Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Orgonity

Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: orgonite » piątek 28 mar 2014, 18:10

Witaj:)
Cała aparatura składa się z dwóch podstawek , elektrod na których się kładzie dłonie ( oddzielne styki dla każdego palca)
Elektrody są sprzężone z kamerą i procesorem graficznym.
Zdjęcie jest analizowane przez ten własnie procesor, który po analizie widma ( podejrzewam że w szerszym spectrum niż widzialne) konwertuje je do widma widzialnego i nanosi na zdjęcie.
Technologia jest zapożyczona z NASA. W Polsce jest tylko jeden taki aparat w Europie ok 120.
Generalnie aparat jest zaprojektowany do zdjęć aury człowieka ( stąd elektrody na dłoniach)
Zaryzykowałem kładąc stożkowy orgonit na jednej z podkładek , (uprzednio odłączywszy drugą)
Nie oczekiwałem wielkiego efektu, bo ten aparat nie jest przystosowany do badania aury przedmiotów.
Jednak rezultat przeszedł najśmielsze oczekiwania.
Aura fiolet-Indygo to kolor najwyższej czakry ( korony) kolor oczyszczający.
Czyli jakby nie patrzeć zgodny z intencją orgonitu.
Zdjęcie zrobiłem podczas targów zdrowia w Katowicach.

poniżej orgonit z testów
Obrazek
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 28 mar 2014, 18:19

A już zaczynałem się zastanawiać, czy czasem Ty nie jesteś szczęśliwcem posiadającym ten aparat. ;)
Czy ów orgonit jest Twojej produkcji, a jeśli tak, to co poza wiórami metalowymi weń wetknąłeś? :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: barneyos » piątek 28 mar 2014, 18:34

Dodam też moje pytania:

1. Czy badałeś zależność działania orgonitu w miejscu zapromieniowanych geopatycznie oraz w miejscu czystym, gdzie pracuje odpromiennik radiestezyjny ? Czy się np. dublują, wykluczają, uzupełniają (synergia)...
2. Czy badałeś swoje orgonity wahadłem/różdżkami, itp. na obecność promieniowania radiestezyjnego przedmiotu, kształtu, materii ?

Jeśli tak, proszę o jakieś wyniki i informacje.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: orgonite » sobota 29 mar 2014, 01:34

@Dariusz A już zaczynałem się zastanawiać, czy czasem Ty nie jesteś szczęśliwcem posiadającym ten aparat. ;)
Czy ów orgonit jest Twojej produkcji, a jeśli tak, to co poza wiórami metalowymi weń wetknąłeś?


O nie, ta zabawka do zdjęć to wydatek kilkudziesięciu tysięcy. Ja tylko skorzystałem z uprzejmości właścicielki ( bardzo miłej zresztą:)
Orgonit jest mojej produkcji ( już ma nowego właściciela) , na szczycie ma duży okaz pirytu, wewnątrz szpilkę kryształ górski ( 3 cm), wiórki stalowe i mosiężne , a poza tym po troszę kwarcu różowego, ametystu i szungitu. Średnica podstawy 10 cm wys 9

@barneyos Dodam też moje pytania:

1. Czy badałeś zależność działania orgonitu w miejscu zapromieniowanych geopatycznie oraz w miejscu czystym, gdzie pracuje odpromiennik radiestezyjny ? Czy się np. dublują, wykluczają, uzupełniają (synergia)...
2. Czy badałeś swoje orgonity wahadłem/różdżkami, itp. na obecność promieniowania radiestezyjnego przedmiotu, kształtu, materii ?

Jeśli tak, proszę o jakieś wyniki i informacje.


1.Owszem, orgonity doskonale doskonale niwelują negatywne oddziaływanie cieków i uskoków. Jednak zasada działania jest różna.
Odpromieniki radiestezyjne odbijają bądź odchylają promieniowanie względnie ( inne modele) pochłaniają ( te ostatnie trzeba okresowo wymieniać)
Orgonit pochłania energię lecz ją zaraz oddaje przetworzoną. Działa pulsacyjne , zgodnie z wypadkową częstotliwości zawartych w nim metali i minerałów.
Nie mam doświadczeń z jednoczesnego działania orgonitów i odpromienników. Uważam jednak że nie powinno się ich łączyć, To inne technologie.
Osobiście jestem zwolennikiem orgonitów, bo te nie usuwają spectrum i nie izolują od ciemnej energii.
Myślę , że w dobrze prowadzonej radiestezji też się nie doprowadza do całkowitego ich wykluczenia.
Oba typy energii są niezbędne do życia, jedynie brak równowagi nam szkodzi.
W naturze miejsca krzyżowania cieków są omijane przez większość zwierząt i niektóre rośliny ( choć są takie co lubią np koty, czy jemioła)
Kiedyś ludzie w takich miejscach po prostu się nie osiedlali.
2.Osobiście nie używam wahadełka od lat ale bywam na różnych giełdach czy targach, więc siłą rzeczy wiele osób sprawdza wahadełkami ) rzadziej różdżką) moje orgonity.
Powiem tak, odczyty są różne , tak jak różnie są orgonity. Ze względu na różne grafiki czy zestawy minerałów, każdy z nich operuje w troszkę innych wibracjach. Badacz z wahadełkiem zawsze silniej zareaguje na te które są bliższe jego własnym.
Dla przykładu, miałem orgonity z tradycyjną mieszanką ale z mandalami opartymi na heksagramie. Jeden z odwiedzających w ogóle nie reagował na inne orgonity ale przy tych z heksagramem wahadełko zasuwało jak śmigło:)
Z tego powodu nie tworzę orgonitów a tym samym wzorze i składzie, właśnie po to by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Wyjątkiem są orgonity do giftowania ale ich zadanie jest zgoła specyficzne i nie ma znaczenia jak oddziaływuje na konkretną osobę.
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

baba
x 129

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: baba » sobota 29 mar 2014, 07:28

Widzę Orgonite, że masz już sporo praktyki. :)
Wyjątkiem są orgonity do giftowania ale ich zadanie jest zgoła specyficzne i nie ma znaczenia jak oddziaływuje na konkretną osobę.

Czy mogę prosić o rozwinięcie tego zdania, co to jest giftowanie i do czego służy?

p. zmieniłeś nicka czy ja taka zamulona jestem że źle wcześniej czytałam? :roll:
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 29 mar 2014, 07:44

baba pisze:...
co to jest giftowanie i do czego służy?
...


