zlikwidowanie całych narodów. - poprzez określone grupy interesów, które stosują - jako broń masowego rażenia - zniewolenie ekonomiczne.

Ogólnie cała polityka tzw. III RP to eksterminacja ekonomiczna plus drastyczny atak na dobre imię Polski i Polaków, czyli eksterminacja prawdy historycznej i godności osobistej i narodowej) również i równoległe bardzo konkretne przyczyny polityczne przez poprzednie rządy. Polska stała się dla nich "postawem sukna - każdy ciągnie w swoją stronę - tyle ile może tylko ukraść.

Wnioski nasuwają sie same - ale pozostawiam je Państwu.

Ryszard Opara
http://ryszard.opara.neon24.pl/post/130 ... a-obiecana
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

ODPOWIEDZ