Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

ETEROID - maszyna Rychnowskiego

energia mk
Posty: 145
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: energia mk » sobota 13 lip 2013, 20:20

Witam
cyt." Pewnego dnia spostrzegłem że moja maszyna była rozbierana ............. . Nie bardzo mnie to wzruszyło, gdyż byłem na tyle przezorny, że zasadniczy nervus rerum maszyny maszyny zabierałem zawsze z sobą do domu właśnie dla zabezpieczenia się przed kradzieżą naukową".
Moim zdaniem maszyna służy tylko do wytworzenia odpowiednio wysokiego napięcia - dużego pola elektrycznego. W odpowiednio wysokim polu elektrycznym nie może wystąpić wyładowanie łukowe lecz ulot w postaci miotełki tworząc przestrzeń wypełnioną plazmą . Tajemniczy nerw urządzenia to głowica wytryskowa miotełki. Głowica powoduje wytworzenie, wydłużenie, zogniskowanie oraz nadanie innych cech miotełki, zostaje wytworzone pole orgonalne które jest zaczynem tworzenia pioruna kulistego ściągając na siebie orgon z przestrzeni.
Piszesz o skrzyneczce nie natrafiłem na ten opis, jeśli możesz to podaj gdzie mogę trafić na opis.
Patent maszyny F.R. jest gdzieś w internecie .Ja posiadam z Biblioteki Narodowej w Warszawie patent F.R. i patent K.G.
W książeczkach F.Rychnowskiego przewija się nazwisko prof. Romana Gostkowskiego, może ma coś wspólnego z Kazimierzem Gostkowskim.
Jak zrobię skan to wystawię.
Pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 13 lip 2013, 20:31

Hm. Miałem na uwadze ten właśnie cytat, jednak nie znając łaciny tak mi się to skojarzyło. Być może masz rację. Teraz warto popracować nad jej kształtem i wielkością.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

energia mk
Posty: 145
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: energia mk » sobota 13 lip 2013, 22:54

Witam
W w opisie patentowym K. Gostkowskiego jest opis głowicy jako rurka ebonitowa w którą wchodzi przewód z maszyny, ostrze przewodu wchodzi w wąski kanalik z którego wypływa miotełka.
Przeprowadzałem próby z moimi maszynami o słabych parametrach i tak sam przewód izolowany z ostrzem na końcu dawał słaby wypływ miotełki, po przyłożeniu przy końcówce płytki plastikowej miotełka znacznie wzrastała . Wnioskować można, że powierzchnia, kształt, materiał izolatora głowicy ma wpływ zasadniczy.
Aby uzyskać efekt koncentracji orgonu maszyna musi wytworzyć napięcie powyżej 200.000 V , przy takim napięciu za pomocą odpowiedniej końcówki-głowicy tworzymy miotełkę powietrze wokół staje się silnie nasycone orgonem, powstają pojedyńcze świecące punkciki , zaczątki pioruna kulistego, który jest skupioną energią orgonalną manifestującą się w formie elektryczności. Punkciki te przyciągają mniejsze formy energii orgonu rosnąc.
Pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » poniedziałek 15 lip 2013, 22:42

energia mk pisze:... W w opisie patentowym K. Gostkowskiego jest opis głowicy jako rurka ebonitowa w którą wchodzi przewód z maszyny, ostrze przewodu wchodzi w wąski kanalik z którego wypływa miotełka. ...


Myślę, że powinieneś jaśniej opisywać te schematy.
Zauważ, że nie każdy ma tu doświadczenie w tej dziedzinie, ba powiedziałbym że mało kto.
Piszesz np: "... przewód z maszyny, ostrze przewodu wchodzi...". Dla zwykłego czytacza to jakieś dziwactwo. Przewód to przewód, a co do niego ma jakieś ostrze? Ten z natury jest okrągły. ;)
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

energia mk
Posty: 145
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: energia mk » wtorek 16 lip 2013, 16:58

Witam Dariusz
Pisząc posty przedstawiam temat ogólnie.
Nie będę opisywał że przewód jest okrągły i ma dwa końce, na końcach na wskutek obcięcia ma ostre krawędzie.
Ostrze przewodu to końcówka o ostrych krawędziach lub zaostrzona, tak jak kredka.
Ponieważ ulot (wypływ) ładunku jest łatwiejszy przy krzywiznach o małym kącie.
Proszę pytać gdyż wiele rzeczy może być nie zrozumiałych.
Jeśli interesuje cię temat zapraszam do współpracy.
Można zrobić aurometr do pomiaru energii orgonu.
Pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 155 razy
Otrzymał podziękowanie: 1894 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: barneyos » wtorek 16 lip 2013, 17:38

O, bardzo konkretne konkrety przedstawiasz.
Czy możemy również liczyć na jakieś zdjęcia ?