Również cieszę się, ze trafił do nas praktyk.
Z moich informacji wynika, ze giftowanie to neutralizacja miejsc, które wytwarzają bądź emitują niekorzystną dla nas energię, np.: wieże GSM, systemy radarowe, linie przesyłowe, cieki wodne itp., itd.
Przy takich miejscach umieszcza się odpowiednie orgonity, które nie zakłócają ani nie niszczą tylko "prostują" negatywne energie na zdrowe (zmieniają DOR na POR).
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

baba
x 129

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: baba » sobota 29 mar 2014, 08:39

To w związku z powyższym przydałyby się konkretne opisy sporządzania odnośnie używania. Co jak i do czego? :D
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 29 mar 2014, 08:43

Praktycznie wszystkie te informacje zawarte są już w tym temacie.
Może nie poukładane, ale są.
Myślę, że łatwiej będzie jeśli na bieżąco będzie się odpowiadać na pytania, a że mamy już w naszych szeregach fachowca, to i wszystko się rozjaśni wszystkim. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: orgonite » sobota 29 mar 2014, 11:42

baba pisze:To w związku z powyższym przydałyby się konkretne opisy sporządzania odnośnie używania. Co jak i do czego? :D


Cóż opisy jak robić znajdziesz na youtube http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+make+orgonit

Chętnie odpowiem jeśli będą jakieś pytania.
Ale nie nazywajcie mnie proszę "fachowcem", bo jest wiele osób , którym w doświadczeniu , odczuwaniu i zaangażowaniu do pięt nie dorastam.
I to nie w świecie ale w Polsce.
To co mogę podpowiedzieć to jedynie moje obserwacje i przemyślenia. One nie zawsze znajdują poklask wśród innych którzy zajmują się orgonitami.
Uważam jednak , że każda polemika jest dobra bo pozwala rozwijać temat ale także unikać ślepych uliczek.
Zachęcam do samodzielnego studiowania tematu , bo być może ktoś z Was znajdzie coś z czego i ja będę mógł skorzystać.
polecam stronę anglojęzyczną ( chrome w "miarę "dobrze tłumaczy) http://orgonite.info/
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

baba
x 129

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: baba » sobota 29 mar 2014, 14:30

To ja od razu zapodaję swój (chyba że już ktoś to zrobił) pomysł z umieszczeniem w środku orgonitu jajka z jakiegoś minerału odpowiedniego do planowanego działania tegoż orgonitu. :D
Jajko wykonane z naturalnego kamienia. Jajo to jeden z najstarszych i najbardziej popularnych symboli w wielu wierzeniach i religiach. To symbol zdrowia i życia, miłości i płodności oraz mądrości.

No i kształt pewnie też ma znaczenie licho wie może i emisyjne..?
Co o tym sądzisz Orgonite, a może ktoś to może zbadać jakimś przyrządem .. :roll:
0 x



Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: orgonite » sobota 29 mar 2014, 18:27

baba pisze:Co o tym sądzisz Orgonite, a może ktoś to może zbadać jakimś przyrządem .. :roll:

Powiem tak: zdjęcia aury są dowodem ale nie są celem samym w sobie. Kwestie badawcze niech każdy prowadzi sam. Ilu jest ludzi tyle będzie wyników.
Działanie orgonitu , każdego, jest harmonizujące. To robi każdy orgonit niezależnie od tego z czego jest zrobiony i przez kogo.
Genialność tej technologii jest taka , że nie da się zrobić orgonitu działającego negatywnie.
Eksperymenty to już inna działka. Dodając geometrię, minerały, kryształy czy metale zmieniamy wypadkową wibrację orgonitu.
Ta wypadkowa zależy też od proporcji poszczególnych składników.
Dlatego jeśli robimy orgonit sami , zawsze intuicyjnie dobierzemy odpowiednią wibrację. Nie ma sensu więc sztywno trzymać się receptur a jedynie ogólnych zasad.
Przy tworzeniu orgonitów czy chcemy czy nie , uwalnia się nasza podświadoma dążność do równowagi.

Jeśli czujesz, że jajko będzie dobre to zrób to !
Ja najczęściej używam minerałów nieobrobionych, bo one mają najmniej wtłoczonej mechanicznej energii. Tzw "bębniaki" są obrabiane w maszynach po kilka tygodni, więc ich energia zawsze będzie słabsza. Ale nie znaczy że zniknie !
Obrabiane kamienie ( jajka,piramidy, kule itp) może stracą troszkę energii ale zyskują na energii kształtu.
Ja wciąż eksperymentuję i wciąż mam nowe pomysły. Cieszy mnie że Ty też je masz baba :)
A przyrządem najlepszym jesteś Ty.
Zdjęcia kirjanowskie są dla niedowiarków.
Ja kiedy byłem ostatnuio na targach z moimi "maleństwami" od razu widziałem kto czuje ( te iskierki w oczach :)) a kto się wysila i macha wahadełkiem jak maczugą.
Każdy z nas czuje energie , u mnie manifestuje się to tym , że robiąc orgonit po prostu wiem co do niego wrzucić. Skąd wiem? To właśnie moje odczuwanie. Nie ma mrowienia w palcach, nie ma zimna czy ciepła czy wizji... jest pewność czy robię dobrze. Pozwalam się ponieść tej fali. jak kucharz , który sypie przyprawy "na oko" , bo wie że tak ma być.
Za często dusimy naszymi zmysłami to co w nas najbardziej naturalne ...
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 10 kwie 2014, 21:08

Podpowiedz nam jeszcze może, gdzie kupujesz tak bezbarwną żywicę?
Ta, której używam ma zawsze jakieś odcienie. :(
Jak to robisz, ze drobniutki "pył" (Twój awatar) nie rozpływa się podczas wlewania żywicy?
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: orgonite » piątek 11 kwie 2014, 09:20

Dariusz pisze:Podpowiedz nam jeszcze może, gdzie kupujesz tak bezbarwną żywicę?
Ta, której używam ma zawsze jakieś odcienie. :(
Jak to robisz, ze drobniutki "pył" (Twój awatar) nie rozpływa się podczas wlewania żywicy?


