Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Holokaust Słowian

Awatar użytkownika
Kriestovo Nysian
Posty: 790
Rejestracja: wtorek 20 sie 2019, 20:30
Lokalizacja: Nysa
x 26
x 57
Podziękował: 486 razy
Otrzymał podziękowanie: 1759 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: Kriestovo Nysian » wtorek 15 paź 2019, 18:53

Jezuicka przysięga zniszczenia Polski Jagiellonów - Paweł Szydłowski.

Dla tematu filmu przedstawiam obraz i zdjęcie z wystawy w Nyskim Muzeum. Na obrazie sam Ferdynand Waza/Habsburg, głowa Jezuitów, Wielki Mistrz Zakonu Krzyżackiego, pierwszy obcy biskup Nysy. Został biskupem po śmierci Ludwika Jagiellończyka pod Mochaczewem, w Nysie wprowadził terror i tzw. "Procesy o Czary", gdzie oskarżonych w tym małe dzieci palono żywcem na stosie a później w piecu krematoryjnym. Na obrazie pisze iż był to główny biskup katolicki Polski i Szwecji!!! Przysięga Jezuitów zaprezentowana przez Pawła Szydłowskiego wszystko wyjaśnia i są to fakty historyczne, które w Nysie miały miejsce.

Dla ciekawostki związanej z tematem mogę napomknąć, iż słowo "czarownica" pochodzi z Nysy jest to połączenie słów "czaro" "w" "nica/nysa".

Kalendarium i galeria zdjęć z Jezuickich procesów w Nysie: http://czarownice.3bird.pl/miejsca-nysa.html

https://youtu.be/_Pv-BLx5amg
Załączniki
Ferdynand_Waza_Habsburg_Ludobujstwo_Nysan.jpg
Ferdynand_Waza_Habsburg_Ludobujstwo_Nysan.jpg (65.39 KiB) Przejrzano 10554 razy
Nysa_Procesy_Mieszkancow1.jpg
Nysa_Procesy_Mieszkancow1.jpg (349.48 KiB) Przejrzano 10554 razy
0 x



Awatar użytkownika
Kriestovo Nysian
Posty: 790
Rejestracja: wtorek 20 sie 2019, 20:30
Lokalizacja: Nysa
x 26
x 57
Podziękował: 486 razy
Otrzymał podziękowanie: 1759 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: Kriestovo Nysian » piątek 29 lis 2019, 01:01

Smutny koniec Lechii - przedstawienia naścienne w Meteorach z tzw. "przyjmowania chrztu", który się odbył w XVI wieku wraz z "zarazą" i wybiciem Jagiellonów, Piastów, Przemyślidów i Rurykowiczów.
Załączniki
Meteory1.jpg
Meteory1.jpg (92.93 KiB) Przejrzano 10454 razy
Meteory3.jpg
Meteory3.jpg (96.38 KiB) Przejrzano 10454 razy
Meteory5.jpg
Meteory5.jpg (90.12 KiB) Przejrzano 10454 razy
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 31 gru 2019, 18:37

FOLIARZE- FILM DOKUMENTALNY UJAWNIAJĄCY PRÓBĘ LUDOBÓJSTWA POLAKÓW

Foliarze to rzetelny i obiektywny materiał o zagrożeniach technologicznych.
https://youtu.be/S_DCtMkLgMQ
1 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 01 sty 2020, 22:36

Oblukałem od deski do deski.
Tu już nie wystarczą orgonity. Tu trzeba czegoś konkretniejszego, skoro tzw. nasi przedstawiciele nie... chcą reagować.
Być może radykalizuję się ale co innego proponujecie?
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Kriestovo Nysian
Posty: 790
Rejestracja: wtorek 20 sie 2019, 20:30
Lokalizacja: Nysa
x 26
x 57
Podziękował: 486 razy
Otrzymał podziękowanie: 1759 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: Kriestovo Nysian » niedziela 05 sty 2020, 04:23

Czapka Pomorska - narzędzie stosowane przez katolicką inkwizycje do torturowania Słowian na pomorzu.

