Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Ogniwo Joe'go

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Ogniwo Joe'go

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 09 mar 2013, 18:50

To kolejny, niesamowity temat, ale że oscyluje bardziej wokół techniki to nie wstawiłem go działu o zdrowiu.
Owo ogniwo zostało wynalezione głównie z myślą o napędzie samochodów i wg twórcy tego projektu tak właśnie działa.
Ciekawy, czy można je wykorzystać jeszcze w inny sposób?

Poszperałem troszkę w necie i poczytałem. Jak we wszystkim tak i w tym przypadku są fascynaci i tacy, których celem jest tylko naigrywanie się, udowodnienie za wszelką cenę, że to bzdura, że nie ma prawa działać itd.

W jednym z wątków >> leciutko poruszyliśmy to zagadnienie, jednak by tam nie śmiecić postanowiłem utworzyć niezależny dział i wątek poświęcony temu i podobnym wynalazkom.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

ex-east
Posty: 1052
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 82
Podziękował: 358 razy
Otrzymał podziękowanie: 1307 razy

Re: Ogniwo Joe'go

Nieprzeczytany post autor: ex-east » sobota 09 mar 2013, 19:50

Chlopaki, trzymam kciuki, chociaż jak co do mnie sie tyczy , to wolę interakcje bezprzewodowe :D
Czyli bez pojemników, flaszek, skrętek i zero drutów :)
No jeden"drut" wystarczy ,ale jest żywy więc to od NIEJ zależy jak go użyje w swojej "flaszce" ;)
Brzmi to cokolwiek perwersyjnie ,a jednak DZIAŁA !!!

Panie i Panowie, nie twórzmy urządzeń które mamy już na wyposażeniu z Natury :D
To DZIAŁA
do dziela zatem :*
0 xAwatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Re: Ogniwo Joe'go

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 10 mar 2013, 21:22

W jednym z postów innego wątku >> Blu poruszył temat nieudanych prób z tym ogniwem.
W jednej z czytanek o tym zagadnieniu znalazłem kilka informacji, które pozwolą rzuć trochę więcej światła na ten problem, a przy okazji pozwolą uniknąć podobnych pomyłek:


Niektóre właściwości energii orgonalnej (orgonu)

Zaobserwowano tysiące własności siły życiowej. Poniżej podaję i wyjaśniam te z nich, które dotyczą ogniwa Joe'go.

1. Jest ona wolna od masy, czyli nie posiada bezwładności, ciężaru etc. Oznacza to, że konwencjonalne urządzenie działające na zasadzie reakcji, wymagające do pomiary siły czegoś, co by wykonało "pchnięcie" (np. gazy odrzutowe), będzie w tym przypadku bezradne.

2. Istnieje wszędzie, lecz jej koncentracja, co jest szczególnie ważne w odniesieniu do ogniwa Joe'go, jest zmienna, zarówno w czasie, jak i przestrzeni. Jeśli ogniwo "przecieka" i będzie umieszczone w miejscu o jej niskiej koncentracji, może zaprzestać jej gromadzenia, a nawet zupełnie ją stracić. Zewnętrznymi objawami takiego stanu będzie silnik nie osiągający pełnej mocy lub nie mogący ruszyć.

3. Jest w ciągłym ruchu. Przemieszcza się nierównomiernie z zachodu na wschód z prędkością znacznie przekraczającą prędkość obrotową Ziemi. Ruch ten polega na pulsacyjnym rozszerzaniu się i kurczeniu z przepływem wzdłuż krzywej. Wewnątrz akumulatora energia jest wydzielana w postaci wirującej, pulsującej fali. Obie jej manifestacje można w różnym stopniu zaobserwować w czasie ładowania zbiornika lub ogniwa. Te jej przejawy są bardzo ważne dla eksperymentatora, jako że są jego narzędziami do określania stopnia naładowania ogniwa.