Używam żywicy poliestrowej odlewniczej firmy Aropol( epoksydowe i poliuretanowe nie nadają się)
Dlaczego poliestrowa? Ano ze względu na długie łańcuchy węglowodorowe ( czynnik organiczny niezbędny do pracy orgonitu)
Takie łańcuchy mają też : wosk pszczeli, pak węglowy, cukier skarmelizowny. Ale ze względów praktycznych są to trudne materiały w utrzymaniu.
Niemniej na własny użytek można sobie coś takiego zmontować. Każdy orgonit zrobiony osobiście będzie lepszy od kupnego :)
Żywica poliestrowa jest w miarę przyjazna w odlewaniu, choć te gorsze śmierdzą przy odlewaniu jak szlag.
Aropol jest żywicą "nisko emisyjną" więc przy odlewaniu nie ma sensacji z układem oddechowym.
Cena około 45 zł za kg ( tańsze można kupić już za 10 zł ale trzeba pracować w masce).
Co do struktury...
Cóż ja odlewam orgonity warstwami, każdą następną po zżelowaniu poprzedniej.
Żeby nie opadały opiłki , to zalewam częściowo żżelowaną żywicą ale jeszcze płynną.

Potem najlepiej jest wygrzać odlew przez 3 godziny w piekarniku ( 60 st C) wtedy ładnie się utwardza.
Pozostaje potem papier ścierny 80/150/800/1200 i na koniec polerowanie.

Trochę czasu to zajmuje żeby doprowadzić orgonit do stanu "miłego dla oka".
Ale jeśli nie zależy komuś na estetyce to wystarczy odlać.
Dodatek świętych grafik ( geometrii) lub innych minerałów ( główny to kryształ górski) zmienia nieznacznie wibracje samego orgonitu.
Dlatego tworzę orgonity w różnych kombinacjach aby każdy mógł dobrać sobie coś w zakresie jego ulubionych wibracji ( każdy to czuje intuicyjnie )
Do domowego orgonitu nie polecam aluminium , za silna ma wibracje dla czlowieka, alu dodaje się do orgonitów do giftowania.
Do domowego : miedź, mosiądz, żelazo ( opiłki ), czasem brąz ( ale jako uzupełnienie).
Jeżeli ktoś robi orgonit dla siebie lub bliskich ,wtedy sam sobie wibracje dopasuje ( przez proporcje i skład).
Najlepiej przy odlewaniu orgonitu "dać się ponieść" twórczej fantazji. Wtedy podświadomie wybierzemy najlepszą opcję.
Ja przy odlewaniu słucham mantr lub muzyki solfeżowej. To sprzyja wyciszeniu i uruchomieniu wyższych czakr.
Choć nawet bez intencji orgonit zadziała to , w moim odczuciu, intencja zawsze wspomaga każde działanie.

Tutaj jak ktoś chce pooglądać efekty moich prac http://orgonite.pl/galeria-moich-prac/
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 12 kwie 2014, 20:04

Wilhelm Reich i Energia Orgonu PL
- – - – - – - – - – - – - – - – - – - – -
Orgonite Peaceful Weapons PART1 PL



Orgonite Peaceful Weapons PART2 PL



http://treborok.wordpress.com/orgon/wideo/

EDYCJA:

Jeszcze jeden film o orgonitach, ale niestety po niemiecku:

0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 20 kwie 2014, 19:12

Więźniowie orgonu [PL]
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 26 kwie 2014, 21:38

Zamieszczam kolejny artykuł, w którym co prawda powtarzają się niektóre informacje ale mamy też kilka nowych, oraz metody, jak z nich korzystać; polecam:

Ryan pisze:Co to jest BUSTING ? Neutralizacja DOR w wierzach telefonii komórkowej(nie tylko) gdzie wspomniany śmiertelny orgon przekształcamy w POR(pozytywny orgon). W konsekwencji ma to ogromny wpływ na naszą pogode niszcząc przy tym chmury chemiczne. Przekłada to sie bezpośrednio na stan naszego zdrowia i samopoczucia.

Ruch Orgonitowy Gifting

Obrazek

Doświadczenia wielu entuzjastów chembusterów świadczą, że rozpowszechnienie cyfrowych systemów łączności wież komórkowych w zaludnionych obszarach na świecie w ciągu ostatnich kilku latach stworzyło grubą warstwę DOR(negatywnej energii Orgonu), która nasyca tą energią nasze domy i ludzi, sprzyja suszy, negatywnym emocjom, strachowi(lękom), itp., i znacznie utrudnia działanie chembusterów .

Jednak szerokie doświadczenia wykazują, że te negatywne skutki mogą być neutralizowane i chembustery mogą wtedy rozpocząć prawidłowe działanie po podrzuceniu lub zakopaniu małego kawałki orgonitu wielkości bułeczki o nazwie TowerBusters (TB) w pobliżu wszystkich wież telefonicznych lub w ich okolicy. Coraz bardziej popularna działalność, która stała się znana jako “gifting” prowadzona jest dosłownie na całym świecie przez tysiące bezinteresownych i oddanych sprawie osób oraz zorganizowanych internetowych grup.

Pozytywne działanie i efekty pracy z orgonitem szybko staną się oczywiste dla tych, którzy zdecydują się go używać. Jeśli są Państwo zainteresowani w poszukiwaniu własnego potwierdzenia ich skuteczności proszę wykonać jeden z nich. Jak zrobić Orgonit aby dowiedzieć się jak można poprawić energię i stworzyć prawdziwie korzystne zmiany w swoim domu i otoczeniu opisy znajdziemy poniżej.

@*@*@*@*@*@*@*@*@*@*@*@*@*@*@*@*@

Na wstępie parę uwag dotyczących przygotowania do budowy orgonitów oraz działka orgonowego:

Metal i żywica mieszana jest zawsze 50% żywicy 50% wiórek.

Taka uwaga jeszcze – przed zbudowaniem Cloud-Chembustera najlepiej najpierw nabrać wprawy budując TB i HHG. Pozwoli to nam na nabranie wprawy np.w mieszaniu żywicy z utwardzaczem i wiórkami metalowymi.


Co będzie potrzebne do budowy orgonitów:

TB – Tower Buster

1.żywica
– najlepiej poliestrowa (najtańsza)

2.wiórki metalowe – w zależności do czego bedziemy używać mamy stalowe,miedziane,z mosiądzu oraz aluminiowe

- stalowych,miedzianych i z mosiądzu używamy do orgonitów domowych(przyjazdne dla organizmu)

-aluminiowe stosuje się do neutralizacji szkodliwego DOR na masztach tel.komórkowej

3.kryształy górskie – ewentualnie opcjonalnie kwarc(pełno ich w żwirze)

4.formy do muffinek do tzw.TB (Tower Buster)

HHG -Holy Hand Grenade

1.,2.,3.
– jak wyżej

5.Lejek,kieliszek(np.do martini) : szerokości i wysokości ok.10cm.