Link: http://katostwo-nyskie.pl/index.php?men ... ska_01.jpg
Załączniki
184F5FB7-81D7-4109-8004-BA267AB329CE.jpeg
184F5FB7-81D7-4109-8004-BA267AB329CE.jpeg (43.1 KiB) Przejrzano 10218 razy
0 x



Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: azo » niedziela 05 sty 2020, 12:42

abcd pisze:
środa 01 sty 2020, 22:36
Być może radykalizuję się ale co innego proponujecie?
Trudno w to uwierzyć bo większość skutków jest poza zasięgiem Naszych zdolności poznawczych ale naprawdę wszystko ma swoje złe i dobre strony.
Moje myślenie idzie w takim kierunku. Gdzieś dużo było mowy o tym, że radioaktywność też nie jest szkodliwa dla Ludzi czystych energetycznie czyli bez blokad czy traum i Oni nie chorują na choroby popromienne nawet po takiej ekspozycji, która innych zabije. Więc na pewno jednym ze sposobów jest większa dbałość o własne zdrowie i rozwój. Zamiast domagać się "zamykania okien w całym pociągu bo jako jedna osoba w tym pociągu jestem nadwrażliwa na przeciąg" trzeba wziąć odpowiedzialność za jakość Swojego zdrowia. Celowo to przerysowałam a nie dlatego, że lekceważę ilość Ludzi, którzy już z tego powodu cierpią i chorują. Chodzi Mi o to, żeby mieć więcej wiary, że naprawdę nawet Ja mogę coś z tym zrobić i wyjść ze Swojej choroby.

Jak sądzę podobnie jak z radioaktywnością może być i z tą emisją. Więc Nasze działania powinny iść na kilku płaszczyznach jednocześnie paradoksalnie całkiem sobie przeciwstawnych. Powiedzmy tak. Fizycznie - zdecydowanie przeciwdziałać powstawaniu i umieszczaniu tych wszystkich emiterów w pobliżu Naszych domów bo że są szkodliwe dla większości to nie ma wątpliwości. Emocjonalnie - kompletnie się tym nie przejmować ani nie bać a nawet cieszyć się z takiego wyzwania i zaproszenia do podniesienia Swoich wibracji. Mentalnie - szukać sposobów na ochronę słabszych bo zawsze jest na wszystko jakiś sposób (może te drewniane domy z drewna księżycowego? Albo chociaż grube boazerie? skoro w miastach na potęgę wycięto drzewa bo przeszkadzały w rozprzestrzenianiu się tych fal... ;)) i szukać sposobów na wyciągnięcie z tego korzyści również zdrowotnych. Nie wszyscy chorują jednak. Kto nie choruje i dlaczego, kto zaczyna chorować i dlaczego. Co mogę zrobić, żeby ta Moja choroba okazała się tylko "posłańcem wiadomości o Mnie" a nie żadnym "dopustem", z którym nic nie mogę zrobić. Duchowo - łączyć to wszystko razem w spójną całość.

Przejmujemy się wrogiemu zdrowiu wzrostowi szkodliwego dla Nas promieniowania. Jednocześnie cieszymy się wzrostem energii światła i fal Szumana. Ignorujemy fakt, że przecież tak naprawdę to są tylko dwa bieguny tego samego i jeden bez drugiego nie zaistnieje.
0 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
Kriestovo Nysian
Posty: 790
Rejestracja: wtorek 20 sie 2019, 20:30
Lokalizacja: Nysa
x 26
x 57
Podziękował: 486 razy
Otrzymał podziękowanie: 1759 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: Kriestovo Nysian » sobota 25 sty 2020, 04:35

Rozciskanie przez katów ciała światłego Stanisława (z obrazu w bibliotece Pawlikowskich).

Atakujący wtedy naszą ziemię z zachodu sascy oprawcy uzyskali sobie na stałe nowy przydomek - "katy lihów".