4. Przeczy prawom entropii. Energia orgonu przepływa od mniejszego stężenia ku większemu, co oznacza, że ściąga koncentrację na siebie. Jest to normalna cecha procesu kreacji, która dowodzi, że orgon jest żywą energią. Jest to bardzo ważne dla eksperymentatora, szczególnie na początkowym etapie ładowania. Jeśli ogniwo jest umieszczone w nieprzyjaznym miejscu, może się w ogóle nie naładować lub jego ładowanie może trwać bardzo długo. Miałem do czynienia z ogniwami, których proces ładowania trwał cztery tygodnie, podczas gdy innych zaledwie kilka dni.

5. Tworzy materię. W odpowiednich warunkach, które nie są czymś rzadkim lub niezwykłym, udało mi się uzyskać różne minerały z identycznych ogniw. W moim przypadku był to zazwyczaj biały lub zielony proszek w postaci bardzo drobnoziarnistej zawiesiny, która osiada ostatecznie na dnie ogniwa. Nie jest to pożądany proces, gdyż w takim przypadku ogniwo nie będzie napędzało samochodu i trzeba będzie je rozmontować, a następnie przeszlifować i oczyścić wszystkie jego części. Sceptycy będą twierdzić, że ten osad wytrąca się z wody, ale nie jest to prawda.

6. Można nią manipulować i kontrolować ją. Budując ogniwo robimy to poprzez naprzemienne formowanie organicznych i nieorganicznych "cylindrów". Organiczne cylindry ściągają i wchłaniają orgon, zaś metaliczne wyciągają go z organicznego materiału i wypromieniowują na zewnątrz akumulatora. W celu wspomożenia procesu formowania ogniwa stosujemy dodatkowo elektryczność, magnetyzm i elektrolizę.

7. Napływa ze Słońca w ogromnych ilościach. Jeśli tak rzeczywiście jest, oznacza to, że najwyższą gęstość osiąga ona po południu i zanika w godzinach wczesnoporannych. Wielu zdołało już odkryć, że nieszczelne ogniwo nie będzie działać i że "zamiera" ono między godziną 3 i 4 nad ranem.

8. Ma na nią wpływ pogoda. Na akumulację orgonu mają wpływ takie czynniki, jak wilgotność, stopień zachmurzenia, temperatura oraz pora dnia. W przypadku nieszczelnych ogniw może to wyjaśniać ich dziwaczne zachowanie, kiedy to czasami działają one a czasami nie. Niekiedy wymiana wody, zmiana chemizmu, zmniejszenie lub zwiększenie mocy etc. mogą sprawić, że zacznie ono "działać". To osobliwe zjawisko wykreowało cały rytuał zakazów i nakazów określających, co należy i czego nie należy robić, który dobrze oddaje powiedzenie "wiódł ślepy ślepego". W tym przypadku budowa ogniwa przez przypadkowego konstruktora jest z góry skazana na niepowodzenie.

9. Przemieszcza się w kierunku pola magnetycznego. Własność ta ma zasadnicze znaczenie dla konstruktora ogniwa i wyznacza pozycję oraz biegunowość uzwojenia wewnątrz niego, jak również ilość szczątkowego magnetyzmu, jaką może posiadać stal, aby ogniwo było zdolne do pracy. Jest to kluczowa sprawa, zwłaszcza jeśli chodzi o dobór operacji cięcia metali koniecznych do budowy ogniwa. Wokół tej sprawy również narosło wiele przesądów. Czytając opublikowane do tej pory materiały na ten temat można dojść do wniosku, że stal winny ciąć wyłącznie dziewice-we-stalki w ciemnym borze w księżycową noc.

10. Porusza się prostopadle do pola elektrycznego. To również jest bardzo istotne, jako że warunkuje podłączenie biegunów i uzwojenia do ogniwa.

11. Jest adsorbowana przez wodę. Jest to jeden z powodów zastosowania wody w ogniwie. Aby się nam udało, trzeba zastosować właściwy rodzaj wody. Nawiasem mówiąc, moglibyśmy na przykład użyć wosku pszczelego zamiast niej, ale ponieważ zależy nam na wspomożeniu procesu formowania ogniwa przy pomocy wszelkich dostępnych metod, na przykład elektrolizy, wosk uniemożliwiłby jej zastosowanie.