Co będzie potrzebne do budowy CB – Cloud-Chembuster:

1.żywica – najlepiej poliestrowa (najtańsza)

2.wiórki metalowe – w zależności do czego bedziemy używać mamy stalowe,miedziane,z mosiądzu oraz aluminiowe

- stalowych,miedzianych i z mosiądzu używamy do orgonitów domowych(przyjazdne dla organizmu)

-aluminiowe stosuje się do neutralizacji szkodliwego DOR na masztach tel.komórkowej

3.kryształy górskie – ewentualnie opcjonalnie kwarc(pełno ich w żwirze)

4.rurki miedziane – 6szt. 2,5 metra o przekroju od 22 – 28 mm.

5.wiadro – ok.10 litrowe


Co dodatkowo:

1.pojemnik do mieszania żywicy

2.Łyżka lub łopatka najlepiej drewniana

3.gumowe rękawice – inaczej nie da sie niczym domyć

4.maska lakiernicza (opcjonalnie) – na powietrzu nie jest konieczna

5.wd-40,teflon w spreju,olej spożywczy – do smarowania powieszchni aby się nie przyklejały orgonity do form

Gdzie to dostać:

1.żywica poliestrowa- na allegro

2.kryształy górskie – na allegro

3.wiórki metalowe – z tym może być największy problem
ale od czego jest skup złomu lub wytwórca okien aluminiowych ,w ostateczności druciak tniemy nożyczkami i mamy wiórki

4.pozostałe jak poszperamy w marketach lub sklepach z gospodarstwem domowym to gwarantuję sukces

@*@*@*@*@*@*@*@*@*@*@*@*@*@*@*@*@


BUDOWA:
TB – Tower Buster


1.do formy muffinkowej wlewamy żywicę zmieszaną z utwardzaczem(przy kupnie sprzedawca podaje proporcje)

2.dosypujemy troche wiórek i wkładamy kryształ górski

3.zalewamy żywicą i dokładamy wiórek aż do wypełnienia formy

Obrazek

Film instruktażowy






HHG -Holy Hand Grenade

1.do uprzednio zatkanego lejka (np.plastelina) lejemy żywicę

2.dosypujemy odrobinę wiórek, wkładamy kryształ górski możemy ewentualnie dodać pare malych ametystów(poprawia energię)

3.dolewamy żywicy(zawsze musi być wiecej aby można było dobrze wymieszac)dosypujemy wiórek ale tak aby zmieścić

cztery kryształy górskie ułożone tylnymi końcami(jednostronne) do wewnątrz na gorze lejka-kieliszka ale tak aby można

je było zalać żywicą i zmieszać z wiórkami

film:




Cloud-Chembuster
OPIS BUDOWY (odnośnik do strony)




“EarthPipes”

Co potrzebujemy:

Będziesz potrzebował 1 rurę miedzianą(co najmniej 1) o średnicy 28mm.(najepiej), 1 mały kryształ, od 16-20mm. drut miedziany, wiórki metalowe(aluminium), żywica, woskowany papier i taśma izolacyjna.

EP(ErthPipes) wyciąga DOR ze stacji metra, podziemnych baz a następnie uwalnia POR nad i w głębi ziemi. Kluczem do skuteczności EP jest rezonans utworzony w pustej przestrzeni wewnątrz rury. Im większy rezonans tym wieksza efektywność. Podczas korzystania z większej średnicy możemy mieć krótszą rurę a urządzenie będzie nadal skuteczne, dla rur o mniejszej średnicy potrzebujesz dłuższych aby osiągnąć podobny efekt.

Przy wyborze rur miedzianych musisz pomyśleć, na co można sobie pozwolić. Jeśli na 1,5 calową rurę, łatwiej umieścić ją w ziemi ze względu na to, że jest cieńsza.

Obrazek

Jeśli jest to 1,5-calowa rura to ma mieć 13 cm długości. W mniejszą rurę służącą do odlewu włóż kryształ owinięty drutem do rury głównej. Możesz zrobić zatyczkę ok.2,5cm długości odciąć kawałek rury łatwiejsze jest wtedy usunięcie odlewu. Wlewamy mieszankę bezpośrednio do środka wypełniając ją do połowy rury upewniając się, że końcówka kryształu jest skierowana w stronę przestrzeni rezonansowej.Jeśli używana jest 25mm. rura ma mieć od 45,72cm do 60.96 cm długości aby osiągnąć taką samą skuteczność jak 28mm.

Obrazek tak owijamy mały kryształ
Obrazek Upewnij się, że taśmy owinięte są mocno, wewnątrz jest papier woskowany uformowany w walec , co pozwala na łatwe usunięcie orgonitu.
Obrazek Zmieszać metal i żywicę można od razu a następnie wlać od gór. Zmieszanie ich ze sobą pozwala na zmniejszenie ilości pęcherzyków powietrza
Obrazek Najłatwiej nakładać mieszankę łyżką , dużo czyściej i mniej bałaganu. Napełnić mieszankę do około połowy rury przed umieszczeniem kryształu owiniętego drutem wewnątrz. Jeśli wlewasz bezpośrednio do rury mieszankę to po wypełnieniu dołu około 7,5cm. dodaj kryształ(ze spiralą z drutu)
Obrazek Korzystaj ze szczypiec z cienką końcówką, pozwala to na ustawienie kryształów w odpowiedniej pozycji. Pamiętaj, aby ustawić kryształ (szpicem) w kierunku rezonansowania.
Obrazek Upewnij się, że proces utwardzania jest zakończony przed usunięciem środka. Aby usunąć orgonit z rury użyj młotka stukając w jeden z końców
Obrazek Wysuń zawartość
Obrazek Zdejmij papier i Ta Da! Należy pamiętać, który koniec jest ze szpicą, aby skierować go w stronę ziemi (zaznacz)

Teraz wszystko co musisz zrobić, to znaleźć odpowiedni obszar, aby wypróbować nowe zabawki. Wkład włożyć do rury, kryształem skierowanym ku ziemi. Użyj młotka aby wbić się w ziemię. Jeśli obawiasz się o uszkodzenie rury używaj dużej grubej metalowej pokrywki. Wgniecenia od młotka na tylnym końcu rury od nie ma wpływu na wydajność urządzenia. Jedną z zalet wprowadzania w ziemię jest pozwolenie aby powietrze i zanieczyszczenia weszły do rury łatwiej trzyma się w ziemi. Brud w EP nie ma wpływu na wydajność. Jeśli błoto przelewa się do rury, to można wywiercić niewielki otwór w pobliżu końca wkładu w celu zmniejszenia ciśnienia powietrza. EP nie musi być w cały w ziemi aby działał, ale im dalej tym lepiej, bo nie chcemy, aby ktoś go znalazł.