Czy możesz zdradzić krainę, którą zamieszkujesz w naszej Republice, celem ewentualnego zapoznania się osobiście z Twoją twórczością ? (jeśli takową dopuszczasz możliwość). Ewentualnie na PW.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

energia mk
Posty: 145
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: energia mk » wtorek 16 lip 2013, 19:37

Witam
Moja kraina to Poznań.
Może jutro wystawię skany patentów, a zdjęcia też będą jak będzie zainteresowanie.
Pozdrawiam
0 x



energia mk
Posty: 145
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: energia mk » środa 17 lip 2013, 06:06

Witam
Podaję link do patentów
http://speedy.sh/q3Xa2/patenty.rar
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » środa 17 lip 2013, 12:39

energia mk pisze:Witam
Moja kraina to Poznań.
Może jutro wystawię skany patentów, a zdjęcia też będą jak będzie zainteresowanie.
Pozdrawiam


Jak widać, zainteresowanie jest. :D
Może jeszcze nie szczególnie duże ale wielu się jeszcze nie ujawniło. Może przez te wakacje. ;)
Dzięki za linka.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

energia mk
Posty: 145
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: energia mk » środa 17 lip 2013, 14:17

Witam
Przesyłam nowego linka z lepszą jakością skanów.
Pat. F. Rychnowskiego 1926
Pat. K. Gostkowskiego 1926
Pat. K. Gostkowskiego 1974 może to jakieś pokrewieństwo.
Warto przeanalizować broszurkę pt." Co będzie w r. 2913"
Może w treści jest ukryta informacja dotycząca budowy tego czego szukamy.
link http://speedy.sh/T5s7R/Patenty-skan-2.rar
Pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » środa 17 lip 2013, 22:33

U mnie nie chce pobrać tych plików. :(
Norton nie przepuszcza, traktuje je jako niebezpieczne.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 19 lip 2013, 17:48

Jestem bardzo zainteresowany tą wiedzą :)
Jeśli możecie to opisujcie wszystko tak, żeby każdy to zrozumiał, nawet ci którzy z elektrycznością niewiele mieli do czynienia.
To pozwoli szerszemu gronu cieszyć się wszystkimi nowinkami.



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 19 lip 2013, 22:33

@energia mk jest chyba najlepszym praktykiem pośród nas i szuka chętnych do współpracy.
Ma też, tak sądzę, największą wiedzę w tej materii. Chętnie się przyłączę do niego jednak jeszcze muszę pofolgować, nie będę się tłumaczył czego jest to efektem ale tak już mam. :(
Mam wrażenie, że jest trochę zniesmaczony naszą biernością i niewiedzą ale niech zauważy, że pomimo swego sztubactwa mamy najlepsze chęci. :D
Ta maszynka jest o tyle warta zachodu, że w przeciwieństwie do wszelkich akumulatorów orgonowych może być stosowana również w środowisku dorowym, czyli miejskim.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

energia mk
Posty: 145
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: energia mk » niedziela 21 lip 2013, 09:44

Witam
Bez przesady, jestem tylko elektrykiem.
Miarą nie jest to co się pisze, lecz osiągnięcia.
Chętnie się podzielę moimi przemyśleniami i doświadczeniami, jestem otwarty na konstruktywną krytykę, człowiek uczy się przez całe życie.
Zrobiłem chyba 5 szt. maszyn elektrostatycznych, przy każdej coś poprawiałem, przerabiałem.
Cel to uzyskanie odpowiednio wysokiego napięcia. Kończę generator Van de Graffa.
Wasze forum zainspirowało mnie do podjęcia jeszcze jednej próby, kończę budowę podwójnej maszyny na wzór patentu F. Rychnowskiego.Obecnie jestem na wakacjach, jak wrócę wystawię fotki. Są to prototypy niedoskonałe i wykonane z dostępnych materiałów.
Nastepnym razem opiszę niektóre dziwne zjawiska zaobserwowane przy moich starych maszynach.
Pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 21 lip 2013, 11:25

