Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Zwierciadła Kozyriewa

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 29 mar 2014, 13:41

orgonite pisze:Czy ktoś ma parametry techniczne zwierciadła, krzywizny, parametry ognisk itp.?

Podobne zwierciadła były stosowane przez szamanów z ameryki płn, w instalacjach zwanych "łapacze snu"

powyżej w moim i @Dariusza poście masz najważniejsze linki i można dalej szukać,-
wydaje się, że nie ma jakiegoś wyjściowego wzoru wielkości lustra/er, lecz jest to wynik eksperymentów na nich,-
i zmieniania ich parametrów i obserwowania efektów-

Obrazek
Aplikacja Kozyrev lustra w medycynie

Na początku lat 1990, jak lustro, w szczególności, zostały wykorzystane w eksperymentach na postrzeganie pozazmysłowe, które odbyło się w Instytucie Medycyny Doświadczalnej syberyjskiej Oddziału Akademii Nauk ZSRR. Eksperymenty prowadzone przez akademik V. Skarbników. Osoby umieszczone w cylindrycznej helisy, doświadczył wiele nieprawidłowego psychofizycznej poczucie, że odnotowane w protokole badania. W szczególności osoby, których czuł wewnątrz Kozyriewem lustra "wyjście z własnego ciała." Pracownicy Kaznacheeva rejestrowane przypadki telekineza, telepatia, myśli radiofonii. Zdolności te, zgłaszane wzrost dramatycznie w komorze długich 2-3-metrowy, lekko zakrzywione, luster metalowych. Według teorii Kozyriew, w sali lustrzanej w zmianie gęstości czasu. Być może wpływ na nasilenie i postrzeganie pozazmysłowe. Ludzie spędzili w komorze na kilka godzin, uczestnicy uważało, że bygone wydarzeń historycznych lub widzieli przyszłość.

Mechanizm interakcji Kozyriewem lustra czasu i ludzkiej świadomości tylko studiował, to nadal nie można powiedzieć, czy osoby te zostały przeniesione do rzeczywistych wydarzeń z przeszłości i refleksji o tych wydarzeniach (hronomirazh) przenosi się do nas w teraźniejszości.

Wydaje się, że specjalne wklęsłych luster? Podobnie, jak mieszkanie, odzwierciedlają one energii, widzialnego i niewidzialnego promieniowania "cienkiego" ludzkiego wzmocnić je. Jednak koncepcja wklęsłych luster i istotną cechę: ich ostrości - punkt przecięcia promieni odbitych w przestrzeni. Jakie konsekwencje wynikają z tego i to, co jest rzeczywiście zawarte w przepisach ustawowych działań, możemy się tylko domyślać. Wstrząsające fakty starożytnych gigantycznych wklęsłych luster możemy zaobserwować w "Miasta Bogów" w Tybecie. Według niektórych badaczy, kompleks piramid i luster kamień (setki metrów wysokości) jest połączony z wszystkich kompleksów piramid na Ziemi, a także obiektów, takich Stouhendzhu i przeznaczone do czasu zarządzania energią. Starożytne legendy tybetańskie mówią Synów Bogów, którzy budowali to tajemnicze miasto, które mogłyby korzystać z "energii Ducha." Wklęsłych luster podobnych obiektów nie może przyciągnąć uwagę naukowców.


http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&rurl=translate.google.com&sl=ru&tl=pl&u=http://demonhost.info/tajny-mira/488-zerkala-kozyreva.html&usg=ALkJrhj5GYWRNmpdeNIdmDg6wzznfjPwSw
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: orgonite » sobota 29 mar 2014, 14:09

songo70 pisze:[i]wydaje się, że nie ma jakiegoś wyjściowego wzoru wielkości lustra/er, lecz jest to wynik eksperymentów na nich,-
i zmieniania ich parametrów i obserwowania efektów

Ponieważ prace Kozyriewa i Reicha , w pewnym aspektach są zbieżne, chciałbym poeksperymentować w łączeniu tych technologii.
Oczywiście na małą skalę.
Ktoś mi ostatnio, a było to osoba o dużej sensytywności i intuicji, podsunęła taką myśl, by spróbować połączyć orgonity ze zwierciadłami.
Na ogół, jeśli zabieram się do pracy, staram się poznać niezbędne minimum tematu.
Stąd moje pytanie.
A.
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 29 mar 2014, 14:24

Próbowałem znaleźć dokładniejsze dane dotyczące tego tematu i nie udało mi się, albo nie umiem szukać.