Obrazek Obrazek EP muszą być umieszczony pionowo w ziemi aby pracował chyba, że jest strome wzgórze. (prostopadle do ziemi)

Jak znaleźć miejsca do zakopania EP? Moje ciało reaguje na niektórych terenach. Objawia się to bólem rąk , gdy wydobywa sie z ziemi DOR, bólem głowy. Sprawdź czy masz podobne odczucia. Do tej pory sprawdzało się to u mnie w 100%. Jeśli jesteś odporny na odczucia organizmu możesz znaleźć miejsca prawdopodobnego wydobywania się DOR i będą to najczęściej jednostki wojskowe,metra,szpitale wszędzie tam gdzie masz podziemia.

Niszczyć tych drani(sk
wieli)!

Ryan

Miłej zabawy w neutralizowaniu podziemnych baz.
http://treborok.wordpress.com/orgon/jak-zbudowac/
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 26 kwie 2014, 22:10

Wisiorek Orgonitowy

uwagi i porady: Proponuję najpierw wariant ze złotem przesunąć w czasie, aż nabierzemy wprawy.
Form do wylewania możemy poszukać w sklepie z gospodarstwem domowym, osobiście
znalazłem małe naczynka do sosów(średnica 5-6cm).Przed zmieszaniem wszystkich składników
formę smarujemy teflonem(dość drogi),osobiście smaruje preparatem WD-40.Dobrze jest wyjąć
wisiorek z formy po związaniu puki jest jeszcze ciepła bo potem mogą być kłopoty(może np.pęknąć).
Dodatkowo trzeba wywiercić cienkim wiertełkiem z boku otwór do uchwytu rzemyka.


Jak zrobić Cewkę SBB

Wariant 1

- aluminium 2g
- miedź 1g
- piryt 0,5g
- kwarc 0,2g
- żywica 2,5g

Wariant 2

- metalowe wiórki 2g
- miedziane drobinki 1g
- cewka SBB
- drobiny pirytu 0,5g
- kwarc 0,3g

Wariant 3

- proszek żelaza 2g.
- piryt 0,2 g
- kwarc(pokruszony) 0,2g
- 1 rozgnieciony listek złota (4,5cm x 4,5cm 24karaty)
- żywica 2,4 g

FILM INSTRUKTAŻOWY (jak będę mial troche czasu to bedzie po polsku)



CDN.

LINK DO BUDOWY (bardziej skomplikowana konstrukcja)
http://treborok.wordpress.com/orgon/jak-zbudowac/
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 23 maja 2014, 19:10

Na stronie Orgon - Polska >>
znalazłem artykuł omawiający zasady działania orgonitów i chembusterów, jednak o tym napisaliśmy już dużo i chyba wszystko w tym temacie.
Ciekawostką tego artykułu jest część poświęcona odpowiedziom na najczęściej zadawane pytania, dotyczące działania tych urządzeń. Na naszym forum orgonity i chembustery omawiane są w osobnych wątkach więc odpowiedzi na każde z poszczególnych urzadzeń zamieszczę w odpowiednim temacie:

...
Najczęściej zadawane pytania

ORGONITY

- Czy w mieszkaniu można trzymać kilka orgonitów?
Jeśli chodzi o umieszczenie orgonitów - w mieszkaniu/domu może być jeden odpromiennik lub wiele, wszystko zależy
od energetyki osób przebywających w ich pobliżu.
W początkowym etapie użytkowania - siła orgonu może być odczuwalna jako duża, stopniowo jednak organizm będzie się regenerował i wzmacniał, przyzwyczajając do intensywnej energii orgonalnej. Po jakimś czasie będziemy inaczej reagować na orgonity - zazwyczaj mocniej harmonizują, czasami relaksują i ogólnie tonizują.
Każdy człowiek będzie reagował odmiennie, poza tym - nasze indywidualne reakcje również będą zmienne (zależne
od samopoczucia, sytuacji życiowych itp).
Nie spotkaliśmy się jeszcze z negatywnym odbiorem emitowanej przez orgonit energii, niektóre osoby musiały się jednak stopniowo przyzwyczajać do urządzeń (a potem trudno im się było z nimi rozstać).

Można zacząć od umieszczenia w domu po 1 orgonicie w każdym pomieszczeniu (np mniejszy w sypialni, większy
w drugim pokoju itp), a po okresie regeneracji i dostrojenia - dodać kolejne orgonity (jeśli jest taka potrzeba).
Niestety - wiele osób w tych czasach jest osłabiona ze względu na wyniszczający wpływ cywilizacji, dlatego siła orgonu może być szokująca. Ale gwarantujemy - po jakimś czasie następuje zmiana.
Proszę sobie pozwolić na eksperymenty i pozostać otwartym na nowe doznania.


------------------------------------------------------------------------------------

- Czy ich działanie wpłynie również na ludzi mieszkających na niższych i wyższych piętrach domu?
Orgonit działa w każdym kierunku, ale oczywiście stropy (zwłaszcza żelbeton) i inne przeszkody fizyczne ograniczają jego zasięg. Więc sąsiedzi mogą najwyżej czuć się trochę lepiej i być mniej skłonni do kłótni, nic więcej.

------------------------------------------------------------------------------------

- Czy chembustery i orgonity nie szkodzą ludziom z z rozrusznikiem serca, czy nie neutralizują jego działania?
Nie, nie stwierdziliśmy tego typu działania, nie ma też żadnych doniesień ze świata o tego typu przypadkach.

------------------------------------------------------------------------------------

- Czy te orgonity do domu, obojętnie gdzie się stawia i czy można je nosić ze sobą do pracy
lub gdziekolwiek?