12. Jest spolaryzowana. Polaryzacja orgonu oznacza, że możemy uzyskać dodatnią lub ujemną siłę, czyli możliwe jest zbudowanie dodatniego lub ujemnego ogniwa. Jeśli jednak ogniwo zbudujemy z materiałów dodatnich i ujemnych, jak to czyni większość ludzi, będzie ono nieszczelne lub wręcz bezużyteczne.

13. Przenika lub przemieszcza się wzdłuż wszelkich materiałów. Ciała o strukturze ciągłej są jednakowo dobrymi jej przewodnikami - w metalu może ona przemieszczać się na odległość 70 stóp (21 m), a nawet więcej. Z uwagi na tę jej cechę, proszę nie liczyć, że uda się ją zamknąć w ogniwie. Jedynym powodem, dla którego zatrzymuje się w ogniwie, jest to, że tego chce. Zadaniem eksperymentatora jest stworzenie takiego środowiska, które będzie przewodnikiem orgonu, a nie klatki, w której będzie chciał on go zamknąć. Nawiasem mówiąc ludziom udało się już stworzyć syntetyczne materiały, które są w dużym stopniu nieprzepuszczalne dla orgonu. Są to polimery.

14. Prędkość przemieszczania się jej w przewodniku jest niewielka. Przebycie odległości 50 jardów (45,7 m) wzdłuż drutu zajmuje jej co najmniej 20 sekund. Oznacza to, że trzeba poczekać około 30 sekund po uruchomieniu ogniwa na ciągłe i stabilne działanie orgonu.

15. Ma stałą tendencję do unoszenia się w górę. Własność ta ma bardzo istotne znaczenie dla budowy szczelnej instalacji w samochodzie.

16. Nie może pozostawać w stali lub wodzie dłużej niż przez godzinę. Innymi słowy, jeśli ogniwo nie jest zasilane, zamrze w ciągu godziny. Tłumaczy to konieczność instalowania półtorawoltowej baterii w nieszczelnym ogniwie w celu podtrzymywania procesu zasilania. Po przyłożeniu niewielkiej różnicy potencjału uzyskujemy bardzo powolny proces elektrolityczny, który podtrzymuje proces zasilania dostosowując się do wycieku z ogniwa.

17. Promieniuje na dużą odległość. Zasięg promieniowania typowego ogniwa wynosi 160 stóp (48 m). Jest to godna zastanowienia cecha!

18. Mają do niej zastosowanie prawa optyki. Ulega refrakcji przy przechodzeniu przez pryzmat, jest odbijana przez wypolerowane powierzchnie etc. Tłumaczy to wymóg srebrzenia lub starannego polerowania powierzchni niektórych części ogniwa. Zastosowanie praw optyki pozwala między innymi na kontrolowanie wycieku.

19. Otacza się koncentrycznie ułożonymi sferami o przeciwnych znakach. Własność ta ma zastosowanie przy określaniu rozmiarów cylindrów i w rezultacie do ustalenia rozmiarów ogniwa w procesie optymalizacji jego działania.

20. Mają na nią wpływ istoty żywe. Jest to ważne, ponieważ eksperymentator i jego nastawienie mogą mieć wpływ na ogniwo.

21. Można ją kumulować tylko do określonego poziomu. Jeśli ogniwo jest naładowane do maksimum, tak że nie może zmieścić więcej energii, orgon zamienia się w elektryczność i wyzwala się w tej postaci lub formie. Obserwując banieczki, pulsacje i napięcie powierzchniowe możemy odpowiednio wykorzystać tę jego własność.

22. Skrętne pola orgonalne przenoszą informację bez przenoszenia energii i rozchodzą się poprzez ośrodki fizyczne bez wchodzenia z nimi w reakcję.

23. Większość materiałów nie ekranuje skrętnych pól orgonalnych, niemniej można je ekranować przy pomocy materiałów o określonej strukturze spinowej (jak w punkcie 13).

24. Każdy obiekt fizyczny należący zarówno do materii ożywionej, jak i nieożywionej posiada swoje własne skrętne pole orgonalne.