Można powiedzieć, że jestem specjalistą od małych prądów i małych napięć, ale z mojego punktu widzenia najłatwiejszą dziś metodą osiągnięcia tak wysokich napięć (i stabilnych) jest transformator Tesli.
Wygląda na to, że nakłady materiałowe mogą być niewielkie, a materiały łatwo osiągalne. Robota też dość prosta, bo nawijanie i zalakierowanie dość dużych cewek jest moim zdaniem łatwiejsze niż prace z tarczami i polami przewodzącymi na nich. Dodatkowo brak ruchomych elementów w transformatorze.
Co prawda byłby nieco większy niż maszyna.
Jednak kluczowym elementem wydaje mi się konstrukcja samej końcówki wyładowczej Rychnowskiego, która chyba nie została nigdzie opublikowana.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 21 lip 2013, 12:31

Wszystkie rozwazania, prace, modele, eksperymenty prowadza do jednego. Orgon (eter) lub Chi (Qi) energia zycia zbierana jest z NAS! Jako kobieta wlacze sie do dyskusji, choc nie jestem elektrykiem ;)
Od dawna widac tendencje napedzania biomasy. Zwiazane jest to scisle i chytrze z programem sztabu informatyczno-sterujacego "zyciem" i prokreacja na bazie Ziemia.


Tower Busting.
Orgonite can be made in any shape or size but the mainstay of the gifting movement is the mighty 3 ounce ‘Tower Buster’ which is a small block of orgonite about the size of a muffin and is so called because it was designed to ‘bust’ the negativity emitted by cell-phone towers.
zrodlo: http://www.baligifter.org/

Moje skromniutkie tlumaczonko - Orgonit moze byc ksztaltowany na rozmaite rozmiary i ksztalty podczas [b]momentu ofiarujacego ca 3 uncje "Tower Buster", ktory jest malutkim kawalkiem orgonitu, w wielkosci "Muffin" wagina (w slangu) zaprojektowana na zatrzymanie negatywnych emisji z wiez dla telefonii komorkowej.[/b]

Dariusz -
Mam wrażenie, że jest trochę zniesmaczony naszą biernością i niewiedzą ale niech zauważy, że pomimo swego sztubactwa mamy najlepsze chęci.


Tak, ja przynajmniej to wszystko czytam.
Staram sie rowniez w miare mozliwosci weryfikowac te wiedze. Czas spojrzec prawdzie w oczy, na tym polega sila boskiego tworzenia.
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 21 lip 2013, 15:31

Lady,
chcesz zasugerować, że człowiek CAŁYM SOBĄ tworzy orgon, a ci którzy wszystkim manipulują starają się ze wszystkich sił pozbawić nas tej energii?
To ma jakiś sens, zważywszy że ćwiczenia qi gong (i inne tego typu ) służą do budowania ochrony AURY, a nie zdobywania - ściągania energii z zewnątrz.
Nie zrozumiałem tylko zdania o tej waginie i orgonitach, mogłabyś wyrazić to jaśniej mało kumatym? :D



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



energia mk
Posty: 145
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: energia mk » niedziela 21 lip 2013, 19:10

Witam
Dziękuję za zainteresowanie tematem.
Jestem specjalistą od wysokich napięć w energetyce, ale też elektronika nie jest mi obca.
Skonstruowałem generator Tesli wersję elektroniczną na lampie GU 50 też miałem ulot z końca cewki.
Może trzeba sprzężyć drugą cewkę wtórną i dostroic do pierwszej harmonicznej.Tak robił Tesla tworzył w przestrzeni pioruny kuliste i uzyskiwał sprawność ponad 100% (naddatek energii) z układu otwartego. Efekty takie są możliwe przy bardzo wysokich napięciach . Nie eksperymentowałem z cewka Tesli pod względem wyładowań miotełkowych. Z tego generatora uzyskałem ponad 100000V.
0 x



energia mk
Posty: 145
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: energia mk » niedziela 21 lip 2013, 19:34

Myslę że wspólnymi siłami możemy zbliżyć się do rozwiązania tajemnicy głowicy- wypływu miotełki.
Fair Lady jesteś specjalistką od pól torsyjnych, gdy zrozumiemy co dzieje się w wyładowaniu miotełkowym będzie łatwiej osiągnąć cel. Na stronie Alexandra Shpilmana jest cała masa informacji dotyczących pól torsyjnych występujących w naturze i skutków ich oddziaływań. Myślę że generator pola torsyjnego PP3 ma coś wspólnego z naszym wyładowaniem miotełkowym.
link
http://spinfield.narod.ru/ALMANACH/2n10/GPP-3a.htm
Pozdrawiam
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 21 lip 2013, 20:25

Myslę że wspólnymi siłami możemy zbliżyć się do rozwiązania tajemnicy głowicy- wypływu miotełki.


