Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Teorie spiskowe

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 07 kwie 2020, 13:31

Nowy banknot 20 funtowy wydany w 2020 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=7ybaGuGOpck

Komentarze

Widać na odwrocie wieżę 5G i nad nią koronę wirus .Wiedzieli haha.Plastik korona tam jest i ta wieża i te promienie takie kolorowe,pokazują nam to ,z chaosu rodzi siē nowy pożądek.Angole nie zapomną o epidemi patrząc na ten banknot.

Cześć z tyłu na bankomacie macie nad wieżą zdjęcie korona wirusa to znak że wszystko mają pod kontrolą i wszystko planują mamy przesrane ludzie przebudzeni wiedzą o co chodzi.

MI się wydaje że to nawet sięga głębiej a te banknoty mają wbudowaną antenę która odziałuje na nasz ludzki organizm... NIe jestem jeszcze o tym w 100% przekonany narazie to pogłoski. Powiem coś więcej jak będę miał już konkrety.
2 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 07 kwie 2020, 13:36

no niezłe, w ostatniej Polaraxa- Chris mówi o ty, że wirus został już wcześniej rozpylony,-
lub umieszczony na np. banknotach, a potem "tylko" aktywowany przez np. 5G.
Wirus może być pozaziemski.

PS. nie mam tych nowych 20-stek, dopiero co weszły do obiegu, chyba początek marca,-
ci bogaci pewnie mają kieszenie wypchane tymi "polimerami"..
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 07 kwie 2020, 14:33

o rzesz kurde, to termin banknotu i korony taki sam.. :shock: :o
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 07 kwie 2020, 15:55

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 07 kwie 2020, 21:11

W linku jest artykuł potwierdzający wzmacnianie działania Covid-19, czy też obniżające sprawność systemu immunologicznego promieniowanie 5G o ok. 360%.
Artykuł jest autorstwa naukowca, nauczyciela pracującego na Uniwersytecie Waszyngtońskim:
http://duluthreader.com/articles/2020/0 ... networking
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 07 kwie 2020, 23:15

THE SECRET BEHIND THE NEW £20 BANK NOTE | 5G & CORONAVIRUS

https://www.youtube.com/watch?v=4fNnjeJKMRo
0 x



Devana
Posty: 161
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 104
x 20
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał podziękowanie: 366 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: Devana » piątek 17 kwie 2020, 23:54

Czy Minister Zdrowia Łukasz Szumowski należy do Zakonu Rycerzy Maltańskich???
M.K TV ( POLACY W NIEBEZPIECZENSTWIE!! )
https://www.youtube.com/watch?v=U4nba-qy5XE
1 dzień temu
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 19 kwie 2020, 12:09

Devana niestety tak ,to prawda ! Nasz minister zdrowia należy do tego stowarzyszenia .


Chcę wam coś pokazać .Tą wiadomość wstawił na swoją tablicę na FB mój kolega ,który niejednokrotnie wyśmiewał moje posty na temat różnych teorii tak zwanych spiskowych.
Zastanawiam sie jak bardzo trzeba miec najebane w glowie aby wklejac na posty teorie spiskowe odnosnie coronawirus'a albo oskarzac kompanie farmaceutyczne o spowodowanie swiatowej pandemii .... na szczescie wsrod moich fejsbookowych znajomych ludzie w miare normalni (chociaz to pojecie wzgledne :) :) ) ..... a Ci co nie sa juz sie wkrotce o tym przekonaja :)
Nie zdziwię się jak mnie usunie z grona znajomych ale mam to gdzieś .... Niepokoi mnie jednak ostatnie zdanie . Co miał na myśli ? Mam pewną teorię ale nie chcę nic sugerować.Dodam tylko że ma powiązania z N.W.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Devana
Posty: 161
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 104
x 20
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał podziękowanie: 366 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: Devana » poniedziałek 20 kwie 2020, 08:24

No cóż, ja już to przerobiłam - w sensie utraty paru znajomych i dystansu reszty. Jeden to nawet tak się wściekł i groźnym tonem mi zakomunikował, że takich jak ja to powinno się zamykać... Na Fb też mnie wyśmiewał. Tym smutniejsze, ze naprawdę go szanowałam, lubiłam, nadal lubię...
Niektórzy ludzie są straszliwie zaślepieni - tak myślę na przykładzie tego znajomego - dlatego, że ich własna szlachetność, prawość, uczciwość do bólu - nie dopuszcza możliwości, że są przez kogoś aż tak rżnięci, na bezczela... I swoje tu zrobiła, oprócz wychowania w duchu jedynie słusznej religii, lektura wybiórczej i polytyki, których to był i pewnie jest zagorzałym fanem...
1 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 20 kwie 2020, 09:29

Tak, to bardzo fajny facet ,tak zwana dusza towarzystwa. Inteligentny ,wykształcony , mieszka na Antypodach i pracuje w ogromnej korporacji .Nie chcę pisać nic więcej ale wiem, że jest zaprogramowany na jedną opcję polityczną ,czyli totalny lewak.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 20 kwie 2020, 21:05

Devana pisze:
poniedziałek 20 kwie 2020, 08:24
oprócz wychowania w duchu jedynie słusznej religii, lektura wybiórczej i polytyki, których to był i pewnie jest zagorzałym fanem...
Na Fb też mnie wyśmiewał.
Tym smutniejsze, ze naprawdę go szanowałam, lubiłam, nadal lubię...
sorry, ale za co? :D

jak patrzę, zostało mi kilku dosłownie znajomych... i forum nasze :D
tych co witają się łokciami, tak na wszelki wypadek, nie no, nie mogę :lol:
chanell pisze:
niedziela 19 kwie 2020, 12:09
Niepokoi mnie jednak ostatnie zdanie . Co miał na myśli ?
Mam pewną teorię ale nie chcę nic sugerować.
Dodam tylko że ma powiązania z N.W.
N.W. ?
sugeruj, please :D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Devana
Posty: 161
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 19:03
x 104
x 20
Podziękował: 1155 razy
Otrzymał podziękowanie: 366 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: Devana » poniedziałek 20 kwie 2020, 22:10

@GA: Trochę poczułam się wywołana do tablicy ;)...
Sprawa jest nieco skomplikowana... i nadal tą historię przeżywam...
Otóż uważałam tego człowieka (kolegę z byłej pracy) za świetnego przyjaciela, który wiele razy mi pomógł w trudnych chwilach. Pomimo swych cięzkich przewlekłych schorzeń starał się być pomocny, naprawdę bezinteresownie.
Ale nadszedł moment konfrontacji - ogólnie dotyczył pewnych eksperymentów medycznych wykonywanych na nas bez naszej wiedzy i za naszą podstępem uzyskaną zgodą... no nie mogłam nie poinformować go o niebezpieczeństwach, zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą, żeby oszczędził własnego dziecka... I to go tak rozzłościło, bo propaganda medialna zrobiła swoje. Z dumą oznajmił, że taką podjął decyzję. A ja nie mając dyplomu uczelni medycznej cóż mam do powiedzenia?...
Spotkałam się ze stwierdzeniem, że teraz nadeszły czasy wymiany znajomych czy coś w tym stylu. Zgadzam się z tym. Tyle, że nie jest to takie proste, bo jeśli strata dotyczy np. paru osób...
@chanell: Twój znajomy to zdaje się z kapci wyskoczy jak się dowie tego, o czym np. już dziś mówiła Ewa Pawela w filmie "MASKARADĘ CZAS SKOŃCZYĆ". Wiesz, żyjemy w tak "ciekawych" czasach, że może to właśnie on się wkrótce o czymś przekona... aż maseczkę będzie zbierał z podłogi :lol:
1 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 21 kwie 2020, 12:13

N.W. ?
sugeruj, please
Naród wybrany ,ale niestety nie pamiętam czy aby na pewno.Mam z nim kontakt tylko na FB i sporadycznie na spotkaniach klasowych .Ostatnio na 40-ciu matury . Napisałam zapytanie do naszego wspólnego kolegi z klasy ,ponieważ oni po ukończeniu LO jeszcze razem studiowali .Może on mi coś rozświetli .Nasz kolega zrobił się bardzo agresywny na FB .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

beadnorsi
Posty: 1508
Rejestracja: niedziela 27 maja 2018, 12:06
x 3
x 97
Podziękował: 2996 razy
Otrzymał podziękowanie: 2113 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: beadnorsi » wtorek 21 kwie 2020, 20:07

Widzicie,ze sie "wtrace" w dyskusje,ja nie mam fejsbuka,twitera i innych pseudoportali.
Nie powiem,ze czasami przydaje sie w niektorych sytuacjach,ale nie mam i juz.
Co do znajomych,mamy "paczke " taka,ktorych delikatnie uswiadamiam,powoli.
Pomoglem w kilku zdrowotnych sytuacjach,teraz sami dzwonia czasami z pytaniami.

Tu,w Niemczech wszyscy patrza na mnie jak na wariata,ale kiedy pomoge komus cos tam podleczyc,przecieraja oczy ze zdumienia.

Przyklad ostatni;jako,ze jestem budowlancem,remontuje teraz lazienke Nauczycielowi WF.
Bardzo porzadny czlowiek,lekko zwariowany jak ja. :) :) :) :) :)
Rozmawiamy czesto na temat polityki,zdrowia itd.

Zaczelo sie od tego,ze zauwazylem jak podaje golebiom DMSO. Niewazne.Facet ma 67 lat na karku,jego zona 64 chyba. Strasznie boja sie Coronawirusa.
Wpadam kiedys i opowiadam z ranca na swiezo,ze umieraja we Wloszech po szczepionkach na grype i pneumokoki.
On odpowiada,ze wlasnie sie na pneumokoki zaszczepili.

Zona zamknela sie w sypialni i nie wychodzila caly dzien,i bez tej wiadomosci strasznie sie bala.
Po kilku dniach nagle widze ,jak chodzi i kaszle ten moj klient,smarka i w ogole z nim zle.
Zona jego odseparowala sie i od niego,a z nim coraz gorzej.

Podjechalem wiec do domu po WU,usiadlem z nim w pokoju,przekazalem co bedziemy robic RAZEM,ja tez.

Nalalem 2 szklanki wody,do kazdej po lyzeczce WU na czczo i do boju. Co 15 minut wypilismy 3 dawki,oczywiscie ja pierwszy. Potem jeszcze 2 dawki dorzucil(razem 5) i na tym skonczyl.

Wieczorem polozyl sie spac,a rankiem byl juz zdrowy.

Oczy przecierali ze zdumienia.Jako,ze jeszcze jesc wszystkiego nie moze,tzn,nie je prawie nic bo nie moze przez "nadmiar kwasu solnego"zaproponowalem trzymanie przed kazdym posilkiem szczypty soli na jezyku, zmieszaniu jej ze slina i polknieciu 5 minut przed jedzeniem.

Poinformowalem go,ze skoro ma "nadmiar "wedlug lekarzy to ja mu jeszcze kwasu doloze i bedzie mogl jesc wszystko.
Kilka chwil pozniej zjadl "uczulajacy "go podobno kawalek chleba i ze zdziwieniem do zadnej reakcji nie doszlo.
Wprawilo go to w oslupienie,a cale zycie meczy sie z tym problemem.
Zona jego nie patrzy na mnie juz jak na wariata,zastanawia sie pewnie ,skad murarz wie takie rzeczy,
ot taki teraz mamy swiat, ludzi leczy murarz,inzynier a nie lekarz.

pozdrawiam @beadnorsi
1 x



quetzalcoatl888
x 129

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » środa 22 kwie 2020, 09:11

10 Powodów, dla których JFK został zamordowany przez Cabala

https://steemit.com/jfk/@truthmatters.u ... -the-cabal

4) JFK stanowczo sprzeciwiał się planowi Izraela dotyczącego rozwoju broni nuklearnej. Jego bezkompromisowa postawa rozwścieczyła izraelskiego premiera Davida Bena Guriona i sprowadziła na niego gniew MOSSADU. Uzbrojony w broń nuklearną Izrael był podstawowym celem tych, którzy kontrolują zasoby ropy i gazu na całym Bliskim Wschodzie. JFK doskonale zdawał sobie sprawę z intencji Izraela terroryzowania całego Bliskiego Wschodu groźbami nuklearnego zbrojnego wybuchu.

(5) JFK kontynuował plany ujawnienia wysoce niejawnych informacji dotyczących prawdy o UFO i obecności obcych na planecie Ziemia. „Był jedynym członkiem Majestic 12, który chciał pełnego ujawnienia narodowi amerykańskiemu.” Istoty pozaziemskie istniały zafascynowane JFK i czuł, że naród ma prawo wiedzieć. Takie rewelacje nigdy nie byłyby dozwolone przez tych, którzy kontrolują główne media i dyktują światowe rządy.


JFK O SPISKU KABALISTYCZNYM

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/jfk- ... ym-2020-04
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 01 lip 2020, 15:11

Najbardziej Przerażająca Historia ze Spiskowych Teorii, Kręgi zbożowe UFO Kosmici - Q&A Plociuch PL
27 cze 2020

https://www.youtube.com/watch?v=riLl8w1zx5s
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 02 lip 2020, 21:10

Titanic - Czy Zatonął Naprawdę? - Plociuch Historyczny ale Spiskowe Teorie Bank Biznes Film PL
2 lip 2020

https://www.youtube.com/watch?v=rTZgELIFh9Y
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 23 lip 2020, 23:24

Rabin Odnalazł Zapowiedź Zarazy w Kod Biblii / Tory. Rosyjska Mapa Podziału Europy 2035 Q&A Plociuch
18 lip 2020

https://www.youtube.com/watch?v=zf5VWQOmUGU
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 27 lip 2020, 16:34

czy ktoś jeszcze pamięta- zamach w Skandynawii, jak z innego(3) świata,-
a jednak, czy i tam, wtedy też władcy marionetek zadecydowali o...
Obrazek
Bjarne Moelv: Policja i wojsko ćwiczyły obronę zamachu stanu w noc zamordowania Palme

Obrazek
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 02 wrz 2020, 09:05

Polaraxa 63-20: Draken i Matra

https://youtu.be/cOGOpXXPkKk
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

zxc
Posty: 73
Rejestracja: środa 21 paź 2020, 02:27
x 7
Otrzymał podziękowanie: 54 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: zxc » sobota 31 paź 2020, 00:16

"Piątki z M.K Tv u Lacha" - rola: Mediów Narodowych, realu24, Watykanu i innych / stan Ojczyzny

https://www.youtube.com/watch?v=852QgTOXnW8

8-)
0 x


https://www.youtube.com/channel/UColkZAeuesQdbk62mm3wSww
https://www.youtube.com/channel/UC2sN80Onb_JkMxtV1ST4PyA

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 31 paź 2020, 13:45

Teorie Spisku. Gościnnie - Adam Kaczmarek.

https://www.mixcloud.com/kornel223/dzie ... jnkII88sDU
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

zxc
Posty: 73
Rejestracja: środa 21 paź 2020, 02:27
x 7
Otrzymał podziękowanie: 54 razy

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: zxc » środa 04 lis 2020, 21:00

Kibole bronią okupantów - katów! Protesty to prowokacje


https://www.cda.pl/video/6036389ac

:D
0 x


https://www.youtube.com/channel/UColkZAeuesQdbk62mm3wSww
https://www.youtube.com/channel/UC2sN80Onb_JkMxtV1ST4PyA

quetzalcoatl888
x 129

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » wtorek 10 lis 2020, 16:33

https://www.youtube.com/watch?v=YB63iPjRdRc

odnosnie tego filmiku

coz kazdy ma swoj punkt widzenia ..:) szatan podobno jest panem tego swiata i jest ojcem klamstwa :), mysle ze cow-id jest medialnym klamstwem w tej oficjalnej formie tak samo jak ladowanie na ksiezycu, ziemia jako kulka oblana oceanami, budowa piramid, wtc czy holocaust..dobry jest taki film "oni zyja" kto wie jak to wszystko wyglada i jak pewni "ludzie" sie porozumiewaja..jest przeciez w apokalipsie o synagodze szatana

Obrazek


Obrazek

Jednostka ludzka staje twarzą w twarz ze spiskiem tak potwornym, że nie może uwierzyć, że istnieje. Amerykański umysł nie uświadomił sobie zła, które zostało wprowadzone pośród nas. Odrzuca nawet założenie, że istoty ludzkie mogą wyznawać filozofię, która musi ostatecznie zniszczyć wszystko, co dobre i przyzwoite.


wydaje mi sie ze nano szczepionka cow-id cow-bydło, id- numer identyfikacyjny, bedzie polaczona z 5g..i kazdy w ten sposob bedzie np podlaczony do akceleratora CERN

Bill Gates współpracuje z DARPA w sprawie nowej szczepionki DNA Nanotech COVID-19

https://www.mirrorreview.com/bill-gates ... HOSz_s3IOQ

przeciez to wszystko sa jacys okultysci..

https://www.youtube.com/watch?v=dZAQNo9 ... 13Km3QRx74


czy to jest tylko fikcja literacka..niekoniecznie..
Teoria Władcy Pierścieni: Jedyny Pierścień jest KLUCZEM Saurona do ponadczasowej pustki
Teoretyk argumentował: „Z biegiem czasu [Sauron] rozwinął swoje rzemiosło, tak że był w stanie stworzyć klucz (Jedyny Pierścień), który pozwoliłby mu podróżować w pustkę, aby uwolnić Morgotha ​​z jego uwięzienia, wypełniając w ten sposób proroctwo o czasach ostatecznych, zniszczeniu świata ”.

https://www.express.co.uk/entertainment ... A88XW6eut0


Ostrzeżenie Cern Revelation 9 - klucz do bezdennej otchłani?

https://www.youtube.com/watch?v=eGgpx21 ... _u1NylEB3s


wtc-tego samolotu prawdopodobnie nie bylo wogole..ujecie puszczane w tv bylo nagrane z 2 kamer..a ten samolot poprostu znika..

https://www.youtube.com/watch?v=qTlFbur ... NrA1BwFVDQ

psychopatycznie usmiechniety bush siedzi w klasie z dziecmi ktore mowia samolot, musiec, uderzyc, stal..przeciez w oficjlnej wersji to moglo sie nie wydarzyc przeciez jakis arab ktory uczyl sie pilotazu na symulatorze mogl nie umiec do konca pilotwac samolotu pasazerskiego i nie trafic w wieze..

https://www.youtube.com/watch?v=PV5D6w0 ... ivbumk1OUQ


Ten Years Later: Sarasota's 'Pet Goat' students of 9/11

https://www.youtube.com/watch?v=gOVTanBkTJk

https://www.youtube.com/watch?v=07ZSPRJjYVw&t=699s


itd..
0 x



quetzalcoatl888
x 129

Re: Teorie spiskowe

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » sobota 14 lis 2020, 07:43

Adam Niedzielski: MZ chce zaszczepić całą dorosłą populację przeciw koronawirusowi. To ok. 31 mln osób

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... lacje.html


cyfrowy identyfikator bedzie..

https://www.geekweek.pl/news/2020-04-06 ... -BRh0J6X34

i nano chip tez bedzie..

I nano chip też będzie..
Bill Gates współpracuje z DARPA w sprawie nowej szczepionki DNA Nanotech COVID-19

https://www.mirrorreview.com/bill-gates ... qEmc&amp=1


transhumanizm - koniec ludzkosci jako takiej..wszystko polaczone w internet rzecz i podlaczone poprzez 5g do akceleratora CERN...tak to mialo byc 666 poczatek konca..

Ma na celu zintegrowanie technologii broni o niskiej częstotliwości z inteligentnymi chipami z procesami biologicznymi.

Zgodnie z masońskim projektem, że nie jesteśmy niczym więcej jak bezdusznymi bateriami, które mają zasilać elitę Lucyferian, ludzie mają stać się po prostu kolejną „rzeczą” w tym Internecie rzeczy.


https://nationandstate.com/2019/05/22/d ... vekm5DqFqY
0 x



ODPOWIEDZ