25. Wszystkie stałe magnesy posiadają charakterystyczne skrętne pola orgonalne.

26. Skrętne pola orgonalne mogą być generowane poprzez zakłócenia geometrii fizycznej przestrzeni. Przykładem mogą być piramidy, stożki, cylindry, płaskie trójkąty etc.

27. Aluminium może ekranować skrętne pola orgonalne. Cecha ta pozwala na stosowanie pokrytych aluminium luster lub mocno wypolerowanych powierzchni aluminiowych do odbijania naszych skrętnych pól orgonalnych (patrz punkt 18).

28. Przechodzi przez wszystkie materiały, lecz z różną prędkością.
[/quote]
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

energia mk
Posty: 147
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: Ogniwo Joe'go

Nieprzeczytany post autor: energia mk » środa 17 lip 2013, 22:15

Witam
Kilka lat temu zbudowałem ogniwo Joego, jednak próby uruchomienia nie zakończyły się sukcesem.
Dlaczego ogniwo nie daje się uruchomić bezpośrednio bez ładowania wody ?
Jak skutecznie naładować wodę,aby wytworzyła się żywa plazma ?
Pytania prowokują do szukania odpowiedzi.
Zapraszam do rozwinięcia tematu.
0 xAwatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Re: Ogniwo Joe'go

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » środa 17 lip 2013, 22:49

Nie pamiętam jak można naładować wodę ale pamiętam, że jednym z powodów nieskuteczności działania tego ogniwa jest jego nieszczelność, a ta wynika z zastosowania nieodpowiednich materiałów. Większość wytwórców tego ogniwa ogranicza się do zastosowania blachy kwasoodpornej nie zwracając najmniejszej uwagi na jej magnetyczność czy jak to się określa, a ta musi być identyczna we wszystkich elementach.
Co do ładowania wody, mógłbyś podpowiedzieć bo nie chce mi się ponownie przewalać całego materiału. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Fair Lady
Posty: 1541
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 950 razy

Re: Ogniwo Joe'go

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 18 lip 2013, 09:50

Skrętne pola orgonalne mogą być generowane poprzez zakłócenia geometrii fizycznej przestrzeni. Przykładem mogą być piramidy, stożki, cylindry, płaskie trójkąty etc.


Te "skretne pola orgonalne" to pola torsyjne - utworzylam taki temat, mozna poczytac.
0 xenergia mk
Posty: 147
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: Ogniwo Joe'go

Nieprzeczytany post autor: energia mk » czwartek 18 lip 2013, 20:48

Witam
Nie jestem zaawansowany w temat fizyki kwantowej i oddziaływanie sił w przestrzeni tak jak TY, podchodzę do tematu bardziej z praktycznego punktu widzenia. Jednak próbuję zjawisko które zachodzi zrozumieć i wyobrazić sobie. Moje wyobrażenie pola torsyjnego to ruch, konfrontacja dwóch przestrzeni. Występują siły wektorowo przeciwsobne tworząc krzywiznę, powstaje wir. Torus to dwa wiry w równowadze, lej siły dośrodkowej równy jest lejowi siły odśrodkowej.Pole torsyjne prawoskrętne to torus w którym dominuje siła dośrodkowa. Energia orgonu może być spolaryzowana dodatnia lub ujemna. Czy "cząstka" orgonu to wir tworzący pole torsyjne ?
To tyle jako zaczątek do rozważań nad działaniem ogniwa Joe go.
Pozdrawiam
0 xFair Lady
Posty: 1541
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 950 razy

Re: Ogniwo Joe'go

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 19 lip 2013, 10:54

viewtopic.php?f=53&t=579&start=50

Podaje link do tematu, polecam zapoznanie sie z tym, staram sie robic male kompendium na ten temat, w prasie i mediach informacje sa skape, wiec dlugo trzeba przerzucac i oddzielac te wartosciowsze od byle jakich niestety.
Co do tego orgonu, to ja bym nie uzywala pojecia "czasteczka" orgonu, lecz pole wlasnie, tak jak w tych torsyjnych.
Gdy czytalam o tym ogniwie i silach tam dzialajacych to opis troche nakryl sie z sila chi (czi), ktora jest podstawa w systemie chinskim - gi gongu lub feng shui. Rowniez wkracza na arene portalu (sa to pomieszczenia lub cele, jak kto woli) lewoskretnie.
Bardzo wazna jest geometria, ksztalt pomieszczen, ukladu przestrzennego nawet detali takich jak ozdoby lub ubranie, to wszystko jest scisle zwiazane wlasnie poprzez sile dzialania tego pola torsyjnego (orgonu).
Chodzi o 5 glownych zywiolow, one nastepuja zawsze po sobie w ustalonym porzadku i ta transformacja tworzy fale sinusoidalna, ktora wpisana jest w otaczajaca nas czaso-przestrzen.