...
Załączniki
katy_likow_biblioteka_pawlikowskich.jpg
katy_likow_biblioteka_pawlikowskich.jpg (136.08 KiB) Przejrzano 10025 razy
1 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 25 sty 2020, 08:05

Należy więc domniemywać że słowo kat, ma swój źródłosłów od kato-lic



Pozdrawiam - THoTal :)
2 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 25 sty 2020, 08:31

..tak, później zmienili taktyke-
Obrazek
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kriestovo Nysian
Posty: 790
Rejestracja: wtorek 20 sie 2019, 20:30
Lokalizacja: Nysa
x 26
x 57
Podziękował: 486 razy
Otrzymał podziękowanie: 1759 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: Kriestovo Nysian » piątek 31 sty 2020, 09:11

„Łowy na ludzi: apostolstwo krzyżackie” - czasy wprowadzania katolicyzmu w 15/16 wieku na obrazie Wojciecha Kossaka.

Link do obrazu: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:WKossak032.jpg

...
Załączniki
6B02BB83-8A43-449F-BE6D-F7422E380ED6.jpeg
6B02BB83-8A43-449F-BE6D-F7422E380ED6.jpeg (195.15 KiB) Przejrzano 9908 razy
1 x



Awatar użytkownika
Kriestovo Nysian
Posty: 790
Rejestracja: wtorek 20 sie 2019, 20:30
Lokalizacja: Nysa
x 26
x 57
Podziękował: 486 razy
Otrzymał podziękowanie: 1759 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: Kriestovo Nysian » niedziela 02 lut 2020, 13:00

WYDAŁEM KOMENDĘ - I ROZKAZAŁEM BY KAŻDY
KTO POWIEDZIAŁ CHODŹ JEDNO
SŁOWO KRYTYCZNE ZOSTAŁ ROZSTRZELANY PRZEZ
PLUTON EGZEKUCYJNY - NASZ WOJENNY CEL NIE POSIADA
ŻADNYCH OKREŚLONYCH GRANIC, PO ZA FIZYCZNYM
UNICESTWIENIEM WROGA. ODPOWIEDNIO UMIEŚCIŁEM
MOJE FORMACJE GŁÓW-ŚMIERCI W GOTOWOŚCI DO
BYCIA OBECNYM TYLKO NA WSCHODZIE
- Z ROZKAZEM DO MORDOWANIA BEZLITOŚNIE I
BEZ WSPÓŁCZUCIA MĘŻCZYZN, KOBIETY I DZIECI
RODOWODU POLSKIEGO I JĘZYKA. TYLKO TO
ZAPEWNI NAM PRZESTRZEŃ ŻYCIOWĄ (LEBENSRAUM)
KTÓRĄ POTRZEBUJEMY. KTO PO WSZYSTKIM,
ROZMAWIA DZISIAJ O ANIHILACJI ORMIAN?


Adolf Hitler, 22 sierpnia 1939 roku.


Link:https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Plik:Hi ... _Quote.JPG


...
Załączniki
Hitler_Polish_Genocid_Armenian_Quote.JPG
Hitler_Polish_Genocid_Armenian_Quote.JPG (63.27 KiB) Przejrzano 9842 razy
Hitler_Polish_Genocid.jpg
Hitler_Polish_Genocid.jpg (114.36 KiB) Przejrzano 9842 razy
0 x



Awatar użytkownika
Kriestovo Nysian
Posty: 790
Rejestracja: wtorek 20 sie 2019, 20:30
Lokalizacja: Nysa
x 26
x 57
Podziękował: 486 razy
Otrzymał podziękowanie: 1759 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: Kriestovo Nysian » niedziela 09 lut 2020, 02:19

Vlad Dracula (Wład III Palownik/Diabeł) - namiestnik frankoński na Wołoszczyźnie.

Frankoński namiestnik z XV wieku był synem Drakuli II/Włada II Diabła. Wraz z ojcem był członkiem i wywodził się z Zakonu Smoka, powołanego przez Zygmunta Wazę/Habsburga do obrony i krzepienia katolicyzmu, czemu zawdzięczał swój przydomek „Draco” – „Smok” i „Dracul” – „Diabeł”, VLAD DRAKULY co znaczy W LUD DRAK/SMOK KŁY.

