Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 06 paź 2016, 10:02

0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 27 mar 2017, 21:56

C.K.Norwid

● "POLACY są wspaniałym narodem i bezwartościowym społeczeństwem"
● Dwa oblicza rywalizacji
● PUCHAR NARODÓW dla Polski


W każdym zamku Czasu żółta fala pełni rolę nadrzędną – bilansuje efekty kolektywnych działań, nakreśla kierunek rozwoju, nagradza, ale też wytyka błędy, do których nikt nie chce się przyznać. Pierwsze cztery dni Fali Żółtego WOJOWNIKA/Fali SOWY wskazały kluczową problematykę czwartego zamku Czasu.

Fala ZIEMI + Fala PSA + Fala NOCY = Fala WOJOWNIKA
kapitał wiedzy + doświadczenie + zamiar = światopogląd
Wspólnota/Rozłam + Lojalność/Zdrada + Plany/Presje = Strategia naprawy
Obrazek


► Dzień PIERWSZY, 20.03.2017 – 1 Cib/Wojownik, tematy dnia:
□ Zapowiedź przyspieszenia prac nad ustawą medialną po skandalicznej instrukcji niemieckiego potentata medialnego dla polskich dziennikarzy.
□ Wrocław: Pierwszy w Polsce proces o terroryzm przeciwko studentowi chemii, który podłożył bombę w autobusie.

► Dzień DRUGI, 21.03. – 2 Caban P/ Ziemia, tematy dnia:
□ Premier Szydło przekazała do RE postulaty Grupy Wyszehradzkiej.
□ Otwarty konflikt na linii prezydent – minister obrony. ● „Bomba” w rządzie, z opóźnionym zapłonem.
□ Min.obrony złożył do prokuratury zawiadomienie ws. podejrzenia popełnienia przestępstwa przez b.premiera Tuska, dot. zdrady dyplomatycznej z art. 129 kk. Zapytany przez dziennikarzy, czy to próba odwetu, oznajmił: „Żadne stanowisko w organizacji polskiej czy unijnej nie zwalnia z odpowiedzialności za tak poważne przestępstwa jak te, o które jest podejrzewany D.Tusk”.
□ Grecja zagroziła niepodpisaniem Deklaracji Rzymskiej, jeśli nie znajdzie się zapis o respektowaniu spraw socjalnych.

► Dzień TRZECI, 22.03. – 3 Etznab/ Zwierciadło, tematy dnia:
□ List otwarty byłych prezydentów, A.Kwaśniewskiego, L.Wałęsy, B.Komorowskiego, „potępiający eurosceptyczną i konfrontacyjną politykę rządu wobec Unii” przed szczytem unijnym w Rzymie. ● Atak na rząd w takim momencie godził w interes Polski. Panowie prezydenci, atakując własny kraj i naród, sami wystawili sobie świadectwo.
□ KE: Debata o stanie praworządności w Polsce. Peany pochwalne eurodeputowanych PO, R.Thurn i M.Boni, dla wiceprzew. KE, F.Timmermansa, za jego obiektywizm, stanowczość, spokój i słuszne ataki na polski rząd. [?!]
□ Londyn: Atak terrorystyczny na moście Westminsterskim i próba staranowania bramy wjazdowej na teren parlamentu brytyjskiego.

► Dzień CZWARTY, 23.03. – 4 Cauac/ Wicher, temat dnia:
□ Sondaż TNS dla „GW”: Drastyczny spadek poparcia dla PiS.
□ Wystąpienie premier Szydło: Polska nie podpisze Deklaracji Rzymskiej bez uwzględnienia przez Unię czterech projektów postulatów.
□ KE: Presje na Polskę i zapowiedź kar za odmowę przyjęcia imigrantów muzułmańskich. Polski rząd nie zmieni stanowiska w tej sprawie. Spośród krajów unijnych Polska świadczy największą pomoc finansową na miejscu w Syrii.
□ Ukraina: Pożar arsenału po ataku terrorystycznym z użyciem dronów.
□ Antwerpia: Policja udaremniła atak terrorystyczny; zamachowiec chciał wjechać w tłum.
● Reaumując: Dla Europy i Polski główną problematyką są kwestie bezpieczeństwa, integralności unijnej na równych zasadach, podwójnej moralności, terroryzmu.

BAZA WYJŚCIOWA PRZYGOTOWANA


● FAZA AKTYWNYCH DZIAŁAŃ, od 24 do 29 marca. – WSZYSTKO może się zdarzyć. NIC nie jest z góry przesądzone.