Zachecam rowniez do zapoznania sie z praca zespolu z Politechniki Gdanskiej, ktorzy opisuja pola torsyjne w ukladach chlodniczych. Wstawilam do tematu.
0 xenergia mk
Posty: 147
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: Ogniwo Joe'go

Nieprzeczytany post autor: energia mk » sobota 20 lip 2013, 23:25

Dziękuję za odpowiedz
Zgłębię temat pól torsyjnych z punktu widzenia naukowego. Kilka lat temu sprowadziłem z Kazachstanu od Alexandra Shpilmana generatory , oraz kule pola torsyjnego prawo i lewo skrętnego.Wracając do tematu ogniwa Joe'go to kluczowym elementem jest woda, woda ma silne właściwosci wchłaniania orgonu. Gdy wodę umieścimy w polu elektrycznym właściwości wchłaniania zwiększymy. Ładując w ten sposób wodę orgonem uzyskujemy stopień naladowania krytyczny.Od tego momentu ładowanie elektryczne zewnętrzne jest niepotrzebne. Woda o odpowiednim poziomie orgonu ładuje się, sama ściąga na siebie orgon z otoczenia na zasadzie "duże przyciąga małe".Nasycona orgonem woda manifestuje się elektrycznością.Bąblowanie wody powoduje ta elektryczność. Ogniwo w wyniku przenikania orgonu do układu pracy w silnika traci cyklicznie równowagę i odzyskuje ją uzupełmiając orgon z otoczenia. Orgon w komorze spalania powoduje katalizację powietrza - azotu. Występuje zjawisko spalania implozyjnego. Właściwości katalizujące orgonu oraz podciśnienie zamienia azot w wodór nie H2 lecz w H1 zdolny do implozji. Zjawisko przemiany zachodzi tak jak w górnych warstwach atmosfery.
Dotychczas udało mnie się powtórzyć proces uzyskania wody która sama sie ładuje po wyładowaniu, jest to woda wysoko napięciowa, znana w internecie "aqua vera". Jeśli przyjąć że woda nasycona orgonem wytwarza elektryczność to może jest to dobry kierunek.Jest możliwość zrobienia wody dodatniej i ujemnej.Przy dodatniej łuk elektryczny przemieszcza się np. z palca do wody przed powstaniem wyładowania w wodzie powstaje niecka na wskutek zbliżania palca, zachodzi zjawisko odpychania. Przy wodzie ujemnej przy zbliżeniu palca jest łuk elektryczny z wody do palca i powstaje stożek wody, zjawisko przyciągania. Jeszcze nie sprawdzałem czy ogniwo na tej wodzie będzie działać.
Pozdrawiam
0 xFair Lady
Posty: 1541
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 950 razy

Re: Ogniwo Joe'go

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 22 lip 2013, 11:54

Intuicyjnie wyczuwam, ze tedy droga. Wiele czytalam o roznych metodach wygrywania darmowej energii, ale to ogniwo Joe'go chyba jest temu najblizsze.
Zachecam do poczytania i poogladania:
http://treborok.wordpress.com/nauka/wol ... iwo-joego/

Ogniwo w wyniku przenikania orgonu do układu pracy w silnika traci cyklicznie równowagę i odzyskuje ją uzupełmiając orgon z otoczenia. Orgon w komorze spalania powoduje katalizację powietrza - azotu. Występuje zjawisko spalania implozyjnego. Właściwości katalizujące orgonu oraz podciśnienie zamienia azot w wodór nie H2 lecz w H1 zdolny do implozji. Zjawisko przemiany zachodzi tak jak w górnych warstwach atmosfery.