Na poniższym obrazie z portretem Diabła III jest inskrypcja, której pewnie jak zwykle ludzie nie czytają. Na XVII wiecznym obrazie znajduję prosta do odczytania informacja spisana łaciną po słowiańsku, wykonana zapewne w celu przekazania informacji.

Pisze tutaj wprost: "DRAKULA - DRAK U LWA LIDA PRIM RZIM, SEPSĘ TWAJU WODA DAWAŁ LACHIA Z FRANSA ALP NANIOSŁ SYFIS, NOSI SWI TRUMNY Z TURKA CAROWNYMI, WIĘZI I SSI IM SZYINU".
Załączniki
vlad-dracula-princeps_vaivoda_v_turko_s_franco.jpg
vlad-dracula-princeps_vaivoda_v_turko_s_franco.jpg (39.55 KiB) Przejrzano 9733 razy
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 11 lut 2020, 00:01

Kriestovo Nysian pisze:
niedziela 09 lut 2020, 02:19
Pisze tutaj wprost: ........
a mógłbyś to tak lekutko potłumaczyć?
bo ja tu widzę i sepsę, i nie wiem co jeszcze :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Kriestovo Nysian
Posty: 790
Rejestracja: wtorek 20 sie 2019, 20:30
Lokalizacja: Nysa
x 26
x 57
Podziękował: 486 razy
Otrzymał podziękowanie: 1759 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: Kriestovo Nysian » wtorek 11 lut 2020, 00:40

grzegorzadam pisze:
wtorek 11 lut 2020, 00:01
Kriestovo Nysian pisze:
niedziela 09 lut 2020, 02:19
Pisze tutaj wprost: ........
a mógłbyś to tak lekutko potłumaczyć?
bo ja tu widzę i sepsę, i nie wiem co jeszcze :D
Galijski wysłannik zajmował się zatruwaniem ujęć wody tj. studni sepsą i innymi syfami patrz tzw. "zaraza" - naprawdę tzn. ludobójstwo.
Do tego więził Węgierskie/Tureckie carewny, poprostu księżniczki z chwile wcześniej obalonej tak jak u nas lechickiej dynastii, torturował i więźił je w trumnach!!!
0 x



Awatar użytkownika
Kriestovo Nysian
Posty: 790
Rejestracja: wtorek 20 sie 2019, 20:30
Lokalizacja: Nysa
x 26
x 57
Podziękował: 486 razy
Otrzymał podziękowanie: 1759 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: Kriestovo Nysian » niedziela 16 lut 2020, 21:30

Angelus Silesius - galijski namiestnik na Śląsku  (1624 – 1677).

Na obrazie tego angalijskiego namiestnika pisze w prost po łacinie, tak jakby to jego pochwała, że był on mózgiem wprowadzenia i podziału nowej wiary. Na dzisiejszy polski inskrypcja znaczy mniej wiecej tak: "SZEF OPERACJI STWOŻENIA ORDODOKSI/PRAWOSŁAWIA I PODZIAŁU NA DWIE WIARY", "PLAN I CEL TO RELIGIA W 2 CZEŚCIACH, PRAWOSŁAWIE I DRUGA PAPIESKA, OPARTA NA WYKORZYSTANIU ZAUFANIA DO JANA PIASTA - KATOLICYZM."

Nie wiem jak wy to widzicie, ale ten czarnogłowy wygląda trochę dziwnie, aż mnie ciarki przechodzą jak pomyśle o tym, że został on pochowany jak źródła podają na Śląsku. Ponadto to on jak podaje wikipedja wprowadził drugie łacińskie i galijskie zaczenie słowa "ANGALUS" - "ANGLIK=ANIOŁ", czyli że niby Galowie z Wysp Brytyjkich - "ANGALS/ANGELS" to "ANIOŁY".

Link: https://en.wikipedia.org/wiki/Angelus_Silesius
Załączniki
Johannes_Scheffler_Engalus_v_Silesis.jpg
Johannes_Scheffler_Engalus_v_Silesis.jpg (97.65 KiB) Przejrzano 9539 razy
Johannes_Scheffler_Engalus_v_Silesie_Chartavo_viru_zanosl.jpg
Johannes_Scheffler_Engalus_v_Silesie_Chartavo_viru_zanosl.jpg (87.31 KiB) Przejrzano 9539 razy
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 17 lut 2020, 00:28

Anglo-sasi to potomkowie sasanidów przywleczonych z bliskiego wschodu.
Czarnogłowi to słowiański koszmar, ale pierwszy krok do rozpoznania wroga został dokonany...