► Dzień PIĄTY, 24.03. – 5 Ahau/ Słońce/Solarny autorytet, temat dnia:
□ Watykan: Spotkanie papieża z przywódcami z okazji 60. rocznicy Deklaracji Rzymskiej. W przemówieniu Franciszek nawiązał do wartości ojców założycieli Europy, a potem odniósł się do obecnych wyzwań. Wspomniał o kryzysie ekonomicznym dekady, kryzysie rodziny, kryzysie ustalonych wzorców społecznych, powszechnym «kryzysie instytucjonalny» i kryzysie migracyjnym. Na koniec papież zaprosił Stary Kontynent do „ponownego odnalezienia nadziei”. „W tym celu należy odkryć w sobie „ducha rodziny”. Narody i państwa europejskie powinny skupić się na tworzeniu jedności w różnorodności szanującej każdą ze swoich części składowych oraz przywiązującej odpowiednią wagę do całości. Nadzieja dla Starego Kontynentu wypłynie z wzajemnej solidarności między jego mieszkańcami, z inwestowania w pełny rozwój człowieka i w pokój, z odrzucenia strachu oraz otwarcia na młodych, na przyszłość”. ● Część „ojców” współcześnej Europy była tym najwyraźniej znudzona, jeden przysypiał. Po spotkaniu zrobiono pamiątkowe zdjęcie z papieżem. D.Tusk wrzucił je do sieci i użył do gry politycznej, nie szczędząc złośliwości wobec premier Szydło. – Sam wystawił sobie świadectwo. – Smutne, niepotrzebne...

► Dzień SZÓSTY, 25.03. – 6 Imix/ Smok/Solarny autorytet, temat dnia:
□ Rzym: Jubileuszowy szczyt unijny; podpisanie nowej Deklaracji Rzymskiej. (Traktaty Rzymskie podpisano 25.03.1957, w dniu z kinem 141 C, 11 Imix/Czerwony Smok, Fala Małpy, w kręgosłupie Tzolkin.)
□ Warszawa: Marsz opozycji z flagami unijnymi pod hasłem „Kocham cię Europo”.

► Dzień SIÓDMY, 26.03. – 7 Ik/Wiatr, temat dnia:
□ Niemiecki „Der Spiegiel" przyznał: „To dzięki uporowi Polski z deklaracji rzymskiej wykreślono zapis o Europie dwóch prędkości”.
□ Słowenia, Planica: Polscy skoczkowie zdobyli PUCHAR NARODÓW, pierwszy raz w historii skoków narciarskich. K.Stoch zajął drugie miejsce w klsyfikacji generalnej Pucharu Świata. ● Gra fair play. Sukces i skromość. Piękna ENERGIA. Wzór do naśladowania dla wszystkich !


Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 25.03.2017, sobota
dzień Limi /czakra splotu słonecznego
Kin 202, 7 Ik/Wiatr
Fala Wojownika/Fala SOWY


http://maya.net.pl/opinie.php?LANG=pl&sub=listy&id=814
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 29 mar 2017, 16:36

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 30 maja 2017, 21:45

2.3 Dlaczego niemieccy hitlerowcy dokonali inwazji na Polskę 1.9.1939. Car. Mariusz Szczytyński
https://youtu.be/_odWnMEf0mA
https://www.youtube.com/watch?v=_odWnMEf0mA

Opublikowany 28 wrz 2015

Seria filmów historycznych omawiających tematy związane z przeszłością, ale powiązane z teraźniejszością, o których mało kto mówi.
Właśnie odpowiedź na zadane w tytule pytanie spowodowała spotkania Beaty Andrejas i Mariusza Szczytyńskiego we Wrocławiu.
Mariusz Szczytyński blog: https://redoctobermsz.wordpress.com/
https://twitter.com/KrolewskaTV
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 13 cze 2017, 22:16

Wybaczcie ale nie przeczytałem tego artu do końca, nie dałem rady.
Może znajdzie się ktoś, kto temu wyzwaniu podoła.
W artykule Rafał Gawrońskie przedstawie swoje widzenie "wybraństwa Polski" przez bogi jakieś ;) :

monitorpolski pisze:Polacy narodem wybranym. Co zrobią syjonistyczni Żydzi?
28 listopada 2011

Obrazek

Choć staram się unikać tematów religijnych, to dzisiaj postanowiłem uczynić wyjątek – z uwagi na rangę poniższych informacji. Dziennikarz Rafał Gawroński przez ponad rok badał sprawę objawień Maryjnych księdza Giulio Mancinellego z 1610 roku. Jeśli opublikowane informacje są prawdziwe, to historia świata może być zupełnie inna niż to się nam przedstawia. Nie da się ukryć, że sprawa Polaków jako narodu wybranego, będzie problemem dla syjonistycznych Żydów, którzy uzurpują sobie prawo nie tylko do Izraela, ale i do całego świata, jako darowanego im przez Boga.