To co opisujesz energia mk to wypisz wymaluj to:

Obrazek


Carl Friedrich von Weizsäcker pracowal dla III Rzeszy, nauka za wspolprace z nazistami odsunela jego wynalazki i teorie na bocznice.

To tak w wielkim skrocie - bo byc moze w ogniwie Joe'go zachodza podobne przemiany jak w cialach gwiezdnych. Oficjalna nauka wysmiewa takie teorie, uwaza za bzdury powolujac sie na niemozliwosc wytworzenia temperatury rzedu 100 mln stopni.
Ale zataja przed nami fakt wplywu i powstawania promieniowania :alfa, beta i gamma. A to ma zwiazek z ksztaltem, miara katowa (stopnie).

P.S. Rysunek powyzszy wstawie do sw. geometrii, bo ma zwiazek z poruszonym tam przeze mnie szesciokatem foremnym.
0 xenergia mk
Posty: 147
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: Ogniwo Joe'go

Nieprzeczytany post autor: energia mk » czwartek 25 lip 2013, 14:08

Witam
Moje przemyślenia oparłem o wizje super geniusza Waltera Russell,który twierdzi "aby powstała dana rzecz, muszą zaistnieć odpowiednie warunki".Aby uzyskać wodór, hel z azotu musimy stworzyc warunki podobne gdzie wystepują w atmosferze w dużych ilościach wodór i hel, wówczas azot zamieni się w wodór i hel.
W dalszej analizie spalania w komorze silnika będzie pomocna teoria F.Rychnowskiego "z łączenia sie dwóch mniejszych cząsteczek powstaje większa-bardziej złożona,oraz energia".
Pozdrawiam
0 xFair Lady
Posty: 1541
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 950 razy

Re: Ogniwo Joe'go

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 26 lip 2013, 12:17

I ja jestem urzeczona Walterem Russell.

Prosze spojrzec na jego schemat falowej interpretacji ukladu pierwiastkow w forme, ktora moznaby zaliczyc jako stricte muzyczna.

Obrazek
0 xenergia mk
Posty: 147
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: Ogniwo Joe'go

Nieprzeczytany post autor: energia mk » niedziela 28 lip 2013, 15:48

Witam
Brdzo chętnie pożyczę ogniwo Joe'o osobie, która ma ochotę porobić z nim doświadczenia.
Warunekiem jest uzyskanie w osobnym elektrolizerze wody poziomu 3-go woda wtedy sama bąbluje, po podpaleniu zachodzi zjawisko implozji.Czas zafascynowania ogniwen dla mnie już przeszedł, są inne rzeczy. Wiedza przyszla po nieudanych doświadczeniach.
Wystawię fotki
Pozdrawiam
0 xFair Lady
Posty: 1541
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 950 razy

Re: Ogniwo Joe'go

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 28 lip 2013, 20:23

Wode to ja biore zawsze w obie rece. Tak! Zanim wypije cos z naczynie najpierw trzymam te naczynie w obu rekach i WIEM, kiedy WODA jest mi przyjazna, albo nie.
Od lat tak robie i nie musze zadnych ogniw, czy innych maszyn wlaczac do dzialania.
0 xenergia mk
Posty: 147
Rejestracja: piątek 21 cze 2013, 18:22
x 1
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 113 razy

Re: Ogniwo Joe'go

Nieprzeczytany post autor: energia mk » niedziela 28 lip 2013, 20:37

To dobrze, bardzo dobrze, ja też tak robię. Jesteś zdrowa i zawsze pełna energii ?
Woda z ogniwa nie nadaje się do picia.
Pozdrawiam
0 xAwatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5079 razy
Otrzymał podziękowanie: 1625 razy

Re: Ogniwo Joe'go

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » środa 31 lip 2013, 19:26

Wszystkie posty dotyczące wody przeniosłem do odpowiedniejszego wątku >>.

Tu dyskutujmy o samym ogniwie, jego wersjach, sposobach wytworzenia go, metodach i sposobach uniknięcia pomyłek. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

ODPOWIEDZ