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Kriestovo Nysian
Posty: 790
Rejestracja: wtorek 20 sie 2019, 20:30
Lokalizacja: Nysa
x 26
x 57
Podziękował: 486 razy
Otrzymał podziękowanie: 1759 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: Kriestovo Nysian » poniedziałek 17 lut 2020, 08:11

Thotal pisze:
poniedziałek 17 lut 2020, 00:28
Anglo-sasi to potomkowie sasanidów przywleczonych z bliskiego wschodu.
Czarnogłowi to słowiański koszmar, ale pierwszy krok do rozpoznania wroga został dokonany...
Masz rację Sasanidzi to wprost Sasi nazywani w niektórych językach. Sięgnąłem do źródeł, dynastia Saska panowała w Iranie w 224-651 roku. Co ciekawe natrafiłem w starych źródłach na coś takiego i to nie żart „byli najprawdopodobniej z Rzymu i uciekli po spaleniu go przez PERONA Rusińskiego Autokratę gr. Ρωμαίων Αυτοκρατόρ”, chodzi tu chyba o NERONA, który był władcą Etrusków.!!!


Pozdrawiam :)
0 x



Awatar użytkownika
Kriestovo Nysian
Posty: 790
Rejestracja: wtorek 20 sie 2019, 20:30
Lokalizacja: Nysa
x 26
x 57
Podziękował: 486 razy
Otrzymał podziękowanie: 1759 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: Kriestovo Nysian » niedziela 01 mar 2020, 18:59

KRUSTOCHT/K-RUS-TOCHT - holenderskie znaczenie słowa KRUCJATA to - NA-RUŚ-WYPRAWA.

Po holendersku, co każdy z nich rozumie Krucjata to Kruistochten (K-RUIS-TOCHTEN) - jest to połączenie słów NA RUŚ WYPRAWA lub w drugiej formie Kruisvaarten (K-RUIS-VAARTEN) - NA RUŚ WYPŁYNIĘCIE.

Poniżej ilustracja z przebiegu Wielkiej Pierwszej Krucjaty - "masakra i spalenie Belgradu", stolicy Serbii w 1096 roku. Nic innego jak ludobójstwo Słowian przez Krzyżowców podczas Pierwszej Wyprawy Na Ruś.

Link: https://commons.wikimedia.org/wiki/File ... ssacre.jpg
Załączniki
PeoplesCrusadeMassacreBelgradSerbia.jpg
PeoplesCrusadeMassacreBelgradSerbia.jpg (145.42 KiB) Przejrzano 9315 razy
Deutche-Orden-Kruistocht.jpg
Deutche-Orden-Kruistocht.jpg (57.14 KiB) Przejrzano 9315 razy
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 08 mar 2020, 09:02

https://innemedium.pl/wiadomosc/nazisto ... y-w-polsce
Nazistowski album oprawiony w ludzką skórę znaleziony w Polsce


Obrazek
Odkryto kolejny dowód nieludzkości nazistów i zastraszania więźniów obozów koncentracyjnych podczas drugiej wojny światowej. Na pchlim targu w Polsce namierzono naprawdę okropne znalezisko z drugiej wojny światowej - nazistowski album fotograficzny oprawiony w ludzką skórę.





Kupujący podejrzewał, że coś jest nie tak, gdy wyczuł nieprzyjemny zapach wydobywający się z oprawionej w album czarnej skóry, a następnie zbadał małe włosy na powierzchni okładki, a także wzory wyglądające jak tatuaże.


Ten przerażający relikt z przeszłości został przekazany pracownikom Muzeum Pamięci Auschwitz. Według ekspertów muzeum przedmiot ten został najprawdopodobniej wykonany w obozie koncentracyjnym Buchenwaldzie ze skóry, przebywających w nim więźniów.



