Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

Depopulacja - prawda czy mit?

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
x 900
x 319
Podziękował: 12879 razy
Otrzymał podziękowanie: 19591 razy

Re: Depopulacja - prawda czy mit?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 04 cze 2020, 14:24

0 x

panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 27
x 827
Podziękował: 29128 razy
Otrzymał podziękowanie: 23435 razy

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 29 cze 2020, 16:13

DEPOPULACJA, ADRENOCHROM, UZALEŻNIENIA.
niezaleznatelewizja

https://www.youtube.com/watch?v=GEUNkaGxQYs

Premiera rozpoczęła się 15 godzin temu
0 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 27
x 827

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 21 wrz 2020, 22:56

Cicha depopulacja. Oni mówią o tym otwarcie - Iwona Shamsan
Nadawane na żywo 7 godzin temu

https://www.youtube.com/watch?v=vKTGM-libUM

niezaleznatelewizja
0 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 27
x 827

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 26 paź 2020, 23:36

Bioetyka z piekła rodem - Ewa Pawela

https://www.facebook.com/195406377227344/videos/2637530696510060

Niezależna telewizja
0 x

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
x 900
x 319
Podziękował: 12879 razy
Otrzymał podziękowanie: 19591 razy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 09 lis 2020, 02:37

Konferencja Wiedeń 23 październik 2020: Powiadomienie prezydenta Austrii o ludobójstwie

https://youtu.be/A7W9iiiPLVs
0 x

panta rhei

Awatar użytkownika
BABA
x 218
x 128
Podziękował: 4113 razy
Otrzymał podziękowanie: 2442 razy

Nieprzeczytany post autor: BABA » czwartek 25 lut 2021, 11:17

Zastanawiam się jak ubrać w słowa takie "wielowarstwowe" spostrzeganie tego tematu, jakie Mi się aktualnie odsłania. Może lepiej by było zmilczeć. A jeśli nie lepiej to na pewno dużo prościej i przyjemniej. :lol:

Ale dawno nic nie wrzucałam na to forum a widzę, że choć powolutku to jednak pojawiają się na nim pierwsze jaskółki "zawracania" i prób koncentracji na tym co naprawdę jest ważne (Moim zdaniem i dla Mnie przynajmniej). Sorek za formę, mam aktualnie lekką fazę "pychy" - stanu z reguły dość przyjemnego dla jego posiadacza i wręcz przeciwnie dla jego odbiorców. ( :D ). I pomieszania. A ponieważ interpretacja zawsze neutralnych w swojej prawdziwej naturze zjawisk zależy od aktualnego poziomu wibracji samego interpretatora - efekt też będzie pomieszany. ;)

Każda rzecz ma: dwa skrajne bieguny i mnóstwo stanów pośrednich. To najpierw opiszę te bieguny w stanie aktualnym. Jutro mogą być inne. Ponieważ dno nie ma dna, granica zawsze jest tam gdzie sami ją postawimy.

Poziom pierwszy. Depopulacja? Totalna bzdura. To wszystko co wyprawiają "możni", włącznie (albo przede wszystkim) z tymi niby "przeciekami prawdy" i sugestiami dotyczącymi planów depopulacyjnych to zwyczajne straszaki i manipulacje do zaprogramowania Ludzi na konkretny cel. To takie działania podobne do działań psychopaty, który tak długo dręczy i pozbawia pewności siebie Swoją ofiarę aż wyczuje, że może już zadać "szczere i serdeczne" pytanie - a czego Ty tak naprawdę chcesz? Kompletnie zmącony i osłabiony latami walki Człowiek zareaguje totalną konsternacją, bezsilnością, nawet wybuchem wściekłości lub rozpaczy. No i sam widzisz! (skomentuje psychol) nie wiesz czego naprawdę chcesz, ale nie martw się - Ja Ci pomogę i będę decydować a Ty po prostu słuchaj i rób co Ci mówię. I nic się nie martw - będzie dobrze bo Ja wiem co trzeba zrobić. I faktycznie będzie dobrze.. tylko komu? I jak długo?