Osobiście będę eksperymentował, a że nie jestem strachliwy więc co mi tam. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: orgonite » sobota 29 mar 2014, 18:36

Dariusz pisze:Próbowałem znaleźć dokładniejsze dane dotyczące tego tematu i nie udało mi się, albo nie umiem szukać.

Osobiście będę eksperymentował, a że nie jestem strachliwy więc co mi tam. :D


Wiesz , może faktycznie podziałam jak z orgonitami, pójdę na żywioł.
Kiedy za dużo kombinujemy , to wprowadzamy niepotrzebne zmienne do równania.
Jak się człowiek otworzy to wiedza sama przychodzi i czasem nie warto myśleć dlaczego, a raczej po co.
Tak mam przy orgonitach, kiedy ktoś mnie pyta: dlaczego zrobiłeś to tak a tamto inaczej, odpowiadam że nie wiem, widać tak miało być
Wchłonę zatem dostępną wiedzę a resztę intuicja dopowie.

Nawiasem mówiąc mam teorię słów kluczy
Czasem strzępek wiedzy otwiera tą czy inną bramę poznania. Tzw wiedzę zstępującą.
Bo raz urodzona myśl już nigdy nie umiera, trzeba ją jedynie znaleźć i odczytać :)
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 29 mar 2014, 18:44

orgonite pisze:Bo raz urodzona myśl już nigdy nie umiera, trzeba ją jedynie znaleźć i odczytać :)

w pewnym filmie było "nie da się zabić idei",-
więc jeszcze może być tak, że ostrzegają przed wiedzą,-
którą można zyskać, a póki co jest/była zastrzeżona dla wybranych..
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: orgonite » sobota 29 mar 2014, 19:06

songo70 pisze: że ostrzegają przed wiedzą,-
którą można zyskać, a póki co jest/była zastrzeżona dla wybranych..


Ba, ale kto jest tym wybranym?

Czy ten kto pragnie tej wiedzy i ma możliwości jej zdobycia i wykorzystania?
Czy ten, który swoimi uczynkami, poziomem oświecenia dostał ją w sposób zasłużony?

Dostajemy tyle wiedzy ile potrafimy przetworzyć i wykorzystać bez szkody dla siebie i innych.

"Nielegalne" zdobywanie wiedzy zawsze było niebezpieczne dla innych i kończyło się źle dla beneficjenta.
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 30 mar 2014, 06:36

orgonite pisze:
songo70 pisze: że ostrzegają przed wiedzą,-
którą można zyskać, a póki co jest/była zastrzeżona dla wybranych..


Ba, ale kto jest tym wybranym?

Czy ten kto pragnie tej wiedzy i ma możliwości jej zdobycia i wykorzystania?
Czy ten, który swoimi uczynkami, poziomem oświecenia dostał ją w sposób zasłużony?

Dostajemy tyle wiedzy ile potrafimy przetworzyć i wykorzystać bez szkody dla siebie i innych.

"Nielegalne" zdobywanie wiedzy zawsze było niebezpieczne dla innych i kończyło się źle dla beneficjenta.

w sumie to racja, kolejna sztuczka CK., aby nie zgłębiać wiedzy,-
którą chcieli zachować tylko dla siebie..
jak coś to powodzenia i pisz co zobaczyłeś
:) ;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

baba
x 129

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: baba » niedziela 30 mar 2014, 07:28

Orgonite: Wiesz , może faktycznie podziałam jak z orgonitami, pójdę na żywioł.
Kiedy za dużo kombinujemy , to wprowadzamy niepotrzebne zmienne do równania.
Jak się człowiek otworzy to wiedza sama przychodzi i czasem nie warto myśleć dlaczego, a raczej po co.
Tak mam przy orgonitach, kiedy ktoś mnie pyta: dlaczego zrobiłeś to tak a tamto inaczej, odpowiadam że nie wiem, widać tak miało być
Wchłonę zatem dostępną wiedzę a resztę intuicja dopowie.