„To bez wątpienia kolejny dowód zbrodni przeciwko ludzkości” - powiedział rzecznik muzeum.



We wszystkich nazistowskich obozach koncentracyjnych więźniowie traktowani byli z ogromnym okrucieństwem, ale w niektórych z nich osiągnięto nieokreślony poziom zbydlęcenia. Na przykład ikoną nieludzkiego sadyzmu był niewątpliwie Josef Mengele, który „pracował” w Oświęcimiu, torturując niemiłosiernie dziesiątki tysięcy ludzi w swoich eksperymentach medycznych, w tym szczególnie małe dzieci.



W Buchenwaldzie sławę zyskała Ilse Koch, czyli „Dziwka z Buchenwaldu” - żona Karla Otto Kocha komendanta obozu koncentracyjnego. Przydomek kobiecie nadali więźniowie. Według jej pomysłu ofiary wybierano spośród więźniów z najpiękniejszymi tatuażami. Ludzi tych zabijano i obdzierano ze skóry. Uzyskany materiał wykorzystywano do wyrobu pamiątek, abażurów, okładek książek, albumów fotograficznych i innych artykułów gospodarstwa domowego.



Koch robiła to nie tylko ze względu na swój sadystyczny kaprys, ale także po to, by pomóc nazistowskiemu doktorowi Erichowi Wagnerowi, który zbierał próbki skóry od osób różnych narodowości w obozie do swojej rozprawy doktorskiej. W „kolekcji” Wagnera znajdowało się co najmniej sto skór więźniów, a wiele z nich „przyozdobiło” różne produkty wytwarzane najczęściej jako prezenty dla innych esesmanów.



Po wyzwoleniu Buchenwaldu przez wojska amerykańskie Wagner uciekł, a następnie zmienił nazwisko i pracował jako lekarz w Niemczech do 1958 r., kiedy został zdemaskowany. Rok później popełnił samobójstwo.



Skórowanie więźniów i wytwarzanie artykułów gospodarstwa domowego były masowo praktykowane w Buchenwaldzie. Świadczą o tym próbki skóry z tatuażami, pobierane z różnych przedmiotów, ale także zeznania samych więźniów.



Były więzień Karol Konieczny powiedział, że jego koledzy, którzy pracowali w zakładach introligatorskich, otrzymali od esesmanów dziwną skórę do wykorzystania, która, jak się domyślali, była zdzierana z ludzi.



Według kustoszy kolekcji muzealnej w Oświęcimiu, jakość skórzanych przedmiotów z Auschwitz pod względem jakości i techniki odpowiada przedmiotom, wytwarzanym przez warsztat introligatorski w Buchenwaldzie.



Niestety, pomimo dowodów przedstawionych w Norymberdze, wśród których oprócz ludzkiej skóry, kilku wysuszonych narządów wewnętrznych i abażuru, Ilsa Koch została uniewinniona. Uznano, że żaden z tych dowodów nie mógł być z nią powiązany. „Dziwka z Buchenwaldu” nie mogła jednak uniknąć kary i po sześciu latach została ponownie aresztowana, a potem skazana na dożywocie. W 1967 r. Koch popełniła samobójstwo w celi więziennej.



Aby ostatecznie upewnić się, czy album fotograficzny został wykonany z ludzkiej skóry w Buchenwaldzie, przeprowadzono również analizę porównawczą z innym podobnym artefaktem - małym zeszytem, który od dawna przechowywano w Muzeum Auschwitz. Analiza porównawcza wykazała, że okładka albumu jest rzeczywiście wykonana z ludzkiej skóry, a ślady włókien syntetycznych w skórze notatnika i albumu (szczególnie ilość poliamidu 6 i poliamidu 6.6) są bardzo podobne, co wskazuje, że ich właściciele żyli w tym samym czasie.



Same fotografie w albumie nie były szczególnie interesujące. Były to głównie zdjęcia opuszczonych obszarów wiejskich.