" nowe miotły dobrze zamiatają" ... to takie szkolne angielskie powiedzenie... , lecz dzis net je poprzekrecal ;)

Na mnie nie dziala, przeszlam do Shaolin. I tam jest moja droga ku gwiazdom, a produkcje "orgonu" pozostawiam zainteresowanym. Prasa, media, net sa pelne zdjec i pobudzajacych "orgonitow" ;)

Dla mnie pozostaje to co wybralam - drzewo orzechowe. Tak! :shock:


P.S. A czy to moja wina, ze to drzewo ma najcudowniejsze orzechowe oczy ;) ?
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 21 lip 2013, 22:53

Fair lady pisze:... Orgonit moze byc ksztaltowany ...


Coś mi się zdaje, że mylisz tematy. Czym innym są orgonity i sama energia orgonu, o której tu prawimy.

... a produkcje "orgonu" pozostawiam zainteresowanym. ...


Nie ma możliwości wyprodukowania orgonu. To jest pramateria wszędzie obecna, a my możemy tylko uczyć się pozyskiwać ją w takiej czy innej wersji i w bardziej lub mniej naturalny sposób.
Mnie osobiście bardziej odpowiadają te mniej naturalne, bo skuteczniejsze niż wszelkie szaoliny, feng szui i co tam jeszcze razem wzięte. ;)
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 21 lip 2013, 23:41

Darku,
obie wersje "zdobywania" energii są jak najbardziej możliwe i niezaprzeczalnie wartościowe.
Obie nie wykluczają się i ze sobą nie konkurują, to tylko MY, nasze umysły klasyfikują je i oceniają.

Każdy ma swoją drogę i to jest dobre, ja cieszę się obiema :D


Lady, powinnaś "przejść" na orzechówkę :lol:



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 22 lip 2013, 10:06

http://treborok.wordpress.com/orgon/

energia mk
Na stronie Alexandra Shpilmana jest cała masa informacji dotyczących pól torsyjnych występujących w naturze i skutków ich oddziaływań. Myślę że generator pola torsyjnego PP3 ma coś wspólnego z naszym wyładowaniem miotełkowym.
link
http://spinfield.narod.ru/ALMANACH/2n10/GPP-3a.htm
Pozdrawiam


Nie zajmuje sie konstruowaniem urzadzen darmowej energii, ale wyglada na to, ze wiele drog prowadzi do jednego celu. Tylko ludzie sa nieuczeni i nie umieja interpretowac podstawowych schematow blokowych, czyli mozna nimi latwo manipulowac.
Odpisze potem wiecej w temacie o ogniwie Joe'ego.

Thotal
Lady,
chcesz zasugerować, że człowiek CAŁYM SOBĄ tworzy orgon, a ci którzy wszystkim manipulują starają się ze wszystkich sił pozbawić nas tej energii?
To ma jakiś sens, zważywszy że ćwiczenia qi gong (i inne tego typu ) służą do budowania ochrony AURY, a nie zdobywania - ściągania energii z zewnątrz.
Nie zrozumiałem tylko zdania o tej waginie i orgonitach, mogłabyś wyrazić to jaśniej mało kumatym? :D

Slusznie zauwazyles. Ten orgon to czesc NAS, nas zywych ludzi (a nie wszyscy, ktorzy sa w otoczeniu naszym sa tacy :shock:). Mysle, ze ma on wielki zwiazek z ta niewidzialna czescia istoty, czyli z AURA. I oczywiscie jest to energia elektro-magnetyczna, EM pod roznymi postaciami.
Co jeszcze jest wazne to to, ze jest to energia INTELIGENTNA. Moze budowac, a rowniez niszczyc.

Zachecam goraco do zapoznania sie z tym linkiem:

http://treborok.wordpress.com/orgon/


Nota bene treborok utworzyl cos fantastycznego, zrobil zbior najciekawszych tematow w pieknym, rzeczowym opracowaniu, aktualnych i swietnie podlinkowanych. Mozna sobie dosc duzo ciekawych tematow poczytac. Niestety dyskusja jest z reguly ... skapa, badz urywana.
Czyli komentarze blokowane, widac Autor uznaje, ze najlepiej przyjmowac slepo na wiare ;)

Dariusz -
Nie ma możliwości wyprodukowania orgonu. To jest pramateria wszędzie obecna, a my możemy tylko uczyć się pozyskiwać ją w takiej czy innej wersji i w bardziej lub mniej naturalny sposób.


