Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Agenci i destrukcja na forach - czyli kto jest kim?

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Agenci i destrukcja na forach - czyli kto jest kim?

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 19 paź 2013, 23:17

Mieliśmy temat o agentach na starym forum, niektórzy mieli nawet swoje ulubione typy, w zasadzie pewniki.
Wprawdzie to chyba nie zaczęło się od skasowania wątku i konta Jana, ale był to pewien moment przełomowy. Wcześniej nie robiłem backup'ów więc tamto przepadło. Wracajmy do tematu.
Kiara twierdziła, że chodziło o informacje, że "wcięło" jej pojedyncze posty, ale niektórzy się z niej podśmiewali, a prawdę mówiąc nie było tego jak sprawdzić.
Myślę, że dzisiaj mamy dowód, że wówczas miała rację. Przy okazji dyskusji o przekazach i artykułach Petry Margolis okazało się, że "wcięło" wtedy artykuł Petry o matrixie. Tylko, że ten artykuł był umieszczony w wątku "Inni o energii" (jest o nim wzmianka), który nie został skasowany w całości i wygląda, jak nienaruszony - posty otrzymały kompletną nowa numerację. Bardzo jest prawdopodobne, że podobnie postąpiono z innymi "niepoprawnymi ideologicznie" postami i wątkami.
I jest to dowód, bez cienia wątpliwości, że ta operacja została przeprowadzona ludzką ręką - prawdziwe awarie nie są selektywne!
Więc krótko mówiąc na starym forum mieliśmy "kreta", albo kilku - i ze sporymi umiejętnościami hackerskimi - chyba, że w cichym porozumieniu z właścicielem serwera.
Więc, kochana Administracjo - róbcie regularne backup'y baz danych na swoich nośnikach (poza serwerem), bo nasze polskie licho nigdy nie śpi!
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Agenci i destrukcja na forach.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 20 paź 2013, 06:31

..szkoda, że już ich nie ma, bom ciekaw wielce cóż takiego one zawierały,-
ale nawet jeżeli "ciemne moce" kasują posty- to chyba nie zrozumiały jednej rzeczy- kasując je wskazują dokładnie, które zawierają groźne dla nich treści.
:) 8-) :lol:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Agenci i destrukcja na forach.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 20 paź 2013, 08:33

Blu... jak możesz to wstaw ponownie ten przekaz a ja się nim zajmę z innej strony... ;) :lol: :lol: i nie przejmuj się, bo... dzieje się tak iż WSZYSTKIE myśli zapisane TU wpisują się w pole morfogenetyczne!
Naprawdę nic, ale , to nic im nie da kasowanie postów, bowiem energia , kształtuje przekaz energetyczny , który czy chcą czy nie w postaci energii wnika w podświadomość WSZYSTKICH ludzi i w ludzkim wymiarze dokonuje zmian świadomości na miarę możliwości rozwojowych każdego indywidualnie.

A, zatem.... :lol: :lol: i tylko tyle bo co zostało raz napisane już się wpisało , jest w przeszłości , która stworzyła teraźniejszość . Ważna jest TYLKO TERAŹNIEJSZOŚĆ nasze sławetne "Jam Jest!"... bo jesteśmy TYLKO w TERAZ! powiedzenie to odnosi się tylko do tej myśli , ona tworzy i ona jest ważna!
Wstaw tekst , proszę , zrobimy sobie nowe JAM JEST ;) :lol: i pośmiejemy się z naszych krecików, :D :D

Ludziom tym już się mózgi lasują, zwoje przegrzewają i ręce trzęsą jak w różne guziczki naciskają, to pewnie czasami skasują coś przypadkowo.... ;) :D , a może od ilości są płaceni to starają się te biedaki w ciężkich czasach , przecież święta blisko i na prezenty trzeba premiami dorabiać! :lol: :lol:
Za ZDROWIE PAŃ Panowie.... do dna Panowie! ;) :lol:

ps. Kilka razy zauważyłam jak tylko wstawiłam bogaty informacyjnie post , dosadny w treść, forum było zaraz wyłączone na jakiś czas , to nie są przypadki.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Agenci i destrukcja na forach.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 20 paź 2013, 10:29

Ja pisałem o starym forum, gdzie jak widać ingerencja sięgnęła zenitu. Tutaj to jest inny serwer, choć te błędy dotyczące osiągalności są nieco dziwne, bo serwer chodzi, ale wyświetla różne błędy, co sugerowałoby błędy skryptu forum, ale gdzie indziej takie błędy w ogóle się nie pojawiają.

Ten artykuł Petry to jej stare przemyślenia na temat matrixa i wychodzenia z niego z 30.03.2012 zamieszczę go w wątku "Inni o energii", gdzie oryginalnie był umieszczony.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Agenci i destrukcja na forach.

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 21 paź 2013, 11:11

Kiara -
"ps. Kilka razy zauważyłam jak tylko wstawiłam bogaty informacyjnie post , dosadny w treść, forum było zaraz wyłączone na jakiś czas , to nie są przypadki."

Nie tylko Tobie to sie zdarza, to cenzura tych pol morfogenetycznych - od lat istnieja kodeksy wg ktorych ustawione jest zycie w realu, tak dziala tez net. Nie do wiary, ze maszyny decyduja o wartosciach, a moze ... boja sie czegos... :roll:

P.S. A kto wogole jest PRAWDZIWYM wlascicielem Forum? ;)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Agenci i destrukcja na forach.

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 21 paź 2013, 13:55

POTWIERDZAM!!! :(

Kilka razy wydzwaniałem do Darka z zapytaniem co się dzieje...(czasem myślę że ma mnie dość :D )
Zaraz po ISTOTNYCH informacjach forum jest wyłączone.


Ale jak to mawiał w swoich kabaretowych scenkach Jan Kobuszewski..."mogą mie skoczyć tam, gdzie Pana majstra mogą w dupe pocałować" :D



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Agenci i destrukcja na forach.

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » poniedziałek 21 paź 2013, 14:10

Nie, nie mam Cię dość. :D
Rzeczywiście, zdarzało się, że forum z jakiegoś powodu "się zawieszało" ale nie skojarzyłem tego z takimi motywami.

Co do właściciela tego forum, nie jestem przez tę osobę upoważniony do ujawniania jej persony. Jest to forum na prywatnym serwerze i jeśli ta osoba będzie chciała, to sama o tym zakomunikuje. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Agenci i destrukcja na forach.

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 21 paź 2013, 14:59

Dariusz -
Co do właściciela tego forum, nie jestem przez tę osobę upoważniony do ujawniania jej persony. Jest to forum na prywatnym serwerze i jeśli ta osoba będzie chciała, to sama o tym zakomunikuje. :D


Nie sadze, aby "Kreator" wyszedl z ukrycia i publicznie objawil sie, ale i nie ukrywam, ze mnie zaciekawilo to zawoalowanie, tajemnice, agenci, szpiegostwo, znikanie postow, anonimowosc, milczenie...

:shock:
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Agenci i destrukcja na forach.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 21 paź 2013, 15:09

Nie przesadzajcie, to wszystko dotyczyło starego forum.
Tutaj jestem jak najdalszy od podejrzewania jakichkolwiek związków właściciela serwera z tym co nazywacie "zawieszaniem się forum". Jak wspomniałem serwer pracuje, a dlaczego pojawiają się takie błędy, to chyba nie tylko dla mnie jest zagadką. Może "ciemna strona mocy" tak się przejawia.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Agenci i destrukcja na forach.

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 21 paź 2013, 16:24

Ja też nigdy nie powiedziałem że nowy właściciel pracuje na etacie w FSB :lol:



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Agenci i destrukcja na forach.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 23 paź 2013, 23:07

Ale tak naprawdę ten "nowy "właściciel forum wcale nie jest nowy i nie jest bardzo trudne zrozumienie powodu istnienia tego forum. ;) :D

Miłych i efektywnych zgadywanek życzę zainteresowanym poznania tego sekretu.....

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Agenci i destrukcja na forach.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 24 paź 2013, 10:07

Rozróżnijmy właściciela serwera, na którym forum działa, i właściciela forum. Fizycznym właścicielem forum właściwie jest Janneth, ponieważ ma 100% uprawnień administracyjnych i dostęp w 100% - jest fizycznie Administratorem nr 1 i wszyscy pozostali mają uprawnienia nadane przez nią.
Można powiedzieć, że drugim właścicielem jest posiadacz domeny www.cheops4.org.pl - ktoś to zarejestrował, wykupił i za to zapłacił, ale to ma tylko charakter pomocniczy, bo zawsze Admin może przenieść forum do innej domeny, adresu.
Natomiast samo forum powstało z inicjatywy kilku osób, które dawno temu miały taki pomysł, i "sztab" się nieco zmieniał z upływem czasu, więc ci pierwsi są "rodzicami" i moralnymi właścicielami forum, ale to ich dziecko, można powiedzieć, żyje już dawno własnym życiem.
Czy w takim razie można mówić o właścicielu forum i celu jego istnienia w kontekście jednej osoby?
W moim rozumieniu jest to twór, w którym kilka osób, współpracując tworzy pewien trzon, ale charakter forum nadają mu użytkownicy, (pełna demokracja nie ma tu zastosowania) i mamy już czwartą odsłonę, która w/g mnie różni się charakterem od poprzednich, ale mamy też mniej starych użytkowników.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Agenci i destrukcja na forach.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 24 paź 2013, 12:08

ta cała krecia robota nie ma już większego znaczenia,-
ale widać, że niektórzy nadal nie mogą wyjść ze swoich ról
;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Agenci i destrukcja na forach.

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 24 paź 2013, 20:54

blu -
Natomiast samo forum powstało z inicjatywy kilku osób, które dawno temu miały taki pomysł, i "sztab" się nieco zmieniał z upływem czasu, więc ci pierwsi są "rodzicami" i moralnymi właścicielami forum, ale to ich dziecko, można powiedzieć, żyje już dawno własnym życiem.
Czy w takim razie można mówić o właścicielu forum i celu jego istnienia w kontekście jednej osoby?


No wlasnie!

a po to Forum powstalo, aby "zywic" Matke Googla. I aby channelingi funkcjonowaly (choc nawet z wieloletnim opoznieniem), als sa!
malutkie duszyczki przykleja sie predzej, czy pozniej do jakigos lepu.

Na tym polega Tajemnica "Stworzenia" :twisted: :evil:

Na naiwnosci ... potencjalnego uzytkownika... :roll:
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Agenci i destrukcja na forach.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 24 paź 2013, 21:48

Lady, ty to potrafisz obrócić kota ogonem, chyba te zwierzaki miałyby u ciebie ciężko, ale nie przejmuj się, przecież możemy trochę sobie pożartować.
Chyba jednak twoja diagnoza, jest nieco chybiona obecnie, bo przychody z tytułu goszczenia naszego forum to miał właściciel serwera na poprzednim forum, ale teraz jest ono gdzie indziej.
Co do duszyczek to uważam, że akurat jest odwrotnie - jest mnóstwo innych miejsc na tym świecie - gdzie duszyczki przyklejają się o wiele szybciej i masowo.
Tu na forum są choćby takie wątki jak ten, gdzie twoje duszyczki mogą złapać trochę świadomości rzeczywistości.
Może i niektórzy "wyrośli" z channelingów, ale czytają też inni, a bywają w nich informacje, które były skrywane dość długo. Oczywiście jest mnóstwo powtórzeń i innej twórczości dla zasady, ale tutaj nic nie jest bez wad.

A w temacie - dziś mieliśmy inny zestaw plansz - powiedziałbym, że dość długo. Już też zaczynam się zastanawiać, o co tu chodzi, bo to ewidentnie wyglądało na ludzką rękę.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Agenci i destrukcja na forach.

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 24 paź 2013, 22:16

Wchodzac na "stare" forum bylam ... nieswiadoma swych czynow:)
Czyli mowic krotko naiwna i otumaniona nakladem wiedzy. Zaimponowalo mi to, nie powiem, i chyle glowe tym, ktorzy UCZCIWIE te wiedze przekazywali i dalej to czynia.
Ale... gdybym wtedy wiedziala, ze kazde moje slowo wyszukiwarka sw. Matki Bazy Googla wpisze w kronike Akaszy, to bym musiala jeszcze raz dobrze przemyslec ten krok. Co nie znaczy, ze ucieklabym, albo zamilkla nagle (jak razona gromem z jasnego nieba), ale na pewno zwrocilabym baczniejsza uwage na MARKETING moich przekazow.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Agenci i destrukcja na forach.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 24 paź 2013, 22:55

Może nie dokładnie tak, jak to przedstawiasz, bo mają swoje pewne algorytmy wyszukiwania, a właściwie indeksowania takich stron jak nasze, ale z grubsza to prawda, bo forum jest publiczne i dostępne. Tak na prawdę to nie ma znaczenia, jak wiesz są bardziej zaawansowane techniki wyszukiwania w służbach, wobec których Google to "mały pikuś". Niekoniecznie u nas, ale jestem przekonany, że każdy z "posterów" ma "swoje" konta w wielu miejscach. Widzisz zamieszanie po ostatnich rewelacjach o szpiegowaniu wśród populacji Francji i Włoch, ale to jest Globalne. Jeszcze niewiele wiemy, ale wyskakuje coraz większy kaliber w tej aferze.
Więc nie ma się czym przejmować - tam wszystko jest na miejscu - skatalogowane, poukładane i czeka na okazję (potrzebę) wykorzystania.
Gdybyś chciała prawdziwie zachować prywatność to komputer najpierw trzeba odłączyć od sieci komputerowej, a gdybyś miała jakąś najnowszą wersję to również od sieci elektrycznej i wyjąć baterię, gdy nie pracujesz na nim. Potem dobre programy szyfrujące, serwery proxy i szkoda czasu na opisywanie zabezpieczeń, ale jest jakaś szansa, że szybko cię nie zdekodują i nie zlokalizują.
Świat stał się globalną wioską i ci co wiedzą jak, dostają informacje, których szukają bez problemu.
Mnie akurat to nie przeszkadza, przynajmniej teraz, to, co zostało napisane jawnie mogą sobie zapisywać, ale jak wiesz poszli dużo, dużo dalej.
Orwell, już dawno się zdezauktualizował!
Może dlatego nigdy mnie nie ciągnęło do USA, ani się też niczym u nich nie zachwycałem, to chyba nazywa się intuicja.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Agenci i destrukcja na forach.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 25 paź 2013, 08:47

Fair Lady pisze:Ale... gdybym wtedy wiedziala, ze kazde moje slowo wyszukiwarka sw. Matki Bazy Googla wpisze w kronike Akaszy, to bym musiala jeszcze raz dobrze przemyslec ten krok. Co nie znaczy, ze ucieklabym, albo zamilkla nagle (jak razona gromem z jasnego nieba), ale na pewno zwrocilabym baczniejsza uwage na MARKETING moich przekazow.


to się dzieje tak czy owak, można milczeć, ale milczenie to pozwolenie na obecny stan rzeczy,-
niech słuchają i czytają jak wali się ich domek z kart..
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Dna moczanowa

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 16 sty 2014, 20:59

Dariusz -

Wszystko wskazuje na to, że jesteś do tego najodpowiedniejszą osobą na naszym forum. :D


To tylko maly "pstryczek-elektryczek" w ucho. Bo MY tu wszyscy prezentujemy swoja wiedze
i to za FRIKO! Zapomniales dopisac, ze uznana wylacznie przez Ciebie.




Nie obnizam wiedzy blu, tylko nawoluje do ZDROWGO ROZSADKU, a to juz kazdy niech sam uzna.

Bo falszywych prorokow, agentow, szpiegow, syntetykow°° i cala armia zbawienia czeka tylko i wylacznie na potkniecie sie ... uzytkownika.

Na tym polega tzw. Werbunek. Uspic czujnosc. Dac sie poniesc emocjom, a juz ci "wszystko wiedzacy" beda robic co im naklikano w tym, czy innym wcieleniu. //Tudziez chanellingu//.
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Dna moczanowa

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 16 sty 2014, 21:02

Chyba wszsytko postrzegasz zbyt poważnie.
To troszkę humoru, który tam ukryłem, myślałem,że będzie wystarczająco widoczne - widać myliłem się. :( ;)
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Dna moczanowa

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 16 sty 2014, 21:07

Dariusz -

napisales chyba co chciales i tez w jakims celu. A to NAM wystarczy...
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Dna moczanowa

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 16 sty 2014, 21:18

Lady, a ty swoje. To już nieco nudne.
Darku przenieś te posty do tematu o agentach niech tam wiszą, po co śmiecić w poważnym temacie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Agenci i destrukcja na forach.

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 16 sty 2014, 21:48

Ktoś, kto ćwiczy qi - gong powinien mieć EMOCJE na uwięzi...



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Agenci i destrukcja na forach.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 16 sty 2014, 21:51

Daj spokój Thotal, po prostu szkoda słów i czasu.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Agenci i destrukcja na forach - czyli kto jest kim?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 31 maja 2023, 17:32

Mówił o bombardowaniu nuklearnym Kijowa. Kim jest Tomasz Gryguć?

TVP Info
295 tys. subskrybentów
https://youtu.be/FnhiWLyTDQc
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