Autor pisze: „I tak z pomocą Najświętszej Maryi Panny, naszej Królowej ocaliliśmy Europę już kilka razy: przed muzułmanami w bitwie pod Wiedniem w roku 1683 oraz przed barbarzyńcami cywilizacyjnymi w 1920 roku”. Nie wiem czy nie posunę się za daleko twierdząc, że kolejnym skutkiem przypisanej roli naszego narodu jako wybranemu, było to, że w 2009 roku Polska uratowała świat przed pandemią ptasiej grypy, która miała być spowodowana skażonymi szczepionkami na świńską grypę, a więc uratowała miliony ludzi przed śmiercią! Być może w naszych wspólnych działaniach, byliśmy kierowani Siłę Wyższą?

Polacy Narodem Wybranym

Rafał Gawroński

My, Polacy będziemy się za takich barbarzyńców cywilizacyjnych modlić w miejscach objawień Maryjnych, Krakowie, Gietrzwałdzie i innych miejscach. W kontekście naszego czynnego zaangażowania się w walkę ze złem znajdują właściwy sens inne słowa kard. Hlonda: « Polska nie zwycięży bronią, ale modlitwą, pokutą i wielką miłością bliźniego i Różańcem; Polska ma stanąć na czele Maryjnego zjednoczenia narodów;

„Polacy Narodem wybranym”
Tego określenia mnie nie uczono w szkole i na lekcjach religii również. Jednak pamiętam moją nauczycielkę od historii która kazała mi wyjść za drzwi gdy przerabialiśmy temat: „Napaść hitlerowskich Niemiec na Polskę”. Podniosłem rękę i nauczycielka powiedziała: „Proszę Gawroński” udzielając mnie głosu. Ja wstałem i oznajmiłem, że w temacie brakuje słowo Rosja, a temat powinien brzmieć prawidłowo „Napaść hitlerowskich Niemiec i Rosji na Polskę”.

Spokojnie zapytała skąd ja to wiem: „Odpowiedziałem od Ojca”. W klasie zaczął się mały szum, ale nic nie normalnego tylko kilka dyskretnych słów między kolegami i koleżankami. Szybka reakcja nauczycielki od historii, która skwitowała: „Gawroński jeżeli tak dobrze znasz historię to wyjdź za drzwi”. Lekcje przesiedziałem za drzwiami. Na następnej lekcji historii dalej wałkowaliśmy ten temat II wojny światowej. Tym razem inaczej się odbyło. Na wstępie przed odczytaniem listy obecności z dziennika nauczycielka zapytała czy dalej podtrzymuje moje twierdzenie z poprzedniej lekcji w kwestii kto na kogo napadł w czasie II wojny światowej. Rozradowany wstałem i z uśmiechem oznajmiłem, że tak podtrzymuję iż Rosja z Niemcami napadli na Polskę. Nic nie mówiąc palcem wskazała drzwi. Wyszedłem.

Przez jakiś czas byłem klasowym bohaterem i nie zdawałem sobie z powagi sytuacji zwłaszcza, że dyrektorem szkoły był nauczyciel fizyki zagorzały komunista. Zdziwiło mnie również, że na wywiadówce nie było słowem o tym incydencie. Było to na przełomie lat 60 i 70-tych. Dzisiaj mile wspominam tę nauczycielkę w końcu mogłem wylądować u debila komunisty, a tak się nie stało i cała sprawa pozostała tylko w kręgu klasy i rodziny.

Opisałem ten epizod z mego szkolnego żywota aby Szanownym czytelnikom przybliżyć element dezinformacji władzy stosowany od czasu pojawienia się reżimów totalitarnych w Europie.

Dlaczego władzy zależy na ukrywaniu prawdy ? Odpowiedź może być tylko jedna: Ich władza nie jest władzą prawdy tylko władzą oszustów innymi słowy kryminalna.

