Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Jonizator orgonowy - moje doświadczenia

Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Jonizator orgonowy - moje doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: orgonite » sobota 29 mar 2014, 12:07

Witam
Kiedyś połączyłem orgonit z czymś w rodzaju anteny ( oczywiście stylizacja to moja licencja poetica:)
Zastanawiam się , nad rozwinięciem idei.
Może kształt anteny powinien być inny.
Zjawisko jonizacji przy orgonicie występuje, ale jest efektem pobocznym.
Zastanawiam się czy połączenie tych idei nie dodało by synergiczności układu?

Obrazek
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

baba
x 129

Re: Jonizator orgonowy - moje doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: baba » sobota 29 mar 2014, 12:47

Rety, jakie to ŁADNE!! :D

Też zrobię sobie podobne. Albo i jakieś gotowe "drzewko szczęścia" wykorzystam. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Jonizator orgonowy - moje doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: orgonite » sobota 29 mar 2014, 13:42

Jest trochę zaplatania, ale sama praca cieszy kiedy budujesz drzewko od korzeni, gałązkę po gałązce.
Inna rzecz , ze mnie to osobiście odpręża. To jak tworzenie mandali. Samo tworzenie jest fajne , a efekt już mniej istotny.
Choć czasem wyjdzie coś miłego dla oka :)
Dzięki za miłe słowa:)
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Jonizator orgonowy - moje doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 29 mar 2014, 14:27

Ładna ta antenka, powiedz jeszcze z czego ją utworzyłeś?
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Jonizator orgonowy - moje doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 29 mar 2014, 16:44

Ładne drzewko splecione z miedzianych drucików, fakt można się przy czymś takim odprężyć, bo splatanie i formowanie trochę czasu, delikatnie mówiąc, zajmie. Ale efekt wizualny, jest nie powiem, robi wrażenie. Myślę, że coś takiego musi wzmocnić wielokrotnie działanie orgonitu, ale trzeba by to jakoś zmierzyć, abo oszacować.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
orgonite
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 09:13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowanie: 77 razy

Re: Jonizator orgonowy - moje doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: orgonite » sobota 29 mar 2014, 18:39

blueray21 pisze:Ładne drzewko splecione z miedzianych drucików, fakt można się przy czymś takim odprężyć, bo splatanie i formowanie trochę czasu, delikatnie mówiąc, zajmie. Ale efekt wizualny, jest nie powiem, robi wrażenie. Myślę, że coś takiego musi wzmocnić wielokrotnie działanie orgonitu, ale trzeba by to jakoś zmierzyć, abo oszacować.


Taka była intencja , miała być antenka a wyszło drzewko.
Nie ma co mierzyć, bo każdemu wyjdzie inny wynik. Co z tego , że będzie miało fajną aurę?
Ważna jest jak konkretna osoba go odbierze:)
0 x


Najwyższą formą ignorancji
jest odrzucanie rzeczy,
o których nie mamy zielonego pojęcia

cedric
Posty: 7191
Rejestracja: sobota 10 mar 2018, 21:53
x 95
x 179
Podziękował: 4035 razy
Otrzymał podziękowanie: 11142 razy

Re: Jonizator orgonowy - moje doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: cedric » poniedziałek 17 cze 2019, 21:21

Najdroższym jonizatorem ujemnym była chyba Bursztynowa Komnata- ujemnie joniujący bursztyn i uwalniany kwas bursztynowy, a może i podczerwień. Ciekawe , czy efekty były stosowne do ceny.

Jonizujące ujemnie kalesony z burszynem?
https://www.sklepikseniora.pl/kalesony- ... p2847.html
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Jonizator orgonowy - moje doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 10 wrz 2019, 17:08

Tajemity YT.
Tajemity
7 godzin temu
Akumulator Orgonu. Tajmitonauci ! Często zadajecie pytania jak zbudować prosty akumulator Orgonu. Waszą uwagę przykuł rysunek takiego akumulatora w filmie o Orgonie i właśnie o niego pytacie. Postanowiliśmy przygotować wam graficzną instrukcję jak samemu, w prosty sposób zbudować w domu taki akumulator. Takie są najbardziej zrozumiałe dlatego, że nasz mózg archiwizuje obrazy w swojej pamięci za pomocą prostych figur geometrycznych o czym już mówiliśmy wspominając o neuromarketingu, który jest stosowany w dużych sieciach handlowych. Jeżeli Będziecie mieli jeszcze w sprawie Orgonu jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy. Pozdrawiamy i życzymy udanych konstrukcji.
P.S.
Moc tego akumulatora można zwiększyć wielokrotnie stosując zasadę rosyjskiej Matrioszki.
Obrazek
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 6
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Re: Jonizator orgonowy - moje doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » środa 20 lis 2019, 11:20

Jonizator Orgonowy powędrował do szkoły, ładować dzieciaki pozytywną energią
koncentratorOrgonu.jpg
koncentratorOrgonu.jpg (58.24 KiB) Przejrzano 6417 razy
0 x



Awatar użytkownika
ZdecydowanieWitam
Posty: 222
Rejestracja: środa 13 lis 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków
x 6
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 163 razy

Re: Jonizator orgonowy - moje doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: ZdecydowanieWitam » niedziela 01 gru 2019, 19:20

Kolejne jonizatory orgonu znaleźli swoich właścicieli. Zaraz się podładują czystą energią i pójdą w świat:)
IMG_4237.JPG
IMG_4237.JPG (48.31 KiB) Przejrzano 6291 razy
0 x



Wojkaj_123
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 09 paź 2022, 12:42

Re: Jonizator orgonowy - moje doświadczenia

Nieprzeczytany post autor: Wojkaj_123 » niedziela 09 paź 2022, 12:46

Witam. Robię ten akumulator, ale wosk zalewa mi cały słoik, czy ktoś robił ten akumulator? Jak mógłbym skontaktować się z autorem tekstu (lub link do filmu). Na rysunku wosk jest tylko na powierzchni, a mi wlewa się przez watę do samego dna. Proszę o pomoc.

songo70 pisze:
wtorek 10 wrz 2019, 17:08
Tajemity YT.
Tajemity
7 godzin temu
Akumulator Orgonu. Tajmitonauci ! Często zadajecie pytania jak zbudować prosty akumulator Orgonu. Waszą uwagę przykuł rysunek takiego akumulatora w filmie o Orgonie i właśnie o niego pytacie. Postanowiliśmy przygotować wam graficzną instrukcję jak samemu, w prosty sposób zbudować w domu taki akumulator. Takie są najbardziej zrozumiałe dlatego, że nasz mózg archiwizuje obrazy w swojej pamięci za pomocą prostych figur geometrycznych o czym już mówiliśmy wspominając o neuromarketingu, który jest stosowany w dużych sieciach handlowych. Jeżeli Będziecie mieli jeszcze w sprawie Orgonu jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy. Pozdrawiamy i życzymy udanych konstrukcji.
P.S.
Moc tego akumulatora można zwiększyć wielokrotnie stosując zasadę rosyjskiej Matrioszki.
Obrazek
0 x



ODPOWIEDZ