Śledztwo wykazało, że album był wcześniej przechowywany w rodzinie bawarskiej, która podczas drugiej wojny światowej była właścicielem hotelu w nieokreślonej miejscowości wypoczynkowej. Gospodarze otrzymali ten album w prezencie najprawdopodobniej od jednego ze strażników z Buchenwaldu, który odpoczywał w tym hotelu.
https://youtu.be/yxGwrlP4iZE
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kriestovo Nysian
Posty: 790
Rejestracja: wtorek 20 sie 2019, 20:30
Lokalizacja: Nysa
x 26
x 57
Podziękował: 486 razy
Otrzymał podziękowanie: 1759 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: Kriestovo Nysian » niedziela 08 mar 2020, 22:05

Nowa płyta pamiątkowa dla zaborcy i okupanta Słowian - Ferdynanda Władysława IV Wazy/Habsburga.

Nowa płyta ufundowana przez tajemniczą "FUNDACJĘ JUDEX" w Nyskiej katedrze. Chełpi Saskiego namiestnika Habsburgów na ziemi Słowian. Kolonizator został nawet obrany przez Sasów carem moskiewskim (Wielka Smuta). Inkwizytor z ramienia dynastii Saskiej zarządzał nową kolonią na naszej ziemi - Galicją Wschodnią. W odróżnieniu do tej tablicy ku czci czarnogłowego, można w Nyskim Muzeum zobaczyć wystawę, przedstawiającą go jak i resztę Wazów jako bandytów sądzących, torturujących i mordujących miejscową ludność.

Link:https://commons.wikimedia.org/wiki/File ... n_Nysa.jpg
Załączniki
Władysław_IV_Habsburg_Iquisition_plaque_in_Nysa.jpg
Władysław_IV_Habsburg_Iquisition_plaque_in_Nysa.jpg (80.03 KiB) Przejrzano 9159 razy
0 x



Awatar użytkownika
Kriestovo Nysian
Posty: 790
Rejestracja: wtorek 20 sie 2019, 20:30
Lokalizacja: Nysa
x 26
x 57
Podziękował: 486 razy
Otrzymał podziękowanie: 1759 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: Kriestovo Nysian » środa 18 mar 2020, 00:39

Niemiecki Plan Eksterminacji Słowian czyli Generalny Plan Wschodni.

https://youtu.be/vPHfC4GkeD4
0 x



Awatar użytkownika
Kriestovo Nysian
Posty: 790
Rejestracja: wtorek 20 sie 2019, 20:30
Lokalizacja: Nysa
x 26
x 57
Podziękował: 486 razy
Otrzymał podziękowanie: 1759 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: Kriestovo Nysian » czwartek 19 mar 2020, 00:17

Obraz namalowany przez okupantów, hańbiący Polskę i plugawiący króla Jagiełłę na Wawelu.

Bardzo obelżywy obraz w stosunku do Polaków i ich króla, którego sławne imię Jagiełło to skrót od star. pol.JAGJANIŁLWO co znaczy "JAGJA GEN JANI ANIOŁ LWI". Namalowany przez naszych ciemiężycieli obraz wisi sobie w najlepsze w "Klasztorze Kanoników Regularnych z Watykanu" w Krakowie (Zamek Królewski na Wawelu). Na obrazie widnieje karykatura Władysława Jagiełły oraz perfidny nadpis pokazywany Polakom jak to się mówi "w twarz" na Wawelu.

Łatwo czytelnie tu pisze: "W LADY SLAW WSJA CELO REX PO CO ONI/ONA, FUNDATOR DA TURKA SAN U NICA, HUJ JUS Z LOCH"


Link:https://commons.wikimedia.org//wiki/Fil ... =be-tarask
....
Załączniki
ohydne_obrazy_okupantow_na wawelu.jpg
ohydne_obrazy_okupantow_na wawelu.jpg (128.83 KiB) Przejrzano 8994 razy
0 x



Awatar użytkownika
Kriestovo Nysian
Posty: 790
Rejestracja: wtorek 20 sie 2019, 20:30
Lokalizacja: Nysa
x 26
x 57
Podziękował: 486 razy
Otrzymał podziękowanie: 1759 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: Kriestovo Nysian » czwartek 19 mar 2020, 23:32

Namiestnik nowej władzy chce ogolić brodę tzw. Raskolnika - rycina z książki o historii Słowian "Luboka".