Kazdy z nas ma oddzielny licznik, czy to sumienie, czy co innego, na tym liczniku zapisywane jest skrupulatnie zarzadzanie ENERGIA, czyli ile zjemy, spalimy, a ile pobierzemy w inny sposob oraz ile zuzyjemy na prace, tworzenie i ... produkcje orgonu!
To cala siec telekomunikacyjna. To nie bajki SF to przerazajaca rzeczywistosc.
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » poniedziałek 22 lip 2013, 22:30

Na wstępie małe sprostowanie. Napisałem o eterze/orgonie:

Dariusz pisze:... To jest pramateria wszędzie obecna ...


spieszę więc z wyprostowaniem, eter/orgon to praenergia. Energia, która tworzy również materię ale energia.

Thotal pisze:Darku,
obie wersje "zdobywania" energii są jak najbardziej możliwe i niezaprzeczalnie wartościowe.
Obie nie wykluczają się i ze sobą nie konkurują, to tylko MY, nasze umysły klasyfikują je i oceniają. ...


Oczywiście, nie neguję tego. I każdy niechaj korzysta z nich wg własnego uznania. :D Wyraziłem tylko swój pogląd, że naturalne metody jego pozyskiwania są moim zdaniem znacznie mniej skuteczne niż te, nazwijmy to, techniczne.

Druga sprawa dotyczy oftopa. Wątek ten poświęcony jest maszynce, którą wynalazł Rychnowski, a nie tworzeniu różnych, niekiedy można by rzec z palca wyssanych teorii. Nie mam nic i przeciw ich tworzeniu jednak może właściwszym byłoby utworzenie niezależnego wątku.

jednym z takich dziwnych twierdzeń jest myśl zamieszczona przez FL:

Fair Lady pisze:... I oczywiscie jest to energia elektro-magnetyczna, ...


Zachęcam do zapoznania się z elementarzem dotyczącym eteru/orgonu napisanym przez naukowca i potwierdzonym długoletnimi badaniami. Jego tytuł: Akumulator orgonu. Zainteresowanym mogę podesłać tę publikację. poza tym w wątku o "ogniwie Joe'go" zamieściłem te podstawowe informacje.

... oraz ile zuzyjemy na prace, tworzenie i ... produkcje orgonu!


oczywiście, wiele od nas zależy, jednak śmiem powtórzyć, że na produkcję tej energii nie mamy najmniejszego wpływu. My jej nie produkujemy, my z niej korzystamy. Ona była, jest i będzie nawet gdy nas już nie będzie. możemy ją przetwarzać na różne sposoby, ale ni grama jej nie wytworzymy.
Wybacz FL, nie czepiam się Ciebie personalne, a jedynie próbuję korygować nieścisłości, które zauważam w Twych postach. próbujesz połączyć pewne dziedziny i niekiedy wychodzi z tego mamałyga, a temat jest zbyt poważny by to puścić "mimo uszu". :D
Natomiast sumienie jest tu chyba najmniej istotne choć nie powiem, że nieważne. ;)
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: ETEROID - maszyna Rychnowskiego

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 22 lip 2013, 22:53

Wybacz FL, nie czepiam się Ciebie personalne, a jedynie próbuję korygować nieścisłości, które zauważam w Twych postach. próbujesz połączyć pewne dziedziny i niekiedy wychodzi z tego mamałyga, a temat jest zbyt poważny by to puścić "mimo uszu". :D
Natomiast sumienie jest tu chyba najmniej istotne choć nie powiem, że nieważne. ;)


Dariusz - od wieki wiekow (amen) tak bylo i bedzie. Glodny sytego nie zrozumie ;)

To TWOJE FORUM, TWOJ DOROBEK, TWOJ POMYSL wiec uznajmy te dyskusje za niebyla.

Pokazalam Wam (drodzy odbiorcy) droge, a reszte niech juz kazdy we wlasnym wymiarze oceni i uzna, czy sluszna, czy nie.To nie off-topy, to wlasnie dolowanie WOLNEJ WOLI! Tak to w praktyce wyglada, za madre posty otrzymuje sie kopniaki.

ORGON PRODUKUJESZ W KAZDYM RUCHU NA TWEJ SZACHOWNICY. INACZEJ NIE WIEDZIALBYS co to wogole JEST!

Widze, ze nie jestem tu mile widziana. Wiec, papatki!

Efel.
0 x



ODPOWIEDZ