Orgonity stawiamy tam, gdzie podpowiada nam intuicja; nie ogranicza ich działania nawet zamknięcie w szafie. Stawianie w okolicach łóżka trzeba najpierw przetestować - sprawdzić pierwszej nocy, czy działa na nas harmonizująco, czy pobudzająco. Jeśli jego energia jest jeszcze dla nas za silna - należy go ustawić w innym pomieszczeniu. Po pewnym czasie - warto sprawdzić, czy nasz organizm jest już bardziej zharmonizowany - wówczas prawdopodobnie orgonit będzie działał korzystnie na przestrzeń sypialni i poprawiał nasz sen.
Trzeba też zaznaczyć, że silne urządzenia, w stylu dużej piramidy orgonowej, mogą być za silne do sypialni (są to mocne urządzenia).
Orgonity (zwłaszcza mniejsze) można również nosić ze sobą (w kieszeni, torbie itp) lub ustawić na stałe w samochodzie, bądź miejscu pracy.


------------------------------------------------------------------------------------

- Czy można w jednym domu mieszać różne orgonity?
Tak, można, nie ma żadnych przeciwwskazań.

------------------------------------------------------------------------------------

- Witam. Potrzebuje jakiegoś odpromiennika, do tej pory stosowałem przy komputerze tylko kryształ górski, ale jest to miejsce gdzie pracuje i śpię, wiec postanowiłem zadbać o nie i o siebie przy okazji.
W pomieszczeniu znajduje się komputer stacjonarny, laptop i telefon kom. Pomieszczenie ma wymiary 4x4, myślałem o Odpromienniku "WULKAN DIAMENT. Proszę o rade w wyborze odpowiedniego odpromiennika, czy może np dać 4 odpromienniki do rogów pomieszczenia (i jeszcze jedno mala prosba, pracuję tam, gdzie są nagrzewy indukcyjne, gdzie są strefy do 2metrów szkodliwe itp - czy zastosowanie amuletu orgonitowego jest dobrym pomysłem, jesli tak to który wybrać?).

Może Pan w pokoju zastosować dowolny układ orgonitów - czym większe zanieczyszczenie elektromagnetyczne, tym więcej urządzeń, ale trzeba się obserwować i zwracać uwagę na to, czy nie ma przeładowania energią (choć raczej
w przypadku zanieczyszczenia środowiska tak dużego - nie powinno).
Sugerujemy 4 odpromienniki TB stal małe w rogach pokoju, a potem np dodatkowy odpromiennik przy samym komputerze.
Jeśli chodzi o drugą sprawę - to zawsze warto najpierw zneutralizować szkodliwe czynniki na zewnątrz (TB i HHG aluminium), a dopiero potem dołożyć amulet. Jeśli nie przeszkadza Panu wygląd, to polecamy amulet HARMONIA i WITALNOŚĆ. Może też być Wisiorek orgonitowy.


------------------------------------------------------------------------------------

- Witam serdecznie! mam pytanie odnośnie państwa orgonitów, którymi się zainteresowałem. Zbieram minerały i wiem że działają. Widzę że mają państwo orgonity które regenerują i uspokajają, a ja chciałbym zapytać o takie, które bardziej by pobudziły i dodały energi, gdyż trenuję ciężko fizycznie?
Czy jest możliwość wykonania indywidualnych orgonitów-zawieszki o większej średnicy i kamieniami bardziej wpływającymi na ciało?
To nie jest tak proste i oczywiste jak się wydaje :)
Orgonit będzie działał w taki sposób, w jaki potrzebuje tego Pana organizm, a nie umysł - i nie ważne, czy zrobimy Panu jakiś na zamówienie, czy kupi Pan np wisiorek.
Orgonit działa harmonizująco, tonizująco, ale i witalizująco, wszystko się zmienia zgodnie w potrzebami Pana ciała, oczekiwania nic tu nie zmienią. Należy obserwować ten proces i dbać o to, aby się nie przeładować (czyli nie nosimy wisiorka 24h/dobę).


------------------------------------------------------------------------------------

- (...) Interesuje mnie także forma spirali, Reich pisał, że nie należy używać spirali i piramid, tu uważam,
że jest sprawa dyskusyjna, bo energia kształtu temu zaprzecza.
Mam także jedno pytanie: mianowicie chodzi o zastosowanie miedzi, Reich pisał, że działa słabo, bądź toksycznie, ale nie wiem czy to się tyczy wszystkich akumulatorów, czy tylko większego pudła, który konstruował?

I czy można w wodzie czasem trzymać orgonity, by parująca woda także wzmacniała działanie? czy tylko orgonit spowoduje naenetrgetyzowanie się wody? chyba jedno i drugie...
Problem z tematem orgonu polega na tym, że Reich eksperymentował z inną konstrukcją - były to akumulatory, puste wewnątrz, w środku których następował proces kumulacji energii.
Natomiast konstrukcja orognitu jest zupełnie inna, choć wykorzystuje te same materiały - różnica polega na pełnej formie, która emanuje pozytywną energią NA ZEWNĄTRZ (a nie do wewnątrz), wobec czego działa tu również forma (zasada świętej geometrii), czyli tzw promieniowanie kształtu.
W konstrukcjach Reicha funkcje były skierowane DO ŚRODKA, więc kształt miał inne przeznaczenie i inny wpływ.
Wobec tego - w orgonicie cenne jest dodanie energii kształtu (spirale prawoskrętne, różne cenne formy, bryły).
To samo z miedzią - inne ukierunkowanie. Tutaj orgonit WYPROMIENIOWUJE energię zawartych wewnątrz elementów,
a miedź jest wspaniałym, leczniczym metalem, stosowanym od wielu epok.

Można dodawać orgonity do wody - nasz staw bardzo się oczyścił i zyskał lepszą wibrację po zastosowaniu orgonitu. Jednak do małej miseczki lepiej nie wsadzać - można za to położyć obok. Ta sama energia zadziała. Zalecamy za to używać do większych zbiorników żywej wody (jeziora, stawy, rzeki itp), w celu ich oczyszczenia.


------------------------------------------------------------------------------------

- Posiadam w domu wiele ogronitów kupionych w orgonise africa w 2006 roku, wszystkie
z aluminium i powoli wymieniam je na stalowe, chociaż ja osobiście nie zauważyłem jakiegoś szkodliwego wpływu aluminium.