Tutaj dochodzimy do sedna dzisiejszego tematu czyli Narodu Wybranego.

My Polacy mamy świadectwo i tytuł Narodu Wybranego bezpośrednio od samej Matki Jezusa, którego żydzi przyzwolili ukrzyżować. Jezuita ks. Giulio Mancinelli 14 sierpnia 1608 roku jest świadkiem objawienia w dniu szczególnym dla kościoła w wigilię Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny matki Jezusa. W dalekim Neapolu w klasztorze Gesu Nuovo Matka Boga wypowiedziała te słowa do księdza pytając:

„Dlaczego nie nazywasz mnie Królową Polski ?

Ja to królestwo bardzo umiłowałam i wielkie rzeczy dla niego zamierzam, ponieważ osobliwą miłością ku mnie pałają jego synowie.”

O objawieniu powiedział swym przełożonym, że wspaniały i dziwny obłok, wychodzący jakoby z morza, który zbliżał się ku niemu zobaczył i jak z obłoku powstała piękna postać Dziewicy Niepokalanej z Dzieciątkiem Jezus na ręku, okryta w królewską purpurę, a u kolan Jej klęczał młody jezuita, aureolą okolony: – Wniebowzięta Królowa! – opowiedział jezuita ks. Juliusz Mancinelli i osunął się na kolana. Bogarodzica, nasza Królowa spojrzała na klęczącego u Jej kolan, św. Stanisława Kostkę, a potem na ks. Mancinellego i rzekła:

– Jemu tę łaskę dzisiejszą zawdzięczasz, Juliuszu mój! Wskazując na św. Stanisława Kostkę.

A pytającym go braciom zakonnym opowiadał, modląc się zarazem:

– Królowo Polski
módl się za nami. Matka Boża wielkie rzeczy dla Polaków zamierza.

Zdziwił się Neapol, Rzym i świat chrześcijański wraz z Papieżem ponieważ rzecz była niesłychana gdyż żadnemu narodowi w całym świecie łaska taka nie była ani przedtem ani do tej pory przez Matkę Boża okazana i udzielona.

Przybył zatem ks. Mancinelli do Krakowa z błogosławieństwem Papieża aby Królowi i Polakom swe objawienia osobiście oznajmić, że Królowa Polski Matka Boga pragnie szczęścia dla Polaków.

W dniu 8 maja 1610 roku modląc się przed trumną św. Stanisława patrona Polski dziękując Bogu tymi słowy: Dziękuję Bogu, że ona jest taką urodzajną rodzicielką Świętych, skarbiąc sobie ten przywilej i chwałę, że Kościół cały ją nazywa: „ Polską, Bożą Winnicą i Królestwem Bożym” i woła do niej z uznaniem i miłością: „Ciesz się Matko, Polsko, żyzna w obfite błogosławionych potomstwo” – Gaude Mater Polonia, prole foccunda nobillis !

Powtarza jezuita z dalekiego Neapolu. Gdy tak modlił się w czasie Mszy Świętej na Wawelu za pomyślność

Królestwa Polskiego ujrzał w wielkiej postaci Maryję w królewskim majestacie, jakiej nigdy dotąd nie widział, po czym Bogurodzica tymi słowy zwróciła się do niego:

„Jam jest Królowa Polski, Jestem Matką tego Narodu, który jest mi bardzo drogi, więc wstawiaj się do mnie za nim i o pomyślność tej ziemi błagaj nieustannie, a Ja ci zawsze będę, jakom jest teraz, Miłościwą.”

Objawienia w Neapolu i Krakowie zostały potwierdzone przez Papieża Aleksandra VII. Papież tymi słowy zwrócił się do Króla Polski Jana Kazimierza:

„Maryja was wyratuje, toć to Polski Pani. Jej się poświęćcie, jej oficjalnie ofiarujcie, Ją Królową ogłoście, przecież sama tego chciała.”

Na wieczną pamiątkę objawień Wawelskich jezuity ks. Juliusza Mancinellego koronę na iglicy Kościoła Mariackiego w Krakowie założono w dziesiątą rocznicę wzięcia go do nieba przez samą Maryję dnia 14 sierpnia 1618 roku. A było to tego samego dnia i tak samo wieczorem gdy równo 50 lat wcześniej Maryja zabierała św. Stanisława Kostkę.