Tzw. Raskolnikow to "heretyk", który nie chciał przyjąć nowej wiary (Prawosławia) narzuconego przez nową obcą władzę wywodzącą się od Habsburgów. Namiestnik dodatkowo ubrany jest we frankoński frak.

Inskrypcja orginał: "RAS-SOKOLNIKOW GOWORY TOBE SLUSZAJ CIRO LWI LIKHIW JA BRODU STRYŻE, NE CHOCZU WOTO GALE LIDJA, NA TEBJA Z KAROKAWJU GLWAY WLASY LAH FRYZ". "CIRO LWI LIKHO JA ETY RAS-SOKOLNIKU BRODU STRZYC".

Dzisiejszymi słowami: "RASO-SOKOLNIKÓW MÓWIĘ TOBIE SŁUCHAJ CARO LWI LECHÓW JA BRODĘ STRZYŻĘ, NIE CHCE TEGO GALÓW LUD, NA TOBIE Z KRAKOWSKIEJ GŁOWY WŁOSY LECH FRYZURA. "CARÓW LWICH LECHII JA TEJ RASY-SOKOLNIKÓW BRODY STRZYŻĘ"

....
Załączniki
carulihov_brodu_golia_galia.jpg
carulihov_brodu_golia_galia.jpg (127.7 KiB) Przejrzano 8945 razy
0 x



Awatar użytkownika
Kriestovo Nysian
Posty: 790
Rejestracja: wtorek 20 sie 2019, 20:30
Lokalizacja: Nysa
x 26
x 57
Podziękował: 486 razy
Otrzymał podziękowanie: 1759 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: Kriestovo Nysian » poniedziałek 06 kwie 2020, 01:56

Przemówienie Katona Starszego z II wieku p.n.e. - jest tu mowa o Holokauście Polaków.


Strona z tym przemówieniem była umieszczona w przedwojennej książce "Ilustrowana Historia Polskiej Literatury". Katon Starszy przywódca Galów nazywa się KATONIS czyli Kat Ziemi/Nisy, religii i porządku na niej panującej.

W II wieku p.n.e. jest mowa o Polsce. Już w tytule pisze zrobić Polskę Niemcami i ex-koronować!!!. W dolnym tekscie są takie słowa jak Lechów cara całych przybić na pal!!!, potem jest mowa o morzu i już Florydzie!!! W ostatnich 2 wersach przemowy pisze dokładnie: Rzymianie mają zrobić z wszystkich Polaków Teutonów o ich piśmie i mowie, którzy będą myśleć że są wyzwoleni - to nasza doktryna!!!
Załączniki
Katon_przemowa_polan_lechow_polakownapal3.jpg
Katon_przemowa_polan_lechow_polakownapal3.jpg (113.5 KiB) Przejrzano 8690 razy
0 x



Awatar użytkownika
Kriestovo Nysian
Posty: 790
Rejestracja: wtorek 20 sie 2019, 20:30
Lokalizacja: Nysa
x 26
x 57
Podziękował: 486 razy
Otrzymał podziękowanie: 1759 razy

Re: Holokaust Słowian

Nieprzeczytany post autor: Kriestovo Nysian » niedziela 19 kwie 2020, 10:38

Broszura inkwizycji oczerniająca mieszkańców Moskwy oddających cześć swojej słowiańskiej bogini Mokosz.

Ostrzeżenie kościoła katolickiego przed praktykowaniem rodzimych wierzeń w postaci broszury drukowanej w Amsterdamie w 1698 roku. Rasistowski obrazek inkwizycji katolickiej pokazuje w karykaturze słowiańską boginię Mokosz oraz mieszkańców Moskwy oddających ciągle jej cześć, dlatego że to od jej imienia wywodzi się nazwa miasta.

Link:https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Slavophobia
Załączniki
Mokosh-1_(SCHLEUSING).jpg
Mokosh-1_(SCHLEUSING).jpg (73.9 KiB) Przejrzano 8541 razy
0 x



ODPOWIEDZ