Jeśli chodzi o aluminium - to nie jest tak, że aluminium jest wybitnie szkodliwe, ponieważ już jakiś czas temu ludzkość musiałaby wyginąć - na co dzień użytkujemy je w ogromnych ilościach. Chodzi o to, że aluminium ma zupełnie inne wibracje niż np stal, które są mniej "harmonijne" dla organizmu człowieka.
Urządzenia orgonitowe z aluminium działają nawet mocniej jako neutralizatory (szybciej i efektywniej przetwarzają Orgon) ale ta intensywność jest niewskazana dla osób bardziej sensytywnych (potrafi doprowadzić do bardzo nieprzyjemnego stanu).
Poza tym - sama energia aluminium w czystej postaci jest niekorzystna dla organizmu. I nawet jeśli jest to skuteczny neutralizator, to jednak zaleca się w zastosowaniu osobistym używać stali, miedzi i mosiądzu, jako "spokojniejszych"
i bardziej przyjaznych naszemu organizmowi.
Każdy odbiera jakość energetyczną użytych składników inaczej - my się posiłkujemy w testach osobami bardzo sensytywnymi, aby wyeliminować negatywne działanie nawet drobnych zakłóceń. Pomimo tego - zdarzają się nam jeszcze bardziej sensytywni klienci, którzy pomagają nam w ten sposób rozpoznać różne właściwości składników użytych do orgonitów.


------------------------------------------------------------------------------------

- Mam pytanie: nosze wisiorek orgonitowy (...) nie doczytalem sie nigdzie, ze posiada rowniez haarp (chodzi o neutralizację fal ELF, emitowanych przez sieć anten HAARP, które to fale moga wpływać na stan umysłu; przypis Green Harmony), jesli nie ma, to czy jest mozliwosc zeby rowniez posiadal?
Jeśli chodzi o wisiorek orgonitowy - prawdopodobnie pyta Pan, czy zabezpiecza również przed HAARP, czyli emitowanymi przez ten zestaw anten niskimi częstotliwościami, wpływającymi na umysł? Niestety nie - żadne z urządzeń orgonitowych, ani nic innego, nie chroni przed tymi falami.
Jedyne, w czym orgonit Panu pomoże, to odzyskanie jasności myślenia wcześniej, niż osoby, które nie stosują orgonitów - urządzenia te wytwarzają na tyle harmonijną atmosferę i dodają życiodajnej energii, że dzięki temu nasz organizm łatwiej radzi sobie w różnymi negatywnymi czynnikami.

Poza tym - same chembustery też przyczyniają się do neutralizacji działania HAARP, ponieważ niszczą siatkę metali ciężkich, jakie chemtrails zostawiają w atmosferze - a fale elektromagnetyczne przemieszczają się skuteczniej po tej właśnie siatce.


-------------------------------------------------------------------------------------

- "4 odpromienniki TB stal małe" (ustawione w rogach mieszkania, jako jeden z proponowanych typów ochrony energetycznej; przypis Green Harmony) - zastanawiam się czy nie lepiej wziąć cos innego i nie wkopac na zewnatrz domu? czy nie lepszy byłby wtedy efekt?
Zewnętrzna ochrona domu zawsze jest wskazana, ale jeśli źródło negatywnego promieniowania jest silniejsze wewnątrz domu, to tym w pierwszej kolejności należy się zająć.
Ideałem jest, kiedy mamy taką sytuację:
- zneutralizowane okoliczne wieże, przekaźniki, transformatory itp (aluminiowe orgonity zakopane w ziemi)
- dom chroniony przez zakopanie w narożnikach TB (naprzemiennie aluminium i stal, lub tylko stal)
- chembuster w ogródku lub na balkonie (może być MINI)
- zneutralizowane źródła promieniowania w domu (komputer, TV, kuchenki elektryczne, indukcyjne, mikrofalowe, rutery, anteny, gniazdka elektryczne itp), np poprzez zastosowanie buttonów orgonitowych lub innych średnich orgonitów
- jeden lub dwa harmonizery orgonitowe do użytku osobistego (np Regeneracja lub Diament, bądź któraś
ze Spirali).
Można do tego dochodzić etapami, rozłożyć to na jakiś czas.


------------------------------------------------------------------------------------

- Mam jeszcze dwa pytania do panstwa (związane z Wisiorkiem orgonitowym; przypis Green Harmony). Jako ze jest to najmocniejszy wisiorek orgonitowy, czy jego noszenie powinno ograniczyc sie jedynie do kilku godzin na dobe, czy moze on towarzyszyc przez znaczna wiekszosc czasu?
Czy noszenie go podczas wyladowan atmosferycznych moze w jakims stopniu zwiekszac ryzyko?
Może Pan nosić wisiorek dłużej (najlepiej zdejmować na noc), ale czas noszenia należy dostosować do swojego samopoczucia i potrzeb. Jeśli czuje się Pan bardzo dobrze - to może Pan go w ogóle nie używać.
Jeśli czuje Pan się słabiej, ma niższy poziom energii - może Pan go użytkować do osiągnięcia lepszego stanu, lub cały dzień. Wszystko zależy od Pana odczuć, czyli warto stosować samoobserwację.

Wyładowania atmosferyczne w żaden sposób nie wpływają na działanie Wisiorka orgonitowego, ani żadnych urządzeń orgonitowych (a na pewno - w żaden negatywny, czy niebezpieczny sposób).


-------------------------------------------------------------------------------------

- Mam pytanie. Piramidkę (orgonitową; przypis Green Harmony) miałem wczoraj ustawioną na biurku przy komputerze przez cały dzień i całkowicie nie odczuwałem głodu, wręcz zapomniałem o jedzeniu, dopiero kolacje zjadłem.
Czy to sprawa Waszych wynalazków, czy niekoniecznie? :)
Są jakieś przeciwwskazania?

Prosimy pamiętać, że piramida orgonitowa musi być dokładnie ustawiona w linii północ-południe.
Poza tym - nie ma żadnych przeciwwskazań.

Energia Orgonu uzupełnia niedobory energetyczne organizmu i ogólnie zasila witalnością, więc brak odczucia głodu mógł wynikać z faktu, że po prostu organizm otrzymał sporą dawkę energii i nie potrzebował jej uzupełniać posiłkiem. Tak się zdarza również, gdy czerpiemy energię np ze słońca, wody, ziemi i innych naturalnych źródeł.


------------------------------------------------------------------------------------

- Moje zapytanie - czy orgonit może pobudzić rozwój wyższych wibracji, pobudzić rozwój duszy, energii.
Orgonit zasila i wzmacnia organizm, zwiększa jego zasób energii witalnej, a zdrowszy i bardziej naenergetyzowany organizm będzie miał samoistne tendencje do rozwoju ducha. Poza tym - orgonit również harmonizuje i uspokaja emocje, więc tym bardziej sprzyja rozwojowi.