Obecna korona na iglicy Kościoła to druga ufundowana w 1666 z okazji 10-lecia ślubów Króla Polski Jana Kazimierza złożonych we Lwowie.

Wiele jest świadectw łask Bożych dla nas Narodu Wybranego. Jedną z nich jest fakt, że niezwłocznie po objawieniach na Wawelu nastąpiła wygrana bitwa pod Kłuszynem, która miała miejsce 4 lipca 1610 w niespełna dwa miesiące od objawień w Krakowie. W wyniku poniesionej klęski bojarzy zdetronizowali cara Wasyla Szujskiego i obwołali carem królewicza polskiego Władysława, syna Zygmunta III Wazy, a Żółkiewski wkroczył do Moskwy

W tym roku przypadła 400 setna rocznica tamtych wydarzeń ukrywanych przez popleczników carskich i komunistycznych. 29 października 1611 r. wielki wódz i mąż stanu hetman Stanisław Żółkiewski, zdobywca Moskwy, przywiódł do Warszawy wziętych do niewoli cara Rosji Wasyla IV, jego żonę carycę Katarzynę, dowódcę armii rosyjskiej – wielkiego kniazia Dymitra oraz następcę moskiewskiego tronu wielkiego księcia Iwana. Przemawiający w imieniu króla, podkanclerz Feliks Kryski przypomniał, że to Rosjanie napadli na Polskę pierwsi po czym nastąpił Hołd Ruski.

I tak z pomocą Najświętszej Maryi Panny, naszej Królowej ocaliliśmy Europę już kilka razy: przed muzułmanami w bitwie pod Wiedniem w roku 1683 oraz przed barbarzyńcami cywilizacyjnymi w 1920 roku.

Wywyższyła nas Polaków Królowa Nieba wejrzawszy na pokorę naszą, na męczeństwo przodków naszych, na świętość naszych świętych i nasze szczere chęci zupełnie oddane sprawie Bożej.

Ponownie jednak zagrażają Polsce i Polakom zbrodniarze stosujący wyrafinowane techniki medialne oraz wykorzystując zmęczenie Narodu doznanymi represjami i terrorem totalitarnym.

Pójdźmy wszyscy Polacy do Najświętszej Maryi Panny, Królowej naszej na Wawel w miejsce objawienia, które miało miejsce 8 maja 1610 roku i prośmy o uwolnienie naszej ukochanej Ojczyzny od zbrodniarzy cywilizacyjnych sprawujących władzę w Polsce. Uznajmy Jej syna Jezusa za Króla Polski i Polaków.

Już Prymas August Hlond ostrzegał i deklarował : „Kiedy Niemcy pozbędą się wreszcie swych zaborczych zamiarów, kiedy wyleczą się z Drang nach Osten, kiedy naprawią szkody, jakie zadali narodowi polskiemu i dadzą pełną gwarancję bezpieczeństwa, kiedy zdecydują się całkiem szczerze na życie w zgodzie i braterstwie ze swymi sąsiadami wschodnimi, wtedy postawa Polski wobec Niemiec będzie zgodna z jej tradycją pokojową i nacechowana duchem współpracy nad pokojem w świecie.

Kard. August Hlond pozostawił nam Polakom również testament o zwycięstwie odniesionym przez Maryję: « Nil desperandum! Nihil desperandum! Sed victoria, si erit – erit victoria Beatae Mariae Virginis. In hoc certamine, quod certatur inter satanicos conventus et Christum, aliquis eorum, qui se credebant vocatos esse, revocatur in altum et erit sicut Deus ipse disponet ».

Tłumacząc jego słowa: « Nie traćcie nadziei. Nie traćcie nadziei. Lecz zwycięstwo, jeśli przyjdzie – będzie to zwycięstwo Najświętszej Maryi Panny. W tej walce, która się toczy między gromadą szatanów a Chrystusem, tych, którzy wierzą, że są wezwani, Bóg wezwie na głębię i będzie tak, jak chce sam Bóg ».