Czy jest w interesie koncernów odcinanie gałęzi, na której siedzą? Aż tacy głupi to Oni nie są. W Ich interesie jest, żeby Nas było jak najwięcej - bo to MY jesteśmy źródłem Ich dochodów. Jak najwięcej i jak najgłupszych Nas, oraz oczywiście jak najsłabszych. Dość łatwo zauważyć w jakim kierunku to wszystko zmierza (próbuje zmierzać w założeniu "możnych"). Wielka ferma kur od urodzenia do śmierci pozamykanych w klatkach. Siedzą tam i składają jajka poganiane podawanymi sztucznie hormonami i nic oprócz tego nie robią. Plus podobnego rodzaju "hodowle" ukierunkowane na konkretne Ich "potrzeby". W ten sposób chcą mieć dla Siebie całą piękną i czystą od "ludzkich śmieci, które ją niszczą" Ziemię dla Siebie - taki raj dla wybranych na Ich wielkie nigdy się niekończące wakacje. Końcowy efekt tresury pod tytułem "system nagród, kar i kontroli".

Ma szanse się powieść taki scenariusz? Nie. Można dowolnie długo łamać prawa ludzkie, innych żywych Istot, a nawet "boskie" ale nie da się złamać praw Natury. Tak osłabiona biologicznie populacja musi wymrzeć i faktycznie wystarczy do tego choćby zarazek najgłupszego kataru. Izolacja nic nie pomoże bo Natura jest wyposażona w mechanizmy obronne i eliminujące słabe organizmy, o których Ludzie nie mają pojęcia. Puszczając wodze fantazji mogę Sobie wyobrazić co najmniej kilka z nich. Czy masowe wymieranie może ominąć samych "możnych" (zakładając, że będą dbać o własną kondycję i stan zdrowia)? Też nie. "Efekt setnej małpy" to miecz obosieczny, służy nie tylko do dźwigania populacji na wyższy poziom rozwoju ale również do jej degradowania a nawet zniszczenia formy biologicznej.

A więc depopulacja? Zdecydowanie tak. I niestety kochani "możni" - o wiele bardziej precyzyjna, niż się Wam wydaje. Wszyscy to wszyscy (babcia też :mrgreen: ) bo czy się to komu podoba czy nie, na pewnym poziomie jesteśmy jednością i na tym poziomie nie ma wykluczenia ani wyróżnienia dla nikogo. Tak zwane Pole daje komendę, którą odbiera i realizuje cała populacja danego gatunku - z jego "szczytowym osiągnięciem ewolucyjnym" w postaci Człowieka włącznie. Jaka to będzie komenda? To już zależy od Nas. Tylko i wyłącznie. Kto ma szansę się przecisnąć prze to "ucho igielne"? Garstka faktycznych "wybrańców". Kim są? Nie wiem i nie sądzę, żeby ktokolwiek to wiedział z całą pewnością bo już by było po wszystkim. "Dzika mutacja" lub ta jedna konkretna - zaplanowana w formie intencji, przez Nas samych - zanim sami Siebie w ten matrix wrzuciliśmy. Obserwatorem zdarzenia jest nie tylko "żywa istota", intencja również nim jest. To również jest "żywa istota". Jakiś tam Bóg lub Bogini. Dobra bądź zła. Mądrości czy głupoty . Taki, którego sami stworzyliśmy "przed" a teraz stopniowo tworzymy i budujemy od drugiej - wewnętrznej strony. 8-)

Poziom drugi. Idę na spacer bo piękna pogoda. Szkoda dnia na te głupoty i nigdy nie kończące się zabawy tak zwanego umysłu. :lol:
0 x

Zawsze bierz pod uwagę fakt, że możesz się mylić - Terry Pratchett

ODPOWIEDZ