...
http://www.orgon-polska.pl/doswiadczeni ... rmony.html
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

baba
x 129

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: baba » sobota 24 maja 2014, 07:09

Mam takie pytanie Dariuszu, może było o tym gdzieś napisane ale nie mam siły czytać. Chyba coś mi się do świadomości przebija bo okropnie jestem zdechła i obolała teraz, czyli dużo energii idzie na pracę wewnętrzną. Orgonit przekształca energię DOR? Czyli zamienia tą szkodliwą dla nas w korzystną. A jeśli w jakimś miejscu nie ma złej energii, to co się dzieje, czy on też emituje jakieś promieniowanie czy nie? Bo chcę już zacząć robić, ale ciągle jestem jeszcze mocno zaburzona, więc muszę się upewnić czy mój "produkt" wyjdzie dobrze. Też uważam, że dzieła energetyczne w dużej mierze zależą od tego "operatora", który je robi. Czyli chcę to na wszelki wypadek pokazać komuś kto "widzi" bo na zdjęcia mnie nie stać. Ale w tym miejscu gdzie ta "namierzona" przeze mnie osoba bywa prawdopodobnie jest dość dobra energia bo to miejsce, które sobie wybrali ezoteryczni ludzie na swoją siedzibę, a tacy ludzie na ogół instynktownie wybierają dobre miejsca. Więc nie wiem czy orgonit tam będzie działał po prostu.
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 24 maja 2014, 13:36

tak, będzie działał. Jego głównym zadaniem jest eliminowanie negatywnych energii, ale tam gdzie ich "nie ma" również dobrze się sprawdzi, bo przynajmniej "przemiesza" zastałe powietrze. ;)
Myślę, że warto pamiętać, iż w dzisiejszych nie ma już praktycznie miejsc czystych. Nawet jeśli owi państwo wybrali takie, to nie unikną smogu elektromagnetycznego, który emitują wszelkie urządzenia elektryczne, a którymi powszechnie posługują się też ci, którzy zaliczają się do ezoteryków.
I jeszcze jedna kwestia. Nawet gdyby ktoś prowadził życie pustelnicze i nie korzystał z nijakich technicznych udogodnień, to zawsze istnieje jeszcze emiter'y w postaci samych ludzi, którzy potrafią napsuć nerwów i nie tylko, a te energie również trzeba "prostować". ;)
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

baba
x 129

Re: Eter/orgon - czym jest

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 05 cze 2014, 01:03

Moje pierwsze trzy orgonity.. :D

Obrazek

Trochę kiepsko widać bo już ciemno było kiedy robiłam zdjęcie. Nie grzeszą urodą na razie ale są! 8-)
Najwięcej czasu zabrały mi przygotowania bo: minerały moczyłam w solance, potem wypłukałam i wysuszyłam na słońcu, przeprosiłam i rozbiłam młotkiem na okruchy. :D
Wiórki stalowe wyprażyłam w piekarniku i okropnie sobie nasmrodziłam w mieszkaniu bo w nich pełno było topiku albo innego smarowidła używanego przy obróbce stali, drugą partię wypłukałam przed prażeniem ale też z nich trochę dymu poszło. Ale mam spory zapas czystych wiórków do następnych orgonitów.
Do smarowania talerzyków użyłam oliwy z oliwek i się sprawdziła.
Zrobiłam dwa płaskie bo chcę mieć podstawki pod żywność i wodę a na razie wypróbuję je pod materacem. Czy działają bo sama jestem najlepszym czujnikiem. :D
Trochę się obawiałam, że nie wyjmę bo za mocno stwardniały ale byłam zajęta przerabianiem pokrzyw i nie dopilnowałam. Na szczęście wyskoczyły bez problemu. 8-)
W tym najmniejszym z filiżanki jest malutki kryształ górski, poza tym wsypałam do nich jaspisu, sodalitu, celestyn, fluoryt, obsydian śnieżny, kwarc różowy, lapis lazuli, granat i ametyst. Jestem okropnie "nawalona" na kamienie, kupiłam masę takich po kilka złotych na Allegro i mam "zupę" w orgonitach, w każdym inną. :lol:

Bardzo jestem ciekawa efektów. Zapodam za jakiś czas. :)
0 x



baba
x 129

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 05 cze 2014, 23:52

To już wiem. Moje orgonity na razie nie nadają się dla innych. Okropnie żałuję bo chciałam naprodukować i porozdawać swoim znajomym. :(
Działają ale jest w nich bardzo ciężka energia i ta bioenergo uznała że potrzebują oczyszczenia. Chyba się nie zdecyduję, mnie ta ciężka energia ewidentnie dobrze robi. Jedną noc się na nich przespałam i czuję się o niebo lepiej. Jakoś tak na zasadzie im więcej mam "negatywizmu" tym więcej "pozytywizmu" mi się wyzwala żeby zrównoważyć. I w końcowym efekcie jestem spokojniejsza i silniejsza. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 06 cze 2014, 00:31

baba pisze:...
Jakoś tak na zasadzie im więcej mam "negatywizmu" tym więcej "pozytywizmu" mi się wyzwala żeby zrównoważyć. I w końcowym efekcie jestem spokojniejsza i silniejsza. 8-)


:? Uważaj babo, bo to "równoważenie" kiedyś Cię złamie i jak wówczas odrobisz lekcje? ;) :lol:
Chyba czas na podjęcie decyzji ... :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

baba
x 129

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: baba » piątek 06 cze 2014, 12:27

Decyzję mam podjętą na 1000000%.... tylko nie wiem jaką. :lol:
Błądzę po omacku i jestem rozdarta bo różni ludzie mnie "w swoją" stronę ciągną a ja czuję, że to nie to. :roll:
O siebie się nie boję ani trochę. 8-)

Wydaje mi się, że próbuję połączyć ten +/- na wszelkich swoich możliwych poziomach w neutralność bo jakoś mi się po głowie tłucze że z tego połączenia energii właśnie powstaje moc, której szukam. A ponieważ przejawiam tylko to co chcę, wtedy dopiero, po nabyciu pełnej mocy jest moment na decyzję ostateczną i wybór. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Orgonity

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 06 cze 2014, 22:42

Co do Twoich orgonitów.
Gratuluję. :D
I masz ciekawe pomysły z tymi płaskimi kształtami.
osobiście nie mam jakoś "odwagi" kruszyć kryształów i pewnie dlatego nie przyszedł mi do głowy pomysł uczynienia ich płaskimi.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

ODPOWIEDZ