Prymas dodał także: « Walczcie z ufnością. Pod opieką błogosławionej Maryi Dziewicy pracujcie
Zwycięstwo wasze jest pewne. Niepokalana dopomoże wam do zwycięstwa ». Odwoływali się do tych słów Prymas Wyszyński, często cytował je również Jan Paweł II; wzmiankę o nich znajdziemy w jego testamencie. Pontyfikat i cudowne ocalenie Jana Pawła II jest zawarte w dwóch słowach:« Totus Tuus » z łac. « Cały Twój » i jako dewiza papieża Jana Pawła II, kilkakrotnie została powtórzona w jego testamencie. Jest ona cytatem z modlitwy z Traktatu o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny św. Ludwika Marii Grignion de Montfort (1673-1716). Modlitwa ta brzmi:

Totus Tuus ego sum et omnia mea Tua sunt. Accipio Te in mea omnia. Praebe mihi cor Tuum, Maria.

A po polsku brzmi: Jestem cały Twój i wszystko, co moje, do Ciebie należy. Przyjmuję Ciebie całym sobą. Daj mi Swoje serce, Maryjo.

My Polacy jesteśmy Narodem Wybranym i każdy kto w to wątpi niech czym prędzej zmieni swą przynależność Narodową Polską np. na przynależność Społeczną Kolorową lub inną. O tym, że jesteśmy Narodem Wybranym wiemy od samej Matki Jezusa, a wiedza o przeznaczeniu Polaków do tej pory jest ukrywana lub manipulowana. Wzbudza to uzasadnione podejrzenia graniczące z pewnością, iż mordowanie Polaków jest niczym innym jak realizowaniem doktryny religijnej i niezależnej od tego kto sprawuje władzę w Rosji czy obecne środowiska które poprzez celowe i nadmierne zadłużanie Polski i Polaków pragną nas Naród Wybrany zniewolić na wiele pokoleń pałając żywą nienawiścią do naszego Narodu i naszego Zbawiciela.

Niech pomyśli jeden z drugim przez chwilę o gniewie jaki na siebie i swych potomków ściąga napadając na nas Polaków wraz z uzbrojonymi policjantami, ponieważ czynna napaść na oblubieńców Matki Jezusa nigdy nie pozostała bezkarna.

My, Polacy będziemy się za takich barbarzyńców cywilizacyjnych modlić w miejscach objawień Maryjnych, Krakowie, Gietrzwałdzie i innych miejscach. W kontekście naszego czynnego zaangażowania się w walkę ze złem znajdują właściwy sens inne słowa kard. Hlonda:

« Polska nie zwycięży bronią, ale modlitwą, pokutą i wielką miłością bliźniego i Różańcem; Polska ma stanąć na czele Maryjnego zjednoczenia narodów;

Zachód oczyszczając się ze zgnilizny, z podziwem na nas patrzeć będzie;

Trzeba ufać i modlić się;

Jedyna broń, której używając Polska odniesie zwycięstwo – to Różaniec;

Ona tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi może narody będą karane za swą niewierność względem Boga;

Polska będzie pierwsza, która dozna opieki Matki Bożej; Maryja obroni świat od zagłady zupełnej; Polska nie opuści sztandaru Królowej Nieba;

Całym sercem wszyscy niech się zwracają z prośbą do Matki Najświętszej o pomoc i opiekę pod Jej płaszczem;

Nastąpi wielki triumf Serca Matki Bożej, po którym dopiero zakróluje Zbawiciel nad światem przez Polskę ».

Kończąc pragnę zapytać: czy ktoś z Szanownych czytelników zna powód abym ja, Polak oraz wszyscy Polacy nie wierzyli Papieżom, Prymasom Polski, że jesteśmy z Królewskiego szczepu Narodu Wybranego?

Ostatnie badania genetyczne przeprowadzone przez grupę międzynarodowych naukowców z Uniwersytetu Stanford w USA potwierdziły tylko, że naród Polski od jednego ojca wywodzi się, a historia nasza sięga 10 700 lat. Nauka jednak wspiera wiarę i opublikowane w Journal of Genetic Genealogy, 5(2):137-159, 2009 najnowsze odkrycie przez genetyków polskiej haplogrupy R1a1a7 męskiego chromosomu Y- DNA, potwierdziło tylko głoszone od pokoleń z ojca na syna, prawdę o naszym wspólnym pochodzeniem z resztą Słowian. Okazało się bowiem, że Polacy zamieszkują swoją ziemię, ukochaną Ojczyznę od zawsze, od przeszło 10 tys. lat.

Chcę być Polakiem w Polsce i nikt tego nawet siłą nie zmieni abym uznawał kryminalnych polityków którzy publicznie oświadczają, że cyt:”Polskość to nienormalność – takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać, a zrzucić nie potrafię (nie chcę mimo wszystko?), wypaliły znamię i każą je z dumą obnosić. Więc staję się nienormalny, wypełniony do granic polskością


Dla nas kryminalizacja władzy czyli mordowanie Prezydentów RP, okradanie rolników z zabytków wpisanych do Rejestru Zabytków, okradanie z dopłat unijnych to nienormalność!!! Nawet gdy zgodnie z obowiązującym prawem rolnicy upominają się na forum Parlamentu Europejskiego w formie Petycji zamyka się ich do więzienia (zob. Petycja 1248/2007 do PE).

To jest nienormalność połączona z szaleństwem i barbarzyństwem cywilizacyjnym !!!

Królowo Polski módl się za nami.

Rafał Gawroński, http://poloniae.wordpress.com/
Autor jest prezesem Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce.

Powyższy tekst pojawił się także na stronie ks. dr Piotra Natanka: http://www.piotrnatanek.pl/polacy-narodem-wybranym oraz w Gazecie Warszawskiej.
https://monitorpolski.wordpress.com/201 ... zni-zydzi/
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 04 wrz 2017, 22:08

Polska Edenem. Naród polski w drodze ku Bogu. Świadomość DNA budzi się!

https://www.youtube.com/watch?v=MIY17z3Xi28

Opublikowany 4 wrz 2017

I to prawda. Ale też prawda jest to, że procesy zmian DNA przebiegają tylko u ludzi rozwijających się duchowo, a nie u tych o tym tylko rozprawiających. I nie mówimy tu wyłącznie o energetycznej metamorfozie, której ezoteryka w ogóle nie pojmuje, ale mówimy także o obudzeniu duchowym, czyli o ludziach utrzymujących także aktywne połączenie z własnym duchem. By tak się stało, trzeba nie tylko mieć obudzone jasnowidzenie i zmodyfikowane na start DNA, ale i dokładnie wiedzieć, o co toczy się gra. Najprościej oczywiście stać u źródła i tam pobierać nauki. A tym źródłem jest Eden ze stolicą Oriin. Pierwsi mieszkańcy i obywatele Edenu już w Oriinie pobierają nauki i swoją skromną jeszcze wiedzą chętnie dzielą się podczas organizowanych u siebie wahadełkowań. A to jest właśnie początek EDENU...:) Początek wielkich zmian, zmiany człowieka na człowieka PRAWDZIWEGO...
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 13 wrz 2017, 15:15

Warsztaty z ZJ Popko 2017. Co to znaczy Eden, czyli Nowy Dom Polaków

https://www.youtube.com/watch?v=NCSn4NmtIIo

Opublikowany 12 wrz 2017

Jest to krótkie, choć treściwe wprowadzenia w arkana wiedzy o ludzkiej energetyce, o tym czym jest człowiek i jak funkcjonuje w świecie energetycznej iluzji. Autor podpowiada, o co chodzi z proroctwem dotyczącym przyszłości, a konkretnie z Edenem, czyli z uczynieniem z Polski kraju mlekiem i miodem płynącym. Wykłada, o co w tym wszystkich chodzi i jak do tego doprowadzić.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 16 wrz 2017, 08:46

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 19 lut 2018, 23:11

ORĘDZIE DO POLAKÓW - Halina Fiećko - 19.02.2018 r.

https://youtu.be/XWXod-2AR40
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Jancio
Posty: 899
Rejestracja: wtorek 16 sie 2016, 18:18
x 2
x 47
Podziękował: 639 razy
Otrzymał podziękowanie: 1085 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: Jancio » wtorek 20 lut 2018, 12:43

Grunt to mieć o sobie dobre mniemanie :lol:
0 x


Podążając za stadem podążasz za dupkami.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 26 lis 2020, 20:19

146. CHRYSTUS NARODÓW - KARMICZNY CYKL POLAKÓW

https://youtu.be/DvlD3ux8VCg
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 31 gru 2020, 17:11

POLSKA- PAW CZY ORZEŁ NARODÓW ? - SŁOWIANIE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

https://youtu.be/7HfEQA87Jwg
1 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: POLSKA - czy jesteśmy narodem wybranym?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 19 maja 2021, 09:38

od Polski się zacznie.. :?:


Od Polski Zależą Losy Świata! "Jeden z Nich" Ujawnia Prawdziwy Cel Polskiego Ładu Ator Przepowiednie
112 470 wyświetleń•16 maj 2021


https://youtu.be/1Gznb5CBhtc
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