"Swój" chłop jesteś, już Cię lubię.. :D
Też tak działam. W tym temacie już sobie wymyśliłam, że po prostu wezmę duży garnek stalowy, do środka wkleję stalową miskę, żeby uzyskać kształt tiary i na czerep zapodam. Z ciekawości czy i co się będzie działo. :lol:
Nawiasem mówiąc mam teorię słów kluczy
Czasem strzępek wiedzy otwiera tą czy inną bramę poznania. Tzw wiedzę zstępującą.

Tu też podobnie myślę, trzeba troszkę wybiegać wyobraźnią do przodu (jak w moim podpisie :D ) dorzuciłabym jeszcze do tego emocje - klucze. Trzeba ufać sobie, wierzyć w siebie i w to że się "zasługuje". Co po prostu prawdą jest. :)
NIE MA żadnej uprzywilejowanej grupki elitarnej, która bardziej niż my "zasługuje" na wiedzę. Ona przychodzi do KAŻDEGO, kto jej szuka, chce i ma odwagę po nią sięgnąć. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: orgonite » niedziela 30 mar 2014, 13:20

baba pisze:...NIE MA żadnej uprzywilejowanej grupki elitarnej...

Niestety zawsze była tak grupa, czy to kapłani czy masoni czy tez NWO.
Oni pilnowali monopolu na wiedzę daną im w dobrej wierze ale w złej wierze wykorzystywaną.
Tam , "u góry" też nie zawsze potrafią widać odkryć intencje.
A może to jest tak, że niektórych ludzi wiedza psuje z czasem, choć ich pierwotne intencje były czyste?
Jakakolwiek wiedza , jaką dostajemy, jest też ogromną odpowiedzialnością, którą niektórzy, w swej wielkiej pysze, wykorzystują by bogom być podobni.:)
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

baba
x 129

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: baba » niedziela 30 mar 2014, 18:12

Jakakolwiek wiedza , jaką dostajemy, jest też ogromną odpowiedzialnością, którą niektórzy, w swej wielkiej pysze, wykorzystują by bogom być podobni.

Otóż to, wiedza zbliża nas do boga i jego mocy ale tyko takiego jakiego jesteśmy w stanie sobie wyobrazić...
Stąd wynika nad odpowiedzialność "wybrańców", kupczenie wiedzą i próby poprawienia świata na własną rękę.. :D

Elity to złudzenie moim zdaniem, naprawdę nie są od nas ani lepsi ani mądrzejsi tylko mają większy poziom samozadowolenia (taka chora odmiana samoakceptacji). Do tego żeby mieć dostęp do wiedzy trzeba sobie najpierw dać prawo do niej. I szukać żeby znaleźć. To może zrobić tylko ktoś kto SAM czuje że zasługuje. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 30 mar 2014, 20:57

Wyszliśmy z tematu, zwierciadeł Kozyriewa, ale wiedza w elitach nie pochodzi z jej poszukiwania, tylko elitarnego przekazywania. Czy ona ma jeszcze jakieś znaczenie? Kiara twierdzi, że już nie, ponieważ już niewiele można ukrywać, przed oświeconymi jednostkami.
Czasami jednak nieumiejętnie wykorzystywana wiedza może być niebezpieczna i w temacie zwierciadeł, było to gdzieś poruszone.
Powstaje więc dylemat, czy wszelka wiedza może być publicznie dostępna?
Są jednak techniczne specjalizacje, które wymagają lat nabywania takiej wiedzy i nie można wpuścić laika do laboratorium wysokich napięć, bo nie przeżyje.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: orgonite » niedziela 30 mar 2014, 22:27

blueray21 pisze:Czasami jednak nieumiejętnie wykorzystywana wiedza może być niebezpieczna i w temacie zwierciadeł, było to gdzieś poruszone.
.....
Są jednak techniczne specjalizacje, które wymagają lat nabywania takiej wiedzy i nie można wpuścić laika do laboratorium wysokich napięć, bo nie przeżyje.


Właśnie dlatego szukam danych, ale nie zamierzam eksperymentować na wielką skalę.
Kiedyś pewna gospodyni domowa w USA zmieszała detergenty i niechcący wyprodukowała super tajny gaz bojowy.
Dostępność via internet do wiedzy kiedyś zastrzeżonej, zaowocowała wysypem guru, którzy po obejrzeniu kilku filmików na YT nagle stali się wyrocznią w wielu sprawach i nawet próbują uczyć innych. Zgroza.
Spotykam często ludzi , którzy mają dyplomy ( 500-1000 zł) wszelkiej maści dyscyplin duchowych, psychotroniki i leczenia energiami.
Każdy z nich ma otwarte trzecie oko, każdy wie co jest "tam".
Problem w tym , że dziś zapomina się o prawdziwych badaczach, takich jak Kozyriew, Tesla czy Reich, którzy życie poświecili na badaniach.
Może to i lepiej , że nie wszystkie parametry są dostępne.
Czasem to jak dawać dziecku granat do zabawy.
Mnie interesuje temat luster jako idea, którą mogę , ewentualnie wykorzystać by wzmocnić orgonity.
Ale do podróży poprzez czas... sorki za mały jestem.
Niemniej temat ciekawy i wart studiowania:)
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

baba
x 129

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: baba » niedziela 30 mar 2014, 23:12

Powstaje więc dylemat, czy wszelka wiedza może być publicznie dostępna?

Nie chcę się z Wami sprzeczać, ale. :D
Zwierciadło zapewne zwielokrotnia na zasadzie rezonansu czy czegoś tam jakieś funkcje mózgu.
One zależą od poziomu naszej świadomości i naszego indywidualnego rozwoju a nie od przynależności do elity.
Gdyby tak było to "elity" już dawno zrobiłyby z nami co chciały a jakoś im się nie udało. ;)
Ten dostęp nie dla laików na tym właśnie polega moim zdaniem, że jak laik głowę włoży w nawet całkiem właściwe zwierciadło to i tak nic z tego nie wyniknie. 8-)
Mózg wytwarza różne długości fal w zależności od tego w jakim stanie ducha/emocji/świadomości itd jest człowiek. :)
Więc nie ma się czego bać i nie róbmy kolejnej "elity" plisssssssssss. :D ;)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 31 mar 2014, 09:30

Czytałaś temat od początku? To nie jest lusterko do przeglądania się w nim, to raczej beczka Diogenesa.
Gdzieś w materiałach były też opisy różnych sytuacji , to moim i nie tylko zdaniem może mieć trwały wpływ na psychikę delikwenta. Zupełnie nie zbadany obszar, prawdopodobnie wzmacnia, jak twierdzisz to co wychodzi, czyli myśli, ale należy się spodziewać także wzmocnienia tego, co przychodzi - a tu pełna niewiadoma.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 31 mar 2014, 09:50

słabo wgryzłem się w ten wątek, ale wydaje się, że te eksperymenty robią "dziurę w matrixie",-
albo uchylają portal do innych wymiarów, lub pozwalają chwilowo opuścić skafander..
:?:
Obrazek
PS. to trochę przypomina mi Komorę deprywacyjną z filmu "Odmienne stany świadomości"
Obrazek
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: orgonite » poniedziałek 31 mar 2014, 10:45

songo70 pisze:słabo wgryzłem się w ten wątek, ale wydaje się, że te eksperymenty robią "dziurę w matrixie",-
albo uchylają portal do innych wymiarów, lub pozwalają chwilowo opuścić skafander..


Chyba tak, robimy sobie dziurki , przez które, jak dzieci cukiernię, podglądamy inne , niedostępne nam rzeczywistości.
Wg mnie eksperymenty takie mają sens , jeśli w założeniu prowadzą do ewolucji świadomości.
Ale , jeżeli chcemy osiągnąć nadświadomość i jednocześnie pozostać w materialnym ciele , to takie eksperymenty niczego nie wnoszą bo są sprzecznością samą w sobie.
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

baba
x 129

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: baba » poniedziałek 31 mar 2014, 13:08

Czytałaś temat od początku? To nie jest lusterko do przeglądania się w nim, to raczej beczka Diogenesa.
:oops:
No nie przeczytałam jeszcze od początku. :(
Tyle piszecie że nawet przy moim nałogowym używaniu tego forum nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć. :D

Więc jak są zagrożenia to trzeba wyraźnie mówić - TO JEST/MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNE. I niech każdy sam decyduje czy chce ryzykować. Skoro robi dziurki do innych wymiarów to można po prostu skończyć z ciężką chorobą psychiczną. Te wszystkie halucynozy i psychozy to też są moim zdaniem dziurki do innych wymiarów, spowodowane uszkodzeniami aury za pomocą: narkotyków, alkoholu, tzw "traumy" i różnych innych choler, które wywołują "opętania". :roll:

Leki psychotropowe btw po prostu blokują aurę, odcinają od tych "energii" niestety przy okazji również od "źródła". :(

Jeśli zaś chodzi o zagrożenie typu że człowiek nieodpowiedzialny zyska nadludzką moc.. eee w takie bajki to ja jakoś nie wierzę. Może będzie miał troszkę więcej ale kosztem czego innego, sam zapłaci cenę i odpadnie. :D

No i jeszcze jest taki myk, że te "strachy" to może być tzw próba gotowości. Jak się chce gdzieś dojść no to niestety nie można się bać. Ani bólu, cierpienia swojego czy najukochańszych ludzi ani nawet śmierci. Nie można mieć żadnego "haka". A przejście pewnie faktycznie jest po ostrzu brzytwy. 8-)
Czyli przytomnym trzeba być na maksa żeby nie odpaść. TRZEŹWOŚĆ się kłania. :lol:

W kwestii tego "co przychodzi" to jest tak, że przychodzi to co przywołujemy swoimi przekonaniami, niestety najczęściej nieświadomie. Mamy ogromne te obszary nieświadomości/nietrzeźwości. Więc chyba faktycznie trzeba najpierw odzyskać zaufanie do tzw "porządku" istnienia. Czyli pogodzić się ze światem zewnętrznym, zobaczyć go jako "dobry". 8-)
0 x



Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: orgonite » poniedziałek 31 mar 2014, 18:45

Więc chyba faktycznie trzeba najpierw odzyskać zaufanie do tzw "porządku" istnienia. Czyli pogodzić się ze światem zewnętrznym, zobaczyć go jako "dobry"

Cóż, od wieków się ludzkość nie zgadza na metody aktualnie rządzących.
Od wieków walczy ta ludzkość o lepszy byt dla siebie.
i od wieków znajduje się w tym samym miejscu. Bo niewolnicy zawsze będą potrzebni każdemu systemowi.
A rzekomy postęp jest adekwatny do możliwości poznawczych populacji żyjącej w danym okresie.
Oczywiście dążność do zmian na lepsze jest słuszna.
Tylko czy mamy gwarancję ,że to lepsze będzie lepsze dla każdego?
Tutaj mądrości trzeba wielkiej. Mądrości na poziomie buddy.
Sęk w tym, że kiedy się taką mądrość osiąga, to, dla oświeconego, przestaje być ważny ten nasz świat.
Może gdyby więcej osób się doskonaliło, to system i prawa fizyki nie byłyby by potrzebne?
Może właśnie dlatego tak gorliwie się nas truje. Fluor, chemtrails, radio ... skutecznie blokują nasze funkcje poznawcze.
Zwierciadło Kozyriewa może być pomocne , w uwierzeniu we własne siły, w wejściu na właściwą ścieżkę.
Otwarty umysł będzie zawsze wolny.
Świadomość wolności umysłu zapewnia więcej niż połowę sukcesu.
Resztę trzeba wypracować.
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

baba
x 129

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: baba » poniedziałek 31 mar 2014, 19:20

Tutaj mądrości trzeba wielkiej. Mądrości na poziomie buddy.
Sęk w tym, że kiedy się taką mądrość osiąga, to, dla oświeconego, przestaje być ważny ten nasz świat.

A kto powiedział że budda był doskonały?? :D

Sorek za offtopowanie, już biorę dziób ciup. :roll:
0 x



Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: orgonite » poniedziałek 31 mar 2014, 20:08

Baba :)
Ja pisałem budda z małej litery , nie chodziło mi o Buddę Siakjamuniego, ale o stan oświecenia :)
Jeżeli piszę budda z małej litery to znaczy że mam na myśli poziom oświecenia.
Buddów było wielu , Siakjamuni tylko jeden :)
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

baba
x 129

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: baba » poniedziałek 31 mar 2014, 20:37

ale o stan oświecenia

Też o tym ględzę. Nie jest wykluczone że w tym stanie oświecenia też są (nawet na pewno są) stopnie i między nimi taki, którego jeszcze nikomu nie udało się osiągnąć. :D
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 06 kwie 2014, 21:21

baba

"Swój" chłop jesteś, już Cię lubię.. :D
Też tak działam. W tym temacie już sobie wymyśliłam, że po prostu wezmę duży garnek stalowy, do środka wkleję stalową miskę, żeby uzyskać kształt tiary i na czerep zapodam. Z ciekawości czy i co się będzie działo.


Rany boskie baba nie wygłupiaj się ,jeszcze ci odbije !
Z drugiej strony tak sobie myślę ,czy te wszystkie nakrycia głowy wśród faraonów i nie tylko ,nie miały za zadanie zwiększać mocy mózgu ?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

baba
x 129

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: baba » poniedziałek 07 kwie 2014, 04:44

Rany boskie baba nie wygłupiaj się ,jeszcze ci odbije !
Z drugiej strony tak sobie myślę ,czy te wszystkie nakrycia głowy wśród faraonów i nie tylko ,nie miały za zadanie zwiększać mocy mózgu ?

Chanell, ja jestem taka wariatka, że już bardziej mi odbić nie może. :lol:
Mam zaliczone - z psychozą włącznie, bardzo fajnie było. W przeciwieństwie do wielu innych świetnie się bawiłam bo miałam "kontakt" z niezwykle pięknym, przyjaznym i pełnym miłości/mądrości/humoru światem. Chętnie tam znowu zajrzę tylko bez niepotrzebnej i męczącej nadpobudliwości ciała. :D

Moim zdaniem miały takowe zadanie ale czy były skuteczne to już wątpię. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 07 kwie 2014, 09:35

Oryginalnie te zwierciadła były większe niż beczka. Z miską to chyba tyle wyjdzie, co z przeglądaniem się w zwykłym lustrze - niektórzy wprawdzie w płaskich lustrach, też widzieli inną rzeczywistość, ale chyba mieli jakieś predyspozycje. Swoją drogą zastanawiam się, czy ta szklana kula czarownic nie jest również czymś w tym rodzaju.
A nakrycia głowy faraonów najczęściej osłaniały wydłużony kształt czaszki, ale masz rację, mogły też pełnić inne funkcje, bo znajdujemy sporo dziwnych przedmiotów, które zwykle mieli przy sobie i sądzę, że nie chodziło jedynie o wierzenia.
Takie wydłużone nakrycia głowy mają jeszcze biskupi i nie jestem pewien, czy tylko o tradycję chodzi.
Pozostaje jeszcze czapka frygijska, ale ona była już raczej tylko symbolem.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 07 kwie 2014, 09:48

..o tych nakryciach głowy i innych "dodatkach" i ich funkcjach sporo jest w tym materiale:
viewtopic.php?f=25&t=820&p=17764